.
  Holten 2
 
            PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.                      
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr 12, z dnia 14.07.18 HOLTEN-2                                 
            Całość [ 5]                                                         
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 CHMIELNICKI     DARIUSZ         4    49    4    21   278.40     
              2 CZARNECKI       KRZYSZTOF       4    44    4     6   268.80     
              3 CZYŻOWICZ       ANDRZEJ         4    33    4     5   267.80     
              4 MYRDZIO         JERZY           4    41    4    12   265.60     
              5 DRĄG            AGNIESZKA       4    17    3     3   191.00     
              6 MYRDZIO         STANISŁAW       4    19    2     2   121.80     
              7 DZIUBIŃSKI      MIECZYSŁAW      4    15    1     1    67.20     
              8 KIEL            HENRYK          4    10    1     1    64.00     
              9 PROCYSZYN       RYSZARD         4    15    0     0     0.00     
             10 CZERYBA         MARIUSZ         4    10    0     0     0.00



                                                      
            PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.                      
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr 12, z dnia 14.07.18 HOLTEN-2                                 
            Typowane [ 1]                                                       
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 CHMIELNICKI     DARIUSZ         4    49    5    21   338.00     
              2 MYRDZIO         JERZY           4    41    4    12   250.60     
              3 CZARNECKI       KRZYSZTOF       4    44    3     6   195.40     
              4 CZYŻOWICZ       ANDRZEJ         4    33    2     5   133.40     
              5 MYRDZIO         STANISŁAW       4    19    2     2   121.80     
              6 DZIUBIŃSKI      MIECZYSŁAW      4    15    1     1    67.20     
              7 KIEL            HENRYK          4    10    1     1    64.00     
              8 DRĄG            AGNIESZKA       4    17    1     3    61.40     
              9 PROCYSZYN       RYSZARD         4    15    0     0     0.00     
             10 CZERYBA         MARIUSZ         4    10    0     0     0.00 



           PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.                     
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR 12                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  HOLTEN-2 z dnia 14.07.18                            
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 52:16:51.0 N 06:24:44.0 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  5,55,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  707.421 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   10                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:   253                           
      5.Ilość konkursów.......................:   51                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1305.95                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1218.07                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:14,54,54                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:15,36,26                         
     10.Czas trwania konkursu.................:41 min. 32 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Wszystkie wsadzone liczy się   4 konkursów                               
       Punkty stałe  70.0- gradacja                                             
       ECałość [ 5]F                                                          
                                                                                
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Sekcja          | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 4  | Winsko                  |   10   |  253   |   51  |20.16|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |   10   |  253   |   51  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
      Jan Benedykt                                                              
      606423015                                                                 
       ----------------                                  ------------------   


  
                                                                               
                                       PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.    
                                                      -   1 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr 12.           
                                         z lotu HOLTEN-2, w dniu 14.07.18       
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Se|    NUMER OBRĄCZKI   | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |
  |   |                              |  |        RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
     1 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   60                  14:54:54     1305.95   3.95  49- 21-  4  705.082  70.000
     2 CHMIELNICKI DARIUSZ             4    4              GC  15:00:19     1292.98   7.91   2  <   3>  705.082  69.800
     3 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   13              G   15:02:42     1287.35  11.86   3  <   6>  705.082  69.600
     4 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   42              G   15:06:33     1286.24  15.81  44-  6-  4  709.427  69.400
     5 DRĄG AGNIESZKA                  4   34              G   15:01:27     1280.30  19.76  17-  3-  3  699.622  69.200
     6 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   34              G   15:06:53     1277.59  23.72   4  <   7>  705.082  69.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     7 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   31              G   15:06:56     1277.48  27.67   5  <   8>  705.082   0.000
     8 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   10              GC  15:08:06     1274.78  31.62   6  <   9>  705.082   0.000
     9 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   36              G   15:08:49     1273.13  35.57   7  <  10>  705.082   0.000
    10 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   50              GC  15:11:35     1266.80  39.53   8  <  21>  705.082   0.000
    11 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   61                  15:22:12     1263.24  43.48  33-  5-  4  716.508  68.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    12 MYRDZIO JERZY                   4   37              G   15:16:13     1263.15  47.43  41- 12-  4  708.901  67.800
    13 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   36              GS  15:17:26     1261.35  51.38   2  <  16>  709.427  67.600
    14 MYRDZIO JERZY                   4   52                  15:17:09     1261.05  55.34   2  <  20>  708.901  67.400
    15 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4    8              GS  15:19:20     1255.95  59.29  15-  1-  1  708.774  67.200
    16 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   50              GS  15:20:25     1254.70  63.24   3  <  27>  709.427  67.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    17 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4    3              GC  15:27:03     1252.53  67.19   2  <  18>  716.508  66.800
    18 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   13              GC  15:27:44     1251.03  71.15   3  <  19>  716.508  66.600
    19 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   32              G   15:28:02     1250.38  75.10   4  <  26>  716.508  66.400
    20 MYRDZIO JERZY                   4    9              G   15:22:29     1249.20  79.05   3  <  30>  708.901  66.200
    21 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   57                  15:19:27     1249.15  83.00   9  <  22>  705.082   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    22 CHMIELNICKI DARIUSZ             4    3              GC  15:20:07     1247.68  86.96  10  <  23>  705.082   0.000
    23 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   17              GC  15:21:14     1245.22  90.91  11  <  24>  705.082   0.000
    24 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   56                  15:21:22     1244.92  94.86  12  <  25>  705.082   0.000
    25 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   76                  15:21:26     1244.78  98.81  13  <  29>  705.082   0.000
    26 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   37              G   15:31:10     1243.58 102.77   5          716.508   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    27 CZARNECKI KRZYSZTOF             4    9              G   15:25:51     1242.76 106.72   4  <  28>  709.427  64.800
    28 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   63                  15:27:59     1238.13 110.67   5  <  47>  709.427   0.000
    29 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   19              G   15:24:30     1238.07 114.62  14  <  33>  705.082   0.000
    30 MYRDZIO JERZY                   4   13              GS  15:28:47     1235.49 118.58   4  <  32>  708.901  64.200
    31 KIEL HENRYK                     4   28              G   15:22:32     1234.29 122.53  10-  1-  1  700.503  64.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    32 MYRDZIO JERZY                   4   42              G   15:29:26     1234.09 126.48   5  <  36>  708.901   0.000
    33 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   32              G   15:27:46     1231.01 130.43  15  <  34>  705.082   0.000
    34 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   37              G   15:27:48     1230.94 134.39  16  <  35>  705.082   0.000
    35 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   89                  15:28:13     1230.04 138.34  17  <  39>  705.082   0.000
    36 MYRDZIO JERZY                   4   34              GS  15:31:30     1229.66 142.29   6  <  37>  708.901   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    37 MYRDZIO JERZY                   4   49              GS  15:32:06     1228.39 146.25   7  <  38>  708.901   0.000
    38 MYRDZIO JERZY                   4   41              G   15:32:17     1228.00 150.20   8  <  45>  708.901   0.000
    39 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   81                  15:29:22     1227.58 154.15  18  <  40>  705.082   0.000
    40 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   88                  15:29:28     1227.37 158.10  19  <  41>  705.082   0.000
    41 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   63                  15:29:35     1227.12 162.06  20  <  43>  705.082   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    42 MYRDZIO STANISŁAW               4    7              GS  15:32:11     1227.04 166.01  19-  2-  2  708.224  61.800
    43 CHMIELNICKI DARIUSZ             4    7              G   15:29:56     1226.37 169.96  21          705.082   0.000
    44 DRĄG AGNIESZKA                  4   32              GS  15:27:18     1222.47 173.91   2  <  49>  699.622  61.400
    45 MYRDZIO JERZY                   4   11              G   15:35:38     1220.91 177.87   9  <  46>  708.901   0.000
    46 MYRDZIO JERZY                   4   28              G   15:35:39     1220.88 181.82  10  <  48>  708.901   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    47 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   29              GS  15:36:15     1220.52 185.77   6          709.427   0.000
    48 MYRDZIO JERZY                   4    3              GS  15:36:01     1220.10 189.72  11  <  50>  708.901   0.000
    49 DRĄG AGNIESZKA                  4    9              G   15:28:40     1219.56 193.68   3          699.622  60.400
    50 MYRDZIO JERZY                   4   35              G   15:36:30     1219.09 197.63  12          708.901   0.000
    51 MYRDZIO STANISŁAW               4   20              GS  15:36:26     1218.07 201.58   2          708.224  60.000
   ------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:5
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   ---------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
    52 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   33              GC  15:45:18     1213.80   0.00   6          716.508   0.000
    53 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   38              GS  15:39:36     1213.53   0.00   7          709.427   0.000
    54 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   15              GC  15:46:32     1211.27   0.00   7          716.508   0.000
    55 MYRDZIO JERZY                   4   14              GS  15:40:22     1211.04   0.00  13          708.901   0.000
    56 MYRDZIO JERZY                   4    2              G   15:40:51     1210.04   0.00  14          708.901   0.000
                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !              
                                                ------------------   







 
  Dzisiaj stronę odwiedziło już 1 odwiedzający (35 wejścia) tutaj!  
 
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=