.
  Ludwigsfelde - młode
 
            PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.                      
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  5, z dnia 22.09.18 LUDWIGSFELDE                             
            Punktacja Całość [ 4]                                               
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 KIEL            HENRYK          4    27    7     9   165.95     
              2 CZARNECKI       KRZYSZTOF       4    67    7    16   164.72     
              3 ARDELI          ERYK            4    53    7    16   156.89     
              4 BINKOWSKI       MIŁUCH          4    42    7     9   151.52     
              5 DOMINIAK        ANDRZEJ         4    26    7    10   150.55     
              6 PROCYSZYN       RYSZARD         4    25    7     8   149.05     
              7 MYRDZIO         JERZY           4    69    7     9   139.34     
              8 FIL             BOGUSŁAW        4    20    6     6   112.17     
              9 DRĄG            AGNIESZKA       4    30    5     5   101.61     
             10 ZŁOTKOWSKI      ANDRZEJ         4    43    4     4    86.88     
             11 SZEWCZYK        MARCIN          4    21    4     4    77.92     
             12 MYRDZIO         STANISŁAW       4    28    4     4    68.50     
             13 BAWOROWSKI      MICHAŁ          4    16    3     3    58.21     
             14 DŁUGOSZ         ADAM            4    25    2     2    34.24     
             15 CZERYBA         MARIUSZ         4    28    1     1    19.06     
             16 PAWŁOWSKI       ANDRZEJ         4    11    1     1    16.79



                                                       
            PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.                      
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  5, z dnia 22.09.18 LUDWIGSFELDE                             
            Punktacja Typowane [ 1]                                             
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 KIEL            HENRYK          4    27    8     9   181.23     
              2 ARDELI          ERYK            4    53    7    16   143.21     
              3 PROCYSZYN       RYSZARD         4    25    5     8   108.20     
              4 FIL             BOGUSŁAW        4    20    5     6    92.36     
              5 DRĄG            AGNIESZKA       4    30    4     5    83.59     
              6 DOMINIAK        ANDRZEJ         4    26    4    10    81.51     
              7 BINKOWSKI       MIŁUCH          4    42    3     9    65.10     
              8 SZEWCZYK        MARCIN          4    21    3     4    58.49     
              9 BAWOROWSKI      MICHAŁ          4    16    3     3    58.21     
             10 MYRDZIO         STANISŁAW       4    28    3     4    52.27     
             11 DŁUGOSZ         ADAM            4    25    2     2    34.24     
             12 CZARNECKI       KRZYSZTOF       4    67    1    16    22.45     
             13 ZŁOTKOWSKI      ANDRZEJ         4    43    1     4    18.49     
             14 PAWŁOWSKI       ANDRZEJ         4    11    1     1    16.79     
             15 CZERYBA         MARIUSZ         4    28    0     1     0.00     
             16 MYRDZIO         JERZY           4    69    0     9     0.00





                PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.                     
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR  5                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  LUDWIGSFELDE z dnia 22.09.18                        
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 52:19:03.1 N 13:18:05.8 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  9,45,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  246.320 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   16                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:   531                           
      5.Ilość konkursów.......................:  107                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1678.84                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1403.33                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:12,11,52                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:12,41,42                         
     10.Czas trwania konkursu.................:29 min. 50 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Wszystkie wsadzone liczy się   7 konkursów                               
       Punkty stałe  25.0- gradacja                                             
       EPunktacja Całość [ 4]F                                                
                                                                                
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Sekcja          | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 4  | Winsko                  |   16   |  531   |  107  |20.15|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |   16   |  531   |  107  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
      Jan Benedykt                                                              
      606423015                                                                 
       ----------------                                  ------------------     
 

                                                                              
                                       PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.    
                                                      -   1 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr  5.           
                                       z lotu LUDWIGSFELDE, w dniu 22.09.18     
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Se|    NUMER OBRĄCZKI   | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |
  |   |                              |  |        RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
     1 ARDELI ERYK                     4   31              G   12:11:52     1678.84   1.88  53- 16-  7  246.566  25.000
     2 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   59              G   12:13:32     1669.44   3.77  67- 16-  7  247.968  24.910
     3 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   50              G   12:13:33     1669.26   5.65   2  <  17>  247.968  24.810
     4 BINKOWSKI      & MIŁUCH         4   33              G   12:15:30     1664.34   7.53  42-  9-  7  250.483  24.720
     5 BINKOWSKI      & MIŁUCH         4   40              G   12:15:32     1663.97   9.42   2  <   6>  250.483  24.620
     6 BINKOWSKI      & MIŁUCH         4   35              GS  12:15:33     1663.79  11.30   3  <  13>  250.483  24.530
     7 KIEL HENRYK                     4   12              GC  12:09:10     1662.69  13.18  27-  9-  7  239.705  24.430
     8 KIEL HENRYK                     4   20              GC  12:09:12     1662.31  15.07   2  <   9>  239.705  24.340
     9 KIEL HENRYK                     4    7              G   12:09:13     1662.12  16.95   3  <  10>  239.705  24.250
    10 KIEL HENRYK                     4   31              GC  12:09:15     1661.73  18.83   4  <  11>  239.705  24.150
    11 KIEL HENRYK                     4   16              GC  12:10:02     1652.76  20.72   5  <  18>  239.705  24.060
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    12 ZŁOTKOWSKI ANDRZEJ              4   73              G   12:09:29     1651.99  22.60  43-  4-  4  238.685  23.960
    13 BINKOWSKI      & MIŁUCH         4   17              GS  12:16:41     1651.36  24.48   4  <  68>  250.483  23.870
    14 PROCYSZYN RYSZARD               4    6              GS  12:15:09     1649.42  26.37  25-  8-  7  247.661  23.770
    15 PROCYSZYN RYSZARD               4   41              GS  12:15:14     1648.51  28.25   2  <  23>  247.661  23.680
    16 DOMINIAK ANDRZEJ                4   31              GS  12:17:18     1643.88  30.13  26- 10-  7  250.363  23.580
    17 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   71              G   12:15:58     1642.54  32.02   3  <  19>  247.968  23.490
    18 KIEL HENRYK                     4   15              GC  12:10:57     1642.38  33.90   6  <  40>  239.705  23.400
    19 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   55              G   12:15:59     1642.35  35.78   4  <  20>  247.968  23.300
    20 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   16              G   12:16:03     1641.63  37.66   5  <  27>  247.968  23.210
    21 DOMINIAK ANDRZEJ                4   43              G   12:17:37     1640.47  39.55   2  <  41>  250.363  23.110
    22 SZEWCZYK MARCIN                 4   46              GS  12:13:48     1638.30  41.43  21-  4-  4  243.779  23.020
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    23 PROCYSZYN RYSZARD               4   39              GS  12:16:12     1637.97  43.31   3  <  35>  247.661  22.920
    24 ARDELI ERYK                     4   65              G   12:15:47     1635.23  45.20   2  <  29>  246.566  22.830
    25 DRĄG AGNIESZKA                  4   33              GS  12:10:56     1634.16  47.08  30-  5-  5  238.478  22.740
    26 DRĄG AGNIESZKA                  4   22              GS  12:11:07     1632.11  48.96   2  <  32>  238.478  22.640
    27 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   11              G   12:17:17     1628.33  50.85   6  <  28>  247.968  22.550
    28 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   24              GS  12:17:18     1628.16  52.73   7  <  61>  247.968  22.450
    29 ARDELI ERYK                     4   81              GS  12:17:50     1613.30  54.61   3  <  33>  246.566  22.360
    30 ZŁOTKOWSKI ANDRZEJ              4  103              G   12:13:29     1607.49  56.50   2  <  31>  238.685  22.260
    31 ZŁOTKOWSKI ANDRZEJ              4    9              G   12:13:56     1602.63  58.38   3  <  70>  238.685  22.170
    32 DRĄG AGNIESZKA                  4   38              GS  12:13:56     1601.24  60.26   3  <  75>  238.478  22.080
    33 ARDELI ERYK                     4  105              G   12:19:13     1598.83  62.15   4  <  36>  246.566  21.980
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    34 MYRDZIO JERZY                   4   53              G   12:20:35     1598.51  64.03  69-  9-  7  248.702  21.890
    35 PROCYSZYN RYSZARD               4   48              GS  12:19:56     1598.50  65.91   4  <  58>  247.661  21.790
    36 ARDELI ERYK                     4  101              GS  12:19:15     1598.48  67.80   5  <  38>  246.566  21.700
    37 MYRDZIO JERZY                   4   45              G   12:20:38     1598.00  69.68   2  <  48>  248.702  21.600
    38 ARDELI ERYK                     4   34              G   12:19:25     1596.76  71.56   6  <  38>  246.566  21.510
    38 ARDELI ERYK                     4   14              GS  12:19:25     1596.76  71.56   7  <  49>  246.566  21.510
    40 KIEL HENRYK                     4   29              GC  12:15:24     1593.78  75.33   7  <  47>  239.705  21.320
    41 DOMINIAK ANDRZEJ                4   35              GS  12:22:26     1590.28  77.21   3  <  44>  250.363  21.230
    42 BAWOROWSKI MICHAŁ               4   74              GS  12:17:33     1583.76  79.10  16-  3-  3  241.603  21.130
    43 MYRDZIO STANISŁAW               4    5              G   12:22:24     1573.70  80.98  28-  4-  4  247.701  21.040
    44 DOMINIAK ANDRZEJ                4   16              G   12:24:18     1571.65  82.86   4  <  45>  250.363  20.940
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    45 DOMINIAK ANDRZEJ                4    3              G   12:24:19     1571.48  84.75   5  <  46>  250.363  20.850
    46 DOMINIAK ANDRZEJ                4   18              G   12:24:20     1571.32  86.63   6  <  53>  250.363  20.750
    47 KIEL HENRYK                     4   19              GC  12:18:13     1564.48  88.51   8  <  66>  239.705   0.000
    48 MYRDZIO JERZY                   4    9              G   12:24:00     1564.16  90.40   3  <  54>  248.702  20.570
    49 ARDELI ERYK                     4   36              GS  12:22:57     1561.04  92.28   8  <  52>  246.566   0.000
    50 FIL BOGUSŁAW                    4   82              GS  12:28:48     1559.66  94.16  20-  6-  6  255.473  20.380
    50 FIL BOGUSŁAW                    4   79              GS  12:28:48     1559.66  94.16   2  <  56>  255.473  20.380
    52 ARDELI ERYK                     4   76              G   12:23:09     1559.06  97.93   9  <  62>  246.566   0.000
    53 DOMINIAK ANDRZEJ                4   46              G   12:26:49     1547.20  99.81   7  <  57>  250.363  20.090
    54 MYRDZIO JERZY                   4   75              G   12:26:01     1544.57 101.69   4  <  65>  248.702  20.000
    55 BAWOROWSKI MICHAŁ               4   25              GS  12:21:38     1542.48 103.58   2  <  84>  241.603  19.910
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    56 FIL BOGUSŁAW                    4   59              G   12:30:54     1539.92 105.46   3  <  80>  255.473  19.810
    57 DOMINIAK ANDRZEJ                4   49              GS  12:28:40     1529.71 107.34   8  <  82>  250.363   0.000
    58 PROCYSZYN RYSZARD               4   26              G   12:28:03     1518.93 109.23   5  <  59>  247.661  19.620
    59 PROCYSZYN RYSZARD               4   33              G   12:28:11     1517.69 111.11   6  <  78>  247.661  19.530
    60 SZEWCZYK MARCIN                 4   59              G   12:26:15     1511.81 112.99   2  <  77>  243.779  19.430
    61 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   37              G   12:30:07     1501.78 114.88   8  <  85>  247.968   0.000
    62 ARDELI ERYK                     4    4              GS  12:29:35     1498.12 116.76  10  <  63>  246.566   0.000
    63 ARDELI ERYK                     4   58              GS  12:29:49     1496.00 118.64  11  <  67>  246.566   0.000
    64 CZERYBA MARIUSZ                 4    5              G   12:31:02     1487.55 120.53  28-  1-  1  246.982  19.060
    65 MYRDZIO JERZY                   4   50              G   12:32:17     1486.71 122.41   5  <  73>  248.702  18.960
    66 KIEL HENRYK                     4   17              GC  12:26:37     1483.17 124.29   9          239.705   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    67 ARDELI ERYK                     4  102              GS  12:31:42     1479.10 126.18  12  <  72>  246.566   0.000
    68 BINKOWSKI      & MIŁUCH         4   62              G   12:34:28     1478.07 128.06   5  <  71>  250.483  18.680
    69 DŁUGOSZ ADAM                    4   23              G   12:34:42     1475.78 129.94  25-  2-  2  250.440  18.580
    70 ZŁOTKOWSKI ANDRZEJ              4   42              GS  12:26:59     1473.52 131.83   4          238.685  18.490
    71 BINKOWSKI      & MIŁUCH         4   29              G   12:35:08     1472.28 133.71   6  <  89>  250.483  18.400
    72 ARDELI ERYK                     4   78              G   12:32:41     1470.43 135.59  13  <  83>  246.566   0.000
    73 MYRDZIO JERZY                   4   51              G   12:34:10     1470.16 137.48   6  <  74>  248.702  18.210
    74 MYRDZIO JERZY                   4   92              G   12:34:11     1470.02 139.36   7  <  76>  248.702  18.110
    75 DRĄG AGNIESZKA                  4   27              G   12:28:26     1459.18 141.24   4  <  95>  238.478  18.020
    76 MYRDZIO JERZY                   4   46              G   12:36:02     1454.11 143.13   8  <  99>  248.702   0.000
    77 SZEWCZYK MARCIN                 4   13              GS  12:32:48     1452.80 145.01   3  <  79>  243.779  17.830
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    78 PROCYSZYN RYSZARD               4   11              G   12:35:51     1449.58 146.89   7  <  96>  247.661  17.740
    79 SZEWCZYK MARCIN                 4   28              GS  12:33:14     1449.05 148.78   4          243.779  17.640
    80 FIL BOGUSŁAW                    4   28              GS  12:41:29     1447.58 150.66   4  <  81>  255.473  17.550
    81 FIL BOGUSŁAW                    4   21              GS  12:41:34     1446.89 152.54   5  <  90>  255.473  17.450
    82 DOMINIAK ANDRZEJ                4   22              G   12:38:22     1444.12 154.43   9  <  86>  250.363   0.000
    83 ARDELI ERYK                     4   49              G   12:36:17     1439.52 156.31  14  <  92>  246.566   0.000
    84 BAWOROWSKI MICHAŁ               4   63              GS  12:32:53     1439.11 158.19   3          241.603  17.170
    85 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   19              G   12:37:22     1438.61 160.08   9  <  87>  247.968   0.000
    86 DOMINIAK ANDRZEJ                4   10              GS  12:39:02     1438.59 161.96  10          250.363   0.000
    87 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   42              G   12:37:23     1438.47 163.84  10  <  91>  247.968   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    88 PAWŁOWSKI ANDRZEJ               4   23              G   12:36:24     1438.38 165.73  11-  1-  1  246.538  16.790
    89 BINKOWSKI      & MIŁUCH         4   32              GS  12:39:21     1436.67 167.61   7  <  97>  250.483  16.700
    90 FIL BOGUSŁAW                    4   31              GS  12:42:59     1435.38 169.49   6          255.473  16.600
    91 CZARNECKI KRZYSZTOF             4    1              G   12:37:59     1433.48 171.37  11  < 102>  247.968   0.000
    92 ARDELI ERYK                     4   91              G   12:37:50     1426.61 173.26  15  <  93>  246.566   0.000
    93 ARDELI ERYK                     4   60              G   12:37:54     1426.06 175.14  16          246.566   0.000
    94 MYRDZIO STANISŁAW               4   28              G   12:39:37     1418.54 177.02   2  <  98>  247.701  16.230
    95 DRĄG AGNIESZKA                  4   37              GS  12:33:15     1417.40 178.91   5          238.478  16.130
    96 PROCYSZYN RYSZARD               4   18              GS  12:39:50     1416.56 180.79   8          247.661   0.000
    97 BINKOWSKI      & MIŁUCH         4  101              G   12:41:50     1416.49 182.67   8  < 101>  250.483   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    98 MYRDZIO STANISŁAW               4   10              G   12:40:16     1413.28 184.56   3  < 103>  247.701  15.850
    99 MYRDZIO JERZY                   4   59              G   12:41:02     1412.81 186.44   9          248.702   0.000
   100 DŁUGOSZ ADAM                    4    3              G   12:42:17     1412.65 188.32   2          250.440  15.660
   101 BINKOWSKI      & MIŁUCH         4   61              G   12:42:31     1411.04 190.21   9          250.483   0.000
   102 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   80              G   12:41:05     1408.24 192.09  12  < 104>  247.968   0.000
   103 MYRDZIO STANISŁAW               4   20              G   12:41:01     1407.26 193.97   4          247.701  15.380
   104 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   36              G   12:41:32     1404.65 195.86  13  < 105>  247.968   0.000
   105 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   39              G   12:41:39     1403.73 197.74  14  < 106>  247.968   0.000
   106 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   95              G   12:41:40     1403.59 199.62  15  < 107>  247.968   0.000
   107 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   53              G   12:41:42     1403.33 201.51  16          247.968   0.000
   ------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:5
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   ---------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
   108 SZEWCZYK MARCIN                 4   22              GS  12:38:47     1402.78   0.00   5          243.779   0.000
   109 MYRDZIO STANISŁAW               4   24              G   12:41:49     1400.89   0.00   5          247.701   0.000
   110 BINKOWSKI      & MIŁUCH         4   58              GS  12:44:06     1398.57   0.00  10          250.483   0.000
   111 ARDELI ERYK                     4   23              G   12:41:56     1393.55   0.00  17          246.566   0.000
   112 DOMINIAK ANDRZEJ                4   28              GS  12:44:44     1392.97   0.00  11          250.363   0.000
                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !              
                                                ------------------ 
 
 
  Dzisiaj stronę odwiedziło już 1 odwiedzający (30 wejścia) tutaj!  
 
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=