.
  Holten 1
 
            PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.                      
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr 10, z dnia 30.06.18 HOLTEN-1                                 
            Całość [ 5]                                                         
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 CHMIELNICKI     DARIUSZ         4    55    4    17   277.09     
              2 CZARNECKI       KRZYSZTOF       4    52    4    11   271.78     
              3 CZYŻOWICZ       ANDRZEJ         4    37    4     4   270.00     
              4 MYRDZIO         JERZY           4    40    4    15   268.06     
              5 DRĄG            AGNIESZKA       4    25    4     6   264.84     
              6 DZIUBIŃSKI      MIECZYSŁAW      4    22    4     4   253.72     
              7 KIEL            HENRYK          4    11    2     2   128.55     
              8 SZALA           TOMASZ          4     5    1     1    68.87     
              9 PROCYSZYN       RYSZARD         4    11    1     1    67.74     
             10 MYRDZIO         STANISŁAW       4    18    1     1    67.10     
             11 KASOWSKA        KATARZYNA       4    17    1     1    65.97     
             12 SZEWCZYK        MARCIN          4     8    0     0     0.00     
             13 DŁUGOSZ         ADAM            4     7    0     0     0.00     
             14 CZERYBA         MARIUSZ         4     4    0     0     0.00



                                                          
                                          
            PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.                      
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr 10, z dnia 30.06.18 HOLTEN-1                                 
            Typowane [ 1]                                                       
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 CHMIELNICKI     DARIUSZ         4    55    5    17   335.64     
              2 MYRDZIO         JERZY           4    40    5    15   328.87     
              3 CZARNECKI       KRZYSZTOF       4    52    4    11   258.55     
              4 CZYŻOWICZ       ANDRZEJ         4    37    3     4   203.39     
              5 DRĄG            AGNIESZKA       4    25    3     6   200.49     
              6 DZIUBIŃSKI      MIECZYSŁAW      4    22    3     4   191.30     
              7 KIEL            HENRYK          4    11    2     2   128.55     
              8 SZALA           TOMASZ          4     5    1     1    68.87     
              9 PROCYSZYN       RYSZARD         4    11    1     1    67.74     
             10 MYRDZIO         STANISŁAW       4    18    1     1    67.10     
             11 KASOWSKA        KATARZYNA       4    17    1     1    65.97     
             12 SZEWCZYK        MARCIN          4     8    0     0     0.00     
             13 DŁUGOSZ         ADAM            4     7    0     0     0.00     
             14 CZERYBA         MARIUSZ         4     4    0     0     0.00     



           PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.                     
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR 10                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  HOLTEN-1 z dnia 30.06.18                            
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 52:16:51.0 N 06:24:44.0 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  5,45,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  706.488 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   14                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:   312                           
      5.Ilość konkursów.......................:   63                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1093.98                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:   962.44                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:16,33,29                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:17,57,36                         
     10.Czas trwania konkursu.................:1 godz. 24 min.  7 sek.          
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Wszystkie wsadzone liczy się   4 konkursów                               
       Punkty stałe  70.0- gradacja                                             
       ECałość [ 5]F                                                          
                                                                                
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Sekcja          | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 4  | Winsko                  |   14   |  312   |   63  |20.19|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |   14   |  312   |   63  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
      Jan Benedykt                                                              
      606423015                                                                 
       ----------------                                  ------------------  


   
                                                                               
                                       PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.    
                                                      -   1 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr 10.           
                                         z lotu HOLTEN-1, w dniu 30.06.18       
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Se|    NUMER OBRĄCZKI   | CZAS   DZ.|SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |
  |   |                              |  |        RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
     1 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   19              GS  16:33:29     1093.98   3.21  52- 11-  4  709.427  70.000
     2 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   15              GC  16:50:35     1059.34   6.41  55- 17-  4  705.082  69.840
     3 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   67                  17:03:54     1044.97   9.62   2  <  23>  709.427  69.680
     4 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   20              GC  17:12:26     1042.30  12.82  37-  4-  4  716.508  69.520
     5 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   45              G   17:07:16     1033.44  16.03   2  <   6>  705.082  69.350
     6 CHMIELNICKI DARIUSZ             4    3              GC  17:08:33     1031.50  19.23   3  <   9>  705.082  69.190
     7 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   13              GC  17:22:19     1027.52  22.44   2  <  22>  716.508  69.030
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     8 SZALA TOMASZ                    4    4              GC  17:07:24     1027.30  25.64   5-  1-  1  701.032  68.870
     9 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   50              G   17:13:24     1024.23  28.85   4  <  11>  705.082  68.710
    10 DRĄG AGNIESZKA                  4   37              GS  17:08:09     1024.11  32.05  25-  6-  4  699.622  68.550
    11 CHMIELNICKI DARIUSZ             4    4              G   17:14:08     1023.14  35.26   5  <  12>  705.082   0.000
    12 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   11              GC  17:14:55     1021.98  38.46   6  <  14>  705.082   0.000
    13 MYRDZIO JERZY                   4   31              G   17:19:50     1020.25  41.67  40- 15-  4  708.901  68.060
    14 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   10              GC  17:17:37     1018.00  44.87   7  <  20>  705.082   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    15 PROCYSZYN RYSZARD               4   17              GS  17:23:02     1015.46  48.08  11-  1-  1  708.825  67.740
    16 MYRDZIO JERZY                   4   13              GS  17:23:21     1015.11  51.28   2  <  24>  708.901  67.580
    17 KIEL HENRYK                     4   21              GS  17:16:43     1012.70  54.49  11-  2-  2  700.503  67.420
    18 DRĄG AGNIESZKA                  4   16              GC  17:17:14     1010.67  57.69   2  <  34>  699.622  67.260
    19 MYRDZIO STANISŁAW               4   32              GS  17:26:33     1009.51  60.90  18-  1-  1  708.224  67.100
    20 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   31              G   17:23:28     1009.47  64.10   8  <  21>  705.082   0.000
    21 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   81                  17:27:37     1003.51  67.31   9  <  29>  705.082   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    22 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4    3              G   17:39:28     1002.86  70.51   3  <  33>  716.508  66.610
    23 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   37              G   17:32:40     1002.49  73.72   3  <  28>  709.427  66.450
    24 MYRDZIO JERZY                   4   24              G   17:33:12     1000.99  76.92   3  <  25>  708.901  66.290
    25 MYRDZIO JERZY                   4   12              GS  17:33:16     1000.90  80.13   4  <  27>  708.901  66.130
    26 KASOWSKA KATARZYNA              4   36              GS  17:23:46     1000.51  83.33  17-  1-  1  699.126  65.970
    27 MYRDZIO JERZY                   4    3              GS  17:33:48     1000.14  86.54   5  <  30>  708.901   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    28 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   63                  17:34:37      999.73  89.74   4  <  32>  709.427  65.650
    29 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   94                  17:31:37      997.83  92.95  10  <  47>  705.082   0.000
    30 MYRDZIO JERZY                   4   16              GS  17:35:43      997.45  96.15   6  <  31>  708.901   0.000
    31 MYRDZIO JERZY                   4   21              G   17:35:59      997.07  99.36   7  <  38>  708.901   0.000
    32 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   71                  17:36:40      996.85 102.56   5  <  37>  709.427   0.000
    33 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   15              GC  17:44:08      996.35 105.77   4          716.508  64.840
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    34 DRĄG AGNIESZKA                  4   10              GS  17:27:44      995.57 108.97   3  <  36>  699.622  64.680
    35 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4    4              GC  17:39:05      992.57 112.18  22-  4-  4  708.774  64.520
    36 DRĄG AGNIESZKA                  4   35              G   17:30:11      992.11 115.38   4  <  42>  699.622  64.350
    37 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   15              GS  17:40:58      990.87 118.59   6  <  40>  709.427   0.000
    38 MYRDZIO JERZY                   4   34              GS  17:40:33      990.71 121.79   8  <  39>  708.901   0.000
    39 MYRDZIO JERZY                   4   14              G   17:40:37      990.62 125.00   9  <  45>  708.901   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    40 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   36              G   17:42:20      988.98 128.21   7  <  44>  709.427   0.000
    41 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4    2              GS  17:42:11      988.27 131.41   2  <  43>  708.774  63.550
    42 DRĄG AGNIESZKA                  4    4              G   17:37:59      981.26 134.62   5  <  57>  699.622   0.000
    43 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4    1              GS  17:47:56      980.41 137.82   3  <  48>  708.774  63.230
    44 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   29              G   17:49:11      979.62 141.03   8  <  49>  709.427   0.000
    45 MYRDZIO JERZY                   4   11              G   17:49:13      978.85 144.23  10  <  46>  708.901   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    46 MYRDZIO JERZY                   4   48              G   17:49:53      977.95 147.44  11  <  53>  708.901   0.000
    47 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   41              G   17:46:10      977.70 150.64  11  <  51>  705.082   0.000
    48 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4   13              G   17:50:01      977.60 153.85   4          708.774  62.420
    49 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   50              GS  17:50:47      977.46 157.05   9  <  50>  709.427   0.000
    50 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   38              GS  17:50:55      977.28 160.26  10  <  61>  709.427   0.000
    51 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   56                  17:48:07      975.06 163.46  12  <  52>  705.082   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    52 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   17              G   17:48:08      975.04 166.67  13  <  59>  705.082   0.000
    53 MYRDZIO JERZY                   4   15              G   17:54:28      971.81 169.87  12  <  54>  708.901   0.000
    54 MYRDZIO JERZY                   4   42              G   17:55:01      971.08 173.08  13  <  55>  708.901   0.000
    55 MYRDZIO JERZY                   4   49              G   17:55:19      970.68 176.28  14  <  58>  708.901   0.000
    56 KIEL HENRYK                     4   30              GS  17:46:49      970.47 179.49   2          700.503  61.130
    57 DRĄG AGNIESZKA                  4   32              G   17:48:09      967.47 182.69   6          699.622   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    58 MYRDZIO JERZY                   4   43              G   17:58:30      966.46 185.90  15          708.901   0.000
    59 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   26              G   17:55:44      964.90 189.10  14  <  60>  705.082   0.000
    60 CHMIELNICKI DARIUSZ             4    2              GC  17:56:01      964.52 192.31  15  <  62>  705.082   0.000
    61 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   11              G   18:00:37      964.40 195.51  11          709.427   0.000
    62 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   28              G   17:56:19      964.13 198.72  16  <  63>  705.082   0.000
    63 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   18              G   17:57:36      962.44 201.92  17          705.082   0.000
   ------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:5
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   ---------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
    64 MYRDZIO JERZY                   4    5              G   18:02:19      961.46   0.00  16          708.901   0.000
    65 CHMIELNICKI DARIUSZ             4    7              G   17:59:20      960.17   0.00  18          705.082   0.000
    66 MYRDZIO JERZY                   4   27              G   18:03:21      960.12   0.00  17          708.901   0.000
    67 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   27              G   18:00:16      958.95   0.00  19          705.082   0.000
    68 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4    3              GS  18:05:49      956.75   0.00   5          708.774   0.000
                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !              
                                                ------------------       





 
  Dzisiaj stronę odwiedziło już 1 odwiedzający (38 wejścia) tutaj!  
 
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=