.
  Listy konk. 2018
 

           PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.                      
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  1, z dnia 29.04.18 KROSNO ODRZAŃSKIE                        
            Całość [ 5]                                                         
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 CHMIELNICKI     DARIUSZ         4    86    6    24    86.12     
              2 CZARNECKI       KRZYSZTOF       4    81    6    19    85.98     
              3 CZYŻOWICZ       ANDRZEJ         4   112    6    35    85.48     
              4 ADAMCZYK  MAREK JERZY           4    59    6    16    80.88     
              5 MYRDZIO         STANISŁAW       4    77    6    17    78.21     
              6 DOMINIAK        ANDRZEJ         4    59    6    10    77.65     
              7 SZWECHŁOWICZ    MARIUSZ         4    77    6    15    76.92     
              8 GAJEWSKI        MATEUSZ         4    38    6    15    76.58     
              9 SZABELKOWSKI    WOJCIECH        4    33    6     9    76.24     
             10 DZIUBIŃSKI      MIECZYSŁAW      4    40    6    13    72.73     
             11 MYRDZIO         JERZY           4    65    6    12    70.45     
             12 DRĄG            AGNIESZKA       4    50    6     7    69.05     
             13 KASOWSKA        KATARZYNA       4    45    6    14    67.75     
             14 KIEL            HENRYK          4    48    6    13    64.95     
             15 PROCYSZYN       RYSZARD         4    36    6     8    56.42     
             16 SZALA           TOMASZ          4    31    6     7    56.11     
             17 BINKOWSKI       MIŁUCH          4    39    6     7    56.04     
             18 FIL             BOGUSŁAW        4    40    5     5    48.42     
             19 ZŁOTKOWSKI      ANDRZEJ         4    70    4     4    35.43     
             20 SZEWCZYK        MARCIN          4    46    4     4    30.38     
             21 BAWOROWSKI      MICHAŁ          4    40    3     3    28.92     
             22 DŁUGOSZ         ADAM            4    39    3     3    17.96     
             23 STEMPNIEWICZ    STANISŁAW       4    26    2     2    21.07     
             24 PAWŁOWSKI       ANDRZEJ         4    20    2     2    20.95     
             25 BAGIŃSKI        JAN             4    32    0     0     0.00     
             26 KOZŁOWSKI       JAN             4    28    0     0     0.00

                                                     
            PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.                      
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  1, z dnia 29.04.18 KROSNO ODRZAŃSKIE                        
            Typowane [ 1]                                                       
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 KIEL            HENRYK          4    48    5    13    44.54     
              2 SZABELKOWSKI    WOJCIECH        4    33    4     9    53.77     
              3 ADAMCZYK  MAREK JERZY           4    59    4    16    52.24     
              4 CHMIELNICKI     DARIUSZ         4    86    4    24    38.78     
              5 CZYŻOWICZ       ANDRZEJ         4   112    3    35    34.74     
              6 FIL             BOGUSŁAW        4    40    3     5    28.80     
              7 GAJEWSKI        MATEUSZ         4    38    3    15    27.16     
              8 KASOWSKA        KATARZYNA       4    45    3    14    26.87     
              9 CZARNECKI       KRZYSZTOF       4    81    2    19    21.98     
             10 DRĄG            AGNIESZKA       4    50    2     7    21.82     
             11 PAWŁOWSKI       ANDRZEJ         4    20    2     2    20.95     
             12 DZIUBIŃSKI      MIECZYSŁAW      4    40    2    13    20.73     
             13 SZALA           TOMASZ          4    31    2     7    19.20     
             14 MYRDZIO         STANISŁAW       4    77    2    17    18.74     
             15 PROCYSZYN       RYSZARD         4    36    2     8    13.19     
             16 MYRDZIO         JERZY           4    65    1    12    13.86     
             17 BAWOROWSKI      MICHAŁ          4    40    1     3     6.03     
             18 BINKOWSKI       MIŁUCH          4    39    1     7     5.30     
             19 BAGIŃSKI        JAN             4    32    0     0     0.00     
             20 DŁUGOSZ         ADAM            4    39    0     3     0.00     
             21 DOMINIAK        ANDRZEJ         4    59    0    10     0.00     
             22 KOZŁOWSKI       JAN             4    28    0     0     0.00     
             23 STEMPNIEWICZ    STANISŁAW       4    26    0     2     0.00     
             24 SZEWCZYK        MARCIN          4    46    0     4     0.00     
             25 SZWECHŁOWICZ    MARIUSZ         4    77    0    15     0.00     
             26 ZŁOTKOWSKI      ANDRZEJ         4    70    0     4     0.00     


            PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.                     
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR  1                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  KROSNO ODRZAŃSKIE z dnia 29.04.18                   
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 52:03:51.0 N 15:05:27.0 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  7,30,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  125.504 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   26                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:  1317                           
      5.Ilość konkursów.......................:  264                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1373.30                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1123.42                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........: 9,00,15                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....: 9,18,15                         
     10.Czas trwania konkursu.................:18 min.  0 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Wszystkie wsadzone liczy się   6 konkursów                               
       Punkty stałe  15.0- gradacja                                             
       ECałość [ 5]F                                                          
            Lot do MP w kat.A.                                                  
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Sekcja          | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 4  | Winsko                  |   26   | 1317   |  264  |20.05|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |   26   | 1317   |  264  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
                                                                                
                                                                                
       ----------------                                  ------------------  

   
                                                                               
                                       PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.    
                                                      -   1 -                   
                                                                                
                                    Lista konkursowa nr  1. Lot do MP w kat.A.  
                                     z lotu KROSNO ODRZAŃSKIE, w dniu 29.04.18  
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Se|    NUMER OBRĄCZKI   | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |
  |   |                              |  |        RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
     1 SZABELKOWSKI WOJCIECH           4   14              G    9:00:15     1373.30   0.76  33-  9-  6  123.940  15.000
     2 BAWOROWSKI MICHAŁ               4   14              G    8:56:40     1372.15   1.52  40-  3-  3  118.920  14.960
     3 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   42              G    9:01:21     1369.46   2.28  81- 19-  6  125.100  14.920
     4 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   13              G    9:07:14     1364.24   3.04 112- 35-  6  132.650  14.890
     5 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   47              G    9:07:28     1360.98   3.80   2  <  21>  132.650  14.850
     6 ADAMCZYK  MAREK & JERZY         4   32              G    9:09:48     1358.72   4.56  59- 16-  6  135.600  14.810
     7 KASOWSKA KATARZYNA              4   21              G    8:58:16     1354.76   5.32  45- 14-  6  119.580  14.770
     8 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4   22              G    9:03:28     1353.42   6.07  40- 13-  6  126.500  14.730
     9 MYRDZIO STANISŁAW               4   67                   9:03:20     1344.75   6.83  77- 17-  6  125.510  14.700
    10 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4   25              G    9:04:21     1340.75   7.59   2  <  75>  126.500  14.660
    11 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   84                   9:00:49     1339.07   8.35  86- 24-  6  121.610  14.620
    12 ADAMCZYK  MAREK & JERZY         4   28              G    9:11:22     1337.72   9.11   2  <  17>  135.600  14.580
    13 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   76                   9:00:55     1337.60   9.87   2  <  16>  121.610  14.540
    14 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   21              G    9:03:33     1337.25  10.63   2  <  19>  125.100  14.510
    15 STEMPNIEWICZ STANISŁAW          4   25              G    9:08:09     1335.61  11.39  26-  2-  2  131.090  14.470
    16 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   70                   9:01:09     1334.17  12.15   3  <  18>  121.610  14.430
    17 ADAMCZYK  MAREK & JERZY         4   21              G    9:11:48     1332.02  12.91   3  <  50>  135.600  14.390
    18 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   55                   9:01:41     1326.41  13.67   4  <  20>  121.610  14.350
    19 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   67                   9:04:19     1326.38  14.43   3  <  23>  125.100  14.320
    20 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   10              G    9:01:43     1325.93  15.19   5  <  30>  121.610  14.280
    21 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   39              G    9:10:16     1322.97  15.95   3  <  22>  132.650  14.240
    22 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   26              G    9:10:19     1322.31  16.70   4  <  36>  132.650  14.200
    23 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   33              G    9:04:39     1321.71  17.46   4  <  24>  125.100  14.160
    24 CZARNECKI KRZYSZTOF             4    1              G    9:04:45     1320.32  18.22   5  <  29>  125.100  14.130
    25 GAJEWSKI MATEUSZ                4    8              G    9:10:18     1316.55  18.98  38- 15-  6  132.050  14.090
    26 SZEWCZYK MARCIN                 4   37              G    9:02:12     1315.73  19.74  46-  4-  4  121.310  14.050
    27 SZABELKOWSKI WOJCIECH           4   34              G    9:04:15     1315.01  20.50   2  <  44>  123.940  14.010
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    28 MYRDZIO STANISŁAW               4   39              G    9:05:32     1313.78  21.26   2  <  40>  125.510  13.970
    29 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   48              G    9:05:25     1311.09  22.02   6  < 110>  125.100  13.940
    30 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   71                   9:02:50     1309.98  22.78   6  <  65>  121.610  13.900
    31 MYRDZIO JERZY                   4   35              G    9:07:01     1306.17  23.54  65- 12-  6  126.720  13.860
    32 GAJEWSKI MATEUSZ                4   12              G    9:11:10     1305.27  24.30   2  <  33>  132.050  13.820
    33 GAJEWSKI MATEUSZ                4   26              G    9:11:11     1305.06  25.06   3  <  55>  132.050  13.780
    34 DOMINIAK ANDRZEJ                4   12              G    9:07:16     1304.04  25.82  59- 10-  6  126.840  13.750
    35 DOMINIAK ANDRZEJ                4   36              G    9:07:26     1301.81  26.58   2  <  53>  126.840  13.710
    36 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4    7              G    9:11:58     1300.92  27.33   5  <  37>  132.650  13.670
    37 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4  122                   9:12:00     1300.49  28.09   6  <  38>  132.650  13.630
    38 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   94                   9:12:21     1296.04  28.85   7  <  47>  132.650   0.000
    39 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ            4   44              G    9:11:12     1295.75  29.61  77- 15-  6  131.130  13.560
    40 MYRDZIO STANISŁAW               4   27              G    9:06:52     1295.70  30.37   3  <  69>  125.510  13.520
    41 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ            4   30              G    9:11:21     1293.83  31.13   2  <  41>  131.130  13.480
    41 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ            4   50              G    9:11:21     1293.83  31.13   3  <  58>  131.130  13.480
    43 DRĄG AGNIESZKA                  4   27              G    8:59:58     1290.70  32.65  50-  7-  6  116.120  13.400
    44 SZABELKOWSKI WOJCIECH           4   11              G    9:06:04     1290.15  33.41   3  <  46>  123.940  13.370
    45 MYRDZIO JERZY                   4   76                   9:08:14     1289.99  34.17   2  <  64>  126.720  13.330
    46 SZABELKOWSKI WOJCIECH           4    9              G    9:06:05     1289.92  34.93   4  <  77>  123.940  13.290
    47 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   52                   9:12:54     1289.12  35.69   8  <  48>  132.650   0.000
    48 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   80                   9:12:55     1288.91  36.45   9  <  49>  132.650   0.000
    49 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   40              G    9:13:07     1286.41  37.21  10  <  51>  132.650   0.000
    50 ADAMCZYK  MAREK & JERZY         4   27              G    9:15:29     1285.51  37.97   4  <  76>  135.600  13.140
    51 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4  125                   9:13:15     1284.75  38.72  11  <  57>  132.650   0.000
    52 DRĄG AGNIESZKA                  4   49              G    9:00:39     1280.97  39.48   2  <  82>  116.120  13.060
    53 DOMINIAK ANDRZEJ                4   37              G    9:09:11     1278.84  40.24   3  <  56>  126.840  13.020
    54 BINKOWSKI      & MIŁUCH         4   23              G    9:09:53     1278.49  41.00  39-  7-  6  127.700  12.980
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    55 GAJEWSKI MATEUSZ                4    9              G    9:13:20     1277.90  41.76   4  < 106>  132.050  12.950
    56 DOMINIAK ANDRZEJ                4   62                   9:09:16     1277.77  42.52   4  <  62>  126.840  12.910
    57 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   23              G    9:13:50     1277.53  43.28  12  <  60>  132.650   0.000
    58 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ            4   82                   9:12:40     1277.24  44.04   4  <  59>  131.130  12.830
    59 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ            4   20              G    9:12:43     1276.62  44.80   5  < 112>  131.130  12.790
    60 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   45              G    9:13:56     1276.30  45.56  13  <  61>  132.650   0.000
    61 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   96                   9:14:12     1273.03  46.32  14  <  78>  132.650   0.000
    62 DOMINIAK ANDRZEJ                4   21              G    9:09:45     1271.58  47.08   5  <  91>  126.840  12.680
    63 SZALA TOMASZ                    4   17              G    9:03:27     1271.48  47.84  31-  7-  6  118.820  12.640
    64 MYRDZIO JERZY                   4   70                   9:09:41     1271.23  48.60   3  < 104>  126.720  12.600
    65 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   39              G    9:05:40     1271.19  49.35   7  <  66>  121.610   0.000
    66 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   58                   9:05:43     1270.52  50.11   8  <  67>  121.610   0.000
    67 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   13              G    9:05:45     1270.08  50.87   9  <  72>  121.610   0.000
    68 FIL BOGUSŁAW                    4   25              G    9:16:14     1269.00  51.63  40-  5-  5  134.810  12.450
    69 MYRDZIO STANISŁAW               4   53                   9:08:56     1268.63  52.39   4  <  84>  125.510  12.410
    70 FIL BOGUSŁAW                    4   26              G    9:16:17     1268.40  53.15   2  < 142>  134.810  12.380
    71 KASOWSKA KATARZYNA              4   32              G    9:04:20     1267.63  53.91   2  <  88>  119.580  12.340
    72 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   20              G    9:06:06     1265.45  54.67  10  <  92>  121.610   0.000
    73 SZALA TOMASZ                    4    4              G    9:03:54     1265.39  55.43   2  < 140>  118.820  12.260
    74 BINKOWSKI      & MIŁUCH         4   18              G    9:11:01     1264.15  56.19   2  < 102>  127.700  12.220
    75 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4   11              G    9:10:05     1263.95  56.95   3  <  79>  126.500  12.190
    76 ADAMCZYK  MAREK & JERZY         4   25              G    9:17:24     1262.57  57.71   5  <  85>  135.600  12.150
    77 SZABELKOWSKI WOJCIECH           4    2              G    9:08:13     1261.90  58.47   5  < 173>  123.940  12.110
    78 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   71                   9:15:08     1261.73  59.23  15  <  80>  132.650   0.000
    79 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4    3              G    9:10:16     1261.64  59.98   4  < 143>  126.500  12.030
    80 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   15              G    9:15:12     1260.93  60.74  16  <  90>  132.650   0.000
    81 PROCYSZYN RYSZARD               4   30              G    9:09:09     1260.82  61.50  36-  8-  6  125.010  11.960
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    82 DRĄG AGNIESZKA                  4   46              G    9:02:24     1256.71  62.26   3  < 115>  116.120  11.920
    83 PROCYSZYN RYSZARD               4   41              G    9:09:32     1255.96  63.02   2  <  97>  125.010  11.880
    84 MYRDZIO STANISŁAW               4   35              G    9:09:56     1255.94  63.78   5  <  86>  125.510  11.840
    85 ADAMCZYK  MAREK & JERZY         4   58                   9:18:01     1255.36  64.54   6  <  87>  135.600  11.810
    86 MYRDZIO STANISŁAW               4   28              G    9:09:59     1255.31  65.30   6  <  89>  125.510  11.770
    87 ADAMCZYK  MAREK & JERZY         4   11              G    9:18:02     1255.17  66.06   7  < 114>  135.600   0.000
    88 KASOWSKA KATARZYNA              4   23              G    9:05:43     1249.31  66.82   3  < 116>  119.580  11.690
    89 MYRDZIO STANISŁAW               4   44              G    9:10:30     1248.86  67.58   7  <  98>  125.510   0.000
    90 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   64                   9:16:17     1248.08  68.34  17  <  94>  132.650   0.000
    91 DOMINIAK ANDRZEJ                4   55                   9:11:40     1247.61  69.10   6  < 186>  126.840  11.580
    92 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   50              G    9:07:34     1246.43  69.86  11  < 122>  121.610   0.000
    93 PAWŁOWSKI ANDRZEJ               4   25              G    9:09:33     1245.00  70.62  20-  2-  2  123.940  11.500
    94 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   56                   9:16:36     1244.37  71.37  18  <  95>  132.650   0.000
    95 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   31              G    9:16:38     1243.98  72.13  19  <  99>  132.650   0.000
    96 KIEL HENRYK                     4    2              G    9:04:34     1243.25  72.89  48- 13-  6  117.570  11.390
    97 PROCYSZYN RYSZARD               4   39              G    9:10:34     1243.06  73.65   3  < 183>  125.010  11.350
    98 MYRDZIO STANISŁAW               4   43              G    9:11:01     1242.47  74.41   8  < 107>  125.510   0.000
    99 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   61                   9:16:46     1242.43  75.17  20  < 101>  132.650   0.000
   100 KIEL HENRYK                     4    5              G    9:04:39     1242.16  75.93   2  < 103>  117.570  11.240
   101 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4  103                   9:16:50     1241.65  76.69  21  < 117>  132.650   0.000
   102 BINKOWSKI      & MIŁUCH         4    4              G    9:12:51     1241.61  77.45   3  < 162>  127.700  11.160
   103 KIEL HENRYK                     4    6              G    9:04:42     1241.50  78.21   3  < 105>  117.570  11.120
   104 MYRDZIO JERZY                   4   26              G    9:12:07     1240.93  78.97   4  < 137>  126.720  11.080
   105 KIEL HENRYK                     4   36              G    9:04:46     1240.63  79.73   4  < 111>  117.570  11.050
   106 GAJEWSKI MATEUSZ                4   39              G    9:16:28     1240.29  80.49   5  < 108>  132.050  11.010
   107 MYRDZIO STANISŁAW               4    3              G    9:11:14     1239.81  81.25   9  < 113>  125.510   0.000
   108 GAJEWSKI MATEUSZ                4    3              G    9:16:31     1239.71  82.00   6  < 128>  132.050  10.930
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   109 ZŁOTKOWSKI ANDRZEJ              4   14              G    9:03:59     1237.67  82.76  70-  4-  4  116.320  10.890
   110 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   59                   9:11:08     1236.98  83.52   7  < 124>  125.100   0.000
   111 KIEL HENRYK                     4   10              G    9:05:12     1234.98  84.28   5  < 150>  117.570  10.820
   112 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ            4   26              G    9:16:16     1233.97  85.04   6  < 118>  131.130  10.780
   113 MYRDZIO STANISŁAW               4   31              G    9:11:44     1233.72  85.80  10  < 132>  125.510   0.000
   114 ADAMCZYK  MAREK & JERZY         4   35              G    9:19:56     1233.48  86.56   8  < 123>  135.600   0.000
   115 DRĄG AGNIESZKA                  4    9              G    9:04:29     1229.00  87.32   4  < 130>  116.120  10.670
   116 KASOWSKA KATARZYNA              4   40              G    9:07:19     1228.77  88.08   4  < 149>  119.580  10.630
   117 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   93                   9:18:04     1227.48  88.84  22  < 119>  132.650   0.000
   118 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ            4   79                   9:16:55     1226.47  89.60   7  < 129>  131.130   0.000
   119 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4    6              G    9:18:27     1223.14  90.36  23  < 120>  132.650   0.000
   120 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4  118                   9:18:32     1222.21  91.12  24  < 121>  132.650   0.000
   121 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   70                   9:18:41     1220.52  91.88  25  < 127>  132.650   0.000
   122 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   49              G    9:09:43     1219.56  92.63  12  < 125>  121.610   0.000
   123 ADAMCZYK  MAREK & JERZY         4   19              G    9:21:12     1219.42  93.39   9  < 134>  135.600   0.000
   124 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   14              G    9:12:36     1219.30  94.15   8  < 126>  125.100   0.000
   125 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   85                   9:09:46     1218.94  94.91  13  < 163>  121.610   0.000
   126 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   25              G    9:12:40     1218.51  95.67   9  < 177>  125.100   0.000
   127 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   79                   9:18:55     1217.90  96.43  26  < 182>  132.650   0.000
   128 GAJEWSKI MATEUSZ                4   29              G    9:18:28     1217.43  97.19   7  < 131>  132.050   0.000
   129 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ            4    4              G    9:17:49     1216.23  97.95   8  < 138>  131.130   0.000
   130 DRĄG AGNIESZKA                  4    5              G    9:05:40     1213.80  98.71   5  < 135>  116.120  10.100
   131 GAJEWSKI MATEUSZ                4   14              G    9:18:51     1213.14  99.47   8  < 133>  132.050   0.000
   132 MYRDZIO STANISŁAW               4   48              G    9:13:28     1213.05 100.23  11  < 165>  125.510   0.000
   133 GAJEWSKI MATEUSZ                4    2              G    9:18:54     1212.58 100.99   9  < 180>  132.050   0.000
   134 ADAMCZYK  MAREK & JERZY         4   75                   9:21:50     1212.52 101.75  10  < 152>  135.600   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   135 DRĄG AGNIESZKA                  4   19              G    9:05:49     1211.90 102.51   6  < 136>  116.120   9.900
   136 DRĄG AGNIESZKA                  4   34              G    9:05:53     1211.06 103.26   7          116.120   0.000
   137 MYRDZIO JERZY                   4   12              G    9:14:54     1208.01 104.02   5  < 139>  126.720   9.830
   138 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ            4    7              G    9:18:36     1207.46 104.78   9  < 154>  131.130   0.000
   139 MYRDZIO JERZY                   4   18              G    9:14:57     1207.43 105.54   6  < 141>  126.720   9.750
   140 SZALA TOMASZ                    4    7              G    9:08:35     1205.28 106.30   3  < 193>  118.820   9.710
   141 MYRDZIO JERZY                   4   13              G    9:15:09     1205.14 107.06   7  < 144>  126.720   0.000
   142 FIL BOGUSŁAW                    4   43              G    9:21:55     1204.56 107.82   3  < 205>  134.810   9.640
   143 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4   61                   9:15:07     1203.43 108.58   5  < 145>  126.500   9.600
   144 MYRDZIO JERZY                   4   28              G    9:15:18     1203.42 109.34   8  < 148>  126.720   0.000
   145 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4   43              G    9:15:08     1203.23 110.10   6  < 146>  126.500   9.520
   146 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4   30              G    9:15:12     1202.47 110.86   7  < 156>  126.500   0.000
   147 PAWŁOWSKI ANDRZEJ               4   17              G    9:13:11     1201.16 111.62   2          123.940   9.450
   148 MYRDZIO JERZY                   4    7              G    9:15:31     1200.95 112.38   9  < 151>  126.720   0.000
   149 KASOWSKA KATARZYNA              4   16              G    9:09:37     1200.40 113.14   5  < 160>  119.580   9.370
   150 KIEL HENRYK                     4   56                   9:08:04     1198.88 113.90   6  < 157>  117.570   9.330
   151 MYRDZIO JERZY                   4   38              G    9:15:42     1198.87 114.65  10  < 154>  126.720   0.000
   152 ADAMCZYK  MAREK & JERZY         4   41              G    9:23:08     1198.59 115.41  11  < 153>  135.600   0.000
   153 ADAMCZYK  MAREK & JERZY         4    6              G    9:23:16     1197.18 116.17  12  < 175>  135.600   0.000
   154 MYRDZIO JERZY                   4   27              G    9:15:51     1197.17 116.93  11  < 223>  126.720   0.000
   154 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ            4   19              G    9:19:32     1197.17 116.93  10  < 172>  131.130   0.000
   156 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4   34              G    9:15:41     1196.97 118.45   8  < 166>  126.500   0.000
   157 KIEL HENRYK                     4   29              G    9:08:16     1196.44 119.21   7  < 159>  117.570   0.000
   158 ZŁOTKOWSKI ANDRZEJ              4   29              G    9:07:18     1195.48 119.97   2  < 169>  116.320   9.030
   159 KIEL HENRYK                     4   49              G    9:08:23     1195.02 120.73   8  < 161>  117.570   0.000
   160 KASOWSKA KATARZYNA              4   33              G    9:10:05     1194.80 121.49   6  < 167>  119.580   8.950
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   161 KIEL HENRYK                     4   20              G    9:08:27     1194.21 122.25   9  < 164>  117.570   0.000
   162 BINKOWSKI      & MIŁUCH         4   47              G    9:16:59     1193.64 123.01   4  < 252>  127.700   8.880
   163 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   66                   9:11:53     1193.62 123.77  14  < 170>  121.610   0.000
   164 KIEL HENRYK                     4    8              G    9:08:35     1192.60 124.53  10  < 174>  117.570   0.000
   165 MYRDZIO STANISŁAW               4   68                   9:15:21     1191.36 125.28  12  < 209>  125.510   0.000
   166 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4   21              G    9:16:15     1190.59 126.04   9  < 168>  126.500   0.000
   167 KASOWSKA KATARZYNA              4   67                   9:10:27     1190.44 126.80   7  < 188>  119.580   0.000
   168 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4    2              G    9:16:18     1190.03 127.56  10  < 171>  126.500   0.000
   169 ZŁOTKOWSKI ANDRZEJ              4   28              G    9:08:12     1184.52 128.32   3  < 214>  116.320   8.610
   170 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   72                   9:12:40     1184.51 129.08  15  < 199>  121.610   0.000
   171 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4   37              G    9:16:52     1183.72 129.84  11  < 210>  126.500   0.000
   172 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ            4   74                   9:20:47     1183.66 130.60  11  < 201>  131.130   0.000
   173 SZABELKOWSKI WOJCIECH           4   21              G    9:14:46     1183.01 131.36   6  < 185>  123.940   8.460
   174 KIEL HENRYK                     4    4              G    9:09:25     1182.60 132.12  11  < 179>  117.570   0.000
   175 ADAMCZYK  MAREK & JERZY         4   39              G    9:24:41     1182.39 132.88  13  < 176>  135.600   0.000
   176 ADAMCZYK  MAREK & JERZY         4   43              G    9:24:46     1181.53 133.64  14  < 178>  135.600   0.000
   177 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   37              G    9:15:53     1181.49 134.40  10  < 194>  125.100   0.000
   178 ADAMCZYK  MAREK & JERZY         4   45              G    9:24:47     1181.36 135.16  15  < 230>  135.600   0.000
   179 KIEL HENRYK                     4   53                   9:09:37     1180.22 135.91  12  < 212>  117.570   0.000
   180 GAJEWSKI MATEUSZ                4   32              G    9:21:58     1179.37 136.67  10  < 181>  132.050   0.000
   181 GAJEWSKI MATEUSZ                4    4              G    9:22:01     1178.84 137.43  11  < 184>  132.050   0.000
   182 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   62                   9:22:33     1178.59 138.19  27  < 190>  132.650   0.000
   183 PROCYSZYN RYSZARD               4   15              G    9:16:06     1178.23 138.95   4  < 204>  125.010   8.080
   184 GAJEWSKI MATEUSZ                4   10              G    9:22:06     1177.97 139.71  12  < 197>  132.050   0.000
   185 SZABELKOWSKI WOJCIECH           4   19              G    9:15:14     1177.76 140.47   7  < 211>  123.940   0.000
   186 DOMINIAK ANDRZEJ                4   31              G    9:17:42     1177.72 141.23   7  < 189>  126.840   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   187 BAWOROWSKI MICHAŁ               4   72                   9:11:01     1177.23 141.99   2  < 237>  118.920   7.930
   188 KASOWSKA KATARZYNA              4   19              G    9:11:37     1176.78 142.75   8  < 191>  119.580   0.000
   189 DOMINIAK ANDRZEJ                4   20              G    9:18:04     1173.72 143.51   8  < 206>  126.840   0.000
   190 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   88                   9:23:02     1173.55 144.27  28  < 207>  132.650   0.000
   191 KASOWSKA KATARZYNA              4    6              G    9:11:54     1173.50 145.03   9  < 192>  119.580   0.000
   192 KASOWSKA KATARZYNA              4    7              G    9:11:56     1173.12 145.79  10  < 195>  119.580   0.000
   193 SZALA TOMASZ                    4   25              G    9:11:30     1170.64 146.55   4  < 213>  118.820   7.700
   194 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   15              G    9:16:53     1170.44 147.30  11  < 196>  125.100   0.000
   195 KASOWSKA KATARZYNA              4   31              G    9:12:12     1170.06 148.06  11  < 217>  119.580   0.000
   196 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   56                   9:16:57     1169.71 148.82  12  < 198>  125.100   0.000
   197 GAJEWSKI MATEUSZ                4   13              G    9:22:54     1169.62 149.58  13  < 203>  132.050   0.000
   198 CZARNECKI KRZYSZTOF             4    9              G    9:16:59     1169.34 150.34  13  < 200>  125.100   0.000
   199 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   27              G    9:14:00     1169.33 151.10  16  < 224>  121.610   0.000
   200 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   34              G    9:17:02     1168.80 151.86  14  < 225>  125.100   0.000
   201 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ            4   23              G    9:22:15     1168.20 152.62  12  < 202>  131.130   0.000
   202 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ            4    9              G    9:22:27     1166.12 153.38  13  < 231>  131.130   0.000
   203 GAJEWSKI MATEUSZ                4   22              G    9:23:15     1166.00 154.14  14  < 263>  132.050   0.000
   204 PROCYSZYN RYSZARD               4   71                   9:17:14     1165.78 154.90   5  < 241>  125.010   7.280
   205 FIL BOGUSŁAW                    4    4              G    9:25:48     1164.16 155.66   4  < 219>  134.810   7.240
   206 DOMINIAK ANDRZEJ                4   30              G    9:18:58     1164.03 156.42   9  < 216>  126.840   0.000
   207 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   63                   9:24:00     1163.60 157.18  29  < 220>  132.650   0.000
   208 DŁUGOSZ ADAM                    4   35              G    9:19:47     1163.11 157.93  39-  3-  3  127.690   7.130
   209 MYRDZIO STANISŁAW               4   52                   9:17:58     1162.49 158.69  13  < 242>  125.510   0.000
   210 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4   20              G    9:18:51     1162.15 159.45  12  < 228>  126.500   0.000
   211 SZABELKOWSKI WOJCIECH           4   25              G    9:16:43     1161.39 160.21   8  < 257>  123.940   0.000
   212 KIEL HENRYK                     4    1              G    9:11:17     1160.80 160.97  13          117.570   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   213 SZALA TOMASZ                    4   28              G    9:12:27     1159.79 161.73   5  < 215>  118.820   6.940
   214 ZŁOTKOWSKI ANDRZEJ              4  110                   9:10:18     1159.72 162.49   4          116.320   6.900
   215 SZALA TOMASZ                    4    8              G    9:12:29     1159.41 163.25   6  < 226>  118.820   6.860
   216 DOMINIAK ANDRZEJ                4    2              G    9:19:28     1158.71 164.01  10          126.840   0.000
   217 KASOWSKA KATARZYNA              4    8              G    9:13:15     1158.16 164.77  12  < 218>  119.580   0.000
   218 KASOWSKA KATARZYNA              4   42              G    9:13:17     1157.79 165.53  13  < 258>  119.580   0.000
   219 FIL BOGUSŁAW                    4   27              G    9:26:38     1155.85 166.29   5          134.810   6.710
   220 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   11              G    9:24:46     1155.82 167.05  30  < 221>  132.650   0.000
   221 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   67                   9:24:47     1155.66 167.81  31  < 232>  132.650   0.000
   222 STEMPNIEWICZ STANISŁAW          4   31              G    9:23:29     1155.15 168.56   2          131.090   6.600
   223 MYRDZIO JERZY                   4   32              G    9:19:49     1153.92 169.32  12          126.720   0.000
   224 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   32              G    9:15:24     1153.80 170.08  17  < 227>  121.610   0.000
   225 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   52                   9:18:26     1153.70 170.84  15  < 229>  125.100   0.000
   226 SZALA TOMASZ                    4   34              G    9:13:02     1153.22 171.60   7          118.820   0.000
   227 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   77                   9:15:28     1153.07 172.36  18  < 235>  121.610   0.000
   228 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4   23              G    9:19:43     1152.97 173.12  13          126.500   0.000
   229 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   26              G    9:18:32     1152.64 173.88  16  < 234>  125.100   0.000
   230 ADAMCZYK  MAREK & JERZY         4    7              G    9:28:02     1148.83 174.64  16          135.600   0.000
   231 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ            4   62                   9:24:12     1148.25 175.40  14  < 244>  131.130   0.000
   232 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   24              G    9:25:59     1143.70 176.16  32  < 233>  132.650   0.000
   233 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   10              G    9:26:02     1143.21 176.92  33  < 238>  132.650   0.000
   234 CZARNECKI KRZYSZTOF             4    5              G    9:19:29     1142.64 177.68  17  < 240>  125.100   0.000
   235 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   89                   9:16:26     1142.59 178.44  19  < 236>  121.610   0.000
   236 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   15              G    9:16:27     1142.41 179.20  20  < 239>  121.610   0.000
   237 BAWOROWSKI MICHAŁ               4   13              G    9:14:07     1142.18 179.95   3          118.920   6.030
   238 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   46              G    9:26:10     1141.89 180.71  34  < 247>  132.650   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   239 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   11              G    9:16:33     1141.34 181.47  21  < 259>  121.610   0.000
   240 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   20              G    9:19:41     1140.56 182.23  18  < 251>  125.100   0.000
   241 PROCYSZYN RYSZARD               4   46              G    9:19:39     1140.08 182.99   6  < 243>  125.010   5.870
   242 MYRDZIO STANISŁAW               4    7              G    9:20:07     1139.79 183.75  14  < 245>  125.510   0.000
   243 PROCYSZYN RYSZARD               4   67                   9:19:44     1139.22 184.51   7  < 261>  125.010   0.000
   244 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ            4    3              G    9:25:07     1139.11 185.27  15          131.130   0.000
   245 MYRDZIO STANISŁAW               4   11              G    9:20:29     1136.01 186.03  15  < 248>  125.510   0.000
   246 DŁUGOSZ ADAM                    4   15              G    9:22:25     1135.86 186.79   2  < 260>  127.690   5.680
   247 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4  116                   9:26:48     1135.70 187.55  35          132.650   0.000
   248 MYRDZIO STANISŁAW               4   72                   9:20:34     1135.15 188.31  16  < 249>  125.510   0.000
   249 MYRDZIO STANISŁAW               4   36              G    9:20:36     1134.81 189.07  17          125.510   0.000
   250 SZEWCZYK MARCIN                 4   26              G    9:16:59     1133.92 189.83   2  < 253>  121.310   5.530
   251 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   17              G    9:20:21     1133.67 190.58  19          125.100   0.000
   252 BINKOWSKI      & MIŁUCH         4   33              G    9:22:40     1133.43 191.34   5  < 255>  127.700   5.460
   253 SZEWCZYK MARCIN                 4   13              G    9:17:02     1133.39 192.10   3  < 254>  121.310   5.420
   254 SZEWCZYK MARCIN                 4   48              G    9:17:08     1132.33 192.86   4          121.310   5.380
   255 BINKOWSKI      & MIŁUCH         4   31              G    9:22:47     1132.26 193.62   6  < 256>  127.700   5.340
   256 BINKOWSKI      & MIŁUCH         4   80                   9:23:05     1129.26 194.38   7          127.700   0.000
   257 SZABELKOWSKI WOJCIECH           4    3              G    9:19:47     1128.95 195.14   9          123.940   0.000
   258 KASOWSKA KATARZYNA              4   15              G    9:16:00     1128.11 195.90  14          119.580   0.000
   259 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   88                   9:17:52     1127.41 196.66  22  < 262>  121.610   0.000
   260 DŁUGOSZ ADAM                    4   39              G    9:23:19     1126.84 197.42   3          127.690   5.150
   261 PROCYSZYN RYSZARD               4   37              G    9:21:01     1126.05 198.18   8          125.010   0.000
   262 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   23              G    9:18:12     1123.94 198.94  23  < 264>  121.610   0.000
   263 GAJEWSKI MATEUSZ                4    5              G    9:27:32     1123.51 199.70  15          132.050   0.000
   264 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   40              G    9:18:15     1123.42 200.46  24          121.610   0.000
   ------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:5
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   ---------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
   265 GAJEWSKI MATEUSZ                4   34              G    9:27:33     1123.35   0.00  16          132.050   0.000
   266 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   26              G    9:18:16     1123.25   0.00  25          121.610   0.000
   267 MYRDZIO JERZY                   4   10              G    9:22:51     1122.91   0.00  13          126.720   0.000
   268 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   49              G    9:28:10     1122.57   0.00  36          132.650   0.000
   269 KIEL HENRYK                     4    3              G    9:14:44     1122.57   0.00  14          117.570   0.000
                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !              
                                                ------------------     


            PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.                      
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  2, z dnia 06.05.18 SŁUBICE                                  
            Całość [ 5]                                                         
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 ADAMCZYK  MAREK JERZY           4    56    6    23   106.77     
              2 CHMIELNICKI     DARIUSZ         4    85    6    44   105.58     
              3 CZARNECKI       KRZYSZTOF       4   122    6    28    99.60     
              4 DZIUBIŃSKI      MIECZYSŁAW      4    59    6    14    99.43     
              5 KASOWSKA        KATARZYNA       4    41    6    16    96.58     
              6 MYRDZIO         STANISŁAW       4    73    6    14    95.08     
              7 MYRDZIO         JERZY           4    76    6    18    94.48     
              8 SZWECHŁOWICZ    MARIUSZ         4    70    6    22    93.87     
              9 CZYŻOWICZ       ANDRZEJ         4    88    6    21    92.99     
             10 DRĄG            AGNIESZKA       4    51    6     7    90.36     
             11 KIEL            HENRYK          4    47    6     9    85.01     
             12 SZEWCZYK        MARCIN          4    40    6     9    81.82     
             13 SZALA           TOMASZ          4    31    6     6    81.73     
             14 GAJEWSKI        MATEUSZ         4    37    6    11    80.44     
             15 CZERYBA         MARIUSZ         4    41    6     8    74.92     
             16 PROCYSZYN       RYSZARD         4    55    5     5    73.63     
             17 BINKOWSKI       MIŁUCH          4    39    3     3    35.50     
             18 DOMINIAK        ANDRZEJ         4    51    2     2    23.42     
             19 FIL             BOGUSŁAW        4    44    2     2    21.51     
             20 DŁUGOSZ         ADAM            4    39    2     2    20.09     
             21 BAGIŃSKI        JAN             4    10    1     1    12.72     
             22 KOZŁOWSKI       JAN             4    40    1     1     9.09     
             23 ZŁOTKOWSKI      ANDRZEJ         4    44    1     1     8.64     
             24 BAWOROWSKI      MICHAŁ          4    42    1     1     8.60     
             25 PAWŁOWSKI       ANDRZEJ         4    16    0     0     0.00     
             26 PRZYTOCKI       STANISŁAW       4    29    0     0     0.00     
             27 HUKIEWICZ       ŁUKASZ          4    12    0     0     0.00


                                                       
            PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.                      
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  2, z dnia 06.05.18 SŁUBICE                                  
            Typowane [ 1]                                                       
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 CHMIELNICKI     DARIUSZ         4    85    5    44    87.09     
              2 ADAMCZYK  MAREK JERZY           4    56    5    23    85.92     
              3 DZIUBIŃSKI      MIECZYSŁAW      4    59    5    14    81.95     
              4 CZARNECKI       KRZYSZTOF       4   122    5    28    75.14     
              5 GAJEWSKI        MATEUSZ         4    37    5    11    68.05     
              6 MYRDZIO         STANISŁAW       4    73    4    14    58.63     
              7 SZWECHŁOWICZ    MARIUSZ         4    70    4    22    51.51     
              8 KASOWSKA        KATARZYNA       4    41    4    16    48.28     
              9 SZEWCZYK        MARCIN          4    40    4     9    44.59     
             10 PROCYSZYN       RYSZARD         4    55    3     5    46.51     
             11 KIEL            HENRYK          4    47    3     9    43.48     
             12 MYRDZIO         JERZY           4    76    3    18    38.68     
             13 CZYŻOWICZ       ANDRZEJ         4    88    3    21    33.06     
             14 DRĄG            AGNIESZKA       4    51    2     7    29.71     
             15 SZALA           TOMASZ          4    31    1     6    16.50     
             16 BINKOWSKI       MIŁUCH          4    39    1     3    15.12     
             17 BAGIŃSKI        JAN             4    10    1     1    12.72     
             18 CZERYBA         MARIUSZ         4    41    1     8    12.49     
             19 BAWOROWSKI      MICHAŁ          4    42    1     1     8.60     
             20 DŁUGOSZ         ADAM            4    39    1     2     8.34     
             21 FIL             BOGUSŁAW        4    44    0     2     0.00     
             22 PAWŁOWSKI       ANDRZEJ         4    16    0     0     0.00     
             23 DOMINIAK        ANDRZEJ         4    51    0     2     0.00     
             24 KOZŁOWSKI       JAN             4    40    0     1     0.00     
             25 PRZYTOCKI       STANISŁAW       4    29    0     0     0.00     
             26 HUKIEWICZ       ŁUKASZ          4    12    0     0     0.00     
             27 ZŁOTKOWSKI      ANDRZEJ         4    44    0     1     0.00      



             PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.                     
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR  2                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  SŁUBICE z dnia 06.05.18                             
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 52:20:38.0 N 14:36:55.0 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  7,30,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  169.534 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   27                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:  1338                           
      5.Ilość konkursów.......................:  268                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1292.08                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1109.77                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........: 9,49,14                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....: 9,58,04                         
     10.Czas trwania konkursu.................: 8 min. 50 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Wszystkie wsadzone liczy się   6 konkursów                               
       Punkty stałe  18.0- gradacja                                             
       ECałość [ 5]F                                                          
            Lot do MP w kat.A.                                                  
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Sekcja          | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 4  | Winsko                  |   27   | 1338   |  268  |20.03|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |   27   | 1338   |  268  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
                                                                                
                                                                                
       ----------------                                  ------------------     



                                                                               
                                       PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.    
                                                      -   1 -                   
                                                                                
                                    Lista konkursowa nr  2. Lot do MP w kat.A.  
                                          z lotu SŁUBICE, w dniu 06.05.18       
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Se|    NUMER OBRĄCZKI   | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |
  |   |                              |  |        RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
     1 ADAMCZYK  MAREK & JERZY         4   19              G    9:49:14     1292.08   0.75  56- 23-  6  179.900  18.000
     2 ADAMCZYK  MAREK & JERZY         4   25              G    9:49:54     1285.92   1.49   2  <   3>  179.900  17.960
     3 ADAMCZYK  MAREK & JERZY         4   35              G    9:50:00     1285.00   2.24   3  <   5>  179.900  17.930
     4 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   34              G    9:41:37     1260.40   2.99  85- 44-  6  165.890  17.890
     5 ADAMCZYK  MAREK & JERZY         4   32              G    9:53:28     1253.95   3.74   4  <   9>  179.900  17.850
     6 KASOWSKA KATARZYNA              4    2              G    9:41:09     1252.92   4.48  41- 16-  6  164.320  17.810
     7 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4  102                   9:51:11     1251.78   5.23  88- 21-  6  176.730  17.780
     8 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   10              G    9:42:52     1248.55   5.98   2  <  11>  165.890  17.740
     9 ADAMCZYK  MAREK & JERZY         4   28              G    9:55:36     1235.58   6.73   5  <  19>  179.900  17.700
    10 GAJEWSKI MATEUSZ                4    8              G    9:52:32     1234.31   7.47  37- 11-  6  175.930  17.660
    11 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   29              G    9:44:28     1233.69   8.22   3  <  12>  165.890  17.630
    12 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   22              G    9:44:32     1233.08   8.97   4  <  16>  165.890  17.590
    13 PROCYSZYN RYSZARD               4   20              G    9:47:13     1233.01   9.72  55-  5-  5  169.190  17.550
    14 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   15              G    9:47:14     1232.86  10.46 122- 28-  6  169.190  17.510
    15 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4   44              G    9:48:38     1232.75  11.21  59- 14-  6  170.900  17.480
    16 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   88                   9:45:43     1222.33  11.96   5  <  20>  165.890  17.440
    17 DRĄG AGNIESZKA                  4   20              G    9:41:23     1221.31  12.71  51-  7-  6  160.460  17.400
    18 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   35              G    9:48:32     1221.30  13.45   2  <  26>  169.190  17.360
    19 ADAMCZYK  MAREK & JERZY         4   15              G    9:57:33     1219.25  14.20   6  <  24>  179.900  17.330
    20 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   84                   9:46:14     1217.69  14.95   6  <  22>  165.890  17.290
    21 KASOWSKA KATARZYNA              4   15              G    9:45:04     1216.58  15.70   2  <  56>  164.320  17.250
    22 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   17              G    9:46:32     1215.02  16.44   7  <  25>  165.890   0.000
    23 MYRDZIO JERZY                   4   46              G    9:51:18     1211.04  17.19  76- 18-  6  171.120  17.180
    24 ADAMCZYK  MAREK & JERZY         4   34              G    9:58:41     1209.95  17.94   7  <  63>  179.900   0.000
    25 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   15              G    9:47:21     1207.79  18.68   8  <  27>  165.890   0.000
    26 CZARNECKI KRZYSZTOF             4  117                   9:50:15     1206.35  19.43   3  <  51>  169.190  17.060
    27 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   80                   9:48:04     1201.52  20.18   9  <  35>  165.890   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    28 MYRDZIO STANISŁAW               4   32              G    9:51:33     1200.00  20.93  73- 14-  6  169.860  16.990
    29 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4   21              G    9:52:26     1199.86  21.67   2  <  32>  170.900  16.950
    30 SZALA TOMASZ                    4   37              G    9:46:09     1199.49  22.42  31-  6-  6  163.310  16.910
    31 PROCYSZYN RYSZARD               4    6              G    9:51:04     1199.36  23.17   2  <  53>  169.190  16.880
    32 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4   22              G    9:52:31     1199.16  23.92   3  <  33>  170.900  16.840
    33 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4    6              G    9:52:33     1198.88  24.66   4  <  43>  170.900  16.800
    34 DRĄG AGNIESZKA                  4   50              G    9:43:54     1198.36  25.41   2  <  90>  160.460  16.760
    35 CHMIELNICKI DARIUSZ             4    3              G    9:48:38     1196.61  26.16  10  <  36>  165.890   0.000
    36 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   45              G    9:48:40     1196.32  26.91  11  <  37>  165.890   0.000
    37 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   27              G    9:48:42     1196.04  27.65  12  <  47>  165.890   0.000
    38 MYRDZIO JERZY                   4   31              G    9:53:05     1195.95  28.40   2  <  59>  171.120  16.610
    39 GAJEWSKI MATEUSZ                4   26              G    9:57:16     1194.64  29.15   2  < 169>  175.930  16.580
    40 MYRDZIO STANISŁAW               4   16              G    9:52:12     1194.52  29.90   2  <  56>  169.860  16.540
    41 SZALA TOMASZ                    4    2              G    9:46:46     1194.08  30.64   2  <  71>  163.310  16.500
    42 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ            4   76                   9:56:30     1193.79  31.39  70- 22-  6  174.890  16.460
    43 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4   25              G    9:53:14     1193.16  32.14   5  <  83>  170.900  16.430
    44 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   53                   9:58:10     1192.78  32.88   2  <  60>  176.730  16.390
    45 KIEL HENRYK                     4    6              G    9:45:50     1192.49  33.63  47-  9-  6  161.980  16.350
    46 KIEL HENRYK                     4    9              G    9:46:03     1190.59  34.38   2  < 106>  161.980  16.310
    47 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   59                   9:49:43     1187.33  35.13  13  <  54>  165.890   0.000
    48 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ            4   59                   9:57:29     1185.83  35.87   2  <  49>  174.890  16.240
    49 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ            4   17              G    9:57:30     1185.70  36.62   3  <  61>  174.890  16.200
    50 SZEWCZYK MARCIN                 4   17              G    9:49:40     1185.61  37.37  40-  9-  6  165.590  16.160
    51 CZARNECKI KRZYSZTOF             4  106                   9:52:52     1184.25  38.12   4  <  52>  169.190  16.130
    52 CZARNECKI KRZYSZTOF             4  128                   9:52:53     1184.11  38.86   5  <  69>  169.190  16.090
    53 PROCYSZYN RYSZARD               4   41              G    9:52:57     1183.56  39.61   3  < 159>  169.190  16.050
    54 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   40              G    9:50:12     1183.24  40.36  14  <  55>  165.890   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    55 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   50              G    9:50:14     1182.96  41.11  15  <  72>  165.890   0.000
    56 KASOWSKA KATARZYNA              4   64                   9:48:55     1182.87  41.85   3  <  66>  164.320  15.940
    56 MYRDZIO STANISŁAW               4   27              G    9:53:36     1182.87  41.85   3  <  58>  169.860  15.940
    58 MYRDZIO STANISŁAW               4   44              G    9:53:45     1181.64  43.35   4  <  68>  169.860  15.870
    59 MYRDZIO JERZY                   4   57                   9:54:57     1180.55  44.10   3  <  75>  171.120  15.830
    60 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   85                   9:59:43     1180.43  44.84   3  <  87>  176.730  15.790
    61 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ            4   34              G    9:58:19     1179.17  45.59   4  <  89>  174.890  15.750
    62 SZEWCZYK MARCIN                 4    1              G    9:50:27     1179.00  46.34   2  < 129>  165.590  15.720
    63 ADAMCZYK  MAREK & JERZY         4    8              G   10:02:38     1178.64  47.09   8  <  67>  179.900   0.000
    64 CZERYBA MARIUSZ                 4   36              G    9:54:08     1178.08  47.83  41-  8-  6  169.800  15.640
    65 CZERYBA MARIUSZ                 4   43              G    9:54:13     1177.40  48.58   2  < 148>  169.800  15.600
    66 KASOWSKA KATARZYNA              4   36              G    9:49:38     1176.80  49.33   4  <  74>  164.320  15.570
    67 ADAMCZYK  MAREK & JERZY         4   45              G   10:02:53     1176.71  50.07   9  <  85>  179.900   0.000
    68 MYRDZIO STANISŁAW               4   15              G    9:54:23     1176.45  50.82   5  < 101>  169.860  15.490
    69 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   43              G    9:53:49     1176.43  51.57   6  <  70>  169.190  15.450
    70 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   50              G    9:53:50     1176.29  52.32   7  <  81>  169.190   0.000
    71 SZALA TOMASZ                    4    3              G    9:48:57     1175.32  53.06   3  < 124>  163.310  15.380
    72 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   42              G    9:51:09     1175.28  53.81  16  <  73>  165.890   0.000
    73 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   57                   9:51:19     1173.89  54.56  17  <  77>  165.890   0.000
    74 KASOWSKA KATARZYNA              4   10              G    9:50:05     1173.02  55.31   5  <  88>  164.320  15.270
    75 MYRDZIO JERZY                   4   21              G    9:55:53     1172.99  56.05   4  <  76>  171.120  15.230
    76 MYRDZIO JERZY                   4   44              G    9:55:55     1172.72  56.80   5  <  96>  171.120  15.190
    77 CHMIELNICKI DARIUSZ             4    5              G    9:51:29     1172.51  57.55  18  <  78>  165.890   0.000
    78 BINKOWSKI      & MIŁUCH         4   29              G    9:56:34     1172.23  58.30  39-  3-  3  171.810  15.120
    78 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   85                   9:51:31     1172.23  58.30  19  <  80>  165.890   0.000
    80 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   61                   9:51:35     1171.68  59.79  20  <  93>  165.890   0.000
    81 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   42              G    9:54:25     1171.54  60.54   8  <  82>  169.190   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    82 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   66                   9:54:27     1171.27  61.29   9  <  84>  169.190   0.000
    83 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4   37              G    9:55:58     1170.82  62.03   6  < 123>  170.900  14.930
    84 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   32              G    9:54:32     1170.60  62.78  10  < 100>  169.190   0.000
    85 ADAMCZYK  MAREK & JERZY         4    6              G   10:03:43     1170.34  63.53  10  <  86>  179.900   0.000
    86 ADAMCZYK  MAREK & JERZY         4   27              G   10:03:47     1169.83  64.28  11  <  95>  179.900   0.000
    87 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   63                  10:01:05     1169.75  65.02   4  < 102>  176.730  14.780
    88 KASOWSKA KATARZYNA              4   51                   9:50:29     1169.68  65.77   6  < 108>  164.320  14.740
    89 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ            4   20              G    9:59:33     1169.44  66.52   5  <  94>  174.890  14.700
    90 DRĄG AGNIESZKA                  4   37              G    9:47:15     1169.11  67.26   3  <  91>  160.460  14.670
    91 DRĄG AGNIESZKA                  4   45              G    9:47:20     1168.40  68.01   4  <  92>  160.460  14.630
    92 DRĄG AGNIESZKA                  4   26              G    9:47:21     1168.26  68.76   5  < 153>  160.460  14.590
    93 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   71                   9:52:01     1168.10  69.51  21  <  97>  165.890   0.000
    94 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ            4   60                   9:59:44     1168.01  70.25   6  <  99>  174.890  14.520
    95 ADAMCZYK  MAREK & JERZY         4   13              G   10:04:02     1167.93  71.00  12  < 111>  179.900   0.000
    96 MYRDZIO JERZY                   4   41              G    9:56:31     1167.92  71.75   6  < 122>  171.120  14.440
    97 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   77                   9:52:05     1167.55  72.50  22  <  98>  165.890   0.000
    98 CHMIELNICKI DARIUSZ             4    2              G    9:52:14     1166.32  73.24  23  < 103>  165.890   0.000
    99 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ            4   50              G    9:59:59     1166.06  73.99   7  < 117>  174.890   0.000
   100 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   39              G    9:55:07     1165.89  74.74  11  < 104>  169.190   0.000
   101 MYRDZIO STANISŁAW               4   31              G    9:55:43     1165.69  75.49   6  < 146>  169.860  14.250
   102 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   32              G   10:01:37     1165.64  76.23   5  < 107>  176.730  14.220
   103 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   11              G    9:52:20     1165.50  76.98  24  < 112>  165.890   0.000
   104 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   14              G    9:55:11     1165.35  77.73  12  < 105>  169.190   0.000
   105 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   60                   9:55:15     1164.82  78.48  13  < 109>  169.190   0.000
   106 KIEL HENRYK                     4    1              G    9:49:07     1164.35  79.22   3  < 110>  161.980  14.070
   107 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   49              G   10:01:50     1163.97  79.97   6  < 134>  176.730  14.030
   108 KASOWSKA KATARZYNA              4    4              G    9:51:12     1163.74  80.72   7  < 116>  164.320   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   109 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   23              G    9:55:24     1163.62  81.46  14  < 127>  169.190   0.000
   110 KIEL HENRYK                     4   14              G    9:49:18     1162.81  82.21   4  < 133>  161.980  13.920
   111 ADAMCZYK  MAREK & JERZY         4    9              G   10:04:52     1161.64  82.96  13  < 115>  179.900   0.000
   112 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   20              G    9:52:51     1161.29  83.71  25  < 113>  165.890   0.000
   113 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   36              G    9:52:53     1161.02  84.45  26  < 114>  165.890   0.000
   114 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   26              G    9:52:57     1160.48  85.20  27  < 119>  165.890   0.000
   115 ADAMCZYK  MAREK & JERZY         4   21              G   10:05:02     1160.40  85.95  14  < 136>  179.900   0.000
   116 KASOWSKA KATARZYNA              4   21              G    9:51:39     1160.04  86.70   8  < 120>  164.320   0.000
   117 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ            4    8              G   10:00:49     1159.62  87.44   8  < 117>  174.890   0.000
   117 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ            4   16              G   10:00:49     1159.62  87.44   9  < 128>  174.890   0.000
   119 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   66                   9:53:06     1159.26  88.94  28  < 121>  165.890   0.000
   120 KASOWSKA KATARZYNA              4   24              G    9:51:48     1158.82  89.69   9  < 144>  164.320   0.000
   121 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   87                   9:53:10     1158.72  90.43  29  < 126>  165.890   0.000
   122 MYRDZIO JERZY                   4   73                   9:57:42     1158.57  91.18   7  < 125>  171.120   0.000
   123 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4   39              G    9:57:32     1158.38  91.93   7  < 143>  170.900   0.000
   124 SZALA TOMASZ                    4   13              G    9:50:59     1158.36  92.68   4  < 211>  163.310  13.390
   125 MYRDZIO JERZY                   4   14              G    9:57:47     1157.91  93.42   8  < 130>  171.120   0.000
   126 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   46              G    9:53:17     1157.78  94.17  30  < 149>  165.890   0.000
   127 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   37              G    9:56:15     1156.86  94.92  15  < 139>  169.190   0.000
   128 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ            4   15              G   10:01:20     1155.66  95.67  10  < 154>  174.890   0.000
   129 SZEWCZYK MARCIN                 4   13              G    9:53:23     1154.88  96.41   3  < 131>  165.590  13.210
   130 MYRDZIO JERZY                   4   15              G    9:58:11     1154.79  97.16   9  < 135>  171.120   0.000
   131 SZEWCZYK MARCIN                 4   19              G    9:53:26     1154.47  97.91   4  < 132>  165.590  13.130
   132 SZEWCZYK MARCIN                 4   10              G    9:53:29     1154.07  98.65   5  < 201>  165.590  13.090
   133 KIEL HENRYK                     4   10              G    9:50:32     1152.61  99.40   5  < 180>  161.980  13.060
   134 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   46              G   10:03:21     1152.46 100.15   7  < 138>  176.730   0.000
   135 MYRDZIO JERZY                   4   26              G    9:58:29     1152.45 100.90  10  < 137>  171.120   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   136 ADAMCZYK  MAREK & JERZY         4   17              G   10:06:09     1152.10 101.64  15  < 147>  179.900   0.000
   137 MYRDZIO JERZY                   4   13              G    9:58:32     1152.07 102.39  11  < 140>  171.120   0.000
   138 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   39              G   10:03:28     1151.59 103.14   8  < 145>  176.730   0.000
   139 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   47              G    9:56:58     1151.21 103.89  16  < 152>  169.190   0.000
   140 MYRDZIO JERZY                   4   27              G    9:58:39     1151.16 104.63  12  < 162>  171.120   0.000
   141 FIL BOGUSŁAW                    4   26              G   10:05:41     1151.12 105.38  44-  2-  2  179.210  12.760
   142 BAGIŃSKI JAN                    4   58                   9:55:54     1150.86 106.13  10-  1-  1  167.910  12.720
   143 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4   27              G    9:58:31     1150.71 106.88   8  < 192>  170.900   0.000
   144 KASOWSKA KATARZYNA              4    3              G    9:52:49     1150.57 107.62  10  < 160>  164.320   0.000
   145 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   36              G   10:03:41     1149.96 108.37   9  < 179>  176.730   0.000
   146 MYRDZIO STANISŁAW               4   52                   9:57:44     1149.77 109.12   7  < 184>  169.860   0.000
   147 ADAMCZYK  MAREK & JERZY         4   12              G   10:06:29     1149.64 109.87  16  < 164>  179.900   0.000
   148 CZERYBA MARIUSZ                 4   48              G    9:57:42     1149.63 110.61   3  < 197>  169.800  12.490
   149 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   70                   9:54:20     1149.35 111.36  31  < 150>  165.890   0.000
   150 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   63                   9:54:27     1148.43 112.11  32  < 151>  165.890   0.000
   151 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   94                   9:54:28     1148.29 112.86  33  < 156>  165.890   0.000
   152 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   12              G    9:57:23     1147.96 113.60  17  < 155>  169.190   0.000
   153 DRĄG AGNIESZKA                  4   13              G    9:49:50     1147.51 114.35   6  < 238>  160.460  12.310
   154 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ            4   37              G   10:02:25     1147.45 115.10  11  < 157>  174.890   0.000
   155 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   56                   9:57:29     1147.18 115.84  18  < 167>  169.190   0.000
   156 CHMIELNICKI DARIUSZ             4    1              G    9:54:37     1147.10 116.59  34  < 158>  165.890   0.000
   157 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ            4   11              G   10:02:29     1146.95 117.34  12  < 165>  174.890   0.000
   158 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   16              G    9:54:49     1145.52 118.09  35  < 173>  165.890   0.000
   159 PROCYSZYN RYSZARD               4   39              G    9:57:42     1145.50 118.83   4  < 186>  169.190  12.080
   160 KASOWSKA KATARZYNA              4   33              G    9:53:27     1145.49 119.58  11  < 196>  164.320   0.000
   161 DOMINIAK ANDRZEJ                4   38              G    9:58:56     1145.48 120.33  51-  2-  2  170.600  12.010
   162 MYRDZIO JERZY                   4    9              G    9:59:27     1145.00 121.08  13  < 163>  171.120   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   163 MYRDZIO JERZY                   4   68                   9:59:29     1144.74 121.82  14  < 199>  171.120   0.000
   164 ADAMCZYK  MAREK & JERZY         4   40              G   10:07:10     1144.65 122.57  17  < 166>  179.900   0.000
   165 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ            4    7              G   10:02:58     1143.32 123.32  13  < 170>  174.890   0.000
   166 ADAMCZYK  MAREK & JERZY         4   31              G   10:07:21     1143.31 124.07  18  < 175>  179.900   0.000
   167 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   11              G    9:57:59     1143.30 124.81  19  < 171>  169.190   0.000
   168 DŁUGOSZ ADAM                    4   21              G   10:00:21     1142.80 125.56  39-  2-  2  171.820  11.750
   169 GAJEWSKI MATEUSZ                4   12              G   10:03:57     1142.77 126.31   3  < 172>  175.930  11.710
   170 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ            4   29              G   10:03:03     1142.70 127.06  14  < 176>  174.890   0.000
   171 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   20              G    9:58:06     1142.40 127.80  20  < 181>  169.190   0.000
   172 GAJEWSKI MATEUSZ                4    7              G   10:04:01     1142.28 128.55   4  < 174>  175.930  11.600
   173 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   19              G    9:55:15     1142.10 129.30  36  < 183>  165.890   0.000
   174 GAJEWSKI MATEUSZ                4   20              G   10:04:03     1142.03 130.04   5  < 178>  175.930  11.520
   175 ADAMCZYK  MAREK & JERZY         4   43              G   10:07:32     1141.98 130.79  19  < 205>  179.900   0.000
   176 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ            4   71                  10:03:13     1141.46 131.54  15  < 185>  174.890   0.000
   177 DOMINIAK ANDRZEJ                4   36              G    9:59:38     1140.12 132.29   2          170.600  11.410
   178 GAJEWSKI MATEUSZ                4   18              G   10:04:25     1139.32 133.03   6  < 195>  175.930  11.370
   179 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   89                  10:05:20     1137.75 133.78  10  < 182>  176.730   0.000
   180 KIEL HENRYK                     4   49              G    9:52:23     1137.63 134.53   6  < 220>  161.980  11.300
   181 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   33              G    9:58:45     1137.41 135.28  21  < 188>  169.190   0.000
   182 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   15              G   10:05:23     1137.38 136.02  11  < 187>  176.730   0.000
   183 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   48              G    9:55:53     1137.14 136.77  37  < 207>  165.890   0.000
   184 MYRDZIO STANISŁAW               4   65                   9:59:23     1137.08 137.52   8  < 189>  169.860   0.000
   185 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ            4   40              G   10:03:56     1136.14 138.27  16  < 191>  174.890   0.000
   186 PROCYSZYN RYSZARD               4   76                   9:58:57     1135.89 139.01   5          169.190  11.070
   187 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4  107                  10:05:39     1135.43 139.76  12  < 206>  176.730   0.000
   188 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   49              G    9:59:01     1135.38 140.51  22  < 190>  169.190   0.000
   189 MYRDZIO STANISŁAW               4    7              G    9:59:37     1135.30 141.26   9  < 194>  169.860   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   190 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   17              G    9:59:04     1135.00 142.00  23  < 228>  169.190   0.000
   191 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ            4   58                  10:04:08     1134.67 142.75  17  < 210>  174.890   0.000
   192 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4   17              G   10:00:46     1133.54 143.50   9  < 215>  170.900   0.000
   193 BINKOWSKI      & MIŁUCH         4   11              G   10:01:42     1132.56 144.25   2  < 226>  171.810  10.810
   194 MYRDZIO STANISŁAW               4   35              G   10:00:00     1132.40 144.99  10  < 223>  169.860   0.000
   195 GAJEWSKI MATEUSZ                4   29              G   10:05:22     1132.35 145.74   7  < 198>  175.930   0.000
   196 KASOWSKA KATARZYNA              4   11              G    9:55:08     1132.20 146.49  12  < 212>  164.320   0.000
   197 CZERYBA MARIUSZ                 4    3              G    9:59:59     1132.13 147.23   4  < 199>  169.800  10.660
   198 GAJEWSKI MATEUSZ                4   23              G   10:05:26     1131.87 147.98   8  < 235>  175.930   0.000
   199 CZERYBA MARIUSZ                 4   35              G   10:00:03     1131.62 148.73   5  < 216>  169.800  10.580
   199 MYRDZIO JERZY                   4   39              G   10:01:13     1131.62 148.73  15  < 208>  171.120   0.000
   201 SZEWCZYK MARCIN                 4   26              G    9:56:20     1131.60 150.22   6  < 202>  165.590  10.510
   202 SZEWCZYK MARCIN                 4    4              G    9:56:23     1131.21 150.97   7  < 203>  165.590   0.000
   203 SZEWCZYK MARCIN                 4   35              G    9:56:27     1130.69 151.72   8  < 204>  165.590   0.000
   204 SZEWCZYK MARCIN                 4   21              G    9:56:30     1130.31 152.47   9          165.590   0.000
   205 ADAMCZYK  MAREK & JERZY         4   16              G   10:09:16     1129.55 153.21  20  < 212>  179.900   0.000
   206 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   55                  10:06:38     1128.30 153.96  13  < 209>  176.730   0.000
   207 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   31              G    9:57:02     1128.25 154.71  38  < 225>  165.890   0.000
   208 MYRDZIO JERZY                   4   74                  10:01:47     1127.40 155.46  16  < 224>  171.120   0.000
   209 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   17              G   10:06:46     1127.34 156.20  14  < 214>  176.730   0.000
   210 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ            4   10              G   10:05:10     1127.11 156.95  18  < 233>  174.890   0.000
   211 SZALA TOMASZ                    4   39              G    9:54:59     1126.41 157.70   5  < 230>  163.310  10.130
   212 ADAMCZYK  MAREK & JERZY         4   10              G   10:09:44     1126.25 158.45  21  < 231>  179.900   0.000
   212 KASOWSKA KATARZYNA              4   31              G    9:55:54     1126.25 158.45  13  < 217>  164.320   0.000
   214 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   97                  10:06:56     1126.15 159.94  15  < 218>  176.730   0.000
   215 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4   57                  10:01:47     1125.95 160.69  10  < 219>  170.900   0.000
   216 CZERYBA MARIUSZ                 4   27              G   10:00:50     1125.75 161.43   6  < 262>  169.800   9.950
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   217 KASOWSKA KATARZYNA              4    6              G    9:55:59     1125.61 162.18  14  < 249>  164.320   0.000
   218 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4  110                  10:07:01     1125.55 162.93  16  < 242>  176.730   0.000
   219 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4   16              G   10:01:51     1125.45 163.68  11  < 221>  170.900   0.000
   220 KIEL HENRYK                     4   51                   9:53:56     1125.38 164.42   7  < 222>  161.980   0.000
   221 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4    1              G   10:01:54     1125.08 165.17  12  < 241>  170.900   0.000
   222 KIEL HENRYK                     4   19              G    9:54:00     1124.86 165.92   8  < 263>  161.980   0.000
   223 MYRDZIO STANISŁAW               4    4              G   10:01:01     1124.78 166.67  11  < 234>  169.860   0.000
   224 MYRDZIO JERZY                   4   52                  10:02:11     1124.43 167.41  17  < 255>  171.120   0.000
   225 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   21              G    9:57:33     1124.30 168.16  39  < 226>  165.890   0.000
   226 BINKOWSKI      & MIŁUCH         4   23              G   10:02:51     1124.04 168.91   3          171.810   9.570
   226 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   13              G    9:57:35     1124.04 168.91  40  < 243>  165.890   0.000
   228 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   54                  10:00:35     1123.56 170.40  24  < 229>  169.190   0.000
   229 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   57                  10:00:38     1123.19 171.15  25  < 232>  169.190   0.000
   230 SZALA TOMASZ                    4   32              G    9:55:32     1122.15 171.90   6          163.310   9.420
   231 ADAMCZYK  MAREK & JERZY         4   18              G   10:10:20     1122.04 172.65  22  < 240>  179.900   0.000
   232 CZARNECKI KRZYSZTOF             4  123                  10:00:49     1121.83 173.39  26  < 246>  169.190   0.000
   233 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ            4    3              G   10:05:57     1121.45 174.14  19  < 236>  174.890   0.000
   234 MYRDZIO STANISŁAW               4   39              G   10:01:29     1121.31 174.89  12  < 264>  169.860   0.000
   235 GAJEWSKI MATEUSZ                4   15              G   10:06:59     1120.69 175.64   9  < 254>  175.930   0.000
   236 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ            4   23              G   10:06:04     1120.61 176.38  20  < 237>  174.890   0.000
   237 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ            4   26              G   10:06:08     1120.13 177.13  21  < 260>  174.890   0.000
   238 DRĄG AGNIESZKA                  4   43              G    9:53:24     1118.97 177.88   7          160.460   0.000
   239 KOZŁOWSKI JAN                   4   19              G   10:08:03     1118.70 178.62  40-  1-  1  176.810   9.090
   240 ADAMCZYK  MAREK & JERZY         4    3              G   10:10:53     1118.20 179.37  23          179.900   0.000
   241 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4    9              G   10:02:51     1118.09 180.12  13  < 253>  170.900   0.000
   242 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4    2              G   10:08:05     1117.96 180.87  17  < 243>  176.730   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   243 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   49              G    9:58:27     1117.48 181.61  41  < 245>  165.890   0.000
   243 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   47              G   10:08:09     1117.48 181.61  18  < 247>  176.730   0.000
   245 CHMIELNICKI DARIUSZ             4    4              G    9:58:30     1117.10 183.11  42  < 250>  165.890   0.000
   246 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   21              G   10:01:33     1116.40 183.86  27  < 256>  169.190   0.000
   247 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   45              G   10:08:21     1116.07 184.60  19  < 258>  176.730   0.000
   248 FIL BOGUSŁAW                    4   52                  10:10:40     1115.42 185.35   2          179.210   8.750
   249 KASOWSKA KATARZYNA              4   13              G    9:57:21     1115.17 186.10  15  < 268>  164.320   0.000
   250 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   76                   9:58:53     1114.23 186.85  43  < 265>  165.890   0.000
   251 ZŁOTKOWSKI ANDRZEJ              4   20              G    9:54:17     1113.57 187.59  44-  1-  1  160.670   8.640
   252 BAWOROWSKI MICHAŁ               4   36              G    9:56:30     1113.52 188.34  42-  1-  1  163.130   8.600
   253 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4   10              G   10:03:30     1113.36 189.09  14          170.900   0.000
   254 GAJEWSKI MATEUSZ                4   34              G   10:08:02     1113.25 189.84  10  < 257>  175.930   0.000
   255 MYRDZIO JERZY                   4   37              G   10:03:43     1113.22 190.58  18          171.120   0.000
   256 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   41              G   10:01:59     1113.21 191.33  28          169.190   0.000
   257 GAJEWSKI MATEUSZ                4   36              G   10:08:07     1112.66 192.08  11          175.930   0.000
   258 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   52                  10:08:55     1112.09 192.83  20  < 261>  176.730   0.000
   259 DŁUGOSZ ADAM                    4    5              G   10:04:37     1111.26 193.57   2          171.820   8.340
   260 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ            4   30              G   10:07:26     1110.88 194.32  22          174.890   0.000
   261 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   71                  10:09:06     1110.81 195.07  21          176.730   0.000
   262 CZERYBA MARIUSZ                 4   14              G   10:02:55     1110.41 195.81   7  < 267>  169.800   0.000
   263 KIEL HENRYK                     4   26              G    9:55:54     1110.21 196.56   9          161.980   0.000
   264 MYRDZIO STANISŁAW               4   36              G   10:03:00     1110.20 197.31  13  < 266>  169.860   0.000
   265 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   51                   9:59:27     1110.00 198.06  44          165.890   0.000
   266 MYRDZIO STANISŁAW               4   21              G   10:03:02     1109.95 198.80  14          169.860   0.000
   267 CZERYBA MARIUSZ                 4   33              G   10:02:59     1109.93 199.55   8          169.800   0.000
   268 KASOWSKA KATARZYNA              4   66                   9:58:04     1109.77 200.30  16          164.320   0.000
   ------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:5
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   ---------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
   269 KIEL HENRYK                     4    5              G    9:55:58     1109.71   0.00  10          161.980   0.000
   270 MYRDZIO STANISŁAW               4   67                  10:03:06     1109.47   0.00  15          169.860   0.000
   271 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ            4   75                  10:07:38     1109.47   0.00  23          174.890   0.000
   272 CZARNECKI KRZYSZTOF             4    2              G   10:02:32     1109.20   0.00  29          169.190   0.000
   273 KIEL HENRYK                     4    4              G    9:56:03     1109.07   0.00  11          161.980   0.000
                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !              
                                                ------------------         


           PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.                      
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  3, z dnia 13.05.18 GENTHIN-1                                
            Całość [ 5]                                                         
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 CHMIELNICKI     DARIUSZ         4    83    6    42   179.26     
              2 KASOWSKA        KATARZYNA       4    38    6    13   173.02     
              3 DRĄG            AGNIESZKA       4    48    6    17   170.77     
              4 ADAMCZYK  MAREK JERZY           4    47    6    11   169.03     
              5 MYRDZIO         JERZY           4    74    6    25   168.84     
              6 CZYŻOWICZ       ANDRZEJ         4    98    6    22   166.52     
              7 SZALA           TOMASZ          4    29    6     9   165.12     
              8 MYRDZIO         STANISŁAW       4    71    6    19   165.00     
              9 SZEWCZYK        MARCIN          4    42    6     8   158.43     
             10 SZABELKOWSKI    WOJCIECH        4    36    6    11   157.05     
             11 DZIUBIŃSKI      MIECZYSŁAW      4    53    6    19   156.17     
             12 DOMINIAK        ANDRZEJ         4    50    6     8   155.19     
             13 CZARNECKI       KRZYSZTOF       4    99    6    13   151.95     
             14 KIEL            HENRYK          4    41    6     8   151.04     
             15 SZWECHŁOWICZ    MARIUSZ         4    67    6    11   149.19     
             16 PROCYSZYN       RYSZARD         4    42    6     6   146.66     
             17 CZERYBA         MARIUSZ         4    37    6     6   144.99     
             18 GAJEWSKI        MATEUSZ         4    33    5     5   119.07     
             19 BAWOROWSKI      MICHAŁ          4    46    2     2    48.30     
             20 DŁUGOSZ         ADAM            4    29    2     2    44.88     
             21 FIL             BOGUSŁAW        4    38    1     1    21.71     
             22 KOZŁOWSKI       JAN             4    34    1     1    20.47     
             23 PAWŁOWSKI       ANDRZEJ         4    14    0     0     0.00     
             24 BINKOWSKI       MIŁUCH          4    33    0     0     0.00     
             25 BAGIŃSKI        JAN             4     9    0     0     0.00     
             26 STEMPNIEWICZ    STANISŁAW       4    21    0     0     0.00     
             27 PRZYTOCKI       STANISŁAW       4    29    0     0     0.00     
             28 HUKIEWICZ       ŁUKASZ          4    13    0     0     0.00     
             29 ZŁOTKOWSKI      ANDRZEJ         4    40    0     0     0.00

                                                 
            PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.                      
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  3, z dnia 13.05.18 GENTHIN-1                                
            Typowane [ 1]                                                       
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 CHMIELNICKI     DARIUSZ         4    83    5    42   146.67     
              2 KASOWSKA        KATARZYNA       4    38    5    13   140.70     
              3 DRĄG            AGNIESZKA       4    48    5    17   138.73     
              4 MYRDZIO         JERZY           4    74    5    25   131.94     
              5 CZYŻOWICZ       ANDRZEJ         4    98    5    22   127.33     
              6 KIEL            HENRYK          4    41    5     8   126.16     
              7 DZIUBIŃSKI      MIECZYSŁAW      4    53    5    19   121.90     
              8 ADAMCZYK  MAREK JERZY           4    47    4    11   109.22     
              9 SZABELKOWSKI    WOJCIECH        4    36    4    11   102.25     
             10 MYRDZIO         STANISŁAW       4    71    4    19    97.48     
             11 PROCYSZYN       RYSZARD         4    42    3     6    79.45     
             12 SZALA           TOMASZ          4    29    3     9    68.57     
             13 DOMINIAK        ANDRZEJ         4    50    2     8    51.55     
             14 DŁUGOSZ         ADAM            4    29    2     2    44.88     
             15 SZWECHŁOWICZ    MARIUSZ         4    67    2    11    43.99     
             16 BAWOROWSKI      MICHAŁ          4    46    1     2    26.98     
             17 SZEWCZYK        MARCIN          4    42    1     8    25.81     
             18 CZERYBA         MARIUSZ         4    37    1     6    23.29     
             19 GAJEWSKI        MATEUSZ         4    33    1     5    21.28     
             20 KOZŁOWSKI       JAN             4    34    1     1    20.47     
             21 CZARNECKI       KRZYSZTOF       4    99    0    13     0.00     
             22 FIL             BOGUSŁAW        4    38    0     1     0.00     
             23 PAWŁOWSKI       ANDRZEJ         4    14    0     0     0.00     
             24 BINKOWSKI       MIŁUCH          4    33    0     0     0.00     
             25 BAGIŃSKI        JAN             4     9    0     0     0.00     
             26 STEMPNIEWICZ    STANISŁAW       4    21    0     0     0.00     
             27 PRZYTOCKI       STANISŁAW       4    29    0     0     0.00     
             28 HUKIEWICZ       ŁUKASZ          4    13    0     0     0.00     
             29 ZŁOTKOWSKI      ANDRZEJ         4    40    0     0     0.00   



                PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.                     
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR  3                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  GENTHIN-1 z dnia 13.05.18                           
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 52:20:53.4 N 12:09:37.0 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  6,20,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  322.966 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   29                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:  1294                           
      5.Ilość konkursów.......................:  259                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1100.14                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:   929.96                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:11,09,55                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:12,06,55                         
     10.Czas trwania konkursu.................:57 min.  0 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Wszystkie wsadzone liczy się   6 konkursów                               
       Punkty stałe  30.0- gradacja                                             
       ECałość [ 5]F                                                          
                                                                                
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Sekcja          | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 4  | Winsko                  |   29   | 1294   |  259  |20.02|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |   29   | 1294   |  259  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
                                                                                
                                                                                
       ----------------                                  ------------------   


  
                                                                               
                                       PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.    
                                                      -   1 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr  3.           
                                         z lotu GENTHIN-1, w dniu 13.05.18      
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Se|    NUMER OBRĄCZKI   | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |
  |   |                              |  |        RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
     1 CHMIELNICKI DARIUSZ             4    3              GC  11:09:55     1100.14   0.77  83- 42-  6  318.950  30.000
     2 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   15              GC  11:09:58     1099.95   1.55   2  <   4>  318.950  29.960
     3 KASOWSKA KATARZYNA              4   15              G   11:06:58     1095.35   2.32  38- 13-  6  314.330  29.920
     4 CHMIELNICKI DARIUSZ             4    9              G   11:15:00     1081.19   3.09   3  <   5>  318.950  29.880
     5 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   93                  11:15:33     1079.17   3.86   4  <   6>  318.950  29.840
     6 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   88                  11:15:46     1078.38   4.64   5  <   7>  318.950  29.810
     7 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   30              G   11:15:56     1077.78   5.41   6  <   8>  318.950  29.770
     8 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   13              G   11:17:05     1073.60   6.18   7  <  13>  318.950   0.000
     9 SZALA TOMASZ                    4   25              G   11:14:15     1071.54   6.96  29-  9-  6  315.300  29.690
    10 ADAMCZYK  MAREK & JERZY         4   35              G   11:30:32     1070.26   7.73  47- 11-  6  332.350  29.650
    11 MYRDZIO JERZY                   4   61                  11:22:21     1069.39   8.50  74- 25-  6  323.330  29.610
    12 KIEL HENRYK                     4   49              G   11:14:14     1068.85   9.27  41-  8-  6  314.490  29.570
    13 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   94                  11:19:03     1066.54  10.05   8  <  17>  318.950   0.000
    14 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   67                  11:23:27     1064.53  10.82  99- 13-  6  323.030  29.500
    15 SZALA TOMASZ                    4   34              G   11:16:20     1064.00  11.59   2  <  23>  315.300  29.460
    16 KASOWSKA KATARZYNA              4   21              G   11:15:29     1063.78  12.36   2  <  34>  314.330  29.420
    17 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   23              G   11:20:57     1059.81  13.14   9  <  20>  318.950   0.000
    18 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   61                  11:25:02     1059.00  13.91   2  <  28>  323.030  29.340
    19 ADAMCZYK  MAREK & JERZY         4   28              G   11:34:43     1056.03  14.68   2  <  25>  332.350  29.300
    20 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   57                  11:22:10     1055.54  15.46  10  <  21>  318.950   0.000
    21 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   17              G   11:22:47     1053.39  16.23  11  <  26>  318.950   0.000
    22 DRĄG AGNIESZKA                  4   17              G   11:17:53     1052.02  17.00  48- 17-  6  313.380  29.190
    23 SZALA TOMASZ                    4   17              G   11:21:03     1047.33  17.77   3  <  42>  315.300  29.150
    24 SZEWCZYK MARCIN                 4   37              G   11:24:18     1047.26  18.55  42-  8-  6  318.680  29.110
    25 ADAMCZYK  MAREK & JERZY         4   17              G   11:37:27     1046.94  19.32   3  <  52>  332.350  29.070
    26 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   87                  11:24:53     1046.14  20.09  12  <  29>  318.950   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    27 MYRDZIO STANISŁAW               4    4              G   11:28:21     1045.66  20.87  71- 19-  6  322.430  28.990
    28 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   66                  11:28:57     1045.57  21.64   3  < 216>  323.030  28.950
    29 CHMIELNICKI DARIUSZ             4    4              G   11:25:33     1043.86  22.41  13  <  32>  318.950   0.000
    30 MYRDZIO JERZY                   4   49              G   11:29:47     1043.73  23.18   2  <  33>  323.330  28.880
    31 DRĄG AGNIESZKA                  4   12              GC  11:20:18     1043.56  23.96   2  <  36>  313.380  28.840
    32 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   29              GC  11:26:04     1042.09  24.73  14  <  38>  318.950   0.000
    33 MYRDZIO JERZY                   4   16              G   11:30:20     1041.88  25.50   3  <  64>  323.330  28.760
    34 KASOWSKA KATARZYNA              4    3              G   11:21:54     1041.17  26.28   3  <  37>  314.330  28.720
    35 PROCYSZYN RYSZARD               4    6              G   11:30:29     1039.09  27.05  42-  6-  6  322.620  28.680
    36 DRĄG AGNIESZKA                  4   33              G   11:21:36     1039.06  27.82   3  <  45>  313.380  28.640
    37 KASOWSKA KATARZYNA              4    4              G   11:22:31     1039.05  28.59   4  <  47>  314.330  28.600
    38 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   19              G   11:27:00     1038.93  29.37  15  <  46>  318.950   0.000
    39 SZABELKOWSKI WOJCIECH           4    6              G   11:31:46     1038.31  30.14  36- 11-  6  323.710  28.530
    40 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   65                  11:38:47     1036.47  30.91  98- 22-  6  330.410  28.490
    41 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   40              G   11:38:52     1036.20  31.68   2  <  43>  330.410  28.450
    42 SZALA TOMASZ                    4   32              G   11:25:01     1033.71  32.46   4  < 119>  315.300  28.410
    43 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   45              G   11:39:43     1033.45  33.23   3  <  65>  330.410  28.370
    44 SZEWCZYK MARCIN                 4   30              G   11:28:35     1032.72  34.00   2  <  93>  318.680  28.330
    45 DRĄG AGNIESZKA                  4   16              G   11:23:31     1032.50  34.78   4  <  53>  313.380  28.290
    46 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   81                  11:29:21     1031.03  35.55  16  <  48>  318.950   0.000
    47 KASOWSKA KATARZYNA              4   10              G   11:25:02     1030.48  36.32   5  <  49>  314.330  28.220
    48 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   11              G   11:29:35     1030.26  37.09  17  <  54>  318.950   0.000
    49 KASOWSKA KATARZYNA              4    2              G   11:25:06     1030.25  37.87   6  <  50>  314.330  28.140
    50 KASOWSKA KATARZYNA              4   17              G   11:25:10     1030.03  38.64   7  <  78>  314.330   0.000
    51 SZABELKOWSKI WOJCIECH           4   25              G   11:34:17     1029.99  39.41   2  <  77>  323.710  28.060
    52 ADAMCZYK  MAREK & JERZY         4   10              G   11:42:47     1029.64  40.19   4  <  63>  332.350  28.020
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    53 DRĄG AGNIESZKA                  4   50              GC  11:24:45     1028.32  40.96   5  <  57>  313.380  27.980
    54 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   43              G   11:30:14     1028.10  41.73  18  <  55>  318.950   0.000
    55 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   83                  11:30:42     1026.55  42.50  19  <  56>  318.950   0.000
    56 CHMIELNICKI DARIUSZ             4    7              G   11:30:58     1025.67  43.28  20  <  59>  318.950   0.000
    57 DRĄG AGNIESZKA                  4   32              G   11:26:07     1023.73  44.05   6  <  86>  313.380  27.830
    58 CZERYBA MARIUSZ                 4    8              G   11:35:43     1021.49  44.82  37-  6-  6  322.500  27.790
    59 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   84                  11:32:16     1021.40  45.60  21  <  61>  318.950   0.000
    60 CZERYBA MARIUSZ                 4   36              G   11:35:45     1021.38  46.37   2  < 162>  322.500  27.710
    61 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   28              G   11:32:36     1020.31  47.14  22  <  66>  318.950   0.000
    62 MYRDZIO STANISŁAW               4   43              G   11:36:41     1018.15  47.91   2  <  67>  322.430  27.640
    63 ADAMCZYK  MAREK & JERZY         4    6              G   11:46:33     1017.76  48.69   5  < 120>  332.350  27.600
    64 MYRDZIO JERZY                   4   35              G   11:37:45     1017.56  49.46   4  <  69>  323.330  27.560
    65 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   24              G   11:45:09     1016.18  50.23   4  <  71>  330.410  27.520
    66 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   33              G   11:33:54     1016.09  51.00  23  <  68>  318.950   0.000
    67 MYRDZIO STANISŁAW               4   10              G   11:37:32     1015.42  51.78   3  <  76>  322.430  27.440
    68 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   31              G   11:34:16     1014.90  52.55  24  <  72>  318.950   0.000
    69 MYRDZIO JERZY                   4   41              G   11:38:46     1014.32  53.32   5  <  87>  323.330  27.360
    70 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4   28              G   11:38:55     1013.31  54.10  53- 19-  6  323.160  27.330
    71 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   17              G   11:46:29     1012.03  54.87   5  <  94>  330.410  27.290
    72 CHMIELNICKI DARIUSZ             4    6              G   11:35:11     1011.95  55.64  25  <  75>  318.950   0.000
    73 GAJEWSKI MATEUSZ                4   24              G   11:46:59     1010.79  56.41  33-  5-  5  330.510  27.210
    74 PROCYSZYN RYSZARD               4   20              G   11:39:20     1010.29  57.19   2  < 156>  322.620  27.170
    75 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   14              G   11:35:49     1009.92  57.96  26  <  89>  318.950   0.000
    76 MYRDZIO STANISŁAW               4   27              G   11:39:32     1009.07  58.73   4  <  80>  322.430  27.090
    77 SZABELKOWSKI WOJCIECH           4    9              G   11:40:49     1009.02  59.51   3  <  85>  323.710  27.050
    78 KASOWSKA KATARZYNA              4    7              G   11:31:35     1008.82  60.28   8  <  99>  314.330   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    79 BAWOROWSKI MICHAŁ               4   32              G   11:34:16     1007.52  61.05  46-  2-  2  316.630  26.980
    80 MYRDZIO STANISŁAW               4   37              G   11:40:24     1006.34  61.82   5  <  81>  322.430  26.940
    81 MYRDZIO STANISŁAW               4   40              G   11:40:30     1006.02  62.60   6  <  84>  322.430  26.900
    82 DOMINIAK ANDRZEJ                4   30              G   11:44:02     1005.30  63.37  50-  8-  6  325.750  26.860
    83 DOMINIAK ANDRZEJ                4   47              G   11:44:03     1005.25  64.14   2  < 100>  325.750  26.820
    84 MYRDZIO STANISŁAW               4   24              G   11:40:52     1004.87  64.91   7  < 112>  322.430   0.000
    85 SZABELKOWSKI WOJCIECH           4    1              G   11:42:25     1004.01  65.69   4  < 163>  323.710  26.740
    86 DRĄG AGNIESZKA                  4   42              G   11:32:09     1003.94  66.46   7  <  88>  313.380   0.000
    87 MYRDZIO JERZY                   4   42              G   11:42:08     1003.72  67.23   6  <  95>  323.330  26.670
    88 DRĄG AGNIESZKA                  4    9              GC  11:32:14     1003.67  68.01   8  < 101>  313.380   0.000
    89 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   89                  11:38:00     1002.99  68.78  27  <  90>  318.950   0.000
    90 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   85                  11:38:02     1002.88  69.55  28  <  92>  318.950   0.000
    91 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4    1              G   11:42:16     1002.77  70.32   2  <  97>  323.160  26.510
    92 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   36              G   11:38:08     1002.57  71.10  29  < 106>  318.950   0.000
    93 SZEWCZYK MARCIN                 4   40              G   11:37:52     1002.56  71.87   3  < 109>  318.680  26.430
    94 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   12              G   11:49:47     1001.90  72.64   6  < 117>  330.410  26.400
    95 MYRDZIO JERZY                   4   21              G   11:43:29      999.53  73.42   7  <  96>  323.330   0.000
    96 MYRDZIO JERZY                   4   17              G   11:43:44      998.75  74.19   8  <  98>  323.330   0.000
    97 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4   41              G   11:43:42      998.33  74.96   3  < 114>  323.160  26.280
    98 MYRDZIO JERZY                   4   23              G   11:43:53      998.29  75.73   9  < 103>  323.330   0.000
    99 KASOWSKA KATARZYNA              4   33              G   11:35:05      997.61  76.51   9  < 125>  314.330   0.000
   100 DOMINIAK ANDRZEJ                4   29              G   11:46:38      997.30  77.28   3  < 104>  325.750  26.160
   101 DRĄG AGNIESZKA                  4   18              G   11:34:47      995.54  78.05   9  < 102>  313.380   0.000
   102 DRĄG AGNIESZKA                  4   14              GC  11:34:56      995.07  78.83  10  < 108>  313.380   0.000
   103 MYRDZIO JERZY                   4   80                  11:45:27      993.49  79.60  10  < 107>  323.330   0.000
   104 DOMINIAK ANDRZEJ                4    6              G   11:47:54      993.44  80.37   4  < 138>  325.750  26.010
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   105 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ            4   38              G   11:52:11      993.25  81.14  67- 11-  6  329.940  25.970
   106 CHMIELNICKI DARIUSZ             4    5              G   11:41:14      992.89  81.92  30  < 110>  318.950   0.000
   107 MYRDZIO JERZY                   4   33              G   11:45:53      992.17  82.69  11  < 122>  323.330   0.000
   108 DRĄG AGNIESZKA                  4   38              G   11:35:53      992.08  83.46  11  < 128>  313.380   0.000
   109 SZEWCZYK MARCIN                 4    7              G   11:41:25      991.49  84.23   4  < 134>  318.680  25.810
   110 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   48              G   11:41:54      990.84  85.01  31  < 140>  318.950   0.000
   111 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ            4    9              G   11:53:42      988.73  85.78   2  < 127>  329.940  25.740
   112 MYRDZIO STANISŁAW               4   29              G   11:46:24      987.84  86.55   8  < 113>  322.430   0.000
   113 MYRDZIO STANISŁAW               4   68                  11:46:27      987.69  87.33   9  < 115>  322.430   0.000
   114 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4   21              G   11:47:13      987.60  88.10   4  < 118>  323.160  25.620
   115 MYRDZIO STANISŁAW               4   36              G   11:46:31      987.48  88.87  10  < 116>  322.430   0.000
   116 MYRDZIO STANISŁAW               4   78                  11:46:37      987.18  89.64  11  < 145>  322.430   0.000
   117 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4    2              GC  11:54:43      987.13  90.42   7  < 121>  330.410   0.000
   118 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4   53                  11:47:38      986.35  91.19   5  < 131>  323.160  25.470
   119 SZALA TOMASZ                    4    4              G   11:39:52      985.72  91.96   5  < 182>  315.300  25.430
   120 ADAMCZYK  MAREK & JERZY         4   33              G   11:57:35      984.50  92.74   6  < 153>  332.350  25.390
   121 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   26              G   11:55:57      983.51  93.51   8  < 123>  330.410   0.000
   122 MYRDZIO JERZY                   4   34              G   11:48:50      983.26  94.28  12  < 126>  323.330   0.000
   123 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   64                  11:56:04      983.17  95.05   9  < 124>  330.410   0.000
   124 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   52                  11:56:14      982.68  95.83  10  < 141>  330.410   0.000
   125 KASOWSKA KATARZYNA              4   11              G   11:39:57      982.44  96.60  10  < 148>  314.330   0.000
   126 MYRDZIO JERZY                   4   40              G   11:49:13      982.12  97.37  13  < 129>  323.330   0.000
   127 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ            4    8              G   11:55:57      982.11  98.15   3  < 142>  329.940  25.120
   128 DRĄG AGNIESZKA                  4   20              GC  11:39:15      981.61  98.92  12  < 169>  313.380   0.000
   129 MYRDZIO JERZY                   4   48              G   11:50:01      979.74  99.69  14  < 130>  323.330   0.000
   130 MYRDZIO JERZY                   4   46              G   11:50:06      979.49 100.46  15  < 132>  323.330   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   131 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4   16              G   11:49:56      979.47 101.24   6  < 150>  323.160  24.960
   132 MYRDZIO JERZY                   4   11              G   11:50:07      979.44 102.01  16  < 137>  323.330   0.000
   133 KIEL HENRYK                     4   45              G   11:41:08      979.31 102.78   2  < 135>  314.490  24.880
   134 SZEWCZYK MARCIN                 4   50              G   11:45:28      979.15 103.55   5  < 158>  318.680  24.840
   135 KIEL HENRYK                     4   25              G   11:41:19      978.75 104.33   3  < 149>  314.490  24.810
   136 GAJEWSKI MATEUSZ                4   27              G   11:57:43      978.66 105.10   2  < 181>  330.510  24.770
   137 MYRDZIO JERZY                   4    9              G   11:50:27      978.45 105.87  17  < 144>  323.330   0.000
   138 DOMINIAK ANDRZEJ                4   19              G   11:52:56      978.42 106.65   5  < 139>  325.750  24.690
   139 DOMINIAK ANDRZEJ                4   35              G   11:52:57      978.38 107.42   6  < 180>  325.750  24.650
   140 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   82                  11:46:01      978.32 108.19  32  < 146>  318.950   0.000
   141 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   32              G   11:57:50      978.03 108.96  11  < 143>  330.410   0.000
   142 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ            4   59                  11:57:25      977.84 109.74   4  < 151>  329.940  24.530
   143 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   13              G   11:57:58      977.64 110.51  12  < 152>  330.410   0.000
   144 MYRDZIO JERZY                   4   27              G   11:50:48      977.42 111.28  18  < 184>  323.330   0.000
   145 MYRDZIO STANISŁAW               4   32              G   11:49:54      977.36 112.06  12  < 161>  322.430   0.000
   146 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   61                  11:46:25      977.13 112.83  33  < 147>  318.950   0.000
   147 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   55                  11:46:32      976.78 113.60  34  < 154>  318.950   0.000
   148 KASOWSKA KATARZYNA              4    1              G   11:41:51      976.64 114.37  11  < 185>  314.330   0.000
   149 KIEL HENRYK                     4    6              G   11:42:04      976.48 115.15   4  < 157>  314.490  24.260
   150 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4   39              G   11:51:21      975.28 115.92   7  < 168>  323.160   0.000
   151 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ            4   74                  11:58:19      975.24 116.69   5  < 165>  329.940  24.190
   152 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4    8              G   11:58:56      974.85 117.47  13  < 159>  330.410   0.000
   153 ADAMCZYK  MAREK & JERZY         4    5              G   12:01:00      974.63 118.24   7  < 177>  332.350   0.000
   154 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   16              G   11:47:17      974.54 119.01  35  < 155>  318.950   0.000
   155 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   26              G   11:47:19      974.44 119.78  36  < 160>  318.950   0.000
   156 PROCYSZYN RYSZARD               4   35              G   11:51:11      974.14 120.56   3  < 166>  322.620  23.990
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   157 KIEL HENRYK                     4   20              G   11:42:54      973.96 121.33   5  < 167>  314.490  23.950
   158 SZEWCZYK MARCIN                 4   33              G   11:47:44      972.38 122.10   6  < 191>  318.680  23.910
   159 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   66                  11:59:50      972.27 122.87  14  < 164>  330.410   0.000
   160 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   56                  11:48:10      971.92 123.65  37  < 172>  318.950   0.000
   161 MYRDZIO STANISŁAW               4   15              G   11:51:54      971.47 124.42  13  < 178>  322.430   0.000
   162 CZERYBA MARIUSZ                 4   29              G   11:52:15      970.66 125.19   3  < 174>  322.500  23.760
   163 SZABELKOWSKI WOJCIECH           4    2              G   11:53:31      970.60 125.97   5  < 183>  323.710  23.720
   164 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   55                  12:00:32      970.27 126.74  15  < 192>  330.410   0.000
   165 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ            4   21              G   12:00:05      970.17 127.51   6  < 196>  329.940  23.640
   166 PROCYSZYN RYSZARD               4   25              G   11:52:47      969.46 128.28   4  < 176>  322.620  23.600
   167 KIEL HENRYK                     4   13              G   11:44:24      969.45 129.06   6  < 189>  314.490  23.570
   168 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4   17              G   11:53:25      969.24 129.83   8  < 170>  323.160   0.000
   169 DRĄG AGNIESZKA                  4   39              G   11:43:29      968.77 130.60  13  < 208>  313.380   0.000
   170 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4   57                  11:53:37      968.66 131.38   9  < 173>  323.160   0.000
   171 DŁUGOSZ ADAM                    4   15              G   11:56:09      968.08 132.15  29-  2-  2  325.420  23.410
   172 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   63                  11:49:40      967.49 132.92  38  < 179>  318.950   0.000
   173 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4   36              G   11:54:02      967.45 133.69  10  < 175>  323.160   0.000
   174 CZERYBA MARIUSZ                 4   18              G   11:53:22      967.40 134.47   4  < 227>  322.500  23.290
   175 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4   23              G   11:54:11      967.01 135.24  11  < 204>  323.160   0.000
   176 PROCYSZYN RYSZARD               4   19              G   11:53:44      966.70 136.01   5  < 259>  322.620  23.220
   177 ADAMCZYK  MAREK & JERZY         4   24              G   12:03:49      966.65 136.79   8  < 186>  332.350   0.000
   178 MYRDZIO STANISŁAW               4   75                  11:53:34      966.61 137.56  14  < 203>  322.430   0.000
   179 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   86                  11:50:05      966.27 138.33  39  < 206>  318.950   0.000
   180 DOMINIAK ANDRZEJ                4   26              G   11:57:17      965.81 139.10   7  < 238>  325.750   0.000
   181 GAJEWSKI MATEUSZ                4   11              G   12:02:18      965.56 139.88   3  < 187>  330.510  23.020
   182 SZALA TOMASZ                    4   27              G   11:46:54      964.52 140.65   6  < 213>  315.300  22.980
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   183 SZABELKOWSKI WOJCIECH           4    7              G   11:55:40      964.38 141.42   6  < 188>  323.710  22.950
   184 MYRDZIO JERZY                   4   24              G   11:55:27      963.87 142.19  19  < 197>  323.330   0.000
   185 KASOWSKA KATARZYNA              4   36              G   11:46:22      963.12 142.97  12  < 239>  314.330   0.000
   186 ADAMCZYK  MAREK & JERZY         4   50              G   12:06:05      960.32 143.74   9  < 190>  332.350   0.000
   187 GAJEWSKI MATEUSZ                4    5              G   12:04:53      958.32 144.51   4  < 226>  330.510  22.790
   188 SZABELKOWSKI WOJCIECH           4   37              G   11:57:58      957.82 145.29   7  < 194>  323.710   0.000
   189 KIEL HENRYK                     4   10              G   11:48:32      957.25 146.06   7  < 245>  314.490   0.000
   190 ADAMCZYK  MAREK & JERZY         4   27              G   12:07:15      957.09 146.83  10  < 199>  332.350   0.000
   191 SZEWCZYK MARCIN                 4   22              G   11:53:02      956.90 147.60   7  < 198>  318.680   0.000
   192 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   21              G   12:05:18      956.88 148.38  16  < 193>  330.410   0.000
   193 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   49              G   12:05:24      956.60 149.15  17  < 195>  330.410   0.000
   194 SZABELKOWSKI WOJCIECH           4   28              G   11:58:30      956.31 149.92   8  < 200>  323.710   0.000
   195 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4    7              G   12:05:35      956.09 150.70  18  < 217>  330.410   0.000
   196 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ            4   20              G   12:05:13      955.75 151.47   7  < 205>  329.940   0.000
   197 MYRDZIO JERZY                   4   43              G   11:58:21      955.61 152.24  20  < 201>  323.330   0.000
   198 SZEWCZYK MARCIN                 4   15              G   11:53:40      955.09 153.01   8          318.680   0.000
   199 ADAMCZYK  MAREK & JERZY         4    4              G   12:08:00      955.03 153.79  11          332.350   0.000
   200 SZABELKOWSKI WOJCIECH           4   21              G   11:59:20      953.96 154.56   9  < 233>  323.710   0.000
   201 MYRDZIO JERZY                   4   57                  11:59:05      953.54 155.33  21  < 202>  323.330   0.000
   202 MYRDZIO JERZY                   4   18              G   11:59:07      953.45 156.11  22  < 211>  323.330   0.000
   203 MYRDZIO STANISŁAW               4    7              G   11:58:16      953.18 156.88  15  < 206>  322.430   0.000
   204 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4   35              G   11:59:06      952.99 157.65  12  < 219>  323.160   0.000
   205 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ            4   30              G   12:06:15      952.90 158.42   8  < 214>  329.940   0.000
   206 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   21              G   11:54:44      952.85 159.20  40  < 232>  318.950   0.000
   206 MYRDZIO STANISŁAW               4   41              G   11:58:23      952.85 159.20  16  < 212>  322.430   0.000
   208 DRĄG AGNIESZKA                  4    4              G   11:48:59      952.57 160.74  14  < 209>  313.380   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   209 DRĄG AGNIESZKA                  4   37              G   11:49:06      952.23 161.51  15  < 209>  313.380   0.000
   209 DRĄG AGNIESZKA                  4   13              G   11:49:06      952.23 161.51  16  < 251>  313.380   0.000
   211 MYRDZIO JERZY                   4   25              G   11:59:36      952.09 163.06  23  < 229>  323.330   0.000
   212 MYRDZIO STANISŁAW               4   65                  11:58:42      951.96 163.83  17  < 235>  322.430   0.000
   213 SZALA TOMASZ                    4   40              G   11:51:34      950.94 164.61   7  < 234>  315.300   0.000
   214 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ            4   27              G   12:06:59      950.88 165.38   9  < 250>  329.940   0.000
   215 FIL BOGUSŁAW                    4   41              G   12:08:32      950.01 166.15  38-  1-  1  331.110  21.710
   216 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   49              G   12:00:03      949.95 166.92   4  < 223>  323.030  21.670
   217 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   37              G   12:07:58      949.55 167.70  19  < 218>  330.410   0.000
   218 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   63                  12:07:59      949.50 168.47  20  < 230>  330.410   0.000
   219 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4   25              G   12:00:22      949.45 169.24  13  < 220>  323.160   0.000
   220 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4    2              G   12:00:24      949.35 170.02  14  < 222>  323.160   0.000
   221 DŁUGOSZ ADAM                    4    5              G   12:02:56      948.93 170.79   2          325.420  21.470
   222 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4   67                  12:00:51      948.10 171.56  15  < 224>  323.160   0.000
   223 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   17              G   12:00:49      947.81 172.33   5  < 231>  323.030  21.400
   224 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4   27              G   12:01:02      947.59 173.11  16  < 237>  323.160   0.000
   225 BAWOROWSKI MICHAŁ               4   20              G   11:54:20      947.05 173.88   2          316.630  21.320
   226 GAJEWSKI MATEUSZ                4    8              G   12:09:01      946.98 174.65   5          330.510  21.280
   227 CZERYBA MARIUSZ                 4   34              G   12:00:51      946.16 175.43   5  < 228>  322.500  21.240
   228 CZERYBA MARIUSZ                 4   27              G   12:00:54      946.03 176.20   6          322.500  21.200
   229 MYRDZIO JERZY                   4    6              G   12:01:59      945.46 176.97  24  < 236>  323.330   0.000
   230 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4    5              G   12:09:40      944.93 177.74  21  < 243>  330.410   0.000
   231 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   59                  12:01:56      944.72 178.52   6  < 240>  323.030  21.090
   232 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   39              G   11:57:40      944.57 179.29  41  < 246>  318.950   0.000
   233 SZABELKOWSKI WOJCIECH           4   26              G   12:02:58      943.85 180.06  10  < 254>  323.710   0.000
   234 SZALA TOMASZ                    4    6              G   11:54:06      943.73 180.83   8  < 255>  315.300   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   235 MYRDZIO STANISŁAW               4   28              G   12:01:41      943.65 181.61  18  < 256>  322.430   0.000
   236 MYRDZIO JERZY                   4   28              G   12:02:54      942.93 182.38  25          323.330   0.000
   237 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4    3              G   12:03:06      941.88 183.15  17  < 242>  323.160   0.000
   238 DOMINIAK ANDRZEJ                4    8              G   12:05:54      941.75 183.93   8          325.750   0.000
   239 KASOWSKA KATARZYNA              4   67                  11:53:58      941.20 184.70  13          314.330   0.000
   240 CZARNECKI KRZYSZTOF             4    1              G   12:03:17      941.00 185.47   7  < 241>  323.030   0.000
   241 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   29              G   12:03:19      940.91 186.24   8  < 244>  323.030   0.000
   242 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4   48              G   12:03:46      940.06 187.02  18  < 258>  323.160   0.000
   243 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   58                  12:11:49      939.15 187.79  22          330.410   0.000
   244 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   13              G   12:04:18      938.22 188.56   9  < 248>  323.030   0.000
   245 KIEL HENRYK                     4   35              G   11:55:48      936.54 189.34   8          314.490   0.000
   246 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   80                  12:00:41      936.21 190.11  42          318.950   0.000
   247 KOZŁOWSKI JAN                   4   11              G   12:12:49      936.07 190.88  34-  1-  1  330.260  20.470
   248 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   62                  12:05:27      935.10 191.65  10  < 249>  323.030   0.000
   249 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   44              G   12:05:29      935.01 192.43  11  < 253>  323.030   0.000
   250 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ            4    1              G   12:13:20      933.79 193.20  10  < 252>  329.940   0.000
   251 DRĄG AGNIESZKA                  4   26              G   11:55:38      933.70 193.97  17          313.380   0.000
   252 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ            4   76                  12:13:23      933.66 194.74  11          329.940   0.000
   253 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   14              G   12:06:17      932.85 195.52  12  < 257>  323.030   0.000
   254 SZABELKOWSKI WOJCIECH           4    5              G   12:07:18      932.08 196.29  11          323.710   0.000
   255 SZALA TOMASZ                    4    5              G   11:58:28      931.55 197.06   9          315.300   0.000
   256 MYRDZIO STANISŁAW               4   35              G   12:06:18      931.07 197.84  19          322.430   0.000
   257 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   65                  12:07:00      930.92 198.61  13          323.030   0.000
   258 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4   62                  12:07:27      930.09 199.38  19          323.160   0.000
   259 PROCYSZYN RYSZARD               4   10              G   12:06:55      929.96 200.15   6          322.620  20.000
   ------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:5
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   ---------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
   260 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   61                  12:15:22      929.77   0.00  23          330.410   0.000
   261 MYRDZIO JERZY                   4    5              G   12:08:02      929.02   0.00  26          323.330   0.000
   262 SZALA TOMASZ                    4    3              G   11:59:45      928.04   0.00  10          315.300   0.000
   263 MYRDZIO JERZY                   4   37              G   12:08:27      927.91   0.00  27          323.330   0.000
   264 MYRDZIO JERZY                   4   29              G   12:08:35      927.55   0.00  28          323.330   0.000
                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !              
                                                ------------------ 


  
                                               
            PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.                      
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  4, z dnia 20.05.18 MINDEN-1                                 
            Całość [ 5]                                                         
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 CHMIELNICKI     DARIUSZ         4    79    5    35   249.14     
              2 KASOWSKA        KATARZYNA       4    12    5     6   243.26     
              3 MYRDZIO         JERZY           4    72    5    27   243.20     
              4 CZARNECKI       KRZYSZTOF       4    67    5    23   243.04     
              5 CZYŻOWICZ       ANDRZEJ         4    63    5    20   242.05     
              6 SZABELKOWSKI    WOJCIECH        4    29    5     7   235.77     
              7 ADAMCZYK  MAREK JERZY           4    33    5     6   230.18     
              8 MYRDZIO         STANISŁAW       4    67    5     8   229.49     
              9 DZIUBIŃSKI      MIECZYSŁAW      4    34    5     6   228.85     
             10 DRĄG            AGNIESZKA       4    32    5     6   228.12     
             11 KIEL            HENRYK          4    24    5     5   224.34     
             12 SZWECHŁOWICZ    MARIUSZ         4    58    5     6   221.31     
             13 SZEWCZYK        MARCIN          4    41    4     4   172.34     
             14 DOMINIAK        ANDRZEJ         4    43    4     4   169.15     
             15 GAJEWSKI        MATEUSZ         4    23    3     3   126.45     
             16 SZALA           TOMASZ          4    25    2     2    92.28     
             17 FIL             BOGUSŁAW        4    25    2     2    92.06     
             18 DŁUGOSZ         ADAM            4    21    2     2    90.06     
             19 PROCYSZYN       RYSZARD         4    22    2     2    87.02     
             20 BINKOWSKI       MIŁUCH          4    28    2     2    83.03     
             21 CZERYBA         MARIUSZ         4    28    0     0     0.00     
             22 KOZŁOWSKI       JAN             4    16    0     0     0.00     
             23 STEMPNIEWICZ    STANISŁAW       4    10    0     0     0.00     
             24 HUKIEWICZ       ŁUKASZ          4    11    0     0     0.00     
             25 ZŁOTKOWSKI      ANDRZEJ         4    16    0     0     0.00 


                                               
            PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.                      
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  4, z dnia 20.05.18 MINDEN-1                                 
            Typowane [ 1]                                                       
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 CHMIELNICKI     DARIUSZ         4    79    5    35   246.17     
              2 KASOWSKA        KATARZYNA       4    12    5     6   236.74     
              3 SZABELKOWSKI    WOJCIECH        4    29    5     7   235.77     
              4 CZYŻOWICZ       ANDRZEJ         4    63    5    20   235.77     
              5 CZARNECKI       KRZYSZTOF       4    67    5    23   230.05     
              6 DZIUBIŃSKI      MIECZYSŁAW      4    34    5     6   228.85     
              7 MYRDZIO         JERZY           4    72    5    27   228.51     
              8 DRĄG            AGNIESZKA       4    32    3     6   133.94     
              9 MYRDZIO         STANISŁAW       4    67    3     8   125.95     
             10 KIEL            HENRYK          4    24    2     5    91.83     
             11 ADAMCZYK  MAREK JERZY           4    33    2     6    90.35     
             12 SZWECHŁOWICZ    MARIUSZ         4    58    2     6    89.20     
             13 PROCYSZYN       RYSZARD         4    22    2     2    87.02     
             14 GAJEWSKI        MATEUSZ         4    23    2     3    86.11     
             15 SZALA           TOMASZ          4    25    1     2    44.34     
             16 SZEWCZYK        MARCIN          4    41    1     4    40.80     
             17 DŁUGOSZ         ADAM            4    21    0     2     0.00     
             18 DOMINIAK        ANDRZEJ         4    43    0     4     0.00     
             19 CZERYBA         MARIUSZ         4    28    0     0     0.00     
             20 FIL             BOGUSŁAW        4    25    0     2     0.00     
             21 KOZŁOWSKI       JAN             4    16    0     0     0.00     
             22 BINKOWSKI       MIŁUCH          4    28    0     2     0.00     
             23 STEMPNIEWICZ    STANISŁAW       4    10    0     0     0.00     
             24 HUKIEWICZ       ŁUKASZ          4    11    0     0     0.00     
             25 ZŁOTKOWSKI      ANDRZEJ         4    16    0     0     0.00      



              PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.                     
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR  4                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  MINDEN-1 z dnia 20.05.18                            
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 52:17:08.6 N 08:55:30.0 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  7,15,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  538.769 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   25                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:   879                           
      5.Ilość konkursów.......................:  176                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1077.06                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:   958.05                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:15,34,02                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:16,44,45                         
     10.Czas trwania konkursu.................:1 godz. 10 min. 43 sek.          
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Wszystkie wsadzone liczy się   5 konkursów                               
       Punkty stałe  50.0- gradacja                                             
       ECałość [ 5]F                                                          
                                                                                
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Sekcja          | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 4  | Winsko                  |   25   |  879   |  176  |20.02|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |   25   |  879   |  176  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
                                                                                
                                                                                
       ----------------                                  ------------------     
   


                                                                            
                                       PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.    
                                                      -   1 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr  4.           
                                         z lotu MINDEN-1, w dniu 20.05.18       
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Se|    NUMER OBRĄCZKI   | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |
  |   |                              |  |        RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
     1 MYRDZIO STANISŁAW               4   59                  15:34:02     1077.06   1.14  67-  8-  5  537.490  50.000
     2 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   10              GS  15:31:17     1076.56   2.28  79- 35-  5  534.280  49.940
     3 CHMIELNICKI DARIUSZ             4    2              G   15:33:38     1071.49   3.41   2  <   4>  534.280  49.890
     4 CHMIELNICKI DARIUSZ             4    3              GC  15:33:40     1071.42   4.55   3  <   5>  534.280  49.830
     5 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   84                  15:35:29     1067.53   5.69   4  <   6>  534.280  49.770
     6 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   50              G   15:36:16     1065.86   6.83   5  <   9>  534.280  49.710
     7 SZABELKOWSKI WOJCIECH           4    2              GC  15:42:36     1064.34   7.96  29-  7-  5  540.260  49.660
     8 ADAMCZYK  MAREK & JERZY         4   22              G   15:50:19     1061.70   9.10  33-  6-  5  547.110  49.600
     9 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   37              G   15:38:14     1061.69  10.24   6  <  10>  534.280   0.000
    10 CHMIELNICKI DARIUSZ             4    9              GC  15:41:01     1055.86  11.38   7  <  15>  534.280   0.000
    11 KASOWSKA KATARZYNA              4   11              GS  15:36:03     1054.91  12.51  12-  6-  5  528.560  49.430
    12 MYRDZIO JERZY                   4    3              G   15:45:30     1054.28  13.65  72- 27-  5  538.210  49.370
    13 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   20              G   15:52:48     1053.94  14.79  63- 20-  5  545.730  49.310
    14 MYRDZIO JERZY                   4   34              G   15:46:02     1053.18  15.93   2  <  30>  538.210  49.260
    15 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   15              GC  15:42:42     1052.35  17.06   8  <  22>  534.280   0.000
    16 KASOWSKA KATARZYNA              4    7              GC  15:37:40     1051.51  18.20   2  <  19>  528.560  49.140
    17 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   11              G   15:47:37     1050.67  19.34  67- 23-  5  538.590  49.090
    18 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   67                  15:48:29     1048.90  20.48   2  <  21>  538.590  49.030
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    19 KASOWSKA KATARZYNA              4    2              GS  15:39:09     1048.42  21.62   3  <  35>  528.560  48.970
    20 KIEL HENRYK                     4   28              G   15:40:22     1048.19  22.75  24-  5-  5  529.720  48.910
    21 CZARNECKI KRZYSZTOF             4    9              G   15:49:03     1047.74  23.89   3  <  33>  538.590  48.860
    22 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   43              G   15:45:38     1046.31  25.03   9  <  27>  534.280   0.000
    23 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   24              GC  15:56:55     1045.63  26.17   2  <  26>  545.730  48.740
    24 ADAMCZYK  MAREK & JERZY         4   23              GC  15:59:19     1043.47  27.30   2  <  91>  547.110  48.690
    25 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ            4    1              GS  15:58:46     1042.16  28.44  58-  6-  5  545.850  48.630
    26 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   13              GC  16:00:05     1039.32  29.58   3  <  39>  545.730  48.570
    27 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   16              G   15:49:42     1038.04  30.72  10  <  31>  534.280   0.000
    28 SZABELKOWSKI WOJCIECH           4    9              GC  15:55:38     1037.70  31.85   2  <  34>  540.260  48.460
    29 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4   16              GS  15:54:51     1035.07  32.99  34-  6-  5  538.080  48.400
    30 MYRDZIO JERZY                   4    9              G   15:55:05     1034.85  34.13   3  <  32>  538.210  48.340
    31 CHMIELNICKI DARIUSZ             4    6              G   15:51:19     1034.79  35.27  11  <  41>  534.280   0.000
    32 MYRDZIO JERZY                   4   36              G   15:55:08     1034.75  36.41   4  <  36>  538.210  48.230
    33 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   33              G   15:55:39     1034.46  37.54   4  <  38>  538.590  48.170
    34 SZABELKOWSKI WOJCIECH           4    6              GS  15:57:37     1033.76  38.68   3  <  86>  540.260  48.110
    35 KASOWSKA KATARZYNA              4    3              GC  15:46:44     1032.88  39.82   4  <  42>  528.560  48.060
    36 MYRDZIO JERZY                   4   35              GS  15:56:18     1032.44  40.96   5  <  44>  538.210  48.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    37 SZALA TOMASZ                    4   23              G   15:48:43     1032.28  42.09  25-  2-  2  530.300  47.940
    38 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   13              G   15:57:18     1031.19  43.23   5  <  47>  538.590  47.890
    39 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   61                  16:04:25     1030.81  44.37   4  <  43>  545.730  47.830
    40 SZEWCZYK MARCIN                 4    8              G   15:53:20     1030.30  45.51  41-  4-  4  534.040  47.770
    41 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   11              GS  15:53:37     1030.20  46.64  12  <  45>  534.280   0.000
    42 KASOWSKA KATARZYNA              4    6              G   15:48:44     1028.86  47.78   5  < 156>  528.560  47.660
    43 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   25              G   16:05:26     1028.84  48.92   5  <  49>  545.730  47.600
    44 MYRDZIO JERZY                   4   46              GS  15:58:10     1028.75  50.06   6  <  57>  538.210   0.000
    45 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   22              G   15:54:30     1028.45  51.19  13  <  46>  534.280   0.000
    46 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   18              G   15:54:48     1027.86  52.33  14  <  54>  534.280   0.000
    47 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   29              G   15:59:55     1026.05  53.47   6  <  50>  538.590   0.000
    48 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4   19              GS  16:00:12     1024.52  54.61   2  <  61>  538.080  47.310
    49 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   19              G   16:07:49     1024.24  55.75   6  <  51>  545.730   0.000
    50 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   19              GS  16:00:53     1024.16  56.88   7  <  60>  538.590   0.000
    51 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   40              GC  16:07:53     1024.11  58.02   7  <  55>  545.730   0.000
    52 DRĄG AGNIESZKA                  4    9              GC  15:52:29     1021.87  59.16  32-  6-  5  528.800  47.090
    53 MYRDZIO STANISŁAW               4   41              G   16:01:45     1020.39  60.30   2  <  80>  537.490  47.030
    54 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   57                  15:59:09     1019.33  61.43  15  <  56>  534.280   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    55 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   56                  16:10:25     1019.26  62.57   8  <  73>  545.730   0.000
    56 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   45              G   15:59:34     1018.52  63.71  16  <  65>  534.280   0.000
    57 MYRDZIO JERZY                   4   47              G   16:03:35     1018.21  64.85   7  <  58>  538.210   0.000
    58 MYRDZIO JERZY                   4   13              G   16:03:37     1018.15  65.98   8  <  59>  538.210   0.000
    59 MYRDZIO JERZY                   4   30              G   16:04:07     1017.19  67.12   9  <  72>  538.210   0.000
    60 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   50              G   16:04:35     1017.01  68.26   8  <  64>  538.590   0.000
    61 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4   21              GS  16:04:10     1016.84  69.40   3  < 113>  538.080  46.570
    62 PROCYSZYN RYSZARD               4   20              GC  16:04:24     1016.28  70.53  22-  2-  2  538.020  46.510
    63 FIL BOGUSŁAW                    4   26              G   16:11:57     1016.22  71.67  25-  2-  2  545.660  46.460
    64 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   15              GS  16:05:03     1016.11  72.81   9  <  71>  538.590   0.000
    65 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   31              G   16:01:55     1013.97  73.95  17  <  66>  534.280   0.000
    66 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   19              G   16:02:07     1013.59  75.09  18  <  67>  534.280   0.000
    67 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   54                  16:02:24     1013.05  76.22  19  <  70>  534.280   0.000
    68 KIEL HENRYK                     4    8              GC  15:57:54     1013.04  77.36   2  <  77>  529.720  46.170
    69 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ            4    3              G   16:14:40     1011.46  78.50   2  < 108>  545.850  46.110
    70 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   88                  16:03:19     1011.29  79.64  20  <  74>  534.280   0.000
    71 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   23              GS  16:07:51     1010.77  80.77  10  <  76>  538.590   0.000
    72 MYRDZIO JERZY                   4   48              GS  16:08:44     1008.39  81.91  10  <  85>  538.210   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    73 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4    2              GS  16:16:19     1008.15  83.05   9  <  81>  545.730   0.000
    74 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   85                  16:05:10     1007.76  84.19  21  <  93>  534.280   0.000
    75 DŁUGOSZ ADAM                    4   26              G   16:11:57     1007.23  85.32  21-  2-  2  540.830  45.770
    76 CZARNECKI KRZYSZTOF             4    5              G   16:10:07     1006.49  86.46  11  <  79>  538.590   0.000
    77 KIEL HENRYK                     4   26              GC  16:01:34     1005.99  87.60   3  < 131>  529.720  45.660
    78 FIL BOGUSŁAW                    4   17              G   16:17:31     1005.79  88.74   2          545.660  45.600
    79 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   37              GS  16:10:33     1005.68  89.87  12  <  88>  538.590   0.000
    80 MYRDZIO STANISŁAW               4   16              GS  16:09:37     1005.38  91.01   3  <  98>  537.490  45.490
    81 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   12              GS  16:18:06     1004.84  92.15  10  < 104>  545.730   0.000
    82 DRĄG AGNIESZKA                  4   27              G   16:02:07     1003.19  93.29   2  <  83>  528.800  45.370
    83 DRĄG AGNIESZKA                  4   16              GS  16:02:12     1003.04  94.43   3  <  84>  528.800  45.310
    84 DRĄG AGNIESZKA                  4   24              G   16:02:15     1002.94  95.56   4  <  87>  528.800  45.260
    85 MYRDZIO JERZY                   4   15              G   16:11:41     1002.85  96.70  11  <  89>  538.210   0.000
    86 SZABELKOWSKI WOJCIECH           4    7              GC  16:13:54     1002.52  97.84   4  <  99>  540.260  45.140
    87 DRĄG AGNIESZKA                  4   37              G   16:02:32     1002.40  98.98   5  < 149>  528.800  45.090
    88 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   59                  16:12:32     1001.97 100.11  13  <  90>  538.590   0.000
    89 MYRDZIO JERZY                   4   12              G   16:12:11     1001.91 101.25  12  <  92>  538.210   0.000
    90 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   42              GS  16:13:01     1001.07 102.39  14  <  96>  538.590   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    91 ADAMCZYK  MAREK & JERZY         4   10              G   16:21:47     1000.60 103.53   3  < 103>  547.110  44.860
    92 MYRDZIO JERZY                   4    6              G   16:12:54     1000.58 104.66  13  < 107>  538.210   0.000
    93 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   17              G   16:09:02     1000.46 105.80  22  <  95>  534.280   0.000
    94 DOMINIAK ANDRZEJ                4   32              G   16:16:34     1000.39 106.94  43-  4-  4  541.780  44.690
    95 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   23              G   16:09:09     1000.24 108.08  23  < 102>  534.280   0.000
    96 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   71                  16:13:48      999.61 109.22  15  < 106>  538.590   0.000
    97 GAJEWSKI MATEUSZ                4   16              GC  16:21:48      998.94 110.35  23-  3-  3  546.220  44.510
    98 MYRDZIO STANISŁAW               4    7              G   16:13:06      998.87 111.49   4  < 132>  537.490  44.460
    99 SZABELKOWSKI WOJCIECH           4   14              GS  16:15:55      998.79 112.63   5  < 114>  540.260  44.400
   100 SZALA TOMASZ                    4   25              GC  16:06:32      997.68 113.77   2          530.300  44.340
   101 DŁUGOSZ ADAM                    4   17              G   16:17:31      996.89 114.90   2          540.830  44.290
   102 CHMIELNICKI DARIUSZ             4    5              G   16:11:11      996.45 116.04  24  < 105>  534.280   0.000
   103 ADAMCZYK  MAREK & JERZY         4    2              G   16:24:17      996.04 117.18   4  < 126>  547.110  44.170
   104 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   26              G   16:23:08      995.62 118.32  11  < 116>  545.730   0.000
   105 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   26              G   16:11:44      995.43 119.45  25  < 110>  534.280   0.000
   106 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   25              G   16:16:23      994.84 120.59  16  < 112>  538.590   0.000
   107 MYRDZIO JERZY                   4   33              GS  16:16:04      994.72 121.73  14  < 109>  538.210   0.000
   108 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ            4   16              G   16:23:53      994.47 122.87   3  < 139>  545.850  43.890
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   109 MYRDZIO JERZY                   4   31              G   16:16:55      993.16 124.00  15  < 118>  538.210   0.000
   110 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   94                  16:13:05      992.93 125.14  26  < 111>  534.280   0.000
   111 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   39              G   16:13:06      992.90 126.28  27  < 119>  534.280   0.000
   112 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   34              G   16:17:49      992.21 127.42  17  < 120>  538.590   0.000
   113 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4   22              GS  16:17:55      991.09 128.56   4  < 124>  538.080  43.600
   114 SZABELKOWSKI WOJCIECH           4   12              G   16:20:20      990.70 129.69   6  < 127>  540.260   0.000
   115 DOMINIAK ANDRZEJ                4   29              G   16:21:58      990.52 130.83   2  < 163>  541.780  43.490
   116 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4    7              G   16:26:29      989.57 131.97  12  < 117>  545.730   0.000
   117 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   37              G   16:26:32      989.48 133.11  13  < 136>  545.730   0.000
   118 MYRDZIO JERZY                   4   54                  16:18:59      989.39 134.24  16  < 121>  538.210   0.000
   119 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   27              G   16:15:18      988.86 135.38  28  < 123>  534.280   0.000
   120 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   31              G   16:19:56      988.36 136.52  18  < 135>  538.590   0.000
   121 MYRDZIO JERZY                   4   57                  16:19:34      988.33 137.66  17  < 122>  538.210   0.000
   122 MYRDZIO JERZY                   4   42              GS  16:19:48      987.90 138.79  18  < 125>  538.210   0.000
   123 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   28              G   16:16:03      987.49 139.93  29  < 128>  534.280   0.000
   124 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4    4              GS  16:20:13      986.91 141.07   5  < 140>  538.080  42.970
   125 MYRDZIO JERZY                   4   50              G   16:20:37      986.43 142.21  19  < 134>  538.210   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   126 ADAMCZYK  MAREK & JERZY         4   15              G   16:29:55      985.93 143.34   5  < 147>  547.110  42.860
   127 SZABELKOWSKI WOJCIECH           4   10              G   16:23:08      985.64 144.48   7          540.260   0.000
   128 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   51                  16:17:28      984.91 145.62  30  < 129>  534.280   0.000
   129 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   72                  16:17:39      984.58 146.76  31  < 133>  534.280   0.000
   130 BINKOWSKI      & MIŁUCH         4   14              G   16:24:35      984.22 147.90  28-  2-  2  540.910  42.630
   131 KIEL HENRYK                     4   12              G   16:13:14      984.18 149.03   4  < 158>  529.720  42.570
   132 MYRDZIO STANISŁAW               4   18              G   16:21:09      984.14 150.17   5  < 143>  537.490  42.510
   133 CHMIELNICKI DARIUSZ             4    4              G   16:18:22      983.28 151.31  32  < 155>  534.280   0.000
   134 MYRDZIO JERZY                   4   11              G   16:23:04      982.02 152.45  20  < 137>  538.210   0.000
   135 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   30              G   16:23:51      981.31 153.58  19  < 142>  538.590   0.000
   136 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   23              G   16:31:14      981.12 154.72  14  < 146>  545.730   0.000
   137 MYRDZIO JERZY                   4   26              G   16:23:53      980.55 155.86  21  < 138>  538.210   0.000
   138 MYRDZIO JERZY                   4   16              G   16:24:08      980.11 157.00  22  < 144>  538.210   0.000
   139 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ            4   36              G   16:32:29      979.13 158.13   4  < 166>  545.850  42.110
   140 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4   38              G   16:24:35      979.07 159.27   6          538.080   0.000
   141 SZEWCZYK MARCIN                 4   33              G   16:20:31      978.96 160.41   2  < 145>  534.040  42.000
   142 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   16              G   16:25:14      978.84 161.55  20  < 159>  538.590   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   143 MYRDZIO STANISŁAW               4   26              G   16:26:13      975.10 162.68   6  < 171>  537.490   0.000
   144 MYRDZIO JERZY                   4   28              G   16:27:11      974.69 163.82  23  < 150>  538.210   0.000
   145 SZEWCZYK MARCIN                 4   17              G   16:23:51      973.02 164.96   3  < 162>  534.040  41.770
   146 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   67                  16:35:54      972.95 166.10  15  < 151>  545.730   0.000
   147 ADAMCZYK  MAREK & JERZY         4   28              GS  16:37:24      972.81 167.24   6          547.110   0.000
   148 GAJEWSKI MATEUSZ                4   11              GS  16:36:30      972.79 168.37   2  < 170>  546.220  41.600
   149 DRĄG AGNIESZKA                  4    1              GS  16:19:09      971.79 169.51   6          528.800   0.000
   150 MYRDZIO JERZY                   4   18              G   16:29:40      970.33 170.65  24  < 152>  538.210   0.000
   151 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   36              G   16:37:28      970.24 171.79  16  < 154>  545.730   0.000
   152 MYRDZIO JERZY                   4   81                  16:29:49      970.07 172.92  25  < 153>  538.210   0.000
   153 MYRDZIO JERZY                   4   37              G   16:29:50      970.04 174.06  26  < 157>  538.210   0.000
   154 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   44              G   16:37:44      969.78 175.20  17  < 160>  545.730   0.000
   155 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   81                  16:25:59      969.69 176.34  33  < 165>  534.280   0.000
   156 KASOWSKA KATARZYNA              4   10              GC  16:20:10      969.54 177.47   6          528.560   0.000
   157 MYRDZIO JERZY                   4   63                  16:30:10      969.46 178.61  27          538.210   0.000
   158 KIEL HENRYK                     4    9              G   16:21:44      968.88 179.75   5          529.720  41.030
   159 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   66                  16:31:46      967.35 180.89  21  < 164>  538.590   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   160 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   34              G   16:39:21      967.01 182.03  18  < 161>  545.730   0.000
   161 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   21              G   16:39:24      966.92 183.16  19  < 174>  545.730   0.000
   162 SZEWCZYK MARCIN                 4    7              G   16:27:33      966.50 184.30   4          534.040  40.800
   163 DOMINIAK ANDRZEJ                4    5              G   16:36:34      964.77 185.44   3  < 172>  541.780  40.740
   164 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   38              G   16:34:04      963.37 186.58  22  < 175>  538.590   0.000
   165 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   25              G   16:30:37      961.60 187.71  34  < 168>  534.280   0.000
   166 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ            4    9              GS  16:42:58      961.06 188.85   5  < 176>  545.850  40.570
   167 PROCYSZYN RYSZARD               4    6              GS  16:34:56      960.86 189.99   2          538.020  40.510
   168 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   80                  16:31:04      960.82 191.13  35          534.280   0.000
   169 BINKOWSKI      & MIŁUCH         4   16              G   16:38:03      960.68 192.26   2          540.910  40.400
   170 GAJEWSKI MATEUSZ                4   20              G   16:43:42      960.47 193.40   3          546.220  40.340
   171 MYRDZIO STANISŁAW               4   32              GC  16:34:38      960.43 194.54   7  < 173>  537.490   0.000
   172 DOMINIAK ANDRZEJ                4   61                  16:39:19      960.06 195.68   4          541.780  40.230
   173 MYRDZIO STANISŁAW               4   15              GC  16:35:17      959.32 196.81   8          537.490   0.000
   174 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   57                  16:43:54      959.27 197.95  20          545.730   0.000
   175 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   70                  16:36:31      959.17 199.09  23          538.590   0.000
   176 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ            4   17              G   16:44:45      958.05 200.23   6          545.850   0.000
   ------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:5
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   ---------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
   177 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   65                  16:44:48      957.76   0.00  21          545.730   0.000
   178 GAJEWSKI MATEUSZ                4   35              G   16:45:52      956.83   0.00   4          546.220   0.000
   179 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4    6              G   16:45:53      955.94   0.00  22          545.730   0.000
   180 KIEL HENRYK                     4   13              G   16:29:22      955.54   0.00   6          529.720   0.000
   181 MYRDZIO STANISŁAW               4    3              G   16:37:37      955.34   0.00   9          537.490   0.000
                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !              
                                                ------------------    



            PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.                      
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  5, z dnia 27.05.18 MINDEN-2                                 
            Całość [ 5]                                                         
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 CHMIELNICKI     DARIUSZ         4    65    5    25   248.17     
              2 MYRDZIO         JERZY           4    48    5    16   243.03     
              3 CZARNECKI       KRZYSZTOF       4    58    5    17   242.11     
              4 CZYŻOWICZ       ANDRZEJ         4    49    5    16   236.62     
              5 ADAMCZYK  MAREK JERZY           4    27    5     5   230.64     
              6 MYRDZIO         STANISŁAW       4    37    5     7   228.81     
              7 DZIUBIŃSKI      MIECZYSŁAW      4    29    5     7   224.67     
              8 DRĄG            AGNIESZKA       4    30    3     3   141.46     
              9 KASOWSKA        KATARZYNA       4     8    3     3   129.82     
             10 DOMINIAK        ANDRZEJ         4    27    3     3   121.46     
             11 SZABELKOWSKI    WOJCIECH        4    14    2     2    95.13     
             12 KIEL            HENRYK          4    14    2     2    89.17     
             13 SZWECHŁOWICZ    MARIUSZ         4    42    2     2    85.14     
             14 SZEWCZYK        MARCIN          4    26    1     1    45.23     
             15 DŁUGOSZ         ADAM            4    12    1     1    43.94     
             16 PROCYSZYN       RYSZARD         4    21    0     0     0.00     
             17 BAWOROWSKI      MICHAŁ          4    13    0     0     0.00     
             18 CZERYBA         MARIUSZ         4     7    0     0     0.00     
             19 PAWŁOWSKI       ANDRZEJ         4     5    0     0     0.00     
             20 BINKOWSKI       MIŁUCH          4     9    0     0     0.00     
             21 STEMPNIEWICZ    STANISŁAW       4     6    0     0     0.00 


                                                                          
            PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.                      
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  5, z dnia 27.05.18 MINDEN-2                                 
            Typowane [ 1]                                                       
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 CHMIELNICKI     DARIUSZ         4    65    5    25   243.59     
              2 MYRDZIO         JERZY           4    48    5    16   236.33     
              3 CZYŻOWICZ       ANDRZEJ         4    49    5    16   234.78     
              4 DZIUBIŃSKI      MIECZYSŁAW      4    29    5     7   223.30     
              5 KASOWSKA        KATARZYNA       4     8    3     3   129.82     
              6 SZABELKOWSKI    WOJCIECH        4    14    2     2    95.13     
              7 KIEL            HENRYK          4    14    2     2    89.17     
              8 DRĄG            AGNIESZKA       4    30    1     3    47.61     
              9 DŁUGOSZ         ADAM            4    12    1     1    43.94     
             10 ADAMCZYK  MAREK JERZY           4    27    0     5     0.00     
             11 CZARNECKI       KRZYSZTOF       4    58    0    17     0.00     
             12 MYRDZIO         STANISŁAW       4    37    0     7     0.00     
             13 PROCYSZYN       RYSZARD         4    21    0     0     0.00     
             14 SZWECHŁOWICZ    MARIUSZ         4    42    0     2     0.00     
             15 SZEWCZYK        MARCIN          4    26    0     1     0.00     
             16 DOMINIAK        ANDRZEJ         4    27    0     3     0.00     
             17 BAWOROWSKI      MICHAŁ          4    13    0     0     0.00     
             18 CZERYBA         MARIUSZ         4     7    0     0     0.00     
             19 PAWŁOWSKI       ANDRZEJ         4     5    0     0     0.00     
             20 BINKOWSKI       MIŁUCH          4     9    0     0     0.00     
             21 STEMPNIEWICZ    STANISŁAW       4     6    0     0     0.00 



               PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.                     
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR  5                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  MINDEN-2 z dnia 27.05.18                            
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 52:17:08.6 N 08:55:30.0 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  6,00,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  538.128 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   21                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:   547                           
      5.Ilość konkursów.......................:  110                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1099.24                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:   947.87                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:14,06,03                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:15,18,51                         
     10.Czas trwania konkursu.................:1 godz. 12 min. 48 sek.          
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Wszystkie wsadzone liczy się   5 konkursów                               
       Punkty stałe  50.0- gradacja                                             
       ECałość [ 5]F                                                          
                                                                                
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Sekcja          | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 4  | Winsko                  |   21   |  547   |  110  |20.11|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |   21   |  547   |  110  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
      Jan Benedykt                                                              
      606423015                                                                 
       ----------------                                  ------------------     
     


                                                                          
                                       PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.    
                                                      -   1 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr  5.           
                                         z lotu MINDEN-2, w dniu 27.05.18       
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Se|    NUMER OBRĄCZKI   | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |
  |   |                              |  |        RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
     1 CHMIELNICKI DARIUSZ             4    3              G   14:06:03     1099.24   1.83  65- 25-  5  534.284  50.000
     2 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   38              G   14:29:45     1056.58   3.66  58- 17-  5  538.590  49.910
     3 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   23              G   14:28:31     1050.67   5.48   2  <   4>  534.284  49.820
     4 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   26              G   14:30:34     1046.45   7.31   3  <   8>  534.284  49.720
     5 MYRDZIO JERZY                   4    3              GS  14:34:24     1046.28   9.14  48- 16-  5  538.208  49.630
     6 MYRDZIO JERZY                   4   34              GS  14:34:27     1046.18  10.97   2  <   7>  538.208  49.540
     7 MYRDZIO JERZY                   4   49              G   14:34:54     1045.27  12.80   3  <  26>  538.208  49.450
     8 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   34              G   14:31:27     1044.65  14.63   4  <   9>  534.284  49.360
     9 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   10              G   14:33:05     1041.32  16.45   5  <  11>  534.284  49.270
    10 KIEL HENRYK                     4    8              G   14:29:19     1040.06  18.28  14-  2-  2  529.719  49.170
    11 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   67                  14:34:32     1038.39  20.11   6  <  14>  534.284   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    12 ADAMCZYK  MAREK & JERZY         4   15              G   14:47:36     1036.98  21.94  27-  5-  5  547.108  48.990
    13 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   13              G   14:46:38     1036.27  23.77  49- 16-  5  545.733  48.900
    14 CHMIELNICKI DARIUSZ             4    2              G   14:37:33     1032.33  25.59   7  <  15>  534.284   0.000
    15 CHMIELNICKI DARIUSZ             4    4              G   14:38:09     1031.14  27.42   8  <  21>  534.284   0.000
    16 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   71                  14:43:54     1028.04  29.25   2  <  18>  538.590  48.620
    17 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4   19              GC  14:43:39     1027.55  31.08  29-  7-  5  538.075  48.530
    18 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   58                  14:45:11     1025.53  32.91   3  <  24>  538.590  48.440
    19 MYRDZIO STANISŁAW               4   16              G   14:46:27     1020.97  34.73  37-  7-  5  537.492  48.350
    20 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4    2              G   14:56:19     1017.56  36.56   2  <  32>  545.733  48.260
    21 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   15              G   14:45:36     1016.52  38.39   9  <  23>  534.284   0.000
    22 SZABELKOWSKI WOJCIECH           4    9              G   14:52:10     1015.21  40.22  14-  2-  2  540.262  48.070
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    23 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   94                  14:46:51     1014.11  42.05  10  <  28>  534.284   0.000
    24 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   23              G   14:51:31     1013.31  43.88   4  <  31>  538.590  47.890
    25 ADAMCZYK  MAREK & JERZY         4    8              G   15:01:05     1011.13  45.70   2  <  39>  547.108  47.800
    26 MYRDZIO JERZY                   4   23              G   14:53:09     1009.49  47.53   4  <  37>  538.208  47.710
    27 DRĄG AGNIESZKA                  4   17              GC  14:44:13     1008.74  49.36  30-  3-  3  528.798  47.610
    28 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   72                  14:49:42     1008.65  51.19  11  <  29>  534.284   0.000
    29 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   51                  14:50:37     1006.91  53.02  12  <  30>  534.284   0.000
    30 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   16              G   14:51:08     1005.93  54.84  13  <  40>  534.284   0.000
    31 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   14              G   14:55:28     1005.83  56.67   5  <  44>  538.590  47.250
    32 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   20              G   15:03:09     1004.76  58.50   3  <  38>  545.733  47.160
    33 SZABELKOWSKI WOJCIECH           4    6              G   14:58:26     1003.40  60.33   2          540.262  47.060
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    34 DRĄG AGNIESZKA                  4   12              G   14:47:30     1002.46  62.16   2  <  35>  528.798  46.970
    35 DRĄG AGNIESZKA                  4   33              G   14:48:06     1001.32  63.99   3          528.798  46.880
    36 MYRDZIO STANISŁAW               4    7              G   14:56:54     1001.10  65.81   2  <  45>  537.492  46.790
    37 MYRDZIO JERZY                   4   45              G   14:58:23      999.67  67.64   5  <  41>  538.208  46.700
    38 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   40              G   15:06:22      998.84  69.47   4  <  48>  545.733  46.610
    39 ADAMCZYK  MAREK & JERZY         4   23              G   15:08:51      996.83  71.30   3  <  47>  547.108  46.510
    40 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   71                  14:56:08      996.55  73.13  14  <  46>  534.284   0.000
    41 MYRDZIO JERZY                   4   35              GS  15:00:12      996.31  74.95   6  <  42>  538.208   0.000
    42 MYRDZIO JERZY                   4   33              GS  15:00:38      995.51  76.78   7  <  43>  538.208   0.000
    43 MYRDZIO JERZY                   4   13              G   15:01:45      993.46  78.61   8  <  50>  538.208   0.000
    44 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   12              G   15:02:17      993.19  80.44   6  <  55>  538.590   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    45 MYRDZIO STANISŁAW               4   78                  15:01:12      993.15  82.27   3  <  65>  537.492  45.960
    46 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   11              G   14:58:15      992.63  84.10  15  <  54>  534.284   0.000
    47 ADAMCZYK  MAREK & JERZY         4    2              G   15:12:08      990.90  85.92   4  <  93>  547.108  45.780
    48 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   34              G   15:10:53      990.65  87.75   5  <  49>  545.733  45.690
    49 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   24              G   15:10:54      990.62  89.58   6  <  51>  545.733   0.000
    50 MYRDZIO JERZY                   4   11              G   15:03:59      989.38  91.41   9  <  60>  538.208   0.000
    51 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   12              G   15:12:22      987.99  93.24   7  <  52>  545.733   0.000
    52 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   65                  15:12:55      987.01  95.06   8  <  79>  545.733   0.000
    53 SZEWCZYK MARCIN                 4    1              G   15:01:44      985.79  96.89  26-  1-  1  534.036  45.230
    54 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   60                  15:02:09      985.49  98.72  16  <  57>  534.284   0.000
    55 CZARNECKI KRZYSZTOF             4    8              G   15:06:35      985.38 100.55   7  <  58>  538.590   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    56 KASOWSKA KATARZYNA              4   11              GS  14:57:15      983.82 102.38   8-  3-  3  528.557  44.950
    57 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   37              G   15:03:15      983.50 104.20  17  <  61>  534.284   0.000
    58 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   15              G   15:07:41      983.40 106.03   8  <  59>  538.590   0.000
    59 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   44              G   15:08:08      982.59 107.86   9  <  73>  538.590   0.000
    60 MYRDZIO JERZY                   4   16              GS  15:07:53      982.34 109.69  10  <  62>  538.208   0.000
    61 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   18              G   15:05:06      980.16 111.52  18  <  70>  534.284   0.000
    62 MYRDZIO JERZY                   4   31              G   15:09:17      979.84 113.35  11  <  79>  538.208   0.000
    63 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4    8              G   15:09:12      979.74 115.17   2  <  64>  538.075  44.310
    64 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4    1              GC  15:09:14      979.68 117.00   3  <  68>  538.075  44.220
    65 MYRDZIO STANISŁAW               4   32              G   15:09:14      978.62 118.83   4  <  71>  537.492  44.130
    66 KASOWSKA KATARZYNA              4    7              GC  15:00:10      978.51 120.66   2  < 101>  528.557  44.040
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    67 DŁUGOSZ ADAM                    4    5              G   15:12:49      978.31 122.49  12-  1-  1  540.826  43.940
    68 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4   21              GC  15:10:15      977.87 124.31   4  <  69>  538.075  43.850
    69 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4   16              GC  15:11:04      976.43 126.14   5  <  78>  538.075  43.760
    70 CHMIELNICKI DARIUSZ             4    5              G   15:07:27      975.95 127.97  19  <  72>  534.284   0.000
    71 MYRDZIO STANISŁAW               4   24              G   15:10:55      975.63 129.80   5  <  99>  537.492  43.580
    72 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   83                  15:08:01      974.94 131.63  20  <  75>  534.284   0.000
    73 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   49              G   15:12:56      974.06 133.46  10  <  74>  538.590   0.000
    74 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   29              G   15:13:00      973.94 135.28  11  <  76>  538.590   0.000
    75 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   81                  15:08:52      973.43 137.11  21  <  88>  534.284   0.000
    76 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   42              G   15:13:35      972.92 138.94  12  <  77>  538.590   0.000
    77 CZARNECKI KRZYSZTOF             4    5              G   15:15:00      970.43 140.77  13  <  85>  538.590   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    78 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4   39              GS  15:16:33      966.80 142.60   6  <  97>  538.075   0.000
    79 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   38              G   15:24:34      966.64 144.42   9  <  84>  545.733   0.000
    79 MYRDZIO JERZY                   4   12              G   15:16:47      966.64 144.42  12  <  82>  538.208   0.000
    81 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ            4   25              G   15:24:49      966.41 148.08  42-  2-  2  545.847  42.660
    82 MYRDZIO JERZY                   4   21              G   15:17:29      965.42 149.91  13  <  86>  538.208   0.000
    83 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ            4   16              G   15:25:32      965.19 151.74   2          545.847  42.480
    84 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   67                  15:26:02      964.14 153.56  10  <  89>  545.733   0.000
    85 CZARNECKI KRZYSZTOF             4    3              G   15:18:42      964.01 155.39  14  <  91>  538.590   0.000
    86 MYRDZIO JERZY                   4   28              G   15:18:51      963.06 157.22  14  <  87>  538.208   0.000
    87 MYRDZIO JERZY                   4   43              G   15:19:02      962.75 159.05  15  <  98>  538.208   0.000
    88 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   25              G   15:15:01      962.65 160.88  22  <  95>  534.284   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    89 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   55                  15:27:10      962.21 162.71  11  <  90>  545.733   0.000
    90 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   15              G   15:27:58      960.85 164.53  12  <  92>  545.733   0.000
    91 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   19              G   15:20:33      960.82 166.36  15  < 105>  538.590   0.000
    92 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   32              G   15:28:00      960.80 168.19  13  <  94>  545.733   0.000
    93 ADAMCZYK  MAREK & JERZY         4   13              G   15:31:08      957.93 170.02   5          547.108  41.560
    94 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   26              G   15:30:02      957.37 171.85  14  <  96>  545.733   0.000
    95 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   79                  15:18:29      956.67 173.67  23  < 106>  534.284   0.000
    96 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   23              G   15:30:45      956.17 175.50  15  < 104>  545.733   0.000
    97 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4   38              G   15:22:55      955.87 177.33   7          538.075   0.000
    98 MYRDZIO JERZY                   4   54                  15:23:11      955.65 179.16  16          538.208   0.000
    99 MYRDZIO STANISŁAW               4   37              G   15:22:33      955.46 180.99   6  < 100>  537.492   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   100 MYRDZIO STANISŁAW               4   21              G   15:23:06      954.52 182.82   7          537.492   0.000
   101 KASOWSKA KATARZYNA              4    2              GC  15:14:09      953.82 184.64   3          528.557  40.830
   102 DOMINIAK ANDRZEJ                4    6              G   15:28:03      953.76 186.47  27-  3-  3  541.783  40.730
   103 DOMINIAK ANDRZEJ                4    8              G   15:28:04      953.73 188.30   2  < 109>  541.783  40.640
   104 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4    7              G   15:32:24      953.41 190.13  16          545.733   0.000
   105 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   31              G   15:24:56      953.37 191.96  16  < 108>  538.590   0.000
   106 CHMIELNICKI DARIUSZ             4    8              G   15:21:16      951.93 193.78  24  < 107>  534.284   0.000
   107 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   19              G   15:22:02      950.63 195.61  25          534.284   0.000
   108 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   41              G   15:27:37      948.86 197.44  17          538.590   0.000
   109 DOMINIAK ANDRZEJ                4   12              G   15:31:08      948.61 199.27   3          541.783  40.090
   110 KIEL HENRYK                     4   28              G   15:18:51      947.87 201.10   2          529.719  40.000
   ------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:5
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   ---------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
   111 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   68                  15:28:28      947.44   0.00  18          538.590   0.000
   112 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   27              G   15:23:56      947.42   0.00  26          534.284   0.000
   113 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   61                  15:36:02      947.40   0.00  17          545.733   0.000
   114 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   45              G   15:24:00      947.31   0.00  27          534.284   0.000
   115 MYRDZIO JERZY                   4   30              G   15:28:23      946.91   0.00  17          538.208   0.000
                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !              
                                                ------------------ 



            PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.                      
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  6, z dnia 03.06.18 GENTHIN-2                                
            Całość [ 5]                                                         
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 CHMIELNICKI     DARIUSZ         4    70    6    29   177.59     
              2 CZYŻOWICZ       ANDRZEJ         4    73    6    17   173.83     
              3 MYRDZIO         JERZY           4    60    6    16   173.20     
              4 ADAMCZYK  MAREK JERZY           4    43    6     9   167.19     
              5 DZIUBIŃSKI      MIECZYSŁAW      4    47    6    11   167.14     
              6 CZARNECKI       KRZYSZTOF       4    83    6    18   166.23     
              7 KASOWSKA        KATARZYNA       4    31    6    11   163.81     
              8 DRĄG            AGNIESZKA       4    38    6    13   163.03     
              9 KIEL            HENRYK          4    41    6    10   160.72     
             10 MYRDZIO         STANISŁAW       4    53    6    12   157.75     
             11 DOMINIAK        ANDRZEJ         4    35    6     6   154.32     
             12 FIL             BOGUSŁAW        4    30    6     7   143.44     
             13 SZEWCZYK        MARCIN          4    24    4     4    92.70     
             14 PROCYSZYN       RYSZARD         4    39    3     3    75.68     
             15 SZABELKOWSKI    WOJCIECH        4    22    3     3    73.31     
             16 DŁUGOSZ         ADAM            4    24    3     3    72.92     
             17 BINKOWSKI       MIŁUCH          4    18    3     3    69.78     
             18 KOZŁOWSKI       JAN             4    29    2     2    50.79     
             19 ZŁOTKOWSKI      ANDRZEJ         4    28    1     1    27.30     
             20 CZERYBA         MARIUSZ         4    17    1     1    20.62     
             21 GAJEWSKI        MATEUSZ         4    22    0     0     0.00     
             22 SZALA           TOMASZ          4    13    0     0     0.00     
             23 PAWŁOWSKI       ANDRZEJ         4    12    0     0     0.00     
             24 STEMPNIEWICZ    STANISŁAW       4     7    0     0     0.00     
             25 PRZYTOCKI       STANISŁAW       4    24    0     0     0.00     
             26 HUKIEWICZ       ŁUKASZ          4     8    0     0     0.00 

                                                    
            PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.                      
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  6, z dnia 03.06.18 GENTHIN-2                                
            Typowane [ 1]                                                       
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 CHMIELNICKI     DARIUSZ         4    70    5    29   131.81     
              2 MYRDZIO         STANISŁAW       4    53    5    12   127.97     
              3 DRĄG            AGNIESZKA       4    38    5    13   126.74     
              4 MYRDZIO         JERZY           4    60    4    16   118.70     
              5 DZIUBIŃSKI      MIECZYSŁAW      4    47    4    11   104.28     
              6 KASOWSKA        KATARZYNA       4    31    4    11   100.50     
              7 FIL             BOGUSŁAW        4    30    4     7    94.27     
              8 SZEWCZYK        MARCIN          4    24    4     4    92.70     
              9 KIEL            HENRYK          4    41    3    10    81.90     
             10 CZARNECKI       KRZYSZTOF       4    83    3    18    79.77     
             11 CZYŻOWICZ       ANDRZEJ         4    73    2    17    58.15     
             12 PROCYSZYN       RYSZARD         4    39    2     3    49.89     
             13 ADAMCZYK  MAREK JERZY           4    43    2     9    49.49     
             14 DŁUGOSZ         ADAM            4    24    2     3    47.47     
             15 DOMINIAK        ANDRZEJ         4    35    2     6    46.91     
             16 SZABELKOWSKI    WOJCIECH        4    22    2     3    46.74     
             17 KOZŁOWSKI       JAN             4    29    1     2    27.64     
             18 CZERYBA         MARIUSZ         4    17    1     1    20.62     
             19 GAJEWSKI        MATEUSZ         4    22    0     0     0.00     
             20 SZALA           TOMASZ          4    13    0     0     0.00     
             21 PAWŁOWSKI       ANDRZEJ         4    12    0     0     0.00     
             22 BINKOWSKI       MIŁUCH          4    18    0     3     0.00     
             23 STEMPNIEWICZ    STANISŁAW       4     7    0     0     0.00     
             24 PRZYTOCKI       STANISŁAW       4    24    0     0     0.00     
             25 HUKIEWICZ       ŁUKASZ          4     8    0     0     0.00     
             26 ZŁOTKOWSKI      ANDRZEJ         4    28    0     1     0.00      



              PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.                     
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR  6                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  GENTHIN-2 z dnia 03.06.18                           
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 52:20:53.4 N 12:09:37.0 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  9,18,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  322.971 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   26                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:   891                           
      5.Ilość konkursów.......................:  179                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1376.44                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1036.03                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:13,12,54                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:14,30,05                         
     10.Czas trwania konkursu.................:1 godz. 17 min. 11 sek.          
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Wszystkie wsadzone liczy się   6 konkursów                               
       Punkty stałe  30.0- gradacja                                             
       ECałość [ 5]F                                                          
                                                                                
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Sekcja          | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 4  | Winsko                  |   26   |  891   |  179  |20.09|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |   26   |  891   |  179  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
      Jan Benedykt                                                              
      606423015                                                                 
       ----------------                                  ------------------ 

    
                                                                               
                                       PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.    
                                                      -   1 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr  6.           
                                         z lotu GENTHIN-2, w dniu 03.06.18      
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Se|    NUMER OBRĄCZKI   | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |
  |   |                              |  |        RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
     1 MYRDZIO JERZY                   4   49              GS  13:12:54     1376.44   1.12  60- 16-  6  323.326  30.000
     2 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   81                  13:12:59     1357.31   2.24  70- 29-  6  318.946  29.940
     3 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   11              G   13:25:20     1335.87   3.37  73- 17-  6  330.406  29.890
     4 CHMIELNICKI DARIUSZ             4    5              G   13:17:10     1333.57   4.49   2  <   5>  318.946  29.830
     5 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   19              G   13:17:48     1330.05   5.61   3  <   8>  318.946  29.780
     6 ADAMCZYK  MAREK & JERZY         4   10              G   13:29:24     1321.99   6.73  43-  9-  6  332.348  29.720
     7 MYRDZIO JERZY                   4   31              GS  13:24:10     1313.44   7.86   2  <   9>  323.326  29.660
     8 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   39              G   13:22:16     1305.73   8.98   4  <  14>  318.946  29.610
     9 MYRDZIO JERZY                   4   11              GS  13:26:57     1298.76  10.10   3  <  10>  323.326  29.550
    10 MYRDZIO JERZY                   4   16              GS  13:27:05     1298.06  11.22   4  <  47>  323.326  29.490
    11 ADAMCZYK  MAREK & JERZY         4   24              G   13:34:15     1296.97  12.35   2  <  25>  332.348  29.440
    12 KIEL HENRYK                     4   49              GS  13:20:49     1295.17  13.47  41- 10-  6  314.489  29.380
    13 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   32              GS  13:34:26     1288.47  14.59   2  <  17>  330.406  29.330
    14 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   23              G   13:27:28     1278.51  15.71   5  <  16>  318.946  29.270
    15 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   19              GS  13:31:26     1274.61  16.84  83- 18-  6  323.029  29.210
    16 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   53                  13:28:38     1272.56  17.96   6  <  18>  318.946  29.160
    17 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   36              G   13:38:09     1270.06  19.08   3  <  19>  330.406  29.100
    18 CHMIELNICKI DARIUSZ             4    1              G   13:30:13     1264.57  20.20   7  <  24>  318.946   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    19 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   33              G   13:39:18     1264.47  21.32   4  <  22>  330.406  28.990
    20 DOMINIAK ANDRZEJ                4   32              G   13:36:42     1259.17  22.45  35-  6-  6  325.747  28.930
    21 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4   14              G   13:35:04     1257.12  23.57  47- 11-  6  323.163  28.880
    22 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   24              GC  13:41:18     1254.87  24.69   5  <  42>  330.406  28.820
    23 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   38              GS  13:35:40     1253.67  25.81   2  <  29>  323.029  28.760
    24 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   15              GC  13:32:47     1251.83  26.94   8  <  35>  318.946   0.000
    25 ADAMCZYK  MAREK & JERZY         4   21              GS  13:43:57     1249.66  28.06   3  <  34>  332.348  28.650
    26 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4    2              GS  13:37:05     1247.33  29.18   2  <  27>  323.163  28.600
    27 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4    1              GS  13:37:18     1246.29  30.30   3  <  36>  323.163  28.540
    28 DOMINIAK ANDRZEJ                4    2              G   13:39:27     1245.93  31.43   2  <  37>  325.747  28.480
    29 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   73                  13:37:20     1245.61  32.55   3  <  54>  323.029  28.430
    30 KASOWSKA KATARZYNA              4   11              GC  13:30:54     1242.89  33.67  31- 11-  6  314.326  28.370
    31 KASOWSKA KATARZYNA              4   14              G   13:31:01     1242.31  34.79   2  <  41>  314.326  28.310
    32 KIEL HENRYK                     4   14              G   13:31:14     1241.89  35.91   2  <  57>  314.489  28.260
    33 DRĄG AGNIESZKA                  4   17              GC  13:31:39     1235.47  37.04  38- 13-  6  313.378  28.200
    34 ADAMCZYK  MAREK & JERZY         4   35              G   13:49:29     1224.19  38.16   4  <  72>  332.348  28.150
    35 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   26              G   13:38:58     1222.17  39.28   9  <  39>  318.946   0.000
    36 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4   28              G   13:42:33     1221.56  40.40   4  <  59>  323.163  28.030
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    37 DOMINIAK ANDRZEJ                4   12              G   13:44:56     1220.33  41.53   3  < 111>  325.747  27.980
    38 DRĄG AGNIESZKA                  4   13              GC  13:34:55     1219.77  42.65   2  <  48>  313.378  27.920
    39 CHMIELNICKI DARIUSZ             4    9              GS  13:39:38     1219.06  43.77  10  <  46>  318.946   0.000
    40 MYRDZIO STANISŁAW               4   10              GC  13:43:37     1213.90  44.89  53- 12-  6  322.433  27.810
    41 KASOWSKA KATARZYNA              4   24              GC  13:37:11     1212.76  46.02   3  <  60>  314.326  27.750
    42 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   61                  13:50:34     1212.20  47.14   6  <  45>  330.406  27.700
    43 KOZŁOWSKI JAN                   4   12              GS  13:50:55     1210.10  48.26  29-  2-  2  330.257  27.640
    44 MYRDZIO STANISŁAW               4   16              GC  13:44:46     1208.67  49.38   2  <  52>  322.433  27.580
    45 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   19              G   13:51:56     1206.16  50.51   7  <  50>  330.406   0.000
    46 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   94                  13:43:09     1202.89  51.63  11  <  55>  318.946   0.000
    47 MYRDZIO JERZY                   4   30              G   13:46:57     1202.18  52.75   5  <  53>  323.326  27.420
    48 DRĄG AGNIESZKA                  4    6              G   13:39:05     1200.30  53.87   3  <  51>  313.378  27.360
    49 ZŁOTKOWSKI ANDRZEJ              4   81                  13:39:17     1200.17  54.99  28-  1-  1  313.583  27.300
    50 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   65                  13:53:30     1199.30  56.12   8  <  64>  330.406   0.000
    51 DRĄG AGNIESZKA                  4   23              G   13:40:08     1195.49  57.24   4  <  68>  313.378  27.190
    52 MYRDZIO STANISŁAW               4    7              GS  13:48:09     1193.53  58.36   3  <  73>  322.433  27.130
    53 MYRDZIO JERZY                   4   14              G   13:48:55     1193.45  59.48   6  <  56>  323.326  27.080
    54 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   26              G   13:48:57     1192.21  60.61   4  <  61>  323.029  27.020
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    55 CHMIELNICKI DARIUSZ             4    4              G   13:45:34     1192.02  61.73  12  <  58>  318.946   0.000
    56 MYRDZIO JERZY                   4   61                  13:49:55     1189.06  62.85   7  <  91>  323.326   0.000
    57 KIEL HENRYK                     4    6              GC  13:42:35     1188.62  63.97   3  <  74>  314.489  26.850
    58 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   57                  13:46:24     1188.32  65.10  13  <  75>  318.946   0.000
    59 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4   34              G   13:51:12     1182.88  66.22   5  <  66>  323.163  26.740
    60 KASOWSKA KATARZYNA              4    9              G   13:43:49     1182.49  67.34   4  <  65>  314.326  26.690
    61 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   34              G   13:51:35     1180.73  68.46   5  <  69>  323.029  26.630
    62 SZABELKOWSKI WOJCIECH           4   32              G   13:52:17     1180.20  69.58  22-  3-  3  323.708  26.570
    63 PROCYSZYN RYSZARD               4    8              GS  13:51:44     1178.59  70.71  39-  3-  3  322.618  26.520
    64 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   21              G   13:58:35     1177.57  71.83   9  <  84>  330.406   0.000
    65 KASOWSKA KATARZYNA              4   23              G   13:45:31     1174.98  72.95   5  <  67>  314.326  26.400
    66 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4    3              G   13:53:19     1173.79  74.07   6  <  83>  323.163  26.350
    67 KASOWSKA KATARZYNA              4   42              G   13:45:55     1173.22  75.20   6  < 103>  314.326  26.290
    68 DRĄG AGNIESZKA                  4   12              GC  13:45:24     1171.95  76.32   5  <  70>  313.378  26.240
    69 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   17              G   13:54:00     1170.40  77.44   6  <  80>  323.029  26.180
    70 DRĄG AGNIESZKA                  4   39              G   13:45:53     1169.83  78.56   6  <  71>  313.378  26.120
    71 DRĄG AGNIESZKA                  4    3              G   13:45:56     1169.61  79.69   7  <  87>  313.378   0.000
    72 ADAMCZYK  MAREK & JERZY         4    5              G   14:02:22     1168.73  80.81   5  <  86>  332.348  26.010
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    73 MYRDZIO STANISŁAW               4   11              G   13:54:12     1167.39  81.93   4  <  77>  322.433  25.960
    74 KIEL HENRYK                     4   35              G   13:47:26     1167.22  83.05   4  <  78>  314.489  25.900
    75 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   36              G   13:51:36     1165.74  84.18  14  <  81>  318.946   0.000
    76 PROCYSZYN RYSZARD               4   51                  13:54:50     1165.39  85.30   2  < 119>  322.618  25.790
    77 MYRDZIO STANISŁAW               4    6              G   13:54:55     1164.37  86.42   5  < 116>  322.433  25.730
    78 KIEL HENRYK                     4   10              GS  13:48:27     1162.84  87.54   5  <  96>  314.489  25.670
    79 SZEWCZYK MARCIN                 4   33              G   13:52:31     1160.87  88.66  24-  4-  4  318.678  25.620
    80 CZARNECKI KRZYSZTOF             4  115                  13:56:21     1160.51  89.79   7  <  97>  323.029   0.000
    81 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   18              G   13:53:10     1159.10  90.91  15  <  85>  318.946   0.000
    82 DŁUGOSZ ADAM                    4   38              G   13:58:57     1158.28  92.03  24-  3-  3  325.420  25.450
    83 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4   66                  13:57:08     1157.74  93.15   7  <  95>  323.163   0.000
    84 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   18              G   14:03:49     1156.01  94.28  10  <  94>  330.406   0.000
    85 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   11              GC  13:54:58     1151.57  95.40  16  <  89>  318.946   0.000
    86 ADAMCZYK  MAREK & JERZY         4   58                  14:06:42     1151.19  96.52   6  < 161>  332.348  25.220
    87 DRĄG AGNIESZKA                  4   25              G   13:50:24     1150.43  97.64   8  <  99>  313.378   0.000
    88 FIL BOGUSŁAW                    4   20              GS  14:07:06     1145.30  98.77  30-  7-  6  331.107  25.110
    89 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   10              GC  13:56:43     1144.34  99.89  17  <  90>  318.946   0.000
    90 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   45              G   13:56:50     1143.86 101.01  18  <  92>  318.946   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    91 MYRDZIO JERZY                   4   69                  14:01:29     1140.55 102.13   8  < 107>  323.326   0.000
    92 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   34              GS  13:58:10     1138.42 103.25  19  <  93>  318.946   0.000
    93 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   32              G   13:58:23     1137.54 104.38  20  < 109>  318.946   0.000
    94 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4    3              G   14:09:10     1134.77 105.50  11  < 114>  330.406   0.000
    95 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4    9              G   14:03:28     1132.05 106.62   8  < 105>  323.163   0.000
    96 KIEL HENRYK                     4    2              G   13:55:59     1131.32 107.74   6  < 125>  314.489  24.660
    97 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   28              G   14:04:58     1125.67 108.87   8  <  98>  323.029   0.000
    98 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   20              G   14:05:02     1125.41 109.99   9  < 112>  323.029   0.000
    99 DRĄG AGNIESZKA                  4   41              G   13:56:41     1124.50 111.11   9  < 118>  313.378   0.000
   100 SZEWCZYK MARCIN                 4    8              G   14:02:17     1120.99 112.23   2  < 135>  318.678  24.440
   101 SZABELKOWSKI WOJCIECH           4    2              GS  14:07:33     1117.97 113.36   2  < 137>  323.708  24.380
   102 FIL BOGUSŁAW                    4   56                  14:14:14     1117.72 114.48   2  < 108>  331.107  24.330
   103 KASOWSKA KATARZYNA              4   10              GC  13:59:22     1117.14 115.60   7  < 140>  314.326   0.000
   104 DŁUGOSZ ADAM                    4   47              G   14:09:44     1115.47 116.72   2  < 121>  325.420  24.210
   105 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4   16              GC  14:08:00     1114.36 117.85   9  < 117>  323.163   0.000
   106 BINKOWSKI      & MIŁUCH         4   65                  14:10:27     1112.94 118.97  18-  3-  3  325.480  24.100
   107 MYRDZIO JERZY                   4   70                  14:09:08     1110.58 120.09   9  < 130>  323.326   0.000
   108 FIL BOGUSŁAW                    4    7              GS  14:16:23     1109.67 121.21   3  < 110>  331.107  23.990
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   109 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   70                  14:05:26     1109.64 122.33  21  < 122>  318.946   0.000
   110 FIL BOGUSŁAW                    4   41              G   14:16:43     1108.43 123.46   4  < 113>  331.107  23.880
   111 DOMINIAK ANDRZEJ                4    3              GS  14:11:57     1108.17 124.58   4  < 124>  325.747  23.820
   112 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   11              G   14:09:53     1106.71 125.70  10  < 139>  323.029   0.000
   113 FIL BOGUSŁAW                    4    4              GS  14:17:23     1105.96 126.82   5  < 136>  331.107  23.710
   114 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   31              G   14:16:57     1105.22 127.95  12  < 131>  330.406   0.000
   115 BINKOWSKI      & MIŁUCH         4   23              G   14:12:51     1103.88 129.07   2  < 142>  325.480  23.600
   116 MYRDZIO STANISŁAW               4    1              G   14:10:54     1100.83 130.19   6  < 127>  322.433  23.540
   117 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4   42              G   14:12:16     1098.20 131.31  10  < 126>  323.163   0.000
   118 DRĄG AGNIESZKA                  4   32              G   14:04:20     1094.45 132.44  10  < 120>  313.378   0.000
   119 PROCYSZYN RYSZARD               4   39              GS  14:13:02     1093.50 133.56   3          322.618  23.370
   120 DRĄG AGNIESZKA                  4    1              GS  14:04:39     1093.24 134.68  11  < 151>  313.378   0.000
   121 DŁUGOSZ ADAM                    4   34              G   14:16:20     1090.79 135.80   3          325.420  23.260
   122 CHMIELNICKI DARIUSZ             4    6              G   14:10:48     1089.30 136.92  22  < 128>  318.946   0.000
   123 KOZŁOWSKI JAN                   4    3              G   14:21:13     1089.18 138.05   2          330.257  23.150
   124 DOMINIAK ANDRZEJ                4    8              GS  14:17:10     1088.85 139.17   5  < 143>  325.747  23.090
   125 KIEL HENRYK                     4   19              G   14:06:50     1088.83 140.29   7  < 132>  314.489   0.000
   126 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4    4              GS  14:14:57     1088.27 141.41  11          323.163   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   127 MYRDZIO STANISŁAW               4   26              GC  14:14:23     1087.89 142.54   7  < 134>  322.433   0.000
   128 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   16              G   14:11:16     1087.56 143.66  23  < 128>  318.946   0.000
   128 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   66                  14:11:16     1087.56 143.66  24  < 148>  318.946   0.000
   130 MYRDZIO JERZY                   4   80                  14:15:18     1087.54 145.90  10  < 144>  323.326   0.000
   131 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4    6              G   14:22:01     1086.80 147.03  13  < 133>  330.406   0.000
   132 KIEL HENRYK                     4   26              G   14:07:37     1085.88 148.15   8  < 157>  314.489   0.000
   133 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   47              G   14:22:40     1084.48 149.27  14  < 152>  330.406   0.000
   134 MYRDZIO STANISŁAW               4    4              GC  14:16:02     1081.87 150.39   8  < 138>  322.433   0.000
   135 SZEWCZYK MARCIN                 4   45              G   14:12:44     1081.24 151.52   3  < 176>  318.678  22.470
   136 FIL BOGUSŁAW                    4   70                  14:24:33     1080.11 152.64   6  < 153>  331.107  22.420
   137 SZABELKOWSKI WOJCIECH           4   10              GC  14:18:24     1077.59 153.76   3          323.708  22.360
   138 MYRDZIO STANISŁAW               4    3              G   14:17:14     1077.53 154.88   9  < 154>  322.433   0.000
   139 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   99                  14:18:10     1076.17 156.00  11  < 141>  323.029   0.000
   140 KASOWSKA KATARZYNA              4   22              G   14:10:18     1075.35 157.13   8  < 149>  314.326   0.000
   141 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   63                  14:18:28     1075.09 158.25  12  < 147>  323.029   0.000
   142 BINKOWSKI      & MIŁUCH         4   18              G   14:20:53     1074.61 159.37   3          325.480  22.080
   143 DOMINIAK ANDRZEJ                4   63                  14:21:26     1073.54 160.49   6          325.747  22.020
   144 MYRDZIO JERZY                   4   27              G   14:19:12     1073.46 161.62  11  < 145>  323.326   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   145 MYRDZIO JERZY                   4   46              G   14:19:16     1073.22 162.74  12  < 146>  323.326   0.000
   146 MYRDZIO JERZY                   4   81                  14:19:20     1072.99 163.86  13  < 172>  323.326   0.000
   147 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   50              GS  14:19:12     1072.47 164.98  13  < 155>  323.029   0.000
   148 CHMIELNICKI DARIUSZ             4    2              G   14:15:59     1070.35 166.11  25  < 150>  318.946   0.000
   149 KASOWSKA KATARZYNA              4   13              G   14:12:04     1068.89 167.23   9  < 169>  314.326   0.000
   150 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   21              G   14:16:36     1068.14 168.35  26  < 165>  318.946   0.000
   151 DRĄG AGNIESZKA                  4    5              G   14:11:25     1068.03 169.47  12  < 160>  313.378   0.000
   152 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   22              G   14:27:33     1067.38 170.59  15  < 167>  330.406   0.000
   153 FIL BOGUSŁAW                    4   26              GS  14:28:38     1065.91 171.72   7          331.107   0.000
   154 MYRDZIO STANISŁAW               4   41              G   14:20:31     1065.84 172.84  10  < 159>  322.433   0.000
   155 CZARNECKI KRZYSZTOF             4    9              G   14:21:39     1063.82 173.96  14  < 156>  323.029   0.000
   156 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   56                  14:22:04     1062.36 175.08  15  < 170>  323.029   0.000
   157 KIEL HENRYK                     4   18              G   14:14:14     1061.63 176.21   9  < 158>  314.489   0.000
   158 KIEL HENRYK                     4   29              G   14:14:25     1060.97 177.33  10          314.489   0.000
   159 MYRDZIO STANISŁAW               4   14              G   14:22:31     1058.84 178.45  11  < 163>  322.433   0.000
   160 DRĄG AGNIESZKA                  4   14              GC  14:14:23     1057.34 179.57  13          313.378   0.000
   161 ADAMCZYK  MAREK & JERZY         4   14              G   14:32:29     1056.81 180.70   7  < 162>  332.348   0.000
   162 ADAMCZYK  MAREK & JERZY         4    6              G   14:32:35     1056.47 181.82   8  < 164>  332.348   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   163 MYRDZIO STANISŁAW               4   42              G   14:24:52     1050.73 182.94  12          322.433   0.000
   164 ADAMCZYK  MAREK & JERZY         4   22              GS  14:34:26     1050.29 184.06   9          332.348   0.000
   165 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   52                  14:21:43     1050.14 185.19  27  < 166>  318.946   0.000
   166 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   60                  14:22:18     1048.13 186.31  28  < 174>  318.946   0.000
   167 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4  102                  14:33:15     1048.08 187.43  16  < 178>  330.406   0.000
   168 CZERYBA MARIUSZ                 4   42              GS  14:25:49     1047.70 188.55  17-  1-  1  322.499  20.620
   169 KASOWSKA KATARZYNA              4   19              G   14:18:10     1047.17 189.67  10  < 177>  314.326   0.000
   170 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   12              G   14:26:29     1047.15 190.80  16  < 171>  323.029   0.000
   171 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   47              G   14:26:40     1046.53 191.92  17  < 175>  323.029   0.000
   172 MYRDZIO JERZY                   4   10              G   14:27:26     1044.90 193.04  14  < 173>  323.326   0.000
   173 MYRDZIO JERZY                   4   63                  14:28:14     1042.20 194.16  15  < 179>  323.326   0.000
   174 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   83                  14:24:24     1040.95 195.29  29          318.946   0.000
   175 CZARNECKI KRZYSZTOF             4    4              G   14:28:20     1040.91 196.41  18          323.029   0.000
   176 SZEWCZYK MARCIN                 4    4              G   14:24:33     1039.56 197.53   4          318.678  20.170
   177 KASOWSKA KATARZYNA              4   15              GS  14:20:27     1039.27 198.65  11          314.326   0.000
   178 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   79                  14:35:57     1039.18 199.78  17          330.406   0.000
   179 MYRDZIO JERZY                   4   42              G   14:30:05     1036.03 200.90  16          323.326   0.000
   ------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:5
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   ---------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
   180 MYRDZIO STANISŁAW               4   56                  14:29:19     1035.71   0.00  13          322.433   0.000
   181 ADAMCZYK  MAREK & JERZY         4    1              G   14:39:16     1034.49   0.00  10          332.348   0.000
   182 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4   38              GS  14:30:40     1033.57   0.00  12          323.163   0.000
   183 MYRDZIO STANISŁAW               4   61                  14:31:02     1030.03   0.00  14          322.433   0.000
   184 MYRDZIO STANISŁAW               4    8              G   14:31:06     1029.81   0.00  15          322.433   0.000
                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !              
                                                ------------------    



            PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.                      
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  7, z dnia 10.06.18 MINDEN-3                                 
            Całość [ 5]                                                         
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 CZYŻOWICZ       ANDRZEJ         4    60    5    15   246.62     
              2 CHMIELNICKI     DARIUSZ         4    66    5    25   243.79     
              3 CZARNECKI       KRZYSZTOF       4    57    5    17   243.27     
              4 MYRDZIO         JERZY           4    47    5    11   239.06     
              5 KIEL            HENRYK          4    16    5     5   227.58     
              6 ADAMCZYK  MAREK JERZY           4    27    4     4   186.73     
              7 DZIUBIŃSKI      MIECZYSŁAW      4    10    4     4   176.53     
              8 SZABELKOWSKI    WOJCIECH        4    24    3     3   140.53     
              9 MYRDZIO         STANISŁAW       4    38    3     3   131.79     
             10 SZEWCZYK        MARCIN          4    11    3     3   125.79     
             11 GAJEWSKI        MATEUSZ         4    21    3     3   124.42     
             12 DOMINIAK        ANDRZEJ         4    22    2     2    91.68     
             13 BINKOWSKI       MIŁUCH          4     7    1     1    46.84     
             14 KASOWSKA        KATARZYNA       4    13    0     0     0.00     
             15 PROCYSZYN       RYSZARD         4    13    0     0     0.00     
             16 DŁUGOSZ         ADAM            4     9    0     0     0.00     
             17 FIL             BOGUSŁAW        4    23    0     0     0.00     
             18 STEMPNIEWICZ    STANISŁAW       4     8    0     0     0.00     
             19 PRZYTOCKI       STANISŁAW       4     7    0     0     0.00


                                                      
            PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.                      
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  7, z dnia 10.06.18 MINDEN-3                                 
            Typowane [ 1]                                                       
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 CZYŻOWICZ       ANDRZEJ         4    60    5    15   240.51     
              2 CHMIELNICKI     DARIUSZ         4    66    5    25   229.58     
              3 KIEL            HENRYK          4    16    5     5   227.58     
              4 DZIUBIŃSKI      MIECZYSŁAW      4    10    3     4   132.95     
              5 MYRDZIO         JERZY           4    47    3    11   132.43     
              6 CZARNECKI       KRZYSZTOF       4    57    3    17   130.95     
              7 SZEWCZYK        MARCIN          4    11    3     3   125.79     
              8 ADAMCZYK  MAREK JERZY           4    27    2     4    98.31     
              9 MYRDZIO         STANISŁAW       4    38    2     3    86.21     
             10 GAJEWSKI        MATEUSZ         4    21    2     3    82.74     
             11 SZABELKOWSKI    WOJCIECH        4    24    1     3    48.95     
             12 BINKOWSKI       MIŁUCH          4     7    1     1    46.84     
             13 KASOWSKA        KATARZYNA       4    13    0     0     0.00     
             14 PROCYSZYN       RYSZARD         4    13    0     0     0.00     
             15 DOMINIAK        ANDRZEJ         4    22    0     2     0.00     
             16 DŁUGOSZ         ADAM            4     9    0     0     0.00     
             17 FIL             BOGUSŁAW        4    23    0     0     0.00     
             18 STEMPNIEWICZ    STANISŁAW       4     8    0     0     0.00     
             19 PRZYTOCKI       STANISŁAW       4     7    0     0     0.00 



               PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.                     
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR  7                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  MINDEN-3 z dnia 10.06.18                            
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 52:17:08.6 N 08:55:30.0 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  9,00,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  539.279 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   19                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:   479                           
      5.Ilość konkursów.......................:   96                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1143.10                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:   751.45                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:16,47,24                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:20,51,00                         
     10.Czas trwania konkursu.................:4 godz.  3 min. 36 sek.          
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Wszystkie wsadzone liczy się   5 konkursów                               
       Punkty stałe  50.0- gradacja                                             
       ECałość [ 5]F                                                          
                                                                                
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Sekcja          | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 4  | Winsko                  |   19   |  479   |   96  |20.04|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |   19   |  479   |   96  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
      Jan Benedykt                                                              
      606423015                                                                 
       ----------------                                  ------------------   


  
                                                                               
                                       PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.    
                                                      -   1 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr  7.           
                                         z lotu MINDEN-3, w dniu 10.06.18       
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Se|    NUMER OBRĄCZKI   | CZAS   DZ.|SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |
  |   |                              |  |        RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
     1 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   57                  16:47:24     1143.10   2.09  66- 25-  5  534.284  50.000
     2 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   13              GC  17:08:41     1116.74   4.18  60- 15-  5  545.733  49.890
     3 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   40              GS  17:10:19     1113.02   6.26   2  <   4>  545.733  49.790
     4 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   19              GS  17:18:53     1093.91   8.35   3  <  10>  545.733  49.680
     5 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   60                  17:13:25     1082.83  10.44   2  <  15>  534.284  49.580
     6 ADAMCZYK  MAREK & JERZY         4   23              GC  17:34:12     1064.00  12.53  27-  4-  4  547.108  49.470
     7 MYRDZIO JERZY                   4   15              G   17:29:16     1056.83  14.61  47- 11-  5  538.208  49.370
     8 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   67                  17:32:23     1051.15  16.70  57- 17-  5  538.590  49.260
     9 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   41              G   17:33:12     1049.47  18.79   2  <  13>  538.590  49.160
    10 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   52                  17:40:14     1049.02  20.88   4  <  18>  545.733  49.050
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    11 SZABELKOWSKI WOJCIECH           4   32              GS  17:35:58     1047.09  22.96  24-  3-  3  540.262  48.950
    12 ADAMCZYK  MAREK & JERZY         4   22              GC  17:44:21     1043.40  25.05   2  <  30>  547.108  48.840
    13 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   59                  17:36:22     1043.04  27.14   3  <  19>  538.590  48.740
    14 MYRDZIO JERZY                   4   19              G   17:37:11     1040.65  29.23   2  <  24>  538.208  48.630
    15 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   28              G   17:35:31     1036.41  31.32   3  <  21>  534.284  48.530
    16 KIEL HENRYK                     4   13              GC  17:31:40     1035.28  33.40  16-  5-  5  529.719  48.420
    17 KIEL HENRYK                     4   26              GC  17:33:54     1030.78  35.49   2  <  45>  529.719  48.320
    18 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4    6              G   17:52:24     1025.04  37.58   5  <  32>  545.733  48.210
    19 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   47              G   17:47:08     1021.73  39.67   4  <  20>  538.590  48.110
    20 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   34              GC  17:47:56     1020.19  41.75   5  <  23>  538.590  48.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    21 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   22              G   17:43:59     1019.66  43.84   4  <  22>  534.284  47.890
    22 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   39              G   17:44:54     1017.88  45.93   5  <  25>  534.284  47.790
    23 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   19              G   17:51:41     1012.99  48.02   6  <  34>  538.590   0.000
    24 MYRDZIO JERZY                   4   11              GS  17:51:56     1011.80  50.10   3  <  26>  538.208  47.580
    25 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   10              GC  17:50:18     1007.51  52.19   6  <  28>  534.284   0.000
    26 MYRDZIO JERZY                   4   48              G   17:55:17     1005.46  54.28   4  <  38>  538.208  47.370
    27 SZABELKOWSKI WOJCIECH           4    5              G   18:04:14      992.70  56.37   2  <  55>  540.262  47.260
    28 CHMIELNICKI DARIUSZ             4    5              GC  18:01:37      986.46  58.46   7  <  33>  534.284   0.000
    29 DOMINIAK ANDRZEJ                4    6              G   18:11:21      982.65  60.54  22-  2-  2  541.783  47.050
    30 ADAMCZYK  MAREK & JERZY         4    6              G   18:18:21      979.87  62.63   3  <  82>  547.108  46.950
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    31 BINKOWSKI      & MIŁUCH         4   16              GC  18:13:38      977.02  64.72   7-  1-  1  540.913  46.840
    32 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   49              G   18:18:47      976.65  66.81   6  <  40>  545.733   0.000
    33 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   41              G   18:07:25      976.01  68.89   8  <  35>  534.284   0.000
    34 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   20              G   18:12:13      975.32  70.98   7  <  36>  538.590   0.000
    35 CHMIELNICKI DARIUSZ             4    9              GC  18:08:10      974.67  73.07   9  <  44>  534.284   0.000
    36 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   16              G   18:13:16      973.47  75.16   8  <  37>  538.590   0.000
    37 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   63                  18:16:05      968.54  77.24   9  <  39>  538.590   0.000
    38 MYRDZIO JERZY                   4   24              G   18:16:44      966.73  79.33   5  <  70>  538.208  46.110
    39 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   36              G   18:20:42      960.57  81.42  10  <  41>  538.590   0.000
    40 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   20              GS  18:32:41      952.94  83.51   7  <  42>  545.733   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    41 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   28              G   18:29:03      946.47  85.59  11  <  56>  538.590   0.000
    42 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   26              G   18:44:11      934.18  87.68   8  <  46>  545.733   0.000
    43 MYRDZIO STANISŁAW               4   10              G   18:36:40      932.07  89.77  38-  3-  3  537.492  45.580
    44 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   37              G   18:34:04      930.70  91.86  10  <  49>  534.284   0.000
    45 KIEL HENRYK                     4    8              GS  18:30:29      928.54  93.95   3  <  61>  529.719  45.370
    46 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   32              GC  18:48:50      926.80  96.03   9  <  47>  545.733   0.000
    47 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   83                  18:49:18      926.07  98.12  10  <  48>  545.733   0.000
    48 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4  116                  18:52:20      921.33 100.21  11  <  65>  545.733   0.000
    49 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   94                  18:41:51      918.25 102.30  11  <  51>  534.284   0.000
    50 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4    1              GS  18:47:48      915.41 104.38  10-  4-  4  538.075  44.840
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    51 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   17              G   18:58:50      892.21 106.47  12  <  54>  534.284   0.000
    52 DOMINIAK ANDRZEJ                4    8              G   19:09:17      889.21 108.56   2          541.783  44.630
    53 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4   21              GC  19:06:55      886.57 110.65   2  <  62>  538.075  44.530
    54 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   11              GC  19:04:59      883.14 112.73  13  <  57>  534.284   0.000
    55 SZABELKOWSKI WOJCIECH           4   29              G   19:20:01      871.37 114.82   3          540.262  44.320
    56 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   29              G   19:22:48      864.79 116.91  12  <  73>  538.590   0.000
    57 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   15              GC  19:32:53      844.21 119.00  14  <  58>  534.284   0.000
    58 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   56                  19:36:29      839.43 121.09  15  <  60>  534.284   0.000
    59 MYRDZIO STANISŁAW               4   26              GS  19:40:31      839.15 123.17   2  <  74>  537.492  43.890
    60 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   47              G   19:39:31      835.45 125.26  16  <  69>  534.284   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    61 KIEL HENRYK                     4    5              GS  19:37:06      831.45 127.35   4  <  79>  529.719  43.680
    62 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4   19              GC  19:47:31      830.98 129.44   3  <  62>  538.075  43.580
    62 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4   14              G   19:47:31      830.98 129.44   4          538.075  43.580
    64 SZEWCZYK MARCIN                 4    8              G   19:43:31      829.87 133.61  11-  3-  3  534.036  43.370
    65 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4    3              G   19:59:45      827.18 135.70  12  <  66>  545.733   0.000
    66 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   34              GS  19:59:47      827.14 137.79  13  <  67>  545.733   0.000
    67 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   91                  20:00:16      826.53 139.87  14  <  68>  545.733   0.000
    68 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   12              GS  20:03:10      822.92 141.96  15          545.733   0.000
    69 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   71                  19:52:57      818.26 144.05  17  <  77>  534.284   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    70 MYRDZIO JERZY                   4   16              GS  20:08:22      805.26 146.14   6  <  72>  538.208   0.000
    71 GAJEWSKI MATEUSZ                4    8              GC  20:21:37      801.36 148.23  21-  3-  3  546.218  42.630
    72 MYRDZIO JERZY                   4   45              G   20:11:47      801.16 150.31   7  <  75>  538.208   0.000
    73 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   38              GC  20:12:28      800.92 152.40  13  <  78>  538.590   0.000
    74 MYRDZIO STANISŁAW               4   32              GS  20:12:08      799.68 154.49   3          537.492  42.320
    75 MYRDZIO JERZY                   4   13              G   20:14:10      798.33 156.58   8  <  76>  538.208   0.000
    76 MYRDZIO JERZY                   4   27              GS  20:18:46      792.92 158.66   9  <  86>  538.208   0.000
    77 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   12              G   20:14:08      792.55 160.75  18  <  81>  534.284   0.000
    78 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   49              G   20:20:37      791.33 162.84  14  <  83>  538.590   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    79 KIEL HENRYK                     4    1              GC  20:09:51      790.80 164.93   5          529.719  41.790
    80 GAJEWSKI MATEUSZ                4   40              G   20:32:09      789.16 167.01   2  <  95>  546.218  41.680
    81 CHMIELNICKI DARIUSZ             4    3              GC  20:18:48      787.10 169.10  19  <  87>  534.284   0.000
    82 ADAMCZYK  MAREK & JERZY         4   12              G   20:36:14      785.81 171.19   4          547.108  41.470
    83 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   22              G   20:31:23      779.00 173.28  15  <  91>  538.590   0.000
    84 SZEWCZYK MARCIN                 4   10              G   20:30:24      773.52 175.37   2  <  85>  534.036  41.260
    85 SZEWCZYK MARCIN                 4    4              GS  20:34:06      769.39 177.45   3          534.036  41.160
    86 MYRDZIO JERZY                   4   12              G   20:41:22      767.37 179.54  10  <  94>  538.208   0.000
    87 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   51                  20:38:14      765.19 181.63  20  <  88>  534.284   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    88 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   14              G   20:41:50      761.27 183.72  21  <  89>  534.284   0.000
    89 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   88                  20:42:18      760.76 185.80  22  <  90>  534.284   0.000
    90 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   70                  20:42:23      760.67 187.89  23  <  92>  534.284   0.000
    91 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   50              GC  20:48:09      760.56 189.98  16  <  93>  538.590   0.000
    92 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   45              G   20:42:59      760.02 192.07  24  <  96>  534.284   0.000
    93 CZARNECKI KRZYSZTOF             4    9              G   20:50:43      757.81 194.15  17          538.590   0.000
    94 MYRDZIO JERZY                   4   42              G   20:55:12      752.53 196.24  11          538.208   0.000
    95 GAJEWSKI MATEUSZ                4   20              GS  21:06:16      752.09 198.33   3          546.218  40.110
    96 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   53                  20:51:00      751.45 200.42  25          534.284   0.000
   ------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:5
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   ---------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
    97 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   45              G   21:07:55    20:59:19   0.00  16          545.733   0.000
    98 DŁUGOSZ ADAM                    4   15              GS  21:03:23    21:01:19   0.00   9-  0-  0  540.826   0.000
    99 MYRDZIO JERZY                   4    1              G   21:01:25    21:02:50   0.00  12          538.208   0.000
   100 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   72                  21:06:18    21:12:58   0.00  26          534.284   0.000
   101 KIEL HENRYK                     4    6              G   21:04:14    21:16:59   0.00   6          529.719   0.000
                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !              
                                                ------------------ 


           PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.                      
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  8, z dnia 16.06.18 MINDEN-4                                 
            Całość [ 5]                                                         
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 CHMIELNICKI     DARIUSZ         4    61    5    26   246.48     
              2 CZARNECKI       KRZYSZTOF       4    52    5    16   238.92     
              3 MYRDZIO         JERZY           4    42    5    10   238.11     
              4 CZYŻOWICZ       ANDRZEJ         4    32    5     7   235.67     
              5 DRĄG            AGNIESZKA       4    28    5     5   215.41     
              6 ADAMCZYK  MAREK JERZY           4    21    3     3   140.27     
              7 DZIUBIŃSKI      MIECZYSŁAW      4    21    3     3   126.76     
              8 KIEL            HENRYK          4    12    2     2    91.08     
              9 SZEWCZYK        MARCIN          4    18    2     2    86.36     
             10 MYRDZIO         STANISŁAW       4    21    1     1    42.57     
             11 PROCYSZYN       RYSZARD         4    15    0     0     0.00     
             12 DOMINIAK        ANDRZEJ         4    14    0     0     0.00     
             13 DŁUGOSZ         ADAM            4     6    0     0     0.00     
             14 FIL             BOGUSŁAW        4    16    0     0     0.00     
             15 KOZŁOWSKI       JAN             4    11    0     0     0.00     
             16 PAWŁOWSKI       ANDRZEJ         4     5    0     0     0.00   

                                                    
            PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.                      
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  8, z dnia 16.06.18 MINDEN-4                                 
            Typowane [ 1]                                                       
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 CHMIELNICKI     DARIUSZ         4    61    5    26   244.45     
              2 CZYŻOWICZ       ANDRZEJ         4    32    5     7   230.13     
              3 MYRDZIO         JERZY           4    42    5    10   228.92     
              4 CZARNECKI       KRZYSZTOF       4    52    5    16   224.86     
              5 DRĄG            AGNIESZKA       4    28    3     5   128.52     
              6 DZIUBIŃSKI      MIECZYSŁAW      4    21    3     3   126.76     
              7 ADAMCZYK  MAREK JERZY           4    21    2     3    96.08     
              8 KIEL            HENRYK          4    12    2     2    91.08     
              9 SZEWCZYK        MARCIN          4    18    2     2    86.36     
             10 MYRDZIO         STANISŁAW       4    21    1     1    42.57     
             11 PROCYSZYN       RYSZARD         4    15    0     0     0.00     
             12 DOMINIAK        ANDRZEJ         4    14    0     0     0.00     
             13 DŁUGOSZ         ADAM            4     6    0     0     0.00     
             14 FIL             BOGUSŁAW        4    16    0     0     0.00     
             15 KOZŁOWSKI       JAN             4    11    0     0     0.00     
             16 PAWŁOWSKI       ANDRZEJ         4     5    0     0     0.00     
  



             PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.                     
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR  8                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  MINDEN-4 z dnia 16.06.18                            
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 52:17:08.6 N 08:55:30.0 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  5,40,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  538.793 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   16                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:   375                           
      5.Ilość konkursów.......................:   75                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1112.42                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1016.01                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:13,50,35                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:14,20,28                         
     10.Czas trwania konkursu.................:29 min. 53 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Wszystkie wsadzone liczy się   5 konkursów                               
       Punkty stałe  50.0- gradacja                                             
       ECałość [ 5]F                                                          
                                                                                
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Sekcja          | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 4  | Winsko                  |   16   |  375   |   75  |20.00|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |   16   |  375   |   75  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
      Jan Benedykt                                                              
      606423015                                                                 
       ----------------                                  ------------------    


 
                                                                               
                                       PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.    
                                                      -   1 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr  8.           
                                         z lotu MINDEN-4, w dniu 16.06.18       
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Se|    NUMER OBRĄCZKI   | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |
  |   |                              |  |        RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
     1 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   13              GC  13:50:35     1112.42   2.67  32-  7-  5  545.733  50.000
     2 CHMIELNICKI DARIUSZ             4    9              GC  13:44:09     1103.55   5.33  61- 26-  5  534.284  49.860
     3 CHMIELNICKI DARIUSZ             4    2              GC  13:45:08     1101.31   8.00   2  <   7>  534.284  49.730
     4 MYRDZIO JERZY                   4   34              G   13:48:44     1101.23  10.67  42- 10-  5  538.208  49.590
     5 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   67                  13:50:10     1098.79  13.33  52- 16-  5  538.590  49.460
     6 ADAMCZYK  MAREK & JERZY         4   28              GS  13:59:36     1095.09  16.00  21-  3-  3  547.108  49.320
     7 CHMIELNICKI DARIUSZ             4    3              GC  13:47:54     1095.07  18.67   3  <   8>  534.284  49.190
     8 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   34              GC  13:48:41     1093.31  21.33   4  <  11>  534.284  49.050
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     9 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   32              G   13:54:30     1089.16  24.00   2  <  10>  538.590  48.920
    10 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   50              GS  13:55:43     1086.49  26.67   3  <  27>  538.590  48.780
    11 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   45              G   13:53:38     1082.35  29.33   5  <  12>  534.284  48.650
    12 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   19              G   13:54:15     1081.00  32.00   6  <  14>  534.284   0.000
    13 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   20              GC  14:05:11     1080.27  34.67   2  <  16>  545.733  48.380
    14 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   22              G   13:55:17     1078.74  37.33   7  <  19>  534.284   0.000
    15 DRĄG AGNIESZKA                  4   12              GC  13:50:35     1077.90  40.00  28-  5-  5  528.798  48.110
    16 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4    6              G   14:06:21     1077.78  42.67   3  <  40>  545.733  47.970
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    17 MYRDZIO JERZY                   4   10              G   13:59:38     1077.21  45.33   2  <  18>  538.208  47.840
    18 MYRDZIO JERZY                   4   12              GS  14:02:24     1071.27  48.00   3  <  23>  538.208  47.700
    19 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   23              G   14:01:07     1066.19  50.67   8  <  21>  534.284   0.000
    20 KIEL HENRYK                     4    6              GC  13:56:59     1065.87  53.33  12-  2-  2  529.719  47.430
    21 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   27              G   14:03:00     1062.20  56.00   9  <  22>  534.284   0.000
    22 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   94                  14:03:07     1061.95  58.67  10  <  24>  534.284   0.000
    23 MYRDZIO JERZY                   4   15              GS  14:07:00     1061.55  61.33   4  <  31>  538.208  47.030
    24 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   37              G   14:03:43     1060.68  64.00  11  <  26>  534.284   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    25 ADAMCZYK  MAREK & JERZY         4   23              GC  14:16:05     1060.12  66.67   2  <  44>  547.108  46.760
    26 CHMIELNICKI DARIUSZ             4    5              GC  14:04:02     1060.02  69.33  12  <  30>  534.284   0.000
    27 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   15              GS  14:08:29     1059.21  72.00   4  <  36>  538.590  46.490
    28 DRĄG AGNIESZKA                  4   24              G   13:59:20     1059.01  74.67   2  <  71>  528.798  46.350
    29 SZEWCZYK MARCIN                 4   17              G   14:04:40     1058.20  77.33  18-  2-  2  534.036  46.220
    30 CHMIELNICKI DARIUSZ             4    4              G   14:05:09     1057.67  80.00  13  <  32>  534.284   0.000
    31 MYRDZIO JERZY                   4   13              GS  14:08:53     1057.63  82.67   5  <  43>  538.208  45.950
    32 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   87                  14:05:41     1056.56  85.33  14  <  33>  534.284   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    33 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   15              GC  14:05:42     1056.52  88.00  15  <  34>  534.284   0.000
    34 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   88                  14:05:54     1056.11  90.67  16  <  35>  534.284   0.000
    35 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   70                  14:07:10     1053.47  93.33  17  <  47>  534.284   0.000
    36 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   44              G   14:11:37     1052.72  96.00   5  <  37>  538.590  45.270
    37 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   33              G   14:11:55     1052.11  98.67   6  <  38>  538.590   0.000
    38 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   71                  14:12:41     1050.53 101.33   7  <  39>  538.590   0.000
    39 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   38              GS  14:13:24     1049.07 104.00   8  <  49>  538.590   0.000
    40 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   45              G   14:21:25     1046.64 106.67   4  <  41>  545.733  44.730
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    41 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   32              GC  14:21:43     1046.03 109.33   5  <  45>  545.733  44.590
    42 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4   39              GC  14:14:46     1045.28 112.00  21-  3-  3  538.075  44.460
    43 MYRDZIO JERZY                   4   16              GS  14:15:49     1043.41 114.67   6  <  46>  538.208   0.000
    44 ADAMCZYK  MAREK & JERZY         4   24              G   14:24:47     1042.54 117.33   3          547.108  44.190
    45 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   12              GC  14:24:42     1040.09 120.00   6  <  52>  545.733   0.000
    46 MYRDZIO JERZY                   4   27              GS  14:17:54     1039.21 122.67   7  <  50>  538.208   0.000
    47 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   47              G   14:14:20     1038.79 125.33  18  <  51>  534.284   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    48 KIEL HENRYK                     4    8              GC  14:10:01     1038.63 128.00   2          529.719  43.650
    49 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   41              G   14:18:44     1038.28 130.67   9  <  54>  538.590   0.000
    50 MYRDZIO JERZY                   4   43              G   14:18:35     1037.84 133.33   8  <  68>  538.208   0.000
    51 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   11              GC  14:15:17     1036.87 136.00  19  <  53>  534.284   0.000
    52 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   40              GC  14:26:36     1036.33 138.67   7          545.733   0.000
    53 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   72                  14:15:39     1036.14 141.33  20  <  55>  534.284   0.000
    54 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   20              GS  14:19:50     1036.08 144.00  10  <  59>  538.590   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    55 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   52                  14:16:51     1033.73 146.67  21  <  57>  534.284   0.000
    56 MYRDZIO STANISŁAW               4   10              GC  14:20:38     1032.38 149.33  21-  1-  1  537.492  42.570
    57 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   73                  14:17:57     1031.54 152.00  22  <  58>  534.284   0.000
    58 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   83                  14:18:33     1030.34 154.67  23  <  63>  534.284   0.000
    59 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   36              G   14:23:07     1029.58 157.33  11  <  61>  538.590   0.000
    60 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4   37              GS  14:23:58     1026.93 160.00   2  <  73>  538.075  42.030
    61 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   66                  14:24:39     1026.57 162.67  12  <  61>  538.590   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    61 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   34              GS  14:24:39     1026.57 162.67  13  <  64>  538.590   0.000
    63 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   57                  14:20:45     1025.99 168.00  24  <  65>  534.284   0.000
    64 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   29              G   14:25:09     1025.59 170.67  14  <  67>  538.590   0.000
    65 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   12              G   14:21:13     1025.07 173.33  25  <  66>  534.284   0.000
    66 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   79                  14:21:27     1024.61 176.00  26          534.284   0.000
    67 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   31              G   14:25:45     1024.42 178.67  15  <  70>  538.590   0.000
    68 MYRDZIO JERZY                   4   21              G   14:27:05     1021.11 181.33   9  <  69>  538.208   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    69 MYRDZIO JERZY                   4   38              G   14:27:14     1020.82 184.00  10          538.208   0.000
    70 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   19              G   14:27:45     1020.54 186.67  16          538.590   0.000
    71 DRĄG AGNIESZKA                  4   33              G   14:18:12     1020.45 189.33   3  <  72>  528.798  40.540
    72 DRĄG AGNIESZKA                  4   16              GS  14:18:59     1018.91 192.00   4  <  75>  528.798  40.410
    73 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4   21              GC  14:28:10     1018.76 194.67   3          538.075  40.270
    74 SZEWCZYK MARCIN                 4   43              G   14:24:30     1018.18 197.33   2          534.036  40.140
    75 DRĄG AGNIESZKA                  4    1              GS  14:20:28     1016.01 200.00   5          528.798  40.000
   ------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:5
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   ---------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
    76 MYRDZIO JERZY                   4   49              G   14:30:01     1015.46   0.00  11          538.208   0.000
    77 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4   36              G   14:30:06     1015.04   0.00   4          538.075   0.000
    78 DRĄG AGNIESZKA                  4    7              G   14:21:01     1014.94   0.00   6          528.798   0.000
    79 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   63                  14:30:58     1014.36   0.00  17          538.590   0.000
    80 KIEL HENRYK                     4   13              GC  14:23:21     1012.17   0.00   3          529.719   0.000
                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !              
                                                ------------------



            PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.                      
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  9, z dnia 24.06.18 GENTHIN-3                                
            Całość [ 5]                                                         
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 KIEL            HENRYK          4    35    6    10   172.76     
              2 CHMIELNICKI     DARIUSZ         4    53    6    17   171.27     
              3 CZYŻOWICZ       ANDRZEJ         4    57    6    22   167.87     
              4 MYRDZIO         JERZY           4    59    6    18   165.36     
              5 CZARNECKI       KRZYSZTOF       4    91    6    20   164.32     
              6 DRĄG            AGNIESZKA       4    37    6     7   164.26     
              7 KASOWSKA        KATARZYNA       4    23    6     8   155.83     
              8 DZIUBIŃSKI      MIECZYSŁAW      4    34    6     7   153.86     
              9 ADAMCZYK  MAREK JERZY           4    32    6     7   143.93     
             10 PROCYSZYN       RYSZARD         4    50    3     3    78.11     
             11 SZALA           TOMASZ          4    11    3     3    77.95     
             12 MYRDZIO         STANISŁAW       4    21    3     3    73.77     
             13 ZŁOTKOWSKI      ANDRZEJ         4    20    2     2    52.76     
             14 PAWŁOWSKI       ANDRZEJ         4     9    1     1    29.53     
             15 SZEWCZYK        MARCIN          4    18    0     0     0.00     
             16 GAJEWSKI        MATEUSZ         4    17    0     0     0.00     
             17 DOMINIAK        ANDRZEJ         4    20    0     0     0.00     
             18 DŁUGOSZ         ADAM            4    10    0     0     0.00     
             19 CZERYBA         MARIUSZ         4    19    0     0     0.00     
             20 KOZŁOWSKI       JAN             4    24    0     0     0.00

                                
            PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.                      
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  9, z dnia 24.06.18 GENTHIN-3                                
            Typowane [ 1]                                                       
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 CZYŻOWICZ       ANDRZEJ         4    57    5    22   138.42     
              2 CHMIELNICKI     DARIUSZ         4    53    5    17   125.67     
              3 KASOWSKA        KATARZYNA       4    23    5     8   123.23     
              4 DZIUBIŃSKI      MIECZYSŁAW      4    34    4     7   102.99     
              5 ADAMCZYK  MAREK JERZY           4    32    4     7    93.22     
              6 DRĄG            AGNIESZKA       4    37    3     7    82.05     
              7 SZALA           TOMASZ          4    11    3     3    77.95     
              8 KIEL            HENRYK          4    35    2    10    52.52     
              9 PAWŁOWSKI       ANDRZEJ         4     9    1     1    29.53     
             10 MYRDZIO         JERZY           4    59    1    18    28.98     
             11 CZARNECKI       KRZYSZTOF       4    91    1    20    28.66     
             12 MYRDZIO         STANISŁAW       4    21    0     3     0.00     
             13 SZEWCZYK        MARCIN          4    18    0     0     0.00     
             14 GAJEWSKI        MATEUSZ         4    17    0     0     0.00     
             15 PROCYSZYN       RYSZARD         4    50    0     3     0.00     
             16 DOMINIAK        ANDRZEJ         4    20    0     0     0.00     
             17 DŁUGOSZ         ADAM            4    10    0     0     0.00     
             18 CZERYBA         MARIUSZ         4    19    0     0     0.00     
             19 KOZŁOWSKI       JAN             4    24    0     0     0.00     
             20 ZŁOTKOWSKI      ANDRZEJ         4    20    0     2     0.00   



             PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.                     
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR  9                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  GENTHIN-3 z dnia 24.06.18                           
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 52:20:53.4 N 12:09:37.0 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  6,10,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  322.097 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   20                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:   640                           
      5.Ilość konkursów.......................:  128                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1579.40                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1276.51                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........: 9,29,01                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:10,16,22                         
     10.Czas trwania konkursu.................:47 min. 21 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Wszystkie wsadzone liczy się   6 konkursów                               
       Punkty stałe  30.0- gradacja                                             
       ECałość [ 5]F                                                          
                                                                                
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Sekcja          | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 4  | Winsko                  |   20   |  640   |  128  |20.00|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |   20   |  640   |  128  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
      Jan Benedykt                                                              
      606423015                                                                 
       ----------------                                  ------------------  



   
                                                                               
                                       PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.    
                                                      -   1 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr  9.           
                                         z lotu GENTHIN-3, w dniu 24.06.18      
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Se|    NUMER OBRĄCZKI   | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |
  |   |                              |  |        RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
     1 KASOWSKA KATARZYNA              4   34              G    9:29:01     1579.40   1.56  23-  8-  6  314.326  30.000
     2 KIEL HENRYK                     4   55                   9:34:59     1534.22   3.13  35- 10-  6  314.489  29.920
     3 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   81                   9:38:22     1530.70   4.69  53- 17-  6  318.946  29.840
     4 KIEL HENRYK                     4   47              GC   9:36:26     1523.44   6.25   2  <   9>  314.489  29.760
     5 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   58                   9:39:39     1521.33   7.81   2  <   6>  318.946  29.690
     6 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   60                   9:40:33     1514.82   9.38   3  <  11>  318.946  29.610
     7 PAWŁOWSKI ANDRZEJ               4   29              G    9:43:16     1507.39  10.94   9-  1-  1  321.475  29.530
     8 DRĄG AGNIESZKA                  4   23              GS   9:37:59     1506.75  12.50  37-  7-  6  313.378  29.450
     9 KIEL HENRYK                     4   44              G    9:39:18     1502.58  14.06   3  <  15>  314.489  29.370
    10 SZALA TOMASZ                    4   39              GS   9:42:07     1486.44  15.63  11-  3-  3  315.298  29.290
    11 CHMIELNICKI DARIUSZ             4    5              GC   9:45:05     1482.90  17.19   4  <  45>  318.946  29.210
    12 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   45              GC   9:54:23     1472.51  18.75  57- 22-  6  330.406  29.130
    13 KASOWSKA KATARZYNA              4   21              GS   9:43:44     1470.65  20.31   2  <  46>  314.326  29.060
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    14 MYRDZIO JERZY                   4   10              GS   9:50:15     1468.00  21.88  59- 18-  6  323.326  28.980
    15 KIEL HENRYK                     4   25              G    9:44:26     1466.61  23.44   4  <  29>  314.489  28.900
    16 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   67                   9:50:30     1464.98  25.00  91- 20-  6  323.029  28.820
    17 MYRDZIO JERZY                   4   63                   9:51:19     1460.92  26.56   2  <  20>  323.326  28.740
    18 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   31              GS   9:52:04     1454.65  28.13   2  <  35>  323.029  28.660
    19 DRĄG AGNIESZKA                  4    1              GS   9:46:09     1449.82  29.69   2  <  23>  313.378  28.580
    20 MYRDZIO JERZY                   4   42              G    9:53:33     1446.33  31.25   3  <  37>  323.326  28.500
    21 ZŁOTKOWSKI ANDRZEJ              4   28              G    9:47:33     1441.43  32.81  20-  2-  2  313.583  28.430
    22 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   13              GC   9:59:27     1439.99  34.38   2  <  25>  330.406  28.350
    23 DRĄG AGNIESZKA                  4    5              G    9:48:55     1431.49  35.94   3  <  31>  313.378  28.270
    24 SZALA TOMASZ                    4    3              GC   9:51:30     1423.47  37.50   2  < 122>  315.298  28.190
    25 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   32              GC  10:02:12     1422.94  39.06   3  <  32>  330.406  28.110
    26 PROCYSZYN RYSZARD               4    8              G    9:56:52     1422.06  40.63  50-  3-  3  322.618  28.030
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    27 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4   38              GS   9:57:34     1420.08  42.19  34-  7-  6  323.163  27.950
    28 MYRDZIO STANISŁAW               4    4              G    9:57:53     1414.90  43.75  21-  3-  3  322.433  27.870
    29 KIEL HENRYK                     4   59                   9:52:24     1414.07  45.31   5  <  39>  314.489  27.800
    30 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4   16              GC   9:58:47     1412.53  46.88   2  <  55>  323.163  27.720
    31 DRĄG AGNIESZKA                  4    7              G    9:51:59     1411.72  48.44   4  <  48>  313.378  27.640
    32 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   52                  10:04:10     1410.99  50.00   4  <  33>  330.406  27.560
    33 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   33              G   10:04:36     1408.38  51.56   5  <  36>  330.406  27.480
    34 ADAMCZYK  MAREK & JERZY         4    6              G   10:06:36     1404.68  53.13  32-  7-  6  332.348  27.400
    35 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   76                  10:00:54     1399.00  54.69   3  <  41>  323.029  27.320
    36 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4    6              GC  10:06:14     1398.64  56.25   6  <  38>  330.406  27.240
    37 MYRDZIO JERZY                   4   35              G   10:01:18     1397.86  57.81   4  <  43>  323.326  27.170
    38 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   65                  10:06:37     1396.38  59.38   7  <  40>  330.406   0.000
    39 KIEL HENRYK                     4    2              G    9:55:26     1395.04  60.94   6  <  52>  314.489  27.010
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    40 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   89                  10:06:51     1395.00  62.50   8  <  42>  330.406   0.000
    41 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   30              G   10:01:49     1393.47  64.06   4  <  44>  323.029  26.850
    42 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   71                  10:07:23     1391.87  65.63   9  <  57>  330.406   0.000
    43 MYRDZIO JERZY                   4   23              G   10:02:46     1389.06  67.19   5  <  61>  323.326  26.690
    44 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   28              G   10:02:57     1386.69  68.75   5  <  51>  323.029  26.610
    45 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   12              G   10:00:13     1385.42  70.31   5  <  47>  318.946  26.540
    46 KASOWSKA KATARZYNA              4   29              GS   9:57:20     1382.67  71.88   3  <  62>  314.326  26.460
    47 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   53                  10:00:43     1382.41  73.44   6  <  56>  318.946  26.380
    48 DRĄG AGNIESZKA                  4   34              G    9:56:51     1381.43  75.00   5  <  77>  313.378  26.300
    49 PROCYSZYN RYSZARD               4   14              G   10:03:57     1379.00  76.56   2  <  79>  322.618  26.220
    50 ADAMCZYK  MAREK & JERZY         4    9              GS  10:11:08     1378.28  78.13   2  <  86>  332.348  26.140
    51 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   36              G   10:05:04     1374.20  79.69   6  <  53>  323.029  26.060
    52 KIEL HENRYK                     4   15              G    9:58:55     1373.81  81.25   7  <  93>  314.489   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    53 CZARNECKI KRZYSZTOF             4  116                  10:05:26     1372.06  82.81   7  <  54>  323.029   0.000
    54 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   47              G   10:05:53     1369.44  84.38   8  <  59>  323.029   0.000
    55 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4   48              G   10:06:04     1368.95  85.94   3  <  63>  323.163  25.750
    56 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   76                  10:03:06     1368.28  87.50   7  <  58>  318.946   0.000
    57 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   19              GC  10:11:37     1367.48  89.06  10  <  68>  330.406   0.000
    58 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   15              GC  10:03:33     1365.64  90.63   8  <  64>  318.946   0.000
    59 CZARNECKI KRZYSZTOF             4    5              G   10:07:13     1361.75  92.19   9  <  60>  323.029   0.000
    60 CZARNECKI KRZYSZTOF             4    9              G   10:07:16     1361.46  93.75  10  <  65>  323.029   0.000
    61 MYRDZIO JERZY                   4   53                  10:07:33     1361.09  95.31   6  <  67>  323.326  25.280
    62 KASOWSKA KATARZYNA              4   14              GS  10:01:17     1359.05  96.88   4  <  83>  314.326  25.200
    63 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4   42              G   10:08:05     1357.35  98.44   4  <  71>  323.163  25.120
    64 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   23              GC  10:05:08     1356.45 100.00   9  <  69>  318.946   0.000
    65 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   25              G   10:08:31     1354.33 101.56  11  <  66>  323.029   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    66 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   27              G   10:08:33     1354.14 103.13  12  <  72>  323.029   0.000
    67 MYRDZIO JERZY                   4   28              G   10:08:59     1352.92 104.69   7  <  74>  323.326   0.000
    68 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   46              G   10:14:24     1351.91 106.25  11  <  70>  330.406   0.000
    69 CHMIELNICKI DARIUSZ             4    3              GC  10:06:06     1350.89 107.81  10  <  81>  318.946   0.000
    70 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   15              G   10:14:47     1349.79 109.38  12  <  76>  330.406   0.000
    71 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4   21              GC  10:10:22     1344.46 110.94   5  <  92>  323.163  24.490
    72 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   88                  10:10:23     1343.81 112.50  13  <  87>  323.029   0.000
    73 ZŁOTKOWSKI ANDRZEJ              4   72                  10:04:12     1338.95 114.06   2          313.583  24.330
    74 MYRDZIO JERZY                   4   21              G   10:11:34     1338.46 115.63   8  <  79>  323.326   0.000
    75 MYRDZIO STANISŁAW               4   65                  10:10:54     1338.45 117.19   2  < 106>  322.433  24.170
    76 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4  102                  10:17:58     1332.46 118.75  13  <  78>  330.406   0.000
    77 DRĄG AGNIESZKA                  4   16              GC  10:05:13     1332.30 120.31   6  < 107>  313.378  24.020
    78 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   80                  10:18:09     1331.48 121.88  14  <  85>  330.406   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    79 MYRDZIO JERZY                   4   70                  10:12:55     1331.02 123.44   9  <  98>  323.326   0.000
    79 PROCYSZYN RYSZARD               4   46              G   10:12:23     1331.02 123.44   3          322.618  23.860
    81 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   39              G   10:09:39     1330.88 126.56  11  <  82>  318.946   0.000
    82 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   17              G   10:09:41     1330.70 128.13  12  <  84>  318.946   0.000
    83 KASOWSKA KATARZYNA              4   61                  10:06:48     1327.39 129.69   5  < 108>  314.326  23.540
    84 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   28              G   10:10:17     1327.38 131.25  13  <  96>  318.946   0.000
    85 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   20              GC  10:18:59     1327.02 132.81  15  <  90>  330.406   0.000
    86 ADAMCZYK  MAREK & JERZY         4   24              G   10:20:31     1326.65 134.38   3  <  88>  332.348  23.310
    87 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   56                  10:14:02     1323.71 135.94  14  <  89>  323.029   0.000
    88 ADAMCZYK  MAREK & JERZY         4   12              GC  10:21:10     1323.22 137.50   4  <  91>  332.348  23.150
    89 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   12              G   10:14:16     1322.44 139.06  15  <  95>  323.029   0.000
    90 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   96                  10:19:53     1322.24 140.63  16  <  99>  330.406   0.000
    91 ADAMCZYK  MAREK & JERZY         4   22              GC  10:21:25     1321.90 142.19   5  < 115>  332.348  22.910
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    92 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4   39              GC  10:14:59     1319.12 143.75   6  < 121>  323.163  22.830
    93 KIEL HENRYK                     4    5              GS  10:08:34     1318.24 145.31   8  <  94>  314.489   0.000
    94 KIEL HENRYK                     4   60                  10:09:14     1314.57 146.88   9  < 128>  314.489   0.000
    95 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   91                  10:15:48     1314.19 148.44  16  < 103>  323.029   0.000
    96 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   71                  10:12:42     1314.16 150.00  14  <  97>  318.946   0.000
    97 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   52                  10:12:48     1313.62 151.56  15  < 112>  318.946   0.000
    98 MYRDZIO JERZY                   4   78                  10:16:09     1313.53 153.13  10  < 100>  323.326   0.000
    99 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4  103                  10:21:35     1313.31 154.69  17  < 102>  330.406   0.000
   100 MYRDZIO JERZY                   4    3              G   10:16:14     1313.09 156.25  11  < 101>  323.326   0.000
   101 MYRDZIO JERZY                   4   66                  10:16:30     1311.67 157.81  12  < 104>  323.326   0.000
   102 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   40              GC  10:21:55     1311.57 159.38  18  < 109>  330.406   0.000
   103 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   32              G   10:16:42     1309.40 160.94  17  < 117>  323.029   0.000
   104 MYRDZIO JERZY                   4   24              G   10:16:57     1309.28 162.50  13  < 105>  323.326   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   105 MYRDZIO JERZY                   4   81                  10:17:00     1309.01 164.06  14  < 111>  323.326   0.000
   106 MYRDZIO STANISŁAW               4   56                  10:16:25     1308.49 165.63   3          322.433  21.730
   107 DRĄG AGNIESZKA                  4   39              G   10:10:05     1305.29 167.19   7          313.378   0.000
   108 KASOWSKA KATARZYNA              4   15              GS  10:10:53     1304.89 168.75   6  < 116>  314.326  21.570
   109 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   34              G   10:23:20     1304.23 170.31  19  < 110>  330.406   0.000
   110 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4    7              G   10:23:22     1304.06 171.88  20  < 113>  330.406   0.000
   111 MYRDZIO JERZY                   4    8              G   10:18:23     1301.72 173.44  15  < 114>  323.326   0.000
   112 CHMIELNICKI DARIUSZ             4    9              GC  10:15:06     1301.29 175.00  16  < 118>  318.946   0.000
   113 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   50              G   10:24:34     1297.92 176.56  21  < 119>  330.406   0.000
   114 MYRDZIO JERZY                   4    2              G   10:19:29     1295.98 178.13  16  < 126>  323.326   0.000
   115 ADAMCZYK  MAREK & JERZY         4   28              GC  10:26:56     1293.52 179.69   6  < 125>  332.348  21.020
   116 KASOWSKA KATARZYNA              4   33              GS  10:13:03     1293.26 181.25   7  < 120>  314.326   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   117 CZARNECKI KRZYSZTOF             4    3              G   10:20:05     1291.69 182.81  18  < 123>  323.029   0.000
   118 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   41              G   10:17:32     1288.50 184.38  17          318.946   0.000
   119 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4    3              G   10:26:59     1285.71 185.94  22          330.406   0.000
   120 KASOWSKA KATARZYNA              4   66                  10:14:35     1285.15 187.50   8          314.326   0.000
   121 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4    9              G   10:21:33     1284.69 189.06   7          323.163   0.000
   122 SZALA TOMASZ                    4    6              GC  10:15:40     1283.44 190.63   3          315.298  20.470
   123 CZARNECKI KRZYSZTOF             4    4              G   10:21:44     1283.22 192.19  19  < 124>  323.029   0.000
   124 CZARNECKI KRZYSZTOF             4  109                  10:21:48     1282.88 193.75  20          323.029   0.000
   125 ADAMCZYK  MAREK & JERZY         4   51                  10:29:13     1282.12 195.31   7          332.348   0.000
   126 MYRDZIO JERZY                   4   52                  10:22:53     1278.56 196.88  17  < 127>  323.326   0.000
   127 MYRDZIO JERZY                   4   83                  10:22:56     1278.31 198.44  18          323.326   0.000
   128 KIEL HENRYK                     4   21              G   10:16:22     1276.51 200.00  10          314.489   0.000
   ------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:5
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   ---------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
   129 ADAMCZYK  MAREK & JERZY         4   15              GS  10:30:51     1274.10   0.00   8          332.348   0.000
   130 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   37              G   10:29:21     1273.98   0.00  23          330.406   0.000
   131 KASOWSKA KATARZYNA              4   35              G   10:16:45     1273.86   0.00   9          314.326   0.000
   132 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   14              G   10:20:43     1272.14   0.00  18          318.946   0.000
   133 MYRDZIO JERZY                   4   50              G   10:24:32     1270.27   0.00  19          323.326   0.000
                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !              
                                                ------------------   


            PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.                      
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr 10, z dnia 30.06.18 HOLTEN-1                                 
            Całość [ 5]                                                         
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 CHMIELNICKI     DARIUSZ         4    55    4    17   277.09     
              2 CZARNECKI       KRZYSZTOF       4    52    4    11   271.78     
              3 CZYŻOWICZ       ANDRZEJ         4    37    4     4   270.00     
              4 MYRDZIO         JERZY           4    40    4    15   268.06     
              5 DRĄG            AGNIESZKA       4    25    4     6   264.84     
              6 DZIUBIŃSKI      MIECZYSŁAW      4    22    4     4   253.72     
              7 KIEL            HENRYK          4    11    2     2   128.55     
              8 SZALA           TOMASZ          4     5    1     1    68.87     
              9 PROCYSZYN       RYSZARD         4    11    1     1    67.74     
             10 MYRDZIO         STANISŁAW       4    18    1     1    67.10     
             11 KASOWSKA        KATARZYNA       4    17    1     1    65.97     
             12 SZEWCZYK        MARCIN          4     8    0     0     0.00     
             13 DŁUGOSZ         ADAM            4     7    0     0     0.00     
             14 CZERYBA         MARIUSZ         4     4    0     0     0.00



                                                          
                                          
            PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.                      
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr 10, z dnia 30.06.18 HOLTEN-1                                 
            Typowane [ 1]                                                       
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 CHMIELNICKI     DARIUSZ         4    55    5    17   335.64     
              2 MYRDZIO         JERZY           4    40    5    15   328.87     
              3 CZARNECKI       KRZYSZTOF       4    52    4    11   258.55     
              4 CZYŻOWICZ       ANDRZEJ         4    37    3     4   203.39     
              5 DRĄG            AGNIESZKA       4    25    3     6   200.49     
              6 DZIUBIŃSKI      MIECZYSŁAW      4    22    3     4   191.30     
              7 KIEL            HENRYK          4    11    2     2   128.55     
              8 SZALA           TOMASZ          4     5    1     1    68.87     
              9 PROCYSZYN       RYSZARD         4    11    1     1    67.74     
             10 MYRDZIO         STANISŁAW       4    18    1     1    67.10     
             11 KASOWSKA        KATARZYNA       4    17    1     1    65.97     
             12 SZEWCZYK        MARCIN          4     8    0     0     0.00     
             13 DŁUGOSZ         ADAM            4     7    0     0     0.00     
             14 CZERYBA         MARIUSZ         4     4    0     0     0.00     



           PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.                     
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR 10                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  HOLTEN-1 z dnia 30.06.18                            
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 52:16:51.0 N 06:24:44.0 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  5,45,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  706.488 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   14                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:   312                           
      5.Ilość konkursów.......................:   63                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1093.98                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:   962.44                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:16,33,29                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:17,57,36                         
     10.Czas trwania konkursu.................:1 godz. 24 min.  7 sek.          
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Wszystkie wsadzone liczy się   4 konkursów                               
       Punkty stałe  70.0- gradacja                                             
       ECałość [ 5]F                                                          
                                                                                
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Sekcja          | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 4  | Winsko                  |   14   |  312   |   63  |20.19|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |   14   |  312   |   63  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
      Jan Benedykt                                                              
      606423015                                                                 
       ----------------                                  ------------------  


   
                                                                               
                                       PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.    
                                                      -   1 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr 10.           
                                         z lotu HOLTEN-1, w dniu 30.06.18       
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Se|    NUMER OBRĄCZKI   | CZAS   DZ.|SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |
  |   |                              |  |        RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
     1 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   19              GS  16:33:29     1093.98   3.21  52- 11-  4  709.427  70.000
     2 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   15              GC  16:50:35     1059.34   6.41  55- 17-  4  705.082  69.840
     3 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   67                  17:03:54     1044.97   9.62   2  <  23>  709.427  69.680
     4 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   20              GC  17:12:26     1042.30  12.82  37-  4-  4  716.508  69.520
     5 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   45              G   17:07:16     1033.44  16.03   2  <   6>  705.082  69.350
     6 CHMIELNICKI DARIUSZ             4    3              GC  17:08:33     1031.50  19.23   3  <   9>  705.082  69.190
     7 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   13              GC  17:22:19     1027.52  22.44   2  <  22>  716.508  69.030
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     8 SZALA TOMASZ                    4    4              GC  17:07:24     1027.30  25.64   5-  1-  1  701.032  68.870
     9 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   50              G   17:13:24     1024.23  28.85   4  <  11>  705.082  68.710
    10 DRĄG AGNIESZKA                  4   37              GS  17:08:09     1024.11  32.05  25-  6-  4  699.622  68.550
    11 CHMIELNICKI DARIUSZ             4    4              G   17:14:08     1023.14  35.26   5  <  12>  705.082   0.000
    12 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   11              GC  17:14:55     1021.98  38.46   6  <  14>  705.082   0.000
    13 MYRDZIO JERZY                   4   31              G   17:19:50     1020.25  41.67  40- 15-  4  708.901  68.060
    14 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   10              GC  17:17:37     1018.00  44.87   7  <  20>  705.082   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    15 PROCYSZYN RYSZARD               4   17              GS  17:23:02     1015.46  48.08  11-  1-  1  708.825  67.740
    16 MYRDZIO JERZY                   4   13              GS  17:23:21     1015.11  51.28   2  <  24>  708.901  67.580
    17 KIEL HENRYK                     4   21              GS  17:16:43     1012.70  54.49  11-  2-  2  700.503  67.420
    18 DRĄG AGNIESZKA                  4   16              GC  17:17:14     1010.67  57.69   2  <  34>  699.622  67.260
    19 MYRDZIO STANISŁAW               4   32              GS  17:26:33     1009.51  60.90  18-  1-  1  708.224  67.100
    20 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   31              G   17:23:28     1009.47  64.10   8  <  21>  705.082   0.000
    21 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   81                  17:27:37     1003.51  67.31   9  <  29>  705.082   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    22 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4    3              G   17:39:28     1002.86  70.51   3  <  33>  716.508  66.610
    23 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   37              G   17:32:40     1002.49  73.72   3  <  28>  709.427  66.450
    24 MYRDZIO JERZY                   4   24              G   17:33:12     1000.99  76.92   3  <  25>  708.901  66.290
    25 MYRDZIO JERZY                   4   12              GS  17:33:16     1000.90  80.13   4  <  27>  708.901  66.130
    26 KASOWSKA KATARZYNA              4   36              GS  17:23:46     1000.51  83.33  17-  1-  1  699.126  65.970
    27 MYRDZIO JERZY                   4    3              GS  17:33:48     1000.14  86.54   5  <  30>  708.901   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    28 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   63                  17:34:37      999.73  89.74   4  <  32>  709.427  65.650
    29 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   94                  17:31:37      997.83  92.95  10  <  47>  705.082   0.000
    30 MYRDZIO JERZY                   4   16              GS  17:35:43      997.45  96.15   6  <  31>  708.901   0.000
    31 MYRDZIO JERZY                   4   21              G   17:35:59      997.07  99.36   7  <  38>  708.901   0.000
    32 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   71                  17:36:40      996.85 102.56   5  <  37>  709.427   0.000
    33 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   15              GC  17:44:08      996.35 105.77   4          716.508  64.840
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    34 DRĄG AGNIESZKA                  4   10              GS  17:27:44      995.57 108.97   3  <  36>  699.622  64.680
    35 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4    4              GC  17:39:05      992.57 112.18  22-  4-  4  708.774  64.520
    36 DRĄG AGNIESZKA                  4   35              G   17:30:11      992.11 115.38   4  <  42>  699.622  64.350
    37 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   15              GS  17:40:58      990.87 118.59   6  <  40>  709.427   0.000
    38 MYRDZIO JERZY                   4   34              GS  17:40:33      990.71 121.79   8  <  39>  708.901   0.000
    39 MYRDZIO JERZY                   4   14              G   17:40:37      990.62 125.00   9  <  45>  708.901   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    40 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   36              G   17:42:20      988.98 128.21   7  <  44>  709.427   0.000
    41 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4    2              GS  17:42:11      988.27 131.41   2  <  43>  708.774  63.550
    42 DRĄG AGNIESZKA                  4    4              G   17:37:59      981.26 134.62   5  <  57>  699.622   0.000
    43 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4    1              GS  17:47:56      980.41 137.82   3  <  48>  708.774  63.230
    44 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   29              G   17:49:11      979.62 141.03   8  <  49>  709.427   0.000
    45 MYRDZIO JERZY                   4   11              G   17:49:13      978.85 144.23  10  <  46>  708.901   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    46 MYRDZIO JERZY                   4   48              G   17:49:53      977.95 147.44  11  <  53>  708.901   0.000
    47 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   41              G   17:46:10      977.70 150.64  11  <  51>  705.082   0.000
    48 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4   13              G   17:50:01      977.60 153.85   4          708.774  62.420
    49 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   50              GS  17:50:47      977.46 157.05   9  <  50>  709.427   0.000
    50 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   38              GS  17:50:55      977.28 160.26  10  <  61>  709.427   0.000
    51 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   56                  17:48:07      975.06 163.46  12  <  52>  705.082   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    52 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   17              G   17:48:08      975.04 166.67  13  <  59>  705.082   0.000
    53 MYRDZIO JERZY                   4   15              G   17:54:28      971.81 169.87  12  <  54>  708.901   0.000
    54 MYRDZIO JERZY                   4   42              G   17:55:01      971.08 173.08  13  <  55>  708.901   0.000
    55 MYRDZIO JERZY                   4   49              G   17:55:19      970.68 176.28  14  <  58>  708.901   0.000
    56 KIEL HENRYK                     4   30              GS  17:46:49      970.47 179.49   2          700.503  61.130
    57 DRĄG AGNIESZKA                  4   32              G   17:48:09      967.47 182.69   6          699.622   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    58 MYRDZIO JERZY                   4   43              G   17:58:30      966.46 185.90  15          708.901   0.000
    59 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   26              G   17:55:44      964.90 189.10  14  <  60>  705.082   0.000
    60 CHMIELNICKI DARIUSZ             4    2              GC  17:56:01      964.52 192.31  15  <  62>  705.082   0.000
    61 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   11              G   18:00:37      964.40 195.51  11          709.427   0.000
    62 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   28              G   17:56:19      964.13 198.72  16  <  63>  705.082   0.000
    63 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   18              G   17:57:36      962.44 201.92  17          705.082   0.000
   ------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:5
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   ---------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
    64 MYRDZIO JERZY                   4    5              G   18:02:19      961.46   0.00  16          708.901   0.000
    65 CHMIELNICKI DARIUSZ             4    7              G   17:59:20      960.17   0.00  18          705.082   0.000
    66 MYRDZIO JERZY                   4   27              G   18:03:21      960.12   0.00  17          708.901   0.000
    67 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   27              G   18:00:16      958.95   0.00  19          705.082   0.000
    68 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4    3              GS  18:05:49      956.75   0.00   5          708.774   0.000
                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !              
                                                ------------------       





                                               
            PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.                      
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr 11, z dnia 08.07.18 GENTHIN-4                                
            Całość [ 5]                                                         
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 CHMIELNICKI     DARIUSZ         4    48    6    23   175.05     
              2 CZARNECKI       KRZYSZTOF       4    92    6    20   170.55     
              3 MYRDZIO         JERZY           4    55    6    14   163.71     
              4 CZYŻOWICZ       ANDRZEJ         4    50    6    17   159.38     
              5 DRĄG            AGNIESZKA       4    31    6     6   153.88     
              6 ADAMCZYK  MAREK JERZY           4    29    6     6   151.99     
              7 KIEL            HENRYK          4    34    6     9   150.90     
              8 DZIUBIŃSKI      MIECZYSŁAW      4    33    5     5   117.47     
              9 KASOWSKA        KATARZYNA       4    16    4     4   117.39     
             10 MYRDZIO         STANISŁAW       4    26    4     4    95.04     
             11 DŁUGOSZ         ADAM            4    15    1     1    24.59     
             12 CZERYBA         MARIUSZ         4    15    1     1    23.96     
             13 DOMINIAK        ANDRZEJ         4    20    1     1    22.70     
             14 ZŁOTKOWSKI      ANDRZEJ         4    21    1     1    20.45     
             15 SZEWCZYK        MARCIN          4    12    0     0     0.00     
             16 PROCYSZYN       RYSZARD         4    44    0     0     0.00     
             17 PAWŁOWSKI       ANDRZEJ         4     8    0     0     0.00     
             18 STEMPNIEWICZ    STANISŁAW       4    10    0     0     0.00



                                                     
            PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.                      
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr 11, z dnia 08.07.18 GENTHIN-4                                
            Typowane [ 1]                                                       
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 CHMIELNICKI     DARIUSZ         4    48    5    23   143.97     
              2 ADAMCZYK  MAREK JERZY           4    29    5     6   129.56     
              3 CZARNECKI       KRZYSZTOF       4    92    5    20   127.39     
              4 CZYŻOWICZ       ANDRZEJ         4    50    5    17   119.72     
              5 MYRDZIO         JERZY           4    55    4    14   101.62     
              6 KIEL            HENRYK          4    34    4     9    93.69     
              7 KASOWSKA        KATARZYNA       4    16    3     4    87.57     
              8 DRĄG            AGNIESZKA       4    31    3     6    80.91     
              9 DZIUBIŃSKI      MIECZYSŁAW      4    33    2     5    52.88     
             10 MYRDZIO         STANISŁAW       4    26    2     4    49.28     
             11 DŁUGOSZ         ADAM            4    15    1     1    24.59     
             12 CZERYBA         MARIUSZ         4    15    1     1    23.96     
             13 DOMINIAK        ANDRZEJ         4    20    1     1    22.70     
             14 SZEWCZYK        MARCIN          4    12    0     0     0.00     
             15 PROCYSZYN       RYSZARD         4    44    0     0     0.00     
             16 PAWŁOWSKI       ANDRZEJ         4     8    0     0     0.00     
             17 STEMPNIEWICZ    STANISŁAW       4    10    0     0     0.00     
             18 ZŁOTKOWSKI      ANDRZEJ         4    21    0     1     0.00 



               PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.                     
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR 11                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  GENTHIN-4 z dnia 08.07.18                           
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 52:20:53.4 N 12:09:37.0 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  5,50,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  321.986 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   18                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:   559                           
      5.Ilość konkursów.......................:  112                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1569.54                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1462.51                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........: 9,10,16                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....: 9,35,55                         
     10.Czas trwania konkursu.................:25 min. 39 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Wszystkie wsadzone liczy się   6 konkursów                               
       Punkty stałe  30.0- gradacja                                             
       ECałość [ 5]F                                                          
                                                                                
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Sekcja          | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 4  | Winsko                  |   18   |  559   |  112  |20.04|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |   18   |  559   |  112  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
      Jan Benedykt                                                              
      606423015                                                                 
       ----------------                                  ------------------   


  
                                                                               
                                       PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.    
                                                      -   1 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr 11.           
                                         z lotu GENTHIN-4, w dniu 08.07.18      
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Se|    NUMER OBRĄCZKI   | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |
  |   |                              |  |        RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
     1 KASOWSKA KATARZYNA              4    4              GS   9:10:16     1569.54   1.79  16-  4-  4  314.326  30.000
     2 KASOWSKA KATARZYNA              4   40              GS   9:10:20     1569.02   3.58   2  <   3>  314.326  29.910
     3 KASOWSKA KATARZYNA              4   51                   9:10:23     1568.62   5.37   3  <  27>  314.326  29.820
     4 CHMIELNICKI DARIUSZ             4    3              GC   9:15:36     1551.29   7.16  48- 23-  6  318.946  29.730
     5 ADAMCZYK  MAREK & JERZY         4   25              GS   9:25:28     1542.46   8.94  29-  6-  6  332.348  29.640
     6 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   37              G    9:17:05     1540.18  10.73   2  <  10>  318.946  29.550
     7 CZARNECKI KRZYSZTOF             4  117                   9:19:56     1538.72  12.52  92- 20-  6  323.029  29.460
     8 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4   38              GS   9:20:24     1535.95  14.31  33-  5-  5  323.163  29.370
     9 MYRDZIO JERZY                   4   42              GS   9:20:31     1535.87  16.10  55- 14-  6  323.326  29.280
    10 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   94                   9:17:54     1534.13  17.89   3  <  11>  318.946  29.190
    11 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   26              G    9:17:58     1533.64  19.68   4  <  13>  318.946  29.100
    12 MYRDZIO JERZY                   4   16              GS   9:21:45     1526.92  21.47   2  <  22>  323.326  29.010
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    13 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   39              GC   9:19:02     1525.81  23.26   5  <  17>  318.946  28.920
    14 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   37              GS   9:22:18     1521.57  25.04   2  <  15>  323.029  28.830
    15 CZARNECKI KRZYSZTOF             4  109                   9:22:32     1519.90  26.83   3  <  19>  323.029  28.740
    16 DRĄG AGNIESZKA                  4   16              GS   9:16:16     1519.29  28.62  31-  6-  6  313.378  28.650
    17 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   10              GC   9:20:02     1518.55  30.41   6  <  18>  318.946  28.560
    18 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   17              GC   9:20:04     1518.31  32.20   7  <  20>  318.946   0.000
    19 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   38              GC   9:22:51     1517.64  33.99   4  <  25>  323.029  28.380
    20 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   23              GC   9:20:10     1517.59  35.78   8  <  24>  318.946   0.000
    21 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   54                   9:27:52     1516.55  37.57  50- 17-  6  330.406  28.200
    22 MYRDZIO JERZY                   4   30              G    9:23:12     1516.54  39.36   3  <  45>  323.326  28.110
    23 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   45              GC   9:27:54     1516.32  41.14   2  <  35>  330.406  28.020
    24 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   76                   9:20:27     1515.54  42.93   9  <  26>  318.946   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    25 CZARNECKI KRZYSZTOF             4  112                   9:23:12     1515.15  44.72   5  <  31>  323.029  27.840
    26 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   32              G    9:20:33     1514.82  46.51  10  <  28>  318.946   0.000
    27 KASOWSKA KATARZYNA              4    3              GS   9:17:36     1514.09  48.30   4          314.326  27.660
    28 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   47              G    9:20:46     1513.27  50.09  11  <  29>  318.946   0.000
    29 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   50              GC   9:20:53     1512.43  51.88  12  <  30>  318.946   0.000
    30 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   61                   9:21:03     1511.23  53.67  13  <  33>  318.946   0.000
    31 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   78                   9:23:52     1510.42  55.46   6  <  36>  323.029  27.300
    32 KIEL HENRYK                     4   45              GC   9:18:15     1510.15  57.25  34-  9-  6  314.489  27.210
    33 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   36              G    9:21:13     1510.04  59.03  14  <  39>  318.946   0.000
    34 DRĄG AGNIESZKA                  4   53                   9:17:53     1507.47  60.82   2  <  40>  313.378  27.030
    35 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   96                   9:29:17     1506.75  62.61   3  <  38>  330.406  26.940
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    36 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   21              G    9:24:50     1503.63  64.40   7  <  46>  323.029   0.000
    37 KIEL HENRYK                     4   35              G    9:19:13     1503.17  66.19   2  <  47>  314.489  26.760
    38 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   37              G    9:29:55     1502.42  67.98   4  <  53>  330.406  26.670
    39 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   15              GC   9:22:27     1501.28  69.77  15  <  41>  318.946   0.000
    40 DRĄG AGNIESZKA                  4    9              GS   9:18:51     1500.49  71.56   3  <  48>  313.378  26.490
    41 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   89                   9:22:38     1499.98  73.35  16  <  42>  318.946   0.000
    42 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   19              G    9:22:41     1499.63  75.13  17  <  43>  318.946   0.000
    43 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   60                   9:22:46     1499.04  76.92  18  <  51>  318.946   0.000
    44 MYRDZIO STANISŁAW               4   26              GS   9:25:08     1498.76  78.71  26-  4-  4  322.433  26.130
    45 MYRDZIO JERZY                   4    6              G    9:25:46     1498.50  80.50   4  <  49>  323.326  26.040
    46 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   40              G    9:25:39     1497.93  82.29   8  <  54>  323.029   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    47 KIEL HENRYK                     4   25              G    9:20:11     1496.26  84.08   3  <  57>  314.489  25.860
    48 DRĄG AGNIESZKA                  4   13              GS   9:19:32     1495.60  85.87   4  <  59>  313.378  25.770
    49 MYRDZIO JERZY                   4   63                   9:26:14     1495.26  87.66   5  <  50>  323.326  25.680
    50 MYRDZIO JERZY                   4   25              G    9:26:16     1495.03  89.45   6  <  62>  323.326  25.590
    51 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   13              GC   9:23:23     1494.71  91.23  19  <  69>  318.946   0.000
    52 ADAMCZYK  MAREK & JERZY         4    9              GS   9:32:22     1494.60  93.02   2  <  55>  332.348  25.410
    53 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   46              G    9:31:06     1494.37  94.81   5  <  65>  330.406  25.320
    54 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   20              GS   9:26:29     1492.17  96.60   9  <  60>  323.029   0.000
    55 ADAMCZYK  MAREK & JERZY         4   35              GC   9:32:51     1491.35  98.39   3  <  56>  332.348  25.140
    56 ADAMCZYK  MAREK & JERZY         4    6              GC   9:32:52     1491.24 100.18   4  <  64>  332.348  25.050
    57 KIEL HENRYK                     4   56                   9:21:10     1489.29 101.97   4  <  58>  314.489  24.950
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    58 KIEL HENRYK                     4   53                   9:21:16     1488.59 103.76   5  <  98>  314.489  24.860
    59 DRĄG AGNIESZKA                  4   50              G    9:20:40     1487.55 105.55   5  <  99>  313.378  24.770
    60 CZARNECKI KRZYSZTOF             4  105                   9:27:10     1487.47 107.33  10  <  70>  323.029   0.000
    61 DŁUGOSZ ADAM                    4   20              G    9:28:48     1487.29 109.12  15-  1-  1  325.420  24.590
    62 MYRDZIO JERZY                   4   61                   9:27:36     1485.87 110.91   7  <  63>  323.326   0.000
    63 MYRDZIO JERZY                   4   46              G    9:27:48     1484.51 112.70   8  <  67>  323.326   0.000
    64 ADAMCZYK  MAREK & JERZY         4   12              GS   9:34:06     1483.03 114.49   5  <  85>  332.348  24.320
    65 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4    6              GC   9:32:48     1482.97 116.28   6  <  66>  330.406  24.230
    66 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   33              G    9:32:53     1482.42 118.07   7  <  76>  330.406   0.000
    67 MYRDZIO JERZY                   4   57                   9:28:14     1481.56 119.86   9  <  86>  323.326   0.000
    68 CZERYBA MARIUSZ                 4   46              GS   9:27:41     1481.51 121.65  15-  1-  1  322.499  23.960
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    69 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   12              G    9:25:20     1481.17 123.43  20  <  75>  318.946   0.000
    70 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   99                   9:28:07     1480.99 125.22  11  <  72>  323.029   0.000
    71 MYRDZIO STANISŁAW               4   77                   9:27:46     1480.64 127.01   2  <  77>  322.433  23.690
    72 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   33              G    9:28:12     1480.43 128.80  12  <  74>  323.029   0.000
    73 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4   21              GC   9:28:20     1480.14 130.59   2  <  80>  323.163  23.510
    74 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   29              GS   9:28:15     1480.09 132.38  13  <  90>  323.029   0.000
    75 CHMIELNICKI DARIUSZ             4    7              G    9:25:33     1479.69 134.17  21  <  92>  318.946   0.000
    76 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   91                   9:33:20     1479.43 135.96   8  <  78>  330.406   0.000
    77 MYRDZIO STANISŁAW               4   27              GS   9:27:59     1479.16 137.75   3  <  89>  322.433  23.150
    78 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   15              GC   9:33:29     1478.44 139.53   9  <  79>  330.406   0.000
    79 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4  100                   9:33:32     1478.11 141.32  10  <  81>  330.406   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    80 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4   63                   9:28:46     1477.20 143.11   3  < 100>  323.163  22.880
    81 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   85                   9:33:48     1476.35 144.90  11  <  83>  330.406   0.000
    82 DOMINIAK ANDRZEJ                4    7              GS   9:30:39     1476.31 146.69  20-  1-  1  325.747  22.700
    83 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   50              G    9:33:50     1476.13 148.48  12  <  84>  330.406   0.000
    84 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   20              GC   9:33:51     1476.02 150.27  13  <  91>  330.406   0.000
    85 ADAMCZYK  MAREK & JERZY         4   28              GC   9:35:13     1475.68 152.06   6          332.348  22.430
    86 MYRDZIO JERZY                   4   14              GS   9:29:13     1474.92 153.85  10  <  87>  323.326   0.000
    87 MYRDZIO JERZY                   4   10              G    9:29:15     1474.69 155.64  11  <  88>  323.326   0.000
    88 MYRDZIO JERZY                   4   70                   9:29:22     1473.91 157.42  12  < 101>  323.326   0.000
    89 MYRDZIO STANISŁAW               4   53                   9:28:58     1472.52 159.21   4          322.433  22.070
    90 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   88                   9:29:34     1471.21 161.00  14  <  95>  323.029   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    91 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   19              GC   9:34:41     1470.54 162.79  14  <  94>  330.406   0.000
    92 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   34              GC   9:26:56     1470.25 164.58  22  <  93>  318.946   0.000
    93 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   49              G    9:26:57     1470.14 166.37  23          318.946   0.000
    94 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   79                   9:34:46     1470.00 168.16  15  < 111>  330.406   0.000
    95 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   44              GS   9:29:46     1469.87 169.95  15  <  96>  323.029   0.000
    96 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   28              G    9:29:57     1468.65 171.74  16  <  97>  323.029   0.000
    97 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   32              G    9:29:59     1468.43 173.52  17  < 106>  323.029   0.000
    98 KIEL HENRYK                     4   49              G    9:24:11     1468.32 175.31   6  < 102>  314.489  21.260
    99 DRĄG AGNIESZKA                  4   20              G    9:23:30     1467.81 177.10   6          313.378  21.170
   100 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4    5              G    9:30:15     1467.26 178.89   4  < 105>  323.163  21.080
   101 MYRDZIO JERZY                   4   49              GS   9:30:28     1466.55 180.68  13  < 110>  323.326   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   102 KIEL HENRYK                     4   13              GC   9:24:28     1466.38 182.47   7  < 102>  314.489   0.000
   102 KIEL HENRYK                     4   48              G    9:24:28     1466.38 182.47   8  < 104>  314.489   0.000
   104 KIEL HENRYK                     4   47              GS   9:24:30     1466.15 186.05   9          314.489   0.000
   105 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4   60                   9:30:26     1466.04 187.84   5          323.163  20.630
   106 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   12              G    9:30:36     1464.32 189.62  18  < 108>  323.029   0.000
   107 ZŁOTKOWSKI ANDRZEJ              4  104                   9:24:11     1464.09 191.41  21-  1-  1  313.583  20.450
   108 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   66                   9:30:40     1463.88 193.20  19  < 109>  323.029   0.000
   109 CZARNECKI KRZYSZTOF             4  116                   9:30:48     1462.99 194.99  20          323.029   0.000
   110 MYRDZIO JERZY                   4   48              G    9:31:02     1462.79 196.78  14          323.326   0.000
   111 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   47              G    9:35:53     1462.73 198.57  16  < 112>  330.406   0.000
   112 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4    2              G    9:35:55     1462.51 200.36  17          330.406   0.000
   ------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:5
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   ---------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
   113 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   82                   9:35:58     1462.19   0.00  18          330.406   0.000
   114 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4   37              GC   9:31:14     1460.73   0.00   6          323.163   0.000
   115 MYRDZIO JERZY                   4   56                   9:31:21     1460.70   0.00  15          323.326   0.000
   116 CZARNECKI KRZYSZTOF             4  130                   9:31:17     1459.80   0.00  21          323.029   0.000
   117 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   76                   9:31:23     1459.14   0.00  22          323.029   0.000
                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !              
                                                ------------------      


            PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.                      
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr 12, z dnia 14.07.18 HOLTEN-2                                 
            Całość [ 5]                                                         
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 CHMIELNICKI     DARIUSZ         4    49    4    21   278.40     
              2 CZARNECKI       KRZYSZTOF       4    44    4     6   268.80     
              3 CZYŻOWICZ       ANDRZEJ         4    33    4     5   267.80     
              4 MYRDZIO         JERZY           4    41    4    12   265.60     
              5 DRĄG            AGNIESZKA       4    17    3     3   191.00     
              6 MYRDZIO         STANISŁAW       4    19    2     2   121.80     
              7 DZIUBIŃSKI      MIECZYSŁAW      4    15    1     1    67.20     
              8 KIEL            HENRYK          4    10    1     1    64.00     
              9 PROCYSZYN       RYSZARD         4    15    0     0     0.00     
             10 CZERYBA         MARIUSZ         4    10    0     0     0.00



                                                      
            PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.                      
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr 12, z dnia 14.07.18 HOLTEN-2                                 
            Typowane [ 1]                                                       
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 CHMIELNICKI     DARIUSZ         4    49    5    21   338.00     
              2 MYRDZIO         JERZY           4    41    4    12   250.60     
              3 CZARNECKI       KRZYSZTOF       4    44    3     6   195.40     
              4 CZYŻOWICZ       ANDRZEJ         4    33    2     5   133.40     
              5 MYRDZIO         STANISŁAW       4    19    2     2   121.80     
              6 DZIUBIŃSKI      MIECZYSŁAW      4    15    1     1    67.20     
              7 KIEL            HENRYK          4    10    1     1    64.00     
              8 DRĄG            AGNIESZKA       4    17    1     3    61.40     
              9 PROCYSZYN       RYSZARD         4    15    0     0     0.00     
             10 CZERYBA         MARIUSZ         4    10    0     0     0.00 



           PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.                     
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR 12                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  HOLTEN-2 z dnia 14.07.18                            
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 52:16:51.0 N 06:24:44.0 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  5,55,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  707.421 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   10                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:   253                           
      5.Ilość konkursów.......................:   51                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1305.95                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1218.07                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:14,54,54                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:15,36,26                         
     10.Czas trwania konkursu.................:41 min. 32 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Wszystkie wsadzone liczy się   4 konkursów                               
       Punkty stałe  70.0- gradacja                                             
       ECałość [ 5]F                                                          
                                                                                
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Sekcja          | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 4  | Winsko                  |   10   |  253   |   51  |20.16|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |   10   |  253   |   51  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
      Jan Benedykt                                                              
      606423015                                                                 
       ----------------                                  ------------------   


  
                                                                               
                                       PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.    
                                                      -   1 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr 12.           
                                         z lotu HOLTEN-2, w dniu 14.07.18       
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Se|    NUMER OBRĄCZKI   | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |
  |   |                              |  |        RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
     1 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   60                  14:54:54     1305.95   3.95  49- 21-  4  705.082  70.000
     2 CHMIELNICKI DARIUSZ             4    4              GC  15:00:19     1292.98   7.91   2  <   3>  705.082  69.800
     3 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   13              G   15:02:42     1287.35  11.86   3  <   6>  705.082  69.600
     4 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   42              G   15:06:33     1286.24  15.81  44-  6-  4  709.427  69.400
     5 DRĄG AGNIESZKA                  4   34              G   15:01:27     1280.30  19.76  17-  3-  3  699.622  69.200
     6 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   34              G   15:06:53     1277.59  23.72   4  <   7>  705.082  69.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     7 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   31              G   15:06:56     1277.48  27.67   5  <   8>  705.082   0.000
     8 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   10              GC  15:08:06     1274.78  31.62   6  <   9>  705.082   0.000
     9 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   36              G   15:08:49     1273.13  35.57   7  <  10>  705.082   0.000
    10 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   50              GC  15:11:35     1266.80  39.53   8  <  21>  705.082   0.000
    11 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   61                  15:22:12     1263.24  43.48  33-  5-  4  716.508  68.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    12 MYRDZIO JERZY                   4   37              G   15:16:13     1263.15  47.43  41- 12-  4  708.901  67.800
    13 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   36              GS  15:17:26     1261.35  51.38   2  <  16>  709.427  67.600
    14 MYRDZIO JERZY                   4   52                  15:17:09     1261.05  55.34   2  <  20>  708.901  67.400
    15 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4    8              GS  15:19:20     1255.95  59.29  15-  1-  1  708.774  67.200
    16 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   50              GS  15:20:25     1254.70  63.24   3  <  27>  709.427  67.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    17 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4    3              GC  15:27:03     1252.53  67.19   2  <  18>  716.508  66.800
    18 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   13              GC  15:27:44     1251.03  71.15   3  <  19>  716.508  66.600
    19 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   32              G   15:28:02     1250.38  75.10   4  <  26>  716.508  66.400
    20 MYRDZIO JERZY                   4    9              G   15:22:29     1249.20  79.05   3  <  30>  708.901  66.200
    21 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   57                  15:19:27     1249.15  83.00   9  <  22>  705.082   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    22 CHMIELNICKI DARIUSZ             4    3              GC  15:20:07     1247.68  86.96  10  <  23>  705.082   0.000
    23 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   17              GC  15:21:14     1245.22  90.91  11  <  24>  705.082   0.000
    24 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   56                  15:21:22     1244.92  94.86  12  <  25>  705.082   0.000
    25 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   76                  15:21:26     1244.78  98.81  13  <  29>  705.082   0.000
    26 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   37              G   15:31:10     1243.58 102.77   5          716.508   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    27 CZARNECKI KRZYSZTOF             4    9              G   15:25:51     1242.76 106.72   4  <  28>  709.427  64.800
    28 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   63                  15:27:59     1238.13 110.67   5  <  47>  709.427   0.000
    29 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   19              G   15:24:30     1238.07 114.62  14  <  33>  705.082   0.000
    30 MYRDZIO JERZY                   4   13              GS  15:28:47     1235.49 118.58   4  <  32>  708.901  64.200
    31 KIEL HENRYK                     4   28              G   15:22:32     1234.29 122.53  10-  1-  1  700.503  64.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    32 MYRDZIO JERZY                   4   42              G   15:29:26     1234.09 126.48   5  <  36>  708.901   0.000
    33 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   32              G   15:27:46     1231.01 130.43  15  <  34>  705.082   0.000
    34 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   37              G   15:27:48     1230.94 134.39  16  <  35>  705.082   0.000
    35 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   89                  15:28:13     1230.04 138.34  17  <  39>  705.082   0.000
    36 MYRDZIO JERZY                   4   34              GS  15:31:30     1229.66 142.29   6  <  37>  708.901   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    37 MYRDZIO JERZY                   4   49              GS  15:32:06     1228.39 146.25   7  <  38>  708.901   0.000
    38 MYRDZIO JERZY                   4   41              G   15:32:17     1228.00 150.20   8  <  45>  708.901   0.000
    39 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   81                  15:29:22     1227.58 154.15  18  <  40>  705.082   0.000
    40 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   88                  15:29:28     1227.37 158.10  19  <  41>  705.082   0.000
    41 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   63                  15:29:35     1227.12 162.06  20  <  43>  705.082   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    42 MYRDZIO STANISŁAW               4    7              GS  15:32:11     1227.04 166.01  19-  2-  2  708.224  61.800
    43 CHMIELNICKI DARIUSZ             4    7              G   15:29:56     1226.37 169.96  21          705.082   0.000
    44 DRĄG AGNIESZKA                  4   32              GS  15:27:18     1222.47 173.91   2  <  49>  699.622  61.400
    45 MYRDZIO JERZY                   4   11              G   15:35:38     1220.91 177.87   9  <  46>  708.901   0.000
    46 MYRDZIO JERZY                   4   28              G   15:35:39     1220.88 181.82  10  <  48>  708.901   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    47 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   29              GS  15:36:15     1220.52 185.77   6          709.427   0.000
    48 MYRDZIO JERZY                   4    3              GS  15:36:01     1220.10 189.72  11  <  50>  708.901   0.000
    49 DRĄG AGNIESZKA                  4    9              G   15:28:40     1219.56 193.68   3          699.622  60.400
    50 MYRDZIO JERZY                   4   35              G   15:36:30     1219.09 197.63  12          708.901   0.000
    51 MYRDZIO STANISŁAW               4   20              GS  15:36:26     1218.07 201.58   2          708.224  60.000
   ------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:5
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   ---------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
    52 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   33              GC  15:45:18     1213.80   0.00   6          716.508   0.000
    53 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   38              GS  15:39:36     1213.53   0.00   7          709.427   0.000
    54 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   15              GC  15:46:32     1211.27   0.00   7          716.508   0.000
    55 MYRDZIO JERZY                   4   14              GS  15:40:22     1211.04   0.00  13          708.901   0.000
    56 MYRDZIO JERZY                   4    2              G   15:40:51     1210.04   0.00  14          708.901   0.000
                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !              
                                                ------------------   






                                                   
            PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.                      
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr 13, z dnia 21.07.18 GENTHIN-5                                
            Całość [ 5]                                                         
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 CHMIELNICKI     DARIUSZ         4    46    6    28   176.53     
              2 CZARNECKI       KRZYSZTOF       4    91    6    22   176.36     
              3 DRĄG            AGNIESZKA       4    31    6    10   165.50     
              4 ADAMCZYK  MAREK JERZY           4    22    6     6   156.96     
              5 MYRDZIO         JERZY           4    56    6    13   156.27     
              6 KIEL            HENRYK          4    46    6    13   155.08     
              7 CZYŻOWICZ       ANDRZEJ         4    44    6    10   154.66     
              8 MYRDZIO         STANISŁAW       4    37    6     6   145.51     
              9 DZIUBIŃSKI      MIECZYSŁAW      4    31    5     5   113.90     
             10 KASOWSKA        KATARZYNA       4    19    2     2    50.85     
             11 CZERYBA         MARIUSZ         4    13    2     2    43.73     
             12 DŁUGOSZ         ADAM            4    15    1     1    27.80     
             13 PROCYSZYN       RYSZARD         4    40    1     1    25.85     
             14 SZEWCZYK        MARCIN          4    15    0     0     0.00     
             15 FIL             BOGUSŁAW        4    24    0     0     0.00     
             16 BINKOWSKI       MIŁUCH          4    15    0     0     0.00     
             17 PAWŁOWSKI       ANDRZEJ         4     7    0     0     0.00     
             18 STEMPNIEWICZ    STANISŁAW       4     8    0     0     0.00     
             19 PRZYTOCKI       STANISŁAW       4    13    0     0     0.00     
             20 ZŁOTKOWSKI      ANDRZEJ         4    18    0     0     0.00


                                                      
            PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.                      
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr 13, z dnia 21.07.18 GENTHIN-5                                
            Typowane [ 1]                                                       
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 CHMIELNICKI     DARIUSZ         4    46    5    28   145.76     
              2 CZARNECKI       KRZYSZTOF       4    91    5    22   141.79     
              3 ADAMCZYK  MAREK JERZY           4    22    5     6   130.77     
              4 KIEL            HENRYK          4    46    5    13   112.46     
              5 DRĄG            AGNIESZKA       4    31    4    10   109.91     
              6 CZYŻOWICZ       ANDRZEJ         4    44    4    10    97.97     
              7 MYRDZIO         STANISŁAW       4    37    2     6    52.03     
              8 MYRDZIO         JERZY           4    56    2    13    51.10     
              9 DZIUBIŃSKI      MIECZYSŁAW      4    31    2     5    47.12     
             10 CZERYBA         MARIUSZ         4    13    2     2    43.73     
             11 DŁUGOSZ         ADAM            4    15    1     1    27.80     
             12 PROCYSZYN       RYSZARD         4    40    1     1    25.85     
             13 KASOWSKA        KATARZYNA       4    19    0     2     0.00     
             14 SZEWCZYK        MARCIN          4    15    0     0     0.00     
             15 FIL             BOGUSŁAW        4    24    0     0     0.00     
             16 BINKOWSKI       MIŁUCH          4    15    0     0     0.00     
             17 PAWŁOWSKI       ANDRZEJ         4     7    0     0     0.00     
             18 STEMPNIEWICZ    STANISŁAW       4     8    0     0     0.00     
             19 PRZYTOCKI       STANISŁAW       4    13    0     0     0.00     
             20 ZŁOTKOWSKI      ANDRZEJ         4    18    0     0     0.00  



             PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.                     
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR 13                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  GENTHIN-5 z dnia 21.07.18                           
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 52:20:53.4 N 12:09:37.0 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  5,50,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  322.312 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   20                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:   591                           
      5.Ilość konkursów.......................:  119                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1216.72                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1086.02                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:10,23,09                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:10,47,43                         
     10.Czas trwania konkursu.................:24 min. 34 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Wszystkie wsadzone liczy się   6 konkursów                               
       Punkty stałe  30.0- gradacja                                             
       ECałość [ 5]F                                                          
                                                                                
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Sekcja          | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 4  | Winsko                  |   20   |  591   |  119  |20.14|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |   20   |  591   |  119  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
      Jan Benedykt                                                              
      606423015                                                                 
       ----------------                                  ------------------     
   



                                                                            
                                       PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.    
                                                      -   1 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr 13.           
                                         z lotu GENTHIN-5, w dniu 21.07.18      
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Se|    NUMER OBRĄCZKI   | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |
  |   |                              |  |        RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
     1 ADAMCZYK  MAREK & JERZY         4   28              GC  10:23:09     1216.72   1.69  22-  6-  6  332.348  30.000
     2 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   38              GC  10:17:10     1209.09   3.38  91- 22-  6  323.029  29.920
     3 CHMIELNICKI DARIUSZ             4    3              GC  10:15:54     1199.50   5.08  46- 28-  6  318.946  29.830
     4 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   67                  10:19:21     1199.29   6.77   2  <   7>  323.029  29.750
     5 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   19              G   10:16:07     1198.52   8.46   2  <   6>  318.946  29.660
     6 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   28              G   10:17:02     1194.41  10.15   3  <   8>  318.946  29.580
     7 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   32              G   10:22:21     1186.08  11.84   3  <  11>  323.029  29.490
     8 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   34              GC  10:19:35     1183.11  13.54   4  <  10>  318.946  29.410
     9 DRĄG AGNIESZKA                  4   27              GC  10:15:41     1179.52  15.23  31- 10-  6  313.378  29.320
    10 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   50              GC  10:20:41     1178.30  16.92   5  <  15>  318.946  29.240
    11 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   43              G   10:24:25     1177.15  18.61   4  <  12>  323.029  29.150
    12 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   50              GC  10:24:26     1177.08  20.30   5  <  13>  323.029  29.070
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    13 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   71                  10:24:27     1177.01  22.00   6  <  17>  323.029  28.980
    14 KIEL HENRYK                     4   49              GS  10:17:57     1173.69  23.69  46- 13-  6  314.489  28.900
    15 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   15              GC  10:22:12     1171.73  25.38   6  <  16>  318.946  28.810
    16 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   89                  10:22:13     1171.66  27.07   7  <  19>  318.946   0.000
    17 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   20              GS  10:26:19     1169.05  28.76   7  <  24>  323.029   0.000
    18 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   13              GC  10:33:08     1166.96  30.46  44- 10-  6  330.406  28.560
    19 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   10              GC  10:23:57     1164.25  32.15   8  <  20>  318.946   0.000
    20 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   67                  10:24:04     1163.75  33.84   9  <  30>  318.946   0.000
    21 MYRDZIO JERZY                   4   38              G   10:28:00     1163.04  35.53  56- 13-  6  323.326  28.310
    22 KIEL HENRYK                     4   46              G   10:20:41     1161.83  37.23   2  <  51>  314.489  28.220
    23 ADAMCZYK  MAREK & JERZY         4   10              GC  10:37:23     1156.46  38.92   2  <  26>  332.348  28.140
    24 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   36              G   10:29:21     1156.36  40.61   8  <  25>  323.029   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    25 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   12              G   10:29:25     1156.08  42.30   9  <  29>  323.029   0.000
    26 ADAMCZYK  MAREK & JERZY         4    6              GC  10:37:43     1155.12  43.99   3  <  46>  332.348  27.880
    27 DŁUGOSZ ADAM                    4   21              G   10:32:45     1150.91  45.69  15-  1-  1  325.420  27.800
    28 DRĄG AGNIESZKA                  4   37              GC  10:22:18     1150.86  47.38   2  <  32>  313.378  27.710
    29 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   15              GC  10:30:49     1150.32  49.07  10  <  36>  323.029   0.000
    30 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   23              GC  10:27:29     1149.42  50.76  10  <  31>  318.946   0.000
    31 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   88                  10:27:34     1149.08  52.45  11  <  33>  318.946   0.000
    32 DRĄG AGNIESZKA                  4   34              G   10:22:49     1148.68  54.15   3  <  34>  313.378  27.370
    33 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   17              GC  10:27:49     1148.05  55.84  12  <  37>  318.946   0.000
    34 DRĄG AGNIESZKA                  4   12              GC  10:23:14     1146.92  57.53   4  <  35>  313.378  27.200
    35 DRĄG AGNIESZKA                  4   38              G   10:23:21     1146.44  59.22   5  <  39>  313.378  27.120
    36 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   30              G   10:32:14     1144.55  60.91  11  <  42>  323.029   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    37 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   61                  10:28:58     1143.31  62.61  13  <  44>  318.946   0.000
    38 MYRDZIO JERZY                   4   63                  10:32:50     1143.17  64.30   2  <  40>  323.326  26.860
    39 DRĄG AGNIESZKA                  4   13              G   10:24:11     1142.95  65.99   6  <  52>  313.378  26.780
    40 MYRDZIO JERZY                   4   49              GS  10:32:54     1142.90  67.68   3  <  47>  323.326  26.690
    41 MYRDZIO STANISŁAW               4   32              GC  10:32:10     1142.70  69.37  37-  6-  6  322.433  26.610
    42 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   29              GS  10:32:47     1142.32  71.07  12  <  54>  323.029   0.000
    43 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   49              G   10:39:34     1141.04  72.76   2  <  45>  330.406  26.440
    44 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   11              GC  10:29:37     1140.65  74.45  14  <  49>  318.946   0.000
    45 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4  102                  10:40:07     1138.87  76.14   3  <  58>  330.406  26.270
    46 ADAMCZYK  MAREK & JERZY         4    5              G   10:43:11     1133.58  77.83   4  <  86>  332.348  26.190
    47 MYRDZIO JERZY                   4   21              G   10:35:20     1133.15  79.53   4  <  67>  323.326  26.100
    48 KASOWSKA KATARZYNA              4   35              G   10:27:33     1132.50  81.22  19-  2-  2  314.326  26.020
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    49 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   27              G   10:31:40     1132.35  82.91  15  <  53>  318.946   0.000
    50 PROCYSZYN RYSZARD               4    4              GC  10:35:09     1131.40  84.60  40-  1-  1  322.618  25.850
    51 KIEL HENRYK                     4   25              G   10:27:58     1131.39  86.29   3  <  59>  314.489  25.760
    52 DRĄG AGNIESZKA                  4    9              GS  10:27:15     1130.31  87.99   7  <  69>  313.378   0.000
    53 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   47              G   10:32:17     1129.88  89.68  16  <  56>  318.946   0.000
    54 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   11              G   10:36:14     1128.55  91.37  13  <  57>  323.029   0.000
    55 MYRDZIO STANISŁAW               4   18              GC  10:35:43     1128.51  93.06   2  <  63>  322.433  25.420
    56 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   36              G   10:32:40     1128.35  94.75  17  <  59>  318.946   0.000
    57 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   66                  10:36:32     1127.37  96.45  14  <  65>  323.029   0.000
    58 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   52                  10:43:28     1125.87  98.14   4  <  70>  330.406  25.170
    59 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   44              G   10:33:53     1123.51  99.83  18  <  66>  318.946   0.000
    59 KIEL HENRYK                     4   39              G   10:29:55     1123.51  99.83   4  <  72>  314.489  25.080
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    61 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4   37              GC  10:37:46     1123.00 103.21  31-  5-  5  323.163  24.920
    62 KASOWSKA KATARZYNA              4   19              G   10:30:10     1121.93 104.91   2          314.326  24.830
    63 MYRDZIO STANISŁAW               4   26              G   10:37:30     1121.51 106.60   3  <  64>  322.433  24.750
    64 MYRDZIO STANISŁAW               4   59                  10:37:31     1121.44 108.29   4  <  79>  322.433  24.660
    65 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   40              G   10:38:03     1121.43 109.98  15  <  74>  323.029   0.000
    66 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   57                  10:34:53     1119.57 111.68  19  <  78>  318.946   0.000
    67 MYRDZIO JERZY                   4   16              GS  10:38:56     1119.03 113.37   5  <  73>  323.326  24.410
    68 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4   28              G   10:38:49     1118.92 115.06   2  <  92>  323.163  24.320
    69 DRĄG AGNIESZKA                  4   18              G   10:30:20     1117.88 116.75   8  <  75>  313.378   0.000
    70 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   32              GC  10:46:04     1115.99 118.44   5  <  71>  330.406  24.150
    71 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   45              GC  10:46:06     1115.86 120.14   6  <  77>  330.406  24.070
    72 KIEL HENRYK                     4   56                  10:31:51     1115.80 121.83   5  <  82>  314.489  23.980
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    73 MYRDZIO JERZY                   4   43              G   10:39:48     1115.69 123.52   6  <  80>  323.326  23.900
    74 CZARNECKI KRZYSZTOF             4  106                  10:39:48     1114.66 125.21  16  <  75>  323.029   0.000
    75 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   49              G   10:40:02     1113.77 126.90  17  <  83>  323.029   0.000
    75 DRĄG AGNIESZKA                  4   14              G   10:31:22     1113.77 126.90   9  <  97>  313.378   0.000
    77 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   64                  10:47:01     1112.42 130.29   7  <  87>  330.406   0.000
    78 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   13              GC  10:36:56     1111.57 131.98  20  <  89>  318.946   0.000
    79 MYRDZIO STANISŁAW               4    4              G   10:40:09     1111.26 133.67   5  < 111>  322.433  23.390
    80 MYRDZIO JERZY                   4   41              G   10:41:40     1108.55 135.36   7  <  81>  323.326   0.000
    81 MYRDZIO JERZY                   4   28              G   10:41:42     1108.42 137.06   8  <  90>  323.326   0.000
    82 KIEL HENRYK                     4   14              G   10:33:53     1107.81 138.75   6  <  84>  314.489  23.140
    83 CZARNECKI KRZYSZTOF             4    3              G   10:41:38     1107.66 140.44  18  <  95>  323.029   0.000
    84 KIEL HENRYK                     4   53                  10:33:57     1107.55 142.13   7  <  85>  314.489   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    85 KIEL HENRYK                     4   30              G   10:33:58     1107.49 143.82   8  <  88>  314.489   0.000
    86 ADAMCZYK  MAREK & JERZY         4   22              GS  10:50:11     1107.15 145.52   5  <  96>  332.348  22.800
    87 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   54                  10:48:26     1107.14 147.21   8  < 105>  330.406   0.000
    88 KIEL HENRYK                     4   28              G   10:34:11     1106.64 148.90   9  <  99>  314.489   0.000
    89 CHMIELNICKI DARIUSZ             4    8              G   10:38:13     1106.62 150.59  21  <  91>  318.946   0.000
    90 MYRDZIO JERZY                   4   52                  10:42:12     1106.52 152.28   9  < 106>  323.326   0.000
    91 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   76                  10:38:19     1106.24 153.98  22  <  98>  318.946   0.000
    92 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4   26              G   10:42:09     1106.15 155.67   3  <  93>  323.163  22.290
    93 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4   21              GC  10:42:10     1106.09 157.36   4  < 117>  323.163  22.200
    94 CZERYBA MARIUSZ                 4    4              GC  10:41:57     1104.64 159.05  13-  2-  2  322.499  22.120
    95 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   21              G   10:42:41     1103.68 160.74  19  < 103>  323.029   0.000
    96 ADAMCZYK  MAREK & JERZY         4   15              GS  10:51:17     1103.11 162.44   6          332.348  21.950
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    97 DRĄG AGNIESZKA                  4   54                  10:34:10     1102.80 164.13  10          313.378   0.000
    98 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   94                  10:39:15     1102.67 165.82  23  < 101>  318.946   0.000
    99 KIEL HENRYK                     4   45              GC  10:35:18     1102.31 167.51  10  < 107>  314.489   0.000
   100 CZERYBA MARIUSZ                 4   30              GS  10:43:02     1100.55 169.20   2          322.499  21.610
   101 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   63                  10:39:51     1100.38 170.90  24  < 102>  318.946   0.000
   102 CHMIELNICKI DARIUSZ             4    7              G   10:39:52     1100.32 172.59  25  < 112>  318.946   0.000
   103 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   34              GC  10:44:27     1097.06 174.28  20  < 104>  323.029   0.000
   104 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   44              G   10:44:28     1097.00 175.97  21  < 109>  323.029   0.000
   105 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   20              GC  10:51:17     1096.66 177.66   9  < 108>  330.406   0.000
   106 MYRDZIO JERZY                   4   17              G   10:45:08     1095.53 179.36  10  < 110>  323.326   0.000
   107 KIEL HENRYK                     4   10              GC  10:37:09     1095.21 181.05  11  < 113>  314.489   0.000
   108 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4    3              G   10:51:45     1094.97 182.74  10          330.406   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   109 CZARNECKI KRZYSZTOF             4  114                  10:45:09     1094.46 184.43  22          323.029   0.000
   110 MYRDZIO JERZY                   4   48              G   10:45:34     1093.92 186.13  11  < 116>  323.326   0.000
   111 MYRDZIO STANISŁAW               4   35              G   10:44:53     1093.43 187.82   6          322.433  20.680
   112 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   45              G   10:41:55     1092.59 189.51  26  < 114>  318.946   0.000
   113 KIEL HENRYK                     4   13              GC  10:37:58     1092.10 191.20  12  < 115>  314.489   0.000
   114 CHMIELNICKI DARIUSZ             4    4              G   10:42:17     1091.22 192.89  27  < 118>  318.946   0.000
   115 KIEL HENRYK                     4   44              GC  10:38:13     1091.16 194.59  13          314.489   0.000
   116 MYRDZIO JERZY                   4   25              G   10:46:38     1089.99 196.28  12  < 119>  323.326   0.000
   117 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4    5              G   10:46:59     1088.15 197.97   5          323.163  20.170
   118 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   81                  10:43:15     1087.63 199.66  28          318.946   0.000
   119 MYRDZIO JERZY                   4   23              G   10:47:43     1086.02 201.35  13          323.326   0.000
   ------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:5
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   ---------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
   120 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4    8              GC  10:47:37     1085.84   0.00   6          323.163   0.000
   121 CZARNECKI KRZYSZTOF             4    5              G   10:47:45     1084.90   0.00  23          323.029   0.000
   122 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   59                  10:47:54     1084.35   0.00  24          323.029   0.000
   123 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   95                  10:54:44     1084.25   0.00  11          330.406   0.000
   124 DŁUGOSZ ADAM                    4   41              G   10:50:17     1083.71   0.00   2          325.420   0.000
                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !              
                                                ------------------      


            PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.                      
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr 14, z dnia 29.07.18 HOLTEN-3                                 
            Całość [ 5]                                                         
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 MYRDZIO         JERZY           4    50    4    10   273.95     
              2 CHMIELNICKI     DARIUSZ         4    45    4    16   273.73     
              3 CZARNECKI       KRZYSZTOF       4    44    4     9   270.93     
              4 DZIUBIŃSKI      MIECZYSŁAW      4    11    4     4   252.56     
              5 KIEL            HENRYK          4    10    2     2   138.83     
              6 DRĄG            AGNIESZKA       4    10    2     2   122.09     
              7 CZYŻOWICZ       ANDRZEJ         4    27    1     1    64.65     
              8 ADAMCZYK  MAREK JERZY           4     6    0     0     0.00     
              9 FIL             BOGUSŁAW        4    14    0     0     0.00


                                                    
            PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.                      
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr 14, z dnia 29.07.18 HOLTEN-3                                 
            Typowane [ 1]                                                       
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 CHMIELNICKI     DARIUSZ         4    45    5    16   332.09     
              2 MYRDZIO         JERZY           4    50    4    10   273.71     
              3 CZARNECKI       KRZYSZTOF       4    44    4     9   270.23     
              4 DZIUBIŃSKI      MIECZYSŁAW      4    11    4     4   252.56     
              5 KIEL            HENRYK          4    10    2     2   138.83     
              6 DRĄG            AGNIESZKA       4    10    2     2   122.09     
              7 CZYŻOWICZ       ANDRZEJ         4    27    1     1    64.65     
              8 ADAMCZYK  MAREK JERZY           4     6    0     0     0.00     
              9 FIL             BOGUSŁAW        4    14    0     0     0.00 




                     PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.                     
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR 14                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  HOLTEN-3 z dnia 29.07.18                            
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 52:16:51.0 N 06:24:44.0 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  6,15,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  709.204 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:    9                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:   217                           
      5.Ilość konkursów.......................:   44                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1109.38                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:   975.17                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:16,54,29                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:18,21,57                         
     10.Czas trwania konkursu.................:1 godz. 27 min. 28 sek.          
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Wszystkie wsadzone liczy się   4 konkursów                               
       Punkty stałe  70.0- gradacja                                             
       ECałość [ 5]F                                                          
                                                                                
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Sekcja          | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 4  | Winsko                  |    9   |  217   |   44  |20.28|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |    9   |  217   |   44  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
      Jan Benedykt                                                              
      606423015                                                                 
       ----------------                                  ------------------     
  


                                                                             
                                       PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.    
                                                      -   1 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr 14.           
                                         z lotu HOLTEN-3, w dniu 29.07.18       
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Se|    NUMER OBRĄCZKI   | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |
  |   |                              |  |        RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
     1 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   34              GC  16:54:29     1109.38   4.61  44-  9-  4  709.427  70.000
     2 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   19              G   16:51:24     1107.92   9.22  45- 16-  4  705.082  69.770
     3 KIEL HENRYK                     4   28              GS  16:54:36     1095.22  13.82  10-  2-  2  700.503  69.530
     4 KIEL HENRYK                     4   25              GS  16:59:18     1087.23  18.43   2          700.503  69.300
     5 MYRDZIO JERZY                   4   34              G   17:11:11     1080.34  23.04  50- 10-  4  708.901  69.070
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     6 CHMIELNICKI DARIUSZ             4    3              GC  17:12:15     1072.78  27.65   2  <   9>  705.082  68.840
     7 MYRDZIO JERZY                   4   21              G   17:17:02     1070.79  32.26   2  <   8>  708.901  68.600
     8 MYRDZIO JERZY                   4    3              G   17:17:41     1069.74  36.87   3  <  10>  708.901  68.370
     9 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   81                  17:15:06     1068.14  41.47   3  <  14>  705.082  68.140
    10 MYRDZIO JERZY                   4   48              G   17:22:08     1062.61  46.08   4  <  11>  708.901  67.910
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    11 MYRDZIO JERZY                   4   11              G   17:27:10     1054.65  50.69   5  <  23>  708.901   0.000
    12 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   29              GS  17:28:38     1053.14  55.30   2  <  13>  709.427  67.440
    13 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   15              GC  17:30:31     1050.20  59.91   3  <  17>  709.427  67.210
    14 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   15              GC  17:28:23     1047.07  64.52   4  <  16>  705.082  66.980
    15 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4    1              G   17:31:56     1047.04  69.12  11-  4-  4  708.774  66.740
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    16 CHMIELNICKI DARIUSZ             4    4              GC  17:28:45     1046.50  73.73   5  <  19>  705.082   0.000
    17 CZARNECKI KRZYSZTOF             4    9              G   17:33:01     1046.33  78.34   4  <  18>  709.427  66.280
    18 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   33              G   17:33:43     1045.25  82.95   5  <  20>  709.427   0.000
    19 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   11              GC  17:29:34     1045.24  87.56   6  <  21>  705.082   0.000
    20 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   50              GS  17:33:52     1045.02  92.17   6  <  26>  709.427   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    21 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   18              G   17:33:50     1038.67  96.77   7  <  22>  705.082   0.000
    22 CHMIELNICKI DARIUSZ             4    2              G   17:35:00     1036.89 101.38   8  <  25>  705.082   0.000
    23 MYRDZIO JERZY                   4   41              G   17:38:53     1036.58 105.99   6  <  30>  708.901   0.000
    24 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   19              GC  17:49:12     1032.14 110.60  27-  1-  1  716.508  64.650
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    25 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   27              G   17:41:12     1027.52 115.21   9  <  27>  705.082   0.000
    26 CZARNECKI KRZYSZTOF             4    3              G   17:46:14     1026.32 119.82   7  <  29>  709.427   0.000
    27 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   50              GC  17:51:11     1012.78 124.42  10  <  28>  705.082   0.000
    28 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   14              G   17:52:59     1010.17 129.03  11  <  31>  705.082   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    29 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   17              G   17:57:55     1009.26 133.64   8  <  39>  709.427   0.000
    30 MYRDZIO JERZY                   4    2              G   17:57:32     1009.06 138.25   7  <  32>  708.901   0.000
    31 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   36              G   17:56:59     1004.41 142.86  12  <  37>  705.082   0.000
    32 MYRDZIO JERZY                   4   46              G   18:01:49     1002.95 147.47   8  <  33>  708.901   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    33 MYRDZIO JERZY                   4   31              G   18:02:03     1002.62 152.07   9  <  43>  708.901   0.000
    34 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4    2              G   18:07:54      994.21 156.68   2  <  35>  708.774  62.330
    35 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4   21              G   18:08:36      993.24 161.29   3  <  38>  708.774  62.090
    36 DRĄG AGNIESZKA                  4    4              G   17:59:37      992.91 165.90  10-  2-  2  699.622  61.860
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    37 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   88                  18:10:57      984.82 170.51  13  <  40>  705.082   0.000
    38 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4   33              G   18:16:31      982.34 175.12   4          708.774  61.400
    39 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   37              G   18:18:02      981.18 179.72   9          709.427   0.000
    40 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   26              G   18:15:40      978.38 184.33  14  <  41>  705.082   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    41 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   94                  18:16:20      977.47 188.94  15  <  42>  705.082   0.000
    42 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   63                  18:17:16      976.21 193.55  16          705.082   0.000
    43 DRĄG AGNIESZKA                  4   10              G   18:12:26      975.17 198.16   2          699.622  60.230
    43 MYRDZIO JERZY                   4    9              G   18:21:57      975.17 198.16  10          708.901   0.000
   ------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:5
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   ---------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
    45 MYRDZIO JERZY                   4   13              G   18:26:33      969.04   0.00  11          708.901   0.000
    46 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   36              GS  18:28:50      966.74   0.00  10          709.427   0.000
    47 MYRDZIO JERZY                   4    5              G   18:30:04      964.40   0.00  12          708.901   0.000
    48 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   44              G   18:36:34      956.66   0.00  11          709.427   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    49 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   21              G   18:39:34      952.81   0.00  12          709.427   0.000
                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !              
                                                ------------------       





MŁODE


                PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.                     
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR  1                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  KROSNO ODRZAŃSKIE z dnia 26.08.18                   
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 52:03:51.0 N 15:05:27.0 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  8,00,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  125.918 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   20                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:   882                           
      5.Ilość konkursów.......................:  177                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1422.07                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1003.58                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........: 9,27,58                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:10,11,35                         
     10.Czas trwania konkursu.................:43 min. 37 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Wszystkie wsadzone liczy się   7 konkursów                               
       Punkty stałe  14.0- gradacja                                             
       EPunktacja Całość [ 4]F                                                
                                                                                
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Sekcja          | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 4  | Winsko                  |   20   |  882   |  177  |20.07|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |   20   |  882   |  177  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
      Jan Benedykt                                                              
      606423015                                                                 
       ----------------                                  ------------------     
 

                                                                               
                                       PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.    
                                                      -   1 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr  1.           
                                       z lotu KROSNO ODRZ-1, w dniu 26.08.18    
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Se|    NUMER OBRĄCZKI   | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |
  |   |                              |  |        RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
     1 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   46              G    9:27:58     1422.07   1.13  76- 19-  7  125.095  14.000
     2 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   53              G    9:28:00     1421.53   2.27   2  <   3>  125.095  13.940
     3 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   21              G    9:28:41     1410.58   3.40   3  <  17>  125.095  13.890
     4 KOZŁOWSKI JAN                   4    7              GS   9:34:14     1407.95   4.54  29-  5-  5  132.676  13.830
     5 DOMINIAK ANDRZEJ                4   17              G    9:30:44     1397.91   5.67  41- 18-  7  126.837  13.770
     6 SZEWCZYK MARCIN                 4   31              G    9:27:37     1384.59   6.80  38- 11-  7  121.313  13.720
     7 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4    7              GS   9:35:55     1382.96   7.94  31- 11-  7  132.649  13.660
     8 BAWOROWSKI MICHAŁ               4   15              GS   9:26:06     1381.16   9.07  61-  4-  4  118.918  13.600
     9 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4    8              G    9:37:02     1367.05  10.20   2  <  36>  132.649  13.550
    10 MYRDZIO JERZY                   4   56              GS   9:32:51     1364.76  11.34  90- 27-  7  126.718  13.490
    11 DRĄG AGNIESZKA                  4   37              G    9:25:06     1364.47  12.47  58- 14-  7  116.116  13.430
    12 ZŁOTKOWSKI ANDRZEJ              4    2              G    9:25:27     1361.28  13.61  81-  6-  6  116.321  13.380
    13 MYRDZIO JERZY                   4   20              G    9:33:08     1360.61  14.74   2  <  14>  126.718  13.320
    14 MYRDZIO JERZY                   4   32              G    9:33:09     1360.37  15.87   3  <  15>  126.718  13.260
    15 MYRDZIO JERZY                   4   54              G    9:33:12     1359.64  17.01   4  <  25>  126.718  13.200
    16 PAWŁOWSKI ANDRZEJ               4    3              G    9:31:10     1359.53  18.14  10-  4-  4  123.944  13.150
    17 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   12              G    9:32:06     1358.25  19.27   4  <  44>  125.095  13.090
    18 BAWOROWSKI MICHAŁ               4   30              GS   9:28:25     1344.97  20.41   2  <  53>  118.918  13.030
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    19 SZEWCZYK MARCIN                 4   64              GS   9:30:46     1336.54  21.54   2  <  69>  121.313  12.980
    20 DRĄG AGNIESZKA                  4   50              G    9:26:56     1335.69  22.68   2  <  21>  116.116  12.920
    21 DRĄG AGNIESZKA                  4   41              GS   9:27:06     1333.13  23.81   3  <  35>  116.116  12.860
    22 DŁUGOSZ ADAM                    4   25              GS   9:36:05     1328.96  24.94  29-  7-  7  127.691  12.810
    23 PRZYTOCKI STANISŁAW             4   19              GS   9:32:20     1323.44  26.08  34- 13-  7  122.198  12.750
    24 PRZYTOCKI STANISŁAW             4   18              GS   9:32:22     1322.97  27.21   2  <  33>  122.198  12.690
    25 MYRDZIO JERZY                   4    4              G    9:36:04     1319.06  28.34   5  <  26>  126.718  12.640
    26 MYRDZIO JERZY                   4   51              G    9:36:13     1317.01  29.48   6  <  27>  126.718  12.580
    27 MYRDZIO JERZY                   4   29              G    9:36:17     1316.10  30.61   7  <  37>  126.718  12.520
    28 DOMINIAK ANDRZEJ                4    7              G    9:37:00     1307.60  31.75   2  <  32>  126.837  12.470
    29 DŁUGOSZ ADAM                    4   22              G    9:37:40     1307.42  32.88   2  <  67>  127.691  12.410
    30 ZŁOTKOWSKI ANDRZEJ              4   69              GS   9:29:03     1306.24  34.01   2  <  31>  116.321  12.350
    31 ZŁOTKOWSKI ANDRZEJ              4   30              G    9:29:09     1304.78  35.15   3  <  68>  116.321  12.300
    32 DOMINIAK ANDRZEJ                4   36              G    9:37:13     1304.68  36.28   3  <  34>  126.837  12.240
    33 PRZYTOCKI STANISŁAW             4   12              GS   9:33:43     1303.91  37.41   3  <  59>  122.198  12.180
    34 DOMINIAK ANDRZEJ                4   46              GS   9:37:53     1295.80  38.55   4  <  40>  126.837  12.130
    35 DRĄG AGNIESZKA                  4   38              GS   9:29:41     1294.73  39.68   4  <  45>  116.116  12.070
    36 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   10              G    9:42:29     1294.35  40.82   3  <  38>  132.649  12.010
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    37 MYRDZIO JERZY                   4    7              G    9:37:55     1294.14  41.95   8  <  52>  126.718   0.000
    38 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   24              GS   9:42:35     1293.09  43.08   4  <  46>  132.649  11.900
    39 BINKOWSKI      & MIŁUCH         4  113              G    9:39:16     1286.41  44.22  76- 10-  7  127.698  11.840
    40 DOMINIAK ANDRZEJ                4   20              G    9:39:37     1273.25  45.35   5  <  51>  126.837  11.780
    41 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4    7              GS   9:39:44     1268.39  46.49  14-  2-  2  126.501  11.730
    42 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4   11              GS   9:39:51     1266.91  47.62   2          126.501  11.670
    43 KOZŁOWSKI JAN                   4   37              GS   9:45:30     1257.59  48.75   2  < 104>  132.676  11.610
    44 CZARNECKI KRZYSZTOF             4  103              GS   9:39:36     1255.97  49.89   5  <  47>  125.095  11.560
    45 DRĄG AGNIESZKA                  4   75              GS   9:32:37     1253.73  51.02   5  <  64>  116.116  11.500
    46 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   25              G    9:46:00     1251.41  52.15   5  <  75>  132.649  11.440
    47 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   25              GS   9:39:58     1251.37  53.29   6  <  56>  125.095  11.390
    48 PAWŁOWSKI ANDRZEJ               4   22              G    9:39:04     1251.12  54.42   2  < 121>  123.944  11.330
    49 FIL BOGUSŁAW                    4   65              G    9:46:43     1247.99  55.56  54-  4-  4  133.181  11.270
    50 BINKOWSKI      & MIŁUCH         4   34              G    9:42:39     1244.01  56.69   2  <  76>  127.698  11.220
    51 DOMINIAK ANDRZEJ                4   16              G    9:42:09     1241.67  57.82   6  <  57>  126.837  11.160
    52 MYRDZIO JERZY                   4   97              G    9:42:04     1241.52  58.96   9  <  54>  126.718   0.000
    53 BAWOROWSKI MICHAŁ               4    3              G    9:35:48     1241.32  60.09   3  < 139>  118.918  11.050
    54 MYRDZIO JERZY                   4   55              G    9:42:07     1240.91  61.22  10  <  55>  126.718   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    55 MYRDZIO JERZY                   4    8              G    9:42:11     1240.10  62.36  11  <  85>  126.718   0.000
    56 CZARNECKI KRZYSZTOF             4    1              G    9:40:56     1239.38  63.49   7  <  72>  125.095  10.880
    57 DOMINIAK ANDRZEJ                4   32              GS   9:42:38     1235.83  64.63   7  <  58>  126.837  10.820
    58 DOMINIAK ANDRZEJ                4    2              G    9:42:40     1235.43  65.76   8  <  60>  126.837   0.000
    59 PRZYTOCKI STANISŁAW             4    5              GS   9:38:58     1234.74  66.89   4  <  70>  122.198  10.700
    60 DOMINIAK ANDRZEJ                4   47              G    9:43:00     1231.43  68.03   9  <  95>  126.837   0.000
    61 GAJEWSKI MATEUSZ                4   18              GS   9:48:29     1217.28  69.16  17-  6-  6  132.054  10.590
    62 STEMPNIEWICZ STANISŁAW          4    5              GS   9:47:45     1216.63  70.29  14-  3-  3  131.092  10.530
    63 STEMPNIEWICZ STANISŁAW          4   15              GS   9:47:59     1214.00  71.43   2  < 112>  131.092  10.480
    64 DRĄG AGNIESZKA                  4    4              G    9:35:45     1212.70  72.56   6  <  65>  116.116  10.420
    65 DRĄG AGNIESZKA                  4   28              GS   9:35:47     1212.28  73.70   7  <  66>  116.116  10.360
    66 DRĄG AGNIESZKA                  4   12              G    9:35:49     1211.86  74.83   8  <  86>  116.116   0.000
    67 DŁUGOSZ ADAM                    4   24              GS   9:45:25     1211.30  75.96   3  <  98>  127.691  10.250
    68 ZŁOTKOWSKI ANDRZEJ              4   63              G    9:36:08     1210.00  77.10   4  <  73>  116.321  10.190
    69 SZEWCZYK MARCIN                 4   48              G    9:40:21     1208.90  78.23   3  <  79>  121.313  10.140
    70 PRZYTOCKI STANISŁAW             4   14              GS   9:41:09     1208.09  79.37   5  <  74>  122.198  10.080
    71 GAJEWSKI MATEUSZ                4    1              GS   9:49:37     1204.69  80.50   2  < 108>  132.054  10.020
    72 CZARNECKI KRZYSZTOF             4    8              G    9:44:18     1199.38  81.63   8  <  94>  125.095   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    73 ZŁOTKOWSKI ANDRZEJ              4   90              G    9:37:17     1195.69  82.77   5  < 135>  116.321   9.910
    74 PRZYTOCKI STANISŁAW             4   15              GS   9:42:17     1194.70  83.90   6  <  96>  122.198   9.850
    75 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   11              GS   9:51:54     1185.42  85.03   6  <  77>  132.649   9.800
    76 BINKOWSKI      & MIŁUCH         4  105              G    9:47:50     1184.22  86.17   3  <  78>  127.698   9.740
    77 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   12              GS   9:52:03     1183.84  87.30   7  <  81>  132.649   9.680
    78 BINKOWSKI      & MIŁUCH         4   99              G    9:48:02     1182.02  88.44   4  <  87>  127.698   9.630
    79 SZEWCZYK MARCIN                 4   51              GS   9:42:38     1182.00  89.57   4  <  80>  121.313   9.570
    80 SZEWCZYK MARCIN                 4   26              G    9:42:39     1181.81  90.70   5  <  82>  121.313   9.510
    81 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   17              GS   9:52:22     1180.50  91.84   8  <  84>  132.649   0.000
    82 SZEWCZYK MARCIN                 4   34              G    9:42:54     1178.94  92.97   6  <  83>  121.313   9.400
    83 SZEWCZYK MARCIN                 4   46              GS   9:43:00     1177.80  94.10   7  < 154>  121.313   9.340
    84 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4    6              GS   9:52:51     1175.45  95.24   9  < 150>  132.649   0.000
    85 MYRDZIO JERZY                   4   35              G    9:48:01     1173.13  96.37  12  <  89>  126.718   0.000
    86 DRĄG AGNIESZKA                  4   60              G    9:39:00     1172.89  97.51   9  <  88>  116.116   0.000
    87 BINKOWSKI      & MIŁUCH         4   75              G    9:48:54     1172.62  98.64   5  < 134>  127.698   9.110
    88 DRĄG AGNIESZKA                  4   10              G    9:39:02     1172.49  99.77  10  < 129>  116.116   0.000
    89 MYRDZIO JERZY                   4    9              G    9:48:14     1170.79 100.91  13  <  90>  126.718   0.000
    90 MYRDZIO JERZY                   4    3              G    9:48:23     1169.17 102.04  14  < 103>  126.718   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    91 ARDELI ERYK                     4   10              G    9:46:44     1163.50 103.17  71-  7-  7  124.184   8.890
    92 ARDELI ERYK                     4   78              GS   9:46:48     1162.77 104.31   2  <  93>  124.184   8.830
    93 ARDELI ERYK                     4    3              GS   9:46:49     1162.59 105.44   3  <  99>  124.184   8.770
    94 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   32              G    9:47:39     1162.05 106.58   9  < 106>  125.095   0.000
    95 DOMINIAK ANDRZEJ                4    1              GS   9:49:09     1162.04 107.71  10  < 100>  126.837   0.000
    96 PRZYTOCKI STANISŁAW             4   30              G    9:45:20     1160.11 108.84   7  <  97>  122.198   8.600
    97 PRZYTOCKI STANISŁAW             4   11              GS   9:45:28     1158.64 109.98   8  < 118>  122.198   0.000
    98 DŁUGOSZ ADAM                    4    5              GS   9:50:14     1158.37 111.11   4  < 105>  127.691   8.490
    99 ARDELI ERYK                     4   89              G    9:47:34     1154.48 112.24   4  < 101>  124.184   8.430
   100 DOMINIAK ANDRZEJ                4   29              GS   9:49:56     1153.76 113.38  11  < 113>  126.837   0.000
   101 ARDELI ERYK                     4    4              G    9:47:39     1153.59 114.51   5  < 102>  124.184   8.320
   102 ARDELI ERYK                     4   63              G    9:47:43     1152.88 115.65   6  < 149>  124.184   8.260
   103 MYRDZIO JERZY                   4   81              G    9:49:59     1152.16 116.78  15  < 123>  126.718   0.000
   104 KOZŁOWSKI JAN                   4    5              GS   9:55:24     1149.71 117.91   3  < 109>  132.676   8.150
   105 DŁUGOSZ ADAM                    4   32              G    9:51:08     1148.99 119.05   5  < 127>  127.691   8.090
   106 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   24              GS   9:49:22     1143.81 120.18  10  < 107>  125.095   0.000
   107 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   13              GS   9:49:28     1142.77 121.32  11  < 110>  125.095   0.000
   108 GAJEWSKI MATEUSZ                4   29              GS   9:55:36     1142.34 122.45   3  < 114>  132.054   7.920
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   109 KOZŁOWSKI JAN                   4    4              GS   9:56:21     1140.32 123.58   4  < 137>  132.676   7.860
   110 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   61              G    9:50:02     1136.88 124.72  12  < 117>  125.095   0.000
   111 CZERYBA MARIUSZ                 4    2              G    9:49:30     1136.65 125.85  43-  6-  6  124.463   7.750
   112 STEMPNIEWICZ STANISŁAW          4   12              GS   9:55:33     1134.51 126.98   3          131.092   7.690
   113 DOMINIAK ANDRZEJ                4   28              G    9:51:58     1132.81 128.12  12  < 128>  126.837   0.000
   114 GAJEWSKI MATEUSZ                4   11              GS   9:56:57     1129.15 129.25   4  < 116>  132.054   7.580
   115 CZERYBA MARIUSZ                 4   32              G    9:50:29     1126.53 130.39   2  < 143>  124.463   7.520
   116 GAJEWSKI MATEUSZ                4   13              G    9:57:15     1126.26 131.52   5  < 177>  132.054   7.470
   117 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   33              G    9:51:27     1122.43 132.65  13  < 120>  125.095   0.000
   118 PRZYTOCKI STANISŁAW             4   13              GS   9:49:01     1120.91 133.79   9  < 119>  122.198   0.000
   119 PRZYTOCKI STANISŁAW             4   43              G    9:49:10     1119.37 134.92  10  < 126>  122.198   0.000
   120 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   31              G    9:51:48     1118.92 136.05  14  < 138>  125.095   0.000
   121 PAWŁOWSKI ANDRZEJ               4   31              G    9:50:54     1117.62 137.19   3  < 166>  123.944   7.180
   122 FIL BOGUSŁAW                    4   15              G    9:59:28     1114.80 138.32   2  < 160>  133.181   7.130
   123 MYRDZIO JERZY                   4   93              G    9:53:53     1112.70 139.46  16  < 124>  126.718   0.000
   124 MYRDZIO JERZY                   4   48              G    9:53:56     1112.21 140.59  17  < 125>  126.718   0.000
   125 MYRDZIO JERZY                   4   23              G    9:53:57     1112.05 141.72  18  < 136>  126.718   0.000
   126 PRZYTOCKI STANISŁAW             4   37              G    9:49:58     1111.23 142.86  11  < 133>  122.198   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   127 DŁUGOSZ ADAM                    4   29              G    9:55:04     1109.71 143.99   6  < 131>  127.691   6.840
   128 DOMINIAK ANDRZEJ                4   49              G    9:54:27     1108.23 145.12  13  < 145>  126.837   0.000
   129 DRĄG AGNIESZKA                  4   43              G    9:45:00     1105.87 146.26  11  < 130>  116.116   0.000
   130 DRĄG AGNIESZKA                  4   34              G    9:45:02     1105.52 147.39  12  < 132>  116.116   0.000
   131 DŁUGOSZ ADAM                    4    3              GS   9:55:37     1104.43 148.53   7          127.691   6.610
   132 DRĄG AGNIESZKA                  4   14              G    9:45:16     1103.07 149.66  13  < 142>  116.116   0.000
   133 PRZYTOCKI STANISŁAW             4   39              G    9:50:47     1103.04 150.79  12  < 140>  122.198   0.000
   134 BINKOWSKI      & MIŁUCH         4   35              G    9:56:11     1099.11 151.93   6  < 153>  127.698   6.440
   135 ZŁOTKOWSKI ANDRZEJ              4   57              G    9:46:03     1096.85 153.06   6          116.321   6.390
   136 MYRDZIO JERZY                   4   84              G    9:55:44     1094.91 154.20  19  < 168>  126.718   0.000
   137 KOZŁOWSKI JAN                   4   13              GS  10:01:34     1091.39 155.33   5          132.676   6.270
   138 CZARNECKI KRZYSZTOF             4  100              GS   9:54:39     1091.10 156.46  15  < 141>  125.095   0.000
   139 BAWOROWSKI MICHAŁ               4   49              G    9:49:13     1088.83 157.60   4          118.918   6.160
   140 PRZYTOCKI STANISŁAW             4   49              G    9:52:17     1088.30 158.73  13          122.198   0.000
   141 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   84              G    9:55:11     1086.05 159.86  16  < 151>  125.095   0.000
   142 DRĄG AGNIESZKA                  4   13              GS   9:47:09     1083.68 161.00  14          116.116   0.000
   143 CZERYBA MARIUSZ                 4   10              G    9:55:11     1080.56 162.13   3  < 144>  124.463   5.930
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   144 CZERYBA MARIUSZ                 4   31              GS   9:55:18     1079.47 163.27   4  < 157>  124.463   5.880
   145 DOMINIAK ANDRZEJ                4   19              G    9:58:08     1073.68 164.40  14  < 146>  126.837   0.000
   146 DOMINIAK ANDRZEJ                4   51              GS   9:58:28     1070.66 165.53  15  < 147>  126.837   0.000
   147 DOMINIAK ANDRZEJ                4    6              GS   9:58:55     1066.60 166.67  16  < 148>  126.837   0.000
   148 DOMINIAK ANDRZEJ                4   24              GS   9:59:03     1065.41 167.80  17  < 167>  126.837   0.000
   149 ARDELI ERYK                     4    7              G    9:56:38     1064.74 168.93   7          124.184   5.590
   150 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   20              G   10:05:23     1057.95 170.07  10  < 159>  132.649   0.000
   151 CZARNECKI KRZYSZTOF             4  101              G    9:58:27     1056.10 171.20  17  < 152>  125.095   0.000
   152 CZARNECKI KRZYSZTOF             4    9              G    9:58:30     1055.65 172.34  18  < 171>  125.095   0.000
   153 BINKOWSKI      & MIŁUCH         4   90              G   10:01:09     1054.05 173.47   7  < 161>  127.698   5.360
   154 SZEWCZYK MARCIN                 4   36              G    9:55:21     1051.70 174.60   8  < 155>  121.313   0.000
   155 SZEWCZYK MARCIN                 4   13              G    9:55:28     1050.63 175.74   9  < 156>  121.313   0.000
   156 SZEWCZYK MARCIN                 4   17              GS   9:55:30     1050.33 176.87  10  < 164>  121.313   0.000
   157 CZERYBA MARIUSZ                 4   36              G    9:59:21     1042.84 178.00   5  < 158>  124.463   5.140
   158 CZERYBA MARIUSZ                 4    3              GS   9:59:22     1042.70 179.14   6          124.463   5.080
   159 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4    9              G   10:08:24     1033.09 180.27  11          132.649   0.000
   160 FIL BOGUSŁAW                    4   88              GS  10:08:55     1033.08 181.41   3  < 165>  133.181   4.970
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   161 BINKOWSKI      & MIŁUCH         4  123              G   10:03:49     1031.35 182.54   8  < 162>  127.698   0.000
   162 BINKOWSKI      & MIŁUCH         4  119              G   10:03:52     1030.93 183.67   9  < 163>  127.698   0.000
   163 BINKOWSKI      & MIŁUCH         4   33              G   10:03:54     1030.65 184.81  10          127.698   0.000
   164 SZEWCZYK MARCIN                 4   59              GS   9:57:54     1028.95 185.94  11          121.313   0.000
   165 FIL BOGUSŁAW                    4    9              GS  10:10:00     1024.47 187.07   4          133.181   4.680
   166 PAWŁOWSKI ANDRZEJ               4   38              G   10:01:09     1023.06 188.21   4          123.944   4.630
   167 DOMINIAK ANDRZEJ                4   44              G   10:04:31     1018.64 189.34  18          126.837   0.000
   168 MYRDZIO JERZY                   4   74              GS  10:05:30     1009.71 190.48  20  < 169>  126.718   0.000
   169 MYRDZIO JERZY                   4   21              GS  10:05:33     1009.30 191.61  21  < 170>  126.718   0.000
   170 MYRDZIO JERZY                   4   34              G   10:05:34     1009.17 192.74  22  < 172>  126.718   0.000
   171 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   16              G   10:03:58     1009.10 193.88  19          125.095   0.000
   172 MYRDZIO JERZY                   4   28              G   10:05:36     1008.90 195.01  23  < 173>  126.718   0.000
   173 MYRDZIO JERZY                   4   73              G   10:05:40     1008.37 196.15  24  < 174>  126.718   0.000
   174 MYRDZIO JERZY                   4   57              G   10:05:57     1006.10 197.28  25  < 175>  126.718   0.000
   175 MYRDZIO JERZY                   4   17              G   10:05:58     1005.97 198.41  26  < 176>  126.718   0.000
   176 MYRDZIO JERZY                   4   18              G   10:06:09     1004.50 199.55  27          126.718   0.000
   177 GAJEWSKI MATEUSZ                4   15              GS  10:11:35     1003.58 200.68   6          132.054   4.000
   ------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:5
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   ---------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
   178 ARDELI ERYK                     4   55              G   10:04:29      997.60   0.00   8          124.184   0.000
   179 DOMINIAK ANDRZEJ                4   48              G   10:07:35      994.15   0.00  19          126.837   0.000
   180 ARDELI ERYK                     4   90              GS  10:04:55      994.14   0.00   9          124.184   0.000
   181 CZERYBA MARIUSZ                 4    6              G   10:06:12      986.24   0.00   7          124.463   0.000
   182 CZERYBA MARIUSZ                 4   15              G   10:06:13      986.11   0.00   8          124.463   0.000
                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !              
                                                ------------------  



             PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.                     
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR  2                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  KROSNO ODRZ-2 z dnia 02.09.18                       
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 52:03:51.0 N 15:05:27.0 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........: 10,15,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  125.953 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   26                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:   981                           
      5.Ilość konkursów.......................:  197                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:   986.58                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:   613.68                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:12,22,11                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:13,37,42                         
     10.Czas trwania konkursu.................:1 godz. 16 min. 40 sek.          
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Wszystkie wsadzone liczy się   7 konkursów                               
       Punkty stałe  14.0- gradacja                                             
       EPunktacja Całość [ 4]F                                                
                                                                                
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Sekcja          | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 4  | Winsko                  |   26   |  981   |  197  |20.08|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |   26   |  981   |  197  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
      Jan Benedykt                                                              
      606423015                                                                 
       ----------------                                  ------------------  



                                                                              
                                       PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.    
                                                      -   1 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr  2.           
                                       z lotu KROSNO ODRZ-2, w dniu 02.09.18    
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Se|    NUMER OBRĄCZKI   | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |
  |   |                              |  |        RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
     1 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   32              G   12:22:06      984.23   1.02  73- 23-  7  125.095  14.000
     2 BINKOWSKI      & MIŁUCH         4   40              GS  12:25:09      981.16   2.04  67- 15-  7  127.698  13.950
     3 BINKOWSKI      & MIŁUCH         4  103              G   12:25:11      980.91   3.06   2  <  39>  127.698  13.900
     4 PROCYSZYN RYSZARD               4   72              G   12:22:40      979.16   4.08  58- 10-  7  125.006  13.850
     5 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   49              GS  12:22:48      978.83   5.10   2  <  14>  125.095  13.800
     6 CZERYBA MARIUSZ                 4   34              G   12:22:11      978.61   6.12  32- 15-  7  124.463  13.740
     7 SZEWCZYK MARCIN                 4    8              GS  12:19:01      978.20   7.14  28-  5-  5  121.313  13.690
     8 PAWŁOWSKI ANDRZEJ               4   33              G   12:21:52      976.96   8.15  23-  4-  4  123.944  13.640
     9 ZŁOTKOWSKI ANDRZEJ              4   58              G   12:14:10      976.12   9.17  54- 19-  7  116.321  13.590
    10 PROCYSZYN RYSZARD               4    6              GS  12:23:11      975.21  10.19   2  <  35>  125.006  13.540
    11 MYRDZIO JERZY                   4   50              G   12:25:12      973.26  11.21  87- 12-  7  126.718  13.490
    12 ZŁOTKOWSKI ANDRZEJ              4   17              GS  12:14:52      970.42  12.23   2  <  22>  116.321  13.440
    13 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   51              GC  12:20:49      966.56  13.25  52-  9-  7  121.609  13.390
    14 CZARNECKI KRZYSZTOF             4    1              G   12:26:47      949.25  14.27   3  <  40>  125.095  13.340
    15 DRĄG AGNIESZKA                  4   21              G   12:17:26      948.40  15.29  43- 10-  7  116.116  13.290
    16 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ            4    3              G   12:33:54      944.02  16.31  39-  4-  4  131.125  13.230
    17 ARDELI ERYK                     4   83              GS  12:26:45      942.57  17.33  68- 16-  7  124.184  13.180
    18 ARDELI ERYK                     4   13              G   12:26:59      940.91  18.35   2  <  46>  124.184  13.130
    19 FIL BOGUSŁAW                    4   90              GS  12:37:18      935.92  19.37  27-  3-  3  133.181  13.080
    20 PRZYTOCKI STANISŁAW             4   41              G   12:25:58      933.05  20.39  34-  6-  6  122.198  13.030
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    21 PAWŁOWSKI ANDRZEJ               4   17              G   12:27:51      932.96  21.41   2  <  44>  123.944  12.980
    22 ZŁOTKOWSKI ANDRZEJ              4   42              G   12:20:07      929.70  22.43   3  <  23>  116.321  12.930
    23 ZŁOTKOWSKI ANDRZEJ              4   10              G   12:20:35      926.25  23.45   4  <  31>  116.321  12.880
    24 SZEWCZYK MARCIN                 4   36              GS  12:26:11      924.76  24.46   2  <  95>  121.313  12.830
    25 PRZYTOCKI STANISŁAW             4   39              G   12:27:29      922.37  25.48   2  < 109>  122.198  12.780
    26 DRĄG AGNIESZKA                  4   17              GS  12:21:01      921.43  26.50   2  <  47>  116.116  12.720
    27 BAWOROWSKI MICHAŁ               4   86              GS  12:24:47      916.28  27.52  38-  6-  6  118.918  12.670
    28 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   22              GS  12:39:58      915.03  28.54  24-  9-  7  132.649  12.620
    29 CZERYBA MARIUSZ                 4   11              G   12:31:12      913.83  29.56   2  <  30>  124.463  12.570
    30 CZERYBA MARIUSZ                 4   39              G   12:31:19      913.04  30.58   3  <  48>  124.463  12.520
    31 ZŁOTKOWSKI ANDRZEJ              4   67              G   12:23:05      908.17  31.60   5  <  36>  116.321  12.470
    32 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   52              GC  12:28:56      907.98  32.62   2  <  75>  121.609  12.420
    33 KIEL HENRYK                     4   20              GC  12:24:32      907.64  33.64  30- 11-  7  117.569  12.370
    34 KIEL HENRYK                     4    4              G   12:24:37      907.05  34.66   2  <  50>  117.569  12.320
    35 PROCYSZYN RYSZARD               4   13              GS  12:33:02      905.62  35.68   3  <  41>  125.006  12.270
    36 ZŁOTKOWSKI ANDRZEJ              4   94              GS  12:23:39      904.17  36.70   6  <  37>  116.321  12.210
    37 ZŁOTKOWSKI ANDRZEJ              4   14              GS  12:23:56      902.18  37.72   7  <  38>  116.321  12.160
    38 ZŁOTKOWSKI ANDRZEJ              4    3              G   12:24:01      901.60  38.74   8  <  49>  116.321   0.000
    39 BINKOWSKI      & MIŁUCH         4  116              G   12:37:23      896.86  39.76   3  <  55>  127.698  12.060
    40 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   38              G   12:34:40      895.67  40.77   4  <  56>  125.095  12.010
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    41 PROCYSZYN RYSZARD               4   38              G   12:34:45      894.50  41.79   4  <  52>  125.006  11.960
    42 DŁUGOSZ ADAM                    4    8              G   12:37:59      893.05  42.81  46-  3-  3  127.691  11.910
    43 MYRDZIO JERZY                   4   40              G   12:37:25      889.77  43.83   2  <  64>  126.718  11.860
    44 PAWŁOWSKI ANDRZEJ               4    8              G   12:34:18      889.76  44.85   3  < 196>  123.944  11.810
    45 GAJEWSKI MATEUSZ                4   18              GS  12:43:25      889.75  45.87   8-  1-  1  132.054  11.760
    46 ARDELI ERYK                     4  111              G   12:34:46      888.51  46.89   3  <  59>  124.184  11.700
    47 DRĄG AGNIESZKA                  4   37              GS  12:26:36      882.34  47.91   3  <  79>  116.116  11.650
    48 CZERYBA MARIUSZ                 4   23              G   12:36:15      881.15  48.93   4  <  51>  124.463  11.600
    49 ZŁOTKOWSKI ANDRZEJ              4    8              G   12:27:01      881.11  49.95   9  <  53>  116.321   0.000
    50 KIEL HENRYK                     4   15              G   12:28:40      879.57  50.97   3  <  62>  117.569  11.500
    51 CZERYBA MARIUSZ                 4    3              GS  12:38:23      868.04  51.99   5  <  80>  124.463  11.450
    52 PROCYSZYN RYSZARD               4   35              GS  12:39:24      865.69  53.01   5  <  54>  125.006  11.400
    53 ZŁOTKOWSKI ANDRZEJ              4   97              GS  12:29:45      863.24  54.03  10  <  73>  116.321   0.000
    54 PROCYSZYN RYSZARD               4   39              G   12:39:51      863.00  55.05   6  <  90>  125.006  11.300
    55 BINKOWSKI      & MIŁUCH         4   51              G   12:44:11      855.98  56.07   4  <  61>  127.698  11.240
    56 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   19              G   12:41:35      853.41  57.08   5  <  69>  125.095  11.190
    57 DŁUGOSZ ADAM                    4   28              G   12:46:00      845.64  58.10   2  <  76>  127.691  11.140
    58 BAWOROWSKI MICHAŁ               4   63              GS  12:35:43      845.09  59.12   2  < 105>  118.918  11.090
    59 ARDELI ERYK                     4   15              G   12:42:19      842.97  60.14   4  <  65>  124.184  11.040
    60 ADAMCZYK  MAREK & JERZY         4   39              G   12:55:57      842.47  61.16  35-  3-  3  135.595  10.990
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    61 BINKOWSKI      & MIŁUCH         4   60              G   12:46:43      841.69  62.18   5  <  63>  127.698  10.940
    62 KIEL HENRYK                     4   19              G   12:35:09      838.88  63.20   4  <  72>  117.569  10.890
    63 BINKOWSKI      & MIŁUCH         4   58              GS  12:47:22      838.10  64.22   6  <  83>  127.698  10.840
    64 MYRDZIO JERZY                   4   94              G   12:46:28      836.61  65.24   3  <  66>  126.718  10.790
    65 ARDELI ERYK                     4   81              GS  12:44:22      831.40  66.26   5  <  67>  124.184  10.730
    66 MYRDZIO JERZY                   4   96              GS  12:47:25      831.39  67.28   4  <  89>  126.718  10.680
    67 ARDELI ERYK                     4   55              GS  12:44:28      830.85  68.30   6  <  68>  124.184  10.630
    68 ARDELI ERYK                     4   59              G   12:44:45      829.28  69.32   7  <  70>  124.184  10.580
    69 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   99              GS  12:46:02      828.26  70.34   6  <  78>  125.095  10.530
    70 ARDELI ERYK                     4   76              G   12:45:08      827.16  71.36   8  <  93>  124.184   0.000
    71 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   20              G   12:55:39      825.70  72.38   2  <  82>  132.649  10.430
    72 KIEL HENRYK                     4   17              GC  12:37:27      825.34  73.39   5  <  88>  117.569  10.380
    73 ZŁOTKOWSKI ANDRZEJ              4   83              GS  12:36:22      822.83  74.41  11  <  74>  116.321   0.000
    74 ZŁOTKOWSKI ANDRZEJ              4  100              G   12:36:40      821.09  75.43  12  <  84>  116.321   0.000
    75 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   48              GC  12:45:14      809.47  76.45   3  <  77>  121.609  10.220
    76 DŁUGOSZ ADAM                    4    7              G   12:53:46      804.27  77.47   3          127.691  10.170
    77 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   11              GC  12:46:29      802.79  78.49   4  <  91>  121.609  10.120
    78 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   40              G   12:50:53      802.49  79.51   7  <  85>  125.095  10.070
    79 DRĄG AGNIESZKA                  4   22              G   12:39:50      801.72  80.53   4  < 117>  116.116  10.020
    80 CZERYBA MARIUSZ                 4   28              GS  12:50:41      799.46  81.55   6  <  81>  124.463   9.970
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    81 CZERYBA MARIUSZ                 4   45              GS  12:50:44      799.21  82.57   7  < 146>  124.463   9.920
    82 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   26              GS  13:01:12      798.13  83.59   3  < 112>  132.649   9.870
    83 BINKOWSKI      & MIŁUCH         4   93              G   12:56:06      792.66  84.61   7  <  86>  127.698   9.820
    84 ZŁOTKOWSKI ANDRZEJ              4   19              GS  12:41:47      792.47  85.63  13  <  94>  116.321   0.000
    85 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   17              G   12:52:52      792.41  86.65   8  <  87>  125.095   0.000
    86 BINKOWSKI      & MIŁUCH         4   84              GS  12:57:26      786.16  87.67   8  <  98>  127.698   0.000
    87 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   43              G   12:54:31      784.21  88.69   9  <  92>  125.095   0.000
    88 KIEL HENRYK                     4   25              G   12:45:49      779.55  89.70   6  < 103>  117.569   9.560
    89 MYRDZIO JERZY                   4    9              G   12:57:35      779.40  90.72   5  < 115>  126.718   9.510
    90 PROCYSZYN RYSZARD               4   45              G   12:55:27      779.10  91.74   7  < 152>  125.006   9.460
    91 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   37              G   12:51:35      776.64  92.76   5  < 100>  121.609   9.410
    92 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   46              G   12:56:24      775.06  93.78  10  < 104>  125.095   0.000
    93 ARDELI ERYK                     4  106              G   12:55:27      773.97  94.80   9  < 114>  124.184   0.000
    94 ZŁOTKOWSKI ANDRZEJ              4   87              G   12:47:00      765.27  95.82  14  < 102>  116.321   0.000
    95 SZEWCZYK MARCIN                 4   30              GS  12:53:53      763.54  96.84   3  < 135>  121.313   9.200
    96 DOMINIAK ANDRZEJ                4   48              G   13:01:29      761.86  97.86  28-  3-  3  126.837   9.150
    97 MYRDZIO STANISŁAW               4   28              G   12:59:54      761.12  98.88  22-  7-  7  125.509   9.100
    98 BINKOWSKI      & MIŁUCH         4  108              G   13:03:05      759.73  99.90   9  < 108>  127.698   0.000
    99 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4    2              GS  13:02:20      755.98 100.92   9-  2-  2  126.501   9.000
   100 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   10              G   12:56:04      755.02 101.94   6  < 130>  121.609   8.950
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   101 MYRDZIO STANISŁAW               4   13              G   13:01:25      754.19 102.96   2  < 106>  125.509   8.900
   102 ZŁOTKOWSKI ANDRZEJ              4   33              G   12:49:51      751.19 103.98  15  < 159>  116.321   0.000
   103 KIEL HENRYK                     4   31              GC  12:51:34      750.92 104.99   7  < 107>  117.569   8.800
   104 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   62              G   13:01:47      750.05 106.01  11  < 116>  125.095   0.000
   105 BAWOROWSKI MICHAŁ               4   24              GS  12:53:34    13:02:57 107.03   3  < 147>  118.918   8.690
   106 MYRDZIO STANISŁAW               4    9              G   13:02:24    13:02:59 108.05   3  < 110>  125.509   8.640
   107 KIEL HENRYK                     4    1              G   12:52:01    13:03:12 109.07   8  < 111>  117.569   0.000
   108 BINKOWSKI      & MIŁUCH         4   61              G   13:05:48    13:03:28 110.09  10  < 128>  127.698   0.000
   109 PRZYTOCKI STANISŁAW             4   12              G   12:59:03    13:04:04 111.11   3  < 118>  122.198   8.490
   110 MYRDZIO STANISŁAW               4    5              G   13:03:41    13:04:17 112.13   4  < 137>  125.509   8.440
   111 KIEL HENRYK                     4    7              G   12:53:46    13:04:57 113.15   9  < 133>  117.569   0.000
   112 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4    6              GS  13:14:33    13:05:37 114.17   4  < 113>  132.649   8.340
   113 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   16              GS  13:14:40    13:05:44 115.19   5  < 132>  132.649   8.290
   114 ARDELI ERYK                     4   77              G   13:03:55    13:06:17 116.21  10  < 119>  124.184   0.000
   115 MYRDZIO JERZY                   4   46              G   13:07:51    13:06:50 117.23   6  < 126>  126.718   8.180
   116 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   85              G   13:05:43    13:06:52 118.25  12  < 136>  125.095   0.000
   117 DRĄG AGNIESZKA                  4   41              GS  12:53:47    13:06:54 119.27   5  < 170>  116.116   8.080
   118 PRZYTOCKI STANISŁAW             4   53              G   13:02:09    13:07:10 120.29   4  < 125>  122.198   8.030
   119 ARDELI ERYK                     4   20              G   13:04:49    13:07:11 121.30  11  < 120>  124.184   0.000
   120 ARDELI ERYK                     4   57              GS  13:04:51    13:07:13 122.32  12  < 138>  124.184   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   121 DOMINIAK ANDRZEJ                4   41              G   13:08:52    13:07:41 123.34   2  < 181>  126.837   7.880
   122 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ            4    5              G   13:15:22    13:08:28 124.36   2  < 151>  131.125   7.830
   123 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4    4              GS  13:09:17    13:08:33 125.38   2          126.501   7.780
   124 ADAMCZYK  MAREK & JERZY         4   67              GS  13:21:28    13:08:37 126.40   2  < 191>  135.595   7.720
   125 PRZYTOCKI STANISŁAW             4   30              G   13:03:43    13:08:43 127.42   5  < 153>  122.198   7.670
   126 MYRDZIO JERZY                   4   59              G   13:09:51    13:08:50 128.44   7  < 127>  126.718   7.620
   127 MYRDZIO JERZY                   4   91              G   13:11:33    13:10:32 129.46   8  < 154>  126.718   0.000
   128 BINKOWSKI      & MIŁUCH         4   35              GS  13:13:01    13:10:41 130.48  11  < 129>  127.698   0.000
   129 BINKOWSKI      & MIŁUCH         4   62              G   13:13:03    13:10:43 131.50  12  < 131>  127.698   0.000
   130 CHMIELNICKI DARIUSZ             4    4              G   13:05:21    13:11:08 132.52   7  < 161>  121.609   7.420
   131 BINKOWSKI      & MIŁUCH         4  117              G   13:13:59    13:11:40 133.54  13  < 139>  127.698   0.000
   132 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4    9              GS  13:21:15    13:12:19 134.56   6  < 148>  132.649   7.320
   133 KIEL HENRYK                     4   32              G   13:01:35    13:12:46 135.58  10  < 174>  117.569   0.000
   134 FIL BOGUSŁAW                    4   36              GS  13:24:47    13:15:09 136.60   2  < 142>  133.181   7.210
   135 SZEWCZYK MARCIN                 4   20              GS  13:09:17    13:15:28 137.61   4  < 186>  121.313   7.160
   136 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   66              G   13:14:58    13:16:07 138.63  13  < 140>  125.095   0.000
   137 MYRDZIO STANISŁAW               4    1              G   13:16:35    13:17:11 139.65   5  < 158>  125.509   7.060
   138 ARDELI ERYK                     4   78              G   13:16:03    13:18:25 140.67  13  < 143>  124.184   0.000
   139 BINKOWSKI      & MIŁUCH         4  119              G   13:20:53    13:18:34 141.69  14  < 187>  127.698   0.000
   140 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   21              GS  13:17:46    13:18:55 142.71  14  < 141>  125.095   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   141 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   88              G   13:17:52    13:19:01 143.73  15  < 144>  125.095   0.000
   142 FIL BOGUSŁAW                    4   91              GS  13:28:46    13:19:08 144.75   3          133.181   6.810
   143 ARDELI ERYK                     4  109              G   13:17:19    13:19:41 145.77  14  < 155>  124.184   0.000
   144 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   48              G   13:19:03    13:20:11 146.79  16  < 145>  125.095   0.000
   145 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   39              G   13:19:05    13:20:14 147.81  17  < 164>  125.095   0.000
   146 CZERYBA MARIUSZ                 4   48              G   13:18:21    13:20:20 148.83   8  < 148>  124.463   0.000
   147 BAWOROWSKI MICHAŁ               4   32              G   13:12:37    13:22:00 149.85   4  < 157>  118.918   6.550
   148 CZERYBA MARIUSZ                 4    7              G   13:20:45    13:22:44 150.87   9  < 160>  124.463   0.000
   148 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   10              GS  13:31:40    13:22:44 150.87   7  < 150>  132.649   6.500
   150 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   17              G   13:31:42    13:22:46 152.91   8  < 182>  132.649   0.000
   151 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ            4   45              G   13:30:15    13:23:21 153.92   3  < 176>  131.125   6.350
   152 PROCYSZYN RYSZARD               4   70              G   13:22:10    13:23:26 154.94   8  < 166>  125.006   0.000
   153 PRZYTOCKI STANISŁAW             4   13              G   13:18:27    13:23:28 155.96   6          122.198   6.240
   154 MYRDZIO JERZY                   4   42              G   13:24:45    13:23:44 156.98   9  < 156>  126.718   0.000
   155 ARDELI ERYK                     4   36              GS  13:21:30    13:23:52 158.00  15  < 171>  124.184   0.000
   156 MYRDZIO JERZY                   4   27              G   13:26:06    13:25:05 159.02  10  < 183>  126.718   0.000
   157 BAWOROWSKI MICHAŁ               4   34              G   13:15:56    13:25:19 160.04   5  < 193>  118.918   6.040
   158 MYRDZIO STANISŁAW               4   20              G   13:25:02    13:25:38 161.06   6  < 165>  125.509   5.990
   159 ZŁOTKOWSKI ANDRZEJ              4   72              GS  13:13:16    13:26:07 162.08  16  < 169>  116.321   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   160 CZERYBA MARIUSZ                 4    5              GS  13:24:10    13:26:09 163.10  10  < 162>  124.463   0.000
   161 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   21              GC  13:20:25    13:26:13 164.12   8  < 190>  121.609   0.000
   162 CZERYBA MARIUSZ                 4   26              G   13:24:16    13:26:15 165.14  11  < 163>  124.463   0.000
   163 CZERYBA MARIUSZ                 4   27              GS  13:24:22    13:26:21 166.16  12  < 168>  124.463   0.000
   164 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   76              G   13:25:13    13:26:22 167.18  18  < 167>  125.095   0.000
   165 MYRDZIO STANISŁAW               4   10              G   13:25:47    13:26:23 168.20   7          125.509   5.630
   166 PROCYSZYN RYSZARD               4    3              GS  13:25:34    13:26:50 169.22   9  < 172>  125.006   0.000
   167 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   24              GS  13:26:05    13:27:14 170.23  19  < 173>  125.095   0.000
   168 CZERYBA MARIUSZ                 4   22              G   13:25:42    13:27:41 171.25  13  < 179>  124.463   0.000
   169 ZŁOTKOWSKI ANDRZEJ              4   91              G   13:14:52    13:27:43 172.27  17  < 188>  116.321   0.000
   170 DRĄG AGNIESZKA                  4   24              GS  13:16:43    13:29:50 173.29   6  < 177>  116.116   5.380
   171 ARDELI ERYK                     4    9              GS  13:27:51    13:30:13 174.31  16          124.184   0.000
   172 PROCYSZYN RYSZARD               4    1              G   13:29:03    13:30:19 175.33  10          125.006   0.000
   173 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   84              G   13:29:24    13:30:32 176.35  20  < 180>  125.095   0.000
   174 KIEL HENRYK                     4    8              G   13:19:43    13:30:54 177.37  11          117.569   0.000
   175 KOZŁOWSKI JAN                   4   19              G   13:40:16    13:31:18 178.39  33-  1-  1  132.676   5.120
   176 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ            4   11              GS  13:38:36    13:31:42 179.41   4          131.125   5.070
   177 DRĄG AGNIESZKA                  4    2              G   13:18:55    13:32:02 180.43   7  < 178>  116.116   5.020
   178 DRĄG AGNIESZKA                  4   31              G   13:19:15    13:32:22 181.45   8  < 194>  116.116   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   179 CZERYBA MARIUSZ                 4    6              G   13:31:19    13:33:18 182.47  14  < 189>  124.463   0.000
   180 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   64              GS  13:32:25    13:33:34 183.49  21  < 184>  125.095   0.000
   181 DOMINIAK ANDRZEJ                4   29              GS  13:35:50    13:34:39 184.51   3          126.837   4.820
   182 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   28              G   13:43:51    13:34:55 185.52   9          132.649   0.000
   183 MYRDZIO JERZY                   4   69              G   13:36:01    13:35:00 186.54  11  < 185>  126.718   0.000
   184 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   36              G   13:33:59    13:35:08 187.56  22  < 197>  125.095   0.000
   185 MYRDZIO JERZY                   4    8              GS  13:36:29    13:35:28 188.58  12          126.718   0.000
   186 SZEWCZYK MARCIN                 4   46              GS  13:29:36    13:35:47 189.60   5          121.313   4.560
   187 BINKOWSKI      & MIŁUCH         4   26              G   13:38:09    13:35:49 190.62  15          127.698   0.000
   188 ZŁOTKOWSKI ANDRZEJ              4   79              G   13:23:00    13:35:50 191.64  18  < 192>  116.321   0.000
   189 CZERYBA MARIUSZ                 4   41              GS  13:34:12    13:36:11 192.66  15          124.463   0.000
   190 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   34              GC  13:30:25    13:36:13 193.68   9          121.609   0.000
   191 ADAMCZYK  MAREK & JERZY         4   43              GS  13:49:12    13:36:20 194.70   3          135.595   4.310
   192 ZŁOTKOWSKI ANDRZEJ              4   71              G   13:23:38    13:36:29 195.72  19          116.321   0.000
   193 BAWOROWSKI MICHAŁ               4   49              GS  13:28:14    13:37:37 196.74   6          118.918   4.200
   194 DRĄG AGNIESZKA                  4   75              GS  13:24:36    13:37:43 197.76   9  < 195>  116.116   0.000
   195 DRĄG AGNIESZKA                  4   36              G   13:24:39    13:37:46 198.78  10          116.116   0.000
   196 PAWŁOWSKI ANDRZEJ               4    7              G   13:35:49    13:38:30 199.80   4          123.944   4.050
   197 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   91              GS  13:37:42    13:38:50 200.82  23          125.095   0.000
   ------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:5
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   ---------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
   198 ZŁOTKOWSKI ANDRZEJ              4   95              G   13:26:12    13:39:02   0.00  20          116.321   0.000
   199 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   67              G   13:38:17    13:39:26   0.00  24          125.095   0.000
   200 DŁUGOSZ ADAM                    4   23              G   13:41:46    13:39:27   0.00   4          127.691   0.000
   201 DŁUGOSZ ADAM                    4   14              G   13:42:13    13:39:54   0.00   5          127.691   0.000
   202 ARDELI ERYK                     4  107              G   13:37:46    13:40:08   0.00  17          124.184   0.000
                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !              
                                                ------------------    



             PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.                     
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR  3                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  SŁUBICE z dnia 09.09.18                             
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 52:20:38.0 N 14:36:55.0 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  9,00,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  169.397 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   20                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:   632                           
      5.Ilość konkursów.......................:  127                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1208.83                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1032.49                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:11,20,28                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:11,45,14                         
     10.Czas trwania konkursu.................:24 min. 46 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Wszystkie wsadzone liczy się   7 konkursów                               
       Punkty stałe  20.0- gradacja                                             
       EPunktacja Całość [ 4]F                                                
                                                                                
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Sekcja          | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 4  | Winsko                  |   20   |  632   |  127  |20.09|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |   20   |  632   |  127  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
      Jan Benedykt                                                              
      606423015                                                                 
       ----------------                                  ------------------    
                



                                                                               
                                       PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.    
                                                      -   1 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr  3.           
                                          z lotu SŁUBICE, w dniu 09.09.18       
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Se|    NUMER OBRĄCZKI   | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |
  |   |                              |  |        RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
     1 CZERYBA MARIUSZ                 4   32              G   11:20:28     1201.02   1.58  32- 13-  7  168.703  20.000
     2 DRĄG AGNIESZKA                  4   46              G   11:14:01     1197.33   3.16  27- 10-  7  160.462  19.920
     3 PRZYTOCKI STANISŁAW             4    1              G   11:20:41     1183.11   4.75  26-  5-  5  166.444  19.840
     4 CZERYBA MARIUSZ                 4    2              GS  11:23:16     1177.55   6.33   2  <   5>  168.703  19.760
     5 CZERYBA MARIUSZ                 4   27              GS  11:23:20     1177.00   7.91   3  <  15>  168.703  19.680
     6 KIEL HENRYK                     4   20              GC  11:19:07     1164.34   9.49  26-  4-  4  161.979  19.600
     7 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   21              GS  11:25:30     1162.82  11.08  66- 15-  7  169.190  19.520
     8 ADAMCZYK  MAREK & JERZY         4   54              G   11:34:43     1162.79  12.66  48-  3-  3  179.903  19.440
     9 PRZYTOCKI STANISŁAW             4   18              G   11:23:29     1160.02  14.24   2  <  73>  166.444  19.370
    10 ZŁOTKOWSKI ANDRZEJ              4   17              G   11:19:42     1150.07  15.82  48- 19-  7  160.665  19.290
    11 MYRDZIO STANISŁAW               4   14              G   11:28:10     1146.38  17.41  27-  8-  7  169.855  19.210
    12 DRĄG AGNIESZKA                  4   75              GS  11:19:59     1146.29  18.99   2  <  24>  160.462  19.130
    13 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   71              GS  11:28:42     1137.79  20.57   2  <  14>  169.190  19.050
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    14 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   39              G   11:28:47     1137.16  22.15   3  <  19>  169.190  18.970
    15 CZERYBA MARIUSZ                 4   13              G   11:28:24     1136.81  23.73   4  <  22>  168.703  18.890
    16 ARDELI ERYK                     4   58              G   11:28:48     1132.21  25.32  59- 16-  7  168.473  18.810
    17 DOMINIAK ANDRZEJ                4   18              G   11:31:27     1126.45  26.90  28-  8-  7  170.601  18.730
    18 DOMINIAK ANDRZEJ                4   20              G   11:31:30     1126.08  28.48   2  <  34>  170.601  18.650
    19 CZARNECKI KRZYSZTOF             4  100              GS  11:30:31     1124.06  30.06   4  <  20>  169.190  18.570
    20 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   32              G   11:30:32     1123.94  31.65   5  <  23>  169.190  18.490
    21 ARDELI ERYK                     4   83              GS  11:30:04     1122.65  33.23   2  <  31>  168.473  18.410
    22 CZERYBA MARIUSZ                 4   11              GS  11:30:24     1121.70  34.81   5  <  42>  168.703  18.330
    23 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   59              G   11:31:08     1119.48  36.39   6  <  62>  169.190  18.250
    24 DRĄG AGNIESZKA                  4   11              G   11:24:23     1111.36  37.97   3  <  25>  160.462  18.170
    25 DRĄG AGNIESZKA                  4   22              GS  11:24:27     1110.85  39.56   4  <  30>  160.462  18.100
    26 BAWOROWSKI MICHAŁ               4   18              GS  11:27:18     1107.46  41.14  23-  1-  1  163.129  18.020
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    27 ZŁOTKOWSKI ANDRZEJ              4   79              G   11:25:17     1105.87  42.72   2  <  28>  160.665  17.940
    28 ZŁOTKOWSKI ANDRZEJ              4   42              GS  11:25:25     1104.86  44.30   3  <  29>  160.665  17.860
    29 ZŁOTKOWSKI ANDRZEJ              4   68              G   11:25:32     1103.97  45.89   4  <  35>  160.665  17.780
    30 DRĄG AGNIESZKA                  4   41              GS  11:25:22     1103.84  47.47   5  <  39>  160.462  17.700
    31 ARDELI ERYK                     4   15              GS  11:32:53     1101.97  49.05   3  <  51>  168.473  17.620
    32 BINKOWSKI      & MIŁUCH         4  119              G   11:36:01     1101.25  50.63  46-  9-  7  171.814  17.540
    33 BINKOWSKI      & MIŁUCH         4   56              G   11:36:05     1100.78  52.22   2  <  37>  171.814  17.460
    34 DOMINIAK ANDRZEJ                4    3              GS  11:35:02     1100.42  53.80   3  <  55>  170.601  17.380
    35 ZŁOTKOWSKI ANDRZEJ              4    3              GS  11:26:01     1100.32  55.38   5  <  36>  160.665  17.300
    36 ZŁOTKOWSKI ANDRZEJ              4   60              GS  11:26:07     1099.57  56.96   6  <  47>  160.665  17.220
    37 BINKOWSKI      & MIŁUCH         4   62              GS  11:36:26     1098.32  58.54   3  <  38>  171.814  17.140
    38 BINKOWSKI      & MIŁUCH         4   61              G   11:36:33     1097.50  60.13   4  <  43>  171.814  17.060
    39 DRĄG AGNIESZKA                  4    9              G   11:26:14     1097.30  61.71   6  <  71>  160.462  16.980
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    40 DŁUGOSZ ADAM                    4   22              G   11:36:40     1096.74  63.29  28-  3-  3  171.822  16.900
    41 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   11              G   11:41:12     1096.35  64.87  29-  3-  3  176.731  16.830
    42 CZERYBA MARIUSZ                 4   41              G   11:34:01     1095.36  66.46   6  <  45>  168.703  16.750
    43 BINKOWSKI      & MIŁUCH         4   33              G   11:36:54     1095.05  68.04   5  < 105>  171.814  16.670
    44 DŁUGOSZ ADAM                    4   24              G   11:36:58     1094.64  69.62   2  <  79>  171.822  16.590
    45 CZERYBA MARIUSZ                 4   38              G   11:34:38     1090.99  71.20   7  <  53>  168.703  16.510
    46 PROCYSZYN RYSZARD               4   14              G   11:35:21     1089.09  72.78  43-  3-  3  169.190  16.430
    47 ZŁOTKOWSKI ANDRZEJ              4    8              GS  11:27:33     1088.89  74.37   7  <  48>  160.665  16.350
    48 ZŁOTKOWSKI ANDRZEJ              4   33              GS  11:27:37     1088.39  75.95   8  <  50>  160.665   0.000
    49 PROCYSZYN RYSZARD               4   45              G   11:35:28     1088.27  77.53   2  <  87>  169.190  16.190
    50 ZŁOTKOWSKI ANDRZEJ              4   95              G   11:27:49     1086.92  79.11   9  <  54>  160.665   0.000
    51 ARDELI ERYK                     4   23              G   11:35:01     1086.81  80.70   4  <  52>  168.473  16.030
    52 ARDELI ERYK                     4   89              G   11:35:03     1086.57  82.28   5  <  65>  168.473  15.950
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    53 CZERYBA MARIUSZ                 4   10              G   11:35:17     1086.42  83.86   8  <  57>  168.703   0.000
    54 ZŁOTKOWSKI ANDRZEJ              4   71              GS  11:27:57     1085.94  85.44  10  <  58>  160.665   0.000
    55 DOMINIAK ANDRZEJ                4   17              GS  11:37:07     1085.82  87.03   4  <  64>  170.601  15.710
    56 KIEL HENRYK                     4    8              G   11:29:27     1083.83  88.61   2  < 118>  161.979  15.630
    57 CZERYBA MARIUSZ                 4   24              G   11:35:47     1082.93  90.19   9  <  85>  168.703   0.000
    58 ZŁOTKOWSKI ANDRZEJ              4   10              G   11:28:30     1081.92  91.77  11  <  59>  160.665   0.000
    59 ZŁOTKOWSKI ANDRZEJ              4   14              GS  11:28:34     1081.43  93.35  12  <  63>  160.665   0.000
    60 ADAMCZYK  MAREK & JERZY         4   30              G   11:46:22     1081.36  94.94   2  <  92>  179.903  15.320
    61 MYRDZIO STANISŁAW               4   16              G   11:37:09     1080.85  96.52   2  <  68>  169.855  15.240
    62 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   18              G   11:36:39     1080.05  98.10   7  <  81>  169.190  15.160
    63 ZŁOTKOWSKI ANDRZEJ              4   30              GS  11:28:53     1079.13  99.68  13  <  67>  160.665   0.000
    64 DOMINIAK ANDRZEJ                4   31              G   11:38:07     1078.96 101.27   5  < 102>  170.601  15.000
    65 ARDELI ERYK                     4    9              GS  11:36:09     1078.92 102.85   6  <  66>  168.473  14.920
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    66 ARDELI ERYK                     4   71              GS  11:36:12     1078.57 104.43   7  <  68>  168.473  14.840
    67 ZŁOTKOWSKI ANDRZEJ              4   18              G   11:29:01     1078.17 106.01  14  <  77>  160.665   0.000
    68 ARDELI ERYK                     4   57              GS  11:36:22     1077.42 107.59   8  <  74>  168.473   0.000
    68 MYRDZIO STANISŁAW               4   11              G   11:37:39     1077.42 107.59   3  <  82>  169.855  14.680
    70 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   10              GS  11:44:04     1077.19 110.76   2  < 113>  176.731  14.520
    71 DRĄG AGNIESZKA                  4   37              GS  11:28:59     1077.05 112.34   7  <  89>  160.462  14.440
    72 SZEWCZYK MARCIN                 4   30              GS  11:34:03     1074.91 113.92  23-  2-  2  165.590  14.370
    73 PRZYTOCKI STANISŁAW             4    7              G   11:34:54     1074.53 115.51   3  <  78>  166.444  14.290
    74 ARDELI ERYK                     4  101              GS  11:36:56     1073.53 117.09   9  <  76>  168.473   0.000
    75 FIL BOGUSŁAW                    4   36              G   11:45:20     1073.29 118.67  22-  4-  4  177.450  14.130
    76 ARDELI ERYK                     4  108              G   11:36:59     1073.19 120.25  10  <  83>  168.473   0.000
    77 ZŁOTKOWSKI ANDRZEJ              4  101              G   11:29:59     1071.22 121.84  15  <  84>  160.665   0.000
    78 PRZYTOCKI STANISŁAW             4   41              G   11:35:24     1071.07 123.42   4  < 101>  166.444  13.890
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    79 DŁUGOSZ ADAM                    4   29              G   11:40:28     1070.76 125.00   3          171.822  13.810
    80 FIL BOGUSŁAW                    4   21              GS  11:45:46     1070.48 126.58   2  < 116>  177.450  13.730
    81 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   86              G   11:38:05     1070.26 128.16   8  <  96>  169.190   0.000
    82 MYRDZIO STANISŁAW               4   22              G   11:38:43     1070.18 129.75   4  <  93>  169.855  13.570
    83 ARDELI ERYK                     4  105              G   11:37:26     1070.12 131.33  11  <  91>  168.473   0.000
    84 ZŁOTKOWSKI ANDRZEJ              4   57              GS  11:30:10     1069.91 132.91  16  <  94>  160.665   0.000
    85 CZERYBA MARIUSZ                 4    7              G   11:37:44     1069.55 134.49  10  <  86>  168.703   0.000
    86 CZERYBA MARIUSZ                 4   47              G   11:37:59     1067.85 136.08  11  <  88>  168.703   0.000
    87 PROCYSZYN RYSZARD               4   13              GS  11:38:29     1067.56 137.66   3          169.190  13.170
    88 CZERYBA MARIUSZ                 4   28              GS  11:38:09     1066.73 139.24  12  <  95>  168.703   0.000
    89 DRĄG AGNIESZKA                  4   27              G   11:30:35     1065.60 140.82   8  <  90>  160.462   0.000
    90 DRĄG AGNIESZKA                  4   34              G   11:30:39     1065.13 142.41   9  < 117>  160.462   0.000
    91 ARDELI ERYK                     4   22              G   11:38:41     1061.69 143.99  12  <  97>  168.473   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    92 ADAMCZYK  MAREK & JERZY         4   39              GS  11:49:31     1061.27 145.57   3          179.903  12.780
    93 MYRDZIO STANISŁAW               4    7              G   11:40:13     1060.16 147.15   5  <  99>  169.855  12.700
    94 ZŁOTKOWSKI ANDRZEJ              4   72              G   11:31:38     1059.56 148.73  17  < 109>  160.665   0.000
    95 CZERYBA MARIUSZ                 4    4              G   11:39:26     1058.14 150.32  13          168.703   0.000
    96 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   25              GS  11:40:03     1057.11 151.90   9  < 103>  169.190   0.000
    97 ARDELI ERYK                     4   64              G   11:39:27     1056.59 153.48  13  <  98>  168.473   0.000
    98 ARDELI ERYK                     4   36              GS  11:39:30     1056.26 155.06  14  < 110>  168.473   0.000
    99 MYRDZIO STANISŁAW               4   23              G   11:40:49     1056.20 156.65   6  < 104>  169.855  12.220
   100 PAWŁOWSKI ANDRZEJ               4   17              G   11:39:20     1055.39 158.23  15-  1-  1  168.158  12.140
   101 PRZYTOCKI STANISŁAW             4   20              G   11:37:49     1054.67 159.81   5          166.444  12.060
   102 DOMINIAK ANDRZEJ                4    2              GS  11:41:48     1054.39 161.39   6  < 125>  170.601  11.980
   103 CZARNECKI KRZYSZTOF             4  104              G   11:40:39     1053.16 162.97  10  < 111>  169.190   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   104 MYRDZIO STANISŁAW               4   18              G   11:41:30     1051.73 164.56   7  < 106>  169.855  11.830
   105 BINKOWSKI      & MIŁUCH         4   70              G   11:43:34     1050.42 166.14   6  < 107>  171.814  11.750
   106 MYRDZIO STANISŁAW               4   21              G   11:42:04     1048.06 167.72   8          169.855   0.000
   107 BINKOWSKI      & MIŁUCH         4   99              G   11:43:57     1047.97 169.30   7  < 108>  171.814  11.590
   108 BINKOWSKI      & MIŁUCH         4   40              GS  11:43:59     1047.75 170.89   8  < 121>  171.814   0.000
   109 ZŁOTKOWSKI ANDRZEJ              4   55              G   11:33:47     1044.75 172.47  18  < 124>  160.665   0.000
   110 ARDELI ERYK                     4   70              G   11:41:18     1044.47 174.05  15  < 123>  168.473   0.000
   111 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   35              G   11:42:09     1043.42 175.63  11  < 112>  169.190   0.000
   112 CZARNECKI KRZYSZTOF             4  103              GS  11:42:13     1042.99 177.22  12  < 114>  169.190   0.000
   113 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4    4              GS  11:49:34     1042.25 178.80   3          176.731  11.110
   114 CZARNECKI KRZYSZTOF             4    8              G   11:42:34     1040.74 180.38  13  < 115>  169.190   0.000
   115 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   10              G   11:42:38     1040.32 181.96  14  < 119>  169.190   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   116 FIL BOGUSŁAW                    4   58              GS  11:50:45     1039.24 183.54   3  < 120>  177.450  10.870
   117 DRĄG AGNIESZKA                  4   10              GS  11:34:35     1038.03 185.13  10          160.462   0.000
   118 KIEL HENRYK                     4   18              GC  11:36:12     1037.00 186.71   3  < 122>  161.979  10.710
   119 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   31              GS  11:43:14     1036.49 188.29  15          169.190   0.000
   120 FIL BOGUSŁAW                    4   46              G   11:51:21     1035.60 189.87   4          177.450  10.560
   121 BINKOWSKI      & MIŁUCH         4   47              G   11:46:00     1035.02 191.46   9          171.814   0.000
   122 KIEL HENRYK                     4   14              G   11:36:42     1033.69 193.04   4          161.979  10.400
   123 ARDELI ERYK                     4   77              G   11:43:01     1033.47 194.62  16          168.473   0.000
   124 ZŁOTKOWSKI ANDRZEJ              4   97              GS  11:35:29     1033.33 196.20  19          160.665   0.000
   125 DOMINIAK ANDRZEJ                4   46              G   11:45:14     1032.49 197.78   7  < 126>  170.601  10.160
   126 DOMINIAK ANDRZEJ                4   16              GS  11:45:20     1031.86 199.37   8          170.601   0.000
   127 SZEWCZYK MARCIN                 4    8              GS  11:40:31     1031.61 200.95   2          165.590  10.000
   ------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:5
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   ---------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
   128 CZERYBA MARIUSZ                 4   43              G   11:43:44     1030.35   0.00  14          168.703   0.000
   129 CZERYBA MARIUSZ                 4    8              G   11:43:52     1029.51   0.00  15          168.703   0.000
   130 ARDELI ERYK                     4  106              G   11:43:41     1029.26   0.00  17          168.473   0.000
   131 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   24              GS  11:44:29     1028.62   0.00  16          169.190   0.000
   132 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   49              GS  11:44:38     1027.68   0.00  17          169.190   0.000
                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !              
                                                ------------------ 



               PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.                     
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR  4                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  FURSTENWALDE z dnia 16.09.18                        
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 52:20:45.0 N 14:05:32.0 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  8,45,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  199.402 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   18                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:   546                           
      5.Ilość konkursów.......................:  110                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1379.74                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1277.51                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:11,03,29                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:11,19,13                         
     10.Czas trwania konkursu.................:15 min. 44 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Wszystkie wsadzone liczy się   7 konkursów                               
       Punkty stałe  22.0- gradacja                                             
       EPunktacja Całość [ 4]F                                                
                                                                                
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Sekcja          | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 4  | Winsko                  |   18   |  546   |  110  |20.15|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |   18   |  546   |  110  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
      Jan Benedykt                                                              
      606423015                                                                 
       ----------------                                  ------------------    

             


                                                                               
                                       PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.    
                                                      -   1 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr  4.           
                                       z lotu FURSTENWALDE, w dniu 16.09.18     
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Se|    NUMER OBRĄCZKI   | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |
  |   |                              |  |        RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
     1 ZŁOTKOWSKI ANDRZEJ              4   91              G   11:03:29     1379.74   1.83  41- 10-  7  191.071  22.000
     2 ARDELI ERYK                     4   64              GS  11:09:13     1379.60   3.66  51- 19-  7  198.961  21.910
     3 ZŁOTKOWSKI ANDRZEJ              4    7              G   11:03:39     1378.08   5.49   2  <  15>  191.071  21.820
     4 DRĄG AGNIESZKA                  4   75              GS  11:04:00     1373.12   7.33  30- 15-  7  190.864  21.720
     5 DRĄG AGNIESZKA                  4   16              GS  11:04:02     1372.79   9.16   2  <   6>  190.864  21.630
     6 DRĄG AGNIESZKA                  4   21              GS  11:04:05     1372.30  10.99   3  <   8>  190.864  21.540
     7 CZERYBA MARIUSZ                 4   43              G   11:10:13     1372.29  12.82  25- 13-  7  199.279  21.450
     8 DRĄG AGNIESZKA                  4   37              GS  11:04:08     1371.81  14.65   4  <   9>  190.864  21.360
     9 DRĄG AGNIESZKA                  4    4              GS  11:04:33     1367.71  16.48   5  <  19>  190.864  21.270
    10 ARDELI ERYK                     4   83              GS  11:11:20     1359.64  18.32   2  <  11>  198.961  21.170
    11 ARDELI ERYK                     4   89              GS  11:11:25     1358.87  20.15   3  <  22>  198.961  21.080
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    12 CZERYBA MARIUSZ                 4   24              G   11:12:14     1353.49  21.98   2  <  12>  199.279  20.990
    12 CZERYBA MARIUSZ                 4   11              GS  11:12:14     1353.49  21.98   3  <  30>  199.279  20.990
    14 PROCYSZYN RYSZARD               4   14              GS  11:12:43     1353.00  25.64  35- 10-  7  199.860  20.810
    15 ZŁOTKOWSKI ANDRZEJ              4    3              GS  11:06:28     1350.64  27.47   3  <  18>  191.071  20.720
    16 PROCYSZYN RYSZARD               4   13              G   11:13:17     1347.83  29.30   2  <  17>  199.860  20.620
    17 PROCYSZYN RYSZARD               4   39              G   11:13:22     1347.07  31.14   3  <  59>  199.860  20.530
    18 ZŁOTKOWSKI ANDRZEJ              4   63              G   11:07:01     1345.41  32.97   4  <  27>  191.071  20.440
    19 DRĄG AGNIESZKA                  4   38              GS  11:07:01     1343.96  34.80   6  <  20>  190.864  20.350
    20 DRĄG AGNIESZKA                  4   10              GS  11:07:02     1343.80  36.63   7  <  21>  190.864  20.260
    21 DRĄG AGNIESZKA                  4   11              G   11:07:05     1343.32  38.46   8  <  23>  190.864   0.000
    22 ARDELI ERYK                     4   69              G   11:13:09     1342.97  40.29   4  <  25>  198.961  20.070
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    23 DRĄG AGNIESZKA                  4   47              G   11:07:16     1341.59  42.12   9  <  51>  190.864   0.000
    24 KIEL HENRYK                     4   20              GS  11:08:22     1341.00  43.96  26-  8-  7  192.254  19.890
    25 ARDELI ERYK                     4   81              G   11:13:24     1340.71  45.79   5  <  26>  198.961  19.800
    26 ARDELI ERYK                     4   14              G   11:13:27     1340.26  47.62   6  <  28>  198.961  19.710
    27 ZŁOTKOWSKI ANDRZEJ              4   21              G   11:07:39     1339.44  49.45   5  <  52>  191.071  19.610
    28 ARDELI ERYK                     4   70              GS  11:13:33     1339.35  51.28   7  <  33>  198.961  19.520
    29 CZARNECKI KRZYSZTOF             4    3              G   11:14:22     1339.01  53.11  67- 16-  7  200.004  19.430
    30 CZERYBA MARIUSZ                 4   26              GS  11:13:54     1338.34  54.95   4  <  31>  199.279  19.340
    31 CZERYBA MARIUSZ                 4    2              GS  11:13:56     1338.04  56.78   5  <  32>  199.279  19.250
    32 CZERYBA MARIUSZ                 4   47              GS  11:13:58     1337.74  58.61   6  <  36>  199.279  19.160
    33 ARDELI ERYK                     4   60              G   11:13:44     1337.70  60.44   8  <  40>  198.961   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    34 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   32              GS  11:20:34     1334.17  62.27  27-  4-  4  207.553  18.970
    35 DOMINIAK ANDRZEJ                4   46              GS  11:16:37     1331.54  64.10  26-  5-  5  201.883  18.880
    36 CZERYBA MARIUSZ                 4   38              GS  11:14:49     1330.15  65.93   7  <  54>  199.279  18.790
    37 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   46              GS  11:15:39     1327.61  67.77   2  <  38>  200.004  18.700
    38 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   27              G   11:15:41     1327.31  69.60   3  <  41>  200.004  18.610
    39 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   31              G   11:21:23     1327.21  71.43   2  <  62>  207.553  18.510
    40 ARDELI ERYK                     4    4              G   11:14:57     1326.85  73.26   9  <  42>  198.961   0.000
    41 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   71              GS  11:15:49     1326.14  75.09   4  <  44>  200.004  18.330
    42 ARDELI ERYK                     4   13              G   11:15:04     1325.82  76.92  10  <  43>  198.961   0.000
    43 ARDELI ERYK                     4   58              GS  11:15:16     1324.05  78.75  11  <  45>  198.961   0.000
    44 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   10              G   11:16:05     1323.80  80.59   5  <  53>  200.004  18.060
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    45 ARDELI ERYK                     4   71              GS  11:15:25     1322.73  82.42  12  <  49>  198.961   0.000
    46 KIEL HENRYK                     4   10              GS  11:10:21     1322.70  84.25   2  <  47>  192.254  17.870
    47 KIEL HENRYK                     4   18              GS  11:10:23     1322.39  86.08   3  <  47>  192.254  17.780
    47 KIEL HENRYK                     4   16              GS  11:10:23     1322.39  86.08   4  <  50>  192.254  17.780
    49 ARDELI ERYK                     4   57              GS  11:15:30     1322.00  89.74  13  <  58>  198.961   0.000
    50 KIEL HENRYK                     4   19              G   11:10:27     1321.79  91.58   5  <  78>  192.254  17.500
    51 DRĄG AGNIESZKA                  4   22              GS  11:09:41     1319.18  93.41  10  <  77>  190.864   0.000
    52 ZŁOTKOWSKI ANDRZEJ              4   67              G   11:10:11     1316.07  95.24   6  <  63>  191.071  17.320
    53 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   93              G   11:17:05     1315.10  97.07   6  <  67>  200.004  17.230
    54 CZERYBA MARIUSZ                 4   10              G   11:16:34     1314.79  98.90   8  <  55>  199.279   0.000
    55 CZERYBA MARIUSZ                 4   48              G   11:16:36     1314.51 100.73   9  <  56>  199.279   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    56 CZERYBA MARIUSZ                 4    9              G   11:16:40     1313.93 102.56  10  <  66>  199.279   0.000
    57 DOMINIAK ANDRZEJ                4   19              GS  11:18:39     1313.92 104.40   2  <  70>  201.883  16.860
    58 ARDELI ERYK                     4   76              G   11:16:29     1313.42 106.23  14  <  64>  198.961   0.000
    59 PROCYSZYN RYSZARD               4   72              GS  11:17:13     1313.00 108.06   4  <  60>  199.860  16.680
    60 PROCYSZYN RYSZARD               4   36              GS  11:17:16     1312.57 109.89   5  <  73>  199.860  16.590
    61 MYRDZIO STANISŁAW               4   23              G   11:17:38     1311.86 111.72  28-  1-  1  200.234  16.500
    62 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   11              GS  11:23:19     1311.00 113.55   3  <  68>  207.553  16.400
    63 ZŁOTKOWSKI ANDRZEJ              4   72              GS  11:10:52     1309.90 115.38   7  <  79>  191.071  16.310
    64 ARDELI ERYK                     4  101              GS  11:17:04     1308.38 117.22  15  <  64>  198.961   0.000
    64 ARDELI ERYK                     4   34              G   11:17:04     1308.38 117.22  16  <  80>  198.961   0.000
    66 CZERYBA MARIUSZ                 4   41              GS  11:17:23     1307.75 120.88  11  <  83>  199.279   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    67 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   50              GS  11:17:59     1307.36 122.71   7  <  69>  200.004  15.940
    68 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4    6              G   11:24:08     1304.27 124.54   4          207.553  15.850
    69 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   69              G   11:18:26     1303.52 126.37   8  <  72>  200.004   0.000
    70 DOMINIAK ANDRZEJ                4   16              GS  11:20:14     1300.51 128.21   3  <  71>  201.883  15.670
    71 DOMINIAK ANDRZEJ                4   20              GS  11:20:17     1300.09 130.04   4  <  74>  201.883  15.580
    72 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   17              G   11:18:53     1299.71 131.87   9  <  75>  200.004   0.000
    73 PROCYSZYN RYSZARD               4   48              G   11:18:47     1299.62 133.70   6  <  76>  199.860  15.390
    74 DOMINIAK ANDRZEJ                4   35              G   11:20:22     1299.40 135.53   5          201.883  15.300
    75 CZARNECKI KRZYSZTOF             4  104              G   11:18:56     1299.29 137.36  10  <  81>  200.004   0.000
    76 PROCYSZYN RYSZARD               4    3              GS  11:19:06     1296.95 139.19   7  <  82>  199.860  15.120
    77 DRĄG AGNIESZKA                  4   42              G   11:12:15     1296.19 141.03  11  < 104>  190.864   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    78 KIEL HENRYK                     4   12              G   11:13:28     1294.93 142.86   6  <  87>  192.254  14.940
    79 ZŁOTKOWSKI ANDRZEJ              4   57              GS  11:12:35     1294.67 144.69   8  < 102>  191.071   0.000
    80 ARDELI ERYK                     4    9              GS  11:18:43     1294.34 146.52  17  <  89>  198.961   0.000
    81 CZARNECKI KRZYSZTOF             4    6              G   11:19:32     1294.25 148.35  11  <  92>  200.004   0.000
    82 PROCYSZYN RYSZARD               4   28              G   11:19:28     1293.87 150.18   8  <  88>  199.860   0.000
    83 CZERYBA MARIUSZ                 4    4              GS  11:19:02     1293.74 152.01  12  <  91>  199.279   0.000
    84 BINKOWSKI      & MIŁUCH         4   91              G   11:21:45     1292.44 153.85  45-  4-  4  202.590  14.390
    85 BINKOWSKI      & MIŁUCH         4   62              G   11:21:46     1292.30 155.68   2  <  86>  202.590  14.290
    86 BINKOWSKI      & MIŁUCH         4   58              G   11:21:50     1291.75 157.51   3  <  90>  202.590  14.200
    87 KIEL HENRYK                     4   27              GS  11:13:58     1290.58 159.34   7  <  96>  192.254  14.110
    88 PROCYSZYN RYSZARD               4   45              GS  11:19:56     1289.97 161.17   9  <  93>  199.860   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    89 ARDELI ERYK                     4   33              G   11:19:15     1289.86 163.00  18  < 101>  198.961   0.000
    90 BINKOWSKI      & MIŁUCH         4   17              GS  11:22:05     1289.70 164.84   4          202.590  13.830
    91 CZERYBA MARIUSZ                 4   27              GS  11:19:36     1289.00 166.67  13          199.279   0.000
    92 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   32              G   11:20:22     1287.30 168.50  12  <  95>  200.004   0.000
    93 PROCYSZYN RYSZARD               4   32              G   11:20:18     1286.93 170.33  10          199.860   0.000
    94 BAWOROWSKI MICHAŁ               4   32              GS  11:15:34     1286.91 172.16  20-  1-  1  193.765  13.470
    95 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   53              G   11:20:34     1285.65 173.99  13  <  98>  200.004   0.000
    96 KIEL HENRYK                     4   14              GS  11:14:42     1284.26 175.82   8          192.254   0.000
    97 FIL BOGUSŁAW                    4   59              G   11:27:00     1283.67 177.66  21-  3-  3  207.955  13.190
    98 CZARNECKI KRZYSZTOF             4  103              GS  11:20:49     1283.59 179.49  14  <  98>  200.004   0.000
    98 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   43              G   11:20:49     1283.59 179.49  15  < 100>  200.004   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   100 CZARNECKI KRZYSZTOF             4  100              GS  11:20:51     1283.31 183.15  16          200.004   0.000
   101 ARDELI ERYK                     4   49              G   11:20:03     1283.21 184.98  19          198.961   0.000
   102 ZŁOTKOWSKI ANDRZEJ              4   30              GS  11:13:58     1282.64 186.81   9  < 109>  191.071   0.000
   103 FIL BOGUSŁAW                    4   79              GS  11:27:09     1282.49 188.64   2  < 106>  207.955  12.640
   104 DRĄG AGNIESZKA                  4   46              G   11:13:50     1282.40 190.48  12  < 105>  190.864   0.000
   105 DRĄG AGNIESZKA                  4   24              G   11:13:53     1281.97 192.31  13  < 107>  190.864   0.000
   106 FIL BOGUSŁAW                    4   31              GS  11:27:15     1281.70 194.14   3          207.955  12.370
   107 DRĄG AGNIESZKA                  4   33              G   11:13:55     1281.68 195.97  14  < 108>  190.864   0.000
   108 DRĄG AGNIESZKA                  4   60              G   11:13:59     1281.11 197.80  15          190.864   0.000
   109 ZŁOTKOWSKI ANDRZEJ              4    8              GS  11:14:16     1280.07 199.63  10          191.071   0.000
   110 PRZYTOCKI STANISŁAW             4   18              G   11:19:13     1277.51 201.47  25-  1-  1  197.014  12.000
   ------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:5
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   ---------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
   111 BAWOROWSKI MICHAŁ               4   25              GS  11:16:44     1277.01   0.00   2          193.765   0.000
   112 ARDELI ERYK                     4   65              G   11:20:50     1276.76   0.00  20          198.961   0.000
   113 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   59              G   11:21:41     1276.49   0.00  17          200.004   0.000
   114 ARDELI ERYK                     4  102              G   11:20:54     1276.21   0.00  21          198.961   0.000
   115 MYRDZIO STANISŁAW               4   13              G   11:21:58     1275.65   0.00   2          200.234   0.000
                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !              
                                                ------------------    



               PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.                     
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR  5                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  LUDWIGSFELDE z dnia 22.09.18                        
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 52:19:03.1 N 13:18:05.8 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  9,45,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  246.320 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   16                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:   531                           
      5.Ilość konkursów.......................:  107                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1678.84                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1403.33                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:12,11,52                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:12,41,42                         
     10.Czas trwania konkursu.................:29 min. 50 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Wszystkie wsadzone liczy się   7 konkursów                               
       Punkty stałe  25.0- gradacja                                             
       EPunktacja Całość [ 4]F                                                
                                                                                
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Sekcja          | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 4  | Winsko                  |   16   |  531   |  107  |20.15|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |   16   |  531   |  107  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
      Jan Benedykt                                                              
      606423015                                                                 
       ----------------                                  ------------------     
 
         



                                                                              
                                       PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.    
                                                      -   1 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr  5.           
                                       z lotu LUDWIGSFELDE, w dniu 22.09.18     
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Se|    NUMER OBRĄCZKI   | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |
  |   |                              |  |        RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
     1 ARDELI ERYK                     4   31              G   12:11:52     1678.84   1.88  53- 16-  7  246.566  25.000
     2 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   59              G   12:13:32     1669.44   3.77  67- 16-  7  247.968  24.910
     3 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   50              G   12:13:33     1669.26   5.65   2  <  17>  247.968  24.810
     4 BINKOWSKI      & MIŁUCH         4   33              G   12:15:30     1664.34   7.53  42-  9-  7  250.483  24.720
     5 BINKOWSKI      & MIŁUCH         4   40              G   12:15:32     1663.97   9.42   2  <   6>  250.483  24.620
     6 BINKOWSKI      & MIŁUCH         4   35              GS  12:15:33     1663.79  11.30   3  <  13>  250.483  24.530
     7 KIEL HENRYK                     4   12              GC  12:09:10     1662.69  13.18  27-  9-  7  239.705  24.430
     8 KIEL HENRYK                     4   20              GC  12:09:12     1662.31  15.07   2  <   9>  239.705  24.340
     9 KIEL HENRYK                     4    7              G   12:09:13     1662.12  16.95   3  <  10>  239.705  24.250
    10 KIEL HENRYK                     4   31              GC  12:09:15     1661.73  18.83   4  <  11>  239.705  24.150
    11 KIEL HENRYK                     4   16              GC  12:10:02     1652.76  20.72   5  <  18>  239.705  24.060
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    12 ZŁOTKOWSKI ANDRZEJ              4   73              G   12:09:29     1651.99  22.60  43-  4-  4  238.685  23.960
    13 BINKOWSKI      & MIŁUCH         4   17              GS  12:16:41     1651.36  24.48   4  <  68>  250.483  23.870
    14 PROCYSZYN RYSZARD               4    6              GS  12:15:09     1649.42  26.37  25-  8-  7  247.661  23.770
    15 PROCYSZYN RYSZARD               4   41              GS  12:15:14     1648.51  28.25   2  <  23>  247.661  23.680
    16 DOMINIAK ANDRZEJ                4   31              GS  12:17:18     1643.88  30.13  26- 10-  7  250.363  23.580
    17 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   71              G   12:15:58     1642.54  32.02   3  <  19>  247.968  23.490
    18 KIEL HENRYK                     4   15              GC  12:10:57     1642.38  33.90   6  <  40>  239.705  23.400
    19 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   55              G   12:15:59     1642.35  35.78   4  <  20>  247.968  23.300
    20 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   16              G   12:16:03     1641.63  37.66   5  <  27>  247.968  23.210
    21 DOMINIAK ANDRZEJ                4   43              G   12:17:37     1640.47  39.55   2  <  41>  250.363  23.110
    22 SZEWCZYK MARCIN                 4   46              GS  12:13:48     1638.30  41.43  21-  4-  4  243.779  23.020
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    23 PROCYSZYN RYSZARD               4   39              GS  12:16:12     1637.97  43.31   3  <  35>  247.661  22.920
    24 ARDELI ERYK                     4   65              G   12:15:47     1635.23  45.20   2  <  29>  246.566  22.830
    25 DRĄG AGNIESZKA                  4   33              GS  12:10:56     1634.16  47.08  30-  5-  5  238.478  22.740
    26 DRĄG AGNIESZKA                  4   22              GS  12:11:07     1632.11  48.96   2  <  32>  238.478  22.640
    27 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   11              G   12:17:17     1628.33  50.85   6  <  28>  247.968  22.550
    28 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   24              GS  12:17:18     1628.16  52.73   7  <  61>  247.968  22.450
    29 ARDELI ERYK                     4   81              GS  12:17:50     1613.30  54.61   3  <  33>  246.566  22.360
    30 ZŁOTKOWSKI ANDRZEJ              4  103              G   12:13:29     1607.49  56.50   2  <  31>  238.685  22.260
    31 ZŁOTKOWSKI ANDRZEJ              4    9              G   12:13:56     1602.63  58.38   3  <  70>  238.685  22.170
    32 DRĄG AGNIESZKA                  4   38              GS  12:13:56     1601.24  60.26   3  <  75>  238.478  22.080
    33 ARDELI ERYK                     4  105              G   12:19:13     1598.83  62.15   4  <  36>  246.566  21.980
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    34 MYRDZIO JERZY                   4   53              G   12:20:35     1598.51  64.03  69-  9-  7  248.702  21.890
    35 PROCYSZYN RYSZARD               4   48              GS  12:19:56     1598.50  65.91   4  <  58>  247.661  21.790
    36 ARDELI ERYK                     4  101              GS  12:19:15     1598.48  67.80   5  <  38>  246.566  21.700
    37 MYRDZIO JERZY                   4   45              G   12:20:38     1598.00  69.68   2  <  48>  248.702  21.600
    38 ARDELI ERYK                     4   34              G   12:19:25     1596.76  71.56   6  <  38>  246.566  21.510
    38 ARDELI ERYK                     4   14              GS  12:19:25     1596.76  71.56   7  <  49>  246.566  21.510
    40 KIEL HENRYK                     4   29              GC  12:15:24     1593.78  75.33   7  <  47>  239.705  21.320
    41 DOMINIAK ANDRZEJ                4   35              GS  12:22:26     1590.28  77.21   3  <  44>  250.363  21.230
    42 BAWOROWSKI MICHAŁ               4   74              GS  12:17:33     1583.76  79.10  16-  3-  3  241.603  21.130
    43 MYRDZIO STANISŁAW               4    5              G   12:22:24     1573.70  80.98  28-  4-  4  247.701  21.040
    44 DOMINIAK ANDRZEJ                4   16              G   12:24:18     1571.65  82.86   4  <  45>  250.363  20.940
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    45 DOMINIAK ANDRZEJ                4    3              G   12:24:19     1571.48  84.75   5  <  46>  250.363  20.850
    46 DOMINIAK ANDRZEJ                4   18              G   12:24:20     1571.32  86.63   6  <  53>  250.363  20.750
    47 KIEL HENRYK                     4   19              GC  12:18:13     1564.48  88.51   8  <  66>  239.705   0.000
    48 MYRDZIO JERZY                   4    9              G   12:24:00     1564.16  90.40   3  <  54>  248.702  20.570
    49 ARDELI ERYK                     4   36              GS  12:22:57     1561.04  92.28   8  <  52>  246.566   0.000
    50 FIL BOGUSŁAW                    4   82              GS  12:28:48     1559.66  94.16  20-  6-  6  255.473  20.380
    50 FIL BOGUSŁAW                    4   79              GS  12:28:48     1559.66  94.16   2  <  56>  255.473  20.380
    52 ARDELI ERYK                     4   76              G   12:23:09     1559.06  97.93   9  <  62>  246.566   0.000
    53 DOMINIAK ANDRZEJ                4   46              G   12:26:49     1547.20  99.81   7  <  57>  250.363  20.090
    54 MYRDZIO JERZY                   4   75              G   12:26:01     1544.57 101.69   4  <  65>  248.702  20.000
    55 BAWOROWSKI MICHAŁ               4   25              GS  12:21:38     1542.48 103.58   2  <  84>  241.603  19.910
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    56 FIL BOGUSŁAW                    4   59              G   12:30:54     1539.92 105.46   3  <  80>  255.473  19.810
    57 DOMINIAK ANDRZEJ                4   49              GS  12:28:40     1529.71 107.34   8  <  82>  250.363   0.000
    58 PROCYSZYN RYSZARD               4   26              G   12:28:03     1518.93 109.23   5  <  59>  247.661  19.620
    59 PROCYSZYN RYSZARD               4   33              G   12:28:11     1517.69 111.11   6  <  78>  247.661  19.530
    60 SZEWCZYK MARCIN                 4   59              G   12:26:15     1511.81 112.99   2  <  77>  243.779  19.430
    61 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   37              G   12:30:07     1501.78 114.88   8  <  85>  247.968   0.000
    62 ARDELI ERYK                     4    4              GS  12:29:35     1498.12 116.76  10  <  63>  246.566   0.000
    63 ARDELI ERYK                     4   58              GS  12:29:49     1496.00 118.64  11  <  67>  246.566   0.000
    64 CZERYBA MARIUSZ                 4    5              G   12:31:02     1487.55 120.53  28-  1-  1  246.982  19.060
    65 MYRDZIO JERZY                   4   50              G   12:32:17     1486.71 122.41   5  <  73>  248.702  18.960
    66 KIEL HENRYK                     4   17              GC  12:26:37     1483.17 124.29   9          239.705   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    67 ARDELI ERYK                     4  102              GS  12:31:42     1479.10 126.18  12  <  72>  246.566   0.000
    68 BINKOWSKI      & MIŁUCH         4   62              G   12:34:28     1478.07 128.06   5  <  71>  250.483  18.680
    69 DŁUGOSZ ADAM                    4   23              G   12:34:42     1475.78 129.94  25-  2-  2  250.440  18.580
    70 ZŁOTKOWSKI ANDRZEJ              4   42              GS  12:26:59     1473.52 131.83   4          238.685  18.490
    71 BINKOWSKI      & MIŁUCH         4   29              G   12:35:08     1472.28 133.71   6  <  89>  250.483  18.400
    72 ARDELI ERYK                     4   78              G   12:32:41     1470.43 135.59  13  <  83>  246.566   0.000
    73 MYRDZIO JERZY                   4   51              G   12:34:10     1470.16 137.48   6  <  74>  248.702  18.210
    74 MYRDZIO JERZY                   4   92              G   12:34:11     1470.02 139.36   7  <  76>  248.702  18.110
    75 DRĄG AGNIESZKA                  4   27              G   12:28:26     1459.18 141.24   4  <  95>  238.478  18.020
    76 MYRDZIO JERZY                   4   46              G   12:36:02     1454.11 143.13   8  <  99>  248.702   0.000
    77 SZEWCZYK MARCIN                 4   13              GS  12:32:48     1452.80 145.01   3  <  79>  243.779  17.830
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    78 PROCYSZYN RYSZARD               4   11              G   12:35:51     1449.58 146.89   7  <  96>  247.661  17.740
    79 SZEWCZYK MARCIN                 4   28              GS  12:33:14     1449.05 148.78   4          243.779  17.640
    80 FIL BOGUSŁAW                    4   28              GS  12:41:29     1447.58 150.66   4  <  81>  255.473  17.550
    81 FIL BOGUSŁAW                    4   21              GS  12:41:34     1446.89 152.54   5  <  90>  255.473  17.450
    82 DOMINIAK ANDRZEJ                4   22              G   12:38:22     1444.12 154.43   9  <  86>  250.363   0.000
    83 ARDELI ERYK                     4   49              G   12:36:17     1439.52 156.31  14  <  92>  246.566   0.000
    84 BAWOROWSKI MICHAŁ               4   63              GS  12:32:53     1439.11 158.19   3          241.603  17.170
    85 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   19              G   12:37:22     1438.61 160.08   9  <  87>  247.968   0.000
    86 DOMINIAK ANDRZEJ                4   10              GS  12:39:02     1438.59 161.96  10          250.363   0.000
    87 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   42              G   12:37:23     1438.47 163.84  10  <  91>  247.968   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    88 PAWŁOWSKI ANDRZEJ               4   23              G   12:36:24     1438.38 165.73  11-  1-  1  246.538  16.790
    89 BINKOWSKI      & MIŁUCH         4   32              GS  12:39:21     1436.67 167.61   7  <  97>  250.483  16.700
    90 FIL BOGUSŁAW                    4   31              GS  12:42:59     1435.38 169.49   6          255.473  16.600
    91 CZARNECKI KRZYSZTOF             4    1              G   12:37:59     1433.48 171.37  11  < 102>  247.968   0.000
    92 ARDELI ERYK                     4   91              G   12:37:50     1426.61 173.26  15  <  93>  246.566   0.000
    93 ARDELI ERYK                     4   60              G   12:37:54     1426.06 175.14  16          246.566   0.000
    94 MYRDZIO STANISŁAW               4   28              G   12:39:37     1418.54 177.02   2  <  98>  247.701  16.230
    95 DRĄG AGNIESZKA                  4   37              GS  12:33:15     1417.40 178.91   5          238.478  16.130
    96 PROCYSZYN RYSZARD               4   18              GS  12:39:50     1416.56 180.79   8          247.661   0.000
    97 BINKOWSKI      & MIŁUCH         4  101              G   12:41:50     1416.49 182.67   8  < 101>  250.483   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    98 MYRDZIO STANISŁAW               4   10              G   12:40:16     1413.28 184.56   3  < 103>  247.701  15.850
    99 MYRDZIO JERZY                   4   59              G   12:41:02     1412.81 186.44   9          248.702   0.000
   100 DŁUGOSZ ADAM                    4    3              G   12:42:17     1412.65 188.32   2          250.440  15.660
   101 BINKOWSKI      & MIŁUCH         4   61              G   12:42:31     1411.04 190.21   9          250.483   0.000
   102 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   80              G   12:41:05     1408.24 192.09  12  < 104>  247.968   0.000
   103 MYRDZIO STANISŁAW               4   20              G   12:41:01     1407.26 193.97   4          247.701  15.380
   104 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   36              G   12:41:32     1404.65 195.86  13  < 105>  247.968   0.000
   105 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   39              G   12:41:39     1403.73 197.74  14  < 106>  247.968   0.000
   106 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   95              G   12:41:40     1403.59 199.62  15  < 107>  247.968   0.000
   107 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   53              G   12:41:42     1403.33 201.51  16          247.968   0.000
   ------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:5
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   ---------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
   108 SZEWCZYK MARCIN                 4   22              GS  12:38:47     1402.78   0.00   5          243.779   0.000
   109 MYRDZIO STANISŁAW               4   24              G   12:41:49     1400.89   0.00   5          247.701   0.000
   110 BINKOWSKI      & MIŁUCH         4   58              GS  12:44:06     1398.57   0.00  10          250.483   0.000
   111 ARDELI ERYK                     4   23              G   12:41:56     1393.55   0.00  17          246.566   0.000
   112 DOMINIAK ANDRZEJ                4   28              GS  12:44:44     1392.97   0.00  11          250.363   0.000
                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !              
                                                ------------------
 
  Dzisiaj stronę odwiedziło już 1 odwiedzający (8 wejścia) tutaj!  
 
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=