.
  Krosno Odrz. 1-młode
 
                        PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.                      
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  1, z dnia 26.08.18 KROSNO ODRZ-1                            
            Punktacja Całość [ 4]                                               
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 MYRDZIO         JERZY           4    90    7    27    91.01     
              2 CZARNECKI       KRZYSZTOF       4    76    7    19    88.75     
              3 DOMINIAK        ANDRZEJ         4    41    7    18    84.37     
              4 DRĄG            AGNIESZKA       4    58    7    14    83.56     
              5 CZYŻOWICZ       ANDRZEJ         4    31    7    11    82.04     
              6 PRZYTOCKI       STANISŁAW       4    34    7    13    76.85     
              7 SZEWCZYK        MARCIN          4    38    7    11    74.66     
              8 DŁUGOSZ         ADAM            4    29    7     7    65.50     
              9 ZŁOTKOWSKI      ANDRZEJ         4    81    6     6    64.52     
             10 BINKOWSKI       MIŁUCH          4    76    7    10    63.34     
             11 ARDELI          ERYK            4    71    7     7    57.09     
             12 KOZŁOWSKI       JAN             4    29    5     5    47.72     
             13 GAJEWSKI        MATEUSZ         4    17    6     6    47.58     
             14 BAWOROWSKI      MICHAŁ          4    61    4     4    43.84     
             15 CZERYBA         MARIUSZ         4    43    6     6    37.30     
             16 PAWŁOWSKI       ANDRZEJ         4    10    4     4    36.29     
             17 STEMPNIEWICZ    STANISŁAW       4    14    3     3    28.70     
             18 FIL             BOGUSŁAW        4    54    4     4    28.05     
             19 DZIUBIŃSKI      MIECZYSŁAW      4    14    2     2    23.40     
             20 HUKIEWICZ       ŁUKASZ          4    15    0     0     0.00 


                                                     
            PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.                      
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  1, z dnia 26.08.18 KROSNO ODRZ-1                            
            Punktacja Typowane [ 1]                                             
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 PRZYTOCKI       STANISŁAW       4    34    8    13    84.15     
              2 CZYŻOWICZ       ANDRZEJ         4    31    6    11    63.77     
              3 DOMINIAK        ANDRZEJ         4    41    7    18    57.10     
              4 DRĄG            AGNIESZKA       4    58    5    14    52.78     
              5 KOZŁOWSKI       JAN             4    29    5     5    47.72     
              6 CZARNECKI       KRZYSZTOF       4    76    5    19    45.18     
              7 SZEWCZYK        MARCIN          4    38    5    11    41.82     
              8 GAJEWSKI        MATEUSZ         4    17    5     6    40.11     
              9 DŁUGOSZ         ADAM            4    29    4     7    38.16     
             10 MYRDZIO         JERZY           4    90    5    27    30.84     
             11 STEMPNIEWICZ    STANISŁAW       4    14    3     3    28.70     
             12 BAWOROWSKI      MICHAŁ          4    61    2     4    26.63     
             13 DZIUBIŃSKI      MIECZYSŁAW      4    14    2     2    23.40     
             14 ARDELI          ERYK            4    71    2     7    17.60     
             15 ZŁOTKOWSKI      ANDRZEJ         4    81    1     6    12.35     
             16 CZERYBA         MARIUSZ         4    43    2     6    10.96     
             17 FIL             BOGUSŁAW        4    54    2     4     9.65     
             18 BINKOWSKI       MIŁUCH          4    76    0    10     0.00     
             19 PAWŁOWSKI       ANDRZEJ         4    10    0     4     0.00     
             20 HUKIEWICZ       ŁUKASZ          4    15    0     0     0.00 


                PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.                     
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR  1                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  KROSNO ODRZAŃSKIE z dnia 26.08.18                   
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 52:03:51.0 N 15:05:27.0 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  8,00,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  125.918 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   20                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:   882                           
      5.Ilość konkursów.......................:  177                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1422.07                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1003.58                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........: 9,27,58                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:10,11,35                         
     10.Czas trwania konkursu.................:43 min. 37 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Wszystkie wsadzone liczy się   7 konkursów                               
       Punkty stałe  14.0- gradacja                                             
       EPunktacja Całość [ 4]F                                                
                                                                                
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Sekcja          | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 4  | Winsko                  |   20   |  882   |  177  |20.07|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |   20   |  882   |  177  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
      Jan Benedykt                                                              
      606423015                                                                 
       ----------------                                  ------------------     
 


                                                                              
                                       PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.    
                                                      -   1 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr  1.           
                                       z lotu KROSNO ODRZ-1, w dniu 26.08.18    
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Se|    NUMER OBRĄCZKI   | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |
  |   |                              |  |        RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
     1 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   46              G    9:27:58     1422.07   1.13  76- 19-  7  125.095  14.000
     2 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   53              G    9:28:00     1421.53   2.27   2  <   3>  125.095  13.940
     3 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   21              G    9:28:41     1410.58   3.40   3  <  17>  125.095  13.890
     4 KOZŁOWSKI JAN                   4    7              GS   9:34:14     1407.95   4.54  29-  5-  5  132.676  13.830
     5 DOMINIAK ANDRZEJ                4   17              G    9:30:44     1397.91   5.67  41- 18-  7  126.837  13.770
     6 SZEWCZYK MARCIN                 4   31              G    9:27:37     1384.59   6.80  38- 11-  7  121.313  13.720
     7 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4    7              GS   9:35:55     1382.96   7.94  31- 11-  7  132.649  13.660
     8 BAWOROWSKI MICHAŁ               4   15              GS   9:26:06     1381.16   9.07  61-  4-  4  118.918  13.600
     9 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4    8              G    9:37:02     1367.05  10.20   2  <  36>  132.649  13.550
    10 MYRDZIO JERZY                   4   56              GS   9:32:51     1364.76  11.34  90- 27-  7  126.718  13.490
    11 DRĄG AGNIESZKA                  4   37              G    9:25:06     1364.47  12.47  58- 14-  7  116.116  13.430
    12 ZŁOTKOWSKI ANDRZEJ              4    2              G    9:25:27     1361.28  13.61  81-  6-  6  116.321  13.380
    13 MYRDZIO JERZY                   4   20              G    9:33:08     1360.61  14.74   2  <  14>  126.718  13.320
    14 MYRDZIO JERZY                   4   32              G    9:33:09     1360.37  15.87   3  <  15>  126.718  13.260
    15 MYRDZIO JERZY                   4   54              G    9:33:12     1359.64  17.01   4  <  25>  126.718  13.200
    16 PAWŁOWSKI ANDRZEJ               4    3              G    9:31:10     1359.53  18.14  10-  4-  4  123.944  13.150
    17 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   12              G    9:32:06     1358.25  19.27   4  <  44>  125.095  13.090
    18 BAWOROWSKI MICHAŁ               4   30              GS   9:28:25     1344.97  20.41   2  <  53>  118.918  13.030
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    19 SZEWCZYK MARCIN                 4   64              GS   9:30:46     1336.54  21.54   2  <  69>  121.313  12.980
    20 DRĄG AGNIESZKA                  4   50              G    9:26:56     1335.69  22.68   2  <  21>  116.116  12.920
    21 DRĄG AGNIESZKA                  4   41              GS   9:27:06     1333.13  23.81   3  <  35>  116.116  12.860
    22 DŁUGOSZ ADAM                    4   25              GS   9:36:05     1328.96  24.94  29-  7-  7  127.691  12.810
    23 PRZYTOCKI STANISŁAW             4   19              GS   9:32:20     1323.44  26.08  34- 13-  7  122.198  12.750
    24 PRZYTOCKI STANISŁAW             4   18              GS   9:32:22     1322.97  27.21   2  <  33>  122.198  12.690
    25 MYRDZIO JERZY                   4    4              G    9:36:04     1319.06  28.34   5  <  26>  126.718  12.640
    26 MYRDZIO JERZY                   4   51              G    9:36:13     1317.01  29.48   6  <  27>  126.718  12.580
    27 MYRDZIO JERZY                   4   29              G    9:36:17     1316.10  30.61   7  <  37>  126.718  12.520
    28 DOMINIAK ANDRZEJ                4    7              G    9:37:00     1307.60  31.75   2  <  32>  126.837  12.470
    29 DŁUGOSZ ADAM                    4   22              G    9:37:40     1307.42  32.88   2  <  67>  127.691  12.410
    30 ZŁOTKOWSKI ANDRZEJ              4   69              GS   9:29:03     1306.24  34.01   2  <  31>  116.321  12.350
    31 ZŁOTKOWSKI ANDRZEJ              4   30              G    9:29:09     1304.78  35.15   3  <  68>  116.321  12.300
    32 DOMINIAK ANDRZEJ                4   36              G    9:37:13     1304.68  36.28   3  <  34>  126.837  12.240
    33 PRZYTOCKI STANISŁAW             4   12              GS   9:33:43     1303.91  37.41   3  <  59>  122.198  12.180
    34 DOMINIAK ANDRZEJ                4   46              GS   9:37:53     1295.80  38.55   4  <  40>  126.837  12.130
    35 DRĄG AGNIESZKA                  4   38              GS   9:29:41     1294.73  39.68   4  <  45>  116.116  12.070
    36 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   10              G    9:42:29     1294.35  40.82   3  <  38>  132.649  12.010
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    37 MYRDZIO JERZY                   4    7              G    9:37:55     1294.14  41.95   8  <  52>  126.718   0.000
    38 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   24              GS   9:42:35     1293.09  43.08   4  <  46>  132.649  11.900
    39 BINKOWSKI      & MIŁUCH         4  113              G    9:39:16     1286.41  44.22  76- 10-  7  127.698  11.840
    40 DOMINIAK ANDRZEJ                4   20              G    9:39:37     1273.25  45.35   5  <  51>  126.837  11.780
    41 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4    7              GS   9:39:44     1268.39  46.49  14-  2-  2  126.501  11.730
    42 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4   11              GS   9:39:51     1266.91  47.62   2          126.501  11.670
    43 KOZŁOWSKI JAN                   4   37              GS   9:45:30     1257.59  48.75   2  < 104>  132.676  11.610
    44 CZARNECKI KRZYSZTOF             4  103              GS   9:39:36     1255.97  49.89   5  <  47>  125.095  11.560
    45 DRĄG AGNIESZKA                  4   75              GS   9:32:37     1253.73  51.02   5  <  64>  116.116  11.500
    46 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   25              G    9:46:00     1251.41  52.15   5  <  75>  132.649  11.440
    47 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   25              GS   9:39:58     1251.37  53.29   6  <  56>  125.095  11.390
    48 PAWŁOWSKI ANDRZEJ               4   22              G    9:39:04     1251.12  54.42   2  < 121>  123.944  11.330
    49 FIL BOGUSŁAW                    4   65              G    9:46:43     1247.99  55.56  54-  4-  4  133.181  11.270
    50 BINKOWSKI      & MIŁUCH         4   34              G    9:42:39     1244.01  56.69   2  <  76>  127.698  11.220
    51 DOMINIAK ANDRZEJ                4   16              G    9:42:09     1241.67  57.82   6  <  57>  126.837  11.160
    52 MYRDZIO JERZY                   4   97              G    9:42:04     1241.52  58.96   9  <  54>  126.718   0.000
    53 BAWOROWSKI MICHAŁ               4    3              G    9:35:48     1241.32  60.09   3  < 139>  118.918  11.050
    54 MYRDZIO JERZY                   4   55              G    9:42:07     1240.91  61.22  10  <  55>  126.718   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    55 MYRDZIO JERZY                   4    8              G    9:42:11     1240.10  62.36  11  <  85>  126.718   0.000
    56 CZARNECKI KRZYSZTOF             4    1              G    9:40:56     1239.38  63.49   7  <  72>  125.095  10.880
    57 DOMINIAK ANDRZEJ                4   32              GS   9:42:38     1235.83  64.63   7  <  58>  126.837  10.820
    58 DOMINIAK ANDRZEJ                4    2              G    9:42:40     1235.43  65.76   8  <  60>  126.837   0.000
    59 PRZYTOCKI STANISŁAW             4    5              GS   9:38:58     1234.74  66.89   4  <  70>  122.198  10.700
    60 DOMINIAK ANDRZEJ                4   47              G    9:43:00     1231.43  68.03   9  <  95>  126.837   0.000
    61 GAJEWSKI MATEUSZ                4   18              GS   9:48:29     1217.28  69.16  17-  6-  6  132.054  10.590
    62 STEMPNIEWICZ STANISŁAW          4    5              GS   9:47:45     1216.63  70.29  14-  3-  3  131.092  10.530
    63 STEMPNIEWICZ STANISŁAW          4   15              GS   9:47:59     1214.00  71.43   2  < 112>  131.092  10.480
    64 DRĄG AGNIESZKA                  4    4              G    9:35:45     1212.70  72.56   6  <  65>  116.116  10.420
    65 DRĄG AGNIESZKA                  4   28              GS   9:35:47     1212.28  73.70   7  <  66>  116.116  10.360
    66 DRĄG AGNIESZKA                  4   12              G    9:35:49     1211.86  74.83   8  <  86>  116.116   0.000
    67 DŁUGOSZ ADAM                    4   24              GS   9:45:25     1211.30  75.96   3  <  98>  127.691  10.250
    68 ZŁOTKOWSKI ANDRZEJ              4   63              G    9:36:08     1210.00  77.10   4  <  73>  116.321  10.190
    69 SZEWCZYK MARCIN                 4   48              G    9:40:21     1208.90  78.23   3  <  79>  121.313  10.140
    70 PRZYTOCKI STANISŁAW             4   14              GS   9:41:09     1208.09  79.37   5  <  74>  122.198  10.080
    71 GAJEWSKI MATEUSZ                4    1              GS   9:49:37     1204.69  80.50   2  < 108>  132.054  10.020
    72 CZARNECKI KRZYSZTOF             4    8              G    9:44:18     1199.38  81.63   8  <  94>  125.095   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    73 ZŁOTKOWSKI ANDRZEJ              4   90              G    9:37:17     1195.69  82.77   5  < 135>  116.321   9.910
    74 PRZYTOCKI STANISŁAW             4   15              GS   9:42:17     1194.70  83.90   6  <  96>  122.198   9.850
    75 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   11              GS   9:51:54     1185.42  85.03   6  <  77>  132.649   9.800
    76 BINKOWSKI      & MIŁUCH         4  105              G    9:47:50     1184.22  86.17   3  <  78>  127.698   9.740
    77 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   12              GS   9:52:03     1183.84  87.30   7  <  81>  132.649   9.680
    78 BINKOWSKI      & MIŁUCH         4   99              G    9:48:02     1182.02  88.44   4  <  87>  127.698   9.630
    79 SZEWCZYK MARCIN                 4   51              GS   9:42:38     1182.00  89.57   4  <  80>  121.313   9.570
    80 SZEWCZYK MARCIN                 4   26              G    9:42:39     1181.81  90.70   5  <  82>  121.313   9.510
    81 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   17              GS   9:52:22     1180.50  91.84   8  <  84>  132.649   0.000
    82 SZEWCZYK MARCIN                 4   34              G    9:42:54     1178.94  92.97   6  <  83>  121.313   9.400
    83 SZEWCZYK MARCIN                 4   46              GS   9:43:00     1177.80  94.10   7  < 154>  121.313   9.340
    84 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4    6              GS   9:52:51     1175.45  95.24   9  < 150>  132.649   0.000
    85 MYRDZIO JERZY                   4   35              G    9:48:01     1173.13  96.37  12  <  89>  126.718   0.000
    86 DRĄG AGNIESZKA                  4   60              G    9:39:00     1172.89  97.51   9  <  88>  116.116   0.000
    87 BINKOWSKI      & MIŁUCH         4   75              G    9:48:54     1172.62  98.64   5  < 134>  127.698   9.110
    88 DRĄG AGNIESZKA                  4   10              G    9:39:02     1172.49  99.77  10  < 129>  116.116   0.000
    89 MYRDZIO JERZY                   4    9              G    9:48:14     1170.79 100.91  13  <  90>  126.718   0.000
    90 MYRDZIO JERZY                   4    3              G    9:48:23     1169.17 102.04  14  < 103>  126.718   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    91 ARDELI ERYK                     4   10              G    9:46:44     1163.50 103.17  71-  7-  7  124.184   8.890
    92 ARDELI ERYK                     4   78              GS   9:46:48     1162.77 104.31   2  <  93>  124.184   8.830
    93 ARDELI ERYK                     4    3              GS   9:46:49     1162.59 105.44   3  <  99>  124.184   8.770
    94 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   32              G    9:47:39     1162.05 106.58   9  < 106>  125.095   0.000
    95 DOMINIAK ANDRZEJ                4    1              GS   9:49:09     1162.04 107.71  10  < 100>  126.837   0.000
    96 PRZYTOCKI STANISŁAW             4   30              G    9:45:20     1160.11 108.84   7  <  97>  122.198   8.600
    97 PRZYTOCKI STANISŁAW             4   11              GS   9:45:28     1158.64 109.98   8  < 118>  122.198   0.000
    98 DŁUGOSZ ADAM                    4    5              GS   9:50:14     1158.37 111.11   4  < 105>  127.691   8.490
    99 ARDELI ERYK                     4   89              G    9:47:34     1154.48 112.24   4  < 101>  124.184   8.430
   100 DOMINIAK ANDRZEJ                4   29              GS   9:49:56     1153.76 113.38  11  < 113>  126.837   0.000
   101 ARDELI ERYK                     4    4              G    9:47:39     1153.59 114.51   5  < 102>  124.184   8.320
   102 ARDELI ERYK                     4   63              G    9:47:43     1152.88 115.65   6  < 149>  124.184   8.260
   103 MYRDZIO JERZY                   4   81              G    9:49:59     1152.16 116.78  15  < 123>  126.718   0.000
   104 KOZŁOWSKI JAN                   4    5              GS   9:55:24     1149.71 117.91   3  < 109>  132.676   8.150
   105 DŁUGOSZ ADAM                    4   32              G    9:51:08     1148.99 119.05   5  < 127>  127.691   8.090
   106 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   24              GS   9:49:22     1143.81 120.18  10  < 107>  125.095   0.000
   107 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   13              GS   9:49:28     1142.77 121.32  11  < 110>  125.095   0.000
   108 GAJEWSKI MATEUSZ                4   29              GS   9:55:36     1142.34 122.45   3  < 114>  132.054   7.920
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   109 KOZŁOWSKI JAN                   4    4              GS   9:56:21     1140.32 123.58   4  < 137>  132.676   7.860
   110 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   61              G    9:50:02     1136.88 124.72  12  < 117>  125.095   0.000
   111 CZERYBA MARIUSZ                 4    2              G    9:49:30     1136.65 125.85  43-  6-  6  124.463   7.750
   112 STEMPNIEWICZ STANISŁAW          4   12              GS   9:55:33     1134.51 126.98   3          131.092   7.690
   113 DOMINIAK ANDRZEJ                4   28              G    9:51:58     1132.81 128.12  12  < 128>  126.837   0.000
   114 GAJEWSKI MATEUSZ                4   11              GS   9:56:57     1129.15 129.25   4  < 116>  132.054   7.580
   115 CZERYBA MARIUSZ                 4   32              G    9:50:29     1126.53 130.39   2  < 143>  124.463   7.520
   116 GAJEWSKI MATEUSZ                4   13              G    9:57:15     1126.26 131.52   5  < 177>  132.054   7.470
   117 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   33              G    9:51:27     1122.43 132.65  13  < 120>  125.095   0.000
   118 PRZYTOCKI STANISŁAW             4   13              GS   9:49:01     1120.91 133.79   9  < 119>  122.198   0.000
   119 PRZYTOCKI STANISŁAW             4   43              G    9:49:10     1119.37 134.92  10  < 126>  122.198   0.000
   120 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   31              G    9:51:48     1118.92 136.05  14  < 138>  125.095   0.000
   121 PAWŁOWSKI ANDRZEJ               4   31              G    9:50:54     1117.62 137.19   3  < 166>  123.944   7.180
   122 FIL BOGUSŁAW                    4   15              G    9:59:28     1114.80 138.32   2  < 160>  133.181   7.130
   123 MYRDZIO JERZY                   4   93              G    9:53:53     1112.70 139.46  16  < 124>  126.718   0.000
   124 MYRDZIO JERZY                   4   48              G    9:53:56     1112.21 140.59  17  < 125>  126.718   0.000
   125 MYRDZIO JERZY                   4   23              G    9:53:57     1112.05 141.72  18  < 136>  126.718   0.000
   126 PRZYTOCKI STANISŁAW             4   37              G    9:49:58     1111.23 142.86  11  < 133>  122.198   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   127 DŁUGOSZ ADAM                    4   29              G    9:55:04     1109.71 143.99   6  < 131>  127.691   6.840
   128 DOMINIAK ANDRZEJ                4   49              G    9:54:27     1108.23 145.12  13  < 145>  126.837   0.000
   129 DRĄG AGNIESZKA                  4   43              G    9:45:00     1105.87 146.26  11  < 130>  116.116   0.000
   130 DRĄG AGNIESZKA                  4   34              G    9:45:02     1105.52 147.39  12  < 132>  116.116   0.000
   131 DŁUGOSZ ADAM                    4    3              GS   9:55:37     1104.43 148.53   7          127.691   6.610
   132 DRĄG AGNIESZKA                  4   14              G    9:45:16     1103.07 149.66  13  < 142>  116.116   0.000
   133 PRZYTOCKI STANISŁAW             4   39              G    9:50:47     1103.04 150.79  12  < 140>  122.198   0.000
   134 BINKOWSKI      & MIŁUCH         4   35              G    9:56:11     1099.11 151.93   6  < 153>  127.698   6.440
   135 ZŁOTKOWSKI ANDRZEJ              4   57              G    9:46:03     1096.85 153.06   6          116.321   6.390
   136 MYRDZIO JERZY                   4   84              G    9:55:44     1094.91 154.20  19  < 168>  126.718   0.000
   137 KOZŁOWSKI JAN                   4   13              GS  10:01:34     1091.39 155.33   5          132.676   6.270
   138 CZARNECKI KRZYSZTOF             4  100              GS   9:54:39     1091.10 156.46  15  < 141>  125.095   0.000
   139 BAWOROWSKI MICHAŁ               4   49              G    9:49:13     1088.83 157.60   4          118.918   6.160
   140 PRZYTOCKI STANISŁAW             4   49              G    9:52:17     1088.30 158.73  13          122.198   0.000
   141 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   84              G    9:55:11     1086.05 159.86  16  < 151>  125.095   0.000
   142 DRĄG AGNIESZKA                  4   13              GS   9:47:09     1083.68 161.00  14          116.116   0.000
   143 CZERYBA MARIUSZ                 4   10              G    9:55:11     1080.56 162.13   3  < 144>  124.463   5.930
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   144 CZERYBA MARIUSZ                 4   31              GS   9:55:18     1079.47 163.27   4  < 157>  124.463   5.880
   145 DOMINIAK ANDRZEJ                4   19              G    9:58:08     1073.68 164.40  14  < 146>  126.837   0.000
   146 DOMINIAK ANDRZEJ                4   51              GS   9:58:28     1070.66 165.53  15  < 147>  126.837   0.000
   147 DOMINIAK ANDRZEJ                4    6              GS   9:58:55     1066.60 166.67  16  < 148>  126.837   0.000
   148 DOMINIAK ANDRZEJ                4   24              GS   9:59:03     1065.41 167.80  17  < 167>  126.837   0.000
   149 ARDELI ERYK                     4    7              G    9:56:38     1064.74 168.93   7          124.184   5.590
   150 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   20              G   10:05:23     1057.95 170.07  10  < 159>  132.649   0.000
   151 CZARNECKI KRZYSZTOF             4  101              G    9:58:27     1056.10 171.20  17  < 152>  125.095   0.000
   152 CZARNECKI KRZYSZTOF             4    9              G    9:58:30     1055.65 172.34  18  < 171>  125.095   0.000
   153 BINKOWSKI      & MIŁUCH         4   90              G   10:01:09     1054.05 173.47   7  < 161>  127.698   5.360
   154 SZEWCZYK MARCIN                 4   36              G    9:55:21     1051.70 174.60   8  < 155>  121.313   0.000
   155 SZEWCZYK MARCIN                 4   13              G    9:55:28     1050.63 175.74   9  < 156>  121.313   0.000
   156 SZEWCZYK MARCIN                 4   17              GS   9:55:30     1050.33 176.87  10  < 164>  121.313   0.000
   157 CZERYBA MARIUSZ                 4   36              G    9:59:21     1042.84 178.00   5  < 158>  124.463   5.140
   158 CZERYBA MARIUSZ                 4    3              GS   9:59:22     1042.70 179.14   6          124.463   5.080
   159 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4    9              G   10:08:24     1033.09 180.27  11          132.649   0.000
   160 FIL BOGUSŁAW                    4   88              GS  10:08:55     1033.08 181.41   3  < 165>  133.181   4.970
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   161 BINKOWSKI      & MIŁUCH         4  123              G   10:03:49     1031.35 182.54   8  < 162>  127.698   0.000
   162 BINKOWSKI      & MIŁUCH         4  119              G   10:03:52     1030.93 183.67   9  < 163>  127.698   0.000
   163 BINKOWSKI      & MIŁUCH         4   33              G   10:03:54     1030.65 184.81  10          127.698   0.000
   164 SZEWCZYK MARCIN                 4   59              GS   9:57:54     1028.95 185.94  11          121.313   0.000
   165 FIL BOGUSŁAW                    4    9              GS  10:10:00     1024.47 187.07   4          133.181   4.680
   166 PAWŁOWSKI ANDRZEJ               4   38              G   10:01:09     1023.06 188.21   4          123.944   4.630
   167 DOMINIAK ANDRZEJ                4   44              G   10:04:31     1018.64 189.34  18          126.837   0.000
   168 MYRDZIO JERZY                   4   74              GS  10:05:30     1009.71 190.48  20  < 169>  126.718   0.000
   169 MYRDZIO JERZY                   4   21              GS  10:05:33     1009.30 191.61  21  < 170>  126.718   0.000
   170 MYRDZIO JERZY                   4   34              G   10:05:34     1009.17 192.74  22  < 172>  126.718   0.000
   171 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   16              G   10:03:58     1009.10 193.88  19          125.095   0.000
   172 MYRDZIO JERZY                   4   28              G   10:05:36     1008.90 195.01  23  < 173>  126.718   0.000
   173 MYRDZIO JERZY                   4   73              G   10:05:40     1008.37 196.15  24  < 174>  126.718   0.000
   174 MYRDZIO JERZY                   4   57              G   10:05:57     1006.10 197.28  25  < 175>  126.718   0.000
   175 MYRDZIO JERZY                   4   17              G   10:05:58     1005.97 198.41  26  < 176>  126.718   0.000
   176 MYRDZIO JERZY                   4   18              G   10:06:09     1004.50 199.55  27          126.718   0.000
   177 GAJEWSKI MATEUSZ                4   15              GS  10:11:35     1003.58 200.68   6          132.054   4.000
   ------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:5
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   ---------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
   178 ARDELI ERYK                     4   55              G   10:04:29      997.60   0.00   8          124.184   0.000
   179 DOMINIAK ANDRZEJ                4   48              G   10:07:35      994.15   0.00  19          126.837   0.000
   180 ARDELI ERYK                     4   90              GS  10:04:55      994.14   0.00   9          124.184   0.000
   181 CZERYBA MARIUSZ                 4    6              G   10:06:12      986.24   0.00   7          124.463   0.000
   182 CZERYBA MARIUSZ                 4   15              G   10:06:13      986.11   0.00   8          124.463   0.000
                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !              
                                                ------------------  




 
  Dzisiaj stronę odwiedziło już 1 odwiedzający (16 wejścia) tutaj!  
 
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=