.
  Genthin 5
 
                                                   
            PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.                      
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr 13, z dnia 21.07.18 GENTHIN-5                                
            Całość [ 5]                                                         
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 CHMIELNICKI     DARIUSZ         4    46    6    28   176.53     
              2 CZARNECKI       KRZYSZTOF       4    91    6    22   176.36     
              3 DRĄG            AGNIESZKA       4    31    6    10   165.50     
              4 ADAMCZYK  MAREK JERZY           4    22    6     6   156.96     
              5 MYRDZIO         JERZY           4    56    6    13   156.27     
              6 KIEL            HENRYK          4    46    6    13   155.08     
              7 CZYŻOWICZ       ANDRZEJ         4    44    6    10   154.66     
              8 MYRDZIO         STANISŁAW       4    37    6     6   145.51     
              9 DZIUBIŃSKI      MIECZYSŁAW      4    31    5     5   113.90     
             10 KASOWSKA        KATARZYNA       4    19    2     2    50.85     
             11 CZERYBA         MARIUSZ         4    13    2     2    43.73     
             12 DŁUGOSZ         ADAM            4    15    1     1    27.80     
             13 PROCYSZYN       RYSZARD         4    40    1     1    25.85     
             14 SZEWCZYK        MARCIN          4    15    0     0     0.00     
             15 FIL             BOGUSŁAW        4    24    0     0     0.00     
             16 BINKOWSKI       MIŁUCH          4    15    0     0     0.00     
             17 PAWŁOWSKI       ANDRZEJ         4     7    0     0     0.00     
             18 STEMPNIEWICZ    STANISŁAW       4     8    0     0     0.00     
             19 PRZYTOCKI       STANISŁAW       4    13    0     0     0.00     
             20 ZŁOTKOWSKI      ANDRZEJ         4    18    0     0     0.00


                                                      
            PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.                      
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr 13, z dnia 21.07.18 GENTHIN-5                                
            Typowane [ 1]                                                       
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 CHMIELNICKI     DARIUSZ         4    46    5    28   145.76     
              2 CZARNECKI       KRZYSZTOF       4    91    5    22   141.79     
              3 ADAMCZYK  MAREK JERZY           4    22    5     6   130.77     
              4 KIEL            HENRYK          4    46    5    13   112.46     
              5 DRĄG            AGNIESZKA       4    31    4    10   109.91     
              6 CZYŻOWICZ       ANDRZEJ         4    44    4    10    97.97     
              7 MYRDZIO         STANISŁAW       4    37    2     6    52.03     
              8 MYRDZIO         JERZY           4    56    2    13    51.10     
              9 DZIUBIŃSKI      MIECZYSŁAW      4    31    2     5    47.12     
             10 CZERYBA         MARIUSZ         4    13    2     2    43.73     
             11 DŁUGOSZ         ADAM            4    15    1     1    27.80     
             12 PROCYSZYN       RYSZARD         4    40    1     1    25.85     
             13 KASOWSKA        KATARZYNA       4    19    0     2     0.00     
             14 SZEWCZYK        MARCIN          4    15    0     0     0.00     
             15 FIL             BOGUSŁAW        4    24    0     0     0.00     
             16 BINKOWSKI       MIŁUCH          4    15    0     0     0.00     
             17 PAWŁOWSKI       ANDRZEJ         4     7    0     0     0.00     
             18 STEMPNIEWICZ    STANISŁAW       4     8    0     0     0.00     
             19 PRZYTOCKI       STANISŁAW       4    13    0     0     0.00     
             20 ZŁOTKOWSKI      ANDRZEJ         4    18    0     0     0.00  



             PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.                     
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR 13                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  GENTHIN-5 z dnia 21.07.18                           
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 52:20:53.4 N 12:09:37.0 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  5,50,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  322.312 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   20                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:   591                           
      5.Ilość konkursów.......................:  119                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1216.72                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1086.02                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:10,23,09                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:10,47,43                         
     10.Czas trwania konkursu.................:24 min. 34 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Wszystkie wsadzone liczy się   6 konkursów                               
       Punkty stałe  30.0- gradacja                                             
       ECałość [ 5]F                                                          
                                                                                
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Sekcja          | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 4  | Winsko                  |   20   |  591   |  119  |20.14|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |   20   |  591   |  119  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
      Jan Benedykt                                                              
      606423015                                                                 
       ----------------                                  ------------------     
   



                                                                            
                                       PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.    
                                                      -   1 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr 13.           
                                         z lotu GENTHIN-5, w dniu 21.07.18      
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Se|    NUMER OBRĄCZKI   | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |
  |   |                              |  |        RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
     1 ADAMCZYK  MAREK & JERZY         4   28              GC  10:23:09     1216.72   1.69  22-  6-  6  332.348  30.000
     2 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   38              GC  10:17:10     1209.09   3.38  91- 22-  6  323.029  29.920
     3 CHMIELNICKI DARIUSZ             4    3              GC  10:15:54     1199.50   5.08  46- 28-  6  318.946  29.830
     4 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   67                  10:19:21     1199.29   6.77   2  <   7>  323.029  29.750
     5 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   19              G   10:16:07     1198.52   8.46   2  <   6>  318.946  29.660
     6 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   28              G   10:17:02     1194.41  10.15   3  <   8>  318.946  29.580
     7 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   32              G   10:22:21     1186.08  11.84   3  <  11>  323.029  29.490
     8 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   34              GC  10:19:35     1183.11  13.54   4  <  10>  318.946  29.410
     9 DRĄG AGNIESZKA                  4   27              GC  10:15:41     1179.52  15.23  31- 10-  6  313.378  29.320
    10 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   50              GC  10:20:41     1178.30  16.92   5  <  15>  318.946  29.240
    11 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   43              G   10:24:25     1177.15  18.61   4  <  12>  323.029  29.150
    12 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   50              GC  10:24:26     1177.08  20.30   5  <  13>  323.029  29.070
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    13 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   71                  10:24:27     1177.01  22.00   6  <  17>  323.029  28.980
    14 KIEL HENRYK                     4   49              GS  10:17:57     1173.69  23.69  46- 13-  6  314.489  28.900
    15 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   15              GC  10:22:12     1171.73  25.38   6  <  16>  318.946  28.810
    16 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   89                  10:22:13     1171.66  27.07   7  <  19>  318.946   0.000
    17 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   20              GS  10:26:19     1169.05  28.76   7  <  24>  323.029   0.000
    18 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   13              GC  10:33:08     1166.96  30.46  44- 10-  6  330.406  28.560
    19 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   10              GC  10:23:57     1164.25  32.15   8  <  20>  318.946   0.000
    20 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   67                  10:24:04     1163.75  33.84   9  <  30>  318.946   0.000
    21 MYRDZIO JERZY                   4   38              G   10:28:00     1163.04  35.53  56- 13-  6  323.326  28.310
    22 KIEL HENRYK                     4   46              G   10:20:41     1161.83  37.23   2  <  51>  314.489  28.220
    23 ADAMCZYK  MAREK & JERZY         4   10              GC  10:37:23     1156.46  38.92   2  <  26>  332.348  28.140
    24 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   36              G   10:29:21     1156.36  40.61   8  <  25>  323.029   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    25 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   12              G   10:29:25     1156.08  42.30   9  <  29>  323.029   0.000
    26 ADAMCZYK  MAREK & JERZY         4    6              GC  10:37:43     1155.12  43.99   3  <  46>  332.348  27.880
    27 DŁUGOSZ ADAM                    4   21              G   10:32:45     1150.91  45.69  15-  1-  1  325.420  27.800
    28 DRĄG AGNIESZKA                  4   37              GC  10:22:18     1150.86  47.38   2  <  32>  313.378  27.710
    29 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   15              GC  10:30:49     1150.32  49.07  10  <  36>  323.029   0.000
    30 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   23              GC  10:27:29     1149.42  50.76  10  <  31>  318.946   0.000
    31 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   88                  10:27:34     1149.08  52.45  11  <  33>  318.946   0.000
    32 DRĄG AGNIESZKA                  4   34              G   10:22:49     1148.68  54.15   3  <  34>  313.378  27.370
    33 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   17              GC  10:27:49     1148.05  55.84  12  <  37>  318.946   0.000
    34 DRĄG AGNIESZKA                  4   12              GC  10:23:14     1146.92  57.53   4  <  35>  313.378  27.200
    35 DRĄG AGNIESZKA                  4   38              G   10:23:21     1146.44  59.22   5  <  39>  313.378  27.120
    36 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   30              G   10:32:14     1144.55  60.91  11  <  42>  323.029   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    37 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   61                  10:28:58     1143.31  62.61  13  <  44>  318.946   0.000
    38 MYRDZIO JERZY                   4   63                  10:32:50     1143.17  64.30   2  <  40>  323.326  26.860
    39 DRĄG AGNIESZKA                  4   13              G   10:24:11     1142.95  65.99   6  <  52>  313.378  26.780
    40 MYRDZIO JERZY                   4   49              GS  10:32:54     1142.90  67.68   3  <  47>  323.326  26.690
    41 MYRDZIO STANISŁAW               4   32              GC  10:32:10     1142.70  69.37  37-  6-  6  322.433  26.610
    42 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   29              GS  10:32:47     1142.32  71.07  12  <  54>  323.029   0.000
    43 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   49              G   10:39:34     1141.04  72.76   2  <  45>  330.406  26.440
    44 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   11              GC  10:29:37     1140.65  74.45  14  <  49>  318.946   0.000
    45 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4  102                  10:40:07     1138.87  76.14   3  <  58>  330.406  26.270
    46 ADAMCZYK  MAREK & JERZY         4    5              G   10:43:11     1133.58  77.83   4  <  86>  332.348  26.190
    47 MYRDZIO JERZY                   4   21              G   10:35:20     1133.15  79.53   4  <  67>  323.326  26.100
    48 KASOWSKA KATARZYNA              4   35              G   10:27:33     1132.50  81.22  19-  2-  2  314.326  26.020
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    49 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   27              G   10:31:40     1132.35  82.91  15  <  53>  318.946   0.000
    50 PROCYSZYN RYSZARD               4    4              GC  10:35:09     1131.40  84.60  40-  1-  1  322.618  25.850
    51 KIEL HENRYK                     4   25              G   10:27:58     1131.39  86.29   3  <  59>  314.489  25.760
    52 DRĄG AGNIESZKA                  4    9              GS  10:27:15     1130.31  87.99   7  <  69>  313.378   0.000
    53 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   47              G   10:32:17     1129.88  89.68  16  <  56>  318.946   0.000
    54 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   11              G   10:36:14     1128.55  91.37  13  <  57>  323.029   0.000
    55 MYRDZIO STANISŁAW               4   18              GC  10:35:43     1128.51  93.06   2  <  63>  322.433  25.420
    56 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   36              G   10:32:40     1128.35  94.75  17  <  59>  318.946   0.000
    57 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   66                  10:36:32     1127.37  96.45  14  <  65>  323.029   0.000
    58 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   52                  10:43:28     1125.87  98.14   4  <  70>  330.406  25.170
    59 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   44              G   10:33:53     1123.51  99.83  18  <  66>  318.946   0.000
    59 KIEL HENRYK                     4   39              G   10:29:55     1123.51  99.83   4  <  72>  314.489  25.080
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    61 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4   37              GC  10:37:46     1123.00 103.21  31-  5-  5  323.163  24.920
    62 KASOWSKA KATARZYNA              4   19              G   10:30:10     1121.93 104.91   2          314.326  24.830
    63 MYRDZIO STANISŁAW               4   26              G   10:37:30     1121.51 106.60   3  <  64>  322.433  24.750
    64 MYRDZIO STANISŁAW               4   59                  10:37:31     1121.44 108.29   4  <  79>  322.433  24.660
    65 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   40              G   10:38:03     1121.43 109.98  15  <  74>  323.029   0.000
    66 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   57                  10:34:53     1119.57 111.68  19  <  78>  318.946   0.000
    67 MYRDZIO JERZY                   4   16              GS  10:38:56     1119.03 113.37   5  <  73>  323.326  24.410
    68 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4   28              G   10:38:49     1118.92 115.06   2  <  92>  323.163  24.320
    69 DRĄG AGNIESZKA                  4   18              G   10:30:20     1117.88 116.75   8  <  75>  313.378   0.000
    70 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   32              GC  10:46:04     1115.99 118.44   5  <  71>  330.406  24.150
    71 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   45              GC  10:46:06     1115.86 120.14   6  <  77>  330.406  24.070
    72 KIEL HENRYK                     4   56                  10:31:51     1115.80 121.83   5  <  82>  314.489  23.980
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    73 MYRDZIO JERZY                   4   43              G   10:39:48     1115.69 123.52   6  <  80>  323.326  23.900
    74 CZARNECKI KRZYSZTOF             4  106                  10:39:48     1114.66 125.21  16  <  75>  323.029   0.000
    75 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   49              G   10:40:02     1113.77 126.90  17  <  83>  323.029   0.000
    75 DRĄG AGNIESZKA                  4   14              G   10:31:22     1113.77 126.90   9  <  97>  313.378   0.000
    77 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   64                  10:47:01     1112.42 130.29   7  <  87>  330.406   0.000
    78 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   13              GC  10:36:56     1111.57 131.98  20  <  89>  318.946   0.000
    79 MYRDZIO STANISŁAW               4    4              G   10:40:09     1111.26 133.67   5  < 111>  322.433  23.390
    80 MYRDZIO JERZY                   4   41              G   10:41:40     1108.55 135.36   7  <  81>  323.326   0.000
    81 MYRDZIO JERZY                   4   28              G   10:41:42     1108.42 137.06   8  <  90>  323.326   0.000
    82 KIEL HENRYK                     4   14              G   10:33:53     1107.81 138.75   6  <  84>  314.489  23.140
    83 CZARNECKI KRZYSZTOF             4    3              G   10:41:38     1107.66 140.44  18  <  95>  323.029   0.000
    84 KIEL HENRYK                     4   53                  10:33:57     1107.55 142.13   7  <  85>  314.489   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    85 KIEL HENRYK                     4   30              G   10:33:58     1107.49 143.82   8  <  88>  314.489   0.000
    86 ADAMCZYK  MAREK & JERZY         4   22              GS  10:50:11     1107.15 145.52   5  <  96>  332.348  22.800
    87 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   54                  10:48:26     1107.14 147.21   8  < 105>  330.406   0.000
    88 KIEL HENRYK                     4   28              G   10:34:11     1106.64 148.90   9  <  99>  314.489   0.000
    89 CHMIELNICKI DARIUSZ             4    8              G   10:38:13     1106.62 150.59  21  <  91>  318.946   0.000
    90 MYRDZIO JERZY                   4   52                  10:42:12     1106.52 152.28   9  < 106>  323.326   0.000
    91 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   76                  10:38:19     1106.24 153.98  22  <  98>  318.946   0.000
    92 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4   26              G   10:42:09     1106.15 155.67   3  <  93>  323.163  22.290
    93 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4   21              GC  10:42:10     1106.09 157.36   4  < 117>  323.163  22.200
    94 CZERYBA MARIUSZ                 4    4              GC  10:41:57     1104.64 159.05  13-  2-  2  322.499  22.120
    95 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   21              G   10:42:41     1103.68 160.74  19  < 103>  323.029   0.000
    96 ADAMCZYK  MAREK & JERZY         4   15              GS  10:51:17     1103.11 162.44   6          332.348  21.950
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    97 DRĄG AGNIESZKA                  4   54                  10:34:10     1102.80 164.13  10          313.378   0.000
    98 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   94                  10:39:15     1102.67 165.82  23  < 101>  318.946   0.000
    99 KIEL HENRYK                     4   45              GC  10:35:18     1102.31 167.51  10  < 107>  314.489   0.000
   100 CZERYBA MARIUSZ                 4   30              GS  10:43:02     1100.55 169.20   2          322.499  21.610
   101 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   63                  10:39:51     1100.38 170.90  24  < 102>  318.946   0.000
   102 CHMIELNICKI DARIUSZ             4    7              G   10:39:52     1100.32 172.59  25  < 112>  318.946   0.000
   103 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   34              GC  10:44:27     1097.06 174.28  20  < 104>  323.029   0.000
   104 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   44              G   10:44:28     1097.00 175.97  21  < 109>  323.029   0.000
   105 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   20              GC  10:51:17     1096.66 177.66   9  < 108>  330.406   0.000
   106 MYRDZIO JERZY                   4   17              G   10:45:08     1095.53 179.36  10  < 110>  323.326   0.000
   107 KIEL HENRYK                     4   10              GC  10:37:09     1095.21 181.05  11  < 113>  314.489   0.000
   108 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4    3              G   10:51:45     1094.97 182.74  10          330.406   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   109 CZARNECKI KRZYSZTOF             4  114                  10:45:09     1094.46 184.43  22          323.029   0.000
   110 MYRDZIO JERZY                   4   48              G   10:45:34     1093.92 186.13  11  < 116>  323.326   0.000
   111 MYRDZIO STANISŁAW               4   35              G   10:44:53     1093.43 187.82   6          322.433  20.680
   112 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   45              G   10:41:55     1092.59 189.51  26  < 114>  318.946   0.000
   113 KIEL HENRYK                     4   13              GC  10:37:58     1092.10 191.20  12  < 115>  314.489   0.000
   114 CHMIELNICKI DARIUSZ             4    4              G   10:42:17     1091.22 192.89  27  < 118>  318.946   0.000
   115 KIEL HENRYK                     4   44              GC  10:38:13     1091.16 194.59  13          314.489   0.000
   116 MYRDZIO JERZY                   4   25              G   10:46:38     1089.99 196.28  12  < 119>  323.326   0.000
   117 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4    5              G   10:46:59     1088.15 197.97   5          323.163  20.170
   118 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   81                  10:43:15     1087.63 199.66  28          318.946   0.000
   119 MYRDZIO JERZY                   4   23              G   10:47:43     1086.02 201.35  13          323.326   0.000
   ------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:5
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   ---------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
   120 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4    8              GC  10:47:37     1085.84   0.00   6          323.163   0.000
   121 CZARNECKI KRZYSZTOF             4    5              G   10:47:45     1084.90   0.00  23          323.029   0.000
   122 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   59                  10:47:54     1084.35   0.00  24          323.029   0.000
   123 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   95                  10:54:44     1084.25   0.00  11          330.406   0.000
   124 DŁUGOSZ ADAM                    4   41              G   10:50:17     1083.71   0.00   2          325.420   0.000
                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !              
                                                ------------------      


 
  Dzisiaj stronę odwiedziło już 1 odwiedzający (9 wejścia) tutaj!  
 
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=