.
  Genthin 3
 
            PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.                      
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  9, z dnia 24.06.18 GENTHIN-3                                
            Całość [ 5]                                                         
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 KIEL            HENRYK          4    35    6    10   172.76     
              2 CHMIELNICKI     DARIUSZ         4    53    6    17   171.27     
              3 CZYŻOWICZ       ANDRZEJ         4    57    6    22   167.87     
              4 MYRDZIO         JERZY           4    59    6    18   165.36     
              5 CZARNECKI       KRZYSZTOF       4    91    6    20   164.32     
              6 DRĄG            AGNIESZKA       4    37    6     7   164.26     
              7 KASOWSKA        KATARZYNA       4    23    6     8   155.83     
              8 DZIUBIŃSKI      MIECZYSŁAW      4    34    6     7   153.86     
              9 ADAMCZYK  MAREK JERZY           4    32    6     7   143.93     
             10 PROCYSZYN       RYSZARD         4    50    3     3    78.11     
             11 SZALA           TOMASZ          4    11    3     3    77.95     
             12 MYRDZIO         STANISŁAW       4    21    3     3    73.77     
             13 ZŁOTKOWSKI      ANDRZEJ         4    20    2     2    52.76     
             14 PAWŁOWSKI       ANDRZEJ         4     9    1     1    29.53     
             15 SZEWCZYK        MARCIN          4    18    0     0     0.00     
             16 GAJEWSKI        MATEUSZ         4    17    0     0     0.00     
             17 DOMINIAK        ANDRZEJ         4    20    0     0     0.00     
             18 DŁUGOSZ         ADAM            4    10    0     0     0.00     
             19 CZERYBA         MARIUSZ         4    19    0     0     0.00     
             20 KOZŁOWSKI       JAN             4    24    0     0     0.00

                                
            PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.                      
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  9, z dnia 24.06.18 GENTHIN-3                                
            Typowane [ 1]                                                       
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 CZYŻOWICZ       ANDRZEJ         4    57    5    22   138.42     
              2 CHMIELNICKI     DARIUSZ         4    53    5    17   125.67     
              3 KASOWSKA        KATARZYNA       4    23    5     8   123.23     
              4 DZIUBIŃSKI      MIECZYSŁAW      4    34    4     7   102.99     
              5 ADAMCZYK  MAREK JERZY           4    32    4     7    93.22     
              6 DRĄG            AGNIESZKA       4    37    3     7    82.05     
              7 SZALA           TOMASZ          4    11    3     3    77.95     
              8 KIEL            HENRYK          4    35    2    10    52.52     
              9 PAWŁOWSKI       ANDRZEJ         4     9    1     1    29.53     
             10 MYRDZIO         JERZY           4    59    1    18    28.98     
             11 CZARNECKI       KRZYSZTOF       4    91    1    20    28.66     
             12 MYRDZIO         STANISŁAW       4    21    0     3     0.00     
             13 SZEWCZYK        MARCIN          4    18    0     0     0.00     
             14 GAJEWSKI        MATEUSZ         4    17    0     0     0.00     
             15 PROCYSZYN       RYSZARD         4    50    0     3     0.00     
             16 DOMINIAK        ANDRZEJ         4    20    0     0     0.00     
             17 DŁUGOSZ         ADAM            4    10    0     0     0.00     
             18 CZERYBA         MARIUSZ         4    19    0     0     0.00     
             19 KOZŁOWSKI       JAN             4    24    0     0     0.00     
             20 ZŁOTKOWSKI      ANDRZEJ         4    20    0     2     0.00   



             PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.                     
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR  9                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  GENTHIN-3 z dnia 24.06.18                           
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 52:20:53.4 N 12:09:37.0 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  6,10,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  322.097 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   20                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:   640                           
      5.Ilość konkursów.......................:  128                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1579.40                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1276.51                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........: 9,29,01                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:10,16,22                         
     10.Czas trwania konkursu.................:47 min. 21 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Wszystkie wsadzone liczy się   6 konkursów                               
       Punkty stałe  30.0- gradacja                                             
       ECałość [ 5]F                                                          
                                                                                
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Sekcja          | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 4  | Winsko                  |   20   |  640   |  128  |20.00|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |   20   |  640   |  128  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
      Jan Benedykt                                                              
      606423015                                                                 
       ----------------                                  ------------------  



   
                                                                               
                                       PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.    
                                                      -   1 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr  9.           
                                         z lotu GENTHIN-3, w dniu 24.06.18      
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Se|    NUMER OBRĄCZKI   | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |
  |   |                              |  |        RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
     1 KASOWSKA KATARZYNA              4   34              G    9:29:01     1579.40   1.56  23-  8-  6  314.326  30.000
     2 KIEL HENRYK                     4   55                   9:34:59     1534.22   3.13  35- 10-  6  314.489  29.920
     3 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   81                   9:38:22     1530.70   4.69  53- 17-  6  318.946  29.840
     4 KIEL HENRYK                     4   47              GC   9:36:26     1523.44   6.25   2  <   9>  314.489  29.760
     5 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   58                   9:39:39     1521.33   7.81   2  <   6>  318.946  29.690
     6 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   60                   9:40:33     1514.82   9.38   3  <  11>  318.946  29.610
     7 PAWŁOWSKI ANDRZEJ               4   29              G    9:43:16     1507.39  10.94   9-  1-  1  321.475  29.530
     8 DRĄG AGNIESZKA                  4   23              GS   9:37:59     1506.75  12.50  37-  7-  6  313.378  29.450
     9 KIEL HENRYK                     4   44              G    9:39:18     1502.58  14.06   3  <  15>  314.489  29.370
    10 SZALA TOMASZ                    4   39              GS   9:42:07     1486.44  15.63  11-  3-  3  315.298  29.290
    11 CHMIELNICKI DARIUSZ             4    5              GC   9:45:05     1482.90  17.19   4  <  45>  318.946  29.210
    12 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   45              GC   9:54:23     1472.51  18.75  57- 22-  6  330.406  29.130
    13 KASOWSKA KATARZYNA              4   21              GS   9:43:44     1470.65  20.31   2  <  46>  314.326  29.060
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    14 MYRDZIO JERZY                   4   10              GS   9:50:15     1468.00  21.88  59- 18-  6  323.326  28.980
    15 KIEL HENRYK                     4   25              G    9:44:26     1466.61  23.44   4  <  29>  314.489  28.900
    16 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   67                   9:50:30     1464.98  25.00  91- 20-  6  323.029  28.820
    17 MYRDZIO JERZY                   4   63                   9:51:19     1460.92  26.56   2  <  20>  323.326  28.740
    18 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   31              GS   9:52:04     1454.65  28.13   2  <  35>  323.029  28.660
    19 DRĄG AGNIESZKA                  4    1              GS   9:46:09     1449.82  29.69   2  <  23>  313.378  28.580
    20 MYRDZIO JERZY                   4   42              G    9:53:33     1446.33  31.25   3  <  37>  323.326  28.500
    21 ZŁOTKOWSKI ANDRZEJ              4   28              G    9:47:33     1441.43  32.81  20-  2-  2  313.583  28.430
    22 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   13              GC   9:59:27     1439.99  34.38   2  <  25>  330.406  28.350
    23 DRĄG AGNIESZKA                  4    5              G    9:48:55     1431.49  35.94   3  <  31>  313.378  28.270
    24 SZALA TOMASZ                    4    3              GC   9:51:30     1423.47  37.50   2  < 122>  315.298  28.190
    25 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   32              GC  10:02:12     1422.94  39.06   3  <  32>  330.406  28.110
    26 PROCYSZYN RYSZARD               4    8              G    9:56:52     1422.06  40.63  50-  3-  3  322.618  28.030
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    27 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4   38              GS   9:57:34     1420.08  42.19  34-  7-  6  323.163  27.950
    28 MYRDZIO STANISŁAW               4    4              G    9:57:53     1414.90  43.75  21-  3-  3  322.433  27.870
    29 KIEL HENRYK                     4   59                   9:52:24     1414.07  45.31   5  <  39>  314.489  27.800
    30 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4   16              GC   9:58:47     1412.53  46.88   2  <  55>  323.163  27.720
    31 DRĄG AGNIESZKA                  4    7              G    9:51:59     1411.72  48.44   4  <  48>  313.378  27.640
    32 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   52                  10:04:10     1410.99  50.00   4  <  33>  330.406  27.560
    33 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   33              G   10:04:36     1408.38  51.56   5  <  36>  330.406  27.480
    34 ADAMCZYK  MAREK & JERZY         4    6              G   10:06:36     1404.68  53.13  32-  7-  6  332.348  27.400
    35 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   76                  10:00:54     1399.00  54.69   3  <  41>  323.029  27.320
    36 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4    6              GC  10:06:14     1398.64  56.25   6  <  38>  330.406  27.240
    37 MYRDZIO JERZY                   4   35              G   10:01:18     1397.86  57.81   4  <  43>  323.326  27.170
    38 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   65                  10:06:37     1396.38  59.38   7  <  40>  330.406   0.000
    39 KIEL HENRYK                     4    2              G    9:55:26     1395.04  60.94   6  <  52>  314.489  27.010
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    40 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   89                  10:06:51     1395.00  62.50   8  <  42>  330.406   0.000
    41 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   30              G   10:01:49     1393.47  64.06   4  <  44>  323.029  26.850
    42 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   71                  10:07:23     1391.87  65.63   9  <  57>  330.406   0.000
    43 MYRDZIO JERZY                   4   23              G   10:02:46     1389.06  67.19   5  <  61>  323.326  26.690
    44 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   28              G   10:02:57     1386.69  68.75   5  <  51>  323.029  26.610
    45 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   12              G   10:00:13     1385.42  70.31   5  <  47>  318.946  26.540
    46 KASOWSKA KATARZYNA              4   29              GS   9:57:20     1382.67  71.88   3  <  62>  314.326  26.460
    47 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   53                  10:00:43     1382.41  73.44   6  <  56>  318.946  26.380
    48 DRĄG AGNIESZKA                  4   34              G    9:56:51     1381.43  75.00   5  <  77>  313.378  26.300
    49 PROCYSZYN RYSZARD               4   14              G   10:03:57     1379.00  76.56   2  <  79>  322.618  26.220
    50 ADAMCZYK  MAREK & JERZY         4    9              GS  10:11:08     1378.28  78.13   2  <  86>  332.348  26.140
    51 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   36              G   10:05:04     1374.20  79.69   6  <  53>  323.029  26.060
    52 KIEL HENRYK                     4   15              G    9:58:55     1373.81  81.25   7  <  93>  314.489   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    53 CZARNECKI KRZYSZTOF             4  116                  10:05:26     1372.06  82.81   7  <  54>  323.029   0.000
    54 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   47              G   10:05:53     1369.44  84.38   8  <  59>  323.029   0.000
    55 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4   48              G   10:06:04     1368.95  85.94   3  <  63>  323.163  25.750
    56 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   76                  10:03:06     1368.28  87.50   7  <  58>  318.946   0.000
    57 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   19              GC  10:11:37     1367.48  89.06  10  <  68>  330.406   0.000
    58 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   15              GC  10:03:33     1365.64  90.63   8  <  64>  318.946   0.000
    59 CZARNECKI KRZYSZTOF             4    5              G   10:07:13     1361.75  92.19   9  <  60>  323.029   0.000
    60 CZARNECKI KRZYSZTOF             4    9              G   10:07:16     1361.46  93.75  10  <  65>  323.029   0.000
    61 MYRDZIO JERZY                   4   53                  10:07:33     1361.09  95.31   6  <  67>  323.326  25.280
    62 KASOWSKA KATARZYNA              4   14              GS  10:01:17     1359.05  96.88   4  <  83>  314.326  25.200
    63 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4   42              G   10:08:05     1357.35  98.44   4  <  71>  323.163  25.120
    64 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   23              GC  10:05:08     1356.45 100.00   9  <  69>  318.946   0.000
    65 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   25              G   10:08:31     1354.33 101.56  11  <  66>  323.029   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    66 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   27              G   10:08:33     1354.14 103.13  12  <  72>  323.029   0.000
    67 MYRDZIO JERZY                   4   28              G   10:08:59     1352.92 104.69   7  <  74>  323.326   0.000
    68 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   46              G   10:14:24     1351.91 106.25  11  <  70>  330.406   0.000
    69 CHMIELNICKI DARIUSZ             4    3              GC  10:06:06     1350.89 107.81  10  <  81>  318.946   0.000
    70 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   15              G   10:14:47     1349.79 109.38  12  <  76>  330.406   0.000
    71 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4   21              GC  10:10:22     1344.46 110.94   5  <  92>  323.163  24.490
    72 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   88                  10:10:23     1343.81 112.50  13  <  87>  323.029   0.000
    73 ZŁOTKOWSKI ANDRZEJ              4   72                  10:04:12     1338.95 114.06   2          313.583  24.330
    74 MYRDZIO JERZY                   4   21              G   10:11:34     1338.46 115.63   8  <  79>  323.326   0.000
    75 MYRDZIO STANISŁAW               4   65                  10:10:54     1338.45 117.19   2  < 106>  322.433  24.170
    76 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4  102                  10:17:58     1332.46 118.75  13  <  78>  330.406   0.000
    77 DRĄG AGNIESZKA                  4   16              GC  10:05:13     1332.30 120.31   6  < 107>  313.378  24.020
    78 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   80                  10:18:09     1331.48 121.88  14  <  85>  330.406   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    79 MYRDZIO JERZY                   4   70                  10:12:55     1331.02 123.44   9  <  98>  323.326   0.000
    79 PROCYSZYN RYSZARD               4   46              G   10:12:23     1331.02 123.44   3          322.618  23.860
    81 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   39              G   10:09:39     1330.88 126.56  11  <  82>  318.946   0.000
    82 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   17              G   10:09:41     1330.70 128.13  12  <  84>  318.946   0.000
    83 KASOWSKA KATARZYNA              4   61                  10:06:48     1327.39 129.69   5  < 108>  314.326  23.540
    84 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   28              G   10:10:17     1327.38 131.25  13  <  96>  318.946   0.000
    85 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   20              GC  10:18:59     1327.02 132.81  15  <  90>  330.406   0.000
    86 ADAMCZYK  MAREK & JERZY         4   24              G   10:20:31     1326.65 134.38   3  <  88>  332.348  23.310
    87 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   56                  10:14:02     1323.71 135.94  14  <  89>  323.029   0.000
    88 ADAMCZYK  MAREK & JERZY         4   12              GC  10:21:10     1323.22 137.50   4  <  91>  332.348  23.150
    89 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   12              G   10:14:16     1322.44 139.06  15  <  95>  323.029   0.000
    90 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   96                  10:19:53     1322.24 140.63  16  <  99>  330.406   0.000
    91 ADAMCZYK  MAREK & JERZY         4   22              GC  10:21:25     1321.90 142.19   5  < 115>  332.348  22.910
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    92 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4   39              GC  10:14:59     1319.12 143.75   6  < 121>  323.163  22.830
    93 KIEL HENRYK                     4    5              GS  10:08:34     1318.24 145.31   8  <  94>  314.489   0.000
    94 KIEL HENRYK                     4   60                  10:09:14     1314.57 146.88   9  < 128>  314.489   0.000
    95 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   91                  10:15:48     1314.19 148.44  16  < 103>  323.029   0.000
    96 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   71                  10:12:42     1314.16 150.00  14  <  97>  318.946   0.000
    97 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   52                  10:12:48     1313.62 151.56  15  < 112>  318.946   0.000
    98 MYRDZIO JERZY                   4   78                  10:16:09     1313.53 153.13  10  < 100>  323.326   0.000
    99 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4  103                  10:21:35     1313.31 154.69  17  < 102>  330.406   0.000
   100 MYRDZIO JERZY                   4    3              G   10:16:14     1313.09 156.25  11  < 101>  323.326   0.000
   101 MYRDZIO JERZY                   4   66                  10:16:30     1311.67 157.81  12  < 104>  323.326   0.000
   102 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   40              GC  10:21:55     1311.57 159.38  18  < 109>  330.406   0.000
   103 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   32              G   10:16:42     1309.40 160.94  17  < 117>  323.029   0.000
   104 MYRDZIO JERZY                   4   24              G   10:16:57     1309.28 162.50  13  < 105>  323.326   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   105 MYRDZIO JERZY                   4   81                  10:17:00     1309.01 164.06  14  < 111>  323.326   0.000
   106 MYRDZIO STANISŁAW               4   56                  10:16:25     1308.49 165.63   3          322.433  21.730
   107 DRĄG AGNIESZKA                  4   39              G   10:10:05     1305.29 167.19   7          313.378   0.000
   108 KASOWSKA KATARZYNA              4   15              GS  10:10:53     1304.89 168.75   6  < 116>  314.326  21.570
   109 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   34              G   10:23:20     1304.23 170.31  19  < 110>  330.406   0.000
   110 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4    7              G   10:23:22     1304.06 171.88  20  < 113>  330.406   0.000
   111 MYRDZIO JERZY                   4    8              G   10:18:23     1301.72 173.44  15  < 114>  323.326   0.000
   112 CHMIELNICKI DARIUSZ             4    9              GC  10:15:06     1301.29 175.00  16  < 118>  318.946   0.000
   113 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   50              G   10:24:34     1297.92 176.56  21  < 119>  330.406   0.000
   114 MYRDZIO JERZY                   4    2              G   10:19:29     1295.98 178.13  16  < 126>  323.326   0.000
   115 ADAMCZYK  MAREK & JERZY         4   28              GC  10:26:56     1293.52 179.69   6  < 125>  332.348  21.020
   116 KASOWSKA KATARZYNA              4   33              GS  10:13:03     1293.26 181.25   7  < 120>  314.326   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   117 CZARNECKI KRZYSZTOF             4    3              G   10:20:05     1291.69 182.81  18  < 123>  323.029   0.000
   118 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   41              G   10:17:32     1288.50 184.38  17          318.946   0.000
   119 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4    3              G   10:26:59     1285.71 185.94  22          330.406   0.000
   120 KASOWSKA KATARZYNA              4   66                  10:14:35     1285.15 187.50   8          314.326   0.000
   121 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4    9              G   10:21:33     1284.69 189.06   7          323.163   0.000
   122 SZALA TOMASZ                    4    6              GC  10:15:40     1283.44 190.63   3          315.298  20.470
   123 CZARNECKI KRZYSZTOF             4    4              G   10:21:44     1283.22 192.19  19  < 124>  323.029   0.000
   124 CZARNECKI KRZYSZTOF             4  109                  10:21:48     1282.88 193.75  20          323.029   0.000
   125 ADAMCZYK  MAREK & JERZY         4   51                  10:29:13     1282.12 195.31   7          332.348   0.000
   126 MYRDZIO JERZY                   4   52                  10:22:53     1278.56 196.88  17  < 127>  323.326   0.000
   127 MYRDZIO JERZY                   4   83                  10:22:56     1278.31 198.44  18          323.326   0.000
   128 KIEL HENRYK                     4   21              G   10:16:22     1276.51 200.00  10          314.489   0.000
   ------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:5
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   ---------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
   129 ADAMCZYK  MAREK & JERZY         4   15              GS  10:30:51     1274.10   0.00   8          332.348   0.000
   130 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   37              G   10:29:21     1273.98   0.00  23          330.406   0.000
   131 KASOWSKA KATARZYNA              4   35              G   10:16:45     1273.86   0.00   9          314.326   0.000
   132 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   14              G   10:20:43     1272.14   0.00  18          318.946   0.000
   133 MYRDZIO JERZY                   4   50              G   10:24:32     1270.27   0.00  19          323.326   0.000
                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !              
                                                ------------------   
 
  Dzisiaj stronę odwiedziło już 44 odwiedzający (252 wejścia) tutaj!  
 
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=