.
  Genthin 4
 
                                               
            PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.                      
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr 11, z dnia 08.07.18 GENTHIN-4                                
            Całość [ 5]                                                         
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 CHMIELNICKI     DARIUSZ         4    48    6    23   175.05     
              2 CZARNECKI       KRZYSZTOF       4    92    6    20   170.55     
              3 MYRDZIO         JERZY           4    55    6    14   163.71     
              4 CZYŻOWICZ       ANDRZEJ         4    50    6    17   159.38     
              5 DRĄG            AGNIESZKA       4    31    6     6   153.88     
              6 ADAMCZYK  MAREK JERZY           4    29    6     6   151.99     
              7 KIEL            HENRYK          4    34    6     9   150.90     
              8 DZIUBIŃSKI      MIECZYSŁAW      4    33    5     5   117.47     
              9 KASOWSKA        KATARZYNA       4    16    4     4   117.39     
             10 MYRDZIO         STANISŁAW       4    26    4     4    95.04     
             11 DŁUGOSZ         ADAM            4    15    1     1    24.59     
             12 CZERYBA         MARIUSZ         4    15    1     1    23.96     
             13 DOMINIAK        ANDRZEJ         4    20    1     1    22.70     
             14 ZŁOTKOWSKI      ANDRZEJ         4    21    1     1    20.45     
             15 SZEWCZYK        MARCIN          4    12    0     0     0.00     
             16 PROCYSZYN       RYSZARD         4    44    0     0     0.00     
             17 PAWŁOWSKI       ANDRZEJ         4     8    0     0     0.00     
             18 STEMPNIEWICZ    STANISŁAW       4    10    0     0     0.00



                                                     
            PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.                      
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr 11, z dnia 08.07.18 GENTHIN-4                                
            Typowane [ 1]                                                       
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 CHMIELNICKI     DARIUSZ         4    48    5    23   143.97     
              2 ADAMCZYK  MAREK JERZY           4    29    5     6   129.56     
              3 CZARNECKI       KRZYSZTOF       4    92    5    20   127.39     
              4 CZYŻOWICZ       ANDRZEJ         4    50    5    17   119.72     
              5 MYRDZIO         JERZY           4    55    4    14   101.62     
              6 KIEL            HENRYK          4    34    4     9    93.69     
              7 KASOWSKA        KATARZYNA       4    16    3     4    87.57     
              8 DRĄG            AGNIESZKA       4    31    3     6    80.91     
              9 DZIUBIŃSKI      MIECZYSŁAW      4    33    2     5    52.88     
             10 MYRDZIO         STANISŁAW       4    26    2     4    49.28     
             11 DŁUGOSZ         ADAM            4    15    1     1    24.59     
             12 CZERYBA         MARIUSZ         4    15    1     1    23.96     
             13 DOMINIAK        ANDRZEJ         4    20    1     1    22.70     
             14 SZEWCZYK        MARCIN          4    12    0     0     0.00     
             15 PROCYSZYN       RYSZARD         4    44    0     0     0.00     
             16 PAWŁOWSKI       ANDRZEJ         4     8    0     0     0.00     
             17 STEMPNIEWICZ    STANISŁAW       4    10    0     0     0.00     
             18 ZŁOTKOWSKI      ANDRZEJ         4    21    0     1     0.00 



               PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.                     
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR 11                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  GENTHIN-4 z dnia 08.07.18                           
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 52:20:53.4 N 12:09:37.0 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  5,50,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  321.986 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   18                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:   559                           
      5.Ilość konkursów.......................:  112                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1569.54                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1462.51                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........: 9,10,16                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....: 9,35,55                         
     10.Czas trwania konkursu.................:25 min. 39 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Wszystkie wsadzone liczy się   6 konkursów                               
       Punkty stałe  30.0- gradacja                                             
       ECałość [ 5]F                                                          
                                                                                
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Sekcja          | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 4  | Winsko                  |   18   |  559   |  112  |20.04|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |   18   |  559   |  112  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
      Jan Benedykt                                                              
      606423015                                                                 
       ----------------                                  ------------------   


  
                                                                               
                                       PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.    
                                                      -   1 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr 11.           
                                         z lotu GENTHIN-4, w dniu 08.07.18      
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Se|    NUMER OBRĄCZKI   | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |
  |   |                              |  |        RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
     1 KASOWSKA KATARZYNA              4    4              GS   9:10:16     1569.54   1.79  16-  4-  4  314.326  30.000
     2 KASOWSKA KATARZYNA              4   40              GS   9:10:20     1569.02   3.58   2  <   3>  314.326  29.910
     3 KASOWSKA KATARZYNA              4   51                   9:10:23     1568.62   5.37   3  <  27>  314.326  29.820
     4 CHMIELNICKI DARIUSZ             4    3              GC   9:15:36     1551.29   7.16  48- 23-  6  318.946  29.730
     5 ADAMCZYK  MAREK & JERZY         4   25              GS   9:25:28     1542.46   8.94  29-  6-  6  332.348  29.640
     6 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   37              G    9:17:05     1540.18  10.73   2  <  10>  318.946  29.550
     7 CZARNECKI KRZYSZTOF             4  117                   9:19:56     1538.72  12.52  92- 20-  6  323.029  29.460
     8 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4   38              GS   9:20:24     1535.95  14.31  33-  5-  5  323.163  29.370
     9 MYRDZIO JERZY                   4   42              GS   9:20:31     1535.87  16.10  55- 14-  6  323.326  29.280
    10 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   94                   9:17:54     1534.13  17.89   3  <  11>  318.946  29.190
    11 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   26              G    9:17:58     1533.64  19.68   4  <  13>  318.946  29.100
    12 MYRDZIO JERZY                   4   16              GS   9:21:45     1526.92  21.47   2  <  22>  323.326  29.010
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    13 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   39              GC   9:19:02     1525.81  23.26   5  <  17>  318.946  28.920
    14 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   37              GS   9:22:18     1521.57  25.04   2  <  15>  323.029  28.830
    15 CZARNECKI KRZYSZTOF             4  109                   9:22:32     1519.90  26.83   3  <  19>  323.029  28.740
    16 DRĄG AGNIESZKA                  4   16              GS   9:16:16     1519.29  28.62  31-  6-  6  313.378  28.650
    17 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   10              GC   9:20:02     1518.55  30.41   6  <  18>  318.946  28.560
    18 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   17              GC   9:20:04     1518.31  32.20   7  <  20>  318.946   0.000
    19 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   38              GC   9:22:51     1517.64  33.99   4  <  25>  323.029  28.380
    20 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   23              GC   9:20:10     1517.59  35.78   8  <  24>  318.946   0.000
    21 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   54                   9:27:52     1516.55  37.57  50- 17-  6  330.406  28.200
    22 MYRDZIO JERZY                   4   30              G    9:23:12     1516.54  39.36   3  <  45>  323.326  28.110
    23 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   45              GC   9:27:54     1516.32  41.14   2  <  35>  330.406  28.020
    24 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   76                   9:20:27     1515.54  42.93   9  <  26>  318.946   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    25 CZARNECKI KRZYSZTOF             4  112                   9:23:12     1515.15  44.72   5  <  31>  323.029  27.840
    26 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   32              G    9:20:33     1514.82  46.51  10  <  28>  318.946   0.000
    27 KASOWSKA KATARZYNA              4    3              GS   9:17:36     1514.09  48.30   4          314.326  27.660
    28 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   47              G    9:20:46     1513.27  50.09  11  <  29>  318.946   0.000
    29 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   50              GC   9:20:53     1512.43  51.88  12  <  30>  318.946   0.000
    30 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   61                   9:21:03     1511.23  53.67  13  <  33>  318.946   0.000
    31 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   78                   9:23:52     1510.42  55.46   6  <  36>  323.029  27.300
    32 KIEL HENRYK                     4   45              GC   9:18:15     1510.15  57.25  34-  9-  6  314.489  27.210
    33 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   36              G    9:21:13     1510.04  59.03  14  <  39>  318.946   0.000
    34 DRĄG AGNIESZKA                  4   53                   9:17:53     1507.47  60.82   2  <  40>  313.378  27.030
    35 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   96                   9:29:17     1506.75  62.61   3  <  38>  330.406  26.940
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    36 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   21              G    9:24:50     1503.63  64.40   7  <  46>  323.029   0.000
    37 KIEL HENRYK                     4   35              G    9:19:13     1503.17  66.19   2  <  47>  314.489  26.760
    38 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   37              G    9:29:55     1502.42  67.98   4  <  53>  330.406  26.670
    39 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   15              GC   9:22:27     1501.28  69.77  15  <  41>  318.946   0.000
    40 DRĄG AGNIESZKA                  4    9              GS   9:18:51     1500.49  71.56   3  <  48>  313.378  26.490
    41 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   89                   9:22:38     1499.98  73.35  16  <  42>  318.946   0.000
    42 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   19              G    9:22:41     1499.63  75.13  17  <  43>  318.946   0.000
    43 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   60                   9:22:46     1499.04  76.92  18  <  51>  318.946   0.000
    44 MYRDZIO STANISŁAW               4   26              GS   9:25:08     1498.76  78.71  26-  4-  4  322.433  26.130
    45 MYRDZIO JERZY                   4    6              G    9:25:46     1498.50  80.50   4  <  49>  323.326  26.040
    46 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   40              G    9:25:39     1497.93  82.29   8  <  54>  323.029   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    47 KIEL HENRYK                     4   25              G    9:20:11     1496.26  84.08   3  <  57>  314.489  25.860
    48 DRĄG AGNIESZKA                  4   13              GS   9:19:32     1495.60  85.87   4  <  59>  313.378  25.770
    49 MYRDZIO JERZY                   4   63                   9:26:14     1495.26  87.66   5  <  50>  323.326  25.680
    50 MYRDZIO JERZY                   4   25              G    9:26:16     1495.03  89.45   6  <  62>  323.326  25.590
    51 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   13              GC   9:23:23     1494.71  91.23  19  <  69>  318.946   0.000
    52 ADAMCZYK  MAREK & JERZY         4    9              GS   9:32:22     1494.60  93.02   2  <  55>  332.348  25.410
    53 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   46              G    9:31:06     1494.37  94.81   5  <  65>  330.406  25.320
    54 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   20              GS   9:26:29     1492.17  96.60   9  <  60>  323.029   0.000
    55 ADAMCZYK  MAREK & JERZY         4   35              GC   9:32:51     1491.35  98.39   3  <  56>  332.348  25.140
    56 ADAMCZYK  MAREK & JERZY         4    6              GC   9:32:52     1491.24 100.18   4  <  64>  332.348  25.050
    57 KIEL HENRYK                     4   56                   9:21:10     1489.29 101.97   4  <  58>  314.489  24.950
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    58 KIEL HENRYK                     4   53                   9:21:16     1488.59 103.76   5  <  98>  314.489  24.860
    59 DRĄG AGNIESZKA                  4   50              G    9:20:40     1487.55 105.55   5  <  99>  313.378  24.770
    60 CZARNECKI KRZYSZTOF             4  105                   9:27:10     1487.47 107.33  10  <  70>  323.029   0.000
    61 DŁUGOSZ ADAM                    4   20              G    9:28:48     1487.29 109.12  15-  1-  1  325.420  24.590
    62 MYRDZIO JERZY                   4   61                   9:27:36     1485.87 110.91   7  <  63>  323.326   0.000
    63 MYRDZIO JERZY                   4   46              G    9:27:48     1484.51 112.70   8  <  67>  323.326   0.000
    64 ADAMCZYK  MAREK & JERZY         4   12              GS   9:34:06     1483.03 114.49   5  <  85>  332.348  24.320
    65 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4    6              GC   9:32:48     1482.97 116.28   6  <  66>  330.406  24.230
    66 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   33              G    9:32:53     1482.42 118.07   7  <  76>  330.406   0.000
    67 MYRDZIO JERZY                   4   57                   9:28:14     1481.56 119.86   9  <  86>  323.326   0.000
    68 CZERYBA MARIUSZ                 4   46              GS   9:27:41     1481.51 121.65  15-  1-  1  322.499  23.960
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    69 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   12              G    9:25:20     1481.17 123.43  20  <  75>  318.946   0.000
    70 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   99                   9:28:07     1480.99 125.22  11  <  72>  323.029   0.000
    71 MYRDZIO STANISŁAW               4   77                   9:27:46     1480.64 127.01   2  <  77>  322.433  23.690
    72 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   33              G    9:28:12     1480.43 128.80  12  <  74>  323.029   0.000
    73 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4   21              GC   9:28:20     1480.14 130.59   2  <  80>  323.163  23.510
    74 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   29              GS   9:28:15     1480.09 132.38  13  <  90>  323.029   0.000
    75 CHMIELNICKI DARIUSZ             4    7              G    9:25:33     1479.69 134.17  21  <  92>  318.946   0.000
    76 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   91                   9:33:20     1479.43 135.96   8  <  78>  330.406   0.000
    77 MYRDZIO STANISŁAW               4   27              GS   9:27:59     1479.16 137.75   3  <  89>  322.433  23.150
    78 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   15              GC   9:33:29     1478.44 139.53   9  <  79>  330.406   0.000
    79 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4  100                   9:33:32     1478.11 141.32  10  <  81>  330.406   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    80 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4   63                   9:28:46     1477.20 143.11   3  < 100>  323.163  22.880
    81 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   85                   9:33:48     1476.35 144.90  11  <  83>  330.406   0.000
    82 DOMINIAK ANDRZEJ                4    7              GS   9:30:39     1476.31 146.69  20-  1-  1  325.747  22.700
    83 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   50              G    9:33:50     1476.13 148.48  12  <  84>  330.406   0.000
    84 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   20              GC   9:33:51     1476.02 150.27  13  <  91>  330.406   0.000
    85 ADAMCZYK  MAREK & JERZY         4   28              GC   9:35:13     1475.68 152.06   6          332.348  22.430
    86 MYRDZIO JERZY                   4   14              GS   9:29:13     1474.92 153.85  10  <  87>  323.326   0.000
    87 MYRDZIO JERZY                   4   10              G    9:29:15     1474.69 155.64  11  <  88>  323.326   0.000
    88 MYRDZIO JERZY                   4   70                   9:29:22     1473.91 157.42  12  < 101>  323.326   0.000
    89 MYRDZIO STANISŁAW               4   53                   9:28:58     1472.52 159.21   4          322.433  22.070
    90 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   88                   9:29:34     1471.21 161.00  14  <  95>  323.029   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    91 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   19              GC   9:34:41     1470.54 162.79  14  <  94>  330.406   0.000
    92 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   34              GC   9:26:56     1470.25 164.58  22  <  93>  318.946   0.000
    93 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   49              G    9:26:57     1470.14 166.37  23          318.946   0.000
    94 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   79                   9:34:46     1470.00 168.16  15  < 111>  330.406   0.000
    95 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   44              GS   9:29:46     1469.87 169.95  15  <  96>  323.029   0.000
    96 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   28              G    9:29:57     1468.65 171.74  16  <  97>  323.029   0.000
    97 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   32              G    9:29:59     1468.43 173.52  17  < 106>  323.029   0.000
    98 KIEL HENRYK                     4   49              G    9:24:11     1468.32 175.31   6  < 102>  314.489  21.260
    99 DRĄG AGNIESZKA                  4   20              G    9:23:30     1467.81 177.10   6          313.378  21.170
   100 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4    5              G    9:30:15     1467.26 178.89   4  < 105>  323.163  21.080
   101 MYRDZIO JERZY                   4   49              GS   9:30:28     1466.55 180.68  13  < 110>  323.326   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   102 KIEL HENRYK                     4   13              GC   9:24:28     1466.38 182.47   7  < 102>  314.489   0.000
   102 KIEL HENRYK                     4   48              G    9:24:28     1466.38 182.47   8  < 104>  314.489   0.000
   104 KIEL HENRYK                     4   47              GS   9:24:30     1466.15 186.05   9          314.489   0.000
   105 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4   60                   9:30:26     1466.04 187.84   5          323.163  20.630
   106 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   12              G    9:30:36     1464.32 189.62  18  < 108>  323.029   0.000
   107 ZŁOTKOWSKI ANDRZEJ              4  104                   9:24:11     1464.09 191.41  21-  1-  1  313.583  20.450
   108 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   66                   9:30:40     1463.88 193.20  19  < 109>  323.029   0.000
   109 CZARNECKI KRZYSZTOF             4  116                   9:30:48     1462.99 194.99  20          323.029   0.000
   110 MYRDZIO JERZY                   4   48              G    9:31:02     1462.79 196.78  14          323.326   0.000
   111 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   47              G    9:35:53     1462.73 198.57  16  < 112>  330.406   0.000
   112 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4    2              G    9:35:55     1462.51 200.36  17          330.406   0.000
   ------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:5
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   ---------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
   113 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   82                   9:35:58     1462.19   0.00  18          330.406   0.000
   114 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4   37              GC   9:31:14     1460.73   0.00   6          323.163   0.000
   115 MYRDZIO JERZY                   4   56                   9:31:21     1460.70   0.00  15          323.326   0.000
   116 CZARNECKI KRZYSZTOF             4  130                   9:31:17     1459.80   0.00  21          323.029   0.000
   117 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   76                   9:31:23     1459.14   0.00  22          323.029   0.000
                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !              
                                                ------------------      
 
  Dzisiaj stronę odwiedziło już 1 odwiedzający (80 wejścia) tutaj!  
 
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=