.
  Minden 4
 
           PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.                      
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  8, z dnia 16.06.18 MINDEN-4                                 
            Całość [ 5]                                                         
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 CHMIELNICKI     DARIUSZ         4    61    5    26   246.48     
              2 CZARNECKI       KRZYSZTOF       4    52    5    16   238.92     
              3 MYRDZIO         JERZY           4    42    5    10   238.11     
              4 CZYŻOWICZ       ANDRZEJ         4    32    5     7   235.67     
              5 DRĄG            AGNIESZKA       4    28    5     5   215.41     
              6 ADAMCZYK  MAREK JERZY           4    21    3     3   140.27     
              7 DZIUBIŃSKI      MIECZYSŁAW      4    21    3     3   126.76     
              8 KIEL            HENRYK          4    12    2     2    91.08     
              9 SZEWCZYK        MARCIN          4    18    2     2    86.36     
             10 MYRDZIO         STANISŁAW       4    21    1     1    42.57     
             11 PROCYSZYN       RYSZARD         4    15    0     0     0.00     
             12 DOMINIAK        ANDRZEJ         4    14    0     0     0.00     
             13 DŁUGOSZ         ADAM            4     6    0     0     0.00     
             14 FIL             BOGUSŁAW        4    16    0     0     0.00     
             15 KOZŁOWSKI       JAN             4    11    0     0     0.00     
             16 PAWŁOWSKI       ANDRZEJ         4     5    0     0     0.00   

                                                    
            PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.                      
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  8, z dnia 16.06.18 MINDEN-4                                 
            Typowane [ 1]                                                       
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 CHMIELNICKI     DARIUSZ         4    61    5    26   244.45     
              2 CZYŻOWICZ       ANDRZEJ         4    32    5     7   230.13     
              3 MYRDZIO         JERZY           4    42    5    10   228.92     
              4 CZARNECKI       KRZYSZTOF       4    52    5    16   224.86     
              5 DRĄG            AGNIESZKA       4    28    3     5   128.52     
              6 DZIUBIŃSKI      MIECZYSŁAW      4    21    3     3   126.76     
              7 ADAMCZYK  MAREK JERZY           4    21    2     3    96.08     
              8 KIEL            HENRYK          4    12    2     2    91.08     
              9 SZEWCZYK        MARCIN          4    18    2     2    86.36     
             10 MYRDZIO         STANISŁAW       4    21    1     1    42.57     
             11 PROCYSZYN       RYSZARD         4    15    0     0     0.00     
             12 DOMINIAK        ANDRZEJ         4    14    0     0     0.00     
             13 DŁUGOSZ         ADAM            4     6    0     0     0.00     
             14 FIL             BOGUSŁAW        4    16    0     0     0.00     
             15 KOZŁOWSKI       JAN             4    11    0     0     0.00     
             16 PAWŁOWSKI       ANDRZEJ         4     5    0     0     0.00     
  



             PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.                     
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR  8                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  MINDEN-4 z dnia 16.06.18                            
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 52:17:08.6 N 08:55:30.0 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  5,40,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  538.793 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   16                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:   375                           
      5.Ilość konkursów.......................:   75                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1112.42                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1016.01                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:13,50,35                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:14,20,28                         
     10.Czas trwania konkursu.................:29 min. 53 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Wszystkie wsadzone liczy się   5 konkursów                               
       Punkty stałe  50.0- gradacja                                             
       ECałość [ 5]F                                                          
                                                                                
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Sekcja          | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 4  | Winsko                  |   16   |  375   |   75  |20.00|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |   16   |  375   |   75  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
      Jan Benedykt                                                              
      606423015                                                                 
       ----------------                                  ------------------    


 
                                                                               
                                       PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.    
                                                      -   1 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr  8.           
                                         z lotu MINDEN-4, w dniu 16.06.18       
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Se|    NUMER OBRĄCZKI   | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |
  |   |                              |  |        RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
     1 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   13              GC  13:50:35     1112.42   2.67  32-  7-  5  545.733  50.000
     2 CHMIELNICKI DARIUSZ             4    9              GC  13:44:09     1103.55   5.33  61- 26-  5  534.284  49.860
     3 CHMIELNICKI DARIUSZ             4    2              GC  13:45:08     1101.31   8.00   2  <   7>  534.284  49.730
     4 MYRDZIO JERZY                   4   34              G   13:48:44     1101.23  10.67  42- 10-  5  538.208  49.590
     5 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   67                  13:50:10     1098.79  13.33  52- 16-  5  538.590  49.460
     6 ADAMCZYK  MAREK & JERZY         4   28              GS  13:59:36     1095.09  16.00  21-  3-  3  547.108  49.320
     7 CHMIELNICKI DARIUSZ             4    3              GC  13:47:54     1095.07  18.67   3  <   8>  534.284  49.190
     8 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   34              GC  13:48:41     1093.31  21.33   4  <  11>  534.284  49.050
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     9 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   32              G   13:54:30     1089.16  24.00   2  <  10>  538.590  48.920
    10 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   50              GS  13:55:43     1086.49  26.67   3  <  27>  538.590  48.780
    11 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   45              G   13:53:38     1082.35  29.33   5  <  12>  534.284  48.650
    12 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   19              G   13:54:15     1081.00  32.00   6  <  14>  534.284   0.000
    13 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   20              GC  14:05:11     1080.27  34.67   2  <  16>  545.733  48.380
    14 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   22              G   13:55:17     1078.74  37.33   7  <  19>  534.284   0.000
    15 DRĄG AGNIESZKA                  4   12              GC  13:50:35     1077.90  40.00  28-  5-  5  528.798  48.110
    16 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4    6              G   14:06:21     1077.78  42.67   3  <  40>  545.733  47.970
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    17 MYRDZIO JERZY                   4   10              G   13:59:38     1077.21  45.33   2  <  18>  538.208  47.840
    18 MYRDZIO JERZY                   4   12              GS  14:02:24     1071.27  48.00   3  <  23>  538.208  47.700
    19 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   23              G   14:01:07     1066.19  50.67   8  <  21>  534.284   0.000
    20 KIEL HENRYK                     4    6              GC  13:56:59     1065.87  53.33  12-  2-  2  529.719  47.430
    21 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   27              G   14:03:00     1062.20  56.00   9  <  22>  534.284   0.000
    22 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   94                  14:03:07     1061.95  58.67  10  <  24>  534.284   0.000
    23 MYRDZIO JERZY                   4   15              GS  14:07:00     1061.55  61.33   4  <  31>  538.208  47.030
    24 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   37              G   14:03:43     1060.68  64.00  11  <  26>  534.284   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    25 ADAMCZYK  MAREK & JERZY         4   23              GC  14:16:05     1060.12  66.67   2  <  44>  547.108  46.760
    26 CHMIELNICKI DARIUSZ             4    5              GC  14:04:02     1060.02  69.33  12  <  30>  534.284   0.000
    27 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   15              GS  14:08:29     1059.21  72.00   4  <  36>  538.590  46.490
    28 DRĄG AGNIESZKA                  4   24              G   13:59:20     1059.01  74.67   2  <  71>  528.798  46.350
    29 SZEWCZYK MARCIN                 4   17              G   14:04:40     1058.20  77.33  18-  2-  2  534.036  46.220
    30 CHMIELNICKI DARIUSZ             4    4              G   14:05:09     1057.67  80.00  13  <  32>  534.284   0.000
    31 MYRDZIO JERZY                   4   13              GS  14:08:53     1057.63  82.67   5  <  43>  538.208  45.950
    32 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   87                  14:05:41     1056.56  85.33  14  <  33>  534.284   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    33 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   15              GC  14:05:42     1056.52  88.00  15  <  34>  534.284   0.000
    34 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   88                  14:05:54     1056.11  90.67  16  <  35>  534.284   0.000
    35 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   70                  14:07:10     1053.47  93.33  17  <  47>  534.284   0.000
    36 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   44              G   14:11:37     1052.72  96.00   5  <  37>  538.590  45.270
    37 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   33              G   14:11:55     1052.11  98.67   6  <  38>  538.590   0.000
    38 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   71                  14:12:41     1050.53 101.33   7  <  39>  538.590   0.000
    39 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   38              GS  14:13:24     1049.07 104.00   8  <  49>  538.590   0.000
    40 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   45              G   14:21:25     1046.64 106.67   4  <  41>  545.733  44.730
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    41 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   32              GC  14:21:43     1046.03 109.33   5  <  45>  545.733  44.590
    42 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4   39              GC  14:14:46     1045.28 112.00  21-  3-  3  538.075  44.460
    43 MYRDZIO JERZY                   4   16              GS  14:15:49     1043.41 114.67   6  <  46>  538.208   0.000
    44 ADAMCZYK  MAREK & JERZY         4   24              G   14:24:47     1042.54 117.33   3          547.108  44.190
    45 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   12              GC  14:24:42     1040.09 120.00   6  <  52>  545.733   0.000
    46 MYRDZIO JERZY                   4   27              GS  14:17:54     1039.21 122.67   7  <  50>  538.208   0.000
    47 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   47              G   14:14:20     1038.79 125.33  18  <  51>  534.284   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    48 KIEL HENRYK                     4    8              GC  14:10:01     1038.63 128.00   2          529.719  43.650
    49 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   41              G   14:18:44     1038.28 130.67   9  <  54>  538.590   0.000
    50 MYRDZIO JERZY                   4   43              G   14:18:35     1037.84 133.33   8  <  68>  538.208   0.000
    51 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   11              GC  14:15:17     1036.87 136.00  19  <  53>  534.284   0.000
    52 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   40              GC  14:26:36     1036.33 138.67   7          545.733   0.000
    53 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   72                  14:15:39     1036.14 141.33  20  <  55>  534.284   0.000
    54 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   20              GS  14:19:50     1036.08 144.00  10  <  59>  538.590   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    55 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   52                  14:16:51     1033.73 146.67  21  <  57>  534.284   0.000
    56 MYRDZIO STANISŁAW               4   10              GC  14:20:38     1032.38 149.33  21-  1-  1  537.492  42.570
    57 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   73                  14:17:57     1031.54 152.00  22  <  58>  534.284   0.000
    58 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   83                  14:18:33     1030.34 154.67  23  <  63>  534.284   0.000
    59 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   36              G   14:23:07     1029.58 157.33  11  <  61>  538.590   0.000
    60 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4   37              GS  14:23:58     1026.93 160.00   2  <  73>  538.075  42.030
    61 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   66                  14:24:39     1026.57 162.67  12  <  61>  538.590   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    61 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   34              GS  14:24:39     1026.57 162.67  13  <  64>  538.590   0.000
    63 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   57                  14:20:45     1025.99 168.00  24  <  65>  534.284   0.000
    64 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   29              G   14:25:09     1025.59 170.67  14  <  67>  538.590   0.000
    65 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   12              G   14:21:13     1025.07 173.33  25  <  66>  534.284   0.000
    66 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   79                  14:21:27     1024.61 176.00  26          534.284   0.000
    67 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   31              G   14:25:45     1024.42 178.67  15  <  70>  538.590   0.000
    68 MYRDZIO JERZY                   4   21              G   14:27:05     1021.11 181.33   9  <  69>  538.208   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    69 MYRDZIO JERZY                   4   38              G   14:27:14     1020.82 184.00  10          538.208   0.000
    70 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   19              G   14:27:45     1020.54 186.67  16          538.590   0.000
    71 DRĄG AGNIESZKA                  4   33              G   14:18:12     1020.45 189.33   3  <  72>  528.798  40.540
    72 DRĄG AGNIESZKA                  4   16              GS  14:18:59     1018.91 192.00   4  <  75>  528.798  40.410
    73 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4   21              GC  14:28:10     1018.76 194.67   3          538.075  40.270
    74 SZEWCZYK MARCIN                 4   43              G   14:24:30     1018.18 197.33   2          534.036  40.140
    75 DRĄG AGNIESZKA                  4    1              GS  14:20:28     1016.01 200.00   5          528.798  40.000
   ------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:5
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   ---------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
    76 MYRDZIO JERZY                   4   49              G   14:30:01     1015.46   0.00  11          538.208   0.000
    77 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4   36              G   14:30:06     1015.04   0.00   4          538.075   0.000
    78 DRĄG AGNIESZKA                  4    7              G   14:21:01     1014.94   0.00   6          528.798   0.000
    79 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   63                  14:30:58     1014.36   0.00  17          538.590   0.000
    80 KIEL HENRYK                     4   13              GC  14:23:21     1012.17   0.00   3          529.719   0.000
                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !              
                                                ------------------


 
  Dzisiaj stronę odwiedziło już 1 odwiedzający (10 wejścia) tutaj!  
 
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=