.
  Listy konk. - 2017
 
            PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.                   
Tabela współzawodnictwa
Lot nr 16, z dnia 30.07.17 HALLE-6
Typowane [ 1]
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
|L.P| Nazwisko Imie |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |
| | |Sek| | Pkt. |Konk.| |
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
1 KASOWSKA KATARZYNA 4 14 5 8 142.58
2 DRĄG AGNIESZKA 4 14 4 4 101.77
3 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW 4 25 4 5 97.25
4 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 33 4 13 90.80
5 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 33 3 9 88.07
6 GRUSZCZYŃSKI M MAŁGORZATA 4 15 2 2 52.42
7 MYRDZIO STANISŁAW 4 32 2 6 48.39
8 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 23 2 5 47.74
9 KIEL HENRYK 4 24 2 4 47.26
10 DŁUGOSZ ADAM 4 16 1 1 26.45
11 SZEWCZYK MARCIN 4 14 1 1 21.13
12 BAZYLEWICZ TADEUSZ 4 20 0 2 0.00
13 PROCYSZYN RYSZARD 4 34 0 3 0.00
14 BINKOWSKI ARKADIUSZ 4 14 0 0 0.00



PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
Tabela współzawodnictwa
Lot nr 16, z dnia 30.07.17 HALLE-6
Całość [ 5]
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
|L.P| Nazwisko Imie |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |
| | |Sek| | Pkt. |Konk.| |
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
1 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 33 6 9 171.94
2 KASOWSKA KATARZYNA 4 14 6 8 168.55
3 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 33 6 13 160.00
4 MYRDZIO STANISŁAW 4 32 6 6 144.36
5 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW 4 25 5 5 126.60
6 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 23 5 5 120.00
7 DRĄG AGNIESZKA 4 14 4 4 101.77
8 KIEL HENRYK 4 24 4 4 91.13
9 PROCYSZYN RYSZARD 4 34 3 3 68.56
10 GRUSZCZYŃSKI M MAŁGORZATA 4 15 2 2 52.42
11 BAZYLEWICZ TADEUSZ 4 20 2 2 50.16
12 DŁUGOSZ ADAM 4 16 1 1 26.45
13 SZEWCZYK MARCIN 4 14 1 1 21.13
14 BINKOWSKI ARKADIUSZ 4 14 0 0 0.00





PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
- 1 -

Lista konkursowa nr 16.
z lotu HALLE-6, w dniu 30.07.17
+---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
|LP.|NAZWISKO,IMIĘ |Se| NUMER OBRĄCZKI | CZAS |SZYBKOŚĆ|COEFFI| WYNIK |ODLEGŁ. |PUNKTY |
| | | | RODOWEJ |PRZYLOTU | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS | [km] | |
+---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
1 KASOWSKA KATARZYNA 4 6 G M 10:47:46 1180.87 3.22 14- 8- 5 304.390 30.000
2 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 31 G M 10:59:42 1155.36 6.43 33- 9- 3 311.600 29.840
3 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 20 G M 10:59:53 1154.57 9.65 2 < 7> 311.600 29.680
4 DRĄG AGNIESZKA 4 15 G M 10:55:40 1153.33 12.86 14- 4- 4 306.400 29.520
5 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW 4 48 G 11:03:10 1151.75 16.08 25- 5- 4 314.620 0.000
6 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 117 11:06:50 1141.99 19.29 23- 5- 2 316.140 0.000
7 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 39 G 11:03:46 1138.20 22.51 3 < 10> 311.600 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
8 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 49 G 11:14:42 1133.51 25.72 33- 13- 4 322.710 0.000
9 KASOWSKA KATARZYNA 4 39 G M 11:00:23 1125.77 28.94 2 < 11> 304.390 28.710
10 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 8 G M 11:07:02 1124.77 32.15 4 < 16> 311.600 28.550
11 KASOWSKA KATARZYNA 4 45 G M 11:00:43 1124.39 35.37 3 < 13> 304.390 28.390
12 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 88 11:17:06 1124.03 38.59 2 < 19> 322.710 0.000
13 KASOWSKA KATARZYNA 4 46 G M 11:02:22 1117.57 41.80 4 < 17> 304.390 28.060
14 MYRDZIO STANISŁAW 4 40 G 11:11:41 1115.72 45.02 32- 6- 2 314.280 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
15 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW 4 44 G M 11:12:22 1114.23 48.23 2 < 39> 314.620 27.740
16 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 35 G 11:10:24 1111.27 51.45 5 < 18> 311.600 0.000
17 KASOWSKA KATARZYNA 4 42 G M 11:06:18 1101.67 54.66 5 < 26> 304.390 27.420
18 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 36 G 11:14:16 1096.15 57.88 6 < 20> 311.600 0.000
19 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 76 11:24:26 1096.04 61.09 3 < 29> 322.710 0.000
20 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 52 11:14:23 1095.70 64.31 7 < 34> 311.600 0.000
21 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 104 M 11:18:42 1095.05 67.52 2 < 48> 316.140 26.770
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
22 BAZYLEWICZ TADEUSZ 4 78 11:18:33 1088.06 70.74 20- 2- 0 313.960 0.000
23 DŁUGOSZ ADAM 4 30 G M 11:22:52 1086.06 73.95 16- 1- 1 318.070 26.450
24 GRUSZCZYŃSKI M & MAŁGORZATA 4 22 G M 11:25:13 1083.98 77.17 15- 2- 2 320.010 26.290
25 GRUSZCZYŃSKI M & MAŁGORZATA 4 39 G M 11:25:14 1083.92 80.39 2 320.010 26.130
26 KASOWSKA KATARZYNA 4 35 G 11:11:04 1082.98 83.60 6 < 31> 304.390 0.000
27 MYRDZIO STANISŁAW 4 10 G M 11:20:30 1081.86 86.82 2 < 28> 314.280 25.810
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
28 MYRDZIO STANISŁAW 4 53 11:21:09 1079.44 90.03 3 < 47> 314.280 0.000
29 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 69 11:29:08 1078.82 93.25 4 < 30> 322.710 0.000
30 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 43 G M 11:29:15 1078.40 96.46 5 < 32> 322.710 25.320
31 KASOWSKA KATARZYNA 4 29 G 11:12:41 1076.79 99.68 7 < 63> 304.390 0.000
32 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 83 11:29:49 1076.36 102.89 6 < 33> 322.710 0.000
33 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 66 11:29:53 1076.12 106.11 7 < 42> 322.710 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
34 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 37 G 11:19:46 1075.35 109.32 8 < 61> 311.600 0.000
35 PROCYSZYN RYSZARD 4 55 11:23:26 1074.62 112.54 34- 3- 0 315.330 0.000
36 DRĄG AGNIESZKA 4 21 G M 11:15:22 1073.71 115.76 2 < 37> 306.400 24.350
37 DRĄG AGNIESZKA 4 44 G M 11:15:24 1073.58 118.97 3 < 40> 306.400 24.190
38 KIEL HENRYK 4 21 G M 11:16:05 1073.08 122.19 24- 4- 2 306.990 24.030
39 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW 4 14 G M 11:23:31 1071.90 125.40 3 < 45> 314.620 23.870
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
40 DRĄG AGNIESZKA 4 12 G M 11:16:09 1070.77 128.62 4 306.400 23.710
41 BAZYLEWICZ TADEUSZ 4 76 11:23:57 1068.07 131.83 2 313.960 0.000
42 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 39 G M 11:32:18 1067.52 135.05 8 < 52> 322.710 23.390
43 KIEL HENRYK 4 41 G M 11:17:36 1067.42 138.26 2 < 44> 306.990 23.230
44 KIEL HENRYK 4 35 G 11:17:39 1067.23 141.48 3 < 58> 306.990 0.000
45 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW 4 29 G M 11:24:56 1066.75 144.69 4 < 46> 314.620 22.900
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
46 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW 4 31 G M 11:24:58 1066.63 147.91 5 314.620 22.740
47 MYRDZIO STANISŁAW 4 19 G M 11:25:43 1062.77 151.13 4 < 49> 314.280 22.580
48 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 126 11:28:00 1060.87 154.34 3 < 57> 316.140 0.000
49 MYRDZIO STANISŁAW 4 47 G 11:26:35 1059.67 157.56 5 < 62> 314.280 0.000
50 PROCYSZYN RYSZARD 4 13 G 11:27:36 1059.58 160.77 2 < 51> 315.330 0.000
51 PROCYSZYN RYSZARD 4 28 G 11:28:11 1057.50 163.99 3 315.330 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
52 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 53 11:35:23 1056.74 167.20 9 < 53> 322.710 0.000
53 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 13 G M 11:36:09 1054.09 170.42 10 < 54> 322.710 21.610
54 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 64 11:36:16 1053.69 173.63 11 < 55> 322.710 0.000
55 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 81 11:36:44 1052.09 176.85 12 < 60> 322.710 0.000
56 SZEWCZYK MARCIN 4 10 G M 11:26:26 1050.46 180.06 14- 1- 1 311.390 21.130
57 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 93 M 11:31:34 1048.33 183.28 4 < 59> 316.140 20.970
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
58 KIEL HENRYK 4 47 G 11:22:54 1048.11 186.50 4 306.990 0.000
59 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 106 11:31:39 1048.04 189.71 5 316.140 0.000
60 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 24 G M 11:38:00 1047.76 192.93 13 322.710 20.480
61 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 57 11:27:41 1046.75 196.14 9 311.600 0.000
62 MYRDZIO STANISŁAW 4 29 G 11:30:23 1046.26 199.36 6 314.280 0.000
63 KASOWSKA KATARZYNA 4 31 G 11:22:02 1042.31 202.57 8 304.390 0.000
------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:5
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
---------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
64 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 46 G 11:39:58 1041.11 0.00 14 322.710 0.000
65 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 127 11:33:42 1040.96 0.00 6 316.140 0.000
66 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 24 G M 11:30:17 1037.69 0.00 10 311.600 0.000
67 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 27 G 11:30:21 1037.46 0.00 11 311.600 0.000
68 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 68 11:30:30 1036.94 0.00 12 311.600 0.000

D O B R Y L O T !
------------------




PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
Tabela współzawodnictwa
Lot nr 15, z dnia 30.07.17 HOLTEN-3
Typowane [ 1]
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
|L.P| Nazwisko Imie |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |
| | |Sek| | Pkt. |Konk.| |
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
1 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 26 5 10 325.88
2 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 51 4 12 267.06
3 KASOWSKA KATARZYNA 4 14 3 5 203.54
4 BAZYLEWICZ TADEUSZ 4 17 3 3 191.18
5 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW 4 16 2 2 132.94
6 KIEL HENRYK 4 9 1 1 65.88
7 DRĄG AGNIESZKA 4 10 1 1 63.24
8 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 10 1 1 61.18
9 GRUSZCZYŃSKI M MAŁGORZATA 4 11 0 0 0.00
10 MYRDZIO STANISŁAW 4 9 0 0 0.00



PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
Tabela współzawodnictwa
Lot nr 15, z dnia 30.07.17 HOLTEN-3
Całość [ 5]
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
|L.P| Nazwisko Imie |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |
| | |Sek| | Pkt. |Konk.| |
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
1 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 26 4 10 273.82
2 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 51 4 12 273.23
3 KASOWSKA KATARZYNA 4 14 4 5 270.01
4 BAZYLEWICZ TADEUSZ 4 17 3 3 191.18
5 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW 4 16 2 2 132.94
6 KIEL HENRYK 4 9 1 1 65.88
7 DRĄG AGNIESZKA 4 10 1 1 63.24
8 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 10 1 1 61.18
9 GRUSZCZYŃSKI M MAŁGORZATA 4 11 0 0 0.00
10 MYRDZIO STANISŁAW 4 9 0 0 0.00





PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
- 1 -

Lista konkursowa nr 15.
z lotu HOLTEN-3, w dniu 30.07.17
+---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
|LP.|NAZWISKO,IMIĘ |Se| NUMER OBRĄCZKI | CZAS DZ.|SZYBKOŚĆ|COEFFI| WYNIK |ODLEGŁ. |PUNKTY |
| | | | RODOWEJ |PRZYLOTU | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS | [km] | |
+---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
1 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 2 G M 17:04:32 1083.87 5.78 51- 12- 4 709.430 70.000
2 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 11 G M 17:15:34 1076.54 11.56 26- 10- 5 716.510 69.710
3 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 21 G 17:09:03 1076.44 17.34 2 < 11> 709.430 0.000
4 KASOWSKA KATARZYNA 4 9 G M 17:04:57 1067.46 23.12 14- 5- 3 699.130 69.120
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
5 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 23 G M 17:28:58 1055.30 28.90 2 < 8> 716.510 68.820
6 BAZYLEWICZ TADEUSZ 4 18 G M 17:20:56 1054.50 34.68 17- 3- 3 707.500 68.530
7 KASOWSKA KATARZYNA 4 2 G M 17:16:07 1049.56 40.46 2 < 13> 699.130 68.240
8 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 34 G 17:33:54 1047.68 46.24 3 < 10> 716.510 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
9 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW 4 1 G M 17:30:14 1041.95 52.02 16- 2- 2 708.770 67.650
10 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 27 G 17:39:03 1039.85 57.80 4 < 18> 716.510 0.000
11 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 9 G M 17:33:41 1037.66 63.58 3 < 12> 709.430 67.060
12 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 31 G 17:34:04 1037.08 69.36 4 < 16> 709.430 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
13 KASOWSKA KATARZYNA 4 24 G 17:29:10 1029.39 75.14 3 < 14> 699.130 0.000
14 KASOWSKA KATARZYNA 4 13 G M 17:34:05 1022.00 80.92 4 < 25> 699.130 66.180
15 KIEL HENRYK 4 8 G M 17:40:09 1015.00 86.71 9- 1- 1 700.500 65.880
16 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 5 G M 17:49:38 1014.00 92.49 5 < 20> 709.430 65.590
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
17 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW 4 23 G M 17:50:26 1011.90 98.27 2 708.770 65.290
18 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 18 G 18:01:44 1006.71 104.05 5 < 19> 716.510 0.000
19 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 7 G M 18:03:10 1004.69 109.83 6 < 21> 716.510 64.710
20 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 10 G M 18:11:10 983.73 115.61 6 < 22> 709.430 64.410
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
21 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 21 G 18:19:06 982.73 121.39 7 < 29> 716.510 0.000
22 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 54 18:15:48 977.45 127.17 7 < 23> 709.430 0.000
23 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 28 G 18:18:14 974.18 132.95 8 < 26> 709.430 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
24 DRĄG AGNIESZKA 4 18 G M 18:08:38 973.54 138.73 10- 1- 1 699.620 63.240
25 KASOWSKA KATARZYNA 4 18 G 18:08:29 973.06 144.51 5 699.130 0.000
26 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 57 18:21:37 969.67 150.29 9 < 27> 709.430 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
27 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 59 18:26:20 963.46 156.07 10 < 30> 709.430 0.000
28 BAZYLEWICZ TADEUSZ 4 34 G M 18:30:54 954.92 161.85 2 < 33> 707.500 62.060
29 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 16 G M 18:42:06 952.68 167.63 8 < 32> 716.510 61.760
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
30 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 24 G 18:38:11 948.20 173.41 11 < 34> 709.430 0.000
31 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 2 G M 18:40:17 939.75 179.19 10- 1- 1 705.080 61.180
32 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 4 G M 18:54:21 937.41 184.97 9 < 35> 716.510 60.880
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
33 BAZYLEWICZ TADEUSZ 4 2 G M 18:51:51 928.66 190.75 3 707.500 60.590
34 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 14 G 18:56:30 925.55 196.53 12 709.430 0.000
35 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 12 G 19:07:54 921.08 202.31 10 716.510 0.000
------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:5
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
---------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
36 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 12 G M 18:56:40 919.67 0.00 2 705.080 0.000
37 BAZYLEWICZ TADEUSZ 4 17 G M 19:00:11 918.61 0.00 4 707.500 0.000
38 MYRDZIO STANISŁAW 4 7 G M 19:01:47 917.64 0.00 9- 0- 0 708.220 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
39 KASOWSKA KATARZYNA 4 25 G M 19:03:04 904.36 0.00 6 699.130 0.000
40 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 10 G M 19:10:18 903.60 0.00 3 705.080 0.000

D O B R Y L O T !
------------------



PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
Tabela współzawodnictwa
Lot nr 14, z dnia 23.07.17 HALLE-5
Typowane [ 1]
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
|L.P| Nazwisko Imie |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |
| | |Sek| | Pkt. |Konk.| |
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
1 PROCYSZYN RYSZARD 4 28 5 7 128.23
2 MYRDZIO STANISŁAW 4 43 5 10 124.40
3 GRUSZCZYŃSKI M MAŁGORZATA 4 19 4 5 101.18
4 KIEL HENRYK 4 22 4 5 99.80
5 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 61 4 23 93.53
6 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 42 3 12 78.82
7 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 78 3 16 71.18
8 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW 4 29 2 4 40.98
9 DRĄG AGNIESZKA 4 38 1 1 29.61
10 BAZYLEWICZ TADEUSZ 4 24 1 7 28.33
11 KASOWSKA KATARZYNA 4 26 1 5 27.25
12 DŁUGOSZ ADAM 4 18 1 3 25.00
13 SZTYMER MARIUSZ DARIUSZ 4 17 1 1 23.43
14 ADAMCZYK MAREK JERZY 4 23 0 1 0.00
15 SZABELKOWSKI WOJCIECH 4 14 0 0 0.00
16 SZEWCZYK MARCIN 4 19 0 2 0.00
17 BINKOWSKI ARKADIUSZ 4 11 0 1 0.00


PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
Tabela współzawodnictwa
Lot nr 14, z dnia 23.07.17 HALLE-5
Całość [ 5]
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
|L.P| Nazwisko Imie |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |
| | |Sek| | Pkt. |Konk.| |
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
1 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 61 6 23 172.74
2 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 78 6 16 167.36
3 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 42 6 12 165.97
4 BAZYLEWICZ TADEUSZ 4 24 6 7 163.54
5 MYRDZIO STANISŁAW 4 43 6 10 159.02
6 PROCYSZYN RYSZARD 4 28 6 7 155.19
7 KASOWSKA KATARZYNA 4 26 5 5 136.37
8 KIEL HENRYK 4 22 5 5 125.58
9 GRUSZCZYŃSKI M MAŁGORZATA 4 19 5 5 124.02
10 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW 4 29 4 4 88.24
11 DŁUGOSZ ADAM 4 18 3 3 75.30
12 SZEWCZYK MARCIN 4 19 2 2 42.84
13 DRĄG AGNIESZKA 4 38 1 1 29.61
14 BINKOWSKI ARKADIUSZ 4 11 1 1 28.73
15 ADAMCZYK MAREK JERZY 4 23 1 1 28.53
16 SZTYMER MARIUSZ DARIUSZ 4 17 1 1 23.43
17 SZABELKOWSKI WOJCIECH 4 14 0 0 0.00



PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.

LISTA KONKURSOWA NR 14
------------------------
z lotu HALLE-5 z dnia 23.07.17
Współrzędne miejsca wypuszczenia 51:29:05.9 N 12:05:28.3 E.

1.Godzina wypuszczenia gołębi...........: 8,25,00
2.Średnia odległość z lotu..............: 314.819 km
3.Ilość członków biorących udział.......: 17
4.Ilość wysłanych gołębi................: 512
5.Ilość konkursów.......................: 103
6.Predkość najszybszego gołębia.........: 1644.30
7.Predkość najwolniejszego gołębia......: 1291.23
8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:11,36,08
9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:12,22,45
10.Czas trwania konkursu.................:46 min. 37 sek.
11.Warunki atmosferyczne
w miejscu odlotu :
w miejscu przylotu:
12.System obliczania współzawodnictwa....:
Seria 5 liczy się pierwszych 5 konkursów
Punkty stałe 30.0- gradacja
ETypowane [ 1]F


ROZLICZENIE LOTU
+----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+
| Nr | Sekcja | ILOŚĆ | WKŁAD. | ZDOB. | % |
| | |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. | |
+----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+
| 4 | Winsko | 17 | 512 | 103 |20.12|
+----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+
| Razem: | 17 | 512 | 103 | |
+------------------------------+--------+--------+-------+-----+


Opracował: Za Zarząd:
Jan Benedykt

---------------- ------------------





PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
- 1 -

Lista konkursowa nr 14.
z lotu HALLE-5, w dniu 23.07.17
+---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
|LP.|NAZWISKO,IMIĘ |Se| NUMER OBRĄCZKI | CZAS |SZYBKOŚĆ|COEFFI| WYNIK |ODLEGŁ. |PUNKTY |
| | | | RODOWEJ |PRZYLOTU | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS | [km] | |
+---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
1 MYRDZIO STANISŁAW 4 1 GSM 11:36:08 1644.30 1.95 43- 10- 5 314.280 30.000
2 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 12 GCM 11:39:16 1603.98 3.91 42- 12- 3 311.600 29.900
3 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 11 G 11:40:11 1596.45 5.86 2 < 23> 311.600 0.000
4 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 13 G 11:47:11 1596.13 7.81 61- 23- 4 322.710 0.000
5 DRĄG AGNIESZKA 4 20 GCM 11:37:28 1591.96 9.77 38- 1- 1 306.400 29.610
6 GRUSZCZYŃSKI M & MAŁGORZATA 4 1 GCM 11:47:16 1582.12 11.72 19- 5- 4 320.010 29.510
7 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 76 11:44:56 1581.23 13.67 78- 16- 3 316.140 0.000
8 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 83 11:49:13 1580.23 15.63 2 < 12> 322.710 0.000
9 BAZYLEWICZ TADEUSZ 4 70 11:43:56 1578.22 17.58 24- 7- 1 313.960 0.000
10 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 54 11:45:53 1573.75 19.53 2 < 20> 316.140 0.000
11 MYRDZIO STANISŁAW 4 13 G 11:45:41 1566.05 21.48 2 < 34> 314.280 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
12 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 23 G 11:51:08 1565.54 23.44 3 < 13> 322.710 0.000
13 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 41 G 11:51:43 1561.12 25.39 4 < 21> 322.710 0.000
14 BINKOWSKI ARKADIUSZ 4 57 11:48:53 1560.65 27.34 11- 1- 0 318.190 0.000
15 KIEL HENRYK 4 41 GSM 11:42:45 1552.42 29.30 22- 5- 4 306.990 28.630
16 ADAMCZYK MAREK & JERZY 4 1 G 11:54:50 1540.27 31.25 23- 1- 0 323.200 0.000
17 PROCYSZYN RYSZARD 4 32 GSM 11:50:14 1536.45 33.20 28- 7- 5 315.330 28.430
18 BAZYLEWICZ TADEUSZ 4 15 GSM 11:49:52 1532.51 35.16 2 < 25> 313.960 28.330
19 KASOWSKA KATARZYNA 4 4 G 11:43:58 1529.85 37.11 26- 5- 1 304.390 0.000
20 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 7 G 11:51:48 1528.72 39.06 3 < 24> 316.140 0.000
21 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 32 G 11:56:47 1523.77 41.02 5 < 22> 322.710 0.000
22 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 27 G 11:56:49 1523.54 42.97 6 < 30> 322.710 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
23 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 36 G 11:52:17 1503.26 44.92 3 < 28> 311.600 0.000
24 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 9 GSM 11:55:32 1501.62 46.88 4 < 33> 316.140 27.750
25 BAZYLEWICZ TADEUSZ 4 58 11:54:09 1501.12 48.83 3 < 35> 313.960 0.000
26 PROCYSZYN RYSZARD 4 31 GSM 11:55:09 1500.50 50.78 2 < 32> 315.330 27.550
27 KASOWSKA KATARZYNA 4 29 G 11:48:20 1497.00 52.73 2 < 29> 304.390 0.000
28 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 24 G 11:55:00 1483.81 54.69 4 < 36> 311.600 0.000
29 KASOWSKA KATARZYNA 4 43 GSM 11:52:22 1467.88 56.64 3 < 31> 304.390 27.250
30 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 103 12:05:01 1466.75 58.59 7 < 37> 322.710 0.000
31 KASOWSKA KATARZYNA 4 3 G 11:52:37 1466.12 60.55 4 < 38> 304.390 0.000
32 PROCYSZYN RYSZARD 4 15 G 12:00:18 1464.61 62.50 3 < 49> 315.330 0.000
33 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 28 G 12:01:03 1463.27 64.45 5 < 41> 316.140 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
34 MYRDZIO STANISŁAW 4 17 GCM 12:01:01 1454.89 66.41 3 < 45> 314.280 26.760
35 BAZYLEWICZ TADEUSZ 4 74 12:01:46 1448.38 68.36 4 < 40> 313.960 0.000
36 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 4 G 12:00:51 1443.60 70.31 5 < 57> 311.600 0.000
37 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 19 GCM 12:08:51 1441.64 72.27 8 < 46> 322.710 26.470
38 KASOWSKA KATARZYNA 4 31 G 11:56:17 1440.67 74.22 5 304.390 0.000
39 KIEL HENRYK 4 29 GSM 11:58:06 1440.59 76.17 2 < 44> 306.990 26.270
40 BAZYLEWICZ TADEUSZ 4 53 12:03:46 1435.14 78.13 5 < 47> 313.960 0.000
41 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 57 12:06:04 1430.07 80.08 6 < 42> 316.140 0.000
42 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 96 12:06:07 1429.74 82.03 7 < 48> 316.140 0.000
43 GRUSZCZYŃSKI M & MAŁGORZATA 4 5 GSM 12:08:59 1428.72 83.98 2 < 72> 320.010 25.880
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
44 KIEL HENRYK 4 7 G 12:00:31 1424.44 85.94 3 < 53> 306.990 0.000
45 MYRDZIO STANISŁAW 4 12 G 12:05:49 1423.26 87.89 4 < 60> 314.280 0.000
46 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 21 G 12:12:18 1419.75 89.84 9 < 59> 322.710 0.000
47 BAZYLEWICZ TADEUSZ 4 80 12:06:12 1419.35 91.80 6 < 63> 313.960 0.000
48 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 13 G 12:07:46 1419.15 93.75 8 < 54> 316.140 0.000
49 PROCYSZYN RYSZARD 4 3 GSM 12:07:33 1416.90 95.70 4 < 62> 315.330 25.290
50 DŁUGOSZ ADAM 4 1 G 12:09:31 1416.69 97.66 18- 3- 1 318.070 0.000
51 DŁUGOSZ ADAM 4 16 G 12:09:35 1416.27 99.61 2 < 52> 318.070 0.000
52 DŁUGOSZ ADAM 4 30 GSM 12:09:37 1416.06 101.56 3 318.070 25.000
53 KIEL HENRYK 4 33 GCM 12:03:00 1408.21 103.52 4 < 103> 306.990 24.900
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
54 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 3 G 12:09:38 1407.36 105.47 9 < 56> 316.140 0.000
55 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW 4 40 G 12:09:34 1401.01 107.42 29- 4- 2 314.620 0.000
56 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 89 12:10:53 1399.57 109.38 10 < 64> 316.140 0.000
57 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 8 GCM 12:07:42 1399.19 111.33 6 < 58> 311.600 24.510
58 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 22 GCM 12:08:11 1396.16 113.28 7 < 71> 311.600 24.410
59 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 3 G 12:16:42 1392.79 115.23 10 < 61> 322.710 0.000
60 MYRDZIO STANISŁAW 4 69 12:11:03 1390.31 117.19 5 < 69> 314.280 0.000
61 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 22 GCM 12:17:39 1387.11 119.14 11 < 65> 322.710 24.120
62 PROCYSZYN RYSZARD 4 41 GSM 12:13:35 1379.50 121.09 5 < 73> 315.330 24.020
63 BAZYLEWICZ TADEUSZ 4 52 12:12:46 1378.43 123.05 7 313.960 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
64 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 14 G 12:14:30 1377.52 125.00 11 < 82> 316.140 0.000
65 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 18 G 12:19:40 1375.19 126.95 12 < 66> 322.710 0.000
66 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 24 G 12:19:44 1374.79 128.91 13 < 67> 322.710 0.000
67 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 88 12:19:48 1374.40 130.86 14 < 70> 322.710 0.000
68 SZTYMER MARIUSZ & DARIUSZ 4 26 GCM 12:14:58 1370.29 132.81 17- 1- 1 315.120 23.430
69 MYRDZIO STANISŁAW 4 5 GSM 12:15:17 1364.75 134.77 6 < 79> 314.280 23.330
70 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 2 G 12:21:37 1363.85 136.72 15 < 78> 322.710 0.000
71 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 10 G 12:13:39 1362.78 138.67 8 < 76> 311.600 0.000
72 GRUSZCZYŃSKI M & MAŁGORZATA 4 7 GCM 12:19:54 1362.32 140.63 3 < 74> 320.010 23.040
73 PROCYSZYN RYSZARD 4 4 GSM 12:16:29 1362.22 142.58 6 < 93> 315.330 22.940
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
74 GRUSZCZYŃSKI M & MAŁGORZATA 4 8 G 12:20:16 1360.20 144.53 4 < 75> 320.010 0.000
75 GRUSZCZYŃSKI M & MAŁGORZATA 4 44 GCM 12:20:20 1359.82 146.48 5 320.010 22.750
76 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 44 G 12:15:17 1353.12 148.44 9 < 80> 311.600 0.000
77 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW 4 34 G 12:19:42 1340.52 150.39 2 < 94> 314.620 0.000
78 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 10 GCM 12:25:58 1339.23 152.34 16 < 84> 322.710 22.450
79 MYRDZIO STANISŁAW 4 19 GCM 12:19:51 1338.22 154.30 7 < 83> 314.280 22.350
80 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 34 G 12:18:11 1336.29 156.25 10 < 80> 311.600 0.000
80 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 56 12:18:11 1336.29 156.25 11 < 95> 311.600 0.000
82 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 93 12:21:51 1334.77 160.16 12 < 85> 316.140 0.000
83 MYRDZIO STANISŁAW 4 2 GCM 12:21:13 1330.47 162.11 8 < 90> 314.280 21.960
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
84 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 44 G 12:28:02 1327.84 164.06 17 < 87> 322.710 0.000
85 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 19 GSM 12:23:14 1327.02 166.02 13 < 86> 316.140 21.760
86 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 12 GSM 12:23:17 1326.74 167.97 14 < 96> 316.140 21.670
87 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 35 G 12:28:55 1323.03 169.92 18 < 91> 322.710 0.000
88 SZEWCZYK MARCIN 4 2 G 12:21:07 1318.80 171.88 19- 2- 0 311.390 0.000
89 SZEWCZYK MARCIN 4 13 G 12:21:09 1318.61 173.83 2 311.390 0.000
90 MYRDZIO STANISŁAW 4 27 G 12:23:36 1317.18 175.78 9 < 92> 314.280 0.000
91 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 12 G 12:30:40 1313.61 177.73 19 < 98> 322.710 0.000
92 MYRDZIO STANISŁAW 4 40 G 12:24:30 1312.23 179.69 10 314.280 0.000
93 PROCYSZYN RYSZARD 4 36 G 12:25:43 1309.96 181.64 7 315.330 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
94 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW 4 27 GSM 12:25:39 1307.38 183.59 3 < 102> 314.620 20.880
95 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 9 G 12:25:06 1297.79 185.55 12 311.600 0.000
96 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 91 12:28:36 1297.78 187.50 15 < 97> 316.140 0.000
97 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 115 12:28:56 1296.01 189.45 16 316.140 0.000
98 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 16 GSM 12:34:29 1293.51 191.41 20 < 99> 322.710 20.490
99 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 64 12:34:32 1293.25 193.36 21 < 100> 322.710 0.000
100 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 78 12:34:33 1293.17 195.31 22 < 101> 322.710 0.000
101 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 11 G 12:34:34 1293.08 197.27 23 322.710 0.000
102 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW 4 20 GSM 12:28:24 1292.61 199.22 4 314.620 20.100
103 KIEL HENRYK 4 47 GCM 12:22:45 1291.23 201.17 5 306.990 20.000
------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:5
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
---------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
104 BAZYLEWICZ TADEUSZ 4 79 12:28:25 1289.81 0.00 8 313.960 0.000
105 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 95 12:35:28 1288.44 0.00 24 322.710 0.000
106 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 33 G 12:26:52 1288.31 0.00 13 311.600 0.000
107 GRUSZCZYŃSKI M & MAŁGORZATA 4 16 GSM 12:34:05 1284.75 0.00 6 320.010 0.000
108 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 57 12:27:37 1284.33 0.00 14 311.600 0.000

D O B R Y L O T !
------------------



PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
Tabela współzawodnictwa
Lot nr 13, z dnia 15.07.17 HOLTEN-2
Typowane [ 1]
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
|L.P| Nazwisko Imie |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |
| | |Sek| | Pkt. |Konk.| |
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
1 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 38 5 18 343.38
2 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 28 5 13 330.73
3 GRUSZCZYŃSKI M MAŁGORZATA 4 19 5 6 311.92
4 KASOWSKA KATARZYNA 4 30 4 11 261.91
5 KIEL HENRYK 4 10 3 3 196.76
6 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW 4 21 3 4 191.18
7 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 51 2 9 129.70
8 DRĄG AGNIESZKA 4 12 2 2 125.00
9 FIL BOGUSŁAW 4 23 1 1 66.62
10 BAZYLEWICZ TADEUSZ 4 18 1 1 65.88
11 ADAMCZYK MAREK JERZY 4 10 0 0 0.00
12 SZABELKOWSKI WOJCIECH 4 17 0 1 0.00
13 MARCINIAK ŁUKASZ 4 15 0 0 0.00
14 SZTYMER MARIUSZ DARIUSZ 4 8 0 0 0.00
15 MYRDZIO STANISŁAW 4 18 0 0 0.00
16 PROCYSZYN RYSZARD 4 20 0 0 0.00
17 DŁUGOSZ ADAM 4 7 0 0 0.00




PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
Tabela współzawodnictwa
Lot nr 13, z dnia 15.07.17 HOLTEN-2
Całość [ 5]
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
|L.P| Nazwisko Imie |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |
| | |Sek| | Pkt. |Konk.| |
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
1 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 38 4 18 278.23
2 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 28 4 13 276.03
3 KASOWSKA KATARZYNA 4 30 4 11 270.45
4 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 51 4 9 264.26
5 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW 4 21 4 4 258.09
6 GRUSZCZYŃSKI M MAŁGORZATA 4 19 4 6 255.59
7 KIEL HENRYK 4 10 3 3 196.76
8 DRĄG AGNIESZKA 4 12 2 2 125.00
9 FIL BOGUSŁAW 4 23 1 1 66.62
10 BAZYLEWICZ TADEUSZ 4 18 1 1 65.88
11 SZABELKOWSKI WOJCIECH 4 17 1 1 60.59
12 ADAMCZYK MAREK JERZY 4 10 0 0 0.00
13 MARCINIAK ŁUKASZ 4 15 0 0 0.00
14 SZTYMER MARIUSZ DARIUSZ 4 8 0 0 0.00
15 MYRDZIO STANISŁAW 4 18 0 0 0.00
16 PROCYSZYN RYSZARD 4 20 0 0 0.00
17 DŁUGOSZ ADAM 4 7 0 0 0.00



PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.

LISTA KONKURSOWA NR 13
------------------------
z lotu HOLTEN-2 z dnia 15.07.17
Współrzędne miejsca wypuszczenia 52:16:51.0 N 06:24:44.0 E.

1.Godzina wypuszczenia gołębi...........: 6,00,00
2.Średnia odległość z lotu..............: 709.329 km
3.Ilość członków biorących udział.......: 17
4.Ilość wysłanych gołębi................: 345
5.Ilość konkursów.......................: 69
6.Predkość najszybszego gołębia.........: 1403.98
7.Predkość najwolniejszego gołębia......: 1301.74
8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:14,22,12
9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:15,07,29
10.Czas trwania konkursu.................:45 min. 17 sek.
11.Warunki atmosferyczne
w miejscu odlotu :
w miejscu przylotu:
12.System obliczania współzawodnictwa....:
Seria 5 liczy się pierwszych 5 konkursów
Punkty stałe 70.0- gradacja
ETypowane [ 1]F


ROZLICZENIE LOTU
+----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+
| Nr | Sekcja | ILOŚĆ | WKŁAD. | ZDOB. | % |
| | |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. | |
+----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+
| 4 | Winsko | 17 | 345 | 69 |20.00|
+----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+
| Razem: | 17 | 345 | 69 | |
+------------------------------+--------+--------+-------+-----+


Opracował: Za Zarząd:
Jan Benedykt

---------------- ------------------




PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
- 1 -

Lista konkursowa nr 13.
z lotu HOLTEN-2, w dniu 15.07.17
+---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
|LP.|NAZWISKO,IMIĘ |Se| NUMER OBRĄCZKI | CZAS |SZYBKOŚĆ|COEFFI| WYNIK |ODLEGŁ. |PUNKTY |
| | | | RODOWEJ |PRZYLOTU | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS | [km] | |
+---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
1 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 6 G 14:22:12 1403.98 2.90 28- 13- 5 705.080 0.000
2 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 15 GCM 14:31:59 1399.48 5.80 38- 18- 5 716.510 69.850
3 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 4 GSM 14:32:24 1398.34 8.70 2 < 5> 716.510 69.710
4 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW 4 12 GSM 14:26:56 1398.15 11.59 21- 4- 3 708.770 69.560
5 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 32 G 14:33:13 1396.12 14.49 3 < 6> 716.510 0.000
6 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 2 G 14:33:51 1394.40 17.39 4 < 11> 716.510 0.000
7 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 2 G 14:26:36 1391.79 20.29 2 < 9> 705.080 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
8 KASOWSKA KATARZYNA 4 25 G 14:23:34 1388.36 23.19 30- 11- 4 699.130 0.000
9 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 1 GCM 14:29:20 1384.32 26.09 3 < 14> 705.080 68.820
10 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 55 14:34:27 1379.01 28.99 51- 9- 2 709.430 0.000
11 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 7 GSM 14:39:38 1378.88 31.88 5 < 16> 716.510 68.530
12 KIEL HENRYK 4 8 GSM 14:29:28 1374.97 34.78 10- 3- 3 700.500 68.380
13 KASOWSKA KATARZYNA 4 6 GSM 14:28:47 1374.12 37.68 2 < 21> 699.130 68.240
14 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 9 G 14:33:58 1371.84 40.58 4 < 25> 705.080 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
15 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 5 GSM 14:37:34 1370.70 43.48 2 < 36> 709.430 67.940
16 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 19 GCM 14:43:19 1369.17 46.38 6 < 17> 716.510 67.790
17 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 36 G 14:43:31 1368.65 49.28 7 < 18> 716.510 0.000
18 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 17 GCM 14:44:04 1367.21 52.17 8 < 19> 716.510 67.500
19 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 23 G 14:44:22 1366.43 55.07 9 < 23> 716.510 0.000
20 GRUSZCZYŃSKI M & MAŁGORZATA 4 50 GCM 14:41:40 1366.16 57.97 19- 6- 5 712.680 67.210
21 KASOWSKA KATARZYNA 4 46 GCM 14:32:05 1365.27 60.87 3 < 27> 699.130 67.060
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
22 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW 4 28 G 14:39:41 1363.85 63.77 2 < 63> 708.770 0.000
23 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 29 G 14:45:53 1362.49 66.67 10 < 32> 716.510 0.000
24 FIL BOGUSŁAW 4 5 GSM 14:45:54 1361.99 69.57 23- 1- 1 716.270 66.620
25 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 21 GCM 14:38:01 1361.12 72.46 5 < 30> 705.080 66.470
26 KIEL HENRYK 4 2 GCM 14:34:56 1360.37 75.36 2 < 55> 700.500 66.320
27 KASOWSKA KATARZYNA 4 9 G 14:34:45 1358.19 78.26 4 < 28> 699.130 0.000
28 KASOWSKA KATARZYNA 4 18 G 14:35:35 1356.00 81.16 5 < 34> 699.130 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
29 BAZYLEWICZ TADEUSZ 4 45 GCM 14:41:49 1355.84 84.06 18- 1- 1 707.500 65.880
30 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 10 G 14:40:28 1354.71 86.96 6 < 31> 705.080 0.000
31 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 35 GSM 14:41:32 1351.94 89.86 7 < 33> 705.080 65.590
32 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 24 G 14:50:28 1350.72 92.75 11 < 37> 716.510 0.000
33 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 22 GSM 14:42:46 1348.75 95.65 8 < 38> 705.080 65.290
34 KASOWSKA KATARZYNA 4 32 G 14:38:28 1348.46 98.55 6 < 35> 699.130 0.000
35 KASOWSKA KATARZYNA 4 5 G 14:39:44 1345.17 101.45 7 < 40> 699.130 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
36 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 91 14:47:36 1344.64 104.35 3 < 50> 709.430 0.000
37 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 22 G 14:53:36 1342.79 107.25 12 < 39> 716.510 0.000
38 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 20 GSM 14:45:15 1342.37 110.14 9 < 46> 705.080 64.560
39 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 14 G 14:54:02 1341.70 113.04 13 < 42> 716.510 0.000
40 KASOWSKA KATARZYNA 4 42 GSM 14:42:03 1339.20 115.94 8 < 48> 699.130 64.260
41 GRUSZCZYŃSKI M & MAŁGORZATA 4 1 GCM 14:52:12 1339.12 118.84 2 < 43> 712.680 64.120
42 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 8 G 14:55:21 1338.40 121.74 14 < 45> 716.510 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
43 GRUSZCZYŃSKI M & MAŁGORZATA 4 16 G 14:54:19 1333.82 124.64 3 < 66> 712.680 0.000
44 DRĄG AGNIESZKA 4 1 GCM 14:44:41 1333.41 127.54 12- 2- 2 699.620 63.680
45 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 11 G 14:59:28 1328.18 130.43 15 < 47> 716.510 0.000
46 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 52 14:51:04 1327.67 133.33 10 < 52> 705.080 0.000
47 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 27 G 14:59:46 1327.44 136.23 16 < 56> 716.510 0.000
48 KASOWSKA KATARZYNA 4 34 G 14:46:54 1326.87 139.13 9 < 49> 699.130 0.000
49 KASOWSKA KATARZYNA 4 33 G 14:47:33 1325.24 142.03 10 < 53> 699.130 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
50 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 69 14:55:54 1323.81 144.93 4 < 51> 709.430 0.000
51 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 89 14:56:03 1323.44 147.83 5 < 54> 709.430 0.000
52 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 11 G 14:52:58 1322.94 150.72 11 < 61> 705.080 0.000
53 KASOWSKA KATARZYNA 4 1 GCM 14:49:18 1320.86 153.62 11 699.130 62.350
54 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 77 14:57:33 1319.75 156.52 6 < 57> 709.430 0.000
55 KIEL HENRYK 4 9 GCM 14:51:16 1318.55 159.42 3 700.500 62.060
56 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 28 G 15:03:44 1317.76 162.32 17 < 59> 716.510 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
57 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 9 GSM 14:58:50 1316.60 165.22 7 < 58> 709.430 61.760
58 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 39 G 14:59:39 1314.61 168.12 8 < 67> 709.430 0.000
59 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 3 G 15:05:14 1314.14 171.01 18 716.510 0.000
60 DRĄG AGNIESZKA 4 3 GCM 14:52:28 1313.92 173.91 2 699.620 61.320
61 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 24 G 14:57:00 1313.00 176.81 12 < 62> 705.080 0.000
62 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 18 G 14:57:20 1312.18 179.71 13 705.080 0.000
63 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW 4 17 GSM 15:00:55 1310.31 182.61 3 < 64> 708.770 60.880
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
64 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW 4 14 GSM 15:00:56 1310.27 185.51 4 708.770 60.740
65 SZABELKOWSKI WOJCIECH 4 10 G 15:04:39 1305.98 188.41 17- 1- 0 711.300 0.000
66 GRUSZCZYŃSKI M & MAŁGORZATA 4 18 GCM 15:05:48 1305.75 191.30 4 < 68> 712.680 60.440
67 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 2 G 15:04:47 1302.22 194.20 9 709.430 0.000
68 GRUSZCZYŃSKI M & MAŁGORZATA 4 5 GSM 15:07:18 1302.17 197.10 5 < 69> 712.680 60.150
69 GRUSZCZYŃSKI M & MAŁGORZATA 4 14 GSM 15:07:29 1301.74 200.00 6 712.680 60.000
------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:5
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
---------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
70 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 60 15:05:16 1301.07 0.00 10 709.430 0.000
71 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 18 G 15:11:06 1300.15 0.00 19 716.510 0.000
72 DRĄG AGNIESZKA 4 6 GSM 14:58:10 1300.01 0.00 3 699.620 0.000
73 FIL BOGUSŁAW 4 2 GSM 15:11:22 1299.08 0.00 2 716.270 0.000
74 MARCINIAK ŁUKASZ 4 24 G 15:12:18 1298.95 0.00 15- 0- 0 717.410 0.000

D O B R Y L O T !
------------------



PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
Tabela współzawodnictwa
Lot nr 12, z dnia 09.07.17 HALLE-4
Typowane [ 1]
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
|L.P| Nazwisko Imie |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |
| | |Sek| | Pkt. |Konk.| |
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
1 KASOWSKA KATARZYNA 4 28 5 16 141.91
2 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 64 5 23 140.41
3 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 33 5 14 137.52
4 GRUSZCZYŃSKI M MAŁGORZATA 4 21 5 7 136.03
5 KIEL HENRYK 4 29 5 8 129.19
6 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW 4 42 5 13 117.86
7 DRĄG AGNIESZKA 4 35 3 6 78.60
8 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 85 2 16 50.41
9 ADAMCZYK MAREK JERZY 4 33 1 5 29.83
10 BAZYLEWICZ TADEUSZ 4 38 1 3 27.19
11 MARCINIAK ŁUKASZ 4 15 1 1 26.20
12 DOMINIAK ANDRZEJ 4 12 1 1 23.64
13 MYRDZIO STANISŁAW 4 25 1 3 22.15
14 SZEWCZYK MARCIN 4 20 1 1 21.16
15 FIL BOGUSŁAW 4 22 0 2 0.00
16 SZALA TOMASZ 4 13 0 1 0.00
17 PROCYSZYN RYSZARD 4 37 0 2 0.00
18 DŁUGOSZ ADAM 4 18 0 0 0.00
19 KOZŁOWSKI JAN 4 24 0 0 0.00
20 BINKOWSKI ARKADIUSZ 4 14 0 0 0.00



PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
Tabela współzawodnictwa
Lot nr 12, z dnia 09.07.17 HALLE-4
Całość [ 5]
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
|L.P| Nazwisko Imie |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |
| | |Sek| | Pkt. |Konk.| |
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
1 KASOWSKA KATARZYNA 4 28 6 16 175.04
2 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 64 6 23 174.30
3 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 85 6 16 168.51
4 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 33 6 14 165.12
5 GRUSZCZYŃSKI M MAŁGORZATA 4 21 6 7 162.89
6 KIEL HENRYK 4 29 6 8 152.33
7 DRĄG AGNIESZKA 4 35 6 6 150.67
8 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW 4 42 6 13 148.10
9 ADAMCZYK MAREK JERZY 4 33 5 5 126.44
10 MYRDZIO STANISŁAW 4 25 3 3 69.75
11 BAZYLEWICZ TADEUSZ 4 38 3 3 68.84
12 FIL BOGUSŁAW 4 22 2 2 47.93
13 PROCYSZYN RYSZARD 4 37 2 2 42.97
14 SZALA TOMASZ 4 13 1 1 27.52
15 MARCINIAK ŁUKASZ 4 15 1 1 26.20
16 DOMINIAK ANDRZEJ 4 12 1 1 23.64
17 SZEWCZYK MARCIN 4 20 1 1 21.16
18 DŁUGOSZ ADAM 4 18 0 0 0.00
19 KOZŁOWSKI JAN 4 24 0 0 0.00
20 BINKOWSKI ARKADIUSZ 4 14 0 0 0.00




PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.

LISTA KONKURSOWA NR 12
------------------------
z lotu HALLE-4 z dnia 09.07.17
Współrzędne miejsca wypuszczenia 51:29:05.9 N 12:05:28.3 E.

1.Godzina wypuszczenia gołębi...........: 6,40,00
2.Średnia odległość z lotu..............: 315.548 km
3.Ilość członków biorących udział.......: 20
4.Ilość wysłanych gołębi................: 608
5.Ilość konkursów.......................: 122
6.Predkość najszybszego gołębia.........: 1246.99
7.Predkość najwolniejszego gołębia......: 1079.66
8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:10,44,06
9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:11,38,54
10.Czas trwania konkursu.................:54 min. 48 sek.
11.Warunki atmosferyczne
w miejscu odlotu :
w miejscu przylotu:
12.System obliczania współzawodnictwa....:
Seria 5 liczy się pierwszych 5 konkursów
Punkty stałe 30.0- gradacja
ETypowane [ 1]F


ROZLICZENIE LOTU
+----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+
| Nr | Sekcja | ILOŚĆ | WKŁAD. | ZDOB. | % |
| | |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. | |
+----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+
| 4 | Winsko | 20 | 608 | 122 |20.07|
+----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+
| Razem: | 20 | 608 | 122 | |
+------------------------------+--------+--------+-------+-----+


Opracował: Za Zarząd:
Jan Benedykt

---------------- ------------------




PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
- 1 -

Lista konkursowa nr 12.
z lotu HALLE-4, w dniu 09.07.17
+---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
|LP.|NAZWISKO,IMIĘ |Se| NUMER OBRĄCZKI | CZAS |SZYBKOŚĆ|COEFFI| WYNIK |ODLEGŁ. |PUNKTY |
| | | | RODOWEJ |PRZYLOTU | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS | [km] | |
+---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
1 KASOWSKA KATARZYNA 4 42 G 10:44:06 1246.99 1.64 28- 16- 5 304.390 0.000
2 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 17 GCM 11:00:20 1239.60 3.29 64- 23- 5 322.710 29.920
3 ADAMCZYK MAREK & JERZY 4 45 GCM 11:02:32 1231.08 4.93 33- 5- 1 323.200 29.830
4 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 45 GSM 10:59:51 1216.63 6.58 85- 16- 2 316.140 29.750
5 KASOWSKA KATARZYNA 4 29 GSM 10:50:59 1212.79 8.22 2 < 7> 304.390 29.670
6 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 62 11:06:23 1211.45 9.87 2 < 11> 322.710 0.000
7 KASOWSKA KATARZYNA 4 50 G 10:51:23 1210.86 11.51 3 < 10> 304.390 0.000
8 GRUSZCZYŃSKI M & MAŁGORZATA 4 45 GSM 11:04:26 1210.17 13.16 21- 7- 5 320.010 29.420
9 GRUSZCZYŃSKI M & MAŁGORZATA 4 50 GSM 11:04:30 1209.87 14.80 2 < 38> 320.010 29.340
10 KASOWSKA KATARZYNA 4 43 GSM 10:51:37 1209.74 16.45 4 < 21> 304.390 29.260
11 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 16 GCM 11:07:18 1207.30 18.09 3 < 14> 322.710 29.170
12 DRĄG AGNIESZKA 4 20 GSM 10:54:02 1206.14 19.74 35- 6- 3 306.400 29.090
13 ADAMCZYK MAREK & JERZY 4 67 11:08:06 1205.52 21.38 2 < 87> 323.200 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
14 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 76 11:07:44 1205.34 23.03 4 < 19> 322.710 0.000
15 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 31 G 11:02:31 1204.27 24.67 2 < 16> 316.140 0.000
16 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 128 11:02:33 1204.11 26.32 3 < 18> 316.140 0.000
17 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 1 GCM 10:58:57 1203.32 27.96 33- 14- 5 311.600 28.680
18 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 40 G 11:02:45 1203.20 29.61 4 < 42> 316.140 0.000
19 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 10 GSM 11:08:15 1203.02 31.25 5 < 23> 322.710 28.510
20 KIEL HENRYK 4 34 GCM 10:56:23 1197.39 32.89 29- 8- 5 306.990 28.430
21 KASOWSKA KATARZYNA 4 32 G 10:54:35 1195.64 34.54 5 < 22> 304.390 0.000
22 KASOWSKA KATARZYNA 4 18 G 10:54:37 1195.48 36.18 6 < 27> 304.390 0.000
23 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 22 G 11:10:09 1194.56 37.83 6 < 24> 322.710 0.000
24 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 55 11:10:16 1194.04 39.47 7 < 30> 322.710 0.000
25 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 12 GSM 11:01:03 1193.64 41.12 2 < 26> 311.600 28.020
26 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 31 GSM 11:01:05 1193.49 42.76 3 < 28> 311.600 27.930
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
27 KASOWSKA KATARZYNA 4 46 GCM 10:55:28 1191.51 44.41 7 < 29> 304.390 27.850
28 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 22 GSM 11:02:30 1187.05 46.05 4 < 41> 311.600 27.770
29 KASOWSKA KATARZYNA 4 6 GSM 10:56:47 1185.40 47.70 8 < 32> 304.390 27.690
30 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 86 11:12:17 1185.20 49.34 8 < 33> 322.710 0.000
31 SZALA TOMASZ 4 20 G 10:59:23 1184.35 50.99 13- 1- 0 307.200 0.000
32 KASOWSKA KATARZYNA 4 14 GCM 10:57:05 1184.01 52.63 9 < 36> 304.390 27.440
33 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 11 GCM 11:12:49 1182.88 54.28 9 < 34> 322.710 27.360
34 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 35 G 11:13:00 1182.09 55.92 10 < 53> 322.710 0.000
35 BAZYLEWICZ TADEUSZ 4 34 GCM 11:05:58 1180.45 57.57 38- 3- 1 313.960 27.190
36 KASOWSKA KATARZYNA 4 5 GSM 10:58:32 1177.37 59.21 10 < 37> 304.390 0.000
37 KASOWSKA KATARZYNA 4 45 GCM 10:58:36 1177.07 60.86 11 < 45> 304.390 0.000
38 GRUSZCZYŃSKI M & MAŁGORZATA 4 7 GCM 11:12:31 1174.28 62.50 3 < 39> 320.010 26.940
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
39 GRUSZCZYŃSKI M & MAŁGORZATA 4 14 G 11:12:34 1174.06 64.14 4 < 40> 320.010 0.000
40 GRUSZCZYŃSKI M & MAŁGORZATA 4 1 GSM 11:12:37 1173.85 65.79 5 < 79> 320.010 26.780
41 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 35 G 11:05:40 1172.90 67.43 5 < 49> 311.600 0.000
42 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 25 G 11:09:40 1172.34 69.08 5 < 50> 316.140 0.000
43 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW 4 14 GSM 11:09:14 1168.58 70.72 42- 13- 5 314.620 26.530
44 DRĄG AGNIESZKA 4 17 GSM 11:03:09 1164.36 72.37 2 < 51> 306.400 26.450
45 KASOWSKA KATARZYNA 4 9 G 11:01:43 1163.05 74.01 12 < 46> 304.390 0.000
46 KASOWSKA KATARZYNA 4 33 G 11:01:44 1162.98 75.66 13 < 61> 304.390 0.000
47 MARCINIAK ŁUKASZ 4 11 GCM 11:17:52 1160.95 77.30 15- 1- 1 322.590 26.200
48 KIEL HENRYK 4 47 GCM 11:04:38 1160.06 78.95 2 < 52> 306.990 26.120
49 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 20 G 11:08:51 1159.01 80.59 6 < 60> 311.600 0.000
50 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 90 11:12:54 1158.45 82.24 6 < 72> 316.140 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
51 DRĄG AGNIESZKA 4 47 G 11:04:51 1156.88 83.88 3 < 62> 306.400 0.000
52 KIEL HENRYK 4 41 GSM 11:05:37 1155.76 85.53 3 < 55> 306.990 25.790
53 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 7 G 11:19:16 1155.56 87.17 11 < 56> 322.710 0.000
54 FIL BOGUSŁAW 4 34 G 11:18:26 1154.64 88.82 22- 2- 0 321.490 0.000
55 KIEL HENRYK 4 2 GSM 11:06:30 1151.93 90.46 4 < 82> 306.990 25.540
56 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 4 GSM 11:20:11 1151.78 92.11 12 < 58> 322.710 25.450
57 MYRDZIO STANISŁAW 4 71 11:13:00 1151.21 93.75 25- 3- 1 314.280 0.000
58 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 75 11:20:48 1149.25 95.39 13 < 64> 322.710 0.000
59 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW 4 55 11:14:23 1146.64 97.04 2 < 70> 314.620 0.000
60 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 32 GSM 11:12:23 1143.98 98.68 7 < 63> 311.600 25.120
61 KASOWSKA KATARZYNA 4 36 G 11:06:35 1141.82 100.33 14 < 67> 304.390 0.000
62 DRĄG AGNIESZKA 4 24 G 11:08:37 1140.66 101.97 4 < 85> 306.400 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
63 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 8 GCM 11:13:31 1139.24 103.62 8 < 66> 311.600 0.000
64 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 78 11:23:27 1138.51 105.26 14 < 65> 322.710 0.000
65 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 21 G 11:23:30 1138.31 106.91 15 < 68> 322.710 0.000
66 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 57 11:14:21 1135.78 108.55 9 < 73> 311.600 0.000
67 KASOWSKA KATARZYNA 4 34 G 11:08:07 1135.29 110.20 15 < 76> 304.390 0.000
68 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 36 G 11:24:44 1133.38 111.84 16 < 69> 322.710 0.000
69 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 15 G 11:24:46 1133.24 113.49 17 < 77> 322.710 0.000
70 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW 4 5 G 11:17:45 1132.75 115.13 3 < 71> 314.620 0.000
71 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW 4 29 G 11:17:50 1132.41 116.78 4 < 74> 314.620 0.000
72 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 69 11:19:44 1130.15 118.42 7 < 80> 316.140 0.000
73 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 52 11:15:50 1129.67 120.07 10 < 99> 311.600 0.000
74 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW 4 36 GSM 11:18:52 1128.21 121.71 5 < 75> 314.620 23.970
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
75 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW 4 1 GSM 11:18:53 1128.14 123.36 6 < 86> 314.620 23.880
76 KASOWSKA KATARZYNA 4 8 G 11:09:59 1127.44 125.00 16 304.390 0.000
77 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 64 11:26:23 1126.85 126.64 18 < 83> 322.710 0.000
78 DOMINIAK ANDRZEJ 4 30 GCM 11:24:06 1126.54 128.29 12- 1- 1 320.050 23.640
79 GRUSZCZYŃSKI M & MAŁGORZATA 4 5 GCM 11:24:08 1126.27 129.93 6 < 87> 320.010 23.550
80 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 59 11:20:42 1126.26 131.58 8 < 81> 316.140 0.000
81 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 114 11:20:49 1125.79 133.22 9 < 92> 316.140 0.000
82 KIEL HENRYK 4 48 GCM 11:13:45 1121.43 134.87 5 < 84> 306.990 23.310
83 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 44 G 11:27:50 1121.17 136.51 19 < 90> 322.710 0.000
84 KIEL HENRYK 4 17 G 11:13:53 1120.88 138.16 6 < 101> 306.990 0.000
85 DRĄG AGNIESZKA 4 1 GCM 11:13:33 1120.09 139.80 5 < 107> 306.400 23.060
86 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW 4 27 GSM 11:20:57 1119.84 141.45 7 < 91> 314.620 22.980
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
87 ADAMCZYK MAREK & JERZY 4 25 G 11:28:51 1118.92 143.09 3 < 89> 323.200 0.000
87 GRUSZCZYŃSKI M & MAŁGORZATA 4 22 G 11:26:00 1118.92 143.09 7 320.010 0.000
89 ADAMCZYK MAREK & JERZY 4 34 G 11:29:26 1116.67 146.38 4 < 98> 323.200 0.000
90 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 32 G 11:29:05 1116.32 148.03 20 < 93> 322.710 0.000
91 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW 4 41 G 11:22:00 1115.67 149.67 8 < 100> 314.620 0.000
92 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 133 11:23:52 1113.69 151.32 10 < 103> 316.140 0.000
93 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 9 G 11:30:08 1112.28 152.96 21 < 97> 322.710 0.000
94 FIL BOGUSŁAW 4 58 11:29:59 1108.65 154.61 2 321.490 0.000
95 MYRDZIO STANISŁAW 4 35 G 11:23:31 1108.51 156.25 2 < 96> 314.280 0.000
96 MYRDZIO STANISŁAW 4 31 GCM 11:23:38 1108.05 157.89 3 314.280 22.150
97 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 2 G 11:31:33 1106.88 159.54 22 < 122> 322.710 0.000
98 ADAMCZYK MAREK & JERZY 4 18 G 11:32:55 1103.39 161.18 5 323.200 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
99 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 2 G 11:22:50 1101.71 162.83 11 < 112> 311.600 0.000
100 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW 4 22 G 11:25:47 1100.90 164.47 9 < 110> 314.620 0.000
101 KIEL HENRYK 4 9 G 11:19:48 1097.18 166.12 7 < 117> 306.990 0.000
102 PROCYSZYN RYSZARD 4 31 G 11:27:35 1096.48 167.76 37- 2- 0 315.330 0.000
103 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 68 11:28:35 1095.49 169.41 11 < 104> 316.140 0.000
104 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 67 11:28:43 1094.98 171.05 12 < 109> 316.140 0.000
105 BAZYLEWICZ TADEUSZ 4 17 G 11:27:12 1093.18 172.70 2 < 119> 313.960 0.000
106 PROCYSZYN RYSZARD 4 25 G 11:28:56 1091.36 174.34 2 315.330 0.000
107 DRĄG AGNIESZKA 4 8 G 11:20:47 1091.23 175.99 6 306.400 0.000
108 SZEWCZYK MARCIN 4 46 GSM 11:25:38 1090.17 177.63 20- 1- 1 311.390 21.160
109 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 34 G 11:30:11 1089.45 179.28 13 < 111> 316.140 0.000
110 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW 4 45 G 11:28:58 1088.78 180.92 10 < 113> 314.620 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
111 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 126 11:30:30 1088.26 182.57 14 < 114> 316.140 0.000
112 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 15 G 11:26:44 1086.72 184.21 12 < 119> 311.600 0.000
113 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW 4 25 G 11:29:39 1086.21 185.86 11 < 116> 314.620 0.000
114 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 2 G 11:31:05 1086.08 187.50 15 < 114> 316.140 0.000
114 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 19 GSM 11:31:05 1086.08 187.50 16 316.140 20.660
116 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW 4 13 GSM 11:29:51 1085.46 190.79 12 < 118> 314.620 20.500
117 KIEL HENRYK 4 4 G 11:23:38 1082.35 192.43 8 306.990 0.000
118 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW 4 50 G 11:30:54 1081.54 194.08 13 314.620 0.000
119 BAZYLEWICZ TADEUSZ 4 70 11:30:33 1080.57 195.72 3 313.960 0.000
119 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 4 G 11:28:22 1080.57 195.72 13 < 121> 311.600 0.000
121 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 62 11:28:24 1080.44 199.01 14 311.600 0.000
122 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 8 G 11:38:54 1079.66 200.66 23 322.710 0.000
------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:5
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
---------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
123 DRĄG AGNIESZKA 4 41 G 11:24:59 1075.15 0.00 7 306.400 0.000
124 DOMINIAK ANDRZEJ 4 2 GSM 11:37:48 1074.72 0.00 2 320.050 0.000
125 MARCINIAK ŁUKASZ 4 33 GSM 11:40:27 1073.69 0.00 2 322.590 0.000
126 ADAMCZYK MAREK & JERZY 4 22 G 11:41:23 1072.39 0.00 6 323.200 0.000
127 DOMINIAK ANDRZEJ 4 10 GSM 11:39:42 1067.90 0.00 3 320.050 0.000

D O B R Y L O T !
------------------



PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
Tabela współzawodnictwa
Lot nr 11, z dnia 02.07.17 HOLTEN-1
Całość [ 5]
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
|L.P| Nazwisko Imie |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |
| | |Sek| | Pkt. |Konk.| |
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
1 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 37 4 18 274.48
2 KASOWSKA KATARZYNA 4 28 4 9 273.14
3 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 32 4 10 268.81
4 GRUSZCZYŃSKI M MAŁGORZATA 4 16 4 4 266.57
5 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 53 4 7 255.97
6 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW 4 21 4 4 254.63
7 DRĄG AGNIESZKA 4 15 4 4 253.88
8 MARCINIAK ŁUKASZ 4 17 3 3 199.25
9 KIEL HENRYK 4 10 2 2 138.95
10 ADAMCZYK MAREK JERZY 4 12 2 2 135.67
11 BAZYLEWICZ TADEUSZ 4 19 1 1 69.40
12 PROCYSZYN RYSZARD 4 10 1 1 69.25
13 DOMINIAK ANDRZEJ 4 16 1 1 63.88
14 MYRDZIO STANISŁAW 4 20 1 1 60.45
15 SZABELKOWSKI WOJCIECH 4 11 1 1 60.00
16 SZTYMER MARIUSZ DARIUSZ 4 12 0 0 0.00
17 DŁUGOSZ ADAM 4 10 0 0 0.00





PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
Tabela współzawodnictwa
Lot nr 11, z dnia 02.07.17 HOLTEN-1
Typowane [ 1]
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
|L.P| Nazwisko Imie |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |
| | |Sek| | Pkt. |Konk.| |
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
1 KASOWSKA KATARZYNA 4 28 5 9 328.96
2 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 32 5 10 327.62
3 GRUSZCZYŃSKI M MAŁGORZATA 4 16 4 4 266.57
4 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 37 4 18 265.52
5 DRĄG AGNIESZKA 4 15 4 4 253.88
6 MARCINIAK ŁUKASZ 4 17 3 3 199.25
7 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW 4 21 3 4 193.88
8 KIEL HENRYK 4 10 2 2 138.95
9 ADAMCZYK MAREK JERZY 4 12 2 2 135.67
10 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 53 2 7 127.17
11 BAZYLEWICZ TADEUSZ 4 19 1 1 69.40
12 PROCYSZYN RYSZARD 4 10 1 1 69.25
13 MYRDZIO STANISŁAW 4 20 1 1 60.45
14 SZABELKOWSKI WOJCIECH 4 11 1 1 60.00
15 SZTYMER MARIUSZ DARIUSZ 4 12 0 0 0.00
16 DOMINIAK ANDRZEJ 4 16 0 1 0.00
17 DŁUGOSZ ADAM 4 10 0 0 0.00





PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.

LISTA KONKURSOWA NR 11
------------------------
z lotu HOLTEN-1 z dnia 02.07.17
Współrzędne miejsca wypuszczenia 52:16:51.0 N 06:24:44.0 E.

1.Godzina wypuszczenia gołębi...........: 6,00,00
2.Średnia odległość z lotu..............: 709.119 km
3.Ilość członków biorących udział.......: 17
4.Ilość wysłanych gołębi................: 339
5.Ilość konkursów.......................: 68
6.Predkość najszybszego gołębia.........: 1731.16
7.Predkość najwolniejszego gołębia......: 1455.30
8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:12,43,51
9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:14,08,46
10.Czas trwania konkursu.................:1 godz. 24 min. 55 sek.
11.Warunki atmosferyczne
w miejscu odlotu :
w miejscu przylotu:
12.System obliczania współzawodnictwa....:
Seria 5 liczy się pierwszych 5 konkursów
Punkty stałe 70.0- gradacja
ETypowane [ 1]F


ROZLICZENIE LOTU
+----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+
| Nr | Sekcja | ILOŚĆ | WKŁAD. | ZDOB. | % |
| | |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. | |
+----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+
| 4 | Winsko | 17 | 339 | 68 |20.06|
+----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+
| Razem: | 17 | 339 | 68 | |
+------------------------------+--------+--------+-------+-----+


Opracował: Za Zarząd:
Jan Benedykt

---------------- ------------------



PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
- 1 -

Lista konkursowa nr 11.
z lotu HOLTEN-1, w dniu 02.07.17
+---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
|LP.|NAZWISKO,IMIĘ |Se| NUMER OBRĄCZKI | CZAS |SZYBKOŚĆ|COEFFI| WYNIK |ODLEGŁ. |PUNKTY |
| | | | RODOWEJ |PRZYLOTU | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS | [km] | |
+---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
1 KASOWSKA KATARZYNA 4 11 GSM 12:43:51 1731.16 2.95 28- 9- 5 699.130 70.000
2 KIEL HENRYK 4 26 GCM 12:47:03 1720.92 5.90 10- 2- 2 700.500 69.850
3 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 26 G 13:04:05 1689.55 8.85 37- 18- 4 716.510 0.000
4 MARCINIAK ŁUKASZ 4 21 GCM 13:08:16 1675.15 11.80 17- 3- 3 717.410 69.550
5 BAZYLEWICZ TADEUSZ 4 15 GSM 13:08:38 1650.60 14.75 19- 1- 1 707.500 69.400
6 PROCYSZYN RYSZARD 4 7 GSM 13:18:43 1615.69 17.70 10- 1- 1 708.830 69.250
7 KIEL HENRYK 4 17 GCM 13:19:07 1595.25 20.65 2 700.500 69.100
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
8 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 16 GCM 13:31:54 1585.55 23.60 2 < 14> 716.510 68.960
9 KASOWSKA KATARZYNA 4 14 GSM 13:20:59 1585.39 26.55 2 < 18> 699.130 68.810
10 GRUSZCZYŃSKI M & MAŁGORZATA 4 18 GCM 13:34:02 1569.66 29.50 16- 4- 4 712.680 68.660
11 GRUSZCZYŃSKI M & MAŁGORZATA 4 1 GSM 13:34:15 1568.92 32.45 2 < 20> 712.680 68.510
12 ADAMCZYK MAREK & JERZY 4 10 GSM 13:38:10 1566.59 35.40 12- 2- 2 717.760 68.360
13 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 25 GCM 13:30:27 1565.28 38.35 32- 10- 5 705.080 68.210
14 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 15 G 13:38:09 1563.92 41.30 3 < 16> 716.510 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
15 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 22 G 13:31:03 1563.20 44.25 2 < 24> 705.080 0.000
16 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 22 G 13:39:00 1561.02 47.20 4 < 21> 716.510 0.000
17 DRĄG AGNIESZKA 4 1 GCM 13:28:12 1560.96 50.15 15- 4- 4 699.620 67.610
18 KASOWSKA KATARZYNA 4 1 GSM 13:28:10 1559.98 53.10 3 < 22> 699.130 67.460
19 ADAMCZYK MAREK & JERZY 4 6 GCM 13:41:36 1554.94 56.05 2 717.760 67.310
20 GRUSZCZYŃSKI M & MAŁGORZATA 4 4 GSM 13:42:42 1540.26 59.00 3 < 53> 712.680 67.160
21 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 19 GCM 13:45:28 1539.34 61.95 5 < 25> 716.510 67.010
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
22 KASOWSKA KATARZYNA 4 25 G 13:34:20 1538.80 64.90 4 < 28> 699.130 0.000
23 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW 4 12 GSM 13:42:38 1532.03 67.85 21- 4- 3 708.770 66.720
24 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 1 GCM 13:40:22 1531.56 70.80 3 < 27> 705.080 66.570
25 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 32 G 13:48:46 1528.50 73.75 6 < 30> 716.510 0.000
26 MARCINIAK ŁUKASZ 4 3 GSM 13:49:32 1527.92 76.70 2 < 45> 717.410 66.270
27 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 9 G 13:42:27 1524.66 79.65 4 < 29> 705.080 0.000
28 KASOWSKA KATARZYNA 4 32 G 13:39:07 1522.77 82.60 5 < 35> 699.130 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
29 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 8 GCM 13:43:03 1522.69 85.55 5 < 38> 705.080 65.820
30 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 13 G 13:50:34 1522.65 88.50 7 < 31> 716.510 0.000
31 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 23 GCM 13:51:33 1519.48 91.45 8 < 34> 716.510 65.520
32 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 69 13:47:18 1518.15 94.40 53- 7- 2 709.430 0.000
33 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW 4 1 GSM 13:49:17 1510.32 97.35 2 < 55> 708.770 65.220
34 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 43 G 13:54:30 1510.03 100.29 9 < 36> 716.510 0.000
35 KASOWSKA KATARZYNA 4 13 G 13:43:47 1507.45 103.24 6 < 37> 699.130 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
36 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 18 G 13:55:34 1506.65 106.19 10 < 41> 716.510 0.000
37 KASOWSKA KATARZYNA 4 42 G 13:45:04 1503.29 109.14 7 < 54> 699.130 0.000
38 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 21 GSM 13:49:07 1503.00 112.09 6 < 43> 705.080 64.480
39 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 12 GSM 13:52:42 1500.80 115.04 2 < 46> 709.430 64.330
40 DRĄG AGNIESZKA 4 2 GCM 13:47:10 1497.58 117.99 2 < 60> 699.620 64.180
41 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 11 GSM 13:58:38 1496.99 120.94 11 < 44> 716.510 64.030
42 DOMINIAK ANDRZEJ 4 52 13:56:36 1495.41 123.89 16- 1- 0 712.710 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
43 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 18 G 13:51:50 1494.34 126.84 7 < 47> 705.080 0.000
44 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 28 G 13:59:51 1493.20 129.79 12 < 52> 716.510 0.000
45 MARCINIAK ŁUKASZ 4 16 GCM 14:01:28 1490.05 132.74 3 717.410 63.430
46 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 77 13:57:42 1485.10 135.69 3 < 48> 709.430 0.000
47 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 29 G 13:55:23 1483.18 138.64 8 < 50> 705.080 0.000
48 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 59 13:59:03 1480.91 141.59 4 < 49> 709.430 0.000
49 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 7 GSM 13:59:16 1480.24 144.54 5 < 58> 709.430 62.840
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
50 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 35 G 13:56:50 1478.67 147.49 9 < 51> 705.080 0.000
51 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 31 GSM 13:57:10 1477.64 150.44 10 705.080 62.540
52 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 7 G 14:05:19 1476.38 153.39 13 < 56> 716.510 0.000
53 GRUSZCZYŃSKI M & MAŁGORZATA 4 6 GCM 14:02:53 1475.88 156.34 4 712.680 62.240
54 KASOWSKA KATARZYNA 4 3 GCM 13:54:13 1474.28 159.29 8 < 64> 699.130 62.090
55 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW 4 11 GSM 14:01:04 1473.33 162.24 3 < 63> 708.770 61.940
56 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 14 G 14:06:54 1471.58 165.19 14 < 57> 716.510 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
57 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 17 G 14:07:22 1470.17 168.14 15 < 59> 716.510 0.000
58 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 55 14:03:04 1468.60 171.09 6 < 61> 709.430 0.000
59 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 36 G 14:07:59 1468.31 174.04 16 < 66> 716.510 0.000
60 DRĄG AGNIESZKA 4 3 GCM 13:57:40 1464.66 176.99 3 < 62> 699.620 61.190
61 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 58 14:04:42 1463.65 179.94 7 709.430 0.000
62 DRĄG AGNIESZKA 4 24 GSM 13:58:42 1461.50 182.89 4 699.620 60.900
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
63 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW 4 15 G 14:05:58 1458.48 185.84 4 708.770 0.000
64 KASOWSKA KATARZYNA 4 39 GCM 13:59:25 1458.29 188.79 9 699.130 60.600
65 MYRDZIO STANISŁAW 4 8 GSM 14:05:59 1457.29 191.74 20- 1- 1 708.220 60.450
66 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 2 G 14:11:59 1456.37 194.69 17 < 67> 716.510 0.000
67 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 39 G 14:12:02 1456.22 197.64 18 716.510 0.000
68 SZABELKOWSKI WOJCIECH 4 1 GSM 14:08:46 1455.30 200.59 11- 1- 1 711.300 60.000
------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:5
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
---------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
69 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 29 G 14:12:31 1454.79 0.00 19 716.510 0.000
70 KIEL HENRYK 4 13 GSM 14:02:01 1453.27 0.00 3 700.500 0.000
71 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW 4 10 GSM 14:07:44 1453.19 0.00 5 708.770 0.000
72 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 40 G 14:08:40 1451.77 0.00 8 709.430 0.000
73 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 12 G 14:06:42 1448.70 0.00 11 705.080 0.000

D O B R Y L O T !
------------------


PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
Tabela współzawodnictwa
Lot nr 10, z dnia 25.06.17 HALLE-3
Całość [ 5]
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
|L.P| Nazwisko Imie |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |
| | |Sek| | Pkt. |Konk.| |
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
1 GRUSZCZYŃSKI M MAŁGORZATA 4 22 6 13 173.91
2 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 91 6 32 172.58
3 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 67 6 26 172.23
4 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 47 6 16 169.92
5 DRĄG AGNIESZKA 4 40 6 10 169.15
6 KASOWSKA KATARZYNA 4 32 6 12 163.55
7 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW 4 42 6 10 156.86
8 KIEL HENRYK 4 34 6 7 153.01
9 DOMINIAK ANDRZEJ 4 16 5 5 117.49
10 MYRDZIO STANISŁAW 4 25 3 3 72.52
11 SZABELKOWSKI WOJCIECH 4 19 2 2 52.65
12 BAZYLEWICZ TADEUSZ 4 45 2 2 47.48
13 SZALA TOMASZ 4 9 2 2 47.48
14 DŁUGOSZ ADAM 4 16 1 1 29.37
15 SZTYMER MARIUSZ DARIUSZ 4 19 1 1 23.71
16 FIL BOGUSŁAW 4 25 1 1 20.98
17 PROCYSZYN RYSZARD 4 40 1 1 20.56
18 ADAMCZYK MAREK JERZY 4 41 0 0 0.00
19 MARCINIAK ŁUKASZ 4 27 0 0 0.00
20 SZEWCZYK MARCIN 4 20 0 0 0.00
21 KOZŁOWSKI JAN 4 24 0 0 0.00
22 BINKOWSKI ARKADIUSZ 4 7 0 0 0.00
23 ZŁOTKOWSKI ANDRZEJ 4 8 0 0 0.00




PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
Tabela współzawodnictwa
Lot nr 10, z dnia 25.06.17 HALLE-3
Typowane [ 1]
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
|L.P| Nazwisko Imie |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |
| | |Sek| | Pkt. |Konk.| |
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
1 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 47 5 16 139.01
2 GRUSZCZYŃSKI M MAŁGORZATA 4 22 5 13 133.91
3 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 91 5 32 133.21
4 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 67 5 26 131.69
5 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW 4 42 5 10 127.14
6 KASOWSKA KATARZYNA 4 32 5 12 126.99
7 DRĄG AGNIESZKA 4 40 4 10 113.91
8 SZALA TOMASZ 4 9 2 2 47.48
9 BAZYLEWICZ TADEUSZ 4 45 1 2 26.99
10 SZTYMER MARIUSZ DARIUSZ 4 19 1 1 23.71
11 FIL BOGUSŁAW 4 25 1 1 20.98
12 KIEL HENRYK 4 34 0 7 0.00
13 SZABELKOWSKI WOJCIECH 4 19 0 2 0.00
14 ADAMCZYK MAREK JERZY 4 41 0 0 0.00
15 MARCINIAK ŁUKASZ 4 27 0 0 0.00
16 MYRDZIO STANISŁAW 4 25 0 3 0.00
17 DOMINIAK ANDRZEJ 4 16 0 5 0.00
18 SZEWCZYK MARCIN 4 20 0 0 0.00
19 DŁUGOSZ ADAM 4 16 0 1 0.00
20 KOZŁOWSKI JAN 4 24 0 0 0.00
21 PROCYSZYN RYSZARD 4 40 0 1 0.00
22 BINKOWSKI ARKADIUSZ 4 7 0 0 0.00
23 ZŁOTKOWSKI ANDRZEJ 4 8 0 0 0.00





PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.

LISTA KONKURSOWA NR 10
------------------------
z lotu HALLE-3 z dnia 25.06.17
Współrzędne miejsca wypuszczenia 51:29:05.9 N 12:05:28.3 E.

1.Godzina wypuszczenia gołębi...........: 6,30,00
2.Średnia odległość z lotu..............: 315.313 km
3.Ilość członków biorących udział.......: 23
4.Ilość wysłanych gołębi................: 716
5.Ilość konkursów.......................: 144
6.Predkość najszybszego gołębia.........: 1465.21
7.Predkość najwolniejszego gołębia......: 1353.15
8.Czas przybycia 1-go gołębia...........: 9,59,07
9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:10,14,57
10.Czas trwania konkursu.................:15 min. 50 sek.
11.Warunki atmosferyczne
w miejscu odlotu :
w miejscu przylotu:
12.System obliczania współzawodnictwa....:
Seria 5 liczy się pierwszych 5 konkursów
Punkty stałe 30.0- gradacja
ETypowane [ 1]F


ROZLICZENIE LOTU
+----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+
| Nr | Sekcja | ILOŚĆ | WKŁAD. | ZDOB. | % |
| | |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. | |
+----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+
| 4 | Winsko | 23 | 716 | 144 |20.11|
+----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+
| Razem: | 23 | 716 | 144 | |
+------------------------------+--------+--------+-------+-----+


Opracował: Za Zarząd:
Jan Benedykt

---------------- ------------------





PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
- 1 -

Lista konkursowa nr 10.
z lotu HALLE-3, w dniu 25.06.17
+---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
|LP.|NAZWISKO,IMIĘ |Se| NUMER OBRĄCZKI | CZAS |SZYBKOŚĆ|COEFFI| WYNIK |ODLEGŁ. |PUNKTY |
| | | | RODOWEJ |PRZYLOTU | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS | [km] | |
+---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
1 DRĄG AGNIESZKA 4 15 GCM 9:59:07 1465.21 1.40 40- 10- 4 306.400 30.000
2 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 23 GSM 10:11:54 1454.30 2.79 67- 26- 5 322.710 29.930
3 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 10 GSM 10:12:06 1452.99 4.19 2 < 16> 322.710 29.860
4 GRUSZCZYŃSKI M & MAŁGORZATA 4 37 GSM 10:10:51 1448.99 5.59 22- 13- 5 320.010 29.790
5 GRUSZCZYŃSKI M & MAŁGORZATA 4 16 G 10:10:53 1448.77 6.98 2 < 18> 320.010 0.000
6 DRĄG AGNIESZKA 4 10 GSM 10:02:00 1445.28 8.38 2 < 22> 306.400 29.650
7 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 33 G 10:06:02 1442.37 9.78 47- 16- 5 311.600 0.000
8 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 17 GSM 10:10:29 1433.85 11.17 91- 32- 5 316.140 29.510
9 MYRDZIO STANISŁAW 4 31 GC 10:09:33 1431.47 12.57 25- 3- 0 314.280 0.000
10 DŁUGOSZ ADAM 4 45 GS 10:12:14 1431.24 13.97 16- 1- 0 318.070 0.000
11 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 21 GSM 10:07:56 1429.80 15.36 2 < 24> 311.600 29.300
12 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW 4 10 GSM 10:10:49 1424.80 16.76 42- 10- 5 314.620 29.230
13 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 12 GSM 10:12:15 1422.45 18.16 2 < 17> 316.140 29.160
14 KIEL HENRYK 4 20 G 10:06:02 1421.03 19.55 34- 7- 0 306.990 0.000
15 KIEL HENRYK 4 2 GC 10:06:26 1418.40 20.95 2 < 71> 306.990 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
16 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 53 10:17:44 1417.05 22.35 3 < 23> 322.710 0.000
17 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 61 10:13:06 1417.03 23.74 3 < 20> 316.140 0.000
18 GRUSZCZYŃSKI M & MAŁGORZATA 4 48 G 10:15:57 1416.29 25.14 3 < 19> 320.010 0.000
19 GRUSZCZYŃSKI M & MAŁGORZATA 4 29 G 10:16:00 1415.97 26.54 4 < 20> 320.010 0.000
20 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 100 10:13:17 1415.87 27.93 4 < 26> 316.140 0.000
20 GRUSZCZYŃSKI M & MAŁGORZATA 4 14 G 10:16:01 1415.87 27.93 5 < 27> 320.010 0.000
22 DRĄG AGNIESZKA 4 3 G 10:06:31 1415.13 30.73 3 < 41> 306.400 0.000
23 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 36 G 10:18:07 1414.67 32.12 4 < 36> 322.710 0.000
24 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 25 GCM 10:10:25 1413.69 33.52 3 < 30> 311.600 28.390
25 KASOWSKA KATARZYNA 4 43 G 10:05:31 1412.37 34.92 32- 12- 5 304.390 0.000
26 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 50 G 10:13:59 1411.44 36.31 5 < 28> 316.140 0.000
27 GRUSZCZYŃSKI M & MAŁGORZATA 4 44 GSM 10:16:44 1411.39 37.71 6 < 38> 320.010 28.180
28 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 45 G 10:14:01 1411.23 39.11 6 < 35> 316.140 0.000
29 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW 4 13 GSM 10:13:13 1409.48 40.50 2 < 39> 314.620 28.040
30 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 1 GCM 10:11:14 1408.47 41.90 4 < 31> 311.600 27.970
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
31 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 61 10:11:19 1407.94 43.30 5 < 47> 311.600 0.000
32 KASOWSKA KATARZYNA 4 39 GCM 10:06:18 1407.26 44.69 2 < 33> 304.390 27.830
33 KASOWSKA KATARZYNA 4 13 G 10:06:24 1406.61 46.09 3 < 34> 304.390 0.000
34 KASOWSKA KATARZYNA 4 31 GSM 10:06:33 1405.63 47.49 4 < 55> 304.390 27.690
35 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 40 G 10:14:55 1405.59 48.88 7 < 40> 316.140 0.000
36 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 3 G 10:19:36 1405.53 50.28 5 < 37> 322.710 0.000
37 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 4 G 10:19:38 1405.33 51.68 6 < 53> 322.710 0.000
38 GRUSZCZYŃSKI M & MAŁGORZATA 4 18 GCM 10:17:50 1404.58 53.07 7 < 57> 320.010 27.410
39 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW 4 44 G 10:14:30 1401.43 54.47 3 < 82> 314.620 0.000
40 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 91 10:15:37 1401.23 55.87 8 < 45> 316.140 0.000
41 DRĄG AGNIESZKA 4 2 GCM 10:08:52 1399.94 57.26 4 < 43> 306.400 27.200
42 DOMINIAK ANDRZEJ 4 27 GC 10:18:38 1399.84 58.66 16- 5- 0 320.050 0.000
43 DRĄG AGNIESZKA 4 6 GSM 10:08:55 1399.62 60.06 5 < 48> 306.400 27.060
44 BAZYLEWICZ TADEUSZ 4 45 GSM 10:14:21 1399.42 61.45 45- 2- 1 313.960 26.990
45 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 13 G 10:16:00 1398.85 62.85 9 < 49> 316.140 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
46 SZABELKOWSKI WOJCIECH 4 23 GS 10:18:28 1398.59 64.25 19- 2- 0 319.530 0.000
47 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 32 GSM 10:12:52 1398.15 65.64 6 < 50> 311.600 26.780
48 DRĄG AGNIESZKA 4 20 G 10:09:10 1398.02 67.04 6 < 59> 306.400 0.000
49 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 77 10:16:13 1397.51 68.44 10 < 54> 316.140 0.000
50 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 8 GCM 10:13:02 1397.10 69.83 7 < 51> 311.600 26.570
51 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 35 G 10:13:04 1396.89 71.23 8 < 52> 311.600 0.000
52 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 57 10:13:06 1396.68 72.63 9 < 63> 311.600 0.000
53 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 8 G 10:21:05 1396.51 74.02 7 < 58> 322.710 0.000
54 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 82 10:16:29 1395.86 75.42 11 < 56> 316.140 0.000
55 KASOWSKA KATARZYNA 4 46 GSM 10:08:10 1395.22 76.82 5 < 62> 304.390 26.220
56 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 11 GSM 10:16:39 1394.84 78.21 12 < 65> 316.140 26.150
57 GRUSZCZYŃSKI M & MAŁGORZATA 4 11 G 10:19:31 1394.28 79.61 8 < 60> 320.010 0.000
58 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 45 G 10:21:38 1393.19 81.01 8 < 74> 322.710 0.000
59 DRĄG AGNIESZKA 4 21 G 10:10:07 1391.99 82.40 7 < 113> 306.400 0.000
60 GRUSZCZYŃSKI M & MAŁGORZATA 4 1 GCM 10:20:00 1391.35 83.80 9 < 106> 320.010 25.870
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
61 SZABELKOWSKI WOJCIECH 4 3 GC 10:19:44 1390.87 85.20 2 319.530 0.000
62 KASOWSKA KATARZYNA 4 32 G 10:08:53 1390.65 86.59 6 < 94> 304.390 0.000
63 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 29 G 10:14:15 1389.52 87.99 10 < 64> 311.600 0.000
64 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 5 G 10:14:18 1389.21 89.39 11 < 66> 311.600 0.000
65 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 54 10:17:42 1388.41 90.78 13 < 68> 316.140 0.000
66 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 40 G 10:14:28 1388.18 92.18 12 < 67> 311.600 0.000
67 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 52 10:14:29 1388.08 93.58 13 < 83> 311.600 0.000
68 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 39 GSM 10:17:49 1387.70 94.97 14 < 69> 316.140 25.310
69 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 19 G 10:17:50 1387.59 96.37 15 < 70> 316.140 0.000
70 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 21 G 10:17:52 1387.39 97.77 16 < 78> 316.140 0.000
71 KIEL HENRYK 4 48 GS 10:11:22 1386.79 99.16 3 < 73> 306.990 0.000
72 SZALA TOMASZ 4 20 GSM 10:11:36 1386.28 100.56 9- 2- 2 307.200 25.030
73 KIEL HENRYK 4 51 10:11:27 1386.27 101.96 4 < 93> 306.990 0.000
74 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 22 G 10:22:48 1386.21 103.35 9 < 75> 322.710 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
75 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 19 GCM 10:22:49 1386.11 104.75 10 < 76> 322.710 24.830
76 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 29 G 10:23:23 1382.75 106.15 11 < 77> 322.710 0.000
77 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 49 G 10:23:26 1382.45 107.54 12 < 79> 322.710 0.000
78 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 9 G 10:18:41 1382.44 108.94 17 < 81> 316.140 0.000
79 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 9 G 10:23:28 1382.25 110.34 13 < 80> 322.710 0.000
80 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 12 G 10:23:35 1381.56 111.73 14 < 87> 322.710 0.000
81 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 52 10:19:16 1378.92 113.13 18 < 88> 316.140 0.000
82 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW 4 37 G 10:18:10 1378.90 114.53 4 < 86> 314.620 0.000
83 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 20 G 10:16:03 1378.46 115.92 14 < 84> 311.600 0.000
84 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 31 G 10:16:08 1377.95 117.32 15 < 122> 311.600 0.000
85 DOMINIAK ANDRZEJ 4 14 GC 10:22:24 1377.15 118.72 2 < 102> 320.050 0.000
86 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW 4 23 GSM 10:18:43 1375.59 120.11 5 < 89> 314.620 24.060
87 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 2 G 10:24:36 1375.58 121.51 15 < 90> 322.710 0.000
88 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 111 10:19:52 1375.32 122.91 19 < 96> 316.140 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
89 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW 4 36 GSM 10:18:46 1375.29 124.30 6 < 114> 314.620 23.850
90 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 48 G 10:24:39 1375.28 125.70 16 < 92> 322.710 0.000
91 SZTYMER MARIUSZ & DARIUSZ 4 35 GSM 10:19:17 1374.37 127.09 19- 1- 1 315.120 23.710
92 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 7 GSM 10:24:50 1374.21 128.49 17 < 95> 322.710 23.640
93 KIEL HENRYK 4 15 G 10:13:25 1374.07 129.89 5 < 126> 306.990 0.000
94 KASOWSKA KATARZYNA 4 45 GCM 10:11:34 1373.81 131.28 7 < 119> 304.390 23.500
95 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 24 GSM 10:24:56 1373.62 132.68 18 < 98> 322.710 23.430
96 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 102 10:20:11 1373.43 134.08 20 < 97> 316.140 0.000
97 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 25 G 10:20:14 1373.13 135.47 21 < 99> 316.140 0.000
98 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 42 G 10:25:04 1372.85 136.87 19 < 108> 322.710 0.000
99 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 90 10:20:32 1371.34 138.27 22 < 100> 316.140 0.000
100 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 14 GSM 10:20:33 1371.24 139.66 23 < 101> 316.140 23.080
101 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 80 10:20:34 1371.14 141.06 24 < 104> 316.140 0.000
102 DOMINIAK ANDRZEJ 4 8 GC 10:23:30 1370.66 142.46 3 < 103> 320.050 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
103 DOMINIAK ANDRZEJ 4 2 GC 10:23:31 1370.57 143.85 4 < 138> 320.050 0.000
104 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 113 10:20:42 1370.35 145.25 25 < 105> 316.140 0.000
105 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 7 GSM 10:20:49 1369.66 146.65 26 < 111> 316.140 0.000
106 GRUSZCZYŃSKI M & MAŁGORZATA 4 7 GCM 10:23:45 1369.03 148.04 10 < 107> 320.010 22.660
107 GRUSZCZYŃSKI M & MAŁGORZATA 4 36 G 10:23:48 1368.73 149.44 11 < 112> 320.010 0.000
108 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 15 G 10:25:51 1368.29 150.84 20 < 117> 322.710 0.000
109 SZALA TOMASZ 4 34 GCM 10:14:31 1368.27 152.23 2 307.200 22.450
110 MYRDZIO STANISŁAW 4 41 G 10:19:43 1368.12 153.63 2 < 134> 314.280 0.000
111 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 121 10:21:06 1367.98 155.03 27 < 121> 316.140 0.000
112 GRUSZCZYŃSKI M & MAŁGORZATA 4 28 G 10:23:59 1367.66 156.42 12 < 133> 320.010 0.000
113 DRĄG AGNIESZKA 4 22 G 10:14:04 1367.45 157.82 8 < 115> 306.400 0.000
114 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW 4 19 G 10:20:05 1367.42 159.22 7 < 116> 314.620 0.000
115 DRĄG AGNIESZKA 4 45 G 10:14:09 1366.94 160.61 9 < 131> 306.400 0.000
116 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW 4 14 GSM 10:20:10 1366.92 162.01 8 < 129> 314.620 21.960
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
117 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 18 G 10:26:11 1366.35 163.41 21 < 118> 322.710 0.000
118 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 62 10:26:15 1365.97 164.80 22 < 120> 322.710 0.000
119 KASOWSKA KATARZYNA 4 14 GSM 10:12:51 1365.90 166.20 8 < 127> 304.390 21.750
120 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 55 10:26:18 1365.68 167.60 23 < 135> 322.710 0.000
121 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 20 G 10:21:33 1365.32 168.99 28 < 123> 316.140 0.000
122 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 67 10:18:22 1364.47 170.39 16 311.600 0.000
123 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 58 10:21:52 1363.46 171.79 29 < 124> 316.140 0.000
124 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 106 10:21:55 1363.16 173.18 30 < 125> 316.140 0.000
125 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 132 10:22:01 1362.58 174.58 31 < 139> 316.140 0.000
126 KIEL HENRYK 4 53 10:15:21 1362.28 175.98 6 < 142> 306.990 0.000
127 KASOWSKA KATARZYNA 4 9 GCM 10:13:33 1361.62 177.37 9 < 128> 304.390 0.000
128 KASOWSKA KATARZYNA 4 21 G 10:13:34 1361.52 178.77 10 < 143> 304.390 0.000
129 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW 4 5 G 10:21:21 1359.93 180.17 9 < 132> 314.620 0.000
130 FIL BOGUSŁAW 4 58 M 10:26:25 1359.85 181.56 25- 1- 1 321.490 20.980
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
131 DRĄG AGNIESZKA 4 54 10:15:21 1359.66 182.96 10 306.400 0.000
132 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW 4 59 10:21:34 1358.66 184.36 10 314.620 0.000
133 GRUSZCZYŃSKI M & MAŁGORZATA 4 46 G 10:25:35 1358.37 185.75 13 320.010 0.000
134 MYRDZIO STANISŁAW 4 48 G 10:21:31 1357.48 187.15 3 314.280 0.000
135 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 74 10:27:46 1357.26 188.55 24 < 140> 322.710 0.000
136 PROCYSZYN RYSZARD 4 27 GS 10:22:22 1357.04 189.94 40- 1- 0 315.330 0.000
137 BAZYLEWICZ TADEUSZ 4 46 G 10:21:25 1356.69 191.34 2 313.960 0.000
138 DOMINIAK ANDRZEJ 4 30 GC 10:25:58 1356.34 192.74 5 320.050 0.000
139 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 2 G 10:23:07 1356.15 194.13 32 316.140 0.000
140 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 76 10:27:59 1356.02 195.53 25 < 141> 322.710 0.000
141 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 81 10:28:04 1355.55 196.93 26 322.710 0.000
142 KIEL HENRYK 4 6 G 10:16:39 1354.47 198.32 7 306.990 0.000
143 KASOWSKA KATARZYNA 4 5 G 10:14:46 1354.25 199.72 11 < 144> 304.390 0.000
144 KASOWSKA KATARZYNA 4 3 G 10:14:57 1353.15 201.12 12 304.390 0.000
------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:5
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
---------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
145 KASOWSKA KATARZYNA 4 42 G 10:15:02 1352.64 0.00 13 304.390 0.000
146 KIEL HENRYK 4 22 G 10:17:01 1352.28 0.00 8 306.990 0.000
147 SZTYMER MARIUSZ & DARIUSZ 4 4 GSM 10:23:03 1352.16 0.00 2 315.120 0.000
148 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 127 10:23:49 1352.09 0.00 33 316.140 0.000
149 KIEL HENRYK 4 41 GS 10:17:08 1351.59 0.00 9 306.990 0.000

D O B R Y L O T !
------------------



PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
Tabela współzawodnictwa
Lot nr 9, z dnia 18.06.17 MINDEN-4
Całość [ 5]
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
|L.P| Nazwisko Imie |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |
| | |Sek| | Pkt. |Konk.| |
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
1 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 40 5 16 245.80
2 KASOWSKA KATARZYNA 4 31 5 14 241.44
3 GRUSZCZYŃSKI M MAŁGORZATA 4 18 5 9 240.97
4 DRĄG AGNIESZKA 4 23 5 5 232.41
5 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 52 5 9 226.87
6 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW 4 30 5 7 224.22
7 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 34 5 10 222.29
8 MARCINIAK ŁUKASZ 4 20 4 4 167.82
9 KIEL HENRYK 4 14 3 3 133.01
10 DOMINIAK ANDRZEJ 4 16 2 2 92.77
11 SZABELKOWSKI WOJCIECH 4 12 2 2 90.60
12 BAZYLEWICZ TADEUSZ 4 22 2 2 89.27
13 DŁUGOSZ ADAM 4 13 1 1 40.00
14 SZTYMER MARIUSZ DARIUSZ 4 10 0 0 0.00
15 FIL BOGUSŁAW 4 22 0 0 0.00
16 MYRDZIO STANISŁAW 4 17 0 0 0.00
17 KOZŁOWSKI JAN 4 14 0 0 0.00
18 PROCYSZYN RYSZARD 4 24 0 0 0.00
19 BINKOWSKI ARKADIUSZ 4 7 0 0 0.00


PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
Tabela współzawodnictwa
Lot nr 9, z dnia 18.06.17 MINDEN-4
Typowane [ 1]
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
|L.P| Nazwisko Imie |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |
| | |Sek| | Pkt. |Konk.| |
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
1 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 40 5 16 235.43
2 KASOWSKA KATARZYNA 4 31 5 14 233.85
3 GRUSZCZYŃSKI M MAŁGORZATA 4 18 5 9 224.95
4 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW 4 30 5 7 219.40
5 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 34 5 10 217.11
6 DRĄG AGNIESZKA 4 23 4 5 187.59
7 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 52 3 9 139.03
8 DOMINIAK ANDRZEJ 4 16 2 2 92.77
9 SZABELKOWSKI WOJCIECH 4 12 2 2 90.60
10 BAZYLEWICZ TADEUSZ 4 22 2 2 89.27
11 KIEL HENRYK 4 14 2 3 84.58
12 MARCINIAK ŁUKASZ 4 20 1 4 41.08
13 DŁUGOSZ ADAM 4 13 1 1 40.00
14 SZTYMER MARIUSZ DARIUSZ 4 10 0 0 0.00
15 FIL BOGUSŁAW 4 22 0 0 0.00
16 MYRDZIO STANISŁAW 4 17 0 0 0.00
17 KOZŁOWSKI JAN 4 14 0 0 0.00
18 PROCYSZYN RYSZARD 4 24 0 0 0.00
19 BINKOWSKI ARKADIUSZ 4 7 0 0 0.00




PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.

LISTA KONKURSOWA NR 9
------------------------
z lotu MINDEN-4 z dnia 18.06.17
Współrzędne miejsca wypuszczenia 52:17:08.6 N 08:55:30.0 E.

1.Godzina wypuszczenia gołębi...........: 5,50,00
2.Średnia odległość z lotu..............: 538.764 km
3.Ilość członków biorących udział.......: 19
4.Ilość wysłanych gołębi................: 419
5.Ilość konkursów.......................: 84
6.Predkość najszybszego gołębia.........: 1411.20
7.Predkość najwolniejszego gołębia......: 1334.72
8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:12,04,43
9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:12,35,12
10.Czas trwania konkursu.................:30 min. 29 sek.
11.Warunki atmosferyczne
w miejscu odlotu :
w miejscu przylotu:
12.System obliczania współzawodnictwa....:
Seria 5 liczy się pierwszych 5 konkursów
Punkty stałe 50.0- gradacja
ETypowane [ 1]F


ROZLICZENIE LOTU
+----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+
| Nr | Sekcja | ILOŚĆ | WKŁAD. | ZDOB. | % |
| | |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. | |
+----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+
| 4 | Winsko | 19 | 419 | 84 |20.05|
+----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+
| Razem: | 19 | 419 | 84 | |
+------------------------------+--------+--------+-------+-----+


Opracował: Za Zarząd:
Jan Benedykt

---------------- ------------------





PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
- 1 -

Lista konkursowa nr 9.
z lotu MINDEN-4, w dniu 18.06.17
+---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
|LP.|NAZWISKO,IMIĘ |Se| NUMER OBRĄCZKI | CZAS |SZYBKOŚĆ|COEFFI| WYNIK |ODLEGŁ. |PUNKTY |
| | | | RODOWEJ |PRZYLOTU | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS | [km] | |
+---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
1 DRĄG AGNIESZKA 4 23 GSM 12:04:43 1411.20 2.39 23- 5- 4 528.800 50.000
2 GRUSZCZYŃSKI M & MAŁGORZATA 4 50 G 12:14:49 1407.81 4.77 18- 9- 5 541.750 0.000
3 GRUSZCZYŃSKI M & MAŁGORZATA 4 5 GCM 12:15:32 1405.20 7.16 2 < 17> 541.750 49.760
4 KASOWSKA KATARZYNA 4 50 G 12:06:42 1403.13 9.55 31- 14- 5 528.560 0.000
5 DRĄG AGNIESZKA 4 2 GSM 12:08:30 1397.09 11.93 2 < 33> 528.800 49.520
6 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 4 G 12:20:50 1396.32 14.32 40- 16- 5 545.730 0.000
7 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 8 G 12:21:11 1395.08 16.71 2 < 8> 545.730 0.000
8 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 19 G 12:21:31 1393.89 19.09 3 < 9> 545.730 0.000
9 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 24 GSM 12:21:47 1392.94 21.48 4 < 10> 545.730 49.040
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
10 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 13 GCM 12:22:10 1391.58 23.87 5 < 11> 545.730 48.920
11 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 2 G 12:22:13 1391.40 26.25 6 < 16> 545.730 0.000
12 DOMINIAK ANDRZEJ 4 47 GCM 12:20:44 1386.57 28.64 16- 2- 2 541.780 48.670
13 KASOWSKA KATARZYNA 4 45 GCM 12:11:15 1386.39 31.03 2 < 15> 528.560 48.550
14 KIEL HENRYK 4 17 G 12:12:07 1386.28 33.41 14- 3- 2 529.720 0.000
15 KASOWSKA KATARZYNA 4 32 G 12:11:49 1384.33 35.80 3 < 21> 528.560 0.000
16 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 43 G 12:24:48 1382.30 38.19 7 < 18> 545.730 0.000
17 GRUSZCZYŃSKI M & MAŁGORZATA 4 37 G 12:22:03 1381.84 40.57 3 < 27> 541.750 0.000
18 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 45 G 12:25:04 1381.36 42.96 8 < 19> 545.730 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
19 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 12 G 12:25:15 1380.72 45.35 9 < 22> 545.730 0.000
20 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 7 GSM 12:20:26 1379.47 47.73 52- 9- 3 538.590 47.710
21 KASOWSKA KATARZYNA 4 33 G 12:13:15 1379.15 50.12 4 < 23> 528.560 0.000
22 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 16 GCM 12:25:47 1378.86 52.51 10 < 28> 545.730 47.470
23 KASOWSKA KATARZYNA 4 43 G 12:13:37 1377.83 54.89 5 < 23> 528.560 0.000
23 KASOWSKA KATARZYNA 4 31 GSM 12:13:37 1377.83 54.89 6 < 32> 528.560 47.350
25 SZABELKOWSKI WOJCIECH 4 3 GSM 12:22:16 1377.28 59.67 12- 2- 2 540.260 47.110
26 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 31 GSM 12:18:02 1376.89 62.05 34- 10- 5 534.280 46.990
27 GRUSZCZYŃSKI M & MAŁGORZATA 4 3 G 12:24:04 1374.77 64.44 4 < 31> 541.750 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
28 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 23 GSM 12:27:30 1372.91 66.83 11 < 42> 545.730 46.750
29 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW 4 14 GSM 12:22:00 1372.65 69.21 30- 7- 5 538.080 46.630
30 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW 4 1 GSM 12:22:15 1371.78 71.60 2 < 39> 538.080 46.510
31 GRUSZCZYŃSKI M & MAŁGORZATA 4 4 GSM 12:25:04 1371.29 73.99 5 < 49> 541.750 46.390
32 KASOWSKA KATARZYNA 4 12 GCM 12:15:42 1370.39 76.37 7 < 35> 528.560 46.270
33 DRĄG AGNIESZKA 4 1 GCM 12:15:59 1370.01 78.76 3 < 44> 528.800 46.140
34 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 12 GSM 12:23:10 1369.88 81.15 2 < 40> 538.590 46.020
35 KASOWSKA KATARZYNA 4 8 GSM 12:15:51 1369.86 83.53 8 < 36> 528.560 45.900
36 KASOWSKA KATARZYNA 4 6 GSM 12:15:58 1369.45 85.92 9 < 45> 528.560 45.780
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
37 MARCINIAK ŁUKASZ 4 4 G 12:29:23 1369.14 88.31 20- 4- 1 546.810 0.000
38 BAZYLEWICZ TADEUSZ 4 31 GCM 12:23:15 1364.81 90.69 22- 2- 2 536.710 45.540
39 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW 4 10 GSM 12:24:21 1364.47 93.08 3 < 41> 538.080 45.420
40 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 11 GSM 12:25:23 1362.20 95.47 3 < 51> 538.590 45.300
41 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW 4 17 G 12:25:28 1360.62 97.85 4 < 80> 538.080 0.000
42 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 10 G 12:31:33 1359.06 100.24 12 < 43> 545.730 0.000
43 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 42 G 12:31:35 1358.95 102.63 13 < 57> 545.730 0.000
44 DRĄG AGNIESZKA 4 7 G 12:19:38 1357.17 105.01 4 < 68> 528.800 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
45 KASOWSKA KATARZYNA 4 2 G 12:19:37 1356.62 107.40 10 < 48> 528.560 0.000
46 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 1 GCM 12:23:54 1356.39 109.79 2 < 47> 534.280 44.580
47 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 22 G 12:24:27 1354.49 112.17 3 < 56> 534.280 0.000
48 KASOWSKA KATARZYNA 4 39 GCM 12:20:45 1352.68 114.56 11 < 70> 528.560 0.000
49 GRUSZCZYŃSKI M & MAŁGORZATA 4 7 GCM 12:30:43 1351.95 116.95 6 < 58> 541.750 44.220
50 DOMINIAK ANDRZEJ 4 48 GCM 12:30:48 1351.75 119.33 2 541.780 44.100
51 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 9 G 12:28:33 1351.37 121.72 4 < 52> 538.590 0.000
52 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 77 12:28:39 1351.04 124.11 5 < 54> 538.590 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
53 BAZYLEWICZ TADEUSZ 4 33 GSM 12:27:28 1350.33 126.49 2 536.710 43.730
54 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 4 G 12:28:56 1350.08 128.88 6 < 61> 538.590 0.000
55 SZABELKOWSKI WOJCIECH 4 13 GCM 12:30:14 1349.86 131.26 2 540.260 43.490
56 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 10 G 12:25:53 1349.59 133.65 4 < 60> 534.280 0.000
57 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 41 GSM 12:34:33 1348.98 136.04 14 < 59> 545.730 43.250
58 GRUSZCZYŃSKI M & MAŁGORZATA 4 48 GSM 12:31:47 1348.36 138.42 7 < 65> 541.750 43.130
59 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 14 G 12:34:54 1347.81 140.81 15 < 62> 545.730 0.000
60 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 25 GCM 12:26:29 1347.55 143.20 5 < 67> 534.280 42.890
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
61 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 69 12:29:49 1347.09 145.58 7 < 63> 538.590 0.000
62 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 11 GSM 12:35:23 1346.21 147.97 16 545.730 0.000
63 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 8 G 12:30:13 1345.75 150.36 8 < 73> 538.590 0.000
64 KIEL HENRYK 4 29 GSM 12:23:44 1345.38 152.74 2 < 66> 529.720 42.410
65 GRUSZCZYŃSKI M & MAŁGORZATA 4 29 G 12:32:41 1345.35 155.13 8 < 72> 541.750 0.000
66 KIEL HENRYK 4 9 GCM 12:23:48 1345.15 157.52 3 529.720 42.170
67 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 21 GSM 12:27:13 1345.06 159.90 6 < 69> 534.280 42.050
68 DRĄG AGNIESZKA 4 4 GSM 12:23:25 1344.12 162.29 5 528.800 41.930
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
69 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 57 12:27:39 1343.59 164.68 7 < 77> 534.280 0.000
70 KASOWSKA KATARZYNA 4 11 G 12:23:32 1343.11 167.06 12 < 71> 528.560 0.000
71 KASOWSKA KATARZYNA 4 1 G 12:23:36 1342.89 169.45 13 < 74> 528.560 0.000
72 GRUSZCZYŃSKI M & MAŁGORZATA 4 6 GCM 12:33:47 1341.69 171.84 9 541.750 41.450
73 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 40 G 12:31:47 1340.50 174.22 9 538.590 0.000
74 KASOWSKA KATARZYNA 4 21 G 12:24:26 1340.05 176.61 14 528.560 0.000
75 MARCINIAK ŁUKASZ 4 5 GCM 12:38:09 1339.73 179.00 2 < 76> 546.810 41.080
76 MARCINIAK ŁUKASZ 4 15 G 12:38:24 1338.91 181.38 3 < 83> 546.810 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
77 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 35 G 12:29:11 1338.43 183.77 8 < 78> 534.280 0.000
78 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 34 G 12:29:28 1337.48 186.16 9 < 79> 534.280 0.000
79 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 12 GCM 12:29:30 1337.37 188.54 10 534.280 40.600
80 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW 4 31 GSM 12:32:24 1337.18 190.93 5 < 81> 538.080 40.480
81 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW 4 27 GSM 12:32:26 1337.07 193.32 6 < 82> 538.080 40.360
82 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW 4 36 G 12:32:53 1335.57 195.70 7 538.080 0.000
83 MARCINIAK ŁUKASZ 4 25 G 12:39:34 1335.09 198.09 4 546.810 0.000
84 DŁUGOSZ ADAM 4 20 GSM 12:35:12 1334.72 200.48 13- 1- 1 540.830 40.000
------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:5
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
---------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
85 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 68 12:31:26 1330.93 0.00 11 534.280 0.000
86 DRĄG AGNIESZKA 4 21 GSM 12:27:21 1330.82 0.00 6 528.800 0.000
87 DOMINIAK ANDRZEJ 4 46 GCM 12:37:21 1330.01 0.00 3 541.780 0.000
88 KIEL HENRYK 4 2 GCM 12:28:19 1329.90 0.00 4 529.720 0.000
89 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 20 G 12:35:03 1329.69 0.00 10 538.590 0.000

D O B R Y L O T !
------------------



PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
Tabela współzawodnictwa
Lot nr 8, z dnia 11.06.17 MINDEN-3
Całość [ 5]
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
|L.P| Nazwisko Imie |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |
| | |Sek| | Pkt. |Konk.| |
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
1 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 29 5 8 246.26
2 KASOWSKA KATARZYNA 4 27 5 19 243.51
3 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 59 5 15 240.32
4 GRUSZCZYŃSKI M MAŁGORZATA 4 24 5 9 236.91
5 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 55 5 10 235.26
6 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW 4 32 5 8 231.75
7 SZABELKOWSKI WOJCIECH 4 12 5 6 230.55
8 DRĄG AGNIESZKA 4 21 5 5 222.75
9 FIL BOGUSŁAW 4 24 3 3 141.98
10 SZTYMER MARIUSZ DARIUSZ 4 12 3 3 125.83
11 MARCINIAK ŁUKASZ 4 19 2 2 88.79
12 KIEL HENRYK 4 14 2 2 85.83
13 PROCYSZYN RYSZARD 4 26 1 1 41.76
14 DŁUGOSZ ADAM 4 13 1 1 41.21
15 ADAMCZYK MAREK JERZY 4 15 0 0 0.00
16 MYRDZIO STANISŁAW 4 16 0 0 0.00
17 BAZYLEWICZ TADEUSZ 4 25 0 0 0.00
18 SZEWCZYK MARCIN 4 20 0 0 0.00
19 DOMINIAK ANDRZEJ 4 14 0 0 0.00



PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
Tabela współzawodnictwa
Lot nr 8, z dnia 11.06.17 MINDEN-3
Typowane [ 1]
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
|L.P| Nazwisko Imie |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |
| | |Sek| | Pkt. |Konk.| |
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
1 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 29 5 8 239.12
2 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 59 5 15 235.15
3 KASOWSKA KATARZYNA 4 27 5 19 234.51
4 GRUSZCZYŃSKI M MAŁGORZATA 4 24 5 9 231.64
5 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW 4 32 5 8 230.98
6 SZABELKOWSKI WOJCIECH 4 12 5 6 230.55
7 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 55 4 10 183.18
8 DRĄG AGNIESZKA 4 21 3 5 136.04
9 SZTYMER MARIUSZ DARIUSZ 4 12 3 3 125.83
10 MARCINIAK ŁUKASZ 4 19 2 2 88.79
11 KIEL HENRYK 4 14 2 2 85.83
12 FIL BOGUSŁAW 4 24 1 3 50.00
13 DŁUGOSZ ADAM 4 13 1 1 41.21
14 ADAMCZYK MAREK JERZY 4 15 0 0 0.00
15 MYRDZIO STANISŁAW 4 16 0 0 0.00
16 BAZYLEWICZ TADEUSZ 4 25 0 0 0.00
17 SZEWCZYK MARCIN 4 20 0 0 0.00
18 DOMINIAK ANDRZEJ 4 14 0 0 0.00
19 PROCYSZYN RYSZARD 4 26 0 1 0.00





PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.

LISTA KONKURSOWA NR 8
------------------------
z lotu MINDEN-3 z dnia 11.06.17
Współrzędne miejsca wypuszczenia 52:17:08.6 N 08:55:30.0 E.

1.Godzina wypuszczenia gołębi...........: 5,45,00
2.Średnia odległość z lotu..............: 538.488 km
3.Ilość członków biorących udział.......: 19
4.Ilość wysłanych gołębi................: 457
5.Ilość konkursów.......................: 92
6.Predkość najszybszego gołębia.........: 1320.09
7.Predkość najwolniejszego gołębia......: 1143.05
8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:12,38,21
9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:13,37,39
10.Czas trwania konkursu.................:59 min. 18 sek.
11.Warunki atmosferyczne
w miejscu odlotu :
w miejscu przylotu:
12.System obliczania współzawodnictwa....:
Seria 5 liczy się pierwszych 5 konkursów
Punkty stałe 50.0- gradacja
ETypowane [ 1]F


ROZLICZENIE LOTU
+----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+
| Nr | Sekcja | ILOŚĆ | WKŁAD. | ZDOB. | % |
| | |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. | |
+----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+
| 4 | Winsko | 19 | 457 | 92 |20.13|
+----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+
| Razem: | 19 | 457 | 92 | |
+------------------------------+--------+--------+-------+-----+


Opracował: Za Zarząd:
Jan Benedykt

---------------- ------------------




PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.

LISTA KONKURSOWA NR 8
------------------------
z lotu EMINDEN-3 z dnia 11.06.17
Współrzędne miejsca wypuszczenia 52:17:08.6 N 08:55:30.0 E.

1.Godzina wypuszczenia gołębi...........: 5,45,00
2.Średnia odległość z lotu..............: 538.488 km
3.Ilość członków biorących udział.......: 19
4.Ilość wysłanych gołębi................: 457
5.Ilość konkursów.......................: 92
6.Predkość najszybszego gołębia.........: 1320.09
7.Predkość najwolniejszego gołębia......: 1143.05
8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:12,38,21
9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:13,37,39
10.Czas trwania konkursu.................:59 min. 18 sek.
11.Warunki atmosferyczne
w miejscu odlotu :
w miejscu przylotu:
12.System obliczania współzawodnictwa....:
Seria 5 liczy się pierwszych 5 konkursów
Punkty stałe 50.0- gradacja
ETypowane [ 1]F


ROZLICZENIE LOTU
+----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+
| Nr | Sekcja | ILOŚĆ | WKŁAD. | ZDOB. | % |
| | |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. | |
+----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+
| 4 | Winsko | 19 | 457 | 92 |20.13|
+----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+
| Razem: | 19 | 457 | 92 | |
+------------------------------+--------+--------+-------+-----+


Opracował: Za Zarząd:
Jan Benedykt

---------------- ------------------

PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
- 1 -

Lista konkursowa nr 8.
z lotu MINDEN-3, w dniu 11.06.17
+---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
|LP.|NAZWISKO,IMIĘ |Se| NUMER OBRĄCZKI | CZAS |SZYBKOŚĆ|COEFFI| WYNIK |ODLEGŁ. |PUNKTY |
| | | | RODOWEJ |PRZYLOTU | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS | [km] | |
+---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
1 FIL BOGUSŁAW 4 24 GSM 12:38:21 1320.09 2.19 24- 3- 1 545.660 50.000
2 KASOWSKA KATARZYNA 4 3 GCM 12:50:01 1243.62 4.38 27- 19- 5 528.560 49.890
3 KASOWSKA KATARZYNA 4 39 GCM 12:53:12 1234.38 6.56 2 < 16> 528.560 49.780
4 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 31 G 13:00:37 1226.49 8.75 29- 8- 5 534.280 0.000
5 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 7 GCM 13:02:23 1221.54 10.94 2 < 9> 534.280 49.560
6 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW 4 14 GCM 13:06:15 1219.45 13.13 32- 8- 5 538.080 49.450
7 FIL BOGUSŁAW 4 42 G 13:13:32 1216.54 15.32 2 < 68> 545.660 0.000
8 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 7 GCM 13:14:33 1213.95 17.51 59- 15- 5 545.730 49.230
9 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 12 GCM 13:06:44 1209.51 19.69 3 < 10> 534.280 49.120
10 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 8 GCM 13:06:50 1209.23 21.88 4 < 11> 534.280 49.010
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
11 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 20 GSM 13:08:35 1204.46 24.07 5 < 49> 534.280 48.900
12 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 17 GSM 13:13:10 1201.76 26.26 55- 10- 4 538.590 48.790
13 SZABELKOWSKI WOJCIECH 4 10 GCM 13:15:46 1198.54 28.45 12- 6- 5 540.260 48.680
14 SZABELKOWSKI WOJCIECH 4 12 GSM 13:15:49 1198.40 30.63 2 < 22> 540.260 48.570
15 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 29 G 13:21:20 1195.90 32.82 2 < 18> 545.730 0.000
16 KASOWSKA KATARZYNA 4 31 G 13:07:21 1194.89 35.01 3 < 17> 528.560 0.000
17 KASOWSKA KATARZYNA 4 50 G 13:08:07 1192.82 37.20 4 < 26> 528.560 0.000
18 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 17 GCM 13:22:53 1191.85 39.39 3 < 25> 545.730 48.130
19 DRĄG AGNIESZKA 4 15 GSM 13:08:42 1191.80 41.58 21- 5- 3 528.800 48.020
20 GRUSZCZYŃSKI M & MAŁGORZATA 4 7 GCM 13:19:48 1191.18 43.76 24- 9- 5 541.750 47.910
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
21 GRUSZCZYŃSKI M & MAŁGORZATA 4 6 GCM 13:19:49 1191.14 45.95 2 < 24> 541.750 47.800
22 SZABELKOWSKI WOJCIECH 4 11 GSM 13:19:18 1189.21 48.14 3 < 50> 540.260 47.690
23 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW 4 31 GSM 13:17:43 1188.56 50.33 2 < 43> 538.080 47.580
24 GRUSZCZYŃSKI M & MAŁGORZATA 4 18 GCM 13:20:54 1188.31 52.52 3 < 29> 541.750 47.470
25 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 8 G 13:24:17 1188.22 54.70 4 < 27> 545.730 0.000
26 KASOWSKA KATARZYNA 4 12 G 13:10:28 1186.53 56.89 5 < 32> 528.560 0.000
27 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 16 GSM 13:25:22 1185.43 59.08 5 < 34> 545.730 47.140
28 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 11 GCM 13:20:25 1182.63 61.27 2 < 31> 538.590 47.030
29 GRUSZCZYŃSKI M & MAŁGORZATA 4 45 G 13:23:16 1182.17 63.46 4 < 30> 541.750 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
30 GRUSZCZYŃSKI M & MAŁGORZATA 4 14 G 13:23:26 1181.74 65.65 5 < 36> 541.750 0.000
31 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 12 GSM 13:20:54 1181.38 67.83 3 < 33> 538.590 46.700
32 KASOWSKA KATARZYNA 4 11 G 13:12:31 1181.10 70.02 6 < 37> 528.560 0.000
33 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 76 13:21:09 1180.73 72.21 4 < 35> 538.590 0.000
34 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 2 G 13:28:04 1178.51 74.40 6 < 40> 545.730 0.000
35 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 80 13:22:32 1177.16 76.59 5 < 38> 538.590 0.000
36 GRUSZCZYŃSKI M & MAŁGORZATA 4 8 GSM 13:25:17 1176.99 78.77 6 < 39> 541.750 46.150
37 KASOWSKA KATARZYNA 4 9 GCM 13:14:23 1176.19 80.96 7 < 48> 528.560 46.040
38 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 45 G 13:23:02 1175.88 83.15 6 < 60> 538.590 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
39 GRUSZCZYŃSKI M & MAŁGORZATA 4 44 G 13:25:51 1175.55 85.34 7 < 61> 541.750 0.000
40 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 15 G 13:29:18 1175.38 87.53 7 < 42> 545.730 0.000
41 MARCINIAK ŁUKASZ 4 22 GCM 13:30:58 1173.50 89.72 19- 2- 2 546.810 45.600
42 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 24 GSM 13:30:18 1172.86 91.90 8 < 45> 545.730 45.490
43 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW 4 13 GSM 13:23:52 1172.63 94.09 3 < 44> 538.080 45.380
44 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW 4 27 GSM 13:23:56 1172.46 96.28 4 < 55> 538.080 45.270
45 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 13 GSM 13:30:55 1171.30 98.47 9 < 47> 545.730 45.160
46 DRĄG AGNIESZKA 4 23 GCM 13:16:42 1170.69 100.66 2 < 53> 528.800 45.050
47 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 45 G 13:31:39 1169.46 102.84 10 < 51> 545.730 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
48 KASOWSKA KATARZYNA 4 46 GSM 13:17:44 1167.49 105.03 8 < 56> 528.560 44.840
49 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 33 G 13:22:45 1167.19 107.22 6 < 57> 534.280 0.000
50 SZABELKOWSKI WOJCIECH 4 8 GSM 13:28:01 1166.83 109.41 4 < 83> 540.260 44.620
51 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 34 G 13:33:04 1165.92 111.60 11 < 54> 545.730 0.000
52 KIEL HENRYK 4 9 GCM 13:19:33 1165.37 113.79 14- 2- 2 529.720 44.400
53 DRĄG AGNIESZKA 4 24 G 13:18:55 1164.97 115.97 3 < 65> 528.800 0.000
54 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 76 13:33:33 1164.72 118.16 12 < 59> 545.730 0.000
55 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW 4 36 G 13:27:04 1164.51 120.35 5 < 62> 538.080 0.000
56 KASOWSKA KATARZYNA 4 8 GSM 13:18:54 1164.49 122.54 9 < 58> 528.560 43.960
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
57 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 4 G 13:24:27 1162.87 124.73 7 < 69> 534.280 0.000
58 KASOWSKA KATARZYNA 4 14 G 13:19:33 1162.82 126.91 10 < 64> 528.560 0.000
59 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 32 G 13:34:23 1162.65 129.10 13 < 75> 545.730 0.000
60 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 2 G 13:28:22 1162.34 131.29 7 < 74> 538.590 0.000
61 GRUSZCZYŃSKI M & MAŁGORZATA 4 46 G 13:31:08 1162.22 133.48 8 < 71> 541.750 0.000
62 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW 4 1 GCM 13:28:17 1161.45 135.67 6 < 73> 538.080 43.300
63 MARCINIAK ŁUKASZ 4 13 GCM 13:36:36 1159.48 137.86 2 546.810 43.190
64 KASOWSKA KATARZYNA 4 32 G 13:21:23 1158.15 140.04 11 < 72> 528.560 0.000
65 DRĄG AGNIESZKA 4 1 GCM 13:21:46 1157.70 142.23 4 < 70> 528.800 42.970
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
66 SZTYMER MARIUSZ & DARIUSZ 4 8 GCM 13:29:00 1157.44 144.42 12- 3- 3 537.050 42.860
67 SZTYMER MARIUSZ & DARIUSZ 4 3 GCM 13:29:02 1157.35 146.61 2 < 90> 537.050 42.750
68 FIL BOGUSŁAW 4 58 13:36:31 1157.24 148.80 3 545.660 0.000
69 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 1 GCM 13:26:57 1156.58 150.98 8 534.280 42.530
70 DRĄG AGNIESZKA 4 4 G 13:22:16 1156.44 153.17 5 528.800 0.000
71 GRUSZCZYŃSKI M & MAŁGORZATA 4 4 GSM 13:33:50 1155.53 155.36 9 541.750 42.310
72 KASOWSKA KATARZYNA 4 35 G 13:22:53 1154.36 157.55 12 < 78> 528.560 0.000
73 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW 4 32 GSM 13:31:08 1154.35 159.74 7 < 87> 538.080 0.000
74 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 78 13:31:44 1153.96 161.93 8 < 77> 538.590 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
75 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 11 GCM 13:38:57 1151.45 164.11 14 < 88> 545.730 0.000
76 PROCYSZYN RYSZARD 4 14 G 13:32:19 1151.30 166.30 26- 1- 0 538.020 0.000
77 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 55 13:32:50 1151.24 168.49 9 < 86> 538.590 0.000
78 KASOWSKA KATARZYNA 4 25 G 13:24:32 1150.21 170.68 13 < 80> 528.560 0.000
79 KIEL HENRYK 4 2 GSM 13:26:06 1148.82 172.87 2 529.720 41.430
80 KASOWSKA KATARZYNA 4 18 G 13:25:18 1148.30 175.05 14 < 82> 528.560 0.000
81 DŁUGOSZ ADAM 4 20 GSM 13:36:34 1146.88 177.24 13- 1- 1 540.830 41.210
82 KASOWSKA KATARZYNA 4 21 G 13:26:09 1146.18 179.43 15 < 84> 528.560 0.000
83 SZABELKOWSKI WOJCIECH 4 13 GCM 13:36:36 1145.59 181.62 5 < 92> 540.260 40.990
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
84 KASOWSKA KATARZYNA 4 1 G 13:26:32 1145.23 183.81 16 < 85> 528.560 0.000
85 KASOWSKA KATARZYNA 4 16 G 13:26:43 1144.77 186.00 17 < 89> 528.560 0.000
86 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 16 GSM 13:35:34 1144.56 188.18 10 538.590 40.660
87 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW 4 28 G 13:35:25 1143.84 190.37 8 538.080 0.000
88 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 4 G 13:42:15 1143.49 192.56 15 545.730 0.000
89 KASOWSKA KATARZYNA 4 20 G 13:27:20 1143.24 194.75 18 < 91> 528.560 0.000
90 SZTYMER MARIUSZ & DARIUSZ 4 10 GCM 13:34:47 1143.19 196.94 3 537.050 40.220
91 KASOWSKA KATARZYNA 4 6 G 13:27:22 1143.16 199.12 19 528.560 0.000
92 SZABELKOWSKI WOJCIECH 4 3 GCM 13:37:39 1143.05 201.31 6 540.260 0.000
------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:5
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
---------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
93 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 23 G 13:43:03 1141.58 0.00 16 545.730 0.000
94 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 40 G 13:36:50 1141.48 0.00 11 538.590 0.000
95 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 35 G 13:43:07 1141.42 0.00 17 545.730 0.000
96 SZEWCZYK MARCIN 4 39 GSM 13:32:56 1141.27 0.00 20- 0- 0 534.040 0.000
97 MYRDZIO STANISŁAW 4 17 G 13:36:04 1141.01 0.00 16- 0- 0 537.490 0.000

D O B R Y L O T !
------------------


PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
Tabela współzawodnictwa
Lot nr 7, z dnia 03.06.17 HALLE-2
Całość [ 5]
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
|L.P| Nazwisko Imie |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |
| | |Sek| | Pkt. |Konk.| |
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
1 KASOWSKA KATARZYNA 4 36 6 19 176.31
2 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 79 6 22 174.95
3 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 69 6 28 170.52
4 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 40 6 15 170.40
5 GRUSZCZYŃSKI M MAŁGORZATA 4 22 6 13 169.09
6 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW 4 47 6 15 156.76
7 KIEL HENRYK 4 29 6 6 156.69
8 DRĄG AGNIESZKA 4 36 6 6 147.07
9 MYRDZIO STANISŁAW 4 49 6 6 132.20
10 BAZYLEWICZ TADEUSZ 4 47 5 5 130.71
11 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ 4 57 4 4 102.16
12 ADAMCZYK MAREK JERZY 4 33 4 4 91.68
13 MARCINIAK ŁUKASZ 4 23 4 4 85.32
14 FIL BOGUSŁAW 4 32 3 3 76.56
15 SZABELKOWSKI WOJCIECH 4 19 2 2 41.62
16 SZEWCZYK MARCIN 4 21 2 2 40.06
17 BAWOROWSKI MICHAŁ 4 33 1 1 23.44
18 SZTYMER MARIUSZ DARIUSZ 4 21 0 0 0.00
19 SZALA TOMASZ 4 4 0 0 0.00
20 DOMINIAK ANDRZEJ 4 15 0 0 0.00
21 KOZŁOWSKI JAN 4 19 0 0 0.00
22 DŁUGOSZ ADAM 4 17 0 0 0.00
23 BINKOWSKI ARKADIUSZ 4 14 0 0 0.00
24 PAWŁOWSKI ANDRZEJ 4 10 0 0 0.00



PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
Tabela współzawodnictwa
Lot nr 7, z dnia 03.06.17 HALLE-2
Typowane [ 1]
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
|L.P| Nazwisko Imie |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |
| | |Sek| | Pkt. |Konk.| |
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
1 KASOWSKA KATARZYNA 4 36 5 19 144.29
2 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 69 5 28 135.91
3 GRUSZCZYŃSKI M MAŁGORZATA 4 22 5 13 134.34
4 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 79 5 22 134.16
5 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW 4 47 5 15 129.48
6 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 40 5 15 128.18
7 DRĄG AGNIESZKA 4 36 3 6 79.80
8 KIEL HENRYK 4 29 3 6 79.42
9 MARCINIAK ŁUKASZ 4 23 3 4 64.41
10 BAZYLEWICZ TADEUSZ 4 47 2 5 51.69
11 MYRDZIO STANISŁAW 4 49 2 6 42.59
12 SZEWCZYK MARCIN 4 21 2 2 40.06
13 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ 4 57 1 4 29.03
14 FIL BOGUSŁAW 4 32 1 3 24.81
15 BAWOROWSKI MICHAŁ 4 33 1 1 23.44
16 SZABELKOWSKI WOJCIECH 4 19 1 2 21.36
17 ADAMCZYK MAREK JERZY 4 33 0 4 0.00
18 SZTYMER MARIUSZ DARIUSZ 4 21 0 0 0.00
19 SZALA TOMASZ 4 4 0 0 0.00
20 DOMINIAK ANDRZEJ 4 15 0 0 0.00
21 KOZŁOWSKI JAN 4 19 0 0 0.00
22 DŁUGOSZ ADAM 4 17 0 0 0.00
23 BINKOWSKI ARKADIUSZ 4 14 0 0 0.00
24 PAWŁOWSKI ANDRZEJ 4 10 0 0 0.00





PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.

LISTA KONKURSOWA NR 7
------------------------
z lotu HALLE-2 z dnia 03.06.17
Współrzędne miejsca wypuszczenia 51:29:05.9 N 12:05:28.3 E.

1.Godzina wypuszczenia gołębi...........: 6,05,00
2.Średnia odległość z lotu..............: 315.758 km
3.Ilość członków biorących udział.......: 24
4.Ilość wysłanych gołębi................: 772
5.Ilość konkursów.......................: 155
6.Predkość najszybszego gołębia.........: 1115.34
7.Predkość najwolniejszego gołębia......: 957.04
8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:10,51,55
9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:11,30,22
10.Czas trwania konkursu.................:38 min. 27 sek.
11.Warunki atmosferyczne
w miejscu odlotu :
w miejscu przylotu:
12.System obliczania współzawodnictwa....:
Seria 5 liczy się pierwszych 5 konkursów
Punkty stałe 30.0- gradacja
ETypowane [ 1]F


ROZLICZENIE LOTU
+----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+
| Nr | Sekcja | ILOŚĆ | WKŁAD. | ZDOB. | % |
| | |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. | |
+----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+
| 4 | Winsko | 24 | 772 | 155 |20.08|
+----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+
| Razem: | 24 | 772 | 155 | |
+------------------------------+--------+--------+-------+-----+


Opracował: Za Zarząd:
Jan Benedykt

---------------- ------------------




PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
- 1 -

Lista konkursowa nr 7.
z lotu HALLE-2, w dniu 03.06.17
+---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
|LP.|NAZWISKO,IMIĘ |Se| NUMER OBRĄCZKI | CZAS |SZYBKOŚĆ|COEFFI| WYNIK |ODLEGŁ. |PUNKTY |
| | | | RODOWEJ |PRZYLOTU | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS | [km] | |
+---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
1 GRUSZCZYŃSKI M & MAŁGORZATA 4 5 GCM 10:51:55 1115.34 1.30 22- 13- 5 320.010 30.000
2 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 45 G 10:49:57 1109.46 2.59 79- 22- 5 316.140 0.000
3 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 5 G 10:47:19 1103.73 3.89 40- 15- 5 311.600 0.000
4 KASOWSKA KATARZYNA 4 29 G 10:43:36 1092.57 5.18 36- 19- 5 304.390 0.000
5 GRUSZCZYŃSKI M & MAŁGORZATA 4 50 G 10:58:24 1090.70 6.48 2 < 17> 320.010 0.000
6 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 10 G 11:01:04 1089.99 7.77 69- 28- 5 322.710 0.000
7 KASOWSKA KATARZYNA 4 39 GCM 10:44:54 1087.50 9.07 2 < 8> 304.390 29.610
8 KASOWSKA KATARZYNA 4 21 G 10:45:13 1086.27 10.36 3 < 11> 304.390 0.000
9 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 7 GCM 11:03:47 1080.08 11.66 2 < 27> 322.710 29.480
10 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 8 G 10:54:56 1074.73 12.95 2 < 26> 311.600 0.000
11 KASOWSKA KATARZYNA 4 31 G 10:48:32 1073.56 14.25 4 < 15> 304.390 0.000
12 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 15 GSM 10:59:30 1073.48 15.54 2 < 13> 316.140 29.290
13 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 7 GSM 10:59:35 1073.18 16.84 3 < 14> 316.140 29.220
14 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 136 10:59:44 1072.63 18.13 4 < 21> 316.140 0.000
15 KASOWSKA KATARZYNA 4 36 G 10:49:05 1071.48 19.43 5 < 18> 304.390 0.000
16 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ 4 21 GCM 11:07:39 1069.85 20.73 57- 4- 1 323.790 29.030
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
17 GRUSZCZYŃSKI M & MAŁGORZATA 4 16 G 11:04:25 1068.78 22.02 3 < 34> 320.010 0.000
18 KASOWSKA KATARZYNA 4 33 G 10:50:07 1067.60 23.32 6 < 19> 304.390 0.000
19 KASOWSKA KATARZYNA 4 6 GSM 10:50:38 1065.67 24.61 7 < 20> 304.390 28.830
20 KASOWSKA KATARZYNA 4 14 GCM 10:51:18 1063.19 25.91 8 < 23> 304.390 28.770
21 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 109 11:02:26 1062.89 27.20 5 < 22> 316.140 0.000
22 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 127 11:02:32 1062.54 28.50 6 < 25> 316.140 0.000
23 KASOWSKA KATARZYNA 4 9 GCM 10:51:30 1062.44 29.79 9 < 24> 304.390 28.570
24 KASOWSKA KATARZYNA 4 43 GSM 10:51:33 1062.26 31.09 10 < 38> 304.390 28.510
25 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 122 11:02:43 1061.88 32.38 7 < 31> 316.140 0.000
26 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 57 10:58:27 1061.85 33.68 3 < 28> 311.600 0.000
27 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 64 11:08:56 1061.78 34.97 3 < 32> 322.710 0.000
28 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 31 G 10:58:29 1061.73 36.27 4 < 37> 311.600 0.000
29 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW 4 14 GSM 11:01:45 1060.22 37.56 47- 15- 5 314.620 28.180
30 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW 4 10 GSM 11:01:51 1059.86 38.86 2 < 60> 314.620 28.120
31 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 12 GSM 11:03:25 1059.39 40.16 8 < 35> 316.140 28.050
32 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 9 G 11:10:23 1056.74 41.45 4 < 33> 322.710 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
33 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 57 11:10:38 1055.87 42.75 5 < 45> 322.710 0.000
34 GRUSZCZYŃSKI M & MAŁGORZATA 4 1 GCM 11:08:09 1055.62 44.04 4 < 58> 320.010 27.860
35 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 25 G 11:05:14 1052.98 45.34 9 < 57> 316.140 0.000
36 KIEL HENRYK 4 9 GCM 10:56:49 1052.00 46.63 29- 6- 3 306.990 27.730
37 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 46 GCM 11:01:22 1051.40 47.93 5 < 50> 311.600 27.660
38 KASOWSKA KATARZYNA 4 46 G 10:54:38 1050.95 49.22 11 < 39> 304.390 0.000
39 KASOWSKA KATARZYNA 4 34 G 10:54:44 1050.59 50.52 12 < 41> 304.390 0.000
40 BAZYLEWICZ TADEUSZ 4 49 G 11:04:05 1049.74 51.81 47- 5- 2 313.960 0.000
41 KASOWSKA KATARZYNA 4 45 G 10:56:09 1045.48 53.11 13 < 42> 304.390 0.000
42 KASOWSKA KATARZYNA 4 25 G 10:56:19 1044.88 54.40 14 < 43> 304.390 0.000
43 KASOWSKA KATARZYNA 4 16 G 10:56:32 1044.10 55.70 15 < 69> 304.390 0.000
44 DRĄG AGNIESZKA 4 2 GCM 10:59:02 1042.06 56.99 36- 6- 3 306.400 27.210
45 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 19 GCM 11:14:52 1041.45 58.29 6 < 46> 322.710 27.140
46 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 17 GCM 11:14:55 1041.28 59.59 7 < 48> 322.710 27.080
47 KIEL HENRYK 4 17 G 11:00:25 1039.18 60.88 2 < 55> 306.990 0.000
48 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 42 G 11:16:25 1036.26 62.18 8 < 52> 322.710 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
49 FIL BOGUSŁAW 4 43 G 11:15:41 1034.78 63.47 32- 3- 1 321.490 0.000
50 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 1 GCM 11:06:24 1033.84 64.77 6 < 62> 311.600 26.820
51 DRĄG AGNIESZKA 4 6 GSM 11:01:41 1032.75 66.06 2 < 65> 306.400 26.750
52 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 23 GSM 11:17:37 1032.29 67.36 9 < 54> 322.710 26.690
53 MYRDZIO STANISŁAW 4 26 G 11:09:41 1031.50 68.65 49- 6- 2 314.280 0.000
54 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 43 G 11:18:33 1029.21 69.95 10 < 70> 322.710 0.000
55 KIEL HENRYK 4 38 G 11:03:21 1028.96 71.24 3 < 56> 306.990 0.000
56 KIEL HENRYK 4 12 GSM 11:03:28 1028.56 72.54 4 < 74> 306.990 26.430
57 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 89 11:12:22 1028.54 73.83 10 < 72> 316.140 0.000
58 GRUSZCZYŃSKI M & MAŁGORZATA 4 14 G 11:16:52 1026.11 75.13 5 < 59> 320.010 0.000
59 GRUSZCZYŃSKI M & MAŁGORZATA 4 3 G 11:17:36 1023.70 76.42 6 < 67> 320.010 0.000
60 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW 4 31 GSM 11:12:28 1023.27 77.72 3 < 76> 314.620 26.170
61 BAZYLEWICZ TADEUSZ 4 33 G 11:12:13 1021.95 79.02 2 < 64> 313.960 0.000
62 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 52 11:10:16 1020.75 80.31 7 < 63> 311.600 0.000
63 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 12 GCM 11:11:10 1017.75 81.61 8 < 79> 311.600 25.970
64 BAZYLEWICZ TADEUSZ 4 34 GSM 11:13:48 1016.71 82.90 3 < 66> 313.960 25.910
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
65 DRĄG AGNIESZKA 4 23 GSM 11:07:08 1014.12 84.20 3 < 89> 306.400 25.840
66 BAZYLEWICZ TADEUSZ 4 45 GSM 11:14:40 1013.86 85.49 4 < 71> 313.960 25.780
67 GRUSZCZYŃSKI M & MAŁGORZATA 4 45 GSM 11:21:41 1010.51 86.79 7 < 67> 320.010 25.710
67 GRUSZCZYŃSKI M & MAŁGORZATA 4 22 GSM 11:21:41 1010.51 86.79 8 < 77> 320.010 25.710
69 KASOWSKA KATARZYNA 4 1 G 11:06:18 1010.26 89.38 16 < 94> 304.390 0.000
70 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 11 GCM 11:24:38 1009.63 90.67 11 < 75> 322.710 25.520
71 BAZYLEWICZ TADEUSZ 4 19 G 11:16:07 1009.14 91.97 5 313.960 0.000
72 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 8 G 11:18:25 1008.69 93.26 11 < 92> 316.140 0.000
73 ADAMCZYK MAREK & JERZY 4 64 11:25:41 1007.85 94.56 33- 4- 0 323.200 0.000
74 KIEL HENRYK 4 2 GCM 11:09:47 1007.24 95.85 5 < 97> 306.990 25.260
75 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 3 G 11:25:40 1006.37 97.15 12 < 78> 322.710 0.000
76 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW 4 44 G 11:17:53 1005.55 98.45 4 < 83> 314.620 0.000
77 GRUSZCZYŃSKI M & MAŁGORZATA 4 46 GSM 11:23:28 1004.85 99.74 9 < 82> 320.010 25.060
78 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 34 G 11:26:33 1003.61 101.04 13 < 88> 322.710 0.000
79 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 4 G 11:15:40 1003.00 102.33 9 < 84> 311.600 0.000
80 FIL BOGUSŁAW 4 32 G 11:25:40 1002.57 103.63 2 < 81> 321.490 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
81 FIL BOGUSŁAW 4 58 M 11:25:47 1002.20 104.92 3 321.490 24.810
82 GRUSZCZYŃSKI M & MAŁGORZATA 4 44 G 11:24:49 1000.61 106.22 10 < 111> 320.010 0.000
83 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW 4 41 G 11:19:35 1000.12 107.51 5 < 86> 314.620 0.000
84 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 62 11:16:34 1000.11 108.81 10 < 93> 311.600 0.000
85 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ 4 65 11:29:02 999.25 110.10 2 < 87> 323.790 0.000
86 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW 4 30 GSM 11:20:07 998.42 111.40 6 < 90> 314.620 24.480
87 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ 4 61 11:29:21 998.27 112.69 3 < 91> 323.790 0.000
88 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 39 G 11:28:54 996.33 113.99 14 < 94> 322.710 0.000
89 DRĄG AGNIESZKA 4 27 G 11:12:55 995.07 115.28 4 < 118> 306.400 0.000
90 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW 4 36 G 11:21:53 992.86 116.58 7 < 116> 314.620 0.000
91 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ 4 16 G 11:31:30 991.70 117.88 4 323.790 0.000
92 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 18 GSM 11:23:49 991.60 119.17 12 < 101> 316.140 24.090
93 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 39 GSM 11:19:19 991.36 120.47 11 < 98> 311.600 24.030
94 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 29 G 11:30:33 991.28 121.76 15 < 99> 322.710 0.000
94 KASOWSKA KATARZYNA 4 35 G 11:12:04 991.28 121.76 17 < 112> 304.390 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
96 MARCINIAK ŁUKASZ 4 5 GCM 11:30:46 990.25 124.35 23- 4- 3 322.590 23.830
97 KIEL HENRYK 4 18 G 11:15:15 989.49 125.65 6 306.990 0.000
98 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 21 GSM 11:19:56 989.42 126.94 12 < 115> 311.600 23.700
99 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 18 G 11:31:10 989.40 128.24 16 < 100> 322.710 0.000
100 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 81 11:31:14 989.20 129.53 17 < 105> 322.710 0.000
101 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 11 GSM 11:24:40 988.97 130.83 13 < 103> 316.140 23.510
102 BAWOROWSKI MICHAŁ 4 5 GSM 11:18:38 988.26 132.12 33- 1- 1 309.950 23.440
103 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 50 G 11:25:02 987.84 133.42 14 < 106> 316.140 0.000
104 ADAMCZYK MAREK & JERZY 4 36 G 11:32:39 986.42 134.72 2 < 119> 323.200 0.000
105 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 22 G 11:32:44 984.67 136.01 18 < 107> 322.710 0.000
106 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 43 G 11:26:19 983.89 137.31 15 < 113> 316.140 0.000
107 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 13 G 11:33:01 983.82 138.60 19 < 108> 322.710 0.000
108 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 41 G 11:33:12 983.27 139.90 20 < 109> 322.710 0.000
109 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 86 11:33:15 983.12 141.19 21 < 110> 322.710 0.000
110 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 32 G 11:33:18 982.97 142.49 22 < 120> 322.710 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
111 GRUSZCZYŃSKI M & MAŁGORZATA 4 6 G 11:30:38 982.73 143.78 11 < 137> 320.010 0.000
112 KASOWSKA KATARZYNA 4 8 G 11:15:12 981.27 145.08 18 < 117> 304.390 0.000
113 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 111 11:27:23 980.63 146.37 16 < 114> 316.140 0.000
114 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 98 11:27:33 980.13 147.67 17 < 122> 316.140 0.000
115 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 32 G 11:23:07 979.52 148.96 13 < 126> 311.600 0.000
116 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW 4 23 GSM 11:26:24 978.91 150.26 8 < 123> 314.620 22.530
117 KASOWSKA KATARZYNA 4 2 G 11:16:04 978.54 151.55 19 304.390 0.000
118 DRĄG AGNIESZKA 4 45 G 11:18:20 977.87 152.85 5 < 146> 306.400 0.000
119 ADAMCZYK MAREK & JERZY 4 62 11:35:49 976.98 154.15 3 < 144> 323.200 0.000
120 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 16 G 11:35:29 976.48 155.44 23 < 121> 322.710 0.000
121 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 27 G 11:35:49 975.50 156.74 24 < 124> 322.710 0.000
122 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 57 11:29:12 975.14 158.03 18 < 127> 316.140 0.000
123 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW 4 55 11:27:45 974.81 159.33 9 < 135> 314.620 0.000
124 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 45 G 11:36:07 974.61 160.62 25 < 125> 322.710 0.000
125 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 40 G 11:36:18 974.07 161.92 26 < 132> 322.710 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
126 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 25 G 11:25:00 973.75 163.21 14 < 145> 311.600 0.000
127 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 55 11:30:02 972.64 164.51 19 < 130> 316.140 0.000
128 MYRDZIO STANISŁAW 4 21 GSM 11:28:10 972.50 165.80 2 < 129> 314.280 21.750
129 MYRDZIO STANISŁAW 4 29 G 11:28:11 972.45 167.10 3 < 142> 314.280 0.000
130 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 126 11:30:07 972.39 168.39 20 < 131> 316.140 0.000
131 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 80 11:30:40 970.75 169.69 21 < 139> 316.140 0.000
132 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 93 11:37:32 970.46 170.98 27 < 133> 322.710 0.000
133 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 49 G 11:37:36 970.27 172.28 28 322.710 0.000
134 SZABELKOWSKI WOJCIECH 4 3 GSM 11:34:21 970.18 173.58 19- 2- 1 319.530 21.360
135 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW 4 15 G 11:29:26 969.75 174.87 10 < 136> 314.620 0.000
136 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW 4 12 G 11:29:28 969.65 176.17 11 < 140> 314.620 0.000
137 GRUSZCZYŃSKI M & MAŁGORZATA 4 48 G 11:35:03 969.58 177.46 12 < 138> 320.010 0.000
138 GRUSZCZYŃSKI M & MAŁGORZATA 4 18 G 11:35:22 968.65 178.76 13 320.010 0.000
139 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 19 G 11:32:01 966.74 180.05 22 316.140 0.000
140 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW 4 50 G 11:30:40 966.08 181.35 12 < 149> 314.620 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
141 MARCINIAK ŁUKASZ 4 16 G 11:39:23 964.73 182.64 2 < 148> 322.590 0.000
142 MYRDZIO STANISŁAW 4 15 GSM 11:30:50 964.54 183.94 4 < 143> 314.280 20.840
143 MYRDZIO STANISŁAW 4 57 11:30:54 964.35 185.23 5 < 147> 314.280 0.000
144 ADAMCZYK MAREK & JERZY 4 65 11:40:11 964.25 186.53 4 323.200 0.000
145 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 7 G 11:28:28 963.31 187.82 15 311.600 0.000
146 DRĄG AGNIESZKA 4 7 G 11:23:07 963.17 189.12 6 306.400 0.000
147 MYRDZIO STANISŁAW 4 62 11:31:27 962.72 190.41 6 314.280 0.000
148 MARCINIAK ŁUKASZ 4 6 GSM 11:40:46 960.76 191.71 3 < 153> 322.590 20.450
149 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW 4 13 GSM 11:32:30 960.67 193.01 13 < 150> 314.620 0.000
150 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW 4 1 G 11:32:37 960.33 194.30 14 < 152> 314.620 0.000
151 SZABELKOWSKI WOJCIECH 4 8 G 11:38:12 958.97 195.60 2 319.530 0.000
152 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW 4 11 G 11:33:09 958.77 196.89 15 314.620 0.000
153 MARCINIAK ŁUKASZ 4 39 GCM 11:41:45 957.95 198.19 4 322.590 20.130
154 SZEWCZYK MARCIN 4 39 GSM 11:30:18 957.24 199.48 21- 2- 2 311.390 20.060
155 SZEWCZYK MARCIN 4 36 GSM 11:30:22 957.04 200.78 2 311.390 20.000
------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:5
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
---------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
156 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 60 11:30:42 956.71 0.00 16 311.600 0.000
157 SZABELKOWSKI WOJCIECH 4 5 G 11:39:01 956.63 0.00 3 319.530 0.000
158 MYRDZIO STANISŁAW 4 17 G 11:33:58 955.36 0.00 7 314.280 0.000
159 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 16 G 11:35:58 955.20 0.00 23 316.140 0.000
160 MARCINIAK ŁUKASZ 4 13 GSM 11:42:54 954.69 0.00 5 322.590 0.000

D O B R Y L O T !
------------------

PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
Tabela współzawodnictwa
Lot nr 6, z dnia 28.05.17 MINDEN-2
Całość [ 5]
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
|L.P| Nazwisko Imie |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |
| | |Sek| | Pkt. |Konk.| |
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
1 KASOWSKA KATARZYNA 4 43 5 15 247.77
2 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW 4 31 5 16 242.69
3 GRUSZCZYŃSKI M MAŁGORZATA 4 20 5 8 242.32
4 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 50 5 22 239.19
5 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 43 5 13 238.03
6 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 33 5 10 231.97
7 BAZYLEWICZ TADEUSZ 4 27 4 4 176.87
8 FIL BOGUSŁAW 4 21 4 4 167.16
9 DRĄG AGNIESZKA 4 25 3 3 140.80
10 PROCYSZYN RYSZARD 4 44 3 3 131.61
11 SZTYMER MARIUSZ DARIUSZ 4 13 3 3 130.27
12 MYRDZIO STANISŁAW 4 48 3 3 130.09
13 KIEL HENRYK 4 21 2 2 93.57
14 ADAMCZYK MAREK JERZY 4 18 2 2 92.32
15 SZABELKOWSKI WOJCIECH 4 12 2 2 83.21
16 DŁUGOSZ ADAM 4 10 1 1 45.36
17 SZEWCZYK MARCIN 4 25 1 1 42.77
18 MARCINIAK ŁUKASZ 4 25 1 1 42.32
19 SZALA TOMASZ 4 7 0 0 0.00
20 DOMINIAK ANDRZEJ 4 16 0 0 0.00
21 KOZŁOWSKI JAN 4 12 0 0 0.00
22 BINKOWSKI ARKADIUSZ 4 17 0 0 0.00


PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
Tabela współzawodnictwa
Lot nr 6, z dnia 28.05.17 MINDEN-2
Typowane [ 1]
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
|L.P| Nazwisko Imie |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |
| | |Sek| | Pkt. |Konk.| |
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
1 GRUSZCZYŃSKI M MAŁGORZATA 4 20 5 8 237.59
2 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW 4 31 5 16 236.08
3 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 33 5 10 229.47
4 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 50 5 22 216.42
5 KASOWSKA KATARZYNA 4 43 4 15 196.43
6 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 43 4 13 182.32
7 DRĄG AGNIESZKA 4 25 3 3 140.80
8 SZTYMER MARIUSZ DARIUSZ 4 13 3 3 130.27
9 FIL BOGUSŁAW 4 21 3 4 124.12
10 ADAMCZYK MAREK JERZY 4 18 2 2 92.32
11 BAZYLEWICZ TADEUSZ 4 27 2 4 91.87
12 PROCYSZYN RYSZARD 4 44 1 3 47.41
13 DŁUGOSZ ADAM 4 10 1 1 45.36
14 KIEL HENRYK 4 21 1 2 44.73
15 SZEWCZYK MARCIN 4 25 1 1 42.77
16 SZABELKOWSKI WOJCIECH 4 12 1 2 40.98
17 MYRDZIO STANISŁAW 4 48 0 3 0.00
18 SZALA TOMASZ 4 7 0 0 0.00
19 DOMINIAK ANDRZEJ 4 16 0 0 0.00
20 MARCINIAK ŁUKASZ 4 25 0 1 0.00
21 KOZŁOWSKI JAN 4 12 0 0 0.00
22 BINKOWSKI ARKADIUSZ 4 17 0 0 0.00






PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.

LISTA KONKURSOWA NR 6
------------------------
z lotu MINDEN-2 z dnia 28.05.17
Współrzędne miejsca wypuszczenia 52:17:08.6 N 08:55:30.0 E.

1.Godzina wypuszczenia gołębi...........: 6,30,00
2.Średnia odległość z lotu..............: 538.544 km
3.Ilość członków biorących udział.......: 22
4.Ilość wysłanych gołębi................: 561
5.Ilość konkursów.......................: 113
6.Predkość najszybszego gołębia.........: 1105.35
7.Predkość najwolniejszego gołębia......: 959.27
8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:14,28,11
9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:15,46,58
10.Czas trwania konkursu.................:1 godz. 18 min. 47 sek.
11.Warunki atmosferyczne
w miejscu odlotu :
w miejscu przylotu:
12.System obliczania współzawodnictwa....:
Seria 5 liczy się pierwszych 5 konkursów
Punkty stałe 50.0- gradacja
ETypowane [ 1]F


ROZLICZENIE LOTU
+----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+
| Nr | Sekcja | ILOŚĆ | WKŁAD. | ZDOB. | % |
| | |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. | |
+----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+
| 4 | Winsko | 22 | 561 | 113 |20.14|
+----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+
| Razem: | 22 | 561 | 113 | |
+------------------------------+--------+--------+-------+-----+


Opracował: Za Zarząd:
Jan Benedykt

---------------- ------------------




PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
- 1 -

Lista konkursowa nr 6.
z lotu MINDEN-2, w dniu 28.05.17
+---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
|LP.|NAZWISKO,IMIĘ |Se| NUMER OBRĄCZKI | CZAS |SZYBKOŚĆ|COEFFI| WYNIK |ODLEGŁ. |PUNKTY |
| | | | RODOWEJ |PRZYLOTU | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS | [km] | |
+---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
1 KASOWSKA KATARZYNA 4 39 G 14:28:11 1105.35 1.78 43- 15- 4 528.560 0.000
2 GRUSZCZYŃSKI M & MAŁGORZATA 4 22 G 14:43:10 1098.51 3.57 20- 8- 5 541.750 0.000
3 BAZYLEWICZ TADEUSZ 4 45 GSM 14:42:38 1089.47 5.35 27- 4- 2 536.710 49.820
4 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW 4 14 GSM 14:49:31 1077.20 7.13 31- 16- 5 538.080 49.730
5 KASOWSKA KATARZYNA 4 3 GCM 14:41:09 1076.17 8.91 2 < 7> 528.560 49.640
6 GRUSZCZYŃSKI M & MAŁGORZATA 4 18 GSM 14:55:23 1071.96 10.70 2 < 15> 541.750 49.550
7 KASOWSKA KATARZYNA 4 45 GCM 14:43:50 1070.32 12.48 3 < 8> 528.560 49.460
8 KASOWSKA KATARZYNA 4 25 G 14:46:44 1064.07 14.26 4 < 9> 528.560 0.000
9 KASOWSKA KATARZYNA 4 42 GSM 14:47:07 1063.25 16.04 5 < 17> 528.560 49.290
10 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW 4 1 GSM 14:56:25 1062.52 17.83 2 < 11> 538.080 49.200
11 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 78 14:57:33 1061.16 19.61 50- 22- 5 538.590 0.000
11 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW 4 12 G 14:57:04 1061.16 19.61 3 < 25> 538.080 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
13 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 11 GCM 15:04:53 1059.91 23.17 43- 13- 4 545.730 48.930
14 KIEL HENRYK 4 5 G 14:50:48 1057.75 24.96 21- 2- 1 529.720 0.000
15 GRUSZCZYŃSKI M & MAŁGORZATA 4 1 GSM 15:02:31 1057.04 26.74 3 < 22> 541.750 48.750
16 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 25 GCM 14:56:28 1054.92 28.52 33- 10- 5 534.280 48.660
17 KASOWSKA KATARZYNA 4 11 G 14:51:41 1053.57 30.30 6 < 23> 528.560 0.000
18 DRĄG AGNIESZKA 4 23 GSM 14:52:09 1053.07 32.09 25- 3- 3 528.800 48.480
19 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 17 G 15:02:42 1050.50 33.87 2 < 31> 538.590 0.000
20 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 4 G 15:10:16 1048.94 35.65 2 < 28> 545.730 0.000
21 DRĄG AGNIESZKA 4 6 GSM 14:54:27 1048.27 37.43 2 < 67> 528.800 48.210
22 GRUSZCZYŃSKI M & MAŁGORZATA 4 6 GCM 15:07:29 1046.89 39.22 4 < 46> 541.750 48.130
23 KASOWSKA KATARZYNA 4 9 GCM 14:54:59 1046.69 41.00 7 < 24> 528.560 48.040
24 KASOWSKA KATARZYNA 4 14 G 14:55:19 1046.00 42.78 8 < 26> 528.560 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
25 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW 4 10 GSM 15:04:40 1045.49 44.56 4 < 37> 538.080 47.860
26 KASOWSKA KATARZYNA 4 35 G 14:56:20 1043.90 46.35 9 < 27> 528.560 0.000
27 KASOWSKA KATARZYNA 4 12 G 14:58:46 1038.91 48.13 10 < 29> 528.560 0.000
28 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 35 G 15:15:26 1038.63 49.91 3 < 35> 545.730 0.000
29 KASOWSKA KATARZYNA 4 1 G 14:59:12 1038.02 51.69 11 < 44> 528.560 0.000
30 PROCYSZYN RYSZARD 4 8 GSM 15:08:38 1037.38 53.48 44- 3- 1 538.020 47.410
31 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 58 15:09:19 1037.11 55.26 3 < 32> 538.590 0.000
32 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 12 GSM 15:09:24 1036.95 57.04 4 < 33> 538.590 47.230
33 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 54 15:09:27 1036.85 58.82 5 < 36> 538.590 0.000
34 MYRDZIO STANISŁAW 4 25 G 15:10:06 1033.44 60.61 48- 3- 0 537.490 0.000
35 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 7 GSM 15:18:40 1032.28 62.39 4 < 43> 545.730 46.960
36 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 19 G 15:11:46 1032.24 64.17 6 < 42> 538.590 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
37 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW 4 23 G 15:12:31 1029.79 65.95 5 < 56> 538.080 0.000
38 SZTYMER MARIUSZ & DARIUSZ 4 3 GCM 15:11:56 1028.96 67.74 13- 3- 3 537.050 46.700
39 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 7 GSM 15:09:19 1028.81 69.52 2 < 40> 534.280 46.610
40 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 12 GCM 15:10:20 1026.80 71.30 3 < 48> 534.280 46.520
41 ADAMCZYK MAREK & JERZY 4 14 GCM 15:23:37 1025.29 73.08 18- 2- 2 547.110 46.430
42 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 80 15:16:01 1023.90 74.87 7 < 50> 538.590 0.000
43 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 16 G 15:23:18 1023.31 76.65 5 < 54> 545.730 0.000
44 KASOWSKA KATARZYNA 4 16 G 15:07:20 1021.70 78.43 12 < 45> 528.560 0.000
45 KASOWSKA KATARZYNA 4 32 G 15:07:47 1020.81 80.21 13 < 59> 528.560 0.000
46 GRUSZCZYŃSKI M & MAŁGORZATA 4 8 G 15:21:12 1019.86 82.00 5 < 49> 541.750 0.000
47 ADAMCZYK MAREK & JERZY 4 16 GSM 15:26:31 1019.75 83.78 2 547.110 45.890
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
48 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 20 GSM 15:15:24 1016.90 85.56 4 < 64> 534.280 45.800
49 GRUSZCZYŃSKI M & MAŁGORZATA 4 7 GCM 15:23:34 1015.34 87.34 6 < 52> 541.750 45.710
50 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 8 G 15:21:51 1012.67 89.13 8 < 51> 538.590 0.000
51 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 61 15:22:53 1010.71 90.91 9 < 58> 538.590 0.000
52 GRUSZCZYŃSKI M & MAŁGORZATA 4 5 GSM 15:26:04 1010.60 92.69 7 < 93> 541.750 45.450
53 DŁUGOSZ ADAM 4 20 GSM 15:25:21 1010.24 94.47 10- 1- 1 540.830 45.360
54 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 3 G 15:31:52 1007.13 96.26 6 < 55> 545.730 0.000
55 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 13 G 15:32:39 1005.68 98.04 7 < 57> 545.730 0.000
56 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW 4 27 GSM 15:25:14 1005.32 99.82 6 < 62> 538.080 45.090
57 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 21 G 15:32:59 1005.06 101.60 8 < 65> 545.730 0.000
58 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 18 GSM 15:26:00 1004.83 103.39 10 < 61> 538.590 44.910
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
59 KASOWSKA KATARZYNA 4 21 G 15:16:07 1004.64 105.17 14 < 81> 528.560 0.000
60 KIEL HENRYK 4 14 GCM 15:17:52 1003.51 106.95 2 529.720 44.730
61 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 70 15:27:09 1002.68 108.73 11 < 71> 538.590 0.000
62 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW 4 31 G 15:26:41 1002.60 110.52 7 < 63> 538.080 0.000
63 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW 4 5 G 15:27:07 1001.79 112.30 8 < 66> 538.080 0.000
64 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 33 G 15:23:36 1001.27 114.08 5 < 80> 534.280 0.000
65 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 24 GCM 15:35:06 1001.16 115.86 9 < 69> 545.730 44.290
66 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW 4 7 GSM 15:27:37 1000.86 117.65 9 < 70> 538.080 44.200
67 DRĄG AGNIESZKA 4 17 GCM 15:18:53 999.84 119.43 3 528.800 44.110
68 PROCYSZYN RYSZARD 4 51 15:28:23 999.33 121.21 2 < 111> 538.020 0.000
69 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 47 G 15:36:09 999.23 122.99 10 < 72> 545.730 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
70 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW 4 11 GSM 15:28:56 998.42 124.78 10 < 73> 538.080 0.000
71 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 40 G 15:30:13 996.99 126.56 12 < 77> 538.590 0.000
72 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 9 G 15:37:37 996.56 128.34 11 < 89> 545.730 0.000
73 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW 4 15 GSM 15:30:06 996.26 130.12 11 < 74> 538.080 0.000
74 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW 4 30 G 15:30:24 995.71 131.91 12 < 75> 538.080 0.000
75 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW 4 34 G 15:30:58 994.66 133.69 13 < 96> 538.080 0.000
76 BAZYLEWICZ TADEUSZ 4 19 G 15:30:33 992.90 135.47 2 < 90> 536.710 0.000
77 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 5 GSM 15:32:39 992.52 137.25 13 < 83> 538.590 43.210
78 FIL BOGUSŁAW 4 9 GSM 15:39:48 992.47 139.04 21- 4- 3 545.660 43.130
79 FIL BOGUSŁAW 4 54 15:39:59 992.14 140.82 2 < 107> 545.660 0.000
80 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 34 G 15:29:35 990.17 142.60 6 < 92> 534.280 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
81 KASOWSKA KATARZYNA 4 2 G 15:24:40 988.58 144.39 15 528.560 0.000
82 SZEWCZYK MARCIN 4 36 GSM 15:30:24 988.23 146.17 25- 1- 1 534.040 42.770
83 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 51 15:35:08 988.00 147.95 14 < 84> 538.590 0.000
84 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 9 G 15:37:56 982.95 149.73 15 < 85> 538.590 0.000
85 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 50 G 15:38:14 982.41 151.52 16 < 98> 538.590 0.000
86 MYRDZIO STANISŁAW 4 65 15:37:24 981.90 153.30 2 < 106> 537.490 0.000
87 MARCINIAK ŁUKASZ 4 24 G 15:47:03 981.62 155.08 25- 1- 0 546.810 0.000
88 SZABELKOWSKI WOJCIECH 4 12 G 15:40:47 980.89 156.86 12- 2- 1 540.260 0.000
89 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 19 GCM 15:47:26 979.01 158.65 12 < 112> 545.730 42.140
90 BAZYLEWICZ TADEUSZ 4 3 GSM 15:38:33 978.42 160.43 3 < 94> 536.710 42.050
91 SZTYMER MARIUSZ & DARIUSZ 4 2 GSM 15:40:12 976.10 162.21 2 < 95> 537.050 41.960
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
92 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 1 GCM 15:37:33 975.77 163.99 7 < 97> 534.280 41.880
93 GRUSZCZYŃSKI M & MAŁGORZATA 4 50 G 15:45:54 974.55 165.78 8 541.750 0.000
94 BAZYLEWICZ TADEUSZ 4 17 G 15:40:46 974.48 167.56 4 536.710 0.000
95 SZTYMER MARIUSZ & DARIUSZ 4 5 GSM 15:42:39 971.77 169.34 3 537.050 41.610
96 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW 4 32 G 15:44:12 970.91 171.12 14 < 99> 538.080 0.000
97 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 32 G 15:40:50 969.95 172.91 8 < 100> 534.280 0.000
98 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 4 G 15:45:38 969.33 174.69 17 < 103> 538.590 0.000
99 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW 4 36 G 15:45:38 968.41 176.47 15 < 101> 538.080 0.000
100 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 39 G 15:42:09 967.64 178.25 9 < 113> 534.280 0.000
101 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW 4 29 G 15:47:00 966.03 180.04 16 538.080 0.000
102 SZABELKOWSKI WOJCIECH 4 10 GSM 15:49:37 965.41 181.82 2 540.260 40.980
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
103 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 76 15:48:20 964.64 183.60 18 < 104> 538.590 0.000
104 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 59 15:48:28 964.41 185.38 19 < 105> 538.590 0.000
105 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 10 GSM 15:48:53 963.69 187.17 20 < 109> 538.590 40.710
106 MYRDZIO STANISŁAW 4 22 G 15:47:47 963.62 188.95 3 537.490 0.000
107 FIL BOGUSŁAW 4 3 GSM 15:56:22 963.44 190.73 3 < 108> 545.660 40.540
108 FIL BOGUSŁAW 4 41 GSM 15:56:24 963.38 192.51 4 545.660 40.450
109 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 16 GSM 15:49:09 963.23 194.30 21 < 110> 538.590 40.360
110 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 3 G 15:49:11 963.17 196.08 22 538.590 0.000
111 PROCYSZYN RYSZARD 4 24 G 15:49:55 960.89 197.86 3 538.020 0.000
112 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 12 G 15:58:50 959.39 199.64 13 545.730 0.000
113 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 9 G 15:46:58 959.27 201.43 10 534.280 0.000
------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:5
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
---------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
114 PROCYSZYN RYSZARD 4 22 GSM 15:51:48 957.67 0.00 4 538.020 0.000
115 BAZYLEWICZ TADEUSZ 4 22 G 15:50:28 957.61 0.00 5 536.710 0.000
116 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 2 G 15:52:29 957.52 0.00 23 538.590 0.000
117 ADAMCZYK MAREK & JERZY 4 2 GSM 16:02:53 955.01 0.00 3 547.110 0.000
118 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 27 G 16:01:39 954.66 0.00 14 545.730 0.000

D O B R Y L O T !
------------------




PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
Tabela współzawodnictwa
Lot nr 5, z dnia 21.05.17 MINDEN-1
Całość [ 5]
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
|L.P| Nazwisko Imie |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |
| | |Sek| | Pkt. |Konk.| |
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
1 KASOWSKA KATARZYNA 4 46 5 27 247.71
2 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 77 5 28 245.43
3 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 45 5 9 244.58
4 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 63 5 19 239.57
5 GRUSZCZYŃSKI M MAŁGORZATA 4 31 5 9 234.57
6 DRĄG AGNIESZKA 4 25 5 6 231.57
7 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW 4 31 5 9 228.57
8 MARCINIAK ŁUKASZ 4 24 4 4 180.42
9 KIEL HENRYK 4 22 4 4 176.85
10 MYRDZIO STANISŁAW 4 20 3 3 139.00
11 ADAMCZYK MAREK JERZY 4 19 3 3 136.86
12 SZTYMER MARIUSZ DARIUSZ 4 10 3 3 130.93
13 DOMINIAK ANDRZEJ 4 41 3 3 129.35
14 KOZŁOWSKI JAN 4 16 3 3 122.42
15 SZALA TOMASZ 4 13 2 2 92.36
16 BINKOWSKI ARKADIUSZ 4 21 2 2 89.93
17 BAZYLEWICZ TADEUSZ 4 32 2 2 89.43
18 SZEWCZYK MARCIN 4 30 2 2 81.93
19 PROCYSZYN RYSZARD 4 29 1 1 42.21
20 SZABELKOWSKI WOJCIECH 4 12 1 1 41.93
21 FIL BOGUSŁAW 4 26 1 1 40.29
22 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ 4 54 0 0 0.00
23 DŁUGOSZ ADAM 4 18 0 0 0.00


PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
Tabela współzawodnictwa
Lot nr 5, z dnia 21.05.17 MINDEN-1
Typowane [ 1]
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
|L.P| Nazwisko Imie |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |
| | |Sek| | Pkt. |Konk.| |
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
1 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 77 5 28 242.08
2 GRUSZCZYŃSKI M MAŁGORZATA 4 31 5 9 229.93
3 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 63 5 19 225.86
4 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW 4 31 5 9 225.78
5 KASOWSKA KATARZYNA 4 46 4 27 189.78
6 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 45 4 9 186.57
7 MYRDZIO STANISŁAW 4 20 3 3 139.00
8 DRĄG AGNIESZKA 4 25 3 6 137.14
9 ADAMCZYK MAREK JERZY 4 19 3 3 136.86
10 SZTYMER MARIUSZ DARIUSZ 4 10 3 3 130.93
11 KIEL HENRYK 4 22 2 4 92.71
12 SZALA TOMASZ 4 13 2 2 92.36
13 SZEWCZYK MARCIN 4 30 2 2 81.93
14 BINKOWSKI ARKADIUSZ 4 21 1 2 46.43
15 MARCINIAK ŁUKASZ 4 24 1 4 43.79
16 DOMINIAK ANDRZEJ 4 41 1 3 43.07
17 PROCYSZYN RYSZARD 4 29 1 1 42.21
18 SZABELKOWSKI WOJCIECH 4 12 1 1 41.93
19 KOZŁOWSKI JAN 4 16 1 3 41.14
20 FIL BOGUSŁAW 4 26 0 1 0.00
21 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ 4 54 0 0 0.00
22 BAZYLEWICZ TADEUSZ 4 32 0 2 0.00
23 DŁUGOSZ ADAM 4 18 0 0 0.00








PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.

LISTA KONKURSOWA NR 5
------------------------
z lotu MINDEN-1 z dnia 21.05.17
Współrzędne miejsca wypuszczenia 52:17:08.6 N 08:55:30.0 E.

1.Godzina wypuszczenia gołębi...........: 6,45,00
2.Średnia odległość z lotu..............: 538.862 km
3.Ilość członków biorących udział.......: 23
4.Ilość wysłanych gołębi................: 705
5.Ilość konkursów.......................: 141
6.Predkość najszybszego gołębia.........: 1432.36
7.Predkość najwolniejszego gołębia......: 1306.68
8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:13,06,00
9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:13,37,11
10.Czas trwania konkursu.................:31 min. 11 sek.
11.Warunki atmosferyczne
w miejscu odlotu :
w miejscu przylotu:
12.System obliczania współzawodnictwa....:
Seria 5 liczy się pierwszych 5 konkursów
Punkty stałe 50.0- gradacja
ETypowane [ 1]F


ROZLICZENIE LOTU
+----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+
| Nr | Sekcja | ILOŚĆ | WKŁAD. | ZDOB. | % |
| | |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. | |
+----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+
| 4 | Winsko | 23 | 705 | 141 |20.00|
+----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+
| Razem: | 23 | 705 | 141 | |
+------------------------------+--------+--------+-------+-----+


Opracował: Za Zarząd:
Jan Benedykt

---------------- ------------------




PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
- 1 -

Lista konkursowa nr 5.
z lotu MINDEN-1, w dniu 21.05.17
+---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
|LP.|NAZWISKO,IMIĘ |Se| NUMER OBRĄCZKI | CZAS |SZYBKOŚĆ|COEFFI| WYNIK |ODLEGŁ. |PUNKTY |
| | | | RODOWEJ |PRZYLOTU | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS | [km] | |
+---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
1 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 17 GSM 13:06:00 1432.36 1.42 77- 28- 5 545.730 50.000
2 KASOWSKA KATARZYNA 4 14 G 12:56:57 1421.05 2.84 46- 27- 4 528.560 0.000
3 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 25 G 13:01:19 1419.76 4.26 45- 9- 4 534.280 0.000
4 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 46 GCM 13:02:06 1416.81 5.67 2 < 17> 534.280 49.790
5 DRĄG AGNIESZKA 4 17 GCM 12:59:03 1413.72 7.09 25- 6- 3 528.800 49.710
6 KASOWSKA KATARZYNA 4 2 G 12:59:42 1410.62 8.51 2 < 7> 528.560 0.000
7 KASOWSKA KATARZYNA 4 8 GCM 12:59:47 1410.31 9.93 3 < 10> 528.560 49.570
8 SZALA TOMASZ 4 15 GSM 13:03:05 1402.60 11.35 13- 2- 2 530.300 49.500
9 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 86 13:09:58 1399.06 12.77 63- 19- 5 538.590 0.000
10 KASOWSKA KATARZYNA 4 5 G 13:04:18 1393.51 14.18 4 < 12> 528.560 0.000
11 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 24 GCM 13:17:00 1392.17 15.60 2 < 18> 545.730 49.290
12 KASOWSKA KATARZYNA 4 9 GSM 13:05:11 1390.28 17.02 5 < 14> 528.560 49.210
13 GRUSZCZYŃSKI M & MAŁGORZATA 4 48 GSM 13:15:00 1389.10 18.44 31- 9- 5 541.750 49.140
14 KASOWSKA KATARZYNA 4 36 G 13:05:57 1387.48 19.86 6 < 21> 528.560 0.000
15 BAZYLEWICZ TADEUSZ 4 45 G 13:11:52 1387.33 21.28 32- 2- 0 536.710 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
16 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW 4 14 GSM 13:12:55 1387.10 22.70 31- 9- 5 538.080 48.930
17 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 21 G 13:10:30 1385.94 24.11 3 < 26> 534.280 0.000
18 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 23 GCM 13:18:49 1385.75 25.53 3 < 19> 545.730 48.790
19 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 41 G 13:18:52 1385.57 26.95 4 < 20> 545.730 0.000
20 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 65 13:18:56 1385.34 28.37 5 < 28> 545.730 0.000
21 KASOWSKA KATARZYNA 4 1 G 13:06:53 1384.09 29.79 7 < 22> 528.560 0.000
22 KASOWSKA KATARZYNA 4 3 G 13:06:57 1383.85 31.21 8 < 23> 528.560 0.000
23 KASOWSKA KATARZYNA 4 37 G 13:07:17 1382.64 32.62 9 < 25> 528.560 0.000
24 DRĄG AGNIESZKA 4 23 G 13:07:33 1382.30 34.04 2 < 65> 528.800 0.000
25 KASOWSKA KATARZYNA 4 6 G 13:07:56 1380.29 35.46 10 < 29> 528.560 0.000
26 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 12 GCM 13:12:17 1379.56 36.88 4 < 31> 534.280 48.210
27 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 50 G 13:15:39 1378.70 38.30 2 < 35> 538.590 0.000
28 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 33 G 13:20:55 1378.40 39.72 6 < 30> 545.730 0.000
29 KASOWSKA KATARZYNA 4 32 G 13:08:43 1377.48 41.13 11 < 43> 528.560 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
30 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 86 13:21:17 1377.12 42.55 7 < 37> 545.730 0.000
31 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 1 GCM 13:13:05 1376.72 43.97 5 < 91> 534.280 47.860
32 GRUSZCZYŃSKI M & MAŁGORZATA 4 4 GSM 13:18:52 1375.47 45.39 2 < 40> 541.750 47.790
33 MARCINIAK ŁUKASZ 4 11 G 13:22:34 1375.39 46.81 24- 4- 1 546.810 0.000
34 KIEL HENRYK 4 9 GCM 13:10:10 1375.30 48.23 22- 4- 2 529.720 47.640
35 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 7 GSM 13:16:52 1374.42 49.65 3 < 39> 538.590 47.570
36 MYRDZIO STANISŁAW 4 25 GCM 13:16:18 1373.60 51.06 20- 3- 3 537.490 47.500
37 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 32 G 13:22:24 1373.25 52.48 8 < 38> 545.730 0.000
38 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 19 GSM 13:22:52 1371.64 53.90 9 < 44> 545.730 47.360
39 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 10 GSM 13:18:00 1370.46 55.32 4 < 41> 538.590 47.290
40 GRUSZCZYŃSKI M & MAŁGORZATA 4 13 G 13:20:33 1369.61 56.74 3 < 62> 541.750 0.000
41 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 12 GSM 13:18:21 1369.24 58.16 5 < 42> 538.590 47.140
42 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 55 13:18:24 1369.07 59.57 6 < 45> 538.590 0.000
43 KASOWSKA KATARZYNA 4 50 G 13:11:06 1368.97 60.99 12 < 57> 528.560 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
44 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 49 G 13:24:00 1367.74 62.41 10 < 46> 545.730 0.000
45 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 59 13:19:26 1365.48 63.83 7 < 50> 538.590 0.000
46 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 40 G 13:24:42 1365.35 65.25 11 < 47> 545.730 0.000
47 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 7 G 13:24:48 1365.01 66.67 12 < 48> 545.730 0.000
48 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 11 GCM 13:24:52 1364.78 68.09 13 < 55> 545.730 46.640
49 SZTYMER MARIUSZ & DARIUSZ 4 7 GSM 13:18:32 1364.69 69.50 10- 3- 3 537.050 46.570
50 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 15 G 13:19:41 1364.61 70.92 8 < 61> 538.590 0.000
51 BINKOWSKI ARKADIUSZ 4 22 GSM 13:21:32 1364.10 72.34 21- 2- 1 540.910 46.430
52 ADAMCZYK MAREK & JERZY 4 3 GSM 13:26:31 1362.61 73.76 19- 3- 3 547.110 46.360
53 ADAMCZYK MAREK & JERZY 4 7 GCM 13:26:36 1362.33 75.18 2 < 82> 547.110 46.290
54 MARCINIAK ŁUKASZ 4 39 G 13:26:26 1362.14 76.60 2 < 88> 546.810 0.000
55 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 37 G 13:25:52 1361.38 78.01 14 < 75> 545.730 0.000
56 DOMINIAK ANDRZEJ 4 37 G 13:23:10 1360.69 79.43 41- 3- 1 541.780 0.000
57 KASOWSKA KATARZYNA 4 35 G 13:13:28 1360.63 80.85 13 < 59> 528.560 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
58 MYRDZIO STANISŁAW 4 1 GCM 13:20:07 1360.33 82.27 2 < 63> 537.490 45.930
59 KASOWSKA KATARZYNA 4 46 GCM 13:13:56 1359.00 83.69 14 < 66> 528.560 45.860
60 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW 4 27 GSM 13:21:03 1358.62 85.11 2 < 68> 538.080 45.790
61 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 80 13:21:33 1358.19 86.52 9 < 64> 538.590 0.000
62 GRUSZCZYŃSKI M & MAŁGORZATA 4 6 GCM 13:23:57 1357.94 87.94 4 < 74> 541.750 45.640
63 MYRDZIO STANISŁAW 4 19 GSM 13:21:09 1356.78 89.36 3 537.490 45.570
64 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 76 13:22:03 1356.48 90.78 10 < 71> 538.590 0.000
65 DRĄG AGNIESZKA 4 2 GSM 13:14:53 1356.30 92.20 3 < 73> 528.800 45.430
66 KASOWSKA KATARZYNA 4 43 G 13:14:43 1356.27 93.62 15 < 67> 528.560 0.000
67 KASOWSKA KATARZYNA 4 34 G 13:14:57 1355.46 95.04 16 < 69> 528.560 0.000
68 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW 4 13 GSM 13:22:00 1355.37 96.45 3 < 72> 538.080 45.210
69 KASOWSKA KATARZYNA 4 29 GSM 13:15:25 1353.84 97.87 17 < 76> 528.560 45.140
70 KIEL HENRYK 4 2 GSM 13:16:23 1353.46 99.29 2 < 105> 529.720 45.070
71 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 24 G 13:23:00 1353.24 100.71 11 < 87> 538.590 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
72 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW 4 37 G 13:22:54 1352.30 102.13 4 < 89> 538.080 0.000
73 DRĄG AGNIESZKA 4 6 G 13:16:19 1351.34 103.55 4 < 96> 528.800 0.000
74 GRUSZCZYŃSKI M & MAŁGORZATA 4 1 G 13:25:57 1351.17 104.96 5 < 84> 541.750 0.000
75 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 85 13:29:02 1350.71 106.38 15 < 80> 545.730 0.000
76 KASOWSKA KATARZYNA 4 42 G 13:16:25 1350.38 107.80 18 < 77> 528.560 0.000
77 KASOWSKA KATARZYNA 4 23 G 13:16:26 1350.32 109.22 19 < 78> 528.560 0.000
78 KASOWSKA KATARZYNA 4 11 G 13:16:28 1350.20 110.64 20 < 79> 528.560 0.000
79 KASOWSKA KATARZYNA 4 49 G 13:16:37 1349.69 112.06 21 < 90> 528.560 0.000
80 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 22 G 13:29:22 1349.59 113.48 16 < 81> 545.730 0.000
81 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 26 G 13:29:26 1349.37 114.89 17 < 83> 545.730 0.000
82 ADAMCZYK MAREK & JERZY 4 11 GCM 13:30:35 1348.95 116.31 3 547.110 44.210
83 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 2 G 13:29:46 1348.26 117.73 18 < 86> 545.730 0.000
84 GRUSZCZYŃSKI M & MAŁGORZATA 4 5 GSM 13:26:50 1348.20 119.15 6 < 85> 541.750 44.070
85 GRUSZCZYŃSKI M & MAŁGORZATA 4 27 G 13:27:00 1347.64 120.57 7 < 95> 541.750 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
86 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 6 G 13:30:13 1346.76 121.99 19 < 93> 545.730 0.000
87 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 16 GSM 13:25:02 1346.36 123.40 12 < 118> 538.590 43.860
88 MARCINIAK ŁUKASZ 4 22 GCM 13:31:09 1346.33 124.82 3 < 103> 546.810 43.790
89 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW 4 10 GSM 13:24:41 1346.27 126.24 5 < 111> 538.080 43.710
90 KASOWSKA KATARZYNA 4 20 G 13:17:54 1345.28 127.66 22 < 94> 528.560 0.000
91 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 57 13:23:16 1341.51 129.08 6 < 99> 534.280 0.000
92 BINKOWSKI ARKADIUSZ 4 66 13:28:25 1340.82 130.50 2 540.910 0.000
93 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 57 13:32:09 1340.37 131.91 20 < 100> 545.730 0.000
94 KASOWSKA KATARZYNA 4 31 G 13:19:33 1339.65 133.33 23 < 97> 528.560 0.000
95 GRUSZCZYŃSKI M & MAŁGORZATA 4 46 GCM 13:29:25 1339.58 134.75 8 < 102> 541.750 43.290
96 DRĄG AGNIESZKA 4 3 G 13:20:28 1337.15 136.17 5 < 113> 528.800 0.000
97 KASOWSKA KATARZYNA 4 25 G 13:20:44 1335.65 137.59 24 < 104> 528.560 0.000
98 DOMINIAK ANDRZEJ 4 47 GSM 13:30:48 1335.09 139.01 2 < 138> 541.780 43.070
99 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 20 G 13:25:21 1334.53 140.43 7 < 108> 534.280 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
100 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 10 G 13:34:08 1333.87 141.84 21 < 106> 545.730 0.000
101 SZALA TOMASZ 4 27 GSM 13:22:47 1333.14 143.26 2 530.300 42.860
102 GRUSZCZYŃSKI M & MAŁGORZATA 4 18 GCM 13:31:28 1332.83 144.68 9 541.750 0.000
103 MARCINIAK ŁUKASZ 4 13 G 13:35:32 1331.95 146.10 4 546.810 0.000
104 KASOWSKA KATARZYNA 4 13 G 13:22:09 1330.88 147.52 25 < 117> 528.560 0.000
105 KIEL HENRYK 4 5 G 13:23:31 1329.23 148.94 3 < 119> 529.720 0.000
106 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 16 G 13:36:09 1327.33 150.35 22 < 107> 545.730 0.000
107 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 29 G 13:36:49 1325.18 151.77 23 < 115> 545.730 0.000
108 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 9 G 13:28:22 1324.55 153.19 8 < 131> 534.280 0.000
109 SZTYMER MARIUSZ & DARIUSZ 4 14 GCM 13:30:50 1323.33 154.61 2 < 112> 537.050 42.290
110 PROCYSZYN RYSZARD 4 18 GSM 13:32:15 1321.11 156.03 29- 1- 1 538.020 42.210
111 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW 4 1 GSM 13:32:20 1320.98 157.45 6 < 120> 538.080 42.140
112 SZTYMER MARIUSZ & DARIUSZ 4 8 GSM 13:31:34 1320.94 158.87 3 537.050 42.070
113 DRĄG AGNIESZKA 4 1 GCM 13:25:30 1320.35 160.28 6 528.800 42.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
114 SZABELKOWSKI WOJCIECH 4 7 GSM 13:34:30 1319.32 161.70 12- 1- 1 540.260 41.930
115 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 8 G 13:38:42 1319.14 163.12 24 < 123> 545.730 0.000
116 SZEWCZYK MARCIN 4 29 GCM 13:29:55 1318.89 164.54 30- 2- 2 534.040 41.790
117 KASOWSKA KATARZYNA 4 26 G 13:26:01 1318.05 165.96 26 < 129> 528.560 0.000
118 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 2 G 13:33:43 1317.76 167.38 13 < 122> 538.590 0.000
119 KIEL HENRYK 4 26 G 13:27:44 1315.31 168.79 4 529.720 0.000
120 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW 4 4 G 13:34:08 1315.17 170.21 7 < 121> 538.080 0.000
121 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW 4 2 G 13:34:10 1315.06 171.63 8 < 132> 538.080 0.000
122 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 30 G 13:34:39 1314.76 173.05 14 < 126> 538.590 0.000
123 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 46 G 13:40:06 1314.70 174.47 25 < 130> 545.730 0.000
124 KOZŁOWSKI JAN 4 29 G 13:40:09 1313.96 175.89 16- 3- 1 545.490 0.000
125 KOZŁOWSKI JAN 4 2 GCM 13:40:11 1313.85 177.30 2 < 140> 545.490 41.140
126 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 40 G 13:35:01 1313.58 178.72 15 < 127> 538.590 0.000
127 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 5 G 13:35:07 1313.26 180.14 16 < 128> 538.590 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
128 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 31 G 13:35:12 1312.99 181.56 17 < 136> 538.590 0.000
129 KASOWSKA KATARZYNA 4 19 G 13:27:46 1312.32 182.98 27 528.560 0.000
130 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 20 G 13:40:52 1312.27 184.40 26 < 133> 545.730 0.000
131 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 8 GCM 13:32:24 1311.44 185.82 9 534.280 40.710
132 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW 4 33 G 13:35:22 1311.22 187.23 9 538.080 0.000
133 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 14 G 13:41:24 1310.59 188.65 27 < 134> 545.730 0.000
134 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 95 13:41:32 1310.17 190.07 28 545.730 0.000
135 BAZYLEWICZ TADEUSZ 4 18 G 13:34:41 1310.06 191.49 2 536.710 0.000
136 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 56 13:36:28 1308.95 192.91 18 < 141> 538.590 0.000
137 FIL BOGUSŁAW 4 37 G 13:42:08 1308.12 194.33 26- 1- 0 545.660 0.000
138 DOMINIAK ANDRZEJ 4 50 G 13:39:21 1307.54 195.74 3 541.780 0.000
139 SZEWCZYK MARCIN 4 34 GSM 13:33:28 1307.43 197.16 2 534.040 40.140
140 KOZŁOWSKI JAN 4 23 G 13:42:17 1307.24 198.58 3 545.490 0.000
141 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 18 GSM 13:37:11 1306.68 200.00 19 538.590 40.000
------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:5
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
---------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
142 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 39 G 13:38:28 1302.62 0.00 20 538.590 0.000
143 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW 4 9 G 13:38:07 1302.49 0.00 10 538.080 0.000
144 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 58 13:38:31 1302.46 0.00 21 538.590 0.000
145 MARCINIAK ŁUKASZ 4 7 GCM 13:45:01 1301.88 0.00 5 546.810 0.000
146 DRĄG AGNIESZKA 4 4 GSM 13:31:23 1301.23 0.00 7 528.800 0.000

D O B R Y L O T !
------------------




PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
Tabela współzawodnictwa
Lot nr 4, z dnia 14.05.17 HALLE-1
Całość [ 5]
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
|L.P| Nazwisko Imie |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |
| | |Sek| | Pkt. |Konk.| |
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
1 KASOWSKA KATARZYNA 4 47 6 30 178.52
2 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 74 6 33 175.00
3 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 46 6 21 170.76
4 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 76 6 24 168.57
5 GRUSZCZYŃSKI M MAŁGORZATA 4 34 6 17 167.50
6 DRĄG AGNIESZKA 4 44 6 13 167.19
7 KIEL HENRYK 4 35 6 8 162.96
8 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW 4 48 6 11 156.78
9 FIL BOGUSŁAW 4 36 6 6 149.75
10 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ 4 60 6 7 141.42
11 ADAMCZYK MAREK JERZY 4 46 5 5 128.07
12 MYRDZIO STANISŁAW 4 53 5 5 120.81
13 DOMINIAK ANDRZEJ 4 39 5 5 120.36
14 BAZYLEWICZ TADEUSZ 4 58 4 4 95.31
15 MARCINIAK ŁUKASZ 4 27 3 3 66.13
16 PROCYSZYN RYSZARD 4 47 1 1 24.08
17 BUDREWICZ KAROL 4 7 1 1 22.45
18 SZALA TOMASZ 4 13 1 1 22.24
19 DŁUGOSZ ADAM 4 31 1 1 21.28
20 SZABELKOWSKI WOJCIECH 4 18 1 1 20.20
21 KOZŁOWSKI JAN 4 20 0 0 0.00
22 SZTYMER MARIUSZ DARIUSZ 4 20 0 0 0.00
23 SZEWCZYK MARCIN 4 32 0 0 0.00
24 ZŁOTKOWSKI ANDRZEJ 4 9 0 0 0.00
25 BAWOROWSKI MICHAŁ 4 30 0 0 0.00
26 STEMPNIEWICZ STANISŁAW 4 7 0 0 0.00
27 BINKOWSKI ARKADIUSZ 4 28 0 0 0.00


PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
Tabela współzawodnictwa
Lot nr 4, z dnia 14.05.17 HALLE-1
Typowane [ 1]
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
|L.P| Nazwisko Imie |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |
| | |Sek| | Pkt. |Konk.| |
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
1 KASOWSKA KATARZYNA 4 47 5 30 142.25
2 GRUSZCZYŃSKI M MAŁGORZATA 4 34 5 17 136.02
3 DRĄG AGNIESZKA 4 44 5 13 129.38
4 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 46 5 21 127.80
5 KIEL HENRYK 4 35 3 8 85.77
6 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 76 4 24 85.00
7 ADAMCZYK MAREK JERZY 4 46 3 5 84.95
8 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 74 3 33 79.14
9 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW 4 48 3 11 78.11
10 BAZYLEWICZ TADEUSZ 4 58 3 4 73.58
11 DOMINIAK ANDRZEJ 4 39 3 5 71.17
12 FIL BOGUSŁAW 4 36 2 6 49.08
13 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ 4 60 2 7 47.29
14 MYRDZIO STANISŁAW 4 53 2 5 46.32
15 BUDREWICZ KAROL 4 7 1 1 22.45
16 SZALA TOMASZ 4 13 1 1 22.24
17 MARCINIAK ŁUKASZ 4 27 1 3 21.94
18 SZABELKOWSKI WOJCIECH 4 18 1 1 20.20
19 KOZŁOWSKI JAN 4 20 0 0 0.00
20 SZTYMER MARIUSZ DARIUSZ 4 20 0 0 0.00
21 SZEWCZYK MARCIN 4 32 0 0 0.00
22 PROCYSZYN RYSZARD 4 47 0 1 0.00
23 DŁUGOSZ ADAM 4 31 0 1 0.00
24 ZŁOTKOWSKI ANDRZEJ 4 9 0 0 0.00
25 BAWOROWSKI MICHAŁ 4 30 0 0 0.00
26 STEMPNIEWICZ STANISŁAW 4 7 0 0 0.00
27 BINKOWSKI ARKADIUSZ 4 28 0 0 0.00






PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.

LISTA KONKURSOWA NR 4
------------------------
z lotu HALLE-1 z dnia 14.05.17
Współrzędne miejsca wypuszczenia 51:29:05.9 N 12:05:28.3 E.

1.Godzina wypuszczenia gołębi...........: 6,45,00
2.Średnia odległość z lotu..............: 315.291 km
3.Ilość członków biorących udział.......: 27
4.Ilość wysłanych gołębi................: 985
5.Ilość konkursów.......................: 197
6.Predkość najszybszego gołębia.........: 1365.39
7.Predkość najwolniejszego gołębia......: 1196.43
8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:10,27,56
9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:11,07,58
10.Czas trwania konkursu.................:40 min. 2 sek.
11.Warunki atmosferyczne
w miejscu odlotu :
w miejscu przylotu:
12.System obliczania współzawodnictwa....:
Seria 5 liczy się pierwszych 5 konkursów
Punkty stałe 30.0- gradacja
ETypowane [ 1]F


ROZLICZENIE LOTU
+----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+
| Nr | Sekcja | ILOŚĆ | WKŁAD. | ZDOB. | % |
| | |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. | |
+----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+
| 4 | Winsko | 27 | 985 | 197 |20.00|
+----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+
| Razem: | 27 | 985 | 197 | |
+------------------------------+--------+--------+-------+-----+


Opracował: Za Zarząd:
Jan Benedykt

---------------- ------------------





PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
- 1 -

Lista konkursowa nr 4.
z lotu HALLE-1, w dniu 14.05.17
+---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
|LP.|NAZWISKO,IMIĘ |Se| NUMER OBRĄCZKI | CZAS |SZYBKOŚĆ|COEFFI| WYNIK |ODLEGŁ. |PUNKTY |
| | | | RODOWEJ |PRZYLOTU | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS | [km] | |
+---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
1 KASOWSKA KATARZYNA 4 45 G M 10:27:56 1365.39 1.02 47- 30- 5 304.390 30.000
2 KASOWSKA KATARZYNA 4 42 G 10:29:34 1355.46 2.03 2 < 3> 304.390 0.000
3 KASOWSKA KATARZYNA 4 46 G M 10:34:29 1326.41 3.05 3 < 8> 304.390 29.900
4 GRUSZCZYŃSKI M & MAŁGORZATA 4 46 G M 10:46:40 1324.18 4.06 34- 17- 5 320.010 29.850
5 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 46 G 10:40:33 1322.86 5.08 46- 21- 5 311.600 0.000
6 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 25 G 10:40:40 1322.21 6.09 2 < 27> 311.600 0.000
7 KIEL HENRYK 4 34 G 10:37:21 1321.24 7.11 35- 8- 3 306.990 0.000
8 KASOWSKA KATARZYNA 4 3 G 10:35:49 1318.75 8.12 4 < 9> 304.390 0.000
9 KASOWSKA KATARZYNA 4 9 G 10:35:51 1318.56 9.14 5 < 12> 304.390 0.000
10 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 6 G M 10:49:52 1317.90 10.15 74- 33- 3 322.710 29.540
11 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 19 G 10:49:55 1317.63 11.17 2 < 14> 322.710 0.000
12 KASOWSKA KATARZYNA 4 4 G 10:36:17 1316.09 12.18 6 < 17> 304.390 0.000
13 MYRDZIO STANISŁAW 4 25 G 10:45:02 1309.32 13.20 53- 5- 2 314.280 0.000
14 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 10 G 10:51:31 1309.08 14.21 3 < 18> 322.710 0.000
15 KIEL HENRYK 4 9 G M 10:39:33 1308.85 15.23 2 < 35> 306.990 29.290
16 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 48 G 10:46:48 1307.44 16.24 76- 24- 4 316.140 0.000
17 KASOWSKA KATARZYNA 4 39 G 10:38:07 1305.74 17.26 7 < 19> 304.390 0.000
18 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 29 G 10:52:27 1304.14 18.27 4 < 25> 322.710 0.000
19 KASOWSKA KATARZYNA 4 49 G 10:38:45 1302.20 19.29 8 < 21> 304.390 0.000
20 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW 4 17 G 10:46:54 1300.62 20.30 48- 11- 3 314.620 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
21 KASOWSKA KATARZYNA 4 18 GCM 10:39:25 1298.50 21.32 9 < 24> 304.390 28.980
22 ADAMCZYK MAREK & JERZY 4 14 G M 10:54:11 1297.04 22.34 46- 5- 3 323.200 28.930
23 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 134 10:49:04 1295.30 23.35 2 < 33> 316.140 0.000
24 KASOWSKA KATARZYNA 4 6 G 10:40:31 1292.44 24.37 10 < 31> 304.390 0.000
25 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 86 10:54:47 1291.96 25.38 5 < 26> 322.710 0.000
26 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 23 G 10:54:57 1291.10 26.40 6 < 37> 322.710 0.000
27 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 3 G 10:46:33 1290.00 27.41 3 < 29> 311.600 0.000
28 DRĄG AGNIESZKA 4 15 G 10:42:48 1288.48 28.43 44- 13- 5 306.400 0.000
29 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 39 G 10:47:14 1286.36 29.44 4 < 54> 311.600 0.000
30 DRĄG AGNIESZKA 4 40 G 10:43:12 1286.31 30.46 2 < 34> 306.400 0.000
31 KASOWSKA KATARZYNA 4 47 G 10:41:39 1286.25 31.47 11 < 38> 304.390 0.000
32 BAZYLEWICZ TADEUSZ 4 43 G M 10:49:20 1284.97 32.49 58- 4- 3 313.960 28.420
33 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 17 G 10:51:20 1283.38 33.50 3 < 43> 316.140 0.000
34 DRĄG AGNIESZKA 4 21 G 10:43:49 1282.99 34.52 3 < 48> 306.400 0.000
35 KIEL HENRYK 4 2 G M 10:44:26 1282.15 35.53 3 < 36> 306.990 28.270
36 KIEL HENRYK 4 41 G M 10:44:54 1279.66 36.55 4 < 107> 306.990 28.210
37 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 75 10:57:29 1278.14 37.56 7 < 51> 322.710 0.000
38 KASOWSKA KATARZYNA 4 21 G 10:43:21 1277.07 38.58 12 < 48> 304.390 0.000
39 ADAMCZYK MAREK & JERZY 4 44 G M 10:58:21 1275.71 39.59 2 < 41> 323.200 28.060
40 FIL BOGUSŁAW 4 34 G 10:57:19 1274.15 40.61 36- 6- 2 321.490 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
41 ADAMCZYK MAREK & JERZY 4 18 G M 10:58:53 1273.03 41.62 3 < 151> 323.200 27.960
42 FIL BOGUSŁAW 4 7 G 10:57:35 1272.81 42.64 2 < 81> 321.490 0.000
43 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 29 G 10:53:28 1272.36 43.65 4 < 50> 316.140 0.000
44 GRUSZCZYŃSKI M & MAŁGORZATA 4 48 G 10:56:36 1271.90 44.67 2 < 45> 320.010 0.000
45 GRUSZCZYŃSKI M & MAŁGORZATA 4 7 G 10:56:39 1271.65 45.69 3 < 46> 320.010 0.000
46 GRUSZCZYŃSKI M & MAŁGORZATA 4 5 G M 10:56:42 1271.40 46.70 4 < 55> 320.010 27.700
47 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW 4 27 G M 10:52:47 1269.74 47.72 2 < 60> 314.620 27.650
48 DRĄG AGNIESZKA 4 10 GCM 10:46:28 1268.91 48.73 4 < 58> 306.400 27.600
48 KASOWSKA KATARZYNA 4 10 G 10:44:53 1268.91 48.73 13 < 53> 304.390 0.000
50 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 127 10:54:10 1268.79 50.76 5 < 65> 316.140 0.000
51 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 44 G 10:59:30 1268.02 51.78 8 < 52> 322.710 0.000
52 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 61 10:59:32 1267.85 52.79 9 < 56> 322.710 0.000
53 KASOWSKA KATARZYNA 4 23 G 10:45:14 1267.06 53.81 14 < 62> 304.390 0.000
54 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 8 GCM 10:51:01 1266.58 54.82 5 < 66> 311.600 27.300
55 GRUSZCZYŃSKI M & MAŁGORZATA 4 15 G 10:57:44 1266.20 55.84 5 < 57> 320.010 0.000
56 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 69 11:00:01 1265.45 56.85 10 < 61> 322.710 0.000
57 GRUSZCZYŃSKI M & MAŁGORZATA 4 18 GCM 10:58:15 1263.61 57.87 6 < 63> 320.010 27.140
58 DRĄG AGNIESZKA 4 16 G M 10:47:35 1263.07 58.88 5 < 59> 306.400 27.090
59 DRĄG AGNIESZKA 4 1 GCM 10:47:48 1261.94 59.90 6 < 83> 306.400 27.040
60 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW 4 30 G M 10:54:19 1261.93 60.91 3 < 79> 314.620 26.990
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
61 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 93 11:00:44 1261.90 61.93 11 < 64> 322.710 0.000
62 KASOWSKA KATARZYNA 4 17 GCM 10:46:21 1261.20 62.94 15 < 70> 304.390 26.890
63 GRUSZCZYŃSKI M & MAŁGORZATA 4 21 G 10:58:48 1260.88 63.96 7 < 75> 320.010 0.000
64 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 18 G 11:01:15 1259.36 64.97 12 < 73> 322.710 0.000
65 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 28 G 10:56:08 1258.85 65.99 6 < 67> 316.140 0.000
66 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 6 G 10:52:38 1258.31 67.01 6 < 68> 311.600 0.000
67 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 40 G 10:56:16 1258.19 68.02 7 < 72> 316.140 0.000
68 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 1 GCM 10:52:48 1257.47 69.04 7 < 69> 311.600 26.580
69 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 34 G 10:52:54 1256.96 70.05 8 < 102> 311.600 0.000
70 KASOWSKA KATARZYNA 4 43 GCM 10:47:20 1256.08 71.07 16 < 85> 304.390 26.480
71 DOMINIAK ANDRZEJ 4 37 G M 11:00:02 1254.93 72.08 39- 5- 3 320.050 26.430
72 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 89 10:56:59 1254.61 73.10 8 < 80> 316.140 0.000
73 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 62 11:02:27 1253.49 74.11 13 < 74> 322.710 0.000
74 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 17 G M 11:02:47 1251.87 75.13 14 < 76> 322.710 26.280
75 GRUSZCZYŃSKI M & MAŁGORZATA 4 37 G 11:00:39 1251.75 76.14 8 < 77> 320.010 0.000
76 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 22 G 11:02:49 1251.70 77.16 15 < 86> 322.710 0.000
77 GRUSZCZYŃSKI M & MAŁGORZATA 4 10 G 11:00:43 1251.42 78.17 9 < 78> 320.010 0.000
78 GRUSZCZYŃSKI M & MAŁGORZATA 4 22 G M 11:00:46 1251.18 79.19 10 < 94> 320.010 26.070
79 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW 4 32 G 10:56:32 1250.81 80.20 4 < 126> 314.620 0.000
80 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 86 10:57:51 1250.31 81.22 9 < 98> 316.140 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
81 FIL BOGUSŁAW 4 20 G M 11:02:43 1247.46 82.23 3 < 135> 321.490 25.920
82 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ 4 19 G 11:04:41 1246.87 83.25 60- 7- 2 323.790 0.000
83 DRĄG AGNIESZKA 4 23 G 10:50:45 1246.80 84.26 7 < 88> 306.400 0.000
84 DOMINIAK ANDRZEJ 4 47 G 11:01:43 1246.71 85.28 2 < 115> 320.050 0.000
85 KASOWSKA KATARZYNA 4 29 G 10:49:10 1246.65 86.29 17 < 87> 304.390 0.000
86 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 52 11:04:04 1245.66 87.31 16 < 100> 322.710 0.000
87 KASOWSKA KATARZYNA 4 31 G 10:49:26 1245.29 88.32 18 < 89> 304.390 0.000
88 DRĄG AGNIESZKA 4 37 G 10:51:09 1244.77 89.34 8 < 96> 306.400 0.000
89 KASOWSKA KATARZYNA 4 8 G 10:49:37 1244.36 90.36 19 < 90> 304.390 0.000
90 KASOWSKA KATARZYNA 4 1 G 10:49:42 1243.93 91.37 20 < 91> 304.390 0.000
91 KASOWSKA KATARZYNA 4 34 G 10:49:43 1243.85 92.39 21 < 92> 304.390 0.000
92 KASOWSKA KATARZYNA 4 12 G 10:49:44 1243.76 93.40 22 < 93> 304.390 0.000
93 KASOWSKA KATARZYNA 4 44 G 10:49:45 1243.68 94.42 23 < 97> 304.390 0.000
94 GRUSZCZYŃSKI M & MAŁGORZATA 4 16 G M 11:02:28 1242.92 95.43 11 < 99> 320.010 25.260
95 MYRDZIO STANISŁAW 4 1 G M 10:58:02 1242.05 96.45 2 < 116> 314.280 25.200
96 DRĄG AGNIESZKA 4 7 G 10:51:51 1241.24 97.46 9 < 119> 306.400 0.000
97 KASOWSKA KATARZYNA 4 24 G 10:50:47 1238.45 98.48 24 < 112> 304.390 0.000
98 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 31 G 11:00:17 1238.39 99.49 10 < 122> 316.140 0.000
99 GRUSZCZYŃSKI M & MAŁGORZATA 4 2 G 11:03:30 1237.95 100.51 12 < 103> 320.010 0.000
100 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 57 11:06:03 1236.20 101.52 17 < 101> 322.710 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
101 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 55 11:06:05 1236.04 102.54 18 < 108> 322.710 0.000
102 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 57 10:57:21 1234.79 103.55 9 < 104> 311.600 0.000
103 GRUSZCZYŃSKI M & MAŁGORZATA 4 29 G 11:04:10 1234.77 104.57 13 < 111> 320.010 0.000
104 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 12 GCM 10:57:23 1234.63 105.58 10 < 105> 311.600 24.740
105 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 32 GCM 10:57:24 1234.55 106.60 11 < 109> 311.600 24.690
106 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ 4 18 G M 11:07:17 1234.51 107.61 2 < 127> 323.790 24.640
107 KIEL HENRYK 4 33 G 10:53:53 1233.47 108.63 5 < 140> 306.990 0.000
108 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 36 G 11:06:44 1232.97 109.64 19 < 110> 322.710 0.000
109 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 27 GCM 10:57:44 1232.92 110.66 12 < 118> 311.600 24.490
110 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 27 G 11:06:49 1232.58 111.68 20 < 114> 322.710 0.000
111 GRUSZCZYŃSKI M & MAŁGORZATA 4 39 GCM 11:04:42 1232.23 112.69 14 < 168> 320.010 0.000
112 KASOWSKA KATARZYNA 4 37 G 10:52:04 1232.02 113.71 25 < 123> 304.390 0.000
113 BAZYLEWICZ TADEUSZ 4 15 G M 10:59:51 1231.94 114.72 2 < 163> 313.960 24.290
114 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 4 G 11:07:04 1231.40 115.74 21 < 121> 322.710 0.000
115 DOMINIAK ANDRZEJ 4 48 G M 11:04:56 1231.28 116.75 3 < 130> 320.050 24.180
116 MYRDZIO STANISŁAW 4 31 G 11:00:19 1230.94 117.77 3 < 175> 314.280 0.000
117 PROCYSZYN RYSZARD 4 37 G 11:01:12 1230.80 118.78 47- 1- 0 315.330 0.000
118 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 21 G 10:58:19 1230.08 119.80 13 < 120> 311.600 0.000
119 DRĄG AGNIESZKA 4 44 GCM 10:54:09 1229.78 120.81 10 < 125> 306.400 23.980
120 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 68 10:58:25 1229.60 121.83 14 < 150> 311.600 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
121 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 39 G 11:07:31 1229.29 122.84 22 < 124> 322.710 0.000
122 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 61 11:02:33 1227.49 123.86 11 < 128> 316.140 0.000
123 KASOWSKA KATARZYNA 4 5 G 10:53:07 1226.80 124.87 26 < 131> 304.390 0.000
124 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 11 G 11:08:14 1225.95 125.89 23 < 132> 322.710 0.000
125 DRĄG AGNIESZKA 4 4 G M 10:55:05 1225.19 126.90 11 < 152> 306.400 23.670
126 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW 4 34 G 11:01:50 1225.00 127.92 5 < 129> 314.620 0.000
127 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ 4 41 G 11:09:24 1224.62 128.93 3 < 145> 323.790 0.000
128 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 4 G 11:03:41 1222.11 129.95 12 < 147> 316.140 0.000
129 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW 4 1 G M 11:02:27 1222.06 130.96 6 < 144> 314.620 23.470
130 DOMINIAK ANDRZEJ 4 52 11:06:57 1221.80 131.98 4 < 186> 320.050 0.000
131 KASOWSKA KATARZYNA 4 35 G 10:54:16 1221.14 132.99 27 < 134> 304.390 0.000
132 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 24 G M 11:09:21 1220.77 134.01 24 < 133> 322.710 23.320
133 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 32 G 11:09:23 1220.61 135.03 25 < 136> 322.710 0.000
134 KASOWSKA KATARZYNA 4 26 G 10:54:23 1220.57 136.04 28 < 164> 304.390 0.000
135 FIL BOGUSŁAW 4 37 G M 11:08:25 1220.46 137.06 4 < 139> 321.490 23.160
136 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 9 G 11:09:26 1220.38 138.07 26 < 137> 322.710 0.000
137 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 65 11:09:28 1220.23 139.09 27 < 138> 322.710 0.000
138 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 81 11:09:29 1220.15 140.10 28 < 141> 322.710 0.000
139 FIL BOGUSŁAW 4 52 11:08:31 1220.00 141.12 5 < 162> 321.490 0.000
140 KIEL HENRYK 4 6 G 10:56:38 1219.99 142.13 6 < 161> 306.990 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
141 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 76 11:09:38 1219.46 143.15 29 < 143> 322.710 0.000
142 MARCINIAK ŁUKASZ 4 24 G 11:09:33 1219.39 144.16 27- 3- 1 322.590 0.000
143 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 64 11:09:42 1219.15 145.18 30 < 155> 322.710 0.000
144 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW 4 13 G 11:03:22 1217.73 146.19 7 < 189> 314.620 0.000
145 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ 4 45 G M 11:10:54 1217.71 147.21 4 < 146> 323.790 22.650
146 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ 4 61 11:11:04 1216.95 148.22 5 < 156> 323.790 0.000
147 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 84 11:04:53 1216.47 149.24 13 < 148> 316.140 0.000
148 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 15 G 11:04:54 1216.39 150.25 14 < 157> 316.140 0.000
149 BUDREWICZ KAROL 4 9 G M 10:54:22 1216.04 151.27 7- 1- 1 303.240 22.450
150 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 37 G 11:01:35 1214.42 152.28 15 < 154> 311.600 0.000
151 ADAMCZYK MAREK & JERZY 4 41 G 11:11:10 1214.28 153.30 4 < 182> 323.200 0.000
152 DRĄG AGNIESZKA 4 27 G 10:57:20 1214.27 154.31 12 < 185> 306.400 0.000
153 SZALA TOMASZ 4 15 G M 10:58:00 1214.23 155.33 13- 1- 1 307.200 22.240
154 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 45 G 11:01:40 1214.03 156.35 16 < 158> 311.600 0.000
155 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 45 G 11:10:53 1213.73 157.36 31 < 174> 322.710 0.000
156 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ 4 32 G 11:11:50 1213.45 158.38 6 < 160> 323.790 0.000
157 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 58 11:05:42 1212.66 159.39 15 < 165> 316.140 0.000
158 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 5 G 11:02:00 1212.45 160.41 17 < 166> 311.600 0.000
159 MARCINIAK ŁUKASZ 4 14 G M 11:11:18 1211.38 161.42 2 < 170> 322.590 21.940
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
160 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ 4 59 11:12:21 1211.11 162.44 7 323.790 0.000
161 KIEL HENRYK 4 17 G 10:58:33 1210.77 163.45 7 < 184> 306.990 0.000
162 FIL BOGUSŁAW 4 31 G 11:10:36 1210.43 164.47 6 321.490 0.000
163 BAZYLEWICZ TADEUSZ 4 49 G 11:04:24 1210.33 165.48 3 < 180> 313.960 0.000
164 KASOWSKA KATARZYNA 4 14 G 10:56:30 1210.30 166.50 29 < 188> 304.390 0.000
165 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 11 G M 11:06:21 1209.64 167.51 16 < 167> 316.140 21.630
166 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 23 G 11:02:50 1208.53 168.53 18 < 176> 311.600 0.000
167 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 10 G M 11:06:41 1208.10 169.54 17 < 169> 316.140 21.530
168 GRUSZCZYŃSKI M & MAŁGORZATA 4 6 GC 11:09:55 1207.97 170.56 15 < 177> 320.010 0.000
169 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 41 G 11:06:44 1207.87 171.57 18 < 171> 316.140 0.000
170 MARCINIAK ŁUKASZ 4 36 G 11:12:05 1207.83 172.59 3 322.590 0.000
171 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 21 G M 11:06:46 1207.72 173.60 19 < 173> 316.140 21.330
172 DŁUGOSZ ADAM 4 5 G 11:08:24 1207.56 174.62 31- 1- 0 318.070 0.000
173 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 20 G 11:06:49 1207.49 175.63 20 < 179> 316.140 0.000
174 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 88 11:12:19 1207.22 176.65 32 < 183> 322.710 0.000
175 MYRDZIO STANISŁAW 4 11 G M 11:05:26 1206.76 177.66 4 < 178> 314.280 21.120
176 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 30 G 11:03:20 1206.19 178.68 19 < 181> 311.600 0.000
177 GRUSZCZYŃSKI M & MAŁGORZATA 4 8 G 11:10:27 1205.54 179.70 16 < 196> 320.010 0.000
178 MYRDZIO STANISŁAW 4 52 11:05:44 1205.37 180.71 5 314.280 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
179 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 30 G 11:07:31 1204.27 181.73 21 < 187> 316.140 0.000
180 BAZYLEWICZ TADEUSZ 4 32 G M 11:06:02 1202.76 182.74 4 313.960 20.870
181 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 9 G 11:04:06 1202.62 183.76 20 < 195> 311.600 0.000
182 ADAMCZYK MAREK & JERZY 4 17 G 11:13:45 1202.61 184.77 5 323.200 0.000
183 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 7 G 11:13:22 1202.50 185.79 33 322.710 0.000
184 KIEL HENRYK 4 45 G 11:00:19 1202.39 186.80 8 306.990 0.000
185 DRĄG AGNIESZKA 4 9 G 10:59:52 1202.20 187.82 13 306.400 0.000
186 DOMINIAK ANDRZEJ 4 44 G M 11:11:22 1201.54 188.83 5 320.050 20.560
187 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 14 G M 11:08:09 1201.37 189.85 22 < 190> 316.140 20.510
188 KASOWSKA KATARZYNA 4 2 G 10:58:27 1200.99 190.86 30 304.390 0.000
189 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW 4 8 G 11:07:10 1200.08 191.88 8 < 190> 314.620 0.000
190 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 55 11:08:28 1199.92 192.89 23 < 194> 316.140 0.000
190 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW 4 15 G 11:07:12 1199.92 192.89 9 < 192> 314.620 0.000
192 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW 4 20 G 11:07:15 1199.70 194.92 10 < 197> 314.620 0.000
193 SZABELKOWSKI WOJCIECH 4 7 G M 11:11:22 1199.59 195.94 18- 1- 1 319.530 20.200
194 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 19 G 11:08:43 1198.79 196.95 24 316.140 0.000
195 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 52 11:05:25 1196.54 197.97 21 311.600 0.000
196 GRUSZCZYŃSKI M & MAŁGORZATA 4 3 G 11:12:28 1196.45 198.98 17 320.010 0.000
197 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW 4 23 G 11:07:58 1196.43 200.00 11 314.620 0.000
------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:5
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
---------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
198 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 7 G M 11:09:15 1196.37 0.00 25 316.140 0.000
199 KIEL HENRYK 4 15 G 11:01:39 1196.14 0.00 9 306.990 0.000
200 ADAMCZYK MAREK & JERZY 4 6 G M 11:15:13 1196.08 0.00 6 323.200 0.000
201 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW 4 49 G 11:08:03 1196.05 0.00 12 314.620 0.000
202 SZABELKOWSKI WOJCIECH 4 10 G M 11:12:17 1195.47 0.00 2 319.530 0.000

D O B R Y L O T !
------------------



PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
Tabela współzawodnictwa
Lot nr 3, z dnia 07.05.17 TORGAU
Całość [ 5]
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
|L.P| Nazwisko Imie |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |
| | |Sek| | Pkt. |Konk.| |
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
1 KASOWSKA KATARZYNA 4 45 6 26 148.79
2 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 80 6 29 143.67
3 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 90 6 24 143.21
4 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW 4 35 6 13 139.10
5 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 46 6 12 137.37
6 MYRDZIO STANISŁAW 4 59 6 9 131.59
7 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ 4 59 6 12 130.31
8 GRUSZCZYŃSKI M MAŁGORZATA 4 38 6 7 122.37
9 DOMINIAK ANDRZEJ 4 37 6 6 120.54
10 DRĄG AGNIESZKA 4 28 6 7 119.80
11 FIL BOGUSŁAW 4 41 6 8 115.94
12 KIEL HENRYK 4 38 6 7 110.84
13 ADAMCZYK MAREK JERZY 4 47 5 5 109.16
14 PROCYSZYN RYSZARD 4 42 4 4 83.48
15 SZALA TOMASZ 4 12 4 4 80.05
16 KOZŁOWSKI JAN 4 21 4 4 75.43
17 SZTYMER MARIUSZ DARIUSZ 4 16 3 3 65.90
18 BAZYLEWICZ TADEUSZ 4 33 3 3 59.10
19 SZEWCZYK MARCIN 4 31 3 3 55.58
20 DŁUGOSZ ADAM 4 33 2 2 40.74
21 MARCINIAK ŁUKASZ 4 24 2 2 39.05
22 SZABELKOWSKI WOJCIECH 4 25 1 1 15.11
23 ZŁOTKOWSKI ANDRZEJ 4 8 0 0 0.00
24 BUDREWICZ KAROL 4 11 0 0 0.00
25 PAWŁOWSKI ANDRZEJ 4 14 0 0 0.00
26 STEMPNIEWICZ STANISŁAW 4 10 0 0 0.00
27 BINKOWSKI ARKADIUSZ 4 29 0 0 0.00



PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
Tabela współzawodnictwa
Lot nr 3, z dnia 07.05.17 TORGAU
Typowane [ 1]
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
|L.P| Nazwisko Imie |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |
| | |Sek| | Pkt. |Konk.| |
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
1 KASOWSKA KATARZYNA 4 45 5 26 119.11
2 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 80 5 29 109.31
3 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW 4 35 5 13 106.26
4 SZTYMER MARIUSZ DARIUSZ 4 16 3 3 65.90
5 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 46 3 12 64.00
6 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 90 3 24 61.58
7 DRĄG AGNIESZKA 4 28 3 7 59.37
8 KOZŁOWSKI JAN 4 21 3 4 58.90
9 SZALA TOMASZ 4 12 3 4 58.89
10 KIEL HENRYK 4 38 3 7 57.52
11 SZEWCZYK MARCIN 4 31 3 3 55.58
12 FIL BOGUSŁAW 4 41 3 8 54.84
13 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ 4 59 2 12 45.89
14 ADAMCZYK MAREK JERZY 4 47 2 5 45.73
15 DOMINIAK ANDRZEJ 4 37 2 6 45.22
16 MYRDZIO STANISŁAW 4 59 2 9 43.48
17 GRUSZCZYŃSKI M MAŁGORZATA 4 38 2 7 43.10
18 DŁUGOSZ ADAM 4 33 1 2 23.58
19 MARCINIAK ŁUKASZ 4 24 1 2 22.26
20 PROCYSZYN RYSZARD 4 42 1 4 20.32
21 BAZYLEWICZ TADEUSZ 4 33 1 3 19.79
22 SZABELKOWSKI WOJCIECH 4 25 1 1 15.11
23 ZŁOTKOWSKI ANDRZEJ 4 8 0 0 0.00
24 BUDREWICZ KAROL 4 11 0 0 0.00
25 PAWŁOWSKI ANDRZEJ 4 14 0 0 0.00
26 STEMPNIEWICZ STANISŁAW 4 10 0 0 0.00
27 BINKOWSKI ARKADIUSZ 4 29 0 0 0.00






PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.

LISTA KONKURSOWA NR 3
------------------------
z lotu TORGAU z dnia 07.05.17
Współrzędne miejsca wypuszczenia 51:31:52.6 N 12:56:09.6 E.

1.Godzina wypuszczenia gołębi...........: 11,10,00
2.Średnia odległość z lotu..............: 256.738 km
3.Ilość członków biorących udział.......: 27
4.Ilość wysłanych gołębi................: 952
5.Ilość konkursów.......................: 191
6.Predkość najszybszego gołębia.........: 1392.11
7.Predkość najwolniejszego gołębia......: 1050.60
8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:14,06,34
9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:15,22,16
10.Czas trwania konkursu.................:1 godz. 15 min. 42 sek.
11.Warunki atmosferyczne
w miejscu odlotu :
w miejscu przylotu:
12.System obliczania współzawodnictwa....:
Seria 5 liczy się pierwszych 5 konkursów
Punkty stałe 25.0- gradacja
ETypowane [ 1]F


ROZLICZENIE LOTU
+----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+
| Nr | Sekcja | ILOŚĆ | WKŁAD. | ZDOB. | % |
| | |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. | |
+----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+
| 4 | Winsko | 27 | 952 | 191 |20.06|
+----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+
| Razem: | 27 | 952 | 191 | |
+------------------------------+--------+--------+-------+-----+


Opracował: Za Zarząd:
Jan Benedykt

---------------- ------------------





PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
- 1 -

Lista konkursowa nr 3.
z lotu TORGAU, w dniu 07.05.17
+---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
|LP.|NAZWISKO,IMIĘ |Se| NUMER OBRĄCZKI | CZAS |SZYBKOŚĆ|COEFFI| WYNIK |ODLEGŁ. |PUNKTY |
| | | | RODOWEJ |PRZYLOTU | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS | [km] | |
+---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
1 KASOWSKA KATARZYNA 4 39 G M 14:06:34 1392.11 1.05 45- 26- 5 245.800 25.000
2 KASOWSKA KATARZYNA 4 5 G 14:06:39 1391.45 2.10 2 < 4> 245.800 0.000
3 ADAMCZYK MAREK & JERZY 4 44 G M 14:21:19 1383.10 3.15 47- 5- 2 264.610 24.890
4 KASOWSKA KATARZYNA 4 26 G 14:16:05 1320.91 4.20 3 < 5> 245.800 0.000
5 KASOWSKA KATARZYNA 4 50 G 14:17:40 1309.77 5.25 4 < 6> 245.800 0.000
6 KASOWSKA KATARZYNA 4 1 G 14:17:55 1308.03 6.30 5 < 11> 245.800 0.000
7 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 17 G M 14:36:16 1280.04 7.35 80- 29- 5 264.030 24.680
8 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 28 G 14:36:18 1279.84 8.40 2 < 23> 264.030 0.000
9 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 41 G 14:31:22 1278.27 9.45 90- 24- 3 257.400 0.000
10 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 1 G M 14:29:08 1269.85 10.50 46- 12- 3 252.870 24.530
11 KASOWSKA KATARZYNA 4 8 G M 14:23:48 1268.32 11.55 6 < 12> 245.800 24.470
12 KASOWSKA KATARZYNA 4 17 G 14:26:05 1253.55 12.61 7 < 17> 245.800 0.000
13 DRĄG AGNIESZKA 4 1 G M 14:27:41 1252.76 13.66 28- 7- 3 247.650 24.370
14 MYRDZIO STANISŁAW 4 19 G M 14:35:01 1246.73 14.71 59- 9- 2 255.600 24.320
15 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW 4 31 G 14:35:25 1246.10 15.76 35- 13- 5 255.970 0.000
16 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 128 14:36:43 1245.18 16.81 2 < 21> 257.400 0.000
17 KASOWSKA KATARZYNA 4 20 G 14:28:01 1241.31 17.86 8 < 18> 245.800 0.000
18 KASOWSKA KATARZYNA 4 37 G M 14:28:02 1241.21 18.91 9 < 43> 245.800 24.110
19 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW 4 51 14:36:54 1237.17 19.96 2 < 22> 255.970 0.000
20 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 29 G 14:35:15 1232.01 21.01 2 < 42> 252.870 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
21 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 16 G M 14:39:22 1229.42 22.06 3 < 26> 257.400 23.950
22 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW 4 26 G M 14:38:32 1227.48 23.11 3 < 32> 255.970 23.890
23 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 33 G M 14:45:39 1224.35 24.16 3 < 27> 264.030 23.840
24 ADAMCZYK MAREK & JERZY 4 6 G 14:46:44 1220.90 25.21 2 < 48> 264.610 0.000
25 MYRDZIO STANISŁAW 4 24 G 14:40:01 1217.05 26.26 2 < 63> 255.600 0.000
26 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 104 14:42:48 1209.59 27.31 4 < 29> 257.400 0.000
27 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 3 G 14:48:28 1208.56 28.36 4 < 30> 264.030 0.000
28 DŁUGOSZ ADAM 4 20 G M 14:44:57 1206.61 29.41 33- 2- 1 259.360 23.580
29 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 51 14:43:58 1202.99 30.46 5 < 34> 257.400 0.000
30 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 53 14:49:49 1201.14 31.51 5 < 31> 264.030 0.000
31 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 1 G 14:49:54 1200.68 32.56 6 < 38> 264.030 0.000
32 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW 4 1 G 14:43:25 1199.39 33.61 4 < 58> 255.970 0.000
33 PROCYSZYN RYSZARD 4 40 G 14:44:37 1195.67 34.66 42- 4- 1 256.610 0.000
34 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 55 14:45:51 1192.50 35.71 6 < 39> 257.400 0.000
35 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ 4 18 G M 14:53:14 1187.23 36.76 59- 12- 2 265.030 23.210
36 DRĄG AGNIESZKA 4 16 G 14:38:52 1185.69 37.82 2 < 109> 247.650 0.000
37 DOMINIAK ANDRZEJ 4 22 G M 14:50:37 1184.27 38.87 37- 6- 2 261.270 23.110
38 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 30 G 14:53:00 1183.99 39.92 7 < 41> 264.030 0.000
39 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 19 G 14:47:44 1182.18 40.97 7 < 54> 257.400 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
40 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ 4 1 G 14:54:19 1181.50 42.02 2 < 45> 265.030 0.000
41 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 37 G 14:53:41 1180.37 43.07 8 < 49> 264.030 0.000
42 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 8 G M 14:44:16 1180.17 44.12 3 < 52> 252.870 22.840
43 KASOWSKA KATARZYNA 4 36 G M 14:38:29 1178.99 45.17 10 < 44> 245.800 22.790
44 KASOWSKA KATARZYNA 4 29 G M 14:38:34 1178.52 46.22 11 < 46> 245.800 22.740
45 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ 4 22 G M 14:54:54 1178.44 47.27 3 < 68> 265.030 22.680
46 KASOWSKA KATARZYNA 4 9 G 14:38:56 1176.45 48.32 12 < 50> 245.800 0.000
47 KOZŁOWSKI JAN 4 8 G M 14:54:35 1174.04 49.37 21- 4- 3 263.670 22.580
48 ADAMCZYK MAREK & JERZY 4 12 G 14:55:24 1173.96 50.42 3 < 80> 264.610 0.000
49 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 57 14:55:21 1171.64 51.47 9 < 77> 264.030 0.000
50 KASOWSKA KATARZYNA 4 16 G 14:39:51 1171.31 52.52 13 < 64> 245.800 0.000
51 SZTYMER MARIUSZ & DARIUSZ 4 7 G M 14:48:56 1170.86 53.57 16- 3- 3 256.340 22.370
52 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 27 G 14:46:03 1170.42 54.62 4 < 60> 252.870 0.000
53 MARCINIAK ŁUKASZ 4 12 G M 14:55:40 1170.04 55.67 24- 2- 1 264.040 22.260
54 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 22 G 14:50:26 1167.70 56.72 8 < 84> 257.400 0.000
55 GRUSZCZYŃSKI M & MAŁGORZATA 4 50 G 14:53:58 1166.38 57.77 38- 7- 2 261.230 0.000
56 DOMINIAK ANDRZEJ 4 48 G M 14:54:07 1165.78 58.82 2 < 75> 261.270 22.110
57 FIL BOGUSŁAW 4 10 G 14:56:03 1163.19 59.87 41- 8- 3 262.940 0.000
58 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW 4 9 G 14:50:05 1163.06 60.92 5 < 67> 255.970 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
59 SZTYMER MARIUSZ & DARIUSZ 4 10 G M 14:50:42 1161.49 61.97 2 < 66> 256.340 21.950
60 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 25 G 14:48:16 1158.54 63.03 5 < 62> 252.870 0.000
61 GRUSZCZYŃSKI M & MAŁGORZATA 4 39 G M 14:55:52 1156.57 64.08 2 < 72> 261.230 21.840
62 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 12 G 14:48:49 1155.63 65.13 6 < 117> 252.870 0.000
63 MYRDZIO STANISŁAW 4 10 G 14:51:21 1154.73 66.18 3 < 73> 255.600 0.000
64 KASOWSKA KATARZYNA 4 10 G 14:43:09 1153.18 67.23 14 < 71> 245.800 0.000
65 KIEL HENRYK 4 29 G M 14:45:21 1152.87 68.28 38- 7- 3 248.270 21.630
66 SZTYMER MARIUSZ & DARIUSZ 4 8 G M 14:52:45 1150.80 69.33 3 256.340 21.580
67 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW 4 27 G M 14:53:18 1146.31 70.38 6 < 78> 255.970 21.530
68 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ 4 81 15:01:45 1143.60 71.43 4 < 69> 265.030 0.000
69 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ 4 50 G 15:02:00 1142.37 72.48 5 < 123> 265.030 0.000
70 SZALA TOMASZ 4 20 G M 14:47:45 1141.26 73.53 12- 4- 3 248.510 21.370
71 KASOWSKA KATARZYNA 4 44 G M 14:45:27 1140.87 74.58 15 < 76> 245.800 0.000
72 GRUSZCZYŃSKI M & MAŁGORZATA 4 6 G M 14:59:03 1140.49 75.63 3 < 104> 261.230 21.260
73 MYRDZIO STANISŁAW 4 56 14:54:30 1138.53 76.68 4 < 86> 255.600 0.000
74 SZALA TOMASZ 4 18 G 14:48:21 1138.13 77.73 2 < 98> 248.510 0.000
75 DOMINIAK ANDRZEJ 4 32 G 14:59:38 1137.77 78.78 3 < 92> 261.270 0.000
76 KASOWSKA KATARZYNA 4 4 G 14:46:07 1137.35 79.83 16 < 81> 245.800 0.000
77 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 13 G M 15:02:14 1136.92 80.88 10 < 82> 264.030 21.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
78 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW 4 35 G M 14:55:57 1132.86 81.93 7 < 79> 255.970 20.950
79 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW 4 2 G M 14:56:07 1132.03 82.98 8 < 85> 255.970 20.890
80 ADAMCZYK MAREK & JERZY 4 25 G M 15:03:45 1132.02 84.03 4 < 151> 264.610 20.840
81 KASOWSKA KATARZYNA 4 47 G 14:47:10 1131.85 85.08 17 < 87> 245.800 0.000
82 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 24 G M 15:03:24 1131.23 86.13 11 < 114> 264.030 20.740
83 FIL BOGUSŁAW 4 11 G 15:02:38 1130.28 87.18 2 < 108> 262.940 0.000
84 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 18 G M 14:57:49 1129.86 88.24 9 < 94> 257.400 20.630
85 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW 4 4 G 14:56:42 1129.11 89.29 9 < 115> 255.970 0.000
86 MYRDZIO STANISŁAW 4 40 G 14:56:37 1127.90 90.34 5 < 95> 255.600 0.000
87 KASOWSKA KATARZYNA 4 23 G 14:48:20 1125.80 91.39 18 < 88> 245.800 0.000
88 KASOWSKA KATARZYNA 4 48 G 14:48:24 1125.46 92.44 19 < 89> 245.800 0.000
89 KASOWSKA KATARZYNA 4 3 G 14:48:25 1125.37 93.49 20 < 105> 245.800 0.000
90 PROCYSZYN RYSZARD 4 20 G M 14:58:14 1124.33 94.54 2 < 93> 256.610 20.320
91 SZEWCZYK MARCIN 4 39 G M 14:54:52 1123.60 95.59 31- 3- 3 252.660 20.260
92 DOMINIAK ANDRZEJ 4 8 G 15:02:38 1123.10 96.64 4 < 121> 261.270 0.000
93 PROCYSZYN RYSZARD 4 6 G 14:58:36 1122.53 97.69 3 < 102> 256.610 0.000
94 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 57 14:59:21 1122.30 98.74 10 < 96> 257.400 0.000
95 MYRDZIO STANISŁAW 4 27 G 14:57:49 1121.96 99.79 6 < 112> 255.600 0.000
96 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 56 14:59:29 1121.65 100.84 11 < 97> 257.400 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
97 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 2 G 14:59:42 1120.59 101.89 12 < 107> 257.400 0.000
98 SZALA TOMASZ 4 29 G M 14:51:57 1119.67 102.94 3 < 141> 248.510 19.890
99 BAZYLEWICZ TADEUSZ 4 45 G 14:57:59 1119.56 103.99 33- 3- 1 255.240 0.000
100 BAZYLEWICZ TADEUSZ 4 3 G M 14:58:07 1118.90 105.04 2 < 106> 255.240 19.790
101 KIEL HENRYK 4 47 G 14:51:55 1118.75 106.09 2 < 103> 248.270 0.000
102 PROCYSZYN RYSZARD 4 48 G 14:59:23 1118.70 107.14 4 256.610 0.000
103 KIEL HENRYK 4 55 M 14:52:01 1118.25 108.19 3 < 149> 248.270 19.630
104 GRUSZCZYŃSKI M & MAŁGORZATA 4 4 G 15:03:41 1117.88 109.24 4 < 111> 261.230 0.000
105 KASOWSKA KATARZYNA 4 2 G 14:49:56 1117.61 110.29 21 < 113> 245.800 0.000
106 BAZYLEWICZ TADEUSZ 4 16 G 14:58:35 1116.62 111.34 3 255.240 0.000
107 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 80 15:00:33 1116.46 112.39 13 < 124> 257.400 0.000
108 FIL BOGUSŁAW 4 58 M 15:05:36 1116.04 113.45 3 < 110> 262.940 19.370
109 DRĄG AGNIESZKA 4 44 G 14:52:00 1115.54 114.50 3 < 132> 247.650 0.000
110 FIL BOGUSŁAW 4 45 G M 15:05:45 1115.33 115.55 4 < 127> 262.940 19.260
111 GRUSZCZYŃSKI M & MAŁGORZATA 4 22 G 15:04:25 1114.38 116.60 5 < 128> 261.230 0.000
112 MYRDZIO STANISŁAW 4 15 G M 14:59:42 1112.76 117.65 7 < 173> 255.600 19.160
113 KASOWSKA KATARZYNA 4 46 G 14:50:55 1112.64 118.70 22 < 125> 245.800 0.000
114 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 41 G M 15:07:44 1110.61 119.75 12 < 116> 264.030 19.050
115 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW 4 7 G M 15:00:31 1110.42 120.80 10 < 152> 255.970 19.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
116 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 29 G 15:08:21 1107.74 121.85 13 < 118> 264.030 0.000
117 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 19 G 14:58:26 1106.98 122.90 7 < 120> 252.870 0.000
118 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 21 G 15:08:55 1105.11 123.95 14 < 126> 264.030 0.000
119 KOZŁOWSKI JAN 4 11 G M 15:09:05 1102.84 125.00 2 < 143> 263.670 18.790
120 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 57 14:59:34 1101.51 126.05 8 < 122> 252.870 0.000
121 DOMINIAK ANDRZEJ 4 47 G 15:07:19 1100.93 127.10 5 < 185> 261.270 0.000
122 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 11 G 14:59:42 1100.87 128.15 9 < 160> 252.870 0.000
123 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ 4 74 15:10:53 1100.24 129.20 6 < 144> 265.030 0.000
124 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 14 G 15:04:09 1099.30 130.25 14 < 137> 257.400 0.000
125 KASOWSKA KATARZYNA 4 42 G 14:53:41 1098.88 131.30 23 < 138> 245.800 0.000
126 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 19 G 15:10:17 1098.83 132.35 15 < 129> 264.030 0.000
127 FIL BOGUSŁAW 4 9 G 15:09:38 1097.26 133.40 5 < 168> 262.940 0.000
128 GRUSZCZYŃSKI M & MAŁGORZATA 4 9 G 15:08:15 1096.45 134.45 6 < 180> 261.230 0.000
129 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 35 G 15:10:55 1095.94 135.50 16 < 130> 264.030 0.000
130 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 32 G 15:11:01 1095.48 136.55 17 < 131> 264.030 0.000
131 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 2 G 15:11:03 1095.33 137.61 18 < 133> 264.030 0.000
132 DRĄG AGNIESZKA 4 20 G M 14:56:06 1095.31 138.66 4 < 135> 247.650 18.110
133 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 45 G 15:11:04 1095.26 139.71 19 < 134> 264.030 0.000
134 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 85 15:11:06 1095.11 140.76 20 < 136> 264.030 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
135 DRĄG AGNIESZKA 4 27 G 14:56:09 1095.07 141.81 5 < 155> 247.650 0.000
136 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 14 G 15:11:10 1094.80 142.86 21 < 146> 264.030 0.000
137 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 30 G 15:05:28 1093.15 143.91 15 < 140> 257.400 0.000
138 KASOWSKA KATARZYNA 4 15 G 14:55:05 1092.04 144.96 24 < 178> 245.800 0.000
139 SZEWCZYK MARCIN 4 47 G M 15:01:41 1090.54 146.01 2 < 142> 252.660 17.740
140 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 36 G 15:06:44 1087.30 147.06 16 < 153> 257.400 0.000
141 SZALA TOMASZ 4 16 G M 14:58:50 1085.99 148.11 4 248.510 17.630
142 SZEWCZYK MARCIN 4 44 G M 15:02:45 1085.54 149.16 3 252.660 17.580
143 KOZŁOWSKI JAN 4 15 G M 15:13:26 1083.13 150.21 3 < 162> 263.670 17.530
144 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ 4 85 15:14:48 1082.64 151.26 7 < 145> 265.030 0.000
145 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ 4 67 15:14:53 1082.27 152.31 8 < 154> 265.030 0.000
146 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 88 15:14:03 1081.87 153.36 22 < 147> 264.030 0.000
147 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 65 15:14:06 1081.65 154.41 23 < 148> 264.030 0.000
148 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 11 G 15:14:16 1080.91 155.46 24 < 158> 264.030 0.000
149 KIEL HENRYK 4 13 G 15:00:00 1079.44 156.51 4 < 165> 248.270 0.000
150 DŁUGOSZ ADAM 4 38 G 15:10:21 1079.09 157.56 2 259.360 0.000
151 ADAMCZYK MAREK & JERZY 4 1 G 15:15:23 1078.35 158.61 5 264.610 0.000
152 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW 4 12 G 15:07:44 1076.71 159.66 11 < 164> 255.970 0.000
153 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 12 G M 15:09:06 1076.54 160.71 17 < 161> 257.400 17.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
154 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ 4 32 G 15:16:39 1074.52 161.76 9 < 156> 265.030 0.000
155 DRĄG AGNIESZKA 4 10 G M 15:00:29 1074.48 162.82 6 < 171> 247.650 16.890
156 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ 4 53 15:16:47 1073.94 163.87 10 < 182> 265.030 0.000
157 MARCINIAK ŁUKASZ 4 33 G 15:16:23 1071.66 164.92 2 264.040 0.000
158 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 36 G M 15:16:24 1071.55 165.97 25 < 159> 264.030 0.000
159 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 81 15:16:26 1071.41 167.02 26 < 166> 264.030 0.000
160 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 36 G M 15:06:08 1070.88 168.07 10 < 170> 252.870 16.630
161 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 8 G 15:10:31 1070.20 169.12 18 < 163> 257.400 0.000
162 KOZŁOWSKI JAN 4 16 G 15:16:26 1069.95 170.17 4 263.670 0.000
163 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 20 G 15:10:46 1069.09 171.22 19 < 172> 257.400 0.000
164 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW 4 30 G 15:09:28 1068.92 172.27 12 < 174> 255.970 0.000
165 KIEL HENRYK 4 8 G 15:02:19 1068.67 173.32 5 < 167> 248.270 0.000
166 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 22 G 15:17:35 1066.43 174.37 27 < 169> 264.030 0.000
167 KIEL HENRYK 4 20 G M 15:03:10 1064.78 175.42 6 < 179> 248.270 16.260
168 FIL BOGUSŁAW 4 4 G M 15:17:03 1064.32 176.47 6 < 176> 262.940 16.210
169 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 86 15:18:18 1063.35 177.52 28 < 183> 264.030 0.000
170 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 21 G 15:07:53 1063.00 178.57 11 < 177> 252.870 0.000
171 DRĄG AGNIESZKA 4 18 G 15:03:11 1062.04 179.62 7 247.650 0.000
172 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 58 15:12:28 1061.59 180.67 20 < 181> 257.400 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
173 MYRDZIO STANISŁAW 4 21 G 15:10:49 1061.39 181.72 8 < 175> 255.600 0.000
174 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW 4 20 G 15:11:11 1061.31 182.77 13 255.970 0.000
175 MYRDZIO STANISŁAW 4 22 G 15:11:07 1060.07 183.82 9 255.600 0.000
176 FIL BOGUSŁAW 4 24 G 15:18:16 1059.10 184.87 7 < 188> 262.940 0.000
177 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 2 G 15:08:52 1058.62 185.92 12 252.870 0.000
178 KASOWSKA KATARZYNA 4 33 G 15:02:14 1058.42 186.97 25 < 186> 245.800 0.000
179 KIEL HENRYK 4 50 G 15:04:36 1058.27 188.03 7 248.270 0.000
180 GRUSZCZYŃSKI M & MAŁGORZATA 4 8 G 15:16:53 1058.11 189.08 7 261.230 0.000
181 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 119 15:13:30 1057.08 190.13 21 < 184> 257.400 0.000
182 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ 4 23 G 15:20:47 1056.81 191.18 11 < 191> 265.030 0.000
183 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 10 G 15:19:57 1056.33 192.23 29 264.030 0.000
184 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 63 15:13:43 1056.14 193.28 22 < 187> 257.400 0.000
185 DOMINIAK ANDRZEJ 4 18 G 15:17:23 1056.13 194.33 6 261.270 0.000
186 KASOWSKA KATARZYNA 4 45 G 15:03:10 1054.18 195.38 26 245.800 0.000
187 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 4 G 15:14:32 1052.62 196.43 23 < 190> 257.400 0.000
188 FIL BOGUSŁAW 4 34 G 15:19:54 1052.18 197.48 8 262.940 0.000
189 SZABELKOWSKI WOJCIECH 4 12 G M 15:17:53 1051.70 198.53 25- 1- 1 260.700 15.110
190 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 40 G 15:15:00 1050.61 199.58 24 257.400 0.000
191 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ 4 38 G 15:22:16 1050.60 200.63 12 265.030 0.000
------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:5
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
---------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
192 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ 4 16 G 15:22:21 1050.25 0.00 13 265.030 0.000
193 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 6 G 15:21:27 1050.03 0.00 30 264.030 0.000
194 DŁUGOSZ ADAM 4 7 G 15:17:06 1049.62 0.00 3 259.360 0.000
195 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 33 G 15:11:16 1048.09 0.00 13 252.870 0.000
196 BAZYLEWICZ TADEUSZ 4 10 G 15:13:38 1047.64 0.00 4 255.240 0.000

D O B R Y L O T !
------------------



PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
Tabela współzawodnictwa
Lot nr 2, z dnia 03.05.17 ŁĘKNICA-2
Całość [ 5]
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
|L.P| Nazwisko Imie |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |
| | |Sek| | Pkt. |Konk.| |
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
1 KASOWSKA KATARZYNA 4 47 6 30 79.66
2 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 84 6 22 75.11
3 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 55 6 21 74.55
4 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 84 6 14 72.38
5 GRUSZCZYŃSKI M MAŁGORZATA 4 38 6 12 65.66
6 ADAMCZYK MAREK JERZY 4 26 6 7 63.37
7 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ 4 54 6 6 59.52
8 MARCINIAK ŁUKASZ 4 31 6 6 46.18
9 DOMINIAK ANDRZEJ 4 40 5 5 40.29
10 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW 4 31 5 5 39.03
11 KIEL HENRYK 4 31 3 3 35.14
12 BAZYLEWICZ TADEUSZ 4 37 4 4 31.18
13 SZALA TOMASZ 4 15 3 3 26.41
14 MYRDZIO STANISŁAW 4 23 2 2 14.01
15 ZŁOTKOWSKI ANDRZEJ 4 11 1 1 9.38
16 PROCYSZYN RYSZARD 4 20 1 1 9.24
17 SZEWCZYK MARCIN 4 31 1 1 6.38
18 BINKOWSKI ARKADIUSZ 4 28 1 1 4.00
19 KOZŁOWSKI JAN 4 24 0 0 0.00
20 PAWŁOWSKI ANDRZEJ 4 7 0 0 0.00



PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
Tabela współzawodnictwa
Lot nr 2, z dnia 03.05.17 ŁĘKNICA-2
Typowane [ 1]
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
|L.P| Nazwisko Imie |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |
| | |Sek| | Pkt. |Konk.| |
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
1 KASOWSKA KATARZYNA 4 47 5 30 62.02
2 ADAMCZYK MAREK JERZY 4 26 5 7 56.92
3 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 55 5 21 49.50
4 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 84 3 22 35.70
5 KIEL HENRYK 4 31 3 3 35.14
6 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 84 2 14 24.36
7 MARCINIAK ŁUKASZ 4 31 2 6 20.38
8 GRUSZCZYŃSKI M MAŁGORZATA 4 38 3 12 19.48
9 SZALA TOMASZ 4 15 2 3 18.49
10 DOMINIAK ANDRZEJ 4 40 2 5 15.14
11 MYRDZIO STANISŁAW 4 23 2 2 14.01
12 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW 4 31 1 5 12.39
13 ZŁOTKOWSKI ANDRZEJ 4 11 1 1 9.38
14 PROCYSZYN RYSZARD 4 20 1 1 9.24
15 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ 4 54 1 6 7.08
16 KOZŁOWSKI JAN 4 24 0 0 0.00
17 BAZYLEWICZ TADEUSZ 4 37 0 4 0.00
18 PAWŁOWSKI ANDRZEJ 4 7 0 0 0.00
19 SZEWCZYK MARCIN 4 31 0 1 0.00
20 BINKOWSKI ARKADIUSZ 4 28 0 1 0.00








PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.

LISTA KONKURSOWA NR 2
------------------------
z lotu ŁĘKNICA-2 z dnia 03.05.17
Współrzędne miejsca wypuszczenia 51:32:22.0 N 14:45:06.0 E.

1.Godzina wypuszczenia gołębi...........: 11,05,00
2.Średnia odległość z lotu..............: 130.892 km
3.Ilość członków biorących udział.......: 20
4.Ilość wysłanych gołębi................: 717
5.Ilość konkursów.......................: 144
6.Predkość najszybszego gołębia.........: 1171.62
7.Predkość najwolniejszego gołębia......: 992.57
8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:12,47,32
9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:13,19,33
10.Czas trwania konkursu.................:32 min. 1 sek.
11.Warunki atmosferyczne
w miejscu odlotu :
w miejscu przylotu:
12.System obliczania współzawodnictwa....:
Seria 5 liczy się pierwszych 5 konkursów
Punkty stałe 14.0- gradacja
ETypowane [ 1]F
Lot do MP w kat.A.

ROZLICZENIE LOTU
+----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+
| Nr | Sekcja | ILOŚĆ | WKŁAD. | ZDOB. | % |
| | |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. | |
+----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+
| 4 | Winsko | 20 | 717 | 144 |20.08|
+----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+
| Razem: | 20 | 717 | 144 | |
+------------------------------+--------+--------+-------+-----+


Opracował: Za Zarząd:
Jan Benedykt

---------------- ------------------




PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
- 1 -

Lista konkursowa nr 2. Lot do MP w kat.A.
z lotu ŁĘKNICA-2, w dniu 03.05.17
+---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
|LP.|NAZWISKO,IMIĘ |Se| NUMER OBRĄCZKI | CZAS |SZYBKOŚĆ|COEFFI| WYNIK |ODLEGŁ. |PUNKTY |
| | | | RODOWEJ |PRZYLOTU | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS | [km] | |
+---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
1 KASOWSKA KATARZYNA 4 36 G 12:47:32 1171.62 1.39 47- 30- 5 120.130 0.000
2 MARCINIAK ŁUKASZ 4 21 G M 13:03:23 1169.25 2.79 31- 6- 2 138.420 13.930
3 ADAMCZYK MAREK & JERZY 4 44 G M 13:04:32 1162.02 4.18 26- 7- 5 138.900 13.860
4 ADAMCZYK MAREK & JERZY 4 34 G M 13:05:32 1152.38 5.58 2 < 6> 138.900 13.790
5 KASOWSKA KATARZYNA 4 45 G M 12:49:54 1145.19 6.97 2 < 7> 120.130 13.720
6 ADAMCZYK MAREK & JERZY 4 67 M 13:06:45 1140.86 8.37 3 < 47> 138.900 13.650
7 KASOWSKA KATARZYNA 4 29 G M 12:50:57 1133.84 9.76 3 < 10> 120.130 13.580
8 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 41 G 13:07:02 1132.07 11.16 84- 22- 3 138.150 0.000
9 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 80 13:01:37 1127.20 12.55 84- 14- 2 131.450 0.000
10 KASOWSKA KATARZYNA 4 44 G M 12:51:49 1124.64 13.95 4 < 20> 120.130 13.370
11 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 46 G 12:57:52 1124.60 15.34 55- 21- 5 126.930 0.000
12 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 56 13:08:08 1121.96 16.74 2 < 21> 138.150 0.000
13 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ 4 18 G 13:09:02 1121.15 18.13 54- 6- 1 139.060 0.000
14 KIEL HENRYK 4 9 G M 12:54:54 1113.01 19.53 31- 3- 3 122.320 13.090
15 KIEL HENRYK 4 2 G M 12:55:06 1110.99 20.92 2 < 72> 122.320 13.020
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
16 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 45 G 12:59:21 1110.01 22.32 2 < 18> 126.930 0.000
17 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 7 G M 13:03:30 1109.28 23.71 2 < 28> 131.450 12.880
18 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 31 G M 12:59:26 1109.21 25.10 3 < 18> 126.930 12.810
18 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 67 12:59:26 1109.21 25.10 4 < 30> 126.930 0.000
20 KASOWSKA KATARZYNA 4 7 G 12:53:29 1107.36 27.89 5 < 25> 120.130 0.000
21 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 7 G 13:09:53 1106.23 29.29 3 < 22> 138.150 0.000
22 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 23 G M 13:09:58 1105.50 30.68 4 < 31> 138.150 12.530
23 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ 4 11 G 13:11:15 1101.47 32.08 2 < 33> 139.060 0.000
24 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW 4 14 G M 13:03:10 1101.41 33.47 31- 5- 1 130.150 12.390
25 KASOWSKA KATARZYNA 4 12 G 12:54:05 1101.27 34.87 6 < 25> 120.130 0.000
25 KASOWSKA KATARZYNA 4 14 G 12:54:05 1101.27 34.87 7 < 29> 120.130 0.000
27 GRUSZCZYŃSKI M & MAŁGORZATA 4 43 G 13:07:49 1101.15 37.66 38- 12- 3 135.240 0.000
28 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 90 13:04:41 1098.32 39.05 3 < 37> 131.450 0.000
29 KASOWSKA KATARZYNA 4 21 G 12:54:36 1096.08 40.45 8 < 44> 120.130 0.000
30 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 55 13:00:53 1095.33 41.84 5 < 48> 126.930 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
31 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 33 G M 13:11:36 1091.23 43.24 5 < 39> 138.150 11.900
32 GRUSZCZYŃSKI M & MAŁGORZATA 4 2 G 13:09:20 1087.72 44.63 2 < 34> 135.240 0.000
33 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ 4 35 G 13:13:52 1079.10 46.03 3 < 59> 139.060 0.000
34 GRUSZCZYŃSKI M & MAŁGORZATA 4 39 G 13:10:21 1078.90 47.42 3 < 49> 135.240 0.000
35 DOMINIAK ANDRZEJ 4 8 G 13:10:38 1076.86 48.81 40- 5- 2 135.290 0.000
36 SZALA TOMASZ 4 16 G M 12:58:53 1076.63 50.21 15- 3- 2 122.610 11.550
37 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 16 G M 13:07:09 1076.14 51.60 4 < 38> 131.450 11.480
38 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 43 G 13:07:13 1075.55 53.00 5 < 43> 131.450 0.000
39 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 90 13:13:33 1074.68 54.39 6 < 40> 138.150 0.000
40 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 36 G M 13:13:34 1074.54 55.79 7 < 41> 138.150 11.270
41 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 85 13:13:36 1074.26 57.18 8 < 42> 138.150 0.000
42 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 53 13:13:37 1074.12 58.58 9 < 56> 138.150 0.000
43 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 129 13:07:25 1073.79 59.97 6 < 73> 131.450 0.000
44 KASOWSKA KATARZYNA 4 35 G 12:56:58 1072.91 61.37 9 < 45> 120.130 0.000
45 KASOWSKA KATARZYNA 4 48 G 12:57:04 1071.95 62.76 10 < 46> 120.130 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
46 KASOWSKA KATARZYNA 4 8 G M 12:57:05 1071.79 64.16 11 < 50> 120.130 10.850
47 ADAMCZYK MAREK & JERZY 4 22 G M 13:14:39 1071.35 65.55 4 < 119> 138.900 10.780
48 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 34 G 13:03:43 1069.18 66.95 6 < 53> 126.930 0.000
49 GRUSZCZYŃSKI M & MAŁGORZATA 4 16 G 13:11:30 1069.09 68.34 4 < 58> 135.240 0.000
50 KASOWSKA KATARZYNA 4 18 G 12:57:23 1068.93 69.74 12 < 51> 120.130 0.000
51 KASOWSKA KATARZYNA 4 43 G M 12:57:25 1068.61 71.13 13 < 52> 120.130 10.500
52 KASOWSKA KATARZYNA 4 5 G 12:57:29 1067.98 72.52 14 < 54> 120.130 0.000
53 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 8 G M 13:03:57 1067.09 73.92 7 < 60> 126.930 10.360
54 KASOWSKA KATARZYNA 4 20 G 12:57:45 1065.46 75.31 15 < 55> 120.130 0.000
55 KASOWSKA KATARZYNA 4 2 G 12:57:51 1064.51 76.71 16 < 63> 120.130 0.000
56 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 80 13:14:51 1063.92 78.10 10 < 57> 138.150 0.000
57 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 24 G 13:14:53 1063.65 79.50 11 < 64> 138.150 0.000
58 GRUSZCZYŃSKI M & MAŁGORZATA 4 29 G 13:12:22 1061.82 80.89 5 < 68> 135.240 0.000
59 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ 4 12 G 13:16:02 1061.26 82.29 4 < 100> 139.060 0.000
60 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 1 G M 13:04:45 1059.96 83.68 8 < 61> 126.930 9.870
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
61 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 64 13:04:47 1059.66 85.08 9 < 61> 126.930 0.000
61 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 68 13:04:47 1059.66 85.08 10 < 70> 126.930 0.000
63 KASOWSKA KATARZYNA 4 19 G 12:58:28 1058.73 87.87 17 < 75> 120.130 0.000
64 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 5 G 13:15:37 1057.68 89.26 12 < 84> 138.150 0.000
65 BAZYLEWICZ TADEUSZ 4 44 G 13:07:37 1054.59 90.66 37- 4- 0 129.310 0.000
66 MYRDZIO STANISŁAW 4 12 G M 13:08:10 1053.37 92.05 23- 2- 2 129.740 9.450
67 ZŁOTKOWSKI ANDRZEJ 4 10 G M 13:00:44 1053.02 93.44 11- 1- 1 121.870 9.380
68 GRUSZCZYŃSKI M & MAŁGORZATA 4 44 G M 13:13:37 1051.50 94.84 6 < 71> 135.240 9.310
69 PROCYSZYN RYSZARD 4 39 G M 13:09:34 1049.08 96.23 20- 1- 1 130.680 9.240
70 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 26 G M 13:06:04 1048.43 97.63 11 < 82> 126.930 9.170
71 GRUSZCZYŃSKI M & MAŁGORZATA 4 6 G 13:14:08 1047.29 99.02 7 < 78> 135.240 0.000
72 KIEL HENRYK 4 41 G M 13:02:02 1045.17 100.42 3 122.320 9.030
73 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 30 G 13:10:48 1044.91 101.81 7 < 91> 131.450 0.000
74 MARCINIAK ŁUKASZ 4 33 G 13:17:30 1044.68 103.21 2 < 101> 138.420 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
75 KASOWSKA KATARZYNA 4 34 G M 13:00:07 1043.55 104.60 18 < 77> 120.130 0.000
76 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW 4 18 G 13:09:49 1042.73 106.00 2 < 83> 130.150 0.000
77 KASOWSKA KATARZYNA 4 17 G 13:00:13 1042.64 107.39 19 < 79> 120.130 0.000
78 GRUSZCZYŃSKI M & MAŁGORZATA 4 37 G 13:14:49 1041.78 108.79 8 < 117> 135.240 0.000
79 KASOWSKA KATARZYNA 4 3 G 13:00:19 1041.74 110.18 20 < 93> 120.130 0.000
80 BAZYLEWICZ TADEUSZ 4 31 G 13:09:08 1041.70 111.58 2 < 87> 129.310 0.000
81 DOMINIAK ANDRZEJ 4 46 G M 13:14:53 1041.63 112.97 2 < 89> 135.290 8.410
82 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 39 G 13:06:58 1040.69 114.37 12 < 85> 126.930 0.000
83 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW 4 32 G 13:10:05 1040.51 115.76 3 < 123> 130.150 0.000
84 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 6 G 13:17:48 1040.29 117.15 13 < 86> 138.150 0.000
85 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 5 G 13:07:11 1038.85 118.55 13 < 92> 126.930 0.000
86 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 61 13:18:18 1036.38 119.94 14 < 90> 138.150 0.000
87 BAZYLEWICZ TADEUSZ 4 9 G 13:10:06 1033.65 121.34 3 < 127> 129.310 0.000
88 SZALA TOMASZ 4 19 G 13:03:38 1033.52 122.73 2 < 102> 122.610 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
89 DOMINIAK ANDRZEJ 4 44 G 13:15:58 1033.01 124.13 3 < 105> 135.290 0.000
90 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 57 13:19:03 1030.59 125.52 15 < 108> 138.150 0.000
91 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 57 13:12:34 1030.44 126.92 8 < 106> 131.450 0.000
92 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 54 13:08:16 1029.72 128.31 14 < 94> 126.930 0.000
93 KASOWSKA KATARZYNA 4 47 G 13:01:42 1029.39 129.71 21 < 95> 120.130 0.000
94 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 18 G 13:08:19 1029.30 131.10 15 < 96> 126.930 0.000
95 KASOWSKA KATARZYNA 4 37 G 13:01:49 1028.36 132.50 22 < 98> 120.130 0.000
96 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 25 G 13:08:28 1028.05 133.89 16 < 97> 126.930 0.000
97 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 36 G M 13:08:29 1027.91 135.29 17 < 112> 126.930 7.290
98 KASOWSKA KATARZYNA 4 31 G 13:01:59 1026.90 136.68 23 < 99> 120.130 0.000
99 KASOWSKA KATARZYNA 4 33 G 13:02:03 1026.31 138.08 24 < 103> 120.130 0.000
100 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ 4 44 G M 13:20:33 1025.90 139.47 5 < 128> 139.060 7.080
101 MARCINIAK ŁUKASZ 4 13 G 13:20:01 1025.21 140.86 3 < 109> 138.420 0.000
102 SZALA TOMASZ 4 33 G M 13:04:48 1023.46 142.26 3 122.610 6.940
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
103 KASOWSKA KATARZYNA 4 10 G 13:02:26 1022.96 143.65 25 < 104> 120.130 0.000
104 KASOWSKA KATARZYNA 4 39 G 13:02:32 1022.09 145.05 26 < 107> 120.130 0.000
105 DOMINIAK ANDRZEJ 4 35 G M 13:17:25 1021.70 146.44 4 < 120> 135.290 6.730
106 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 76 13:13:47 1020.71 147.84 9 < 114> 131.450 0.000
107 KASOWSKA KATARZYNA 4 11 G 13:02:55 1018.77 149.23 27 < 111> 120.130 0.000
108 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 74 13:20:38 1018.56 150.63 16 < 115> 138.150 0.000
109 MARCINIAK ŁUKASZ 4 7 G M 13:20:56 1018.29 152.02 4 < 130> 138.420 6.450
110 SZEWCZYK MARCIN 4 45 G 13:09:30 1017.83 153.42 31- 1- 0 126.720 0.000
111 KASOWSKA KATARZYNA 4 16 G 13:03:08 1016.90 154.81 28 < 134> 120.130 0.000
112 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 32 G M 13:09:50 1016.80 156.21 18 < 113> 126.930 0.000
113 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 42 G 13:09:52 1016.52 157.60 19 < 138> 126.930 0.000
114 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 77 13:14:25 1015.71 159.00 10 < 116> 131.450 0.000
115 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 27 G 13:21:01 1015.68 160.39 17 < 118> 138.150 0.000
116 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 64 13:14:42 1013.49 161.79 11 < 121> 131.450 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
117 GRUSZCZYŃSKI M & MAŁGORZATA 4 49 G 13:18:28 1013.29 163.18 9 < 124> 135.240 0.000
118 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 64 13:21:23 1012.95 164.57 18 < 126> 138.150 0.000
119 ADAMCZYK MAREK & JERZY 4 25 G 13:22:25 1010.79 165.97 5 < 122> 138.900 0.000
120 DOMINIAK ANDRZEJ 4 30 G 13:18:51 1010.76 167.36 5 135.290 0.000
121 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 78 13:15:21 1008.44 168.76 12 < 140> 131.450 0.000
122 ADAMCZYK MAREK & JERZY 4 38 G 13:22:52 1007.50 170.15 6 < 132> 138.900 0.000
123 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW 4 35 G 13:14:15 1006.96 171.55 4 < 142> 130.150 0.000
124 GRUSZCZYŃSKI M & MAŁGORZATA 4 21 G M 13:19:23 1006.38 172.94 10 < 125> 135.240 5.400
125 GRUSZCZYŃSKI M & MAŁGORZATA 4 5 G 13:19:36 1004.76 174.34 11 < 133> 135.240 0.000
126 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 69 13:22:38 1003.75 175.73 19 < 129> 138.150 0.000
127 BAZYLEWICZ TADEUSZ 4 41 G 13:13:53 1003.31 177.13 4 129.310 0.000
128 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ 4 14 G 13:23:45 1002.23 178.52 6 139.060 0.000
129 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 88 13:22:57 1001.45 179.92 20 < 137> 138.150 0.000
130 MARCINIAK ŁUKASZ 4 32 G 13:23:16 1001.11 181.31 5 < 131> 138.420 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
131 MARCINIAK ŁUKASZ 4 35 G 13:23:28 999.66 182.71 6 138.420 0.000
132 ADAMCZYK MAREK & JERZY 4 18 G M 13:23:57 999.64 184.10 7 138.900 4.840
133 GRUSZCZYŃSKI M & MAŁGORZATA 4 48 G M 13:20:18 999.56 185.50 12 135.240 4.770
134 KASOWSKA KATARZYNA 4 28 G 13:05:15 999.00 186.89 29 < 135> 120.130 0.000
135 KASOWSKA KATARZYNA 4 26 G 13:05:18 998.59 188.28 30 120.130 0.000
136 MYRDZIO STANISŁAW 4 16 G M 13:14:58 998.26 189.68 2 129.740 4.560
137 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 18 G 13:23:28 997.71 191.07 21 < 139> 138.150 0.000
138 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 21 G 13:12:14 997.62 192.47 20 < 141> 126.930 0.000
139 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 31 G 13:23:30 997.47 193.86 22 138.150 0.000
140 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 12 G 13:16:59 995.96 195.26 13 < 143> 131.450 0.000
141 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 29 G 13:12:35 994.88 196.65 21 126.930 0.000
142 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW 4 11 G 13:15:57 993.89 198.05 5 130.150 0.000
143 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 133 13:17:17 993.70 199.44 14 131.450 0.000
144 BINKOWSKI ARKADIUSZ 4 22 G 13:19:33 992.57 200.84 28- 1- 0 133.550 0.000
------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:5
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
---------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
145 ADAMCZYK MAREK & JERZY 4 3 G 13:25:00 992.14 0.00 8 138.900 0.000
146 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 60 13:13:06 990.87 0.00 22 126.930 0.000
147 KASOWSKA KATARZYNA 4 15 G 13:06:23 989.68 0.00 31 120.130 0.000
148 KASOWSKA KATARZYNA 4 32 G 13:06:26 989.27 0.00 32 120.130 0.000
149 KASOWSKA KATARZYNA 4 49 G 13:06:30 988.72 0.00 33 120.130 0.000

D O B R Y L O T !
------------------


PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
Tabela współzawodnictwa
Lot nr 1, z dnia 30.04.17 ŁĘKNICA-1
Całość [ 5]
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
|L.P| Nazwisko Imie |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |
| | |Sek| | Pkt. |Konk.| |
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
1 KASOWSKA KATARZYNA 4 48 6 43 83.10
2 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 61 6 18 78.58
3 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 95 6 26 72.65
4 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 100 6 16 72.55
5 KIEL HENRYK 4 44 6 14 65.14
6 ADAMCZYK MAREK JERZY 4 27 6 8 64.20
7 FIL BOGUSŁAW 4 37 6 10 62.66
8 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ 4 60 6 12 60.13
9 GRUSZCZYŃSKI M MAŁGORZATA 4 41 6 8 59.18
10 MARCINIAK ŁUKASZ 4 40 6 10 56.34
11 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW 4 35 6 7 51.02
12 KOZŁOWSKI JAN 4 22 5 5 36.97
13 DRĄG AGNIESZKA 4 54 5 5 36.66
14 SZALA TOMASZ 4 14 4 4 29.14
15 MYRDZIO STANISŁAW 4 53 4 4 27.64
16 BAZYLEWICZ TADEUSZ 4 40 3 3 22.80
17 DOMINIAK ANDRZEJ 4 43 3 3 19.96
18 SZTYMER MARIUSZ DARIUSZ 4 41 3 3 16.13
19 BINKOWSKI ARKADIUSZ 4 33 2 2 15.02
20 ZŁOTKOWSKI ANDRZEJ 4 15 1 1 7.18
21 BUDREWICZ KAROL 4 19 0 0 0.00
22 DŁUGOSZ ADAM 4 32 0 0 0.00
23 PAWŁOWSKI ANDRZEJ 4 15 0 0 0.00
24 SZEWCZYK MARCIN 4 40 0 0 0.00





PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
Tabela współzawodnictwa
Lot nr 1, z dnia 30.04.17 ŁĘKNICA-1
Typowane [ 1]
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
|L.P| Nazwisko Imie |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |
| | |Sek| | Pkt. |Konk.| |
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
1 KASOWSKA KATARZYNA 4 48 5 43 66.52
2 KIEL HENRYK 4 44 4 14 38.73
3 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 95 4 26 36.79
4 FIL BOGUSŁAW 4 37 4 10 34.96
5 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW 4 35 4 7 29.49
6 SZALA TOMASZ 4 14 4 4 29.14
7 MARCINIAK ŁUKASZ 4 40 3 10 26.27
8 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 100 3 16 26.17
9 KOZŁOWSKI JAN 4 22 4 5 26.10
10 DRĄG AGNIESZKA 4 54 3 5 25.78
11 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 61 2 18 25.26
12 GRUSZCZYŃSKI M MAŁGORZATA 4 41 2 8 18.95
13 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ 4 60 2 12 13.53
14 ADAMCZYK MAREK JERZY 4 27 1 8 10.52
15 MYRDZIO STANISŁAW 4 53 2 4 10.33
16 SZTYMER MARIUSZ DARIUSZ 4 41 2 3 9.89
17 ZŁOTKOWSKI ANDRZEJ 4 15 1 1 7.18
18 BAZYLEWICZ TADEUSZ 4 40 0 3 0.00
19 BUDREWICZ KAROL 4 19 0 0 0.00
20 DŁUGOSZ ADAM 4 32 0 0 0.00
21 DOMINIAK ANDRZEJ 4 43 0 3 0.00
22 PAWŁOWSKI ANDRZEJ 4 15 0 0 0.00
23 SZEWCZYK MARCIN 4 40 0 0 0.00
24 BINKOWSKI ARKADIUSZ 4 33 0 2 0.00







PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.

LISTA KONKURSOWA NR 1
------------------------
z lotu ŁĘKNICA-1 z dnia 30.04.17
Współrzędne miejsca wypuszczenia 51:32:22.0 N 14:45:06.0 E.

1.Godzina wypuszczenia gołębi...........: 8,30,00
2.Średnia odległość z lotu..............: 130.349 km
3.Ilość członków biorących udział.......: 24
4.Ilość wysłanych gołębi................: 1009
5.Ilość konkursów.......................: 202
6.Predkość najszybszego gołębia.........: 1282.76
7.Predkość najwolniejszego gołębia......: 942.77
8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:10,03,39
9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:10,48,03
10.Czas trwania konkursu.................:44 min. 24 sek.
11.Warunki atmosferyczne
w miejscu odlotu :
w miejscu przylotu:
12.System obliczania współzawodnictwa....:
Seria 5 liczy się pierwszych 5 konkursów
Punkty stałe 14.0- gradacja
ETypowane [ 1]F


ROZLICZENIE LOTU
+----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+
| Nr | Sekcja | ILOŚĆ | WKŁAD. | ZDOB. | % |
| | |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. | |
+----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+
| 4 | Winsko | 24 | 1009 | 202 |20.02|
+----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+
| Razem: | 24 | 1009 | 202 | |
+------------------------------+--------+--------+-------+-----+


Opracował: Za Zarząd:
Jan Benedykt

---------------- ------------------




PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
- 1 -

Lista konkursowa nr 1.
z lotu ŁĘKNICA-1, w dniu 30.04.17
+---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
|LP.|NAZWISKO,IMIĘ |Se| NUMER OBRĄCZKI | CZAS |SZYBKOŚĆ|COEFFI| WYNIK |ODLEGŁ. |PUNKTY |
| | | | RODOWEJ |PRZYLOTU | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS | [km] | |
+---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
1 KASOWSKA KATARZYNA 4 17 G 10:03:39 1282.76 0.99 48- 43- 5 120.130 0.000
2 KASOWSKA KATARZYNA 4 45 G M 10:05:48 1253.97 1.98 2 < 3> 120.130 13.950
3 KASOWSKA KATARZYNA 4 37 G M 10:06:02 1250.92 2.97 3 < 4> 120.130 13.900
4 KASOWSKA KATARZYNA 4 10 G 10:06:59 1238.67 3.96 4 < 6> 120.130 0.000
5 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 1 G M 10:13:14 1229.55 4.96 61- 18- 2 126.930 13.800
6 KASOWSKA KATARZYNA 4 44 G M 10:08:09 1223.94 5.95 5 < 8> 120.130 13.750
7 ADAMCZYK MAREK & JERZY 4 34 G 10:23:39 1222.17 6.94 27- 8- 1 138.900 0.000
8 KASOWSKA KATARZYNA 4 15 G 10:08:19 1221.87 7.93 6 < 13> 120.130 0.000
9 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW 4 30 G 10:16:48 1218.63 8.92 35- 7- 4 130.150 0.000
10 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 76 10:18:03 1216.57 9.91 100- 16- 3 131.450 0.000
11 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 31 G 10:15:11 1206.75 10.90 2 < 12> 126.930 0.000
12 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 54 10:15:13 1206.37 11.89 3 < 25> 126.930 0.000
13 KASOWSKA KATARZYNA 4 9 G 10:10:22 1196.91 12.88 7 < 14> 120.130 0.000
14 KASOWSKA KATARZYNA 4 33 G 10:10:27 1195.92 13.88 8 < 16> 120.130 0.000
15 KIEL HENRYK 4 9 G M 10:12:23 1194.73 14.87 44- 14- 4 122.320 13.300
16 KASOWSKA KATARZYNA 4 29 G 10:11:12 1187.06 15.86 9 < 17> 120.130 0.000
17 KASOWSKA KATARZYNA 4 12 G 10:11:14 1186.66 16.85 10 < 18> 120.130 0.000
18 KASOWSKA KATARZYNA 4 36 G 10:11:21 1185.30 17.84 11 < 20> 120.130 0.000
19 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 31 G 10:22:14 1171.22 18.83 2 < 41> 131.450 0.000
20 KASOWSKA KATARZYNA 4 32 G 10:12:40 1170.10 19.82 12 < 26> 120.130 0.000
21 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 33 G 10:28:12 1168.78 20.81 95- 26- 4 138.150 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
22 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 57 10:28:18 1167.79 21.80 2 < 37> 138.150 0.000
23 SZALA TOMASZ 4 15 G M 10:15:05 1166.79 22.79 14- 4- 4 122.610 12.910
24 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ 4 48 G 10:29:23 1164.82 23.79 60- 12- 2 139.060 0.000
25 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 65 10:19:21 1160.77 24.78 4 < 29> 126.930 0.000
26 KASOWSKA KATARZYNA 4 7 G 10:13:46 1157.69 25.77 13 < 27> 120.130 0.000
27 KASOWSKA KATARZYNA 4 35 G 10:14:08 1153.62 26.76 14 < 28> 120.130 0.000
28 KASOWSKA KATARZYNA 4 46 G M 10:14:38 1148.10 27.75 15 < 30> 120.130 12.660
29 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 27 G 10:20:35 1147.82 28.74 5 < 33> 126.930 0.000
30 KASOWSKA KATARZYNA 4 50 G 10:14:41 1147.56 29.73 16 < 32> 120.130 0.000
31 MARCINIAK ŁUKASZ 4 29 G 10:30:45 1146.34 30.72 40- 10- 3 138.420 0.000
32 KASOWSKA KATARZYNA 4 16 G 10:14:49 1146.10 31.71 17 < 36> 120.130 0.000
33 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 36 G 10:21:19 1140.26 32.71 6 < 33> 126.930 0.000
33 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 25 G 10:21:19 1140.26 32.71 7 < 46> 126.930 0.000
35 FIL BOGUSŁAW 4 55 10:30:48 1136.51 34.69 37- 10- 4 137.290 0.000
36 KASOWSKA KATARZYNA 4 8 G M 10:16:38 1126.57 35.68 18 < 38> 120.130 12.260
37 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 13 G M 10:32:41 1126.07 36.67 3 < 49> 138.150 12.210
38 KASOWSKA KATARZYNA 4 43 G 10:16:43 1125.69 37.66 19 < 40> 120.130 0.000
39 GRUSZCZYŃSKI M & MAŁGORZATA 4 15 G 10:30:21 1123.72 38.65 41- 8- 2 135.240 0.000
40 KASOWSKA KATARZYNA 4 11 G 10:16:56 1123.41 39.64 20 < 44> 120.130 0.000
41 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 56 10:27:11 1121.75 40.63 3 < 45> 131.450 0.000
42 FIL BOGUSŁAW 4 5 G M 10:32:42 1118.91 41.63 2 < 77> 137.290 11.960
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
43 ADAMCZYK MAREK & JERZY 4 18 G 10:34:44 1113.58 42.62 2 < 62> 138.900 0.000
44 KASOWSKA KATARZYNA 4 2 G 10:18:01 1112.14 43.61 21 < 51> 120.130 0.000
45 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 32 G 10:28:24 1110.22 44.60 4 < 56> 131.450 0.000
46 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 26 G 10:24:23 1109.69 45.59 8 < 48> 126.930 0.000
47 KIEL HENRYK 4 53 10:20:16 1109.31 46.58 2 < 68> 122.320 0.000
48 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 45 G 10:24:33 1108.08 47.57 9 < 52> 126.930 0.000
49 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 56 10:34:43 1107.71 48.56 4 < 50> 138.150 0.000
50 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 70 10:35:01 1105.05 49.55 5 < 55> 138.150 0.000
51 KASOWSKA KATARZYNA 4 5 G 10:18:47 1104.31 50.55 22 < 53> 120.130 0.000
52 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 23 G M 10:25:08 1102.46 51.54 10 < 63> 126.930 11.460
53 KASOWSKA KATARZYNA 4 28 G 10:19:10 1100.43 52.53 23 < 54> 120.130 0.000
54 KASOWSKA KATARZYNA 4 27 G 10:19:13 1099.92 53.52 24 < 57> 120.130 0.000
55 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 48 G 10:36:01 1096.28 54.51 6 < 58> 138.150 0.000
56 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 29 G M 10:29:55 1096.18 55.50 5 < 65> 131.450 11.260
57 KASOWSKA KATARZYNA 4 14 G 10:19:51 1093.58 56.49 25 < 66> 120.130 0.000
58 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 74 10:36:52 1088.94 57.48 7 < 59> 138.150 0.000
59 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 98 10:37:03 1087.37 58.47 8 < 61> 138.150 0.000
60 KOZŁOWSKI JAN 4 33 G M 10:37:08 1083.98 59.46 22- 5- 4 137.810 11.060
61 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 25 G M 10:37:31 1083.39 60.46 9 < 67> 138.150 11.010
62 ADAMCZYK MAREK & JERZY 4 21 G 10:38:34 1080.37 61.45 3 < 71> 138.900 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
63 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 29 G 10:27:40 1078.73 62.44 11 < 75> 126.930 0.000
64 KOZŁOWSKI JAN 4 13 G 10:38:00 1076.64 63.43 2 < 162> 137.810 0.000
65 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 36 G 10:32:17 1074.96 64.42 6 < 89> 131.450 0.000
66 KASOWSKA KATARZYNA 4 6 G M 10:21:53 1073.71 65.41 26 < 85> 120.130 0.000
67 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 39 G 10:38:43 1073.29 66.40 10 < 74> 138.150 0.000
68 KIEL HENRYK 4 4 G 10:24:15 1070.64 67.39 3 < 76> 122.320 0.000
69 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ 4 14 G 10:40:14 1067.78 68.38 2 < 87> 139.060 0.000
70 MARCINIAK ŁUKASZ 4 25 G 10:39:42 1067.23 69.38 2 < 84> 138.420 0.000
71 ADAMCZYK MAREK & JERZY 4 3 G M 10:40:18 1066.00 70.37 4 < 98> 138.900 10.520
72 MYRDZIO STANISŁAW 4 12 G 10:32:11 1061.85 71.36 53- 4- 2 129.740 0.000
73 GRUSZCZYŃSKI M & MAŁGORZATA 4 44 G M 10:37:37 1059.74 72.35 2 < 82> 135.240 10.420
74 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 26 G 10:40:24 1059.43 73.34 11 < 80> 138.150 0.000
75 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 7 G 10:30:10 1056.28 74.33 12 < 102> 126.930 0.000
76 KIEL HENRYK 4 24 G 10:26:06 1053.58 75.32 4 < 86> 122.320 0.000
77 FIL BOGUSŁAW 4 22 G 10:40:31 1051.90 76.31 3 < 78> 137.290 0.000
78 FIL BOGUSŁAW 4 37 G 10:40:32 1051.76 77.30 4 < 96> 137.290 0.000
79 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW 4 10 G M 10:33:45 1051.72 78.30 2 < 103> 130.150 10.120
80 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 28 G 10:41:30 1050.57 79.29 12 < 83> 138.150 0.000
81 DRĄG AGNIESZKA 4 2 G M 10:25:58 1049.27 80.28 54- 5- 3 121.680 10.020
82 GRUSZCZYŃSKI M & MAŁGORZATA 4 4 G 10:38:58 1048.64 81.27 3 < 92> 135.240 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
83 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 93 10:41:52 1047.65 82.26 13 < 100> 138.150 0.000
84 MARCINIAK ŁUKASZ 4 7 G M 10:42:09 1047.45 83.25 3 < 94> 138.420 9.870
85 KASOWSKA KATARZYNA 4 31 G 10:24:42 1047.34 84.24 27 < 90> 120.130 0.000
86 KIEL HENRYK 4 41 G M 10:26:53 1046.51 85.23 5 < 93> 122.320 9.770
87 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ 4 76 10:43:11 1044.13 86.22 3 < 88> 139.060 0.000
88 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ 4 3 G 10:43:12 1043.99 87.22 4 < 104> 139.060 0.000
89 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 58 10:35:56 1043.81 88.21 7 < 95> 131.450 0.000
90 KASOWSKA KATARZYNA 4 48 G 10:25:19 1041.74 89.20 28 < 91> 120.130 0.000
91 KASOWSKA KATARZYNA 4 20 G M 10:25:23 1041.14 90.19 29 < 106> 120.130 0.000
92 GRUSZCZYŃSKI M & MAŁGORZATA 4 46 G 10:40:36 1035.53 91.18 4 < 108> 135.240 0.000
93 KIEL HENRYK 4 51 10:28:18 1033.98 92.17 6 < 117> 122.320 0.000
94 MARCINIAK ŁUKASZ 4 14 G M 10:43:53 1033.89 93.16 4 < 141> 138.420 9.370
95 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 57 10:37:10 1033.68 94.15 8 < 97> 131.450 0.000
96 FIL BOGUSŁAW 4 20 G 10:42:52 1033.29 95.14 5 < 107> 137.290 0.000
97 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 27 G 10:37:13 1033.28 96.13 9 < 99> 131.450 0.000
98 ADAMCZYK MAREK & JERZY 4 5 G 10:44:27 1033.10 97.13 5 < 123> 138.900 0.000
99 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 67 10:37:20 1032.33 98.12 10 < 101> 131.450 0.000
100 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 64 10:43:55 1031.61 99.11 14 < 110> 138.150 0.000
101 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 11 G M 10:38:02 1026.69 100.10 11 < 105> 131.450 9.020
102 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 68 10:33:46 1025.56 101.09 13 < 143> 126.930 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
103 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW 4 14 G M 10:36:55 1025.48 102.08 3 < 153> 130.150 8.930
104 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ 4 22 G M 10:46:00 1022.50 103.07 5 < 114> 139.060 8.880
105 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 53 10:38:39 1021.76 104.06 12 < 119> 131.450 0.000
106 KASOWSKA KATARZYNA 4 3 G 10:27:45 1020.21 105.05 30 < 116> 120.130 0.000
107 FIL BOGUSŁAW 4 43 G M 10:44:36 1019.99 106.05 6 < 112> 137.290 8.730
108 GRUSZCZYŃSKI M & MAŁGORZATA 4 9 G 10:42:37 1019.78 107.04 5 < 111> 135.240 0.000
109 BINKOWSKI ARKADIUSZ 4 57 10:41:02 1019.21 108.03 33- 2- 0 133.550 0.000
110 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 53 10:45:33 1019.18 109.02 15 < 122> 138.150 0.000
111 GRUSZCZYŃSKI M & MAŁGORZATA 4 18 G M 10:42:42 1019.14 110.01 6 < 128> 135.240 8.530
112 FIL BOGUSŁAW 4 39 G 10:44:48 1018.47 111.00 7 < 129> 137.290 0.000
113 BAZYLEWICZ TADEUSZ 4 40 G M 10:37:09 1016.99 111.99 40- 3- 0 129.310 0.000
114 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ 4 27 G 10:47:03 1014.67 112.98 6 < 139> 139.060 0.000
115 DRĄG AGNIESZKA 4 10 G M 10:30:01 1013.86 113.97 2 < 133> 121.680 8.330
116 KASOWSKA KATARZYNA 4 18 G M 10:28:33 1013.33 114.97 31 < 135> 120.130 0.000
117 KIEL HENRYK 4 48 G 10:30:50 1012.30 115.96 7 < 120> 122.320 0.000
118 DOMINIAK ANDRZEJ 4 28 G 10:43:40 1012.15 116.95 43- 3- 0 135.290 0.000
119 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 129 10:39:55 1011.80 117.94 13 < 164> 131.450 0.000
120 KIEL HENRYK 4 15 G 10:30:57 1011.33 118.93 8 < 121> 122.320 0.000
121 KIEL HENRYK 4 5 G 10:31:06 1010.07 119.92 9 < 124> 122.320 0.000
122 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 36 G 10:46:47 1009.99 120.91 16 < 131> 138.150 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
123 ADAMCZYK MAREK & JERZY 4 65 10:47:33 1009.82 121.90 6 < 150> 138.900 0.000
124 KIEL HENRYK 4 8 G M 10:31:12 1009.24 122.89 10 < 126> 122.320 7.880
125 SZALA TOMASZ 4 33 G M 10:31:39 1007.89 123.89 2 < 197> 122.610 7.830
126 KIEL HENRYK 4 30 G M 10:31:24 1007.58 124.88 11 < 127> 122.320 7.780
127 KIEL HENRYK 4 57 10:31:41 1005.23 125.87 12 < 140> 122.320 0.000
128 GRUSZCZYŃSKI M & MAŁGORZATA 4 23 G 10:44:34 1005.00 126.86 7 < 130> 135.240 0.000
129 FIL BOGUSŁAW 4 33 G M 10:46:44 1004.07 127.85 8 < 149> 137.290 7.630
130 GRUSZCZYŃSKI M & MAŁGORZATA 4 48 G 10:44:43 1003.89 128.84 8 135.240 0.000
131 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 3 G M 10:48:03 1000.72 129.83 17 < 134> 138.150 7.530
132 BAZYLEWICZ TADEUSZ 4 46 G 10:39:15 1000.46 130.82 2 < 144> 129.310 0.000
133 DRĄG AGNIESZKA 4 1 G M 10:31:40 1000.11 131.81 3 < 171> 121.680 7.430
134 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 52 10:48:13 999.52 132.80 18 < 136> 138.150 0.000
135 KASOWSKA KATARZYNA 4 42 G 10:30:29 997.07 133.80 32 < 151> 120.130 0.000
136 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 5 G 10:48:46 995.56 134.79 19 < 152> 138.150 0.000
137 DOMINIAK ANDRZEJ 4 6 G 10:45:54 995.51 135.78 2 < 191> 135.290 0.000
138 ZŁOTKOWSKI ANDRZEJ 4 15 G M 10:32:30 994.86 136.77 15- 1- 1 121.870 7.180
139 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ 4 44 G 10:49:47 994.83 137.76 7 < 148> 139.060 0.000
140 KIEL HENRYK 4 10 G 10:32:59 994.61 138.75 13 < 178> 122.320 0.000
141 MARCINIAK ŁUKASZ 4 20 G M 10:49:28 992.50 139.74 5 < 142> 138.420 7.030
142 MARCINIAK ŁUKASZ 4 9 G 10:49:50 989.89 140.73 6 < 159> 138.420 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
143 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 33 G 10:38:16 989.58 141.72 14 < 146> 126.930 0.000
144 BAZYLEWICZ TADEUSZ 4 19 G 10:40:41 989.49 142.72 3 129.310 0.000
145 MYRDZIO STANISŁAW 4 9 G 10:41:47 984.50 143.71 2 < 176> 129.740 0.000
146 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 14 G 10:38:58 984.21 144.70 15 < 147> 126.930 0.000
147 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 3 G 10:39:03 983.57 145.69 16 < 186> 126.930 0.000
148 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ 4 65 10:51:27 983.10 146.68 8 < 168> 139.060 0.000
149 FIL BOGUSŁAW 4 28 G M 10:49:41 982.87 147.67 9 < 160> 137.290 6.640
150 ADAMCZYK MAREK & JERZY 4 22 G 10:51:24 982.32 148.66 7 < 183> 138.900 0.000
151 KASOWSKA KATARZYNA 4 34 G 10:32:18 982.26 149.65 33 < 158> 120.130 0.000
152 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 59 10:50:40 982.11 150.64 20 < 155> 138.150 0.000
153 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW 4 26 G M 10:42:47 980.17 151.64 4 < 156> 130.150 6.440
154 BINKOWSKI ARKADIUSZ 4 60 10:46:20 979.58 152.63 2 133.550 0.000
155 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 18 G 10:51:04 979.32 153.62 21 < 161> 138.150 0.000
156 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW 4 21 G 10:42:54 979.31 154.61 5 < 169> 130.150 0.000
157 SZTYMER MARIUSZ & DARIUSZ 4 7 G 10:43:13 978.56 155.60 41- 3- 2 130.360 0.000
158 KASOWSKA KATARZYNA 4 47 G 10:32:46 978.52 156.59 34 < 167> 120.130 0.000
159 MARCINIAK ŁUKASZ 4 24 G 10:51:34 977.77 157.58 7 < 177> 138.420 0.000
160 FIL BOGUSŁAW 4 58 10:50:38 976.23 158.57 10 137.290 0.000
161 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 17 G M 10:51:43 974.83 159.56 22 < 163> 138.150 6.040
162 KOZŁOWSKI JAN 4 5 G M 10:51:23 974.73 160.56 3 < 190> 137.810 5.990
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
163 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 86 10:52:04 972.43 161.55 23 < 165> 138.150 0.000
164 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 15 G M 10:45:14 972.02 162.54 14 < 184> 131.450 5.890
165 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 88 10:52:08 971.98 163.53 24 < 170> 138.150 0.000
166 SZTYMER MARIUSZ & DARIUSZ 4 3 G M 10:44:15 971.02 164.52 2 < 200> 130.360 5.790
167 KASOWSKA KATARZYNA 4 24 G 10:33:47 970.49 165.51 35 < 172> 120.130 0.000
168 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ 4 59 10:53:28 969.28 166.50 9 < 180> 139.060 0.000
169 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW 4 22 G 10:44:23 968.50 167.49 6 < 202> 130.150 0.000
170 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 45 G 10:52:42 968.12 168.48 25 < 201> 138.150 0.000
171 DRĄG AGNIESZKA 4 54 10:36:04 965.20 169.47 4 < 175> 121.680 0.000
172 KASOWSKA KATARZYNA 4 23 G 10:34:30 964.90 170.47 36 < 173> 120.130 0.000
173 KASOWSKA KATARZYNA 4 39 G 10:34:31 964.77 171.46 37 < 174> 120.130 0.000
174 KASOWSKA KATARZYNA 4 21 G 10:34:35 964.25 172.45 38 < 185> 120.130 0.000
175 DRĄG AGNIESZKA 4 4 G 10:36:25 962.53 173.44 5 121.680 0.000
176 MYRDZIO STANISŁAW 4 16 G M 10:45:18 958.91 174.43 3 < 181> 129.740 5.290
177 MARCINIAK ŁUKASZ 4 40 G 10:54:28 958.15 175.42 8 < 179> 138.420 0.000
178 KIEL HENRYK 4 2 G 10:37:40 958.12 176.41 14 122.320 0.000
179 MARCINIAK ŁUKASZ 4 32 G 10:54:33 957.59 177.40 9 < 194> 138.420 0.000
180 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ 4 67 10:55:42 954.43 178.39 10 < 182> 139.060 0.000
181 MYRDZIO STANISŁAW 4 15 G M 10:46:01 953.85 179.39 4 129.740 5.040
182 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ 4 10 G 10:55:48 953.77 180.38 11 < 189> 139.060 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
183 ADAMCZYK MAREK & JERZY 4 11 G 10:55:57 951.70 181.37 8 138.900 0.000
184 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 55 10:48:09 951.50 182.36 15 < 188> 131.450 0.000
185 KASOWSKA KATARZYNA 4 4 G 10:36:31 949.52 183.35 39 < 187> 120.130 0.000
186 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 21 G 10:43:41 949.48 184.34 17 < 196> 126.930 0.000
187 KASOWSKA KATARZYNA 4 38 G 10:36:39 948.52 185.33 40 < 192> 120.130 0.000
188 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 12 G 10:48:38 948.19 186.32 16 131.450 0.000
189 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ 4 1 G M 10:56:48 947.28 187.31 12 139.060 4.650
190 KOZŁOWSKI JAN 4 6 G M 10:55:31 947.04 188.31 4 < 193> 137.810 4.600
191 DOMINIAK ANDRZEJ 4 30 G 10:52:52 946.97 189.30 3 135.290 0.000
192 KASOWSKA KATARZYNA 4 1 G 10:36:53 946.78 190.29 41 < 195> 120.130 0.000
193 KOZŁOWSKI JAN 4 11 G M 10:55:37 946.39 191.28 5 137.810 4.450
194 MARCINIAK ŁUKASZ 4 2 G 10:56:17 946.25 192.27 10 138.420 0.000
195 KASOWSKA KATARZYNA 4 19 G 10:37:04 945.41 193.26 42 < 198> 120.130 0.000
196 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 56 10:44:21 944.77 194.25 18 126.930 0.000
197 SZALA TOMASZ 4 36 G M 10:39:47 944.73 195.24 3 < 199> 122.610 4.250
198 KASOWSKA KATARZYNA 4 25 G 10:37:12 944.42 196.23 43 120.130 0.000
199 SZALA TOMASZ 4 18 G M 10:39:52 944.12 197.22 4 122.610 4.150
200 SZTYMER MARIUSZ & DARIUSZ 4 5 G M 10:48:05 944.07 198.22 3 130.360 4.100
201 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 7 G 10:56:25 943.54 199.21 26 138.150 0.000
202 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW 4 27 G M 10:48:03 942.77 200.20 7 130.150 4.000
------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:5
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
---------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
203 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ 4 32 G 10:57:31 942.67 0.00 13 139.060 0.000
204 GRUSZCZYŃSKI M & MAŁGORZATA 4 7 G M 10:53:34 942.00 0.00 9 135.240 0.000
205 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 8 G M 10:45:17 938.25 0.00 19 126.930 0.000
206 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 90 10:57:20 937.67 0.00 27 138.150 0.000
207 KIEL HENRYK 4 45 G 10:40:47 935.29 0.00 15 122.320 0.000

D O B R Y L O T !
------------------




MŁODE





PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
Tabela współzawodnictwa
Lot nr 5, z dnia 16.09.17 HALLE
Całość [ 4]
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
|L.P| Nazwisko Imie |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |
| | |Sek| | Pkt. |Konk.| |
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
1 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 63 7 33 202.61
2 KIEL HENRYK 4 30 7 13 195.67
3 KASOWSKA KATARZYNA 4 15 7 10 193.05
4 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 37 7 9 193.00
5 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 59 7 10 187.20
6 BAZYLEWICZ TADEUSZ 4 52 7 13 186.62
7 CZERYBA MARIUSZ 4 37 7 8 178.16
8 FIL BOGUSŁAW 4 42 7 7 176.95
9 SZTYMER MARIUSZ DARIUSZ 4 59 6 6 159.88
10 GAJEWSKI MATEUSZ 4 42 7 8 159.50
11 PROCYSZYN RYSZARD 4 33 6 6 140.71
12 DOMINIAK ANDRZEJ 4 34 6 6 131.40
13 SZEWCZYK MARCIN 4 40 4 4 95.35
14 MYRDZIO STANISŁAW 4 28 4 4 91.14
15 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW 4 28 4 4 88.67
16 KOZŁOWSKI JAN 4 30 3 3 81.08
17 BINKOWSKI ARKADIUSZ 4 30 3 3 80.64
18 GRUSZCZYŃSKI M MAŁGORZATA 4 34 3 3 72.48
19 DŁUGOSZ ADAM 4 21 3 3 69.23
20 SZALA TOMASZ 4 22 2 2 51.79
21 BAWOROWSKI MICHAŁ 4 34 2 2 50.76
22 SZABELKOWSKI WOJCIECH 4 20 1 1 28.66




PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
Tabela współzawodnictwa
Lot nr 5, z dnia 16.09.17 HALLE
Typowane [ 1]
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
|L.P| Nazwisko Imie |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |
| | |Sek| | Pkt. |Konk.| |
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
1 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 63 8 33 222.42
2 KASOWSKA KATARZYNA 4 15 8 10 217.64
3 KIEL HENRYK 4 30 8 13 212.54
4 BAZYLEWICZ TADEUSZ 4 52 6 13 153.05
5 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 37 5 9 134.85
6 CZERYBA MARIUSZ 4 37 4 8 104.15
7 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 59 4 10 103.24
8 GAJEWSKI MATEUSZ 4 42 4 8 87.27
9 KOZŁOWSKI JAN 4 30 3 3 81.08
10 PROCYSZYN RYSZARD 4 33 3 6 70.58
11 DŁUGOSZ ADAM 4 21 3 3 69.23
12 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW 4 28 3 4 65.29
13 FIL BOGUSŁAW 4 42 2 7 57.52
14 SZEWCZYK MARCIN 4 40 2 4 52.29
15 SZALA TOMASZ 4 22 2 2 51.79
16 DOMINIAK ANDRZEJ 4 34 2 6 44.90
17 GRUSZCZYŃSKI M MAŁGORZATA 4 34 1 3 29.55
18 SZABELKOWSKI WOJCIECH 4 20 1 1 28.66
19 BINKOWSKI ARKADIUSZ 4 30 1 3 25.48
20 MYRDZIO STANISŁAW 4 28 1 4 23.12
21 BAWOROWSKI MICHAŁ 4 34 1 2 22.42
22 SZTYMER MARIUSZ DARIUSZ 4 59 0 6 0.00



PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.

LISTA KONKURSOWA NR 5
------------------------
z lotu HALLE z dnia 16.09.17
Współrzędne miejsca wypuszczenia 51:29:05.9 N 12:05:28.3 E.

1.Godzina wypuszczenia gołębi...........: 8,00,00
2.Średnia odległość z lotu..............: 315.528 km
3.Ilość członków biorących udział.......: 22
4.Ilość wysłanych gołębi................: 790
5.Ilość konkursów.......................: 158
6.Predkość najszybszego gołębia.........: 1309.92
7.Predkość najwolniejszego gołębia......: 1148.05
8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:11,57,43
9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:12,31,25
10.Czas trwania konkursu.................:33 min. 42 sek.
11.Warunki atmosferyczne
w miejscu odlotu :
w miejscu przylotu:
12.System obliczania współzawodnictwa....:
Wszystkie wsadzone liczy się 7 konkursów
Punkty stałe 30.0- gradacja
ECałość [ 4]F


ROZLICZENIE LOTU
+----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+
| Nr | Sekcja | ILOŚĆ | WKŁAD. | ZDOB. | % |
| | |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. | |
+----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+
| 4 | Winsko | 22 | 790 | 158 |20.00|
+----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+
| Razem: | 22 | 790 | 158 | |
+------------------------------+--------+--------+-------+-----+


Opracował: Za Zarząd:
Jan Benedykt

---------------- ------------------




PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
- 1 -

Lista konkursowa nr 5.
z lotu HALLE, w dniu 16.09.17
+---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
|LP.|NAZWISKO,IMIĘ |Se| NUMER OBRĄCZKI | CZAS |SZYBKOŚĆ|COEFFI| WYNIK |ODLEGŁ. |PUNKTY |
| | | | RODOWEJ |PRZYLOTU | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS | [km] | |
+---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
1 SZEWCZYK MARCIN 4 3 GS 11:57:43 1309.92 1.27 40- 4- 4 311.390 30.000
2 KIEL HENRYK 4 33 G 11:54:49 1307.36 2.53 30- 13- 7 306.990 29.940
3 KOZŁOWSKI JAN 4 2 GS 12:07:19 1303.35 3.80 30- 3- 3 322.340 29.870
4 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 6 GS 12:07:58 1301.43 5.06 37- 9- 7 322.710 29.810
5 FIL BOGUSŁAW 4 70 GS 12:07:09 1300.79 6.33 42- 7- 7 321.490 29.750
6 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 23 GS 12:00:49 1293.93 7.59 63- 33- 7 311.600 29.680
7 BINKOWSKI ARKADIUSZ 4 26 G 12:07:13 1287.09 8.86 30- 3- 3 318.190 29.620
8 GRUSZCZYŃSKI M & MAŁGORZATA 4 20 GS 12:10:02 1279.87 10.13 34- 3- 3 320.010 29.550
9 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 25 G 12:05:22 1269.94 11.39 2 < 11> 311.600 29.490
10 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 63 G 12:10:29 1262.12 12.66 59- 10- 7 316.140 29.430
11 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 26 GS 12:07:36 1258.48 13.92 3 < 14> 311.600 29.360
12 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 53 GS 12:16:37 1257.56 15.19 2 < 20> 322.710 29.300
13 BAZYLEWICZ TADEUSZ 4 1 GS 12:09:41 1257.43 16.46 52- 13- 7 313.960 29.240
14 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 43 G 12:08:33 1253.67 17.72 4 < 24> 311.600 29.170
15 KASOWSKA KATARZYNA 4 15 GS 12:03:01 1252.55 18.99 15- 10- 7 304.390 29.110
16 KASOWSKA KATARZYNA 4 35 GS 12:03:06 1252.12 20.25 2 < 17> 304.390 29.040
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
17 KASOWSKA KATARZYNA 4 4 GS 12:03:08 1251.95 21.52 3 < 41> 304.390 28.980
18 SZTYMER MARIUSZ & DARIUSZ 4 14 G 12:12:39 1247.26 22.78 59- 6- 6 315.120 28.920
19 KIEL HENRYK 4 8 GS 12:06:40 1244.55 24.05 2 < 37> 306.990 28.850
20 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 51 GS 12:19:38 1242.95 25.32 3 < 25> 322.710 28.790
21 CZERYBA MARIUSZ 4 6 GS 12:13:43 1239.41 26.58 37- 8- 7 314.460 28.730
22 SZABELKOWSKI WOJCIECH 4 19 GS 12:17:49 1239.37 27.85 20- 1- 1 319.530 28.660
23 CZERYBA MARIUSZ 4 10 G 12:13:47 1239.09 29.11 2 < 26> 314.460 28.600
24 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 40 GS 12:11:57 1236.75 30.38 5 < 28> 311.600 28.540
25 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 14 G 12:21:06 1235.96 31.65 4 < 67> 322.710 28.470
26 CZERYBA MARIUSZ 4 4 GS 12:14:46 1234.31 32.91 3 < 101> 314.460 28.410
27 BAWOROWSKI MICHAŁ 4 2 G 12:11:26 1232.73 34.18 34- 2- 2 309.950 28.340
28 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 34 G 12:12:56 1231.95 35.44 6 < 31> 311.600 28.280
29 SZTYMER MARIUSZ & DARIUSZ 4 31 G 12:15:52 1231.58 36.71 2 < 54> 315.120 28.220
30 BAZYLEWICZ TADEUSZ 4 4 GS 12:14:59 1231.30 37.97 2 < 43> 313.960 28.150
31 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 22 GS 12:13:16 1230.32 39.24 7 < 32> 311.600 28.090
32 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 53 G 12:13:18 1230.16 40.51 8 < 33> 311.600 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
33 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 70 GS 12:13:19 1230.08 41.77 9 < 35> 311.600 0.000
34 FIL BOGUSŁAW 4 1 G 12:21:36 1228.94 43.04 2 < 36> 321.490 27.900
35 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 45 G 12:13:37 1228.63 44.30 10 < 40> 311.600 0.000
36 FIL BOGUSŁAW 4 4 GS 12:21:42 1228.47 45.57 3 < 50> 321.490 27.770
37 KIEL HENRYK 4 22 GS 12:10:00 1227.96 46.84 3 < 38> 306.990 27.710
38 KIEL HENRYK 4 6 GS 12:10:38 1224.86 48.10 4 < 39> 306.990 27.640
39 KIEL HENRYK 4 25 GS 12:10:48 1224.04 49.37 5 < 48> 306.990 27.580
40 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 19 G 12:14:35 1223.96 50.63 11 < 45> 311.600 0.000
41 KASOWSKA KATARZYNA 4 28 GS 12:09:11 1221.55 51.90 4 < 42> 304.390 27.450
42 KASOWSKA KATARZYNA 4 16 GS 12:09:48 1218.54 53.16 5 < 63> 304.390 27.390
43 BAZYLEWICZ TADEUSZ 4 81 GS 12:18:11 1216.04 54.43 3 < 44> 313.960 27.320
44 BAZYLEWICZ TADEUSZ 4 25 G 12:18:27 1214.78 55.70 4 < 74> 313.960 27.260
45 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 8 GS 12:17:13 1211.43 56.96 12 < 46> 311.600 0.000
46 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 72 G 12:17:17 1211.12 58.23 13 < 47> 311.600 0.000
47 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 17 GS 12:17:20 1210.88 59.49 14 < 60> 311.600 0.000
48 KIEL HENRYK 4 38 GS 12:14:24 1206.72 60.76 6 < 49> 306.990 27.010
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
49 KIEL HENRYK 4 29 G 12:14:49 1204.75 62.03 7 < 73> 306.990 26.940
50 FIL BOGUSŁAW 4 47 G 12:26:57 1204.31 63.29 4 < 126> 321.490 26.880
51 SZALA TOMASZ 4 20 GS 12:15:20 1203.13 64.56 22- 2- 2 307.200 26.820
52 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 10 G 12:22:48 1202.97 65.82 2 < 52> 316.140 26.750
52 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 80 GS 12:22:48 1202.97 65.82 3 < 56> 316.140 26.750
54 SZTYMER MARIUSZ & DARIUSZ 4 16 G 12:21:58 1202.90 68.35 3 < 55> 315.120 26.620
55 SZTYMER MARIUSZ & DARIUSZ 4 33 G 12:22:01 1202.67 69.62 4 < 70> 315.120 26.560
56 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 28 G 12:22:59 1202.13 70.89 4 < 64> 316.140 26.500
57 GAJEWSKI MATEUSZ 4 47 G 12:29:41 1200.67 72.15 42- 8- 7 323.800 26.430
58 GAJEWSKI MATEUSZ 4 43 GS 12:30:04 1198.96 73.42 2 < 94> 323.800 26.370
59 KOZŁOWSKI JAN 4 7 GS 12:29:03 1198.07 74.68 2 < 81> 322.340 26.310
60 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 15 G 12:20:10 1197.69 75.95 15 < 61> 311.600 0.000
61 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 33 G 12:20:14 1197.39 77.22 16 < 62> 311.600 0.000
62 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 5 G 12:20:23 1196.70 78.48 17 < 77> 311.600 0.000
63 KASOWSKA KATARZYNA 4 8 GS 12:14:26 1196.35 79.75 6 < 79> 304.390 26.050
64 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 39 G 12:24:17 1196.22 81.01 5 < 65> 316.140 25.990
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
65 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 68 GS 12:24:21 1195.92 82.28 6 < 66> 316.140 25.920
66 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 31 GS 12:24:25 1195.61 83.54 7 < 84> 316.140 25.860
67 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 67 GS 12:30:09 1194.56 84.81 5 < 68> 322.710 25.800
68 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 65 G 12:30:11 1194.41 86.08 6 < 78> 322.710 25.730
69 PROCYSZYN RYSZARD 4 50 G 12:24:08 1193.83 87.34 33- 6- 6 315.330 25.670
70 SZTYMER MARIUSZ & DARIUSZ 4 66 G 12:24:18 1192.28 88.61 5 < 96> 315.120 25.610
71 BINKOWSKI ARKADIUSZ 4 69 G 12:27:08 1191.13 89.87 2 < 72> 318.190 25.540
72 BINKOWSKI ARKADIUSZ 4 32 GS 12:27:14 1190.68 91.14 3 318.190 25.480
73 KIEL HENRYK 4 4 GS 12:18:01 1189.81 92.41 8 < 92> 306.990 0.000
74 BAZYLEWICZ TADEUSZ 4 17 GS 12:23:54 1189.69 93.67 5 < 75> 313.960 25.350
75 BAZYLEWICZ TADEUSZ 4 28 G 12:23:56 1189.54 94.94 6 < 95> 313.960 25.290
76 DŁUGOSZ ADAM 4 20 GS 12:27:25 1189.42 96.20 21- 3- 3 318.070 25.220
77 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 32 G 12:22:09 1188.63 97.47 18 < 83> 311.600 0.000
78 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 34 G 12:31:36 1188.18 98.73 7 < 91> 322.710 25.100
79 KASOWSKA KATARZYNA 4 1 GS 12:16:22 1187.32 100.00 7 < 86> 304.390 25.030
80 SZALA TOMASZ 4 42 GS 12:18:54 1186.56 101.27 2 307.200 24.970
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
81 KOZŁOWSKI JAN 4 19 GS 12:32:14 1184.06 102.53 3 322.340 24.900
82 PROCYSZYN RYSZARD 4 12 GS 12:26:19 1184.04 103.80 2 < 110> 315.330 24.840
83 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 63 G 12:23:12 1183.89 105.06 19 < 85> 311.600 0.000
84 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 69 GS 12:27:03 1183.82 106.33 8 < 88> 316.140 0.000
85 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 11 G 12:23:26 1182.84 107.59 20 < 87> 311.600 0.000
86 KASOWSKA KATARZYNA 4 26 GS 12:17:36 1181.64 108.86 8 < 89> 304.390 0.000
87 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 56 GS 12:23:52 1180.90 110.13 21 < 98> 311.600 0.000
88 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 58 G 12:27:48 1180.51 111.39 9 < 127> 316.140 0.000
89 KASOWSKA KATARZYNA 4 17 G 12:17:57 1180.04 112.66 9 < 150> 304.390 0.000
90 DOMINIAK ANDRZEJ 4 4 GS 12:31:18 1179.69 113.92 34- 6- 6 320.050 24.330
91 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 29 G 12:33:38 1179.35 115.19 8 < 140> 322.710 0.000
92 KIEL HENRYK 4 5 GS 12:20:39 1177.79 116.46 9 < 93> 306.990 0.000
93 KIEL HENRYK 4 27 GS 12:20:41 1177.64 117.72 10 < 100> 306.990 0.000
94 GAJEWSKI MATEUSZ 4 5 G 12:35:22 1175.89 118.99 3 < 132> 323.800 24.080
95 BAZYLEWICZ TADEUSZ 4 6 G 12:27:10 1175.15 120.25 7 < 97> 313.960 24.010
96 SZTYMER MARIUSZ & DARIUSZ 4 62 G 12:28:17 1174.58 121.52 6 315.120 23.950
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
97 BAZYLEWICZ TADEUSZ 4 19 G 12:27:24 1174.12 122.78 8 < 111> 313.960 0.000
98 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 49 G 12:25:39 1172.97 124.05 22 < 99> 311.600 0.000
99 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 13 G 12:25:41 1172.83 125.32 23 < 103> 311.600 0.000
100 KIEL HENRYK 4 24 G 12:21:50 1172.46 126.58 11 < 106> 306.990 0.000
101 CZERYBA MARIUSZ 4 29 G 12:28:32 1171.03 127.85 4 < 102> 314.460 23.630
102 CZERYBA MARIUSZ 4 12 GS 12:28:37 1170.67 129.11 5 < 104> 314.460 23.570
103 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 76 G 12:26:11 1170.62 130.38 24 < 113> 311.600 0.000
104 CZERYBA MARIUSZ 4 35 GS 12:28:42 1170.30 131.65 6 < 130> 314.460 23.440
105 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW 4 24 G 12:28:56 1169.88 132.91 28- 4- 4 314.620 23.380
106 KIEL HENRYK 4 35 G 12:22:58 1167.41 134.18 12 < 123> 306.990 0.000
107 MYRDZIO STANISŁAW 4 30 G 12:29:15 1167.24 135.44 28- 4- 4 314.280 23.250
108 MYRDZIO STANISŁAW 4 2 G 12:29:17 1167.10 136.71 2 < 109> 314.280 23.180
109 MYRDZIO STANISŁAW 4 32 GS 12:29:20 1166.88 137.97 3 < 133> 314.280 23.120
110 PROCYSZYN RYSZARD 4 63 GS 12:30:24 1166.16 139.24 3 < 112> 315.330 23.060
111 BAZYLEWICZ TADEUSZ 4 16 G 12:29:16 1165.98 140.51 9 < 115> 313.960 0.000
112 PROCYSZYN RYSZARD 4 68 G 12:30:29 1165.80 141.77 4 < 116> 315.330 22.930
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
113 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 59 G 12:27:18 1165.73 143.04 25 < 114> 311.600 0.000
114 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 10 G 12:27:23 1165.37 144.30 26 < 136> 311.600 0.000
115 BAZYLEWICZ TADEUSZ 4 85 G 12:29:26 1165.26 145.57 10 < 117> 313.960 0.000
116 PROCYSZYN RYSZARD 4 39 GS 12:30:38 1165.16 146.84 5 < 134> 315.330 22.680
117 BAZYLEWICZ TADEUSZ 4 27 GS 12:29:29 1165.04 148.10 11 < 147> 313.960 0.000
118 DŁUGOSZ ADAM 4 19 GS 12:33:15 1164.03 149.37 2 < 135> 318.070 22.550
119 DOMINIAK ANDRZEJ 4 22 G 12:35:08 1163.25 150.63 2 < 124> 320.050 22.480
120 BAWOROWSKI MICHAŁ 4 68 GS 12:26:28 1163.19 151.90 2 309.950 22.420
121 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW 4 47 GS 12:30:39 1162.46 153.16 2 < 129> 314.620 22.360
122 SZEWCZYK MARCIN 4 57 GS 12:27:54 1162.34 154.43 2 < 125> 311.390 22.290
123 KIEL HENRYK 4 28 G 12:24:08 1162.25 155.70 13 306.990 0.000
124 DOMINIAK ANDRZEJ 4 21 G 12:35:24 1162.13 156.96 3 < 139> 320.050 22.170
125 SZEWCZYK MARCIN 4 52 G 12:27:58 1162.05 158.23 3 < 143> 311.390 22.100
126 FIL BOGUSŁAW 4 35 G 12:36:44 1161.73 159.49 5 < 131> 321.490 22.040
127 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 40 G 12:32:11 1161.50 160.76 10 316.140 0.000
128 GRUSZCZYŃSKI M & MAŁGORZATA 4 49 G 12:35:31 1161.49 162.03 2 < 142> 320.010 21.910
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
129 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW 4 27 GS 12:30:53 1161.46 163.29 3 < 141> 314.620 21.850
130 CZERYBA MARIUSZ 4 45 G 12:30:53 1160.87 164.56 7 < 154> 314.460 21.780
131 FIL BOGUSŁAW 4 43 G 12:36:57 1160.82 165.82 6 < 144> 321.490 21.720
132 GAJEWSKI MATEUSZ 4 9 G 12:39:09 1159.95 167.09 4 < 151> 323.800 21.660
133 MYRDZIO STANISŁAW 4 37 G 12:30:57 1159.92 168.35 4 314.280 21.590
134 PROCYSZYN RYSZARD 4 36 G 12:31:53 1159.80 169.62 6 315.330 21.530
135 DŁUGOSZ ADAM 4 17 GS 12:34:16 1159.71 170.89 3 318.070 21.460
136 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 48 G 12:28:46 1159.37 172.15 27 < 137> 311.600 0.000
137 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 21 G 12:28:48 1159.23 173.42 28 < 138> 311.600 0.000
138 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 62 G 12:28:50 1159.08 174.68 29 < 145> 311.600 0.000
139 DOMINIAK ANDRZEJ 4 28 G 12:36:24 1157.92 175.95 4 < 148> 320.050 21.210
140 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 11 GS 12:38:53 1157.15 177.22 9 322.710 0.000
141 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW 4 49 GS 12:31:54 1157.12 178.48 4 314.620 21.080
142 GRUSZCZYŃSKI M & MAŁGORZATA 4 22 G 12:36:37 1156.87 179.75 3 320.010 21.020
143 SZEWCZYK MARCIN 4 61 G 12:29:21 1156.08 181.01 4 311.390 20.960
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
144 FIL BOGUSŁAW 4 74 G 12:38:28 1154.50 182.28 7 321.490 20.890
145 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 31 G 12:29:58 1154.22 183.54 30 < 145> 311.600 0.000
145 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 61 G 12:29:58 1154.22 183.54 31 < 157> 311.600 0.000
147 BAZYLEWICZ TADEUSZ 4 24 G 12:32:25 1152.50 186.08 12 < 152> 313.960 0.000
148 DOMINIAK ANDRZEJ 4 45 G 12:37:49 1152.02 187.34 5 < 149> 320.050 20.640
149 DOMINIAK ANDRZEJ 4 32 GS 12:37:52 1151.81 188.61 6 320.050 20.570
150 KASOWSKA KATARZYNA 4 23 G 12:24:30 1150.81 189.87 10 304.390 0.000
151 GAJEWSKI MATEUSZ 4 67 GS 12:41:50 1148.91 191.14 5 < 153> 323.800 20.450
152 BAZYLEWICZ TADEUSZ 4 70 GS 12:33:18 1148.77 192.41 13 313.960 0.000
153 GAJEWSKI MATEUSZ 4 61 GS 12:41:53 1148.70 193.67 6 < 155> 323.800 20.320
154 CZERYBA MARIUSZ 4 39 G 12:33:46 1148.64 194.94 8 314.460 0.000
155 GAJEWSKI MATEUSZ 4 41 G 12:41:54 1148.63 196.20 7 < 156> 323.800 20.190
156 GAJEWSKI MATEUSZ 4 65 GS 12:42:01 1148.16 197.47 8 323.800 0.000
157 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 12 G 12:31:24 1148.12 198.73 32 < 158> 311.600 0.000
158 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 60 G 12:31:25 1148.05 200.00 33 311.600 0.000
------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:5
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
---------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
159 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 58 G 12:31:27 1147.91 0.00 34 311.600 0.000
160 GAJEWSKI MATEUSZ 4 60 G 12:42:06 1147.82 0.00 9 323.800 0.000
161 GAJEWSKI MATEUSZ 4 53 G 12:42:34 1145.92 0.00 10 323.800 0.000
162 GRUSZCZYŃSKI M & MAŁGORZATA 4 23 G 12:39:18 1145.76 0.00 4 320.010 0.000
163 DOMINIAK ANDRZEJ 4 39 G 12:39:31 1145.01 0.00 7 320.050 0.000

D O B R Y L O T !
------------------


PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
Tabela współzawodnictwa
Lot nr 4, z dnia 10.09.17 TORGAU
Typowane [ 1]
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
|L.P| Nazwisko Imie |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |
| | |Sek| | Pkt. |Konk.| |
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
1 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 67 8 25 182.75
2 BINKOWSKI ARKADIUSZ 4 32 7 9 153.54
3 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 62 6 19 128.96
4 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 42 6 16 126.44
5 SZTYMER MARIUSZ DARIUSZ 4 63 6 20 125.39
6 KOZŁOWSKI JAN 4 31 6 6 120.31
7 BAZYLEWICZ TADEUSZ 4 54 5 13 109.28
8 GAJEWSKI MATEUSZ 4 52 5 5 106.29
9 GRUSZCZYŃSKI M MAŁGORZATA 4 40 4 14 92.83
10 DOMINIAK ANDRZEJ 4 40 4 10 91.89
11 KASOWSKA KATARZYNA 4 15 4 5 86.87
12 CZERYBA MARIUSZ 4 39 4 9 86.18
13 KIEL HENRYK 4 33 3 9 57.84
14 FIL BOGUSŁAW 4 53 2 3 46.96
15 PAWŁOWSKI ANDRZEJ 4 14 2 2 46.81
16 ADAMCZYK MAREK JERZY 4 29 2 6 45.97
17 DŁUGOSZ ADAM 4 35 2 3 45.62
18 SZALA TOMASZ 4 30 2 4 43.46
19 DRĄG AGNIESZKA 4 18 2 3 39.42
20 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW 4 42 1 9 24.39
21 MYRDZIO STANISŁAW 4 33 1 8 18.53
22 SZEWCZYK MARCIN 4 43 0 2 0.00
23 PROCYSZYN RYSZARD 4 50 0 2 0.00
24 SZABELKOWSKI WOJCIECH 4 22 0 0 0.00
25 BAWOROWSKI MICHAŁ 4 42 0 0 0.00
26 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ 4 35 0 2 0.00



PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
Tabela współzawodnictwa
Lot nr 4, z dnia 10.09.17 TORGAU
Całość [ 4]
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
|L.P| Nazwisko Imie |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |
| | |Sek| | Pkt. |Konk.| |
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
1 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 62 7 19 183.57
2 GRUSZCZYŃSKI M MAŁGORZATA 4 40 7 14 178.80
3 SZTYMER MARIUSZ DARIUSZ 4 63 7 20 176.69
4 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 67 7 25 174.66
5 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 42 7 16 171.36
6 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW 4 42 7 9 168.31
7 DOMINIAK ANDRZEJ 4 40 7 10 167.81
8 BINKOWSKI ARKADIUSZ 4 32 7 9 163.44
9 KIEL HENRYK 4 33 7 9 159.10
10 MYRDZIO STANISŁAW 4 33 7 8 158.76
11 CZERYBA MARIUSZ 4 39 7 9 158.36
12 BAZYLEWICZ TADEUSZ 4 54 7 13 156.23
13 ADAMCZYK MAREK JERZY 4 29 6 6 136.04
14 KOZŁOWSKI JAN 4 31 6 6 120.31
15 KASOWSKA KATARZYNA 4 15 5 5 108.85
16 GAJEWSKI MATEUSZ 4 52 5 5 106.29
17 SZALA TOMASZ 4 30 4 4 79.33
18 FIL BOGUSŁAW 4 53 3 3 71.05
19 DŁUGOSZ ADAM 4 35 3 3 64.98
20 DRĄG AGNIESZKA 4 18 3 3 58.05
21 PROCYSZYN RYSZARD 4 50 2 2 48.58
22 PAWŁOWSKI ANDRZEJ 4 14 2 2 46.81
23 SZEWCZYK MARCIN 4 43 2 2 42.62
24 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ 4 35 2 2 41.98
25 SZABELKOWSKI WOJCIECH 4 22 0 0 0.00
26 BAWOROWSKI MICHAŁ 4 42 0 0 0.00



PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.

LISTA KONKURSOWA NR 4
------------------------
z lotu TORGAU z dnia 10.09.17
Współrzędne miejsca wypuszczenia 51:31:52.6 N 12:56:09.6 E.

1.Godzina wypuszczenia gołębi...........: 8,15,00
2.Średnia odległość z lotu..............: 257.028 km
3.Ilość członków biorących udział.......: 26
4.Ilość wysłanych gołębi................: 1016
5.Ilość konkursów.......................: 204
6.Predkość najszybszego gołębia.........: 1145.59
7.Predkość najwolniejszego gołębia......: 907.36
8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:11,55,44
9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:12,56,18
10.Czas trwania konkursu.................:1 godz. 0 min. 34 sek.
11.Warunki atmosferyczne
w miejscu odlotu :
w miejscu przylotu:
12.System obliczania współzawodnictwa....:
Seria 8 liczy się pierwszych 8 konkursów
Punkty stałe 27.0- gradacja
ETypowane [ 1]F


ROZLICZENIE LOTU
+----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+
| Nr | Sekcja | ILOŚĆ | WKŁAD. | ZDOB. | % |
| | |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. | |
+----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+
| 4 | Winsko | 26 | 1016 | 204 |20.08|
+----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+
| Razem: | 26 | 1016 | 204 | |
+------------------------------+--------+--------+-------+-----+


Opracował: Za Zarząd:
Jan Benedykt

---------------- ------------------



PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
- 1 -

Lista konkursowa nr 4.
z lotu TORGAU, w dniu 10.09.17
+---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
|LP.|NAZWISKO,IMIĘ |Se| NUMER OBRĄCZKI | CZAS |SZYBKOŚĆ|COEFFI| WYNIK |ODLEGŁ. |PUNKTY |
| | | | RODOWEJ |PRZYLOTU | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS | [km] | |
+---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
1 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 44 G 11:55:44 1145.59 0.98 67- 25- 8 252.870 0.000
2 BINKOWSKI ARKADIUSZ 4 26 G 12:02:14 1141.91 1.97 32- 9- 7 259.480 0.000
3 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 70 G 12:06:52 1138.72 2.95 42- 16- 6 264.030 0.000
4 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 58 G 12:02:29 1131.51 3.94 62- 19- 6 257.400 0.000
5 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 3 G 12:02:59 1129.03 4.92 2 < 14> 257.400 0.000
6 DOMINIAK ANDRZEJ 4 41 G 12:08:03 1121.09 5.91 40- 10- 4 261.270 0.000
7 GRUSZCZYŃSKI M & MAŁGORZATA 4 19 G 12:09:51 1112.33 6.89 40- 14- 4 261.230 0.000
8 SZTYMER MARIUSZ & DARIUSZ 4 54 G 12:05:57 1109.94 7.87 63- 20- 6 256.340 0.000
9 MYRDZIO STANISŁAW 4 24 G 12:05:44 1107.77 8.86 33- 8- 1 255.600 0.000
10 GAJEWSKI MATEUSZ 4 62 GSM 12:14:32 1106.61 9.84 52- 5- 5 265.070 26.560
11 GAJEWSKI MATEUSZ 4 46 GSM 12:14:42 1105.84 10.83 2 < 187> 265.070 26.510
12 GRUSZCZYŃSKI M & MAŁGORZATA 4 44 GSM 12:11:18 1105.50 11.81 2 < 17> 261.230 26.460
13 PROCYSZYN RYSZARD 4 41 G 12:07:13 1105.05 12.80 50- 2- 0 256.610 0.000
14 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 19 G 12:08:16 1103.46 13.78 3 < 15> 257.400 0.000
15 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 44 G 12:08:28 1102.51 14.76 4 < 18> 257.400 0.000
16 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 36 G 12:15:43 1096.85 15.75 2 < 20> 264.030 0.000
17 GRUSZCZYŃSKI M & MAŁGORZATA 4 13 G 12:13:14 1096.53 16.73 3 < 28> 261.230 0.000
18 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 1 G 12:10:42 1092.07 17.72 5 < 21> 257.400 0.000
19 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 40 G 12:07:12 1089.02 18.70 2 < 39> 252.870 0.000
20 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 4 G 12:17:31 1088.71 19.69 3 < 32> 264.030 0.000
21 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 34 G 12:11:52 1086.69 20.67 6 < 40> 257.400 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
22 SZTYMER MARIUSZ & DARIUSZ 4 18 GSM 12:11:13 1085.19 21.65 2 < 29> 256.340 25.970
23 KIEL HENRYK 4 22 G 12:04:20 1082.57 22.64 33- 9- 3 248.270 0.000
24 DOMINIAK ANDRZEJ 4 35 GSM 12:18:06 1074.74 23.62 2 < 52> 261.270 25.870
25 CZERYBA MARIUSZ 4 7 GSM 12:13:04 1074.41 24.61 39- 9- 4 255.780 25.820
26 CZERYBA MARIUSZ 4 35 GSM 12:13:11 1073.88 25.59 2 < 42> 255.780 25.770
27 FIL BOGUSŁAW 4 9 GSM 12:20:04 1072.93 26.57 53- 3- 2 262.940 25.720
28 GRUSZCZYŃSKI M & MAŁGORZATA 4 47 G 12:18:31 1072.74 27.56 4 < 37> 261.230 0.000
29 SZTYMER MARIUSZ & DARIUSZ 4 38 G 12:14:03 1072.33 28.54 3 < 30> 256.340 0.000
30 SZTYMER MARIUSZ & DARIUSZ 4 57 G 12:14:04 1072.25 29.53 4 < 53> 256.340 0.000
31 MYRDZIO STANISŁAW 4 5 G 12:14:27 1067.45 30.51 2 < 38> 255.600 0.000
32 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 71 G 12:22:45 1065.71 31.50 4 < 90> 264.030 0.000
33 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW 4 45 G 12:15:15 1065.43 32.48 42- 9- 1 255.970 0.000
34 KIEL HENRYK 4 10 G 12:08:30 1063.26 33.46 2 < 80> 248.270 0.000
35 BINKOWSKI ARKADIUSZ 4 65 GSM 12:19:42 1060.40 34.45 2 < 36> 259.480 25.330
36 BINKOWSKI ARKADIUSZ 4 6 GSM 12:20:03 1058.89 35.43 3 < 41> 259.480 25.280
37 GRUSZCZYŃSKI M & MAŁGORZATA 4 45 GSM 12:22:30 1055.48 36.42 5 < 46> 261.230 25.230
38 MYRDZIO STANISŁAW 4 28 G 12:17:17 1054.96 37.40 3 < 83> 255.600 0.000
39 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 16 GSM 12:14:44 1054.80 38.39 3 < 47> 252.870 25.130
40 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 7 GSM 12:19:21 1053.41 39.37 7 < 43> 257.400 25.080
41 BINKOWSKI ARKADIUSZ 4 27 GSM 12:21:23 1053.16 40.35 4 < 129> 259.480 25.030
42 CZERYBA MARIUSZ 4 17 G 12:19:00 1048.28 41.34 3 < 115> 255.780 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
43 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 56 GSM 12:20:52 1046.91 42.32 8 < 45> 257.400 24.930
44 DŁUGOSZ ADAM 4 46 GSM 12:22:58 1045.95 43.31 35- 3- 2 259.360 24.880
45 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 14 G 12:23:04 1037.62 44.29 9 < 64> 257.400 0.000
46 GRUSZCZYŃSKI M & MAŁGORZATA 4 49 G 12:27:11 1035.87 45.28 6 < 67> 261.230 0.000
47 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 11 G 12:19:10 1035.65 46.26 4 < 61> 252.870 0.000
48 BAZYLEWICZ TADEUSZ 4 4 G 12:21:34 1035.18 47.24 54- 13- 5 255.240 0.000
49 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW 4 16 G 12:22:25 1034.57 48.23 2 < 51> 255.970 0.000
50 BAZYLEWICZ TADEUSZ 4 81 GSM 12:22:08 1032.80 49.21 2 < 98> 255.240 24.590
51 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW 4 27 G 12:23:13 1031.24 50.20 3 < 54> 255.970 0.000
52 DOMINIAK ANDRZEJ 4 23 G 12:28:45 1029.64 51.18 3 < 74> 261.270 0.000
53 SZTYMER MARIUSZ & DARIUSZ 4 15 G 12:24:17 1028.31 52.17 5 < 57> 256.340 0.000
54 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW 4 49 GSM 12:24:52 1024.43 53.15 4 < 59> 255.970 24.390
55 SZALA TOMASZ 4 31 GSM 12:17:54 1023.10 54.13 30- 4- 2 248.510 24.340
56 PAWŁOWSKI ANDRZEJ 4 3 GSM 12:24:59 1021.87 55.12 14- 2- 2 255.450 24.290
57 SZTYMER MARIUSZ & DARIUSZ 4 60 G 12:26:36 1018.84 56.10 6 < 58> 256.340 0.000
58 SZTYMER MARIUSZ & DARIUSZ 4 47 G 12:27:02 1017.09 57.09 7 < 66> 256.340 0.000
59 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW 4 33 G 12:26:57 1015.96 58.07 5 < 72> 255.970 0.000
60 FIL BOGUSŁAW 4 42 G 12:34:01 1015.15 59.06 2 < 118> 262.940 0.000
61 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 6 GSM 12:24:27 1013.71 60.04 5 < 62> 252.870 24.040
62 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 8 GSM 12:24:32 1013.37 61.02 6 < 69> 252.870 24.000
63 SZEWCZYK MARCIN 4 57 G 12:24:49 1011.38 62.01 43- 2- 0 252.660 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
64 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 17 G 12:29:43 1010.54 62.99 10 < 79> 257.400 0.000
65 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ 4 15 G 12:37:42 1008.87 63.98 35- 2- 0 265.030 0.000
66 SZTYMER MARIUSZ & DARIUSZ 4 46 G 12:30:28 1003.42 64.96 8 < 68> 256.340 0.000
67 GRUSZCZYŃSKI M & MAŁGORZATA 4 5 G 12:35:53 1001.33 65.94 7 < 95> 261.230 0.000
68 SZTYMER MARIUSZ & DARIUSZ 4 51 G 12:31:16 1000.29 66.93 9 < 82> 256.340 0.000
69 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 23 G 12:28:08 998.96 67.91 7 < 76> 252.870 0.000
70 KASOWSKA KATARZYNA 4 26 GSM 12:21:05 998.85 68.90 15- 5- 4 245.800 23.600
71 KASOWSKA KATARZYNA 4 4 GSM 12:21:16 998.11 69.88 2 < 103> 245.800 23.550
72 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW 4 55 G 12:31:50 996.64 70.87 6 < 109> 255.970 0.000
73 KOZŁOWSKI JAN 4 19 GSM 12:39:40 996.23 71.85 31- 6- 6 263.670 23.450
74 DOMINIAK ANDRZEJ 4 39 GSM 12:37:38 994.81 72.83 4 < 75> 261.270 23.400
75 DOMINIAK ANDRZEJ 4 48 GSM 12:37:43 994.49 73.82 5 < 101> 261.270 23.350
76 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 17 GSM 12:29:38 993.08 74.80 8 < 77> 252.870 23.310
77 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 41 G 12:29:42 992.82 75.79 9 < 86> 252.870 0.000
78 ADAMCZYK MAREK & JERZY 4 20 G 12:41:56 991.30 76.77 29- 6- 2 264.610 0.000
79 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 63 GSM 12:34:41 991.21 77.76 11 < 104> 257.400 23.160
80 KIEL HENRYK 4 32 G 12:25:42 990.31 78.74 3 < 88> 248.270 0.000
81 ADAMCZYK MAREK & JERZY 4 13 GSM 12:42:19 989.88 79.72 2 < 84> 264.610 23.060
82 SZTYMER MARIUSZ & DARIUSZ 4 27 GSM 12:34:09 989.16 80.71 10 < 102> 256.340 23.010
83 MYRDZIO STANISŁAW 4 23 G 12:33:47 987.70 81.69 4 < 93> 255.600 0.000
84 ADAMCZYK MAREK & JERZY 4 33 GSM 12:43:01 987.29 82.68 3 < 84> 264.610 22.910
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
84 ADAMCZYK MAREK & JERZY 4 12 G 12:43:01 987.29 82.68 4 < 87> 264.610 0.000
86 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 22 GSM 12:31:16 986.75 84.65 10 < 89> 252.870 22.810
87 ADAMCZYK MAREK & JERZY 4 11 G 12:43:14 986.49 85.63 5 < 119> 264.610 0.000
88 KIEL HENRYK 4 34 GSM 12:26:56 985.46 86.61 4 < 106> 248.270 22.710
89 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 38 G 12:31:44 984.95 87.60 11 < 91> 252.870 0.000
90 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 49 GSM 12:43:26 983.60 88.58 5 < 97> 264.030 22.620
91 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 13 GSM 12:32:42 981.26 89.57 12 < 96> 252.870 22.570
92 PAWŁOWSKI ANDRZEJ 4 14 GSM 12:35:51 979.30 90.55 2 255.450 22.520
93 MYRDZIO STANISŁAW 4 6 G 12:36:04 979.06 91.54 5 < 173> 255.600 0.000
94 KOZŁOWSKI JAN 4 30 GSM 12:44:35 978.07 92.52 2 < 166> 263.670 22.420
95 GRUSZCZYŃSKI M & MAŁGORZATA 4 26 GSM 12:42:07 977.96 93.50 8 < 100> 261.230 22.370
96 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 10 G 12:33:51 976.90 94.49 13 < 110> 252.870 0.000
97 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 46 GSM 12:45:34 975.84 95.47 6 < 107> 264.030 22.270
98 BAZYLEWICZ TADEUSZ 4 24 G 12:36:46 975.07 96.46 3 < 112> 255.240 0.000
99 PROCYSZYN RYSZARD 4 39 G 12:38:24 974.22 97.44 2 256.610 0.000
100 GRUSZCZYŃSKI M & MAŁGORZATA 4 23 G 12:44:00 971.12 98.43 9 < 148> 261.230 0.000
101 DOMINIAK ANDRZEJ 4 19 G 12:44:24 969.82 99.41 6 < 105> 261.270 0.000
102 SZTYMER MARIUSZ & DARIUSZ 4 5 G 12:39:24 969.52 100.39 11 < 108> 256.340 0.000
103 KASOWSKA KATARZYNA 4 23 G 12:28:42 968.86 101.38 3 < 120> 245.800 0.000
104 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 13 G 12:42:09 963.50 102.36 12 < 132> 257.400 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
105 DOMINIAK ANDRZEJ 4 11 G 12:46:38 961.85 103.35 7 < 157> 261.270 0.000
106 KIEL HENRYK 4 1 G 12:33:45 959.50 104.33 5 < 136> 248.270 0.000
107 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 10 G 12:50:14 959.30 105.31 7 < 116> 264.030 0.000
108 SZTYMER MARIUSZ & DARIUSZ 4 29 G 12:42:20 958.88 106.30 12 < 127> 256.340 0.000
109 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW 4 22 G 12:42:04 958.45 107.28 7 < 123> 255.970 0.000
110 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 34 G 12:38:55 958.14 108.27 14 < 111> 252.870 0.000
111 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 46 G 12:38:57 958.02 109.25 15 < 125> 252.870 0.000
112 BAZYLEWICZ TADEUSZ 4 17 GSM 12:41:29 957.81 110.24 4 < 113> 255.240 21.530
113 BAZYLEWICZ TADEUSZ 4 79 GSM 12:41:30 957.75 111.22 5 < 114> 255.240 21.480
114 BAZYLEWICZ TADEUSZ 4 82 GSM 12:41:33 957.57 112.20 6 < 137> 255.240 21.430
115 CZERYBA MARIUSZ 4 18 G 12:42:08 957.50 113.19 4 < 117> 255.780 0.000
116 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 37 G 12:50:50 957.21 114.17 8 < 121> 264.030 0.000
117 CZERYBA MARIUSZ 4 12 G 12:42:13 957.20 115.16 5 < 151> 255.780 0.000
118 FIL BOGUSŁAW 4 11 GSM 12:50:07 955.74 116.14 3 262.940 21.240
119 ADAMCZYK MAREK & JERZY 4 19 G 12:52:05 954.98 117.13 6 264.610 0.000
120 KASOWSKA KATARZYNA 4 8 GSM 12:32:51 953.27 118.11 4 < 172> 245.800 21.140
121 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 12 G 12:52:11 952.55 119.09 9 < 122> 264.030 0.000
122 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 2 GSM 12:52:12 952.49 120.08 10 < 130> 264.030 21.040
123 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW 4 24 G 12:44:16 950.62 121.06 8 < 124> 255.970 0.000
124 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW 4 60 G 12:44:19 950.44 122.05 9 255.970 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
125 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 71 GSM 12:41:09 950.10 123.03 16 < 126> 252.870 20.890
126 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 7 G 12:41:12 949.93 124.02 17 < 135> 252.870 0.000
127 SZTYMER MARIUSZ & DARIUSZ 4 28 GSM 12:45:02 949.29 125.00 13 < 142> 256.340 20.790
128 DŁUGOSZ ADAM 4 13 GSM 12:48:27 948.47 125.98 2 < 156> 259.360 20.740
129 BINKOWSKI ARKADIUSZ 4 8 GSM 12:48:37 948.33 126.97 5 < 131> 259.480 20.690
130 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 15 GSM 12:53:27 948.21 127.95 11 < 134> 264.030 20.650
131 BINKOWSKI ARKADIUSZ 4 13 GSM 12:48:41 948.10 128.94 6 < 152> 259.480 20.600
132 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 49 G 12:46:36 947.72 129.92 13 < 144> 257.400 0.000
133 DRĄG AGNIESZKA 4 1 GSM 12:36:21 947.58 130.91 18- 3- 2 247.650 20.500
134 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 53 GSM 12:54:11 945.72 131.89 12 < 140> 264.030 20.450
135 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 5 G 12:42:42 944.60 132.87 18 < 141> 252.870 0.000
136 KIEL HENRYK 4 8 G 12:37:56 944.23 133.86 6 < 147> 248.270 0.000
137 BAZYLEWICZ TADEUSZ 4 12 G 12:46:04 941.61 134.84 7 < 138> 255.240 0.000
138 BAZYLEWICZ TADEUSZ 4 80 GSM 12:46:26 940.34 135.83 8 < 139> 255.240 20.250
139 BAZYLEWICZ TADEUSZ 4 55 G 12:46:37 939.71 136.81 9 < 160> 255.240 0.000
140 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 6 G 12:55:59 939.66 137.80 13 < 154> 264.030 0.000
141 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 21 G 12:44:07 939.63 138.78 19 < 143> 252.870 0.000
142 SZTYMER MARIUSZ & DARIUSZ 4 69 GSM 12:47:50 939.55 139.76 14 < 176> 256.340 20.050
143 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 70 GSM 12:44:16 939.11 140.75 20 < 149> 252.870 20.000
144 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 52 G 12:49:08 938.96 141.73 14 < 145> 257.400 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
145 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 50 G 12:49:12 938.73 142.72 15 < 146> 257.400 0.000
146 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 64 GSM 12:49:15 938.56 143.70 16 < 184> 257.400 19.860
147 KIEL HENRYK 4 31 G 12:39:42 937.93 144.69 7 < 192> 248.270 0.000
148 GRUSZCZYŃSKI M & MAŁGORZATA 4 20 G 12:53:33 937.82 145.67 10 < 168> 261.230 0.000
149 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 76 G 12:45:20 935.40 146.65 21 < 150> 252.870 0.000
150 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 19 G 12:45:22 935.29 147.64 22 < 159> 252.870 0.000
151 CZERYBA MARIUSZ 4 3 G 12:48:36 934.87 148.62 6 < 153> 255.780 0.000
152 BINKOWSKI ARKADIUSZ 4 5 GSM 12:52:38 934.61 149.61 7 < 178> 259.480 19.560
153 CZERYBA MARIUSZ 4 4 G 12:48:41 934.58 150.59 7 < 197> 255.780 0.000
154 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 16 G 12:57:32 934.51 151.57 14 < 155> 264.030 0.000
155 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 30 GSM 12:57:40 934.07 152.56 15 < 175> 264.030 19.410
156 DŁUGOSZ ADAM 4 2 G 12:52:52 933.40 153.54 3 259.360 0.000
157 DOMINIAK ANDRZEJ 4 2 G 12:55:00 933.11 154.53 8 < 158> 261.270 0.000
158 DOMINIAK ANDRZEJ 4 8 GSM 12:55:01 933.05 155.51 9 < 190> 261.270 19.270
159 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 12 G 12:46:06 932.76 156.50 23 < 164> 252.870 0.000
160 BAZYLEWICZ TADEUSZ 4 29 G 12:48:50 932.10 157.48 10 < 162> 255.240 0.000
161 SZALA TOMASZ 4 12 GSM 12:41:49 931.39 158.46 2 < 182> 248.510 19.120
162 BAZYLEWICZ TADEUSZ 4 67 G 12:49:10 930.97 159.45 11 < 163> 255.240 0.000
163 BAZYLEWICZ TADEUSZ 4 57 G 12:49:32 929.72 160.43 12 < 204> 255.240 0.000
164 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 24 GSM 12:47:51 926.77 161.42 24 < 174> 252.870 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
165 DRĄG AGNIESZKA 4 15 GSM 12:42:26 926.03 162.40 2 < 171> 247.650 18.920
166 KOZŁOWSKI JAN 4 7 GSM 12:59:48 925.81 163.39 3 < 167> 263.670 18.870
167 KOZŁOWSKI JAN 4 25 GSM 13:00:02 925.05 164.37 4 < 169> 263.670 18.820
168 GRUSZCZYŃSKI M & MAŁGORZATA 4 35 GSM 12:57:25 924.98 165.35 11 < 177> 261.230 18.770
169 KOZŁOWSKI JAN 4 44 GSM 13:00:09 924.67 166.34 5 < 183> 263.670 18.720
170 SZEWCZYK MARCIN 4 24 G 12:48:18 924.48 167.32 2 252.660 0.000
171 DRĄG AGNIESZKA 4 39 G 12:42:56 924.30 168.31 3 247.650 0.000
172 KASOWSKA KATARZYNA 4 15 GSM 12:40:59 924.12 169.29 5 245.800 18.580
173 MYRDZIO STANISŁAW 4 17 GSM 12:51:45 923.58 170.28 6 < 194> 255.600 18.530
174 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 32 G 12:49:06 922.55 171.26 25 252.870 0.000
175 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 29 G 13:01:19 922.16 172.24 16 264.030 0.000
176 SZTYMER MARIUSZ & DARIUSZ 4 13 G 12:53:09 921.59 173.23 15 < 180> 256.340 0.000
177 GRUSZCZYŃSKI M & MAŁGORZATA 4 41 G 12:58:31 921.39 174.21 12 < 179> 261.230 0.000
178 BINKOWSKI ARKADIUSZ 4 64 G 12:56:39 921.29 175.20 8 < 203> 259.480 0.000
179 GRUSZCZYŃSKI M & MAŁGORZATA 4 40 G 12:58:34 921.23 176.18 13 < 195> 261.230 0.000
180 SZTYMER MARIUSZ & DARIUSZ 4 56 GSM 12:53:20 920.98 177.17 16 < 196> 256.340 18.180
181 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ 4 64 G 13:03:05 919.98 178.15 2 265.030 0.000
182 SZALA TOMASZ 4 32 G 12:45:29 918.76 179.13 3 < 188> 248.510 0.000
183 KOZŁOWSKI JAN 4 17 GSM 13:02:33 916.95 180.12 6 263.670 18.030
184 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 30 GSM 12:55:58 916.12 181.10 17 < 185> 257.400 17.990
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
185 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 23 GSM 12:56:04 915.80 182.09 18 < 186> 257.400 17.940
186 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 70 G 12:56:17 915.09 183.07 19 257.400 0.000
187 GAJEWSKI MATEUSZ 4 52 GSM 13:04:52 914.46 184.06 3 < 189> 265.070 17.840
188 SZALA TOMASZ 4 11 G 12:46:50 914.20 185.04 4 248.510 0.000
189 GAJEWSKI MATEUSZ 4 47 GSM 13:04:57 914.19 186.02 4 < 191> 265.070 17.740
190 DOMINIAK ANDRZEJ 4 32 G 13:00:50 914.06 187.01 10 261.270 0.000
191 GAJEWSKI MATEUSZ 4 66 GSM 13:05:07 913.67 187.99 5 265.070 17.640
192 KIEL HENRYK 4 4 GSM 12:46:49 913.37 188.98 8 < 193> 248.270 17.590
193 KIEL HENRYK 4 25 GSM 12:46:58 912.87 189.96 9 248.270 17.540
194 MYRDZIO STANISŁAW 4 8 G 12:55:05 912.59 190.94 7 < 202> 255.600 0.000
195 GRUSZCZYŃSKI M & MAŁGORZATA 4 27 G 13:01:23 912.17 191.93 14 261.230 0.000
196 SZTYMER MARIUSZ & DARIUSZ 4 6 GSM 12:56:10 911.70 192.91 17 < 198> 256.340 17.390
197 CZERYBA MARIUSZ 4 11 GSM 12:55:35 911.60 193.90 8 < 199> 255.780 17.340
198 SZTYMER MARIUSZ & DARIUSZ 4 1 G 12:56:15 911.43 194.88 18 < 200> 256.340 0.000
199 CZERYBA MARIUSZ 4 27 GSM 12:55:39 911.38 195.87 9 255.780 17.250
200 SZTYMER MARIUSZ & DARIUSZ 4 63 G 12:56:18 911.27 196.85 19 < 201> 256.340 0.000
201 SZTYMER MARIUSZ & DARIUSZ 4 21 G 12:56:21 911.11 197.83 20 256.340 0.000
202 MYRDZIO STANISŁAW 4 10 G 12:55:51 910.09 198.82 8 255.600 0.000
203 BINKOWSKI ARKADIUSZ 4 12 GSM 13:00:41 908.28 199.80 9 259.480 17.050
204 BAZYLEWICZ TADEUSZ 4 52 G 12:56:18 907.36 200.79 13 255.240 0.000
------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:5
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
---------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
205 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 26 GSM 12:58:49 906.92 0.00 20 257.400 0.000
206 SZALA TOMASZ 4 28 GSM 12:49:03 906.81 0.00 5 248.510 0.000
207 DŁUGOSZ ADAM 4 32 GSM 13:01:13 906.17 0.00 4 259.360 0.000
208 DŁUGOSZ ADAM 4 21 GSM 13:01:14 906.11 0.00 5 259.360 0.000
209 SZTYMER MARIUSZ & DARIUSZ 4 19 G 12:57:58 905.90 0.00 21 256.340 0.000

D O B R Y L O T !
------------------



PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
Tabela współzawodnictwa
Lot nr 3, z dnia 03.09.17 LUCKAU
Typowane [ 1]
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
|L.P| Nazwisko Imie |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |
| | |Sek| | Pkt. |Konk.| |
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
1 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 51 8 18 111.02
2 DOMINIAK ANDRZEJ 4 41 5 9 92.02
3 KIEL HENRYK 4 33 6 16 89.19
4 SZTYMER MARIUSZ DARIUSZ 4 64 5 16 79.94
5 SZEWCZYK MARCIN 4 45 4 9 65.08
6 MYRDZIO STANISŁAW 4 33 4 8 63.47
7 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 70 4 18 61.96
8 PAWŁOWSKI ANDRZEJ 4 16 4 4 58.59
9 BAZYLEWICZ TADEUSZ 4 57 3 20 56.03
10 GRUSZCZYŃSKI M MAŁGORZATA 4 41 4 6 55.58
11 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 61 3 18 46.19
12 KOZŁOWSKI JAN 4 34 3 3 44.88
13 BINKOWSKI ARKADIUSZ 4 32 3 6 42.36
14 DRĄG AGNIESZKA 4 24 3 3 37.84
15 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW 4 47 2 5 36.53
16 CZERYBA MARIUSZ 4 41 2 11 33.57
17 ADAMCZYK MAREK JERZY 4 27 2 2 31.61
18 SZABELKOWSKI WOJCIECH 4 23 2 4 25.27
19 GAJEWSKI MATEUSZ 4 52 2 12 21.40
20 SZALA TOMASZ 4 42 1 4 16.03
21 BUDREWICZ KAROL 4 12 1 1 11.51
22 KASOWSKA KATARZYNA 4 14 1 1 10.90
23 FIL BOGUSŁAW 4 58 0 3 0.00
24 DŁUGOSZ ADAM 4 35 0 0 0.00
25 BAWOROWSKI MICHAŁ 4 44 0 3 0.00



PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
Tabela współzawodnictwa
Lot nr 3, z dnia 03.09.17 LUCKAU
Całość [ 4]
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
|L.P| Nazwisko Imie |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |
| | |Sek| | Pkt. |Konk.| |
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
1 BAZYLEWICZ TADEUSZ 4 57 7 20 134.62
2 DOMINIAK ANDRZEJ 4 41 7 9 130.67
3 SZTYMER MARIUSZ DARIUSZ 4 64 7 16 128.59
4 KIEL HENRYK 4 33 7 16 127.12
5 CZERYBA MARIUSZ 4 41 7 11 126.18
6 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 61 7 18 120.42
7 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 70 7 18 120.25
8 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 51 7 18 112.36
9 MYRDZIO STANISŁAW 4 33 7 8 111.21
10 SZEWCZYK MARCIN 4 45 7 9 110.51
11 GAJEWSKI MATEUSZ 4 52 7 12 99.34
12 BINKOWSKI ARKADIUSZ 4 32 6 6 89.80
13 GRUSZCZYŃSKI M MAŁGORZATA 4 41 6 6 85.68
14 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW 4 47 5 5 77.54
15 SZALA TOMASZ 4 42 4 4 63.42
16 PAWŁOWSKI ANDRZEJ 4 16 4 4 58.59
17 SZABELKOWSKI WOJCIECH 4 23 4 4 55.47
18 FIL BOGUSŁAW 4 58 3 3 49.35
19 BAWOROWSKI MICHAŁ 4 44 3 3 49.35
20 KOZŁOWSKI JAN 4 34 3 3 44.88
21 DRĄG AGNIESZKA 4 24 3 3 37.84
22 ADAMCZYK MAREK JERZY 4 27 2 2 31.61
23 BUDREWICZ KAROL 4 12 1 1 11.51
24 KASOWSKA KATARZYNA 4 14 1 1 10.90
25 DŁUGOSZ ADAM 4 35 0 0 0.00



PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.

LISTA KONKURSOWA NR 3
------------------------
z lotu LUCKAU z dnia 03.09.17
Współrzędne miejsca wypuszczenia 51:51:41.4 N 13:44:33.7 E.

1.Godzina wypuszczenia gołębi...........: 8,05,00
2.Średnia odległość z lotu..............: 204.056 km
3.Ilość członków biorących udział.......: 25
4.Ilość wysłanych gołębi................: 997
5.Ilość konkursów.......................: 200
6.Predkość najszybszego gołębia.........: 1415.31
7.Predkość najwolniejszego gołębia......: 1266.90
8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:10,28,31
9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:10,49,17
10.Czas trwania konkursu.................:20 min. 46 sek.
11.Warunki atmosferyczne
w miejscu odlotu :
w miejscu przylotu:
12.System obliczania współzawodnictwa....:
Seria 8 liczy się pierwszych 8 konkursów
Punkty stałe 20.0- gradacja
ETypowane [ 1]F


ROZLICZENIE LOTU
+----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+
| Nr | Sekcja | ILOŚĆ | WKŁAD. | ZDOB. | % |
| | |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. | |
+----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+
| 4 | Winsko | 25 | 997 | 200 |20.06|
+----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+
| Razem: | 25 | 997 | 200 | |
+------------------------------+--------+--------+-------+-----+


Opracował: Za Zarząd:
Jan Benedykt

---------------- ------------------




PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
- 1 -

Lista konkursowa nr 3.
z lotu LUCKAU, w dniu 03.09.17
+---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
|LP.|NAZWISKO,IMIĘ |Se| NUMER OBRĄCZKI | CZAS |SZYBKOŚĆ|COEFFI| WYNIK |ODLEGŁ. |PUNKTY |
| | | | RODOWEJ |PRZYLOTU | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS | [km] | |
+---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
1 BAZYLEWICZ TADEUSZ 4 66 GSM 10:28:31 1415.31 1.00 57- 20- 3 203.120 20.000
2 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW 4 17 GSM 10:29:40 1413.94 2.01 47- 5- 2 204.550 19.950
3 KIEL HENRYK 4 24 GSM 10:25:12 1399.00 3.01 33- 16- 6 196.140 19.900
4 MYRDZIO STANISŁAW 4 31 GSM 10:30:53 1397.97 4.01 33- 8- 4 203.940 19.850
5 PAWŁOWSKI ANDRZEJ 4 32 GSM 10:32:47 1375.39 5.02 16- 4- 4 203.260 19.800
6 SZTYMER MARIUSZ & DARIUSZ 4 48 G 10:33:19 1371.59 6.02 64- 16- 5 203.430 0.000
7 SZTYMER MARIUSZ & DARIUSZ 4 57 G 10:33:20 1371.44 7.02 2 < 29> 203.430 0.000
8 BAWOROWSKI MICHAŁ 4 53 G 10:29:52 1370.78 8.02 44- 3- 0 198.580 0.000
9 BAZYLEWICZ TADEUSZ 4 81 G 10:33:15 1370.12 9.03 2 < 12> 203.120 0.000
10 DOMINIAK ANDRZEJ 4 48 G 10:37:07 1368.49 10.03 41- 9- 5 208.170 0.000
11 DOMINIAK ANDRZEJ 4 35 GSM 10:37:08 1368.34 11.03 2 < 19> 208.170 19.500
12 BAZYLEWICZ TADEUSZ 4 16 G 10:33:36 1366.89 12.04 3 < 13> 203.120 0.000
13 BAZYLEWICZ TADEUSZ 4 5 G 10:33:45 1365.51 13.04 4 < 24> 203.120 0.000
14 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 19 G 10:35:18 1363.81 14.04 61- 18- 3 204.980 0.000
15 FIL BOGUSŁAW 4 44 G 10:40:39 1363.51 15.05 58- 3- 0 212.230 0.000
16 CZERYBA MARIUSZ 4 35 GSM 10:34:59 1360.48 16.05 41- 11- 2 204.050 19.250
17 CZERYBA MARIUSZ 4 34 G 10:35:03 1359.88 17.05 2 < 18> 204.050 0.000
18 CZERYBA MARIUSZ 4 49 G 10:35:05 1359.58 18.05 3 < 39> 204.050 0.000
19 DOMINIAK ANDRZEJ 4 5 G 10:38:13 1358.66 19.06 3 < 20> 208.170 0.000
20 DOMINIAK ANDRZEJ 4 26 GSM 10:38:17 1358.07 20.06 4 < 42> 208.170 19.050
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
21 FIL BOGUSŁAW 4 71 G 10:41:32 1355.81 21.06 2 < 179> 212.230 0.000
22 BINKOWSKI ARKADIUSZ 4 24 G 10:38:15 1352.82 22.07 32- 6- 3 207.320 0.000
23 KIEL HENRYK 4 34 G 10:30:00 1352.69 23.07 2 < 26> 196.140 0.000
24 BAZYLEWICZ TADEUSZ 4 63 G 10:35:11 1352.48 24.07 5 < 25> 203.120 0.000
25 BAZYLEWICZ TADEUSZ 4 50 G 10:35:18 1351.43 25.08 6 < 30> 203.120 0.000
26 KIEL HENRYK 4 23 G 10:30:16 1350.21 26.08 3 < 31> 196.140 0.000
27 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 74 G 10:33:40 1349.93 27.08 70- 18- 4 200.690 0.000
28 SZABELKOWSKI WOJCIECH 4 6 G 10:38:17 1348.55 28.08 23- 4- 2 206.710 0.000
29 SZTYMER MARIUSZ & DARIUSZ 4 62 G 10:36:00 1347.22 29.09 3 < 32> 203.430 0.000
30 BAZYLEWICZ TADEUSZ 4 32 GSM 10:35:47 1347.10 30.09 7 < 34> 203.120 18.540
31 KIEL HENRYK 4 4 G 10:30:37 1346.96 31.09 4 < 33> 196.140 0.000
32 SZTYMER MARIUSZ & DARIUSZ 4 7 GSM 10:36:03 1346.77 32.10 4 < 41> 203.430 18.440
33 KIEL HENRYK 4 16 GSM 10:30:39 1346.65 33.10 5 < 73> 196.140 18.390
34 BAZYLEWICZ TADEUSZ 4 30 G 10:36:02 1344.87 34.10 8 < 44> 203.120 0.000
35 SZALA TOMASZ 4 26 G 10:31:33 1342.55 35.11 42- 4- 1 196.750 0.000
36 SZEWCZYK MARCIN 4 67 GSM 10:34:18 1342.53 36.11 45- 9- 4 200.440 18.240
37 SZEWCZYK MARCIN 4 61 G 10:34:21 1342.08 37.11 2 < 38> 200.440 0.000
38 SZEWCZYK MARCIN 4 52 GSM 10:34:23 1341.78 38.11 3 < 99> 200.440 18.140
39 CZERYBA MARIUSZ 4 13 G 10:37:06 1341.55 39.12 4 < 63> 204.050 0.000
40 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 16 G 10:34:58 1338.23 40.12 2 < 50> 200.690 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
41 SZTYMER MARIUSZ & DARIUSZ 4 52 G 10:37:01 1338.21 41.12 5 < 53> 203.430 0.000
42 DOMINIAK ANDRZEJ 4 28 GSM 10:40:42 1336.99 42.13 5 < 45> 208.170 17.940
43 GRUSZCZYŃSKI M & MAŁGORZATA 4 5 G 10:40:45 1336.31 43.13 41- 6- 4 208.130 0.000
44 BAZYLEWICZ TADEUSZ 4 60 G 10:37:01 1336.17 44.13 9 < 47> 203.120 0.000
45 DOMINIAK ANDRZEJ 4 3 GSM 10:40:48 1336.14 45.14 6 < 46> 208.170 17.790
46 DOMINIAK ANDRZEJ 4 17 GSM 10:40:51 1335.71 46.14 7 < 93> 208.170 17.740
47 BAZYLEWICZ TADEUSZ 4 17 G 10:37:06 1335.44 47.14 10 < 51> 203.120 0.000
48 GRUSZCZYŃSKI M & MAŁGORZATA 4 44 GSM 10:40:52 1335.31 48.14 2 < 79> 208.130 17.640
49 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 30 GSM 10:43:57 1334.70 49.15 51- 18- 8 212.150 17.590
50 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 60 G 10:35:29 1333.64 50.15 3 < 59> 200.690 0.000
51 BAZYLEWICZ TADEUSZ 4 27 GSM 10:37:19 1333.54 51.15 11 < 67> 203.120 17.490
52 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 50 GSM 10:44:19 1331.63 52.16 2 < 54> 212.150 17.440
53 SZTYMER MARIUSZ & DARIUSZ 4 58 GSM 10:37:47 1331.49 53.16 6 < 66> 203.430 17.390
54 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 11 G 10:44:22 1331.21 54.16 3 < 62> 212.150 0.000
55 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 7 GSM 10:38:59 1331.18 55.17 2 < 56> 204.980 17.290
56 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 35 G 10:39:00 1331.04 56.17 3 < 57> 204.980 0.000
57 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 31 G 10:39:02 1330.75 57.17 4 < 58> 204.980 0.000
58 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 61 GSM 10:39:13 1329.17 58.17 5 < 61> 204.980 17.140
59 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 17 G 10:36:00 1329.07 59.18 4 < 70> 200.690 0.000
59 KOZŁOWSKI JAN 4 30 GSM 10:44:27 1329.07 59.18 34- 3- 3 211.920 17.090
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
61 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 80 G 10:39:14 1329.03 61.18 6 < 96> 204.980 0.000
62 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 46 G 10:44:49 1327.46 62.19 4 < 111> 212.150 0.000
63 CZERYBA MARIUSZ 4 10 G 10:38:55 1325.72 63.19 5 < 64> 204.050 0.000
64 CZERYBA MARIUSZ 4 23 G 10:39:00 1325.00 64.19 6 < 65> 204.050 0.000
65 CZERYBA MARIUSZ 4 17 G 10:39:02 1324.71 65.20 7 < 113> 204.050 0.000
66 SZTYMER MARIUSZ & DARIUSZ 4 71 G 10:38:39 1323.98 66.20 7 < 102> 203.430 0.000
67 BAZYLEWICZ TADEUSZ 4 2 G 10:38:26 1323.83 67.20 12 < 85> 203.120 0.000
68 MYRDZIO STANISŁAW 4 1 G 10:39:04 1323.71 68.20 2 < 76> 203.940 0.000
69 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW 4 21 GSM 10:39:32 1323.66 69.21 2 < 97> 204.550 16.580
70 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 30 GSM 10:36:40 1323.23 70.21 5 < 72> 200.690 16.530
71 ADAMCZYK MAREK & JERZY 4 39 GSM 10:46:29 1322.92 71.21 27- 2- 2 213.630 16.480
72 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 48 G 10:36:44 1322.65 72.22 6 < 82> 200.690 0.000
73 KIEL HENRYK 4 5 GSM 10:33:24 1321.70 73.22 6 < 74> 196.140 16.380
74 KIEL HENRYK 4 17 G 10:33:25 1321.55 74.22 7 < 78> 196.140 0.000
75 BINKOWSKI ARKADIUSZ 4 4 GSM 10:41:54 1321.35 75.23 2 < 95> 207.320 16.280
76 MYRDZIO STANISŁAW 4 35 GSM 10:39:31 1319.86 76.23 3 < 88> 203.940 16.230
77 BAWOROWSKI MICHAŁ 4 15 G 10:35:32 1319.18 77.23 2 < 130> 198.580 0.000
78 KIEL HENRYK 4 26 G 10:33:44 1318.74 78.23 8 < 123> 196.140 0.000
79 GRUSZCZYŃSKI M & MAŁGORZATA 4 39 GSM 10:43:05 1316.58 79.24 3 < 156> 208.130 16.080
80 SZALA TOMASZ 4 31 GSM 10:34:29 1316.20 80.24 2 < 81> 196.750 16.030
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
81 SZALA TOMASZ 4 15 G 10:34:37 1315.03 81.24 3 < 138> 196.750 0.000
82 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 71 G 10:37:43 1314.13 82.25 7 < 83> 200.690 0.000
83 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 56 G 10:37:46 1313.70 83.25 8 < 84> 200.690 0.000
84 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 24 G 10:37:47 1313.56 84.25 9 < 86> 200.690 0.000
85 BAZYLEWICZ TADEUSZ 4 25 G 10:39:40 1313.28 85.26 13 < 89> 203.120 0.000
86 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 77 GSM 10:37:55 1312.41 86.26 10 < 87> 200.690 15.730
87 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 13 GSM 10:38:02 1311.41 87.26 11 < 117> 200.690 15.680
88 MYRDZIO STANISŁAW 4 27 G 10:40:35 1310.81 88.26 4 < 92> 203.940 0.000
89 BAZYLEWICZ TADEUSZ 4 79 G 10:39:58 1310.73 89.27 14 < 126> 203.120 0.000
90 PAWŁOWSKI ANDRZEJ 4 21 GSM 10:40:05 1310.65 90.27 2 < 143> 203.260 15.530
91 KOZŁOWSKI JAN 4 31 GSM 10:46:43 1310.44 91.27 2 < 154> 211.920 15.480
92 MYRDZIO STANISŁAW 4 32 G 10:40:40 1310.11 92.28 5 < 94> 203.940 0.000
93 DOMINIAK ANDRZEJ 4 14 G 10:43:56 1309.79 93.28 8 < 195> 208.170 0.000
94 MYRDZIO STANISŁAW 4 13 GSM 10:40:43 1309.69 94.28 6 < 158> 203.940 15.330
95 BINKOWSKI ARKADIUSZ 4 27 GSM 10:43:18 1309.67 95.29 3 < 100> 207.320 15.280
96 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 22 G 10:41:38 1308.66 96.29 7 < 103> 204.980 0.000
97 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW 4 49 G 10:41:24 1307.86 97.29 3 < 139> 204.550 0.000
98 ADAMCZYK MAREK & JERZY 4 7 GSM 10:48:24 1307.41 98.29 2 213.630 15.130
99 SZEWCZYK MARCIN 4 12 GSM 10:38:23 1306.79 99.30 4 < 119> 200.440 15.080
100 BINKOWSKI ARKADIUSZ 4 40 G 10:43:39 1306.78 100.30 4 < 131> 207.320 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
101 DRĄG AGNIESZKA 4 54 GSM 10:34:29 1305.76 101.30 24- 3- 3 195.190 14.970
102 SZTYMER MARIUSZ & DARIUSZ 4 29 G 10:40:50 1305.43 102.31 8 < 104> 203.430 0.000
103 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 37 G 10:42:03 1305.19 103.31 8 < 106> 204.980 0.000
104 SZTYMER MARIUSZ & DARIUSZ 4 6 GSM 10:40:54 1304.88 104.31 9 < 107> 203.430 14.820
105 GAJEWSKI MATEUSZ 4 40 G 10:48:05 1303.63 105.32 52- 12- 2 212.600 0.000
106 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 70 G 10:42:15 1303.53 106.32 9 < 129> 204.980 0.000
107 SZTYMER MARIUSZ & DARIUSZ 4 18 GSM 10:41:13 1302.23 107.32 10 < 108> 203.430 14.670
108 SZTYMER MARIUSZ & DARIUSZ 4 51 G 10:41:14 1302.09 108.32 11 < 108> 203.430 0.000
108 SZTYMER MARIUSZ & DARIUSZ 4 35 GSM 10:41:14 1302.09 108.32 12 < 150> 203.430 14.620
110 GAJEWSKI MATEUSZ 4 10 G 10:48:18 1301.90 110.33 2 < 115> 212.600 0.000
111 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 15 GSM 10:48:04 1301.00 111.33 5 < 112> 212.150 14.470
112 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 65 G 10:48:07 1300.60 112.34 6 < 117> 212.150 0.000
113 CZERYBA MARIUSZ 4 11 G 10:41:56 1300.23 113.34 8 < 114> 204.050 0.000
114 CZERYBA MARIUSZ 4 29 GSM 10:41:58 1299.96 114.34 9 < 173> 204.050 14.320
115 GAJEWSKI MATEUSZ 4 34 G 10:48:40 1298.98 115.35 3 < 116> 212.600 0.000
116 GAJEWSKI MATEUSZ 4 48 G 10:48:51 1297.53 116.35 4 < 120> 212.600 0.000
117 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 22 G 10:39:42 1297.29 117.35 12 < 120> 200.690 0.000
117 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 58 G 10:48:32 1297.29 117.35 7 < 122> 212.150 0.000
119 SZEWCZYK MARCIN 4 3 G 10:39:32 1297.07 119.36 5 < 128> 200.440 0.000
120 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 32 GSM 10:39:45 1296.87 120.36 13 < 149> 200.690 14.020
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
120 GAJEWSKI MATEUSZ 4 15 G 10:48:56 1296.87 120.36 5 < 123> 212.600 0.000
122 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 68 G 10:48:37 1296.63 122.37 8 < 125> 212.150 0.000
123 GAJEWSKI MATEUSZ 4 8 G 10:49:02 1296.08 123.37 6 < 127> 212.600 0.000
123 KIEL HENRYK 4 6 GSM 10:36:20 1296.08 123.37 9 < 140> 196.140 13.870
125 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 18 GSM 10:48:45 1295.57 125.38 9 < 134> 212.150 13.770
126 BAZYLEWICZ TADEUSZ 4 4 G 10:41:48 1295.41 126.38 15 < 141> 203.120 0.000
127 GAJEWSKI MATEUSZ 4 47 G 10:49:08 1295.29 127.38 7 < 175> 212.600 0.000
128 SZEWCZYK MARCIN 4 36 GSM 10:39:50 1294.55 128.39 6 < 137> 200.440 13.620
129 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 68 G 10:43:21 1294.47 129.39 10 < 132> 204.980 0.000
130 BAWOROWSKI MICHAŁ 4 1 G 10:38:26 1294.24 130.39 3 198.580 0.000
131 BINKOWSKI ARKADIUSZ 4 66 G 10:45:13 1294.00 131.39 5 < 184> 207.320 0.000
132 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 63 G 10:43:26 1293.79 132.40 11 < 133> 204.980 0.000
133 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 40 G 10:43:27 1293.66 133.40 12 < 164> 204.980 0.000
134 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 73 G 10:49:07 1292.68 134.40 10 < 135> 212.150 0.000
135 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 2 GSM 10:49:12 1292.02 135.41 11 < 136> 212.150 13.270
136 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 3 GSM 10:49:13 1291.89 136.41 12 < 160> 212.150 13.220
137 SZEWCZYK MARCIN 4 82 G 10:40:12 1291.50 137.41 7 < 183> 200.440 0.000
138 SZALA TOMASZ 4 14 G 10:37:27 1290.59 138.42 4 196.750 0.000
139 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW 4 11 G 10:43:31 1290.40 139.42 4 < 145> 204.550 0.000
140 KIEL HENRYK 4 11 G 10:37:02 1290.11 140.42 10 < 144> 196.140 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
141 BAZYLEWICZ TADEUSZ 4 52 G 10:42:38 1288.56 141.42 16 < 142> 203.120 0.000
142 BAZYLEWICZ TADEUSZ 4 96 G 10:42:39 1288.42 142.43 17 < 146> 203.120 0.000
143 PAWŁOWSKI ANDRZEJ 4 3 GSM 10:42:48 1288.09 143.43 3 < 192> 203.260 12.860
144 KIEL HENRYK 4 1 G 10:37:17 1287.99 144.43 11 < 157> 196.140 0.000
145 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW 4 53 G 10:43:49 1287.96 145.44 5 204.550 0.000
146 BAZYLEWICZ TADEUSZ 4 38 G 10:42:43 1287.88 146.44 18 < 168> 203.120 0.000
147 SZABELKOWSKI WOJCIECH 4 20 GSM 10:45:33 1287.51 147.44 2 < 148> 206.710 12.660
148 SZABELKOWSKI WOJCIECH 4 16 GSM 10:45:34 1287.38 148.45 3 < 169> 206.710 12.610
149 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 31 G 10:40:54 1287.30 149.45 14 < 151> 200.690 0.000
150 SZTYMER MARIUSZ & DARIUSZ 4 31 G 10:43:03 1287.12 150.45 13 < 152> 203.430 0.000
151 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 70 G 10:40:56 1287.02 151.45 15 < 153> 200.690 0.000
152 SZTYMER MARIUSZ & DARIUSZ 4 40 G 10:43:05 1286.85 152.46 14 < 155> 203.430 0.000
153 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 14 G 10:40:58 1286.75 153.46 16 < 186> 200.690 0.000
154 KOZŁOWSKI JAN 4 14 GSM 10:49:43 1286.57 154.46 3 211.920 12.310
155 SZTYMER MARIUSZ & DARIUSZ 4 64 G 10:43:09 1286.31 155.47 15 < 180> 203.430 0.000
156 GRUSZCZYŃSKI M & MAŁGORZATA 4 26 G 10:46:52 1285.81 156.47 4 < 163> 208.130 0.000
157 KIEL HENRYK 4 38 G 10:37:35 1285.46 157.47 12 < 188> 196.140 0.000
158 MYRDZIO STANISŁAW 4 3 G 10:43:46 1284.53 158.48 7 < 159> 203.940 0.000
159 MYRDZIO STANISŁAW 4 17 GSM 10:43:48 1284.26 159.48 8 203.940 12.060
160 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 78 G 10:50:30 1281.87 160.48 13 < 161> 212.150 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
161 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 27 G 10:50:32 1281.62 161.48 14 < 162> 212.150 0.000
162 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 67 G 10:50:39 1280.71 162.49 15 < 178> 212.150 0.000
163 GRUSZCZYŃSKI M & MAŁGORZATA 4 6 GSM 10:47:32 1280.54 163.49 5 < 200> 208.130 11.860
164 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 41 G 10:45:05 1280.46 164.49 13 < 165> 204.980 0.000
165 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 30 GSM 10:45:07 1280.19 165.50 14 < 165> 204.980 11.760
165 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 12 G 10:45:07 1280.19 165.50 15 < 167> 204.980 0.000
167 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 47 G 10:45:11 1279.66 167.50 16 < 177> 204.980 0.000
168 BAZYLEWICZ TADEUSZ 4 69 G 10:43:46 1279.36 168.51 19 < 176> 203.120 0.000
169 SZABELKOWSKI WOJCIECH 4 22 G 10:46:36 1279.15 169.51 4 206.710 0.000
170 BUDREWICZ KAROL 4 53 GSM 10:34:25 1278.31 170.51 12- 1- 1 191.000 11.510
171 DRĄG AGNIESZKA 4 18 GSM 10:37:42 1278.26 171.51 2 < 172> 195.190 11.460
172 DRĄG AGNIESZKA 4 92 GSM 10:37:45 1277.84 172.52 3 195.190 11.410
173 CZERYBA MARIUSZ 4 3 G 10:44:48 1276.91 173.52 10 < 174> 204.050 0.000
174 CZERYBA MARIUSZ 4 50 G 10:44:51 1276.51 174.52 11 204.050 0.000
175 GAJEWSKI MATEUSZ 4 37 G 10:51:33 1276.49 175.53 8 < 185> 212.600 0.000
176 BAZYLEWICZ TADEUSZ 4 67 G 10:44:08 1276.41 176.53 20 203.120 0.000
177 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 18 G 10:45:38 1276.07 177.53 17 < 181> 204.980 0.000
178 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 51 GSM 10:51:16 1275.96 178.54 16 < 197> 212.150 11.110
179 FIL BOGUSŁAW 4 21 G 10:51:38 1273.64 179.54 3 212.230 0.000
180 SZTYMER MARIUSZ & DARIUSZ 4 42 G 10:44:49 1272.90 180.54 16 203.430 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
181 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 46 G 10:46:04 1272.64 181.54 18 204.980 0.000
182 KASOWSKA KATARZYNA 4 28 GSM 10:38:23 1272.56 182.55 14- 1- 1 195.190 10.900
183 SZEWCZYK MARCIN 4 21 G 10:42:37 1271.69 183.55 8 < 190> 200.440 0.000
184 BINKOWSKI ARKADIUSZ 4 18 GSM 10:48:06 1271.12 184.55 6 207.320 10.800
185 GAJEWSKI MATEUSZ 4 50 GSM 10:52:16 1271.02 185.56 9 < 187> 212.600 10.750
186 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 51 G 10:42:56 1270.73 186.56 17 < 199> 200.690 0.000
187 GAJEWSKI MATEUSZ 4 35 GSM 10:52:19 1270.64 187.56 10 < 189> 212.600 10.650
188 KIEL HENRYK 4 12 G 10:39:26 1270.06 188.57 13 < 191> 196.140 0.000
189 GAJEWSKI MATEUSZ 4 23 G 10:52:24 1270.01 189.57 11 < 193> 212.600 0.000
190 SZEWCZYK MARCIN 4 4 G 10:42:53 1269.55 190.57 9 200.440 0.000
191 KIEL HENRYK 4 25 GSM 10:39:33 1269.10 191.57 14 < 194> 196.140 10.450
192 PAWŁOWSKI ANDRZEJ 4 23 GSM 10:45:11 1268.92 192.58 4 203.260 10.400
193 GAJEWSKI MATEUSZ 4 29 G 10:52:33 1268.88 193.58 12 212.600 0.000
194 KIEL HENRYK 4 3 G 10:39:40 1268.15 194.58 15 < 196> 196.140 0.000
195 DOMINIAK ANDRZEJ 4 39 G 10:49:10 1268.04 195.59 9 208.170 0.000
196 KIEL HENRYK 4 29 GSM 10:39:41 1268.01 196.59 16 196.140 10.200
197 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 49 GSM 10:52:20 1267.83 197.59 17 < 198> 212.150 10.150
198 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 39 G 10:52:22 1267.58 198.60 18 212.150 0.000
199 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 45 G 10:43:20 1267.52 199.60 18 200.690 0.000
200 GRUSZCZYŃSKI M & MAŁGORZATA 4 11 GSM 10:49:17 1266.90 200.60 6 208.130 10.000
------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:5
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
---------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
201 BAZYLEWICZ TADEUSZ 4 28 G 10:45:22 1266.60 0.00 21 203.120 0.000
202 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 52 G 10:43:28 1266.45 0.00 19 200.690 0.000
203 SZTYMER MARIUSZ & DARIUSZ 4 34 G 10:45:40 1266.16 0.00 17 203.430 0.000
204 BINKOWSKI ARKADIUSZ 4 38 G 10:48:50 1265.43 0.00 7 207.320 0.000
205 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 25 G 10:43:36 1265.39 0.00 20 200.690 0.000

D O B R Y L O T !
------------------


PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
Tabela współzawodnictwa
Lot nr 2, z dnia 26.08.17 ŁĘKNICA-2
Typowane [ 1]
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
|L.P| Nazwisko Imie |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |
| | |Sek| | Pkt. |Konk.| |
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
1 SZTYMER MARIUSZ DARIUSZ 4 65 8 35 99.49
2 BAZYLEWICZ TADEUSZ 4 62 6 20 72.61
3 KASOWSKA KATARZYNA 4 15 5 6 61.13
4 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 66 5 33 54.77
5 GRUSZCZYŃSKI M MAŁGORZATA 4 44 5 16 41.80
6 ADAMCZYK MAREK JERZY 4 32 3 8 41.61
7 CZERYBA MARIUSZ 4 45 4 11 39.73
8 SZEWCZYK MARCIN 4 51 3 5 37.46
9 SZABELKOWSKI WOJCIECH 4 23 3 4 31.23
10 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 65 3 15 29.75
11 GAJEWSKI MATEUSZ 4 53 3 12 29.23
12 PROCYSZYN RYSZARD 4 68 3 9 27.74
13 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW 4 14 3 3 18.72
14 KOZŁOWSKI JAN 4 46 2 3 15.67
15 BUDREWICZ KAROL 4 13 2 3 13.39
16 MARCINIAK ŁUKASZ 4 48 1 1 13.05
17 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ 4 39 1 4 8.16
18 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 57 1 6 5.23
19 DOMINIAK ANDRZEJ 4 41 0 11 0.00
20 KIEL HENRYK 4 28 0 0 0.00
21 DŁUGOSZ ADAM 4 40 0 0 0.00
22 BINKOWSKI ARKADIUSZ 4 47 0 4 0.00
23 PAWŁOWSKI ANDRZEJ 4 19 0 1 0.00
24 BAWOROWSKI MICHAŁ 4 47 0 6 0.00
25 DRĄG AGNIESZKA 4 48 0 0 0.00



PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
Tabela współzawodnictwa
Lot nr 2, z dnia 26.08.17 ŁĘKNICA-2
Całość [ 4]
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
|L.P| Nazwisko Imie |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |
| | |Sek| | Pkt. |Konk.| |
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
1 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 66 7 33 101.83
2 SZTYMER MARIUSZ DARIUSZ 4 65 7 35 96.39
3 ADAMCZYK MAREK JERZY 4 32 7 8 94.31
4 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 65 7 15 91.13
5 BAZYLEWICZ TADEUSZ 4 62 7 20 90.92
6 CZERYBA MARIUSZ 4 45 7 11 84.40
7 DOMINIAK ANDRZEJ 4 41 7 11 78.26
8 GRUSZCZYŃSKI M MAŁGORZATA 4 44 7 16 74.72
9 GAJEWSKI MATEUSZ 4 53 7 12 74.44
10 PROCYSZYN RYSZARD 4 68 7 9 69.19
11 KASOWSKA KATARZYNA 4 15 6 6 66.92
12 SZEWCZYK MARCIN 4 51 5 5 55.55
13 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 57 6 6 49.25
14 SZABELKOWSKI WOJCIECH 4 23 4 4 44.18
15 BAWOROWSKI MICHAŁ 4 47 6 6 43.89
16 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ 4 39 4 4 43.48
17 BINKOWSKI ARKADIUSZ 4 47 4 4 38.38
18 KOZŁOWSKI JAN 4 46 3 3 28.90
19 BUDREWICZ KAROL 4 13 3 3 20.30
20 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW 4 14 3 3 18.72
21 MARCINIAK ŁUKASZ 4 48 1 1 13.05
22 PAWŁOWSKI ANDRZEJ 4 19 1 1 8.12
23 KIEL HENRYK 4 28 0 0 0.00
24 DŁUGOSZ ADAM 4 40 0 0 0.00
25 DRĄG AGNIESZKA 4 48 0 0 0.00



PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.

LISTA KONKURSOWA NR 2
------------------------
z lotu ŁĘKNICA-2 z dnia 26.08.17
Współrzędne miejsca wypuszczenia 51:32:22.0 N 14:45:06.0 E.

1.Godzina wypuszczenia gołębi...........: 7,15,00
2.Średnia odległość z lotu..............: 131.061 km
3.Ilość członków biorących udział.......: 25
4.Ilość wysłanych gołębi................: 1076
5.Ilość konkursów.......................: 216
6.Predkość najszybszego gołębia.........: 1153.56
7.Predkość najwolniejszego gołębia......: 986.70
8.Czas przybycia 1-go gołębia...........: 9,05,02
9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....: 9,27,07
10.Czas trwania konkursu.................:22 min. 5 sek.
11.Warunki atmosferyczne
w miejscu odlotu :
w miejscu przylotu:
12.System obliczania współzawodnictwa....:
Seria 8 liczy się pierwszych 8 konkursów
Punkty stałe 15.0- gradacja
ETypowane [ 1]F


ROZLICZENIE LOTU
+----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+
| Nr | Sekcja | ILOŚĆ | WKŁAD. | ZDOB. | % |
| | |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. | |
+----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+
| 4 | Winsko | 25 | 1076 | 216 |20.07|
+----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+
| Razem: | 25 | 1076 | 216 | |
+------------------------------+--------+--------+-------+-----+


Opracował: Za Zarząd:
Jan Benedykt

---------------- ------------------




PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
- 1 -

Lista konkursowa nr 2.
z lotu ŁĘKNICA-2, w dniu 26.08.17
+---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
|LP.|NAZWISKO,IMIĘ |Se| NUMER OBRĄCZKI | CZAS |SZYBKOŚĆ|COEFFI| WYNIK |ODLEGŁ. |PUNKTY |
| | | | RODOWEJ |PRZYLOTU | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS | [km] | |
+---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
1 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 44 G 9:05:02 1153.56 0.93 66- 33- 5 126.930 0.000
2 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 24 G 9:05:06 1152.86 1.86 2 < 11> 126.930 0.000
3 BAZYLEWICZ TADEUSZ 4 42 GSM 9:07:16 1151.81 2.79 62- 20- 6 129.310 14.910
4 ADAMCZYK MAREK & JERZY 4 18 G 9:17:28 1134.19 3.72 32- 8- 3 138.900 0.000
5 SZEWCZYK MARCIN 4 67 GSM 9:06:56 1132.10 4.65 51- 5- 3 126.720 14.810
6 BAZYLEWICZ TADEUSZ 4 66 G 9:09:46 1126.72 5.58 2 < 22> 129.310 0.000
7 SZTYMER MARIUSZ & DARIUSZ 4 68 GSM 9:11:08 1122.50 6.51 65- 35- 8 130.360 14.720
8 KASOWSKA KATARZYNA 4 4 GSM 9:02:26 1118.18 7.43 15- 6- 5 120.130 14.670
8 KASOWSKA KATARZYNA 4 15 GSM 9:02:26 1118.18 7.43 2 < 27> 120.130 14.670
10 ADAMCZYK MAREK & JERZY 4 49 GSM 9:19:59 1111.35 9.29 2 < 14> 138.900 14.580
11 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 5 G 9:10:11 1101.98 10.22 3 < 12> 126.930 0.000
12 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 11 G 9:10:12 1101.82 11.15 4 < 13> 126.930 0.000
13 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 7 G 9:10:18 1100.87 12.08 5 < 17> 126.930 0.000
14 ADAMCZYK MAREK & JERZY 4 33 GSM 9:21:26 1098.60 13.01 3 < 30> 138.900 14.400
15 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 44 G 9:15:15 1093.14 13.94 65- 15- 3 131.450 0.000
16 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 3 G 9:15:24 1091.78 14.87 2 < 18> 131.450 0.000
17 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 76 G 9:11:19 1091.25 15.80 6 < 19> 126.930 0.000
18 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 21 GSM 9:15:29 1091.02 16.73 3 < 21> 131.450 14.210
19 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 59 G 9:11:22 1090.78 17.66 7 < 20> 126.930 0.000
20 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 9 G 9:11:29 1089.68 18.59 8 < 23> 126.930 0.000
21 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 28 G 9:15:57 1086.81 19.52 4 < 51> 131.450 0.000
22 BAZYLEWICZ TADEUSZ 4 81 GSM 9:14:15 1084.36 20.45 3 < 38> 129.310 14.020
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
23 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 31 GSM 9:12:24 1081.18 21.38 9 < 24> 126.930 13.980
24 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 57 GSM 9:12:26 1080.87 22.30 10 < 35> 126.930 13.930
25 SZTYMER MARIUSZ & DARIUSZ 4 37 G 9:15:40 1080.33 23.23 2 < 26> 130.360 0.000
26 SZTYMER MARIUSZ & DARIUSZ 4 23 G 9:15:41 1080.18 24.16 3 < 32> 130.360 0.000
27 KASOWSKA KATARZYNA 4 19 GSM 9:06:22 1078.69 25.09 3 < 99> 120.130 13.790
28 SZABELKOWSKI WOJCIECH 4 6 GSM 9:20:08 1076.93 26.02 23- 4- 3 134.760 13.740
29 GRUSZCZYŃSKI M & MAŁGORZATA 4 45 GSM 9:20:46 1075.33 26.95 44- 16- 5 135.240 13.700
30 ADAMCZYK MAREK & JERZY 4 11 G 9:24:29 1072.73 27.88 4 < 41> 138.900 0.000
31 SZEWCZYK MARCIN 4 53 GSM 9:13:19 1071.02 28.81 2 < 128> 126.720 13.600
32 SZTYMER MARIUSZ & DARIUSZ 4 13 GSM 9:16:50 1069.99 29.74 4 < 33> 130.360 13.560
33 SZTYMER MARIUSZ & DARIUSZ 4 18 G 9:16:55 1069.26 30.67 5 < 33> 130.360 0.000
33 SZTYMER MARIUSZ & DARIUSZ 4 27 GSM 9:16:55 1069.26 30.67 6 < 36> 130.360 13.510
35 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 6 G 9:13:44 1069.03 32.53 11 < 42> 126.930 0.000
36 SZTYMER MARIUSZ & DARIUSZ 4 24 G 9:16:58 1068.82 33.46 7 < 44> 130.360 0.000
37 DOMINIAK ANDRZEJ 4 3 G 9:21:48 1066.96 34.39 41- 11- 0 135.290 0.000
38 BAZYLEWICZ TADEUSZ 4 77 GSM 9:16:27 1064.72 35.32 4 < 75> 129.310 13.280
39 KOZŁOWSKI JAN 4 7 G 9:24:37 1063.21 36.25 46- 3- 2 137.810 0.000
40 DOMINIAK ANDRZEJ 4 23 G 9:22:25 1061.79 37.17 2 < 69> 135.290 0.000
41 ADAMCZYK MAREK & JERZY 4 5 G 9:25:53 1061.25 38.10 5 < 52> 138.900 0.000
42 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 55 G 9:14:41 1060.55 39.03 12 < 61> 126.930 0.000
43 MARCINIAK ŁUKASZ 4 59 GSM 9:25:41 1059.20 39.96 48- 1- 1 138.420 13.050
44 SZTYMER MARIUSZ & DARIUSZ 4 8 GSM 9:18:05 1059.12 40.89 8 < 55> 130.360 13.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
45 SZABELKOWSKI WOJCIECH 4 26 G 9:22:16 1058.88 41.82 2 < 135> 134.760 0.000
46 CZERYBA MARIUSZ 4 6 G 9:17:43 1058.54 42.75 45- 11- 4 129.900 0.000
47 CZERYBA MARIUSZ 4 39 G 9:17:49 1057.67 43.68 2 < 48> 129.900 0.000
48 CZERYBA MARIUSZ 4 35 G 9:17:52 1057.24 44.61 3 < 50> 129.900 0.000
49 PROCYSZYN RYSZARD 4 12 G 9:18:38 1057.00 45.54 68- 9- 3 130.680 0.000
50 CZERYBA MARIUSZ 4 24 G 9:17:55 1056.81 46.47 4 < 53> 129.900 0.000
51 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 51 G 9:19:40 1054.41 47.40 5 < 70> 131.450 0.000
52 ADAMCZYK MAREK & JERZY 4 28 GSM 9:26:54 1053.07 48.33 6 < 86> 138.900 12.630
53 CZERYBA MARIUSZ 4 23 GSM 9:18:23 1052.82 49.26 5 < 103> 129.900 12.580
54 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ 4 5 G 9:27:06 1052.69 50.19 39- 4- 1 139.060 0.000
55 SZTYMER MARIUSZ & DARIUSZ 4 34 G 9:19:15 1049.18 51.12 9 < 56> 130.360 0.000
56 SZTYMER MARIUSZ & DARIUSZ 4 57 G 9:19:16 1049.03 52.04 10 < 57> 130.360 0.000
57 SZTYMER MARIUSZ & DARIUSZ 4 40 G 9:19:17 1048.89 52.97 11 < 58> 130.360 0.000
58 SZTYMER MARIUSZ & DARIUSZ 4 58 GSM 9:19:18 1048.75 53.90 12 < 59> 130.360 12.350
59 SZTYMER MARIUSZ & DARIUSZ 4 1 GSM 9:19:19 1048.61 54.83 13 < 60> 130.360 12.300
60 SZTYMER MARIUSZ & DARIUSZ 4 9 GSM 9:19:20 1048.47 55.76 14 < 68> 130.360 12.260
61 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 70 G 9:16:07 1048.00 56.69 13 < 62> 126.930 0.000
62 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 21 G 9:16:08 1047.85 57.62 14 < 63> 126.930 0.000
63 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 71 G 9:16:10 1047.57 58.55 15 < 64> 126.930 0.000
64 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 28 G 9:16:13 1047.13 59.48 16 < 66> 126.930 0.000
65 GRUSZCZYŃSKI M & MAŁGORZATA 4 37 G 9:24:13 1046.61 60.41 2 < 74> 135.240 0.000
66 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 29 G 9:16:17 1046.56 61.34 17 < 72> 126.930 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
67 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ 4 39 G 9:28:20 1042.95 62.27 2 < 90> 139.060 0.000
68 SZTYMER MARIUSZ & DARIUSZ 4 64 G 9:20:09 1041.63 63.20 15 < 80> 130.360 0.000
69 DOMINIAK ANDRZEJ 4 13 G 9:25:02 1040.43 64.13 3 < 71> 135.290 0.000
70 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 63 G 9:21:29 1039.27 65.06 6 < 114> 131.450 0.000
71 DOMINIAK ANDRZEJ 4 21 G 9:25:17 1038.43 65.99 4 < 81> 135.290 0.000
72 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 17 GSM 9:17:14 1038.42 66.91 18 < 73> 126.930 11.700
73 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 61 G 9:17:17 1038.00 67.84 19 < 76> 126.930 0.000
74 GRUSZCZYŃSKI M & MAŁGORZATA 4 20 G 9:25:25 1036.98 68.77 3 < 96> 135.240 0.000
75 BAZYLEWICZ TADEUSZ 4 89 G 9:19:44 1036.69 69.70 5 < 77> 129.310 0.000
76 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 58 G 9:17:27 1036.59 70.63 20 < 102> 126.930 0.000
77 BAZYLEWICZ TADEUSZ 4 47 GSM 9:19:46 1036.42 71.56 6 < 89> 129.310 11.470
78 BINKOWSKI ARKADIUSZ 4 27 G 9:23:53 1036.21 72.49 47- 4- 0 133.550 0.000
79 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 69 G 9:28:27 1035.22 73.42 57- 6- 1 138.150 0.000
80 SZTYMER MARIUSZ & DARIUSZ 4 20 G 9:21:01 1034.47 74.35 16 < 81> 130.360 0.000
81 DOMINIAK ANDRZEJ 4 14 G 9:25:50 1034.06 75.28 5 < 124> 135.290 0.000
81 SZTYMER MARIUSZ & DARIUSZ 4 52 G 9:21:04 1034.06 75.28 17 < 83> 130.360 0.000
83 SZTYMER MARIUSZ & DARIUSZ 4 71 G 9:21:05 1033.92 77.14 18 < 105> 130.360 0.000
84 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 24 G 9:28:39 1033.67 78.07 2 < 88> 138.150 0.000
85 GAJEWSKI MATEUSZ 4 47 G 9:29:41 1032.94 79.00 53- 12- 3 139.120 0.000
86 ADAMCZYK MAREK & JERZY 4 7 G 9:29:34 1032.20 79.93 7 < 97> 138.900 0.000
87 GAJEWSKI MATEUSZ 4 43 G 9:29:53 1031.41 80.86 2 < 91> 139.120 0.000
88 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 71 G 9:28:59 1031.10 81.78 3 < 209> 138.150 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
89 BAZYLEWICZ TADEUSZ 4 14 G 9:20:34 1029.81 82.71 7 < 92> 129.310 0.000
90 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ 4 22 G 9:30:03 1029.69 83.64 3 < 148> 139.060 0.000
91 GAJEWSKI MATEUSZ 4 66 GSM 9:30:10 1029.25 84.57 3 < 95> 139.120 10.810
92 BAZYLEWICZ TADEUSZ 4 2 G 9:20:40 1028.99 85.50 8 < 93> 129.310 0.000
93 BAZYLEWICZ TADEUSZ 4 82 G 9:20:42 1028.72 86.43 9 < 94> 129.310 0.000
94 BAZYLEWICZ TADEUSZ 4 4 G 9:20:46 1028.17 87.36 10 < 119> 129.310 0.000
95 GAJEWSKI MATEUSZ 4 46 G 9:30:21 1027.85 88.29 4 < 98> 139.120 0.000
96 GRUSZCZYŃSKI M & MAŁGORZATA 4 39 G 9:26:35 1027.79 89.22 4 < 110> 135.240 0.000
97 ADAMCZYK MAREK & JERZY 4 23 G 9:30:10 1027.62 90.15 8 138.900 0.000
98 GAJEWSKI MATEUSZ 4 36 G 9:30:23 1027.60 91.08 5 < 101> 139.120 0.000
99 KASOWSKA KATARZYNA 4 35 GSM 9:11:55 1027.48 92.01 4 < 161> 120.130 10.440
100 BINKOWSKI ARKADIUSZ 4 6 G 9:25:03 1026.91 92.94 2 < 113> 133.550 0.000
101 GAJEWSKI MATEUSZ 4 52 GSM 9:30:31 1026.59 93.87 6 < 107> 139.120 10.350
102 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 39 G 9:18:40 1026.39 94.80 21 < 106> 126.930 0.000
103 CZERYBA MARIUSZ 4 3 GSM 9:21:35 1026.20 95.72 6 < 103> 129.900 10.260
103 CZERYBA MARIUSZ 4 12 G 9:21:35 1026.20 95.72 7 < 112> 129.900 0.000
105 SZTYMER MARIUSZ & DARIUSZ 4 12 G 9:22:02 1026.19 97.58 19 < 111> 130.360 0.000
106 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 73 G 9:18:42 1026.11 98.51 22 < 108> 126.930 0.000
107 GAJEWSKI MATEUSZ 4 16 G 9:30:38 1025.71 99.44 7 < 146> 139.120 0.000
108 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 16 G 9:18:45 1025.70 100.37 23 < 108> 126.930 0.000
108 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 8 GSM 9:18:45 1025.70 100.37 24 < 158> 126.930 10.020
110 GRUSZCZYŃSKI M & MAŁGORZATA 4 26 G 9:26:52 1025.58 102.23 5 < 141> 135.240 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
111 SZTYMER MARIUSZ & DARIUSZ 4 35 G 9:22:08 1025.38 103.16 20 < 126> 130.360 0.000
112 CZERYBA MARIUSZ 4 44 GSM 9:21:43 1025.12 104.09 8 < 172> 129.900 9.840
113 BINKOWSKI ARKADIUSZ 4 72 G 9:25:18 1024.94 105.02 3 < 178> 133.550 0.000
114 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 24 G 9:23:20 1024.29 105.95 7 < 132> 131.450 0.000
115 PROCYSZYN RYSZARD 4 22 G 9:22:55 1021.60 106.88 2 < 116> 130.680 0.000
116 PROCYSZYN RYSZARD 4 20 G 9:22:58 1021.20 107.81 3 < 118> 130.680 0.000
117 KOZŁOWSKI JAN 4 24 GSM 9:30:01 1020.69 108.74 2 < 193> 137.810 9.600
118 PROCYSZYN RYSZARD 4 63 GSM 9:23:03 1020.54 109.67 4 < 123> 130.680 9.560
119 BAZYLEWICZ TADEUSZ 4 24 GSM 9:21:50 1019.53 110.59 11 < 120> 129.310 9.510
120 BAZYLEWICZ TADEUSZ 4 30 G 9:21:54 1018.99 111.52 12 < 121> 129.310 0.000
121 BAZYLEWICZ TADEUSZ 4 29 GSM 9:21:55 1018.86 112.45 13 < 122> 129.310 9.420
122 BAZYLEWICZ TADEUSZ 4 50 G 9:21:57 1018.59 113.38 14 < 138> 129.310 0.000
123 PROCYSZYN RYSZARD 4 64 G 9:23:18 1018.55 114.31 5 < 125> 130.680 0.000
124 DOMINIAK ANDRZEJ 4 34 G 9:27:59 1017.35 115.24 6 < 160> 135.290 0.000
125 PROCYSZYN RYSZARD 4 14 GSM 9:23:28 1017.23 116.17 6 < 131> 130.680 9.230
126 SZTYMER MARIUSZ & DARIUSZ 4 65 G 9:23:16 1016.32 117.10 21 < 127> 130.360 0.000
127 SZTYMER MARIUSZ & DARIUSZ 4 50 G 9:23:18 1016.06 118.03 22 < 134> 130.360 0.000
128 SZEWCZYK MARCIN 4 56 G 9:19:49 1015.25 118.96 3 < 129> 126.720 0.000
129 SZEWCZYK MARCIN 4 24 GSM 9:19:55 1014.44 119.89 4 < 130> 126.720 9.050
130 SZEWCZYK MARCIN 4 22 G 9:19:57 1014.17 120.82 5 126.720 0.000
131 PROCYSZYN RYSZARD 4 1 GSM 9:24:04 1012.50 121.75 7 < 210> 130.680 8.950
132 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 41 GSM 9:24:53 1012.06 122.68 8 < 133> 131.450 8.910
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
133 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 27 G 9:24:55 1011.80 123.61 9 < 139> 131.450 0.000
134 SZTYMER MARIUSZ & DARIUSZ 4 56 G 9:23:54 1011.33 124.54 23 < 137> 130.360 0.000
135 SZABELKOWSKI WOJCIECH 4 19 GSM 9:28:16 1011.21 125.46 3 < 136> 134.760 8.770
136 SZABELKOWSKI WOJCIECH 4 16 GSM 9:28:18 1010.95 126.39 4 134.760 8.720
137 SZTYMER MARIUSZ & DARIUSZ 4 21 G 9:24:00 1010.54 127.32 24 < 155> 130.360 0.000
138 BAZYLEWICZ TADEUSZ 4 1 G 9:23:02 1009.97 128.25 15 < 145> 129.310 0.000
139 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 47 G 9:25:12 1009.60 129.18 10 < 181> 131.450 0.000
140 BAWOROWSKI MICHAŁ 4 60 G 9:19:07 1008.81 130.11 47- 6- 0 125.210 0.000
141 GRUSZCZYŃSKI M & MAŁGORZATA 4 27 G 9:29:07 1008.38 131.04 6 < 143> 135.240 0.000
142 BAWOROWSKI MICHAŁ 4 53 G 9:19:11 1008.27 131.97 2 < 151> 125.210 0.000
143 GRUSZCZYŃSKI M & MAŁGORZATA 4 7 GSM 9:29:09 1008.13 132.90 7 < 144> 135.240 8.400
144 GRUSZCZYŃSKI M & MAŁGORZATA 4 11 GSM 9:29:10 1008.00 133.83 8 < 153> 135.240 8.350
145 BAZYLEWICZ TADEUSZ 4 71 G 9:23:21 1007.48 134.76 16 < 147> 129.310 0.000
146 GAJEWSKI MATEUSZ 4 15 G 9:33:06 1007.39 135.69 8 < 150> 139.120 0.000
147 BAZYLEWICZ TADEUSZ 4 63 G 9:23:29 1006.43 136.62 17 < 198> 129.310 0.000
148 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ 4 2 GSM 9:33:11 1006.34 137.55 4 139.060 8.160
149 PAWŁOWSKI ANDRZEJ 4 32 G 9:23:42 1006.29 138.48 19- 1- 0 129.510 0.000
150 GAJEWSKI MATEUSZ 4 62 GSM 9:33:18 1005.93 139.41 9 < 152> 139.120 8.070
151 BAWOROWSKI MICHAŁ 4 22 G 9:19:32 1005.43 140.33 3 < 177> 125.210 0.000
152 GAJEWSKI MATEUSZ 4 48 G 9:33:23 1005.32 141.26 10 < 154> 139.120 0.000
153 GRUSZCZYŃSKI M & MAŁGORZATA 4 19 G 9:29:35 1004.88 142.19 9 < 157> 135.240 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
154 GAJEWSKI MATEUSZ 4 4 G 9:33:29 1004.60 143.12 11 < 164> 139.120 0.000
155 SZTYMER MARIUSZ & DARIUSZ 4 33 G 9:24:46 1004.57 144.05 25 < 156> 130.360 0.000
156 SZTYMER MARIUSZ & DARIUSZ 4 2 GSM 9:24:48 1004.31 144.98 26 < 168> 130.360 7.790
157 GRUSZCZYŃSKI M & MAŁGORZATA 4 35 G 9:29:40 1004.26 145.91 10 < 159> 135.240 0.000
158 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 72 G 9:21:24 1004.19 146.84 25 < 163> 126.930 0.000
159 GRUSZCZYŃSKI M & MAŁGORZATA 4 41 G 9:29:42 1004.01 147.77 11 < 185> 135.240 0.000
160 DOMINIAK ANDRZEJ 4 32 G 9:29:46 1003.88 148.70 7 < 162> 135.290 0.000
161 KASOWSKA KATARZYNA 4 22 GSM 9:14:40 1003.87 149.63 5 < 199> 120.130 7.560
162 DOMINIAK ANDRZEJ 4 6 G 9:29:47 1003.76 150.56 8 < 164> 135.290 0.000
163 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 77 G 9:21:28 1003.66 151.49 26 < 166> 126.930 0.000
164 DOMINIAK ANDRZEJ 4 19 G 9:29:49 1003.51 152.42 9 < 203> 135.290 0.000
164 GAJEWSKI MATEUSZ 4 11 G 9:33:38 1003.51 152.42 12 139.120 0.000
166 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 50 G 9:21:31 1003.27 154.28 27 < 167> 126.930 0.000
167 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 56 G 9:21:33 1003.00 155.20 28 < 189> 126.930 0.000
168 SZTYMER MARIUSZ & DARIUSZ 4 25 G 9:25:02 1002.51 156.13 27 < 169> 130.360 0.000
169 SZTYMER MARIUSZ & DARIUSZ 4 3 G 9:25:03 1002.38 157.06 28 < 170> 130.360 0.000
170 SZTYMER MARIUSZ & DARIUSZ 4 4 G 9:25:05 1002.13 157.99 29 < 171> 130.360 0.000
171 SZTYMER MARIUSZ & DARIUSZ 4 6 G 9:25:11 1001.36 158.92 30 < 180> 130.360 0.000
172 CZERYBA MARIUSZ 4 42 GSM 9:24:52 1000.26 159.85 9 < 173> 129.900 7.050
173 CZERYBA MARIUSZ 4 19 G 9:24:55 999.87 160.78 10 < 174> 129.900 0.000
174 CZERYBA MARIUSZ 4 1 G 9:24:58 999.49 161.71 11 129.900 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
175 BUDREWICZ KAROL 4 11 GS 9:13:31 999.44 162.64 13- 3- 2 118.450 0.000
176 BUDREWICZ KAROL 4 19 GSM 9:13:33 999.16 163.57 2 < 183> 118.450 6.860
177 BAWOROWSKI MICHAŁ 4 61 G 9:20:20 999.02 164.50 4 < 179> 125.210 0.000
178 BINKOWSKI ARKADIUSZ 4 38 G 9:28:46 998.38 165.43 4 133.550 0.000
179 BAWOROWSKI MICHAŁ 4 71 G 9:20:25 998.35 166.36 5 < 208> 125.210 0.000
180 SZTYMER MARIUSZ & DARIUSZ 4 38 G 9:25:38 997.91 167.29 31 < 187> 130.360 0.000
181 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 56 GSM 9:26:49 997.22 168.22 11 < 184> 131.450 6.630
182 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW 4 32 GSM 9:25:32 997.06 169.14 14- 3- 3 130.150 6.580
183 BUDREWICZ KAROL 4 8 GSM 9:13:50 996.77 170.07 3 118.450 6.530
184 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 12 G 9:26:54 996.59 171.00 12 < 196> 131.450 0.000
185 GRUSZCZYŃSKI M & MAŁGORZATA 4 13 G 9:30:43 996.49 171.93 12 < 186> 135.240 0.000
186 GRUSZCZYŃSKI M & MAŁGORZATA 4 5 G 9:30:45 996.24 172.86 13 < 188> 135.240 0.000
187 SZTYMER MARIUSZ & DARIUSZ 4 54 G 9:25:52 996.13 173.79 32 < 192> 130.360 0.000
188 GRUSZCZYŃSKI M & MAŁGORZATA 4 6 GSM 9:30:48 995.88 174.72 14 < 204> 135.240 6.300
189 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 47 G 9:22:30 995.53 175.65 29 < 190> 126.930 0.000
190 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 19 G 9:22:32 995.27 176.58 30 < 206> 126.930 0.000
191 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW 4 45 GSM 9:25:47 995.16 177.51 2 < 195> 130.150 6.160
192 SZTYMER MARIUSZ & DARIUSZ 4 61 G 9:26:00 995.12 178.44 33 < 194> 130.360 0.000
193 KOZŁOWSKI JAN 4 17 GSM 9:33:36 994.30 179.37 3 137.810 6.070
194 SZTYMER MARIUSZ & DARIUSZ 4 46 G 9:26:14 993.35 180.30 34 < 216> 130.360 0.000
195 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW 4 28 GSM 9:26:04 993.01 181.23 3 130.150 5.980
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
196 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 11 G 9:27:25 992.70 182.16 13 < 197> 131.450 0.000
197 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 30 G 9:27:27 992.45 183.09 14 < 200> 131.450 0.000
198 BAZYLEWICZ TADEUSZ 4 59 G 9:25:18 992.40 184.01 18 < 201> 129.310 0.000
199 KASOWSKA KATARZYNA 4 24 G 9:16:04 992.26 184.94 6 120.130 0.000
200 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 59 G 9:27:30 992.08 185.87 15 131.450 0.000
201 BAZYLEWICZ TADEUSZ 4 69 G 9:25:21 992.02 186.80 19 < 202> 129.310 0.000
202 BAZYLEWICZ TADEUSZ 4 36 G 9:25:28 991.13 187.73 20 129.310 0.000
203 DOMINIAK ANDRZEJ 4 29 G 9:31:39 990.05 188.66 10 < 205> 135.290 0.000
204 GRUSZCZYŃSKI M & MAŁGORZATA 4 1 G 9:31:36 990.04 189.59 15 < 215> 135.240 0.000
205 DOMINIAK ANDRZEJ 4 42 G 9:31:44 989.44 190.52 11 135.290 0.000
206 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 2 G 9:23:18 989.32 191.45 31 < 207> 126.930 0.000
207 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 13 G 9:23:20 989.07 192.38 32 < 213> 126.930 0.000
208 BAWOROWSKI MICHAŁ 4 73 G 9:21:39 988.63 193.31 6 125.210 0.000
209 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 11 G 9:34:49 988.08 194.24 4 < 211> 138.150 0.000
210 PROCYSZYN RYSZARD 4 62 G 9:27:17 987.88 195.17 8 < 214> 130.680 0.000
211 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 7 GSM 9:34:51 987.84 196.10 5 < 211> 138.150 5.230
211 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 36 G 9:34:51 987.84 196.10 6 138.150 0.000
213 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 32 GSM 9:23:31 987.65 197.96 33 126.930 5.140
214 PROCYSZYN RYSZARD 4 39 G 9:27:21 987.38 198.88 9 130.680 0.000
215 GRUSZCZYŃSKI M & MAŁGORZATA 4 16 GSM 9:32:01 987.03 199.81 16 135.240 5.050
216 SZTYMER MARIUSZ & DARIUSZ 4 7 G 9:27:07 986.70 200.74 35 130.360 0.000
------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:5
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
---------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
217 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 22 G 9:23:44 985.99 0.00 34 126.930 0.000
218 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 23 GSM 9:23:46 985.74 0.00 35 126.930 0.000
219 GRUSZCZYŃSKI M & MAŁGORZATA 4 12 G 9:32:13 985.60 0.00 17 135.240 0.000
220 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 21 G 9:35:19 984.56 0.00 7 138.150 0.000
221 CZERYBA MARIUSZ 4 29 G 9:27:08 983.10 0.00 12 129.900 0.000

D O B R Y L O T !
------------------



PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
Tabela współzawodnictwa
Lot nr 1, z dnia 20.08.17 ŁĘKNICA-1
Typowane [ 1]
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
|L.P| Nazwisko Imie |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |
| | |Sek| | Pkt. |Konk.| |
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
1 DOMINIAK ANDRZEJ 4 43 8 16 77.69
2 SZTYMER MARIUSZ DARIUSZ 4 66 5 20 60.48
3 MYRDZIO STANISŁAW 4 35 5 15 55.00
4 ADAMCZYK MAREK JERZY 4 36 4 7 46.98
5 GRUSZCZYŃSKI M MAŁGORZATA 4 44 5 10 45.87
6 KIEL HENRYK 4 36 4 11 42.32
7 PROCYSZYN RYSZARD 4 45 4 12 39.91
8 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 73 4 17 39.17
9 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW 4 56 3 11 35.58
10 BAZYLEWICZ TADEUSZ 4 68 3 16 35.57
11 SZEWCZYK MARCIN 4 53 4 7 34.86
12 FIL BOGUSŁAW 4 54 4 12 33.91
13 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 66 3 20 33.16
14 DŁUGOSZ ADAM 4 49 4 5 29.95
15 KOZŁOWSKI JAN 4 41 3 7 28.99
16 KASOWSKA KATARZYNA 4 15 2 2 27.32
17 MARCINIAK ŁUKASZ 4 32 2 6 22.32
18 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 47 2 8 16.97
19 GAJEWSKI MATEUSZ 4 55 2 9 16.27
20 BINKOWSKI ARKADIUSZ 4 41 2 5 14.25
21 PAWŁOWSKI ANDRZEJ 4 22 1 3 13.60
22 BAWOROWSKI MICHAŁ 4 50 2 5 12.41
23 SZABELKOWSKI WOJCIECH 4 24 1 3 5.75
24 BUDREWICZ KAROL 4 39 0 1 0.00
25 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ 4 53 0 1 0.00




PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
Tabela współzawodnictwa
Lot nr 1, z dnia 20.08.17 ŁĘKNICA-1
Całość [ 4]
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
|L.P| Nazwisko Imie |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |
| | |Sek| | Pkt. |Konk.| |
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
1 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 66 7 20 99.96
2 BAZYLEWICZ TADEUSZ 4 68 7 16 96.80
3 SZTYMER MARIUSZ DARIUSZ 4 66 7 20 94.99
4 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 73 7 17 87.55
5 PROCYSZYN RYSZARD 4 45 7 12 85.08
6 MYRDZIO STANISŁAW 4 35 7 15 84.48
7 FIL BOGUSŁAW 4 54 7 12 83.60
8 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 47 7 8 83.20
9 DOMINIAK ANDRZEJ 4 43 7 16 82.90
10 KIEL HENRYK 4 36 7 11 81.08
11 ADAMCZYK MAREK JERZY 4 36 7 7 80.01
12 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW 4 56 7 11 76.02
13 KOZŁOWSKI JAN 4 41 7 7 74.83
14 SZEWCZYK MARCIN 4 53 7 7 70.07
15 GRUSZCZYŃSKI M MAŁGORZATA 4 44 7 10 62.71
16 GAJEWSKI MATEUSZ 4 55 7 9 59.82
17 MARCINIAK ŁUKASZ 4 32 6 6 57.59
18 BINKOWSKI ARKADIUSZ 4 41 5 5 43.06
19 BAWOROWSKI MICHAŁ 4 50 5 5 40.00
20 DŁUGOSZ ADAM 4 49 5 5 38.99
21 PAWŁOWSKI ANDRZEJ 4 22 3 3 36.98
22 KASOWSKA KATARZYNA 4 15 2 2 27.32
23 SZABELKOWSKI WOJCIECH 4 24 3 3 24.43
24 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ 4 53 1 1 8.73
25 BUDREWICZ KAROL 4 39 1 1 5.44



PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.

LISTA KONKURSOWA NR 1
------------------------
z lotu ŁĘKNICA-1 z dnia 20.08.17
Współrzędne miejsca wypuszczenia 51:32:22.0 N 14:45:06.0 E.

1.Godzina wypuszczenia gołębi...........: 7,10,00
2.Średnia odległość z lotu..............: 131.679 km
3.Ilość członków biorących udział.......: 25
4.Ilość wysłanych gołębi................: 1143
5.Ilość konkursów.......................: 229
6.Predkość najszybszego gołębia.........: 1504.60
7.Predkość najwolniejszego gołębia......: 1185.07
8.Czas przybycia 1-go gołębia...........: 8,42,19
9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....: 9,05,51
10.Czas trwania konkursu.................:23 min. 32 sek.
11.Warunki atmosferyczne
w miejscu odlotu :
w miejscu przylotu:
12.System obliczania współzawodnictwa....:
Seria 8 liczy się pierwszych 8 konkursów
Punkty stałe 15.0- gradacja
ETypowane [ 1]F


ROZLICZENIE LOTU
+----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+
| Nr | Sekcja | ILOŚĆ | WKŁAD. | ZDOB. | % |
| | |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. | |
+----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+
| 4 | Winsko | 25 | 1143 | 229 |20.03|
+----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+
| Razem: | 25 | 1143 | 229 | |
+------------------------------+--------+--------+-------+-----+


Opracował: Za Zarząd:
Jan Benedykt

---------------- ------------------





PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
- 1 -

Lista konkursowa nr 1.
z lotu ŁĘKNICA-1, w dniu 20.08.17
+---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
|LP.|NAZWISKO,IMIĘ |Se| NUMER OBRĄCZKI | CZAS |SZYBKOŚĆ|COEFFI| WYNIK |ODLEGŁ. |PUNKTY |
| | | | RODOWEJ |PRZYLOTU | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS | [km] | |
+---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
1 ADAMCZYK MAREK & JERZY 4 49 G 8:42:19 1504.60 0.87 36- 7- 4 138.900 0.000
2 KOZŁOWSKI JAN 4 30 G 8:43:05 1480.50 1.75 41- 7- 3 137.810 0.000
3 GAJEWSKI MATEUSZ 4 62 G 8:44:19 1475.03 2.62 55- 9- 2 139.120 0.000
4 MYRDZIO STANISŁAW 4 7 GSM 8:38:04 1473.20 3.50 35- 15- 5 129.740 14.870
5 BAZYLEWICZ TADEUSZ 4 80 GSM 8:37:56 1470.55 4.37 68- 16- 3 129.310 14.820
6 BAZYLEWICZ TADEUSZ 4 50 G 8:38:00 1469.43 5.25 2 < 11> 129.310 0.000
7 KOZŁOWSKI JAN 4 17 G 8:43:54 1467.63 6.12 2 < 8> 137.810 0.000
8 KOZŁOWSKI JAN 4 2 GSM 8:44:02 1465.54 7.00 3 < 107> 137.810 14.690
9 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 11 G 8:40:17 1455.97 7.87 66- 20- 3 131.450 0.000
10 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 27 G 8:40:23 1454.36 8.75 2 < 12> 131.450 0.000
11 BAZYLEWICZ TADEUSZ 4 8 G 8:38:56 1454.01 9.62 3 < 14> 129.310 0.000
12 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 61 G 8:40:26 1453.56 10.50 3 < 13> 131.450 0.000
13 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 57 G 8:40:30 1452.49 11.37 4 < 24> 131.450 0.000
14 BAZYLEWICZ TADEUSZ 4 60 G 8:39:13 1449.39 12.25 4 < 28> 129.310 0.000
15 PROCYSZYN RYSZARD 4 38 G 8:40:46 1439.74 13.12 45- 12- 4 130.680 0.000
16 PROCYSZYN RYSZARD 4 33 G 8:40:48 1439.21 14.00 2 < 31> 130.680 0.000
17 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 57 G 8:38:12 1439.12 14.87 73- 17- 4 126.930 0.000
18 KIEL HENRYK 4 28 G 8:35:03 1438.21 15.75 36- 11- 4 122.320 0.000
19 FIL BOGUSŁAW 4 67 G 8:45:30 1437.59 16.62 54- 12- 4 137.290 0.000
20 FIL BOGUSŁAW 4 54 G 8:45:33 1436.84 17.50 2 < 69> 137.290 0.000
21 KASOWSKA KATARZYNA 4 28 GSM 8:33:42 1435.25 18.37 15- 2- 2 120.130 14.120
22 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 51 G 8:47:19 1419.59 19.25 47- 8- 2 138.150 0.000
22 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 21 G 8:47:19 1419.59 19.25 2 < 72> 138.150 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
24 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 49 G 8:42:36 1419.55 21.00 5 < 25> 131.450 0.000
25 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 12 G 8:42:38 1419.04 21.87 6 < 29> 131.450 0.000
26 SZTYMER MARIUSZ & DARIUSZ 4 51 G 8:42:04 1415.93 22.75 66- 20- 5 130.360 0.000
26 SZTYMER MARIUSZ & DARIUSZ 4 68 G 8:42:04 1415.93 22.75 2 < 32> 130.360 0.000
28 BAZYLEWICZ TADEUSZ 4 19 G 8:41:23 1415.03 24.50 5 < 41> 129.310 0.000
29 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 22 G 8:43:35 1404.63 25.37 7 < 37> 131.450 0.000
30 ADAMCZYK MAREK & JERZY 4 21 GSM 8:48:59 1403.27 26.25 2 < 73> 138.900 13.730
31 PROCYSZYN RYSZARD 4 5 GSM 8:43:12 1402.15 27.12 3 < 52> 130.680 13.680
32 SZTYMER MARIUSZ & DARIUSZ 4 54 GSM 8:43:14 1398.21 28.00 3 < 34> 130.360 13.640
33 PAWŁOWSKI ANDRZEJ 4 20 GSM 8:42:51 1394.83 28.87 22- 3- 1 129.510 13.600
34 SZTYMER MARIUSZ & DARIUSZ 4 27 GSM 8:43:44 1390.75 29.75 4 < 35> 130.360 13.550
35 SZTYMER MARIUSZ & DARIUSZ 4 28 G 8:43:47 1390.01 30.62 5 < 35> 130.360 0.000
35 SZTYMER MARIUSZ & DARIUSZ 4 48 GSM 8:43:47 1390.01 30.62 6 < 47> 130.360 13.510
37 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 56 GSM 8:44:53 1385.39 32.37 8 < 55> 131.450 13.420
38 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 8 GSM 8:41:44 1383.69 33.25 2 < 45> 126.930 13.380
39 MARCINIAK ŁUKASZ 4 50 GSM 8:50:03 1383.51 34.12 32- 6- 2 138.420 13.330
40 DOMINIAK ANDRZEJ 4 26 GSM 8:47:48 1383.33 35.00 43- 16- 8 135.290 13.290
41 BAZYLEWICZ TADEUSZ 4 28 G 8:43:55 1376.86 35.87 6 < 89> 129.310 0.000
42 KASOWSKA KATARZYNA 4 1 G M 8:37:19 1375.80 36.75 2 120.130 13.200
43 BAWOROWSKI MICHAŁ 4 66 G 8:41:08 1373.92 37.62 50- 5- 2 125.210 0.000
44 GRUSZCZYŃSKI M & MAŁGORZATA 4 53 GSM 8:48:58 1366.52 38.50 44- 10- 5 135.240 13.110
45 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 35 G 8:42:54 1366.31 39.37 3 < 46> 126.930 0.000
46 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 63 G 8:42:56 1365.82 40.24 4 < 68> 126.930 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
47 SZTYMER MARIUSZ & DARIUSZ 4 18 G 8:45:30 1365.03 41.12 7 < 48> 130.360 0.000
48 SZTYMER MARIUSZ & DARIUSZ 4 20 G 8:45:31 1364.79 41.99 8 < 58> 130.360 0.000
49 SZEWCZYK MARCIN 4 31 G 8:42:51 1364.78 42.87 53- 7- 4 126.720 0.000
50 SZEWCZYK MARCIN 4 28 G 8:43:15 1358.93 43.74 2 < 123> 126.720 0.000
51 DOMINIAK ANDRZEJ 4 44 G 8:49:49 1355.39 44.62 2 < 82> 135.290 0.000
52 PROCYSZYN RYSZARD 4 41 G 8:46:32 1353.73 45.49 4 < 53> 130.680 0.000
53 PROCYSZYN RYSZARD 4 21 GSM 8:46:36 1352.80 46.37 5 < 132> 130.680 12.720
54 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW 4 35 GSM 8:46:37 1347.08 47.24 56- 11- 3 130.150 12.680
55 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 59 G 8:47:38 1346.36 48.12 9 < 57> 131.450 0.000
56 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW 4 30 GSM 8:46:46 1344.99 48.99 2 < 94> 130.150 12.590
57 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 25 G 8:47:52 1343.15 49.87 10 < 87> 131.450 0.000
58 SZTYMER MARIUSZ & DARIUSZ 4 16 G 8:47:04 1343.00 50.74 9 < 61> 130.360 0.000
59 MYRDZIO STANISŁAW 4 34 G 8:46:42 1341.68 51.62 2 < 60> 129.740 0.000
60 MYRDZIO STANISŁAW 4 35 G 8:46:45 1340.98 52.49 3 < 63> 129.740 0.000
61 SZTYMER MARIUSZ & DARIUSZ 4 1 GSM 8:47:14 1340.69 53.37 10 < 65> 130.360 12.370
62 KIEL HENRYK 4 21 GSM 8:41:15 1340.49 54.24 2 < 71> 122.320 12.320
63 MYRDZIO STANISŁAW 4 27 GSM 8:46:49 1340.06 55.12 4 < 64> 129.740 12.280
64 MYRDZIO STANISŁAW 4 2 GSM 8:46:53 1339.14 55.99 5 < 112> 129.740 12.240
65 SZTYMER MARIUSZ & DARIUSZ 4 47 G 8:47:25 1338.17 56.87 11 < 67> 130.360 0.000
66 MARCINIAK ŁUKASZ 4 9 G 8:53:28 1337.82 57.74 2 < 90> 138.420 0.000
67 SZTYMER MARIUSZ & DARIUSZ 4 11 G 8:47:28 1337.48 58.62 12 < 76> 130.360 0.000
68 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 43 G 8:44:58 1336.57 59.49 5 < 93> 126.930 0.000
69 FIL BOGUSŁAW 4 1 GSM 8:52:46 1335.94 60.37 3 < 77> 137.290 12.020
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
70 BINKOWSKI ARKADIUSZ 4 50 G 8:50:08 1333.72 61.24 41- 5- 2 133.550 0.000
71 KIEL HENRYK 4 25 GSM 8:41:43 1333.67 62.12 3 < 81> 122.320 11.930
72 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 29 G 8:53:47 1331.14 62.99 3 < 91> 138.150 0.000
73 ADAMCZYK MAREK & JERZY 4 17 GSM 8:54:36 1327.92 63.87 3 < 80> 138.900 11.840
74 PAWŁOWSKI ANDRZEJ 4 32 G 8:47:37 1326.72 64.74 2 < 79> 129.510 0.000
75 SZABELKOWSKI WOJCIECH 4 16 G 8:51:35 1326.60 65.62 24- 3- 1 134.760 0.000
76 SZTYMER MARIUSZ & DARIUSZ 4 7 G 8:48:19 1325.92 66.49 13 < 96> 130.360 0.000
77 FIL BOGUSŁAW 4 9 GSM 8:53:39 1324.55 67.37 4 < 78> 137.290 11.670
78 FIL BOGUSŁAW 4 57 G 8:53:49 1322.43 68.24 5 < 115> 137.290 0.000
79 PAWŁOWSKI ANDRZEJ 4 26 G 8:48:11 1319.06 69.12 3 129.510 0.000
80 ADAMCZYK MAREK & JERZY 4 30 GSM 8:55:35 1315.55 69.99 4 < 118> 138.900 11.540
81 KIEL HENRYK 4 19 G 8:43:12 1312.45 70.87 4 < 105> 122.320 0.000
82 DOMINIAK ANDRZEJ 4 11 GSM 8:53:23 1308.63 71.74 3 < 83> 135.290 11.450
83 DOMINIAK ANDRZEJ 4 40 G 8:53:25 1308.20 72.62 4 < 84> 135.290 0.000
84 DOMINIAK ANDRZEJ 4 6 GSM 8:53:27 1307.78 73.49 5 < 85> 135.290 11.360
85 DOMINIAK ANDRZEJ 4 4 GSM 8:53:29 1307.36 74.37 6 < 86> 135.290 11.320
86 DOMINIAK ANDRZEJ 4 3 G 8:53:33 1306.52 75.24 7 < 152> 135.290 0.000
87 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 69 GSM 8:50:49 1303.85 76.12 11 < 88> 131.450 11.230
88 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 50 G 8:50:50 1303.64 76.99 12 < 146> 131.450 0.000
89 BAZYLEWICZ TADEUSZ 4 47 GSM 8:49:18 1302.22 77.87 7 < 97> 129.310 11.140
90 MARCINIAK ŁUKASZ 4 2 G 8:56:36 1298.50 78.74 3 < 138> 138.420 0.000
91 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 12 G 8:56:24 1298.40 79.62 4 < 92> 138.150 0.000
92 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 2 GSM 8:56:26 1298.00 80.49 5 < 101> 138.150 11.010
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
93 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 13 G 8:47:50 1297.41 81.36 6 < 98> 126.930 0.000
94 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW 4 49 G 8:50:20 1297.18 82.24 3 < 99> 130.150 0.000
95 GAJEWSKI MATEUSZ 4 34 G 8:57:15 1297.16 83.11 2 < 110> 139.120 0.000
96 SZTYMER MARIUSZ & DARIUSZ 4 24 G 8:50:30 1297.11 83.99 14 < 100> 130.360 0.000
97 BAZYLEWICZ TADEUSZ 4 46 G 8:49:43 1296.77 84.86 8 < 102> 129.310 0.000
98 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 11 G 8:47:53 1296.75 85.74 7 < 111> 126.930 0.000
99 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW 4 56 G 8:50:23 1296.53 86.61 4 < 108> 130.150 0.000
100 SZTYMER MARIUSZ & DARIUSZ 4 44 G 8:50:33 1296.47 87.49 15 < 116> 130.360 0.000
101 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 46 G 8:56:36 1295.97 88.36 6 < 104> 138.150 0.000
102 BAZYLEWICZ TADEUSZ 4 27 G 8:49:47 1295.91 89.24 9 < 124> 129.310 0.000
103 GRUSZCZYŃSKI M & MAŁGORZATA 4 55 GSM 8:54:24 1295.40 90.11 2 < 119> 135.240 10.530
104 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 14 G 8:56:39 1295.36 90.99 7 < 207> 138.150 0.000
105 KIEL HENRYK 4 12 G 8:44:26 1295.31 91.86 5 < 106> 122.320 0.000
106 KIEL HENRYK 4 7 GSM 8:44:31 1294.16 92.74 6 < 109> 122.320 10.390
107 KOZŁOWSKI JAN 4 36 G 8:56:30 1293.99 93.61 4 < 151> 137.810 0.000
108 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW 4 51 GSM 8:50:38 1293.31 94.49 5 < 128> 130.150 10.310
109 KIEL HENRYK 4 8 G 8:44:37 1292.80 95.36 7 < 141> 122.320 0.000
110 GAJEWSKI MATEUSZ 4 5 GSM 8:57:41 1291.94 96.24 3 < 203> 139.120 10.220
111 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 50 G 8:48:15 1291.91 97.11 8 < 125> 126.930 0.000
112 MYRDZIO STANISŁAW 4 36 G 8:50:30 1290.95 97.99 6 < 113> 129.740 0.000
113 MYRDZIO STANISŁAW 4 33 G 8:50:32 1290.52 98.86 7 < 114> 129.740 0.000
114 MYRDZIO STANISŁAW 4 37 G 8:50:33 1290.30 99.74 8 < 121> 129.740 0.000
115 FIL BOGUSŁAW 4 64 G 8:56:27 1289.71 100.61 6 < 117> 137.290 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
116 SZTYMER MARIUSZ & DARIUSZ 4 31 G 8:51:09 1288.78 101.49 16 < 174> 130.360 0.000
117 FIL BOGUSŁAW 4 43 G 8:56:36 1287.90 102.36 7 < 134> 137.290 0.000
118 ADAMCZYK MAREK & JERZY 4 19 GSM 8:57:53 1287.50 103.24 5 < 133> 138.900 9.870
119 GRUSZCZYŃSKI M & MAŁGORZATA 4 6 GSM 8:55:04 1287.18 104.11 3 < 120> 135.240 9.820
120 GRUSZCZYŃSKI M & MAŁGORZATA 4 8 G 8:55:07 1286.57 104.99 4 < 193> 135.240 0.000
121 MYRDZIO STANISŁAW 4 11 G 8:50:56 1285.40 105.86 9 < 140> 129.740 0.000
122 DŁUGOSZ ADAM 4 7 GSM 8:54:03 1282.36 106.74 49- 5- 4 133.430 9.690
123 SZEWCZYK MARCIN 4 12 GSM 8:48:56 1280.86 107.61 3 < 127> 126.720 9.650
124 BAZYLEWICZ TADEUSZ 4 69 GSM 8:51:02 1279.88 108.49 10 < 131> 129.310 9.610
125 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 41 GSM 8:49:15 1278.89 109.36 9 < 126> 126.930 9.560
126 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 58 G 8:49:17 1278.46 110.24 10 < 155> 126.930 0.000
127 SZEWCZYK MARCIN 4 24 G 8:49:08 1278.28 111.11 4 < 145> 126.720 0.000
128 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW 4 27 G 8:51:50 1278.07 111.99 6 < 129> 130.150 0.000
129 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW 4 6 G 8:51:55 1277.02 112.86 7 < 130> 130.150 0.000
130 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW 4 20 G 8:51:56 1276.82 113.74 8 < 143> 130.150 0.000
131 BAZYLEWICZ TADEUSZ 4 40 G 8:51:24 1275.25 114.61 11 < 166> 129.310 0.000
132 PROCYSZYN RYSZARD 4 69 G 8:52:33 1274.31 115.49 6 < 162> 130.680 0.000
133 ADAMCZYK MAREK & JERZY 4 4 G 8:59:17 1271.01 116.36 6 < 142> 138.900 0.000
134 FIL BOGUSŁAW 4 62 G 8:58:05 1270.22 117.24 8 < 136> 137.290 0.000
135 DŁUGOSZ ADAM 4 4 GSM 8:55:04 1269.96 118.11 2 < 137> 133.430 9.120
136 FIL BOGUSŁAW 4 51 G 8:58:14 1268.46 118.99 9 < 225> 137.290 0.000
137 DŁUGOSZ ADAM 4 17 G 8:55:13 1268.15 119.86 3 < 215> 133.430 0.000
138 MARCINIAK ŁUKASZ 4 51 GSM 8:59:18 1266.42 120.73 4 < 190> 138.420 8.990
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
139 BINKOWSKI ARKADIUSZ 4 24 G 8:55:29 1266.08 121.61 2 < 159> 133.550 0.000
140 MYRDZIO STANISŁAW 4 21 G 8:52:34 1264.93 122.48 10 < 150> 129.740 0.000
141 KIEL HENRYK 4 18 G 8:46:44 1264.51 123.36 8 < 168> 122.320 0.000
142 ADAMCZYK MAREK & JERZY 4 42 G 8:59:53 1264.07 124.23 7 138.900 0.000
143 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW 4 44 G 8:53:16 1260.33 125.11 9 < 223> 130.150 0.000
144 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ 4 28 G 9:00:24 1259.60 125.98 53- 1- 0 139.060 0.000
145 SZEWCZYK MARCIN 4 3 GSM 8:50:47 1257.35 126.86 5 < 148> 126.720 8.680
146 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 34 G 8:54:33 1257.29 127.73 13 < 147> 131.450 0.000
147 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 47 G 8:54:36 1256.69 128.61 14 < 149> 131.450 0.000
148 SZEWCZYK MARCIN 4 35 GSM 8:50:53 1256.10 129.48 6 < 161> 126.720 8.550
149 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 41 GSM 8:54:41 1255.69 130.36 15 < 157> 131.450 8.510
150 MYRDZIO STANISŁAW 4 6 GSM 8:53:27 1254.13 131.23 11 < 170> 129.740 8.460
151 KOZŁOWSKI JAN 4 3 GSM 9:00:04 1252.06 132.11 5 < 209> 137.810 8.420
152 DOMINIAK ANDRZEJ 4 46 GSM 8:58:24 1248.06 132.98 8 < 153> 135.290 8.380
153 DOMINIAK ANDRZEJ 4 33 GSM 8:58:27 1247.49 133.86 9 < 154> 135.290 8.330
154 DOMINIAK ANDRZEJ 4 42 G 8:58:28 1247.30 134.73 10 < 179> 135.290 0.000
155 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 31 G 8:51:47 1247.06 135.61 11 < 156> 126.930 0.000
156 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 21 GSM 8:51:48 1246.86 136.48 12 < 160> 126.930 8.200
157 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 38 G 8:55:29 1246.17 137.36 16 < 157> 131.450 0.000
157 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 26 G 8:55:29 1246.17 137.36 17 < 188> 131.450 0.000
159 BINKOWSKI ARKADIUSZ 4 22 GSM 8:57:21 1244.06 139.11 3 < 163> 133.550 8.070
160 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 17 GSM 8:52:07 1242.99 139.98 13 < 164> 126.930 8.030
161 SZEWCZYK MARCIN 4 33 GSM 8:52:05 1241.34 140.86 7 126.720 7.980
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
162 PROCYSZYN RYSZARD 4 65 G 8:55:18 1241.03 141.73 7 < 169> 130.680 0.000
163 BINKOWSKI ARKADIUSZ 4 26 G 8:57:39 1240.60 142.61 4 < 202> 133.550 0.000
164 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 25 G 8:52:26 1239.15 143.48 14 < 165> 126.930 0.000
165 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 7 G 8:52:33 1237.74 144.36 15 < 189> 126.930 0.000
166 BAZYLEWICZ TADEUSZ 4 55 G 8:54:42 1235.05 145.23 12 < 167> 129.310 0.000
167 BAZYLEWICZ TADEUSZ 4 89 G 8:54:47 1234.07 146.11 13 < 173> 129.310 0.000
168 KIEL HENRYK 4 30 GSM 8:49:11 1233.27 146.98 9 < 177> 122.320 7.680
169 PROCYSZYN RYSZARD 4 1 G 8:56:01 1232.64 147.86 8 < 172> 130.680 0.000
170 MYRDZIO STANISŁAW 4 12 G 8:55:19 1231.90 148.73 12 < 180> 129.740 0.000
171 BAWOROWSKI MICHAŁ 4 23 G 8:51:39 1231.78 149.61 2 < 186> 125.210 0.000
172 PROCYSZYN RYSZARD 4 23 GSM 8:56:07 1231.48 150.48 9 < 204> 130.680 7.500
173 BAZYLEWICZ TADEUSZ 4 97 G 8:55:01 1231.33 151.36 14 < 175> 129.310 0.000
174 SZTYMER MARIUSZ & DARIUSZ 4 37 GSM 8:56:05 1228.85 152.23 17 < 176> 130.360 7.410
175 BAZYLEWICZ TADEUSZ 4 94 G 8:55:15 1228.60 153.11 15 < 220> 129.310 0.000
176 SZTYMER MARIUSZ & DARIUSZ 4 55 G 8:56:07 1228.46 153.98 18 < 198> 130.360 0.000
177 KIEL HENRYK 4 5 G 8:49:40 1227.29 154.86 10 < 178> 122.320 0.000
178 KIEL HENRYK 4 20 G 8:49:43 1226.68 155.73 11 122.320 0.000
179 DOMINIAK ANDRZEJ 4 23 G 9:00:19 1226.38 156.61 11 < 182> 135.290 0.000
180 MYRDZIO STANISŁAW 4 16 GSM 8:55:56 1224.73 157.48 13 < 181> 129.740 7.150
181 MYRDZIO STANISŁAW 4 32 G 8:56:04 1223.19 158.36 14 < 227> 129.740 0.000
182 DOMINIAK ANDRZEJ 4 13 G 9:00:42 1222.13 159.23 12 < 183> 135.290 0.000
183 DOMINIAK ANDRZEJ 4 48 GSM 9:00:44 1221.76 160.10 13 < 184> 135.290 7.020
184 DOMINIAK ANDRZEJ 4 43 G 9:00:49 1220.85 160.98 14 < 191> 135.290 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
185 SZABELKOWSKI WOJCIECH 4 2 G 9:00:30 1219.55 161.85 2 < 212> 134.760 0.000
186 BAWOROWSKI MICHAŁ 4 43 G 8:52:59 1215.83 162.73 3 < 187> 125.210 0.000
187 BAWOROWSKI MICHAŁ 4 55 GSM 8:53:11 1213.47 163.60 4 < 216> 125.210 6.840
188 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 31 G 8:58:21 1213.20 164.48 18 < 196> 131.450 0.000
189 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 55 G 8:54:52 1210.39 165.35 16 < 192> 126.930 0.000
190 MARCINIAK ŁUKASZ 4 7 G 9:04:22 1210.32 166.23 5 < 222> 138.420 0.000
191 DOMINIAK ANDRZEJ 4 39 G 9:01:48 1210.11 167.10 15 < 194> 135.290 0.000
192 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 67 G 8:54:56 1209.63 167.98 17 126.930 0.000
193 GRUSZCZYŃSKI M & MAŁGORZATA 4 7 GSM 9:01:54 1208.58 168.85 5 < 195> 135.240 6.580
194 DOMINIAK ANDRZEJ 4 20 GSM 9:01:58 1208.31 169.73 16 135.290 6.540
195 GRUSZCZYŃSKI M & MAŁGORZATA 4 47 G 9:01:56 1208.22 170.60 6 < 197> 135.240 0.000
196 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 8 G 8:58:59 1206.15 171.48 19 < 201> 131.450 0.000
197 GRUSZCZYŃSKI M & MAŁGORZATA 4 54 G 9:02:13 1205.17 172.35 7 < 199> 135.240 0.000
198 SZTYMER MARIUSZ & DARIUSZ 4 35 G 8:58:12 1204.81 173.23 19 < 200> 130.360 0.000
199 GRUSZCZYŃSKI M & MAŁGORZATA 4 16 G 9:02:16 1204.63 174.10 8 < 210> 135.240 0.000
200 SZTYMER MARIUSZ & DARIUSZ 4 6 G 8:58:13 1204.62 174.98 20 130.360 0.000
201 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 39 G 8:59:10 1204.12 175.85 20 131.450 0.000
202 BINKOWSKI ARKADIUSZ 4 15 GSM 9:01:04 1202.43 176.73 5 133.550 6.180
203 GAJEWSKI MATEUSZ 4 61 G 9:05:45 1201.90 177.60 4 < 205> 139.120 0.000
204 PROCYSZYN RYSZARD 4 36 G 8:58:52 1200.37 178.48 10 < 206> 130.680 0.000
205 GAJEWSKI MATEUSZ 4 1 GSM 9:05:57 1199.83 179.35 5 < 208> 139.120 6.050
206 PROCYSZYN RYSZARD 4 20 GSM 8:58:56 1199.63 180.23 11 < 218> 130.680 6.010
207 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 9 GSM 9:05:15 1198.70 181.10 8 138.150 5.960
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
208 GAJEWSKI MATEUSZ 4 52 G 9:06:10 1197.59 181.98 6 < 213> 139.120 0.000
209 KOZŁOWSKI JAN 4 5 GSM 9:05:05 1197.48 182.85 6 < 211> 137.810 5.880
210 GRUSZCZYŃSKI M & MAŁGORZATA 4 45 GSM 9:02:57 1197.34 183.73 9 < 224> 135.240 5.830
211 KOZŁOWSKI JAN 4 25 G 9:05:12 1196.27 184.60 7 137.810 0.000
212 SZABELKOWSKI WOJCIECH 4 17 GSM 9:02:44 1195.39 185.48 3 134.760 5.750
213 GAJEWSKI MATEUSZ 4 46 G 9:06:23 1195.36 186.35 7 < 213> 139.120 0.000
213 GAJEWSKI MATEUSZ 4 63 G 9:06:23 1195.36 186.35 8 < 221> 139.120 0.000
215 DŁUGOSZ ADAM 4 3 GSM 9:01:38 1195.25 188.10 4 < 217> 133.430 5.610
216 BAWOROWSKI MICHAŁ 4 56 GSM 8:54:46 1195.13 188.98 5 125.210 5.570
217 DŁUGOSZ ADAM 4 10 GSM 9:01:39 1195.07 189.85 5 133.430 5.530
218 PROCYSZYN RYSZARD 4 75 G 8:59:21 1195.06 190.73 12 130.680 0.000
219 BUDREWICZ KAROL 4 4 G 8:49:10 1194.45 191.60 39- 1- 0 118.450 0.000
220 BAZYLEWICZ TADEUSZ 4 30 G 8:58:24 1192.90 192.48 16 129.310 0.000
221 GAJEWSKI MATEUSZ 4 49 G 9:06:40 1192.46 193.35 9 139.120 0.000
222 MARCINIAK ŁUKASZ 4 59 G 9:06:13 1191.05 194.23 6 138.420 0.000
223 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW 4 29 G 8:59:21 1190.22 195.10 10 < 226> 130.150 0.000
224 GRUSZCZYŃSKI M & MAŁGORZATA 4 11 G 9:03:38 1190.14 195.98 10 135.240 0.000
225 FIL BOGUSŁAW 4 14 GSM 9:05:28 1189.00 196.85 10 < 228> 137.290 5.180
226 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW 4 60 G 8:59:34 1187.86 197.73 11 130.150 0.000
227 MYRDZIO STANISŁAW 4 24 G 8:59:18 1187.01 198.60 15 129.740 0.000
228 FIL BOGUSŁAW 4 11 GSM 9:05:40 1186.95 199.48 11 < 229> 137.290 5.040
229 FIL BOGUSŁAW 4 34 G 9:05:51 1185.07 200.35 12 137.290 0.000
------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:5
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
---------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
230 BAZYLEWICZ TADEUSZ 4 39 G 8:59:08 1184.88 0.00 17 129.310 0.000
231 BAZYLEWICZ TADEUSZ 4 59 G 8:59:18 1183.07 0.00 18 129.310 0.000
232 DOMINIAK ANDRZEJ 4 41 G 9:04:22 1182.95 0.00 17 135.290 0.000
233 GRUSZCZYŃSKI M & MAŁGORZATA 4 4 GSM 9:04:24 1182.17 0.00 11 135.240 0.000
234 DOMINIAK ANDRZEJ 4 21 G 9:04:27 1182.09 0.00 18 135.290 0.000

D O B R Y L O T !
------------------
 
  Dzisiaj stronę odwiedziło już 1 odwiedzający (28 wejścia) tutaj!  
 
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=