.
  Słubice - młode
 
            PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.                      
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  3, z dnia 09.09.18 SŁUBICE                                  
            Punktacja Całość [ 4]                                               
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 CZERYBA         MARIUSZ         4    32    7    15   131.98     
              2 CZARNECKI       KRZYSZTOF       4    66    7    15   127.69     
              3 DRĄG            AGNIESZKA       4    27    7    10   124.29     
              4 ZŁOTKOWSKI      ANDRZEJ         4    48    7    19   123.42     
              5 ARDELI          ERYK            4    59    7    16   116.10     
              6 BINKOWSKI       MIŁUCH          4    46    7     9   108.73     
              7 DOMINIAK        ANDRZEJ         4    28    7     7   107.13     
              8 MYRDZIO         STANISŁAW       4    27    7     8    99.13     
              9 PRZYTOCKI       STANISŁAW       4    26    5     5    78.89     
             10 KIEL            HENRYK          4    26    4     4    56.03     
             11 FIL             BOGUSŁAW        4    22    4     4    48.65     
             12 ADAMCZYK  MAREK JERZY           4    48    3     3    47.46     
             13 DŁUGOSZ         ADAM            4    28    3     3    46.83     
             14 PROCYSZYN       RYSZARD         4    43    3     3    45.40     
             15 CZYŻOWICZ       ANDRZEJ         4    29    3     3    42.30     
             16 BAWOROWSKI      MICHAŁ          4    23    1     1    18.02     
             17 SZEWCZYK        MARCIN          4    23    1     1    14.29     
             18 PAWŁOWSKI       ANDRZEJ         4    15    1     1    12.14     
             19 STEMPNIEWICZ    STANISŁAW       4    10    0     0     0.00     
             20 HUKIEWICZ       ŁUKASZ          4     6    0     0     0.00  



                                                              
                                                     
            PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.                      
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  3, z dnia 09.09.18 SŁUBICE                                  
            Punktacja Typowane [ 1]                                             
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 ZŁOTKOWSKI      ANDRZEJ         4    48    8    19   130.71     
              2 ARDELI          ERYK            4    59    7    16   106.58     
              3 MYRDZIO         STANISŁAW       4    27    7     8    98.97     
              4 CZARNECKI       KRZYSZTOF       4    66    6    15    91.19     
              5 DRĄG            AGNIESZKA       4    27    5    10    80.16     
              6 CZERYBA         MARIUSZ         4    32    4    15    72.38     
              7 DŁUGOSZ         ADAM            4    28    3     3    46.83     
              8 PRZYTOCKI       STANISŁAW       4    26    3     5    45.08     
              9 DOMINIAK        ANDRZEJ         4    28    3     7    44.91     
             10 KIEL            HENRYK          4    26    2     4    30.23     
             11 BINKOWSKI       MIŁUCH          4    46    2     9    28.57     
             12 CZYŻOWICZ       ANDRZEJ         4    29    2     3    25.63     
             13 FIL             BOGUSŁAW        4    22    2     4    24.36     
             14 BAWOROWSKI      MICHAŁ          4    23    1     1    18.02     
             15 SZEWCZYK        MARCIN          4    23    1     1    14.29     
             16 PROCYSZYN       RYSZARD         4    43    1     3    13.10     
             17 ADAMCZYK  MAREK JERZY           4    48    1     3    12.70     
             18 PAWŁOWSKI       ANDRZEJ         4    15    1     1    12.14     
             19 STEMPNIEWICZ    STANISŁAW       4    10    0     0     0.00     
             20 HUKIEWICZ       ŁUKASZ          4     6    0     0     0.00     



             PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.                     
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR  3                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  SŁUBICE z dnia 09.09.18                             
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 52:20:38.0 N 14:36:55.0 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  9,00,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  169.397 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   20                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:   632                           
      5.Ilość konkursów.......................:  127                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1208.83                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1032.49                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:11,20,28                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:11,45,14                         
     10.Czas trwania konkursu.................:24 min. 46 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Wszystkie wsadzone liczy się   7 konkursów                               
       Punkty stałe  20.0- gradacja                                             
       EPunktacja Całość [ 4]F                                                
                                                                                
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Sekcja          | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 4  | Winsko                  |   20   |  632   |  127  |20.09|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |   20   |  632   |  127  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
      Jan Benedykt                                                              
      606423015                                                                 
       ----------------                                  ------------------    


 
                                                                               
                                       PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.    
                                                      -   1 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr  3.           
                                          z lotu SŁUBICE, w dniu 09.09.18       
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Se|    NUMER OBRĄCZKI   | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |
  |   |                              |  |        RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
     1 CZERYBA MARIUSZ                 4   32              G   11:20:28     1208.83   1.58  32- 15-  7  169.800  20.000
     2 DRĄG AGNIESZKA                  4   46              G   11:14:01     1197.33   3.16  27- 10-  7  160.462  19.920
     3 CZERYBA MARIUSZ                 4    2              GS  11:23:16     1185.20   4.75   2  <   4>  169.800  19.840
     4 CZERYBA MARIUSZ                 4   27              GS  11:23:20     1184.65   6.33   3  <  13>  169.800  19.760
     5 PRZYTOCKI STANISŁAW             4    1              G   11:20:41     1183.11   7.91  26-  5-  5  166.444  19.680
     6 KIEL HENRYK                     4   20              GC  11:19:07     1164.34   9.49  26-  4-  4  161.979  19.600
     7 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   21              GS  11:25:30     1162.82  11.08  66- 15-  7  169.190  19.520
     8 ADAMCZYK  MAREK & JERZY         4   54              G   11:34:43     1162.79  12.66  48-  3-  3  179.903  19.440
     9 PRZYTOCKI STANISŁAW             4   18              G   11:23:29     1160.02  14.24   2  <  75>  166.444  19.370
    10 ZŁOTKOWSKI ANDRZEJ              4   17              G   11:19:42     1150.07  15.82  48- 19-  7  160.665  19.290
    11 MYRDZIO STANISŁAW               4   14              G   11:28:10     1146.38  17.41  27-  8-  7  169.855  19.210
    12 DRĄG AGNIESZKA                  4   75              GS  11:19:59     1146.29  18.99   2  <  24>  160.462  19.130
    13 CZERYBA MARIUSZ                 4   13              G   11:28:24     1144.21  20.57   4  <  17>  169.800  19.050
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    14 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   71              GS  11:28:42     1137.79  22.15   2  <  15>  169.190  18.970
    15 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   39              G   11:28:47     1137.16  23.73   3  <  20>  169.190  18.890
    16 ARDELI ERYK                     4   58              G   11:28:48     1132.21  25.32  59- 16-  7  168.473  18.810
    17 CZERYBA MARIUSZ                 4   11              GS  11:30:24     1128.99  26.90   5  <  31>  169.800  18.730
    18 DOMINIAK ANDRZEJ                4   18              G   11:31:27     1126.45  28.48  28-  7-  7  170.601  18.650
    19 DOMINIAK ANDRZEJ                4   20              G   11:31:30     1126.08  30.06   2  <  35>  170.601  18.570
    20 CZARNECKI KRZYSZTOF             4  100              GS  11:30:31     1124.06  31.65   4  <  21>  169.190  18.490
    21 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   32              G   11:30:32     1123.94  33.23   5  <  23>  169.190  18.410
    22 ARDELI ERYK                     4   83              GS  11:30:04     1122.65  34.81   2  <  32>  168.473  18.330
    23 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   59              G   11:31:08     1119.48  36.39   6  <  62>  169.190  18.250
    24 DRĄG AGNIESZKA                  4   11              G   11:24:23     1111.36  37.97   3  <  25>  160.462  18.170
    25 DRĄG AGNIESZKA                  4   22              GS  11:24:27     1110.85  39.56   4  <  30>  160.462  18.100
    26 BAWOROWSKI MICHAŁ               4   18              GS  11:27:18     1107.46  41.14  23-  1-  1  163.129  18.020
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    27 ZŁOTKOWSKI ANDRZEJ              4   79              G   11:25:17     1105.87  42.72   2  <  28>  160.665  17.940
    28 ZŁOTKOWSKI ANDRZEJ              4   42              GS  11:25:25     1104.86  44.30   3  <  29>  160.665  17.860
    29 ZŁOTKOWSKI ANDRZEJ              4   68              G   11:25:32     1103.97  45.89   4  <  36>  160.665  17.780
    30 DRĄG AGNIESZKA                  4   41              GS  11:25:22     1103.84  47.47   5  <  41>  160.462  17.700
    31 CZERYBA MARIUSZ                 4   41              G   11:34:01     1102.48  49.05   6  <  39>  169.800  17.620
    32 ARDELI ERYK                     4   15              GS  11:32:53     1101.97  50.63   3  <  53>  168.473  17.540
    33 BINKOWSKI      & MIŁUCH         4  119              G   11:36:01     1101.25  52.22  46-  9-  7  171.814  17.460
    34 BINKOWSKI      & MIŁUCH         4   56              G   11:36:05     1100.78  53.80   2  <  38>  171.814  17.380
    35 DOMINIAK ANDRZEJ                4    3              GS  11:35:02     1100.42  55.38   3  <  56>  170.601  17.300
    36 ZŁOTKOWSKI ANDRZEJ              4    3              GS  11:26:01     1100.32  56.96   5  <  37>  160.665  17.220
    37 ZŁOTKOWSKI ANDRZEJ              4   60              GS  11:26:07     1099.57  58.54   6  <  49>  160.665  17.140
    38 BINKOWSKI      & MIŁUCH         4   62              GS  11:36:26     1098.32  60.13   3  <  40>  171.814  17.060
    39 CZERYBA MARIUSZ                 4   38              G   11:34:38     1098.08  61.71   7  <  46>  169.800  16.980
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    40 BINKOWSKI      & MIŁUCH         4   61              G   11:36:33     1097.50  63.29   4  <  44>  171.814  16.900
    41 DRĄG AGNIESZKA                  4    9              G   11:26:14     1097.30  64.87   6  <  71>  160.462  16.830
    42 DŁUGOSZ ADAM                    4   22              G   11:36:40     1096.74  66.46  28-  3-  3  171.822  16.750
    43 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   11              G   11:41:12     1096.35  68.04  29-  3-  3  176.731  16.670
    44 BINKOWSKI      & MIŁUCH         4   33              G   11:36:54     1095.05  69.62   5  < 105>  171.814  16.590
    45 DŁUGOSZ ADAM                    4   24              G   11:36:58     1094.64  71.20   2  <  82>  171.822  16.510
    46 CZERYBA MARIUSZ                 4   10              G   11:35:17     1093.49  72.78   8  <  47>  169.800   0.000
    47 CZERYBA MARIUSZ                 4   24              G   11:35:47     1089.98  74.37   9  <  72>  169.800   0.000
    48 PROCYSZYN RYSZARD               4   14              G   11:35:21     1089.09  75.95  43-  3-  3  169.190  16.270
    49 ZŁOTKOWSKI ANDRZEJ              4    8              GS  11:27:33     1088.89  77.53   7  <  50>  160.665  16.190
    50 ZŁOTKOWSKI ANDRZEJ              4   33              GS  11:27:37     1088.39  79.11   8  <  52>  160.665   0.000
    51 PROCYSZYN RYSZARD               4   45              G   11:35:28     1088.27  80.70   2  <  88>  169.190  16.030
    52 ZŁOTKOWSKI ANDRZEJ              4   95              G   11:27:49     1086.92  82.28   9  <  55>  160.665   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    53 ARDELI ERYK                     4   23              G   11:35:01     1086.81  83.86   4  <  54>  168.473  15.870
    54 ARDELI ERYK                     4   89              G   11:35:03     1086.57  85.44   5  <  65>  168.473  15.790
    55 ZŁOTKOWSKI ANDRZEJ              4   71              GS  11:27:57     1085.94  87.03  10  <  58>  160.665   0.000
    56 DOMINIAK ANDRZEJ                4   17              GS  11:37:07     1085.82  88.61   4  <  64>  170.601  15.630
    57 KIEL HENRYK                     4    8              G   11:29:27     1083.83  90.19   2  < 119>  161.979  15.560
    58 ZŁOTKOWSKI ANDRZEJ              4   10              G   11:28:30     1081.92  91.77  11  <  59>  160.665   0.000
    59 ZŁOTKOWSKI ANDRZEJ              4   14              GS  11:28:34     1081.43  93.35  12  <  63>  160.665   0.000
    60 ADAMCZYK  MAREK & JERZY         4   30              G   11:46:22     1081.36  94.94   2  <  93>  179.903  15.320
    61 MYRDZIO STANISŁAW               4   16              G   11:37:09     1080.85  96.52   2  <  68>  169.855  15.240
    62 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   18              G   11:36:39     1080.05  98.10   7  <  84>  169.190  15.160
    63 ZŁOTKOWSKI ANDRZEJ              4   30              GS  11:28:53     1079.13  99.68  13  <  67>  160.665   0.000
    64 DOMINIAK ANDRZEJ                4   31              G   11:38:07     1078.96 101.27   5  < 102>  170.601  15.000
    65 ARDELI ERYK                     4    9              GS  11:36:09     1078.92 102.85   6  <  66>  168.473  14.920
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    66 ARDELI ERYK                     4   71              GS  11:36:12     1078.57 104.43   7  <  68>  168.473  14.840
    67 ZŁOTKOWSKI ANDRZEJ              4   18              G   11:29:01     1078.17 106.01  14  <  80>  160.665   0.000
    68 ARDELI ERYK                     4   57              GS  11:36:22     1077.42 107.59   8  <  77>  168.473   0.000
    68 MYRDZIO STANISŁAW               4   11              G   11:37:39     1077.42 107.59   3  <  85>  169.855  14.680
    70 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   10              GS  11:44:04     1077.19 110.76   2  < 113>  176.731  14.520
    71 DRĄG AGNIESZKA                  4   37              GS  11:28:59     1077.05 112.34   7  <  89>  160.462  14.440
    72 CZERYBA MARIUSZ                 4    7              G   11:37:44     1076.50 113.92  10  <  74>  169.800   0.000
    73 SZEWCZYK MARCIN                 4   30              GS  11:34:03     1074.91 115.51  23-  1-  1  165.590  14.290
    74 CZERYBA MARIUSZ                 4   47              G   11:37:59     1074.80 117.09  11  <  76>  169.800   0.000
    75 PRZYTOCKI STANISŁAW             4    7              G   11:34:54     1074.53 118.67   3  <  81>  166.444  14.130
    76 CZERYBA MARIUSZ                 4   28              GS  11:38:09     1073.66 120.25  12  <  91>  169.800   0.000
    77 ARDELI ERYK                     4  101              GS  11:36:56     1073.53 121.84   9  <  79>  168.473   0.000
    78 FIL BOGUSŁAW                    4   36              G   11:45:20     1073.29 123.42  22-  4-  4  177.450  13.890
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    79 ARDELI ERYK                     4  108              G   11:36:59     1073.19 125.00  10  <  86>  168.473   0.000
    80 ZŁOTKOWSKI ANDRZEJ              4  101              G   11:29:59     1071.22 126.58  15  <  87>  160.665   0.000
    81 PRZYTOCKI STANISŁAW             4   41              G   11:35:24     1071.07 128.16   4  < 101>  166.444  13.650
    82 DŁUGOSZ ADAM                    4   29              G   11:40:28     1070.76 129.75   3          171.822  13.570
    83 FIL BOGUSŁAW                    4   21              GS  11:45:46     1070.48 131.33   2  < 116>  177.450  13.490
    84 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   86              G   11:38:05     1070.26 132.91   8  <  96>  169.190   0.000
    85 MYRDZIO STANISŁAW               4   22              G   11:38:43     1070.18 134.49   4  <  94>  169.855  13.330
    86 ARDELI ERYK                     4  105              G   11:37:26     1070.12 136.08  11  <  92>  168.473   0.000
    87 ZŁOTKOWSKI ANDRZEJ              4   57              GS  11:30:10     1069.91 137.66  16  <  95>  160.665   0.000
    88 PROCYSZYN RYSZARD               4   13              GS  11:38:29     1067.56 139.24   3          169.190  13.100
    89 DRĄG AGNIESZKA                  4   27              G   11:30:35     1065.60 140.82   8  <  90>  160.462   0.000
    90 DRĄG AGNIESZKA                  4   34              G   11:30:39     1065.13 142.41   9  < 117>  160.462   0.000
    91 CZERYBA MARIUSZ                 4    4              G   11:39:26     1065.02 143.99  13  < 118>  169.800   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    92 ARDELI ERYK                     4   22              G   11:38:41     1061.69 145.57  12  <  97>  168.473   0.000
    93 ADAMCZYK  MAREK & JERZY         4   39              GS  11:49:31     1061.27 147.15   3          179.903  12.700
    94 MYRDZIO STANISŁAW               4    7              G   11:40:13     1060.16 148.73   5  <  99>  169.855  12.620
    95 ZŁOTKOWSKI ANDRZEJ              4   72              G   11:31:38     1059.56 150.32  17  < 109>  160.665   0.000
    96 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   25              GS  11:40:03     1057.11 151.90   9  < 103>  169.190   0.000
    97 ARDELI ERYK                     4   64              G   11:39:27     1056.59 153.48  13  <  98>  168.473   0.000
    98 ARDELI ERYK                     4   36              GS  11:39:30     1056.26 155.06  14  < 110>  168.473   0.000
    99 MYRDZIO STANISŁAW               4   23              G   11:40:49     1056.20 156.65   6  < 104>  169.855  12.220
   100 PAWŁOWSKI ANDRZEJ               4   17              G   11:39:20     1055.39 158.23  15-  1-  1  168.158  12.140
   101 PRZYTOCKI STANISŁAW             4   20              G   11:37:49     1054.67 159.81   5          166.444  12.060
   102 DOMINIAK ANDRZEJ                4    2              GS  11:41:48     1054.39 161.39   6  < 127>  170.601  11.980
   103 CZARNECKI KRZYSZTOF             4  104              G   11:40:39     1053.16 162.97  10  < 111>  169.190   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   104 MYRDZIO STANISŁAW               4   18              G   11:41:30     1051.73 164.56   7  < 106>  169.855  11.830
   105 BINKOWSKI      & MIŁUCH         4   70              G   11:43:34     1050.42 166.14   6  < 107>  171.814  11.750
   106 MYRDZIO STANISŁAW               4   21              G   11:42:04     1048.06 167.72   8          169.855   0.000
   107 BINKOWSKI      & MIŁUCH         4   99              G   11:43:57     1047.97 169.30   7  < 108>  171.814  11.590
   108 BINKOWSKI      & MIŁUCH         4   40              GS  11:43:59     1047.75 170.89   8  < 123>  171.814   0.000
   109 ZŁOTKOWSKI ANDRZEJ              4   55              G   11:33:47     1044.75 172.47  18  < 126>  160.665   0.000
   110 ARDELI ERYK                     4   70              G   11:41:18     1044.47 174.05  15  < 125>  168.473   0.000
   111 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   35              G   11:42:09     1043.42 175.63  11  < 112>  169.190   0.000
   112 CZARNECKI KRZYSZTOF             4  103              GS  11:42:13     1042.99 177.22  12  < 114>  169.190   0.000
   113 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4    4              GS  11:49:34     1042.25 178.80   3          176.731  11.110
   114 CZARNECKI KRZYSZTOF             4    8              G   11:42:34     1040.74 180.38  13  < 115>  169.190   0.000
   115 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   10              G   11:42:38     1040.32 181.96  14  < 120>  169.190   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   116 FIL BOGUSŁAW                    4   58              GS  11:50:45     1039.24 183.54   3  < 122>  177.450  10.870
   117 DRĄG AGNIESZKA                  4   10              GS  11:34:35     1038.03 185.13  10          160.462   0.000
   118 CZERYBA MARIUSZ                 4   43              G   11:43:44     1037.05 186.71  14  < 121>  169.800   0.000
   119 KIEL HENRYK                     4   18              GC  11:36:12     1037.00 188.29   3  < 124>  161.979  10.630
   120 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   31              GS  11:43:14     1036.49 189.87  15          169.190   0.000
   121 CZERYBA MARIUSZ                 4    8              G   11:43:52     1036.21 191.46  15          169.800   0.000
   122 FIL BOGUSŁAW                    4   46              G   11:51:21     1035.60 193.04   4          177.450  10.400
   123 BINKOWSKI      & MIŁUCH         4   47              G   11:46:00     1035.02 194.62   9          171.814   0.000
   124 KIEL HENRYK                     4   14              G   11:36:42     1033.69 196.20   4          161.979  10.240
   125 ARDELI ERYK                     4   77              G   11:43:01     1033.47 197.78  16          168.473   0.000
   126 ZŁOTKOWSKI ANDRZEJ              4   97              GS  11:35:29     1033.33 199.37  19          160.665   0.000
   127 DOMINIAK ANDRZEJ                4   46              G   11:45:14     1032.49 200.95   7          170.601  10.000
   ------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:5
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   ---------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
   128 DOMINIAK ANDRZEJ                4   16              GS  11:45:20     1031.86   0.00   8          170.601   0.000
   129 SZEWCZYK MARCIN                 4    8              GS  11:40:31     1031.61   0.00   2          165.590   0.000
   130 ARDELI ERYK                     4  106              G   11:43:41     1029.26   0.00  17          168.473   0.000
   131 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   24              GS  11:44:29     1028.62   0.00  16          169.190   0.000
   132 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   49              GS  11:44:38     1027.68   0.00  17          169.190   0.000
                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !              
                                                ------------------   



 
  Dzisiaj stronę odwiedziło już 44 odwiedzający (284 wejścia) tutaj!  
 
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=