.
  Krosno Odrz. 2-młode
 
            PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.                      
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  2, z dnia 02.09.18 KROSNO ODRZ-2                            
            Punktacja Całość [ 4]                                               
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 ZŁOTKOWSKI      ANDRZEJ         4    54    7    19    89.68     
              2 CZARNECKI       KRZYSZTOF       4    73    7    23    84.73     
              3 PROCYSZYN       RYSZARD         4    58    7    10    83.73     
              4 CZERYBA         MARIUSZ         4    32    7    15    82.68     
              5 BINKOWSKI       MIŁUCH          4    67    7    15    82.65     
              6 ARDELI          ERYK            4    68    7    16    80.99     
              7 KIEL            HENRYK          4    30    7    11    75.82     
              8 MYRDZIO         JERZY           4    87    7    12    72.13     
              9 CHMIELNICKI     DARIUSZ         4    52    7     9    71.83     
             10 DRĄG            AGNIESZKA       4    43    7    10    65.96     
             11 CZYŻOWICZ       ANDRZEJ         4    24    7     9    63.22     
             12 PRZYTOCKI       STANISŁAW       4    34    6     6    56.24     
             13 MYRDZIO         STANISŁAW       4    22    7     7    53.56     
             14 BAWOROWSKI      MICHAŁ          4    38    6     6    48.94     
             15 SZEWCZYK        MARCIN          4    28    5     5    47.39     
             16 PAWŁOWSKI       ANDRZEJ         4    23    4     4    42.48     
             17 DŁUGOSZ         ADAM            4    46    3     3    33.12     
             18 SZWECHŁOWICZ    MARIUSZ         4    39    4     4    32.48     
             19 FIL             BOGUSŁAW        4    27    3     3    27.05     
             20 ADAMCZYK  MAREK JERZY           4    35    3     3    23.02     
             21 DOMINIAK        ANDRZEJ         4    28    3     3    21.85     
             22 DZIUBIŃSKI      MIECZYSŁAW      4     9    2     2    16.78     
             23 GAJEWSKI        MATEUSZ         4     8    1     1    11.76     
             24 KOZŁOWSKI       JAN             4    33    1     1     5.12     
             25 STEMPNIEWICZ    STANISŁAW       4    17    0     0     0.00     
             26 HUKIEWICZ       ŁUKASZ          4     6    0     0     0.00


                                                    
            PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.                      
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  2, z dnia 02.09.18 KROSNO ODRZ-2                            
            Punktacja Typowane [ 1]                                             
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 ZŁOTKOWSKI      ANDRZEJ         4    54    7    19    75.05     
              2 CHMIELNICKI     DARIUSZ         4    52    6     9    56.14     
              3 ARDELI          ERYK            4    68    6    16    53.94     
              4 CZYŻOWICZ       ANDRZEJ         4    24    6     9    52.79     
              5 CZERYBA         MARIUSZ         4    32    6    15    48.59     
              6 SZEWCZYK        MARCIN          4    28    5     5    47.39     
              7 CZARNECKI       KRZYSZTOF       4    73    6    23    45.53     
              8 PROCYSZYN       RYSZARD         4    58    4    10    42.74     
              9 DRĄG            AGNIESZKA       4    43    5    10    41.93     
             10 BINKOWSKI       MIŁUCH          4    67    4    15    41.92     
             11 MYRDZIO         STANISŁAW       4    22    5     7    38.62     
             12 BAWOROWSKI      MICHAŁ          4    38    4     6    36.55     
             13 KIEL            HENRYK          4    30    3    11    31.55     
             14 PAWŁOWSKI       ANDRZEJ         4    23    3     4    28.84     
             15 FIL             BOGUSŁAW        4    27    3     3    27.05     
             16 DŁUGOSZ         ADAM            4    46    2     3    23.05     
             17 DZIUBIŃSKI      MIECZYSŁAW      4     9    2     2    16.78     
             18 MYRDZIO         JERZY           4    87    2    12    15.24     
             19 PRZYTOCKI       STANISŁAW       4    34    2     6    14.73     
             20 ADAMCZYK  MAREK JERZY           4    35    2     3    12.03     
             21 GAJEWSKI        MATEUSZ         4     8    1     1    11.76     
             22 KOZŁOWSKI       JAN             4    33    1     1     5.12     
             23 SZWECHŁOWICZ    MARIUSZ         4    39    1     4     5.07     
             24 DOMINIAK        ANDRZEJ         4    28    1     3     4.82     
             25 STEMPNIEWICZ    STANISŁAW       4    17    0     0     0.00     
             26 HUKIEWICZ       ŁUKASZ          4     6    0     0     0.00      



             PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.                     
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR  2                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  KROSNO ODRZ-2 z dnia 02.09.18                       
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 52:03:51.0 N 15:05:27.0 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........: 10,15,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  125.953 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   26                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:   981                           
      5.Ilość konkursów.......................:  197                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:   986.58                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:   613.68                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:12,22,11                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:13,37,42                         
     10.Czas trwania konkursu.................:1 godz. 16 min. 40 sek.          
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Wszystkie wsadzone liczy się   7 konkursów                               
       Punkty stałe  14.0- gradacja                                             
       EPunktacja Całość [ 4]F                                                
                                                                                
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Sekcja          | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 4  | Winsko                  |   26   |  981   |  197  |20.08|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |   26   |  981   |  197  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
      Jan Benedykt                                                              
      606423015                                                                 
       ----------------                                  ------------------  


   
                                                                               
                                       PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.    
                                                      -   1 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr  2.           
                                       z lotu KROSNO ODRZ-2, w dniu 02.09.18    
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Se|    NUMER OBRĄCZKI   | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |
  |   |                              |  |        RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
     1 CZERYBA MARIUSZ                 4   34              G   12:22:11      986.58   1.02  32- 15-  7  125.477  14.000
     2 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   32              G   12:22:06      984.23   2.04  73- 23-  7  125.095  13.950
     3 BINKOWSKI      & MIŁUCH         4   40              GS  12:25:09      981.16   3.06  67- 15-  7  127.698  13.900
     4 BINKOWSKI      & MIŁUCH         4  103              G   12:25:11      980.91   4.08   2  <  39>  127.698  13.850
     5 PROCYSZYN RYSZARD               4   72              G   12:22:40      979.16   5.10  58- 10-  7  125.006  13.800
     6 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   49              GS  12:22:48      978.83   6.12   2  <  14>  125.095  13.740
     7 SZEWCZYK MARCIN                 4    8              GS  12:19:01      978.20   7.14  28-  5-  5  121.313  13.690
     8 PAWŁOWSKI ANDRZEJ               4   33              G   12:21:52      976.96   8.15  23-  4-  4  123.944  13.640
     9 ZŁOTKOWSKI ANDRZEJ              4   58              G   12:14:10      976.12   9.17  54- 19-  7  116.321  13.590
    10 PROCYSZYN RYSZARD               4    6              GS  12:23:11      975.21  10.19   2  <  35>  125.006  13.540
    11 MYRDZIO JERZY                   4   50              G   12:25:12      973.26  11.21  87- 12-  7  126.718  13.490
    12 ZŁOTKOWSKI ANDRZEJ              4   17              GS  12:14:52      970.42  12.23   2  <  22>  116.321  13.440
    13 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   51              GC  12:20:49      966.56  13.25  52-  9-  7  121.609  13.390
    14 CZARNECKI KRZYSZTOF             4    1              G   12:26:47      949.25  14.27   3  <  40>  125.095  13.340
    15 DRĄG AGNIESZKA                  4   21              G   12:17:26      948.40  15.29  43- 10-  7  116.116  13.290
    16 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ            4    3              G   12:33:54      944.02  16.31  39-  4-  4  131.125  13.230
    17 ARDELI ERYK                     4   83              GS  12:26:45      942.57  17.33  68- 16-  7  124.184  13.180
    18 ARDELI ERYK                     4   13              G   12:26:59      940.91  18.35   2  <  46>  124.184  13.130
    19 FIL BOGUSŁAW                    4   90              GS  12:37:18      935.92  19.37  27-  3-  3  133.181  13.080
    20 PRZYTOCKI STANISŁAW             4   41              G   12:25:58      933.05  20.39  34-  6-  6  122.198  13.030
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    21 PAWŁOWSKI ANDRZEJ               4   17              G   12:27:51      932.96  21.41   2  <  44>  123.944  12.980
    22 ZŁOTKOWSKI ANDRZEJ              4   42              G   12:20:07      929.70  22.43   3  <  23>  116.321  12.930
    23 ZŁOTKOWSKI ANDRZEJ              4   10              G   12:20:35      926.25  23.45   4  <  31>  116.321  12.880
    24 SZEWCZYK MARCIN                 4   36              GS  12:26:11      924.76  24.46   2  <  95>  121.313  12.830
    25 PRZYTOCKI STANISŁAW             4   39              G   12:27:29      922.37  25.48   2  < 109>  122.198  12.780
    26 DRĄG AGNIESZKA                  4   17              GS  12:21:01      921.43  26.50   2  <  48>  116.116  12.720
    27 CZERYBA MARIUSZ                 4   11              G   12:31:12      921.27  27.52   2  <  28>  125.477  12.670
    28 CZERYBA MARIUSZ                 4   39              G   12:31:19      920.48  28.54   3  <  47>  125.477  12.620
    29 BAWOROWSKI MICHAŁ               4   86              GS  12:24:47      916.28  29.56  38-  6-  6  118.918  12.570
    30 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   22              GS  12:39:58      915.03  30.58  24-  9-  7  132.649  12.520
    31 ZŁOTKOWSKI ANDRZEJ              4   67              G   12:23:05      908.17  31.60   5  <  36>  116.321  12.470
    32 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   52              GC  12:28:56      907.98  32.62   2  <  75>  121.609  12.420
    33 KIEL HENRYK                     4   20              GC  12:24:32      907.64  33.64  30- 11-  7  117.569  12.370
    34 KIEL HENRYK                     4    4              G   12:24:37      907.05  34.66   2  <  50>  117.569  12.320
    35 PROCYSZYN RYSZARD               4   13              GS  12:33:02      905.62  35.68   3  <  41>  125.006  12.270
    36 ZŁOTKOWSKI ANDRZEJ              4   94              GS  12:23:39      904.17  36.70   6  <  37>  116.321  12.210
    37 ZŁOTKOWSKI ANDRZEJ              4   14              GS  12:23:56      902.18  37.72   7  <  38>  116.321  12.160
    38 ZŁOTKOWSKI ANDRZEJ              4    3              G   12:24:01      901.60  38.74   8  <  49>  116.321   0.000
    39 BINKOWSKI      & MIŁUCH         4  116              G   12:37:23      896.86  39.76   3  <  55>  127.698  12.060
    40 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   38              G   12:34:40      895.67  40.77   4  <  56>  125.095  12.010
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    41 PROCYSZYN RYSZARD               4   38              G   12:34:45      894.50  41.79   4  <  52>  125.006  11.960
    42 DŁUGOSZ ADAM                    4    8              G   12:37:59      893.05  42.81  46-  3-  3  127.691  11.910
    43 MYRDZIO JERZY                   4   40              G   12:37:25      889.77  43.83   2  <  64>  126.718  11.860
    44 PAWŁOWSKI ANDRZEJ               4    8              G   12:34:18      889.76  44.85   3  < 196>  123.944  11.810
    45 GAJEWSKI MATEUSZ                4   18              GS  12:43:25      889.75  45.87   8-  1-  1  132.054  11.760
    46 ARDELI ERYK                     4  111              G   12:34:46      888.51  46.89   3  <  59>  124.184  11.700
    47 CZERYBA MARIUSZ                 4   23              G   12:36:15      888.33  47.91   4  <  51>  125.477  11.650
    48 DRĄG AGNIESZKA                  4   37              GS  12:26:36      882.34  48.93   3  <  81>  116.116  11.600
    49 ZŁOTKOWSKI ANDRZEJ              4    8              G   12:27:01      881.11  49.95   9  <  53>  116.321   0.000
    50 KIEL HENRYK                     4   15              G   12:28:40      879.57  50.97   3  <  62>  117.569  11.500
    51 CZERYBA MARIUSZ                 4    3              GS  12:38:23      875.12  51.99   5  <  76>  125.477  11.450
    52 PROCYSZYN RYSZARD               4   35              GS  12:39:24      865.69  53.01   5  <  54>  125.006  11.400
    53 ZŁOTKOWSKI ANDRZEJ              4   97              GS  12:29:45      863.24  54.03  10  <  73>  116.321   0.000
    54 PROCYSZYN RYSZARD               4   39              G   12:39:51      863.00  55.05   6  <  90>  125.006  11.300
    55 BINKOWSKI      & MIŁUCH         4   51              G   12:44:11      855.98  56.07   4  <  61>  127.698  11.240
    56 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   19              G   12:41:35      853.41  57.08   5  <  69>  125.095  11.190
    57 DŁUGOSZ ADAM                    4   28              G   12:46:00      845.64  58.10   2  <  78>  127.691  11.140
    58 BAWOROWSKI MICHAŁ               4   63              GS  12:35:43      845.09  59.12   2  < 105>  118.918  11.090
    59 ARDELI ERYK                     4   15              G   12:42:19      842.97  60.14   4  <  65>  124.184  11.040
    60 ADAMCZYK  MAREK & JERZY         4   39              G   12:55:57      842.47  61.16  35-  3-  3  135.595  10.990
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    61 BINKOWSKI      & MIŁUCH         4   60              G   12:46:43      841.69  62.18   5  <  63>  127.698  10.940
    62 KIEL HENRYK                     4   19              G   12:35:09      838.88  63.20   4  <  72>  117.569  10.890
    63 BINKOWSKI      & MIŁUCH         4   58              GS  12:47:22      838.10  64.22   6  <  83>  127.698  10.840
    64 MYRDZIO JERZY                   4   94              G   12:46:28      836.61  65.24   3  <  66>  126.718  10.790
    65 ARDELI ERYK                     4   81              GS  12:44:22      831.40  66.26   5  <  67>  124.184  10.730
    66 MYRDZIO JERZY                   4   96              GS  12:47:25      831.39  67.28   4  <  89>  126.718  10.680
    67 ARDELI ERYK                     4   55              GS  12:44:28      830.85  68.30   6  <  68>  124.184  10.630
    68 ARDELI ERYK                     4   59              G   12:44:45      829.28  69.32   7  <  70>  124.184  10.580
    69 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   99              GS  12:46:02      828.26  70.34   6  <  80>  125.095  10.530
    70 ARDELI ERYK                     4   76              G   12:45:08      827.16  71.36   8  <  93>  124.184   0.000
    71 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   20              G   12:55:39      825.70  72.38   2  <  82>  132.649  10.430
    72 KIEL HENRYK                     4   17              GC  12:37:27      825.34  73.39   5  <  88>  117.569  10.380
    73 ZŁOTKOWSKI ANDRZEJ              4   83              GS  12:36:22      822.83  74.41  11  <  74>  116.321   0.000
    74 ZŁOTKOWSKI ANDRZEJ              4  100              G   12:36:40      821.09  75.43  12  <  84>  116.321   0.000
    75 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   48              GC  12:45:14      809.47  76.45   3  <  79>  121.609  10.220
    76 CZERYBA MARIUSZ                 4   28              GS  12:50:41      805.98  77.47   6  <  77>  125.477  10.170
    77 CZERYBA MARIUSZ                 4   45              GS  12:50:44      805.72  78.49   7  < 141>  125.477  10.120
    78 DŁUGOSZ ADAM                    4    7              G   12:53:46      804.27  79.51   3          127.691  10.070
    79 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   11              GC  12:46:29      802.79  80.53   4  <  91>  121.609  10.020
    80 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   40              G   12:50:53      802.49  81.55   7  <  85>  125.095   9.970
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    81 DRĄG AGNIESZKA                  4   22              G   12:39:50      801.72  82.57   4  < 117>  116.116   9.920
    82 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   26              GS  13:01:12      798.13  83.59   3  < 112>  132.649   9.870
    83 BINKOWSKI      & MIŁUCH         4   93              G   12:56:06      792.66  84.61   7  <  86>  127.698   9.820
    84 ZŁOTKOWSKI ANDRZEJ              4   19              GS  12:41:47      792.47  85.63  13  <  94>  116.321   0.000
    85 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   17              G   12:52:52      792.41  86.65   8  <  87>  125.095   0.000
    86 BINKOWSKI      & MIŁUCH         4   84              GS  12:57:26      786.16  87.67   8  <  98>  127.698   0.000
    87 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   43              G   12:54:31      784.21  88.69   9  <  92>  125.095   0.000
    88 KIEL HENRYK                     4   25              G   12:45:49      779.55  89.70   6  < 103>  117.569   9.560
    89 MYRDZIO JERZY                   4    9              G   12:57:35      779.40  90.72   5  < 115>  126.718   9.510
    90 PROCYSZYN RYSZARD               4   45              G   12:55:27      779.10  91.74   7  < 152>  125.006   9.460
    91 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   37              G   12:51:35      776.64  92.76   5  < 100>  121.609   9.410
    92 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   46              G   12:56:24      775.06  93.78  10  < 104>  125.095   0.000
    93 ARDELI ERYK                     4  106              G   12:55:27      773.97  94.80   9  < 114>  124.184   0.000
    94 ZŁOTKOWSKI ANDRZEJ              4   87              G   12:47:00      765.27  95.82  14  < 102>  116.321   0.000
    95 SZEWCZYK MARCIN                 4   30              GS  12:53:53      763.54  96.84   3  < 135>  121.313   9.200
    96 DOMINIAK ANDRZEJ                4   48              G   13:01:29      761.86  97.86  28-  3-  3  126.837   9.150
    97 MYRDZIO STANISŁAW               4   28              G   12:59:54      761.12  98.88  22-  7-  7  125.509   9.100
    98 BINKOWSKI      & MIŁUCH         4  108              G   13:03:05      759.73  99.90   9  < 108>  127.698   0.000
    99 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4    2              GS  13:02:20      755.98 100.92   9-  2-  2  126.501   9.000
   100 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   10              G   12:56:04      755.02 101.94   6  < 130>  121.609   8.950
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   101 MYRDZIO STANISŁAW               4   13              G   13:01:25      754.19 102.96   2  < 106>  125.509   8.900
   102 ZŁOTKOWSKI ANDRZEJ              4   33              G   12:49:51      751.19 103.98  15  < 162>  116.321   0.000
   103 KIEL HENRYK                     4   31              GC  12:51:34      750.92 104.99   7  < 107>  117.569   8.800
   104 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   62              G   13:01:47      750.05 106.01  11  < 116>  125.095   0.000
   105 BAWOROWSKI MICHAŁ               4   24              GS  12:53:34    13:02:57 107.03   3  < 148>  118.918   8.690
   106 MYRDZIO STANISŁAW               4    9              G   13:02:24    13:02:59 108.05   3  < 110>  125.509   8.640
   107 KIEL HENRYK                     4    1              G   12:52:01    13:03:12 109.07   8  < 111>  117.569   0.000
   108 BINKOWSKI      & MIŁUCH         4   61              G   13:05:48    13:03:28 110.09  10  < 128>  127.698   0.000
   109 PRZYTOCKI STANISŁAW             4   12              G   12:59:03    13:04:04 111.11   3  < 118>  122.198   8.490
   110 MYRDZIO STANISŁAW               4    5              G   13:03:41    13:04:17 112.13   4  < 137>  125.509   8.440
   111 KIEL HENRYK                     4    7              G   12:53:46    13:04:57 113.15   9  < 133>  117.569   0.000
   112 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4    6              GS  13:14:33    13:05:37 114.17   4  < 113>  132.649   8.340
   113 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   16              GS  13:14:40    13:05:44 115.19   5  < 132>  132.649   8.290
   114 ARDELI ERYK                     4   77              G   13:03:55    13:06:17 116.21  10  < 119>  124.184   0.000
   115 MYRDZIO JERZY                   4   46              G   13:07:51    13:06:50 117.23   6  < 126>  126.718   8.180
   116 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   85              G   13:05:43    13:06:52 118.25  12  < 136>  125.095   0.000
   117 DRĄG AGNIESZKA                  4   41              GS  12:53:47    13:06:54 119.27   5  < 170>  116.116   8.080
   118 PRZYTOCKI STANISŁAW             4   53              G   13:02:09    13:07:10 120.29   4  < 125>  122.198   8.030
   119 ARDELI ERYK                     4   20              G   13:04:49    13:07:11 121.30  11  < 120>  124.184   0.000
   120 ARDELI ERYK                     4   57              GS  13:04:51    13:07:13 122.32  12  < 138>  124.184   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   121 DOMINIAK ANDRZEJ                4   41              G   13:08:52    13:07:41 123.34   2  < 181>  126.837   7.880
   122 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ            4    5              G   13:15:22    13:08:28 124.36   2  < 151>  131.125   7.830
   123 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4    4              GS  13:09:17    13:08:33 125.38   2          126.501   7.780
   124 ADAMCZYK  MAREK & JERZY         4   67              GS  13:21:28    13:08:37 126.40   2  < 191>  135.595   7.720
   125 PRZYTOCKI STANISŁAW             4   30              G   13:03:43    13:08:43 127.42   5  < 153>  122.198   7.670
   126 MYRDZIO JERZY                   4   59              G   13:09:51    13:08:50 128.44   7  < 127>  126.718   7.620
   127 MYRDZIO JERZY                   4   91              G   13:11:33    13:10:32 129.46   8  < 154>  126.718   0.000
   128 BINKOWSKI      & MIŁUCH         4   35              GS  13:13:01    13:10:41 130.48  11  < 129>  127.698   0.000
   129 BINKOWSKI      & MIŁUCH         4   62              G   13:13:03    13:10:43 131.50  12  < 131>  127.698   0.000
   130 CHMIELNICKI DARIUSZ             4    4              G   13:05:21    13:11:08 132.52   7  < 163>  121.609   7.420
   131 BINKOWSKI      & MIŁUCH         4  117              G   13:13:59    13:11:40 133.54  13  < 139>  127.698   0.000
   132 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4    9              GS  13:21:15    13:12:19 134.56   6  < 149>  132.649   7.320
   133 KIEL HENRYK                     4   32              G   13:01:35    13:12:46 135.58  10  < 174>  117.569   0.000
   134 FIL BOGUSŁAW                    4   36              GS  13:24:47    13:15:09 136.60   2  < 143>  133.181   7.210
   135 SZEWCZYK MARCIN                 4   20              GS  13:09:17    13:15:28 137.61   4  < 187>  121.313   7.160
   136 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   66              G   13:14:58    13:16:07 138.63  13  < 140>  125.095   0.000
   137 MYRDZIO STANISŁAW               4    1              G   13:16:35    13:17:11 139.65   5  < 161>  125.509   7.060
   138 ARDELI ERYK                     4   78              G   13:16:03    13:18:25 140.67  13  < 144>  124.184   0.000
   139 BINKOWSKI      & MIŁUCH         4  119              G   13:20:53    13:18:34 141.69  14  < 188>  127.698   0.000
   140 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   21              GS  13:17:46    13:18:55 142.71  14  < 142>  125.095   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   141 CZERYBA MARIUSZ                 4   48              G   13:18:21    13:18:59 143.73   8  < 147>  125.477   0.000
   142 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   88              G   13:17:52    13:19:01 144.75  15  < 145>  125.095   0.000
   143 FIL BOGUSŁAW                    4   91              GS  13:28:46    13:19:08 145.77   3          133.181   6.760
   144 ARDELI ERYK                     4  109              G   13:17:19    13:19:41 146.79  14  < 155>  124.184   0.000
   145 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   48              G   13:19:03    13:20:11 147.81  16  < 146>  125.095   0.000
   146 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   39              G   13:19:05    13:20:14 148.83  17  < 165>  125.095   0.000
   147 CZERYBA MARIUSZ                 4    7              G   13:20:45    13:21:23 149.85   9  < 156>  125.477   0.000
   148 BAWOROWSKI MICHAŁ               4   32              G   13:12:37    13:22:00 150.87   4  < 160>  118.918   6.500
   149 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   10              GS  13:31:40    13:22:44 151.89   7  < 150>  132.649   6.450
   150 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   17              G   13:31:42    13:22:46 152.91   8  < 183>  132.649   0.000
   151 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ            4   45              G   13:30:15    13:23:21 153.92   3  < 176>  131.125   6.350
   152 PROCYSZYN RYSZARD               4   70              G   13:22:10    13:23:26 154.94   8  < 167>  125.006   0.000
   153 PRZYTOCKI STANISŁAW             4   13              G   13:18:27    13:23:28 155.96   6          122.198   6.240
   154 MYRDZIO JERZY                   4   42              G   13:24:45    13:23:44 156.98   9  < 159>  126.718   0.000
   155 ARDELI ERYK                     4   36              GS  13:21:30    13:23:52 158.00  15  < 171>  124.184   0.000
   156 CZERYBA MARIUSZ                 4    5              GS  13:24:10    13:24:48 159.02  10  < 157>  125.477   0.000
   157 CZERYBA MARIUSZ                 4   26              G   13:24:16    13:24:54 160.04  11  < 158>  125.477   0.000
   158 CZERYBA MARIUSZ                 4   27              GS  13:24:22    13:25:00 161.06  12  < 164>  125.477   0.000
   159 MYRDZIO JERZY                   4   27              G   13:26:06    13:25:05 162.08  10  < 184>  126.718   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   160 BAWOROWSKI MICHAŁ               4   34              G   13:15:56    13:25:19 163.10   5  < 193>  118.918   5.890
   161 MYRDZIO STANISŁAW               4   20              G   13:25:02    13:25:38 164.12   6  < 166>  125.509   5.840
   162 ZŁOTKOWSKI ANDRZEJ              4   72              GS  13:13:16    13:26:07 165.14  16  < 169>  116.321   0.000
   163 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   21              GC  13:20:25    13:26:13 166.16   8  < 190>  121.609   0.000
   164 CZERYBA MARIUSZ                 4   22              G   13:25:42    13:26:20 167.18  13  < 177>  125.477   0.000
   165 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   76              G   13:25:13    13:26:22 168.20  18  < 168>  125.095   0.000
   166 MYRDZIO STANISŁAW               4   10              G   13:25:47    13:26:23 169.22   7          125.509   5.580
   167 PROCYSZYN RYSZARD               4    3              GS  13:25:34    13:26:50 170.23   9  < 172>  125.006   0.000
   168 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   24              GS  13:26:05    13:27:14 171.25  19  < 173>  125.095   0.000
   169 ZŁOTKOWSKI ANDRZEJ              4   91              G   13:14:52    13:27:43 172.27  17  < 189>  116.321   0.000
   170 DRĄG AGNIESZKA                  4   24              GS  13:16:43    13:29:50 173.29   6  < 178>  116.116   5.380
   171 ARDELI ERYK                     4    9              GS  13:27:51    13:30:13 174.31  16          124.184   0.000
   172 PROCYSZYN RYSZARD               4    1              G   13:29:03    13:30:19 175.33  10          125.006   0.000
   173 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   84              G   13:29:24    13:30:32 176.35  20  < 180>  125.095   0.000
   174 KIEL HENRYK                     4    8              G   13:19:43    13:30:54 177.37  11          117.569   0.000
   175 KOZŁOWSKI JAN                   4   19              G   13:40:16    13:31:18 178.39  33-  1-  1  132.676   5.120
   176 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ            4   11              GS  13:38:36    13:31:42 179.41   4          131.125   5.070
   177 CZERYBA MARIUSZ                 4    6              G   13:31:19    13:31:57 180.43  14  < 182>  125.477   0.000
   178 DRĄG AGNIESZKA                  4    2              G   13:18:55    13:32:02 181.45   7  < 179>  116.116   4.970
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   179 DRĄG AGNIESZKA                  4   31              G   13:19:15    13:32:22 182.47   8  < 194>  116.116   0.000
   180 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   64              GS  13:32:25    13:33:34 183.49  21  < 185>  125.095   0.000
   181 DOMINIAK ANDRZEJ                4   29              GS  13:35:50    13:34:39 184.51   3          126.837   4.820
   182 CZERYBA MARIUSZ                 4   41              GS  13:34:12    13:34:50 185.52  15          125.477   0.000
   183 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   28              G   13:43:51    13:34:55 186.54   9          132.649   0.000
   184 MYRDZIO JERZY                   4   69              G   13:36:01    13:35:00 187.56  11  < 186>  126.718   0.000
   185 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   36              G   13:33:59    13:35:08 188.58  22  < 197>  125.095   0.000
   186 MYRDZIO JERZY                   4    8              GS  13:36:29    13:35:28 189.60  12          126.718   0.000
   187 SZEWCZYK MARCIN                 4   46              GS  13:29:36    13:35:47 190.62   5          121.313   4.510
   188 BINKOWSKI      & MIŁUCH         4   26              G   13:38:09    13:35:49 191.64  15          127.698   0.000
   189 ZŁOTKOWSKI ANDRZEJ              4   79              G   13:23:00    13:35:50 192.66  18  < 192>  116.321   0.000
   190 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   34              GC  13:30:25    13:36:13 193.68   9          121.609   0.000
   191 ADAMCZYK  MAREK & JERZY         4   43              GS  13:49:12    13:36:20 194.70   3          135.595   4.310
   192 ZŁOTKOWSKI ANDRZEJ              4   71              G   13:23:38    13:36:29 195.72  19          116.321   0.000
   193 BAWOROWSKI MICHAŁ               4   49              GS  13:28:14    13:37:37 196.74   6          118.918   4.200
   194 DRĄG AGNIESZKA                  4   75              GS  13:24:36    13:37:43 197.76   9  < 195>  116.116   0.000
   195 DRĄG AGNIESZKA                  4   36              G   13:24:39    13:37:46 198.78  10          116.116   0.000
   196 PAWŁOWSKI ANDRZEJ               4    7              G   13:35:49    13:38:30 199.80   4          123.944   4.050
   197 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   91              GS  13:37:42    13:38:50 200.82  23          125.095   0.000
   ------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:5
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   ---------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
   198 ZŁOTKOWSKI ANDRZEJ              4   95              G   13:26:12    13:39:02   0.00  20          116.321   0.000
   199 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   67              G   13:38:17    13:39:26   0.00  24          125.095   0.000
   200 DŁUGOSZ ADAM                    4   23              G   13:41:46    13:39:27   0.00   4          127.691   0.000
   201 DŁUGOSZ ADAM                    4   14              G   13:42:13    13:39:54   0.00   5          127.691   0.000
   202 ARDELI ERYK                     4  107              G   13:37:46    13:40:08   0.00  17          124.184   0.000
                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !              
                                                ------------------  

 
  Dzisiaj stronę odwiedziło już 44 odwiedzający (255 wejścia) tutaj!  
 
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=