.
  Fursewalde - młode
 
            PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.                      
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  4, z dnia 16.09.18 FURSTENWALDE                             
            Punktacja Całość [ 4]                                               
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 DRĄG            AGNIESZKA       4    30    7    15   148.13     
              2 ARDELI          ERYK            4    51    7    19   143.26     
              3 CZERYBA         MARIUSZ         4    25    7    13   139.97     
              4 ZŁOTKOWSKI      ANDRZEJ         4    41    7    10   138.22     
              5 CZARNECKI       KRZYSZTOF       4    67    7    16   126.30     
              6 PROCYSZYN       RYSZARD         4    35    7    10   125.74     
              7 KIEL            HENRYK          4    26    7     8   119.87     
              8 DOMINIAK        ANDRZEJ         4    26    5     5    82.29     
              9 CZYŻOWICZ       ANDRZEJ         4    27    4     4    69.73     
             10 BINKOWSKI       MIŁUCH          4    45    4     4    56.71     
             11 FIL             BOGUSŁAW        4    21    3     3    38.20     
             12 MYRDZIO         STANISŁAW       4    28    1     1    16.50     
             13 BAWOROWSKI      MICHAŁ          4    20    1     1    13.47     
             14 PRZYTOCKI       STANISŁAW       4    25    1     1    12.00     
             15 SZEWCZYK        MARCIN          4    23    0     0     0.00     
             16 DŁUGOSZ         ADAM            4    23    0     0     0.00     
             17 PAWŁOWSKI       ANDRZEJ         4    16    0     0     0.00     
             18 KOZŁOWSKI       JAN             4    17    0     0     0.00 


                                          
                     PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.                      
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  4, z dnia 16.09.18 FURSTENWALDE                             
            Punktacja Typowane [ 1]                                             
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 DRĄG            AGNIESZKA       4    30    8    15   165.54     
              2 ARDELI          ERYK            4    51    8    19   153.61     
              3 CZERYBA         MARIUSZ         4    25    8    13   141.79     
              4 KIEL            HENRYK          4    26    6     8   100.71     
              5 PROCYSZYN       RYSZARD         4    35    5    10    83.22     
              6 CZARNECKI       KRZYSZTOF       4    67    5    16    78.99     
              7 ZŁOTKOWSKI      ANDRZEJ         4    41    5    10    76.69     
              8 DOMINIAK        ANDRZEJ         4    26    4     5    66.99     
              9 CZYŻOWICZ       ANDRZEJ         4    27    2     4    35.37     
             10 FIL             BOGUSŁAW        4    21    2     3    25.01     
             11 BINKOWSKI       MIŁUCH          4    45    1     4    13.83     
             12 BAWOROWSKI      MICHAŁ          4    20    1     1    13.47     
             13 PRZYTOCKI       STANISŁAW       4    25    1     1    12.00     
             14 MYRDZIO         STANISŁAW       4    28    0     1     0.00     
             15 SZEWCZYK        MARCIN          4    23    0     0     0.00     
             16 DŁUGOSZ         ADAM            4    23    0     0     0.00     
             17 PAWŁOWSKI       ANDRZEJ         4    16    0     0     0.00     
             18 KOZŁOWSKI       JAN             4    17    0     0     0.00     



               PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.                     
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR  4                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  FURSTENWALDE z dnia 16.09.18                        
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 52:20:45.0 N 14:05:32.0 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  8,45,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  199.402 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   18                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:   546                           
      5.Ilość konkursów.......................:  110                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1379.74                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1277.51                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:11,03,29                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:11,19,13                         
     10.Czas trwania konkursu.................:15 min. 44 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Wszystkie wsadzone liczy się   7 konkursów                               
       Punkty stałe  22.0- gradacja                                             
       EPunktacja Całość [ 4]F                                                
                                                                                
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Sekcja          | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 4  | Winsko                  |   18   |  546   |  110  |20.15|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |   18   |  546   |  110  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
      Jan Benedykt                                                              
      606423015                                                                 
       ----------------                                  ------------------    


 
                                                                               
                                       PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.    
                                                      -   1 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr  4.           
                                       z lotu FURSTENWALDE, w dniu 16.09.18     
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Se|    NUMER OBRĄCZKI   | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |
  |   |                              |  |        RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
     1 ZŁOTKOWSKI ANDRZEJ              4   91              G   11:03:29     1379.74   1.83  41- 10-  7  191.071  22.000
     2 ARDELI ERYK                     4   64              GS  11:09:13     1379.60   3.66  51- 19-  7  198.961  21.910
     3 ZŁOTKOWSKI ANDRZEJ              4    7              G   11:03:39     1378.08   5.49   2  <  15>  191.071  21.820
     4 DRĄG AGNIESZKA                  4   75              GS  11:04:00     1373.12   7.33  30- 15-  7  190.864  21.720
     5 DRĄG AGNIESZKA                  4   16              GS  11:04:02     1372.79   9.16   2  <   6>  190.864  21.630
     6 DRĄG AGNIESZKA                  4   21              GS  11:04:05     1372.30  10.99   3  <   8>  190.864  21.540
     7 CZERYBA MARIUSZ                 4   43              G   11:10:13     1372.29  12.82  25- 13-  7  199.279  21.450
     8 DRĄG AGNIESZKA                  4   37              GS  11:04:08     1371.81  14.65   4  <   9>  190.864  21.360
     9 DRĄG AGNIESZKA                  4    4              GS  11:04:33     1367.71  16.48   5  <  19>  190.864  21.270
    10 ARDELI ERYK                     4   83              GS  11:11:20     1359.64  18.32   2  <  11>  198.961  21.170
    11 ARDELI ERYK                     4   89              GS  11:11:25     1358.87  20.15   3  <  22>  198.961  21.080
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    12 CZERYBA MARIUSZ                 4   24              G   11:12:14     1353.49  21.98   2  <  12>  199.279  20.990
    12 CZERYBA MARIUSZ                 4   11              GS  11:12:14     1353.49  21.98   3  <  30>  199.279  20.990
    14 PROCYSZYN RYSZARD               4   14              GS  11:12:43     1353.00  25.64  35- 10-  7  199.860  20.810
    15 ZŁOTKOWSKI ANDRZEJ              4    3              GS  11:06:28     1350.64  27.47   3  <  18>  191.071  20.720
    16 PROCYSZYN RYSZARD               4   13              G   11:13:17     1347.83  29.30   2  <  17>  199.860  20.620
    17 PROCYSZYN RYSZARD               4   39              G   11:13:22     1347.07  31.14   3  <  59>  199.860  20.530
    18 ZŁOTKOWSKI ANDRZEJ              4   63              G   11:07:01     1345.41  32.97   4  <  27>  191.071  20.440
    19 DRĄG AGNIESZKA                  4   38              GS  11:07:01     1343.96  34.80   6  <  20>  190.864  20.350
    20 DRĄG AGNIESZKA                  4   10              GS  11:07:02     1343.80  36.63   7  <  21>  190.864  20.260
    21 DRĄG AGNIESZKA                  4   11              G   11:07:05     1343.32  38.46   8  <  23>  190.864   0.000
    22 ARDELI ERYK                     4   69              G   11:13:09     1342.97  40.29   4  <  25>  198.961  20.070
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    23 DRĄG AGNIESZKA                  4   47              G   11:07:16     1341.59  42.12   9  <  51>  190.864   0.000
    24 KIEL HENRYK                     4   20              GS  11:08:22     1341.00  43.96  26-  8-  7  192.254  19.890
    25 ARDELI ERYK                     4   81              G   11:13:24     1340.71  45.79   5  <  26>  198.961  19.800
    26 ARDELI ERYK                     4   14              G   11:13:27     1340.26  47.62   6  <  28>  198.961  19.710
    27 ZŁOTKOWSKI ANDRZEJ              4   21              G   11:07:39     1339.44  49.45   5  <  52>  191.071  19.610
    28 ARDELI ERYK                     4   70              GS  11:13:33     1339.35  51.28   7  <  33>  198.961  19.520
    29 CZARNECKI KRZYSZTOF             4    3              G   11:14:22     1339.01  53.11  67- 16-  7  200.004  19.430
    30 CZERYBA MARIUSZ                 4   26              GS  11:13:54     1338.34  54.95   4  <  31>  199.279  19.340
    31 CZERYBA MARIUSZ                 4    2              GS  11:13:56     1338.04  56.78   5  <  32>  199.279  19.250
    32 CZERYBA MARIUSZ                 4   47              GS  11:13:58     1337.74  58.61   6  <  36>  199.279  19.160
    33 ARDELI ERYK                     4   60              G   11:13:44     1337.70  60.44   8  <  40>  198.961   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    34 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   32              GS  11:20:34     1334.17  62.27  27-  4-  4  207.553  18.970
    35 DOMINIAK ANDRZEJ                4   46              GS  11:16:37     1331.54  64.10  26-  5-  5  201.883  18.880
    36 CZERYBA MARIUSZ                 4   38              GS  11:14:49     1330.15  65.93   7  <  54>  199.279  18.790
    37 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   46              GS  11:15:39     1327.61  67.77   2  <  38>  200.004  18.700
    38 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   27              G   11:15:41     1327.31  69.60   3  <  41>  200.004  18.610
    39 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   31              G   11:21:23     1327.21  71.43   2  <  62>  207.553  18.510
    40 ARDELI ERYK                     4    4              G   11:14:57     1326.85  73.26   9  <  42>  198.961   0.000
    41 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   71              GS  11:15:49     1326.14  75.09   4  <  44>  200.004  18.330
    42 ARDELI ERYK                     4   13              G   11:15:04     1325.82  76.92  10  <  43>  198.961   0.000
    43 ARDELI ERYK                     4   58              GS  11:15:16     1324.05  78.75  11  <  45>  198.961   0.000
    44 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   10              G   11:16:05     1323.80  80.59   5  <  53>  200.004  18.060
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    45 ARDELI ERYK                     4   71              GS  11:15:25     1322.73  82.42  12  <  49>  198.961   0.000
    46 KIEL HENRYK                     4   10              GS  11:10:21     1322.70  84.25   2  <  47>  192.254  17.870
    47 KIEL HENRYK                     4   18              GS  11:10:23     1322.39  86.08   3  <  47>  192.254  17.780
    47 KIEL HENRYK                     4   16              GS  11:10:23     1322.39  86.08   4  <  50>  192.254  17.780
    49 ARDELI ERYK                     4   57              GS  11:15:30     1322.00  89.74  13  <  58>  198.961   0.000
    50 KIEL HENRYK                     4   19              G   11:10:27     1321.79  91.58   5  <  78>  192.254  17.500
    51 DRĄG AGNIESZKA                  4   22              GS  11:09:41     1319.18  93.41  10  <  77>  190.864   0.000
    52 ZŁOTKOWSKI ANDRZEJ              4   67              G   11:10:11     1316.07  95.24   6  <  63>  191.071  17.320
    53 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   93              G   11:17:05     1315.10  97.07   6  <  67>  200.004  17.230
    54 CZERYBA MARIUSZ                 4   10              G   11:16:34     1314.79  98.90   8  <  55>  199.279   0.000
    55 CZERYBA MARIUSZ                 4   48              G   11:16:36     1314.51 100.73   9  <  56>  199.279   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    56 CZERYBA MARIUSZ                 4    9              G   11:16:40     1313.93 102.56  10  <  66>  199.279   0.000
    57 DOMINIAK ANDRZEJ                4   19              GS  11:18:39     1313.92 104.40   2  <  70>  201.883  16.860
    58 ARDELI ERYK                     4   76              G   11:16:29     1313.42 106.23  14  <  64>  198.961   0.000
    59 PROCYSZYN RYSZARD               4   72              GS  11:17:13     1313.00 108.06   4  <  60>  199.860  16.680
    60 PROCYSZYN RYSZARD               4   36              GS  11:17:16     1312.57 109.89   5  <  73>  199.860  16.590
    61 MYRDZIO STANISŁAW               4   23              G   11:17:38     1311.86 111.72  28-  1-  1  200.234  16.500
    62 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   11              GS  11:23:19     1311.00 113.55   3  <  68>  207.553  16.400
    63 ZŁOTKOWSKI ANDRZEJ              4   72              GS  11:10:52     1309.90 115.38   7  <  79>  191.071  16.310
    64 ARDELI ERYK                     4  101              GS  11:17:04     1308.38 117.22  15  <  64>  198.961   0.000
    64 ARDELI ERYK                     4   34              G   11:17:04     1308.38 117.22  16  <  80>  198.961   0.000
    66 CZERYBA MARIUSZ                 4   41              GS  11:17:23     1307.75 120.88  11  <  83>  199.279   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    67 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   50              GS  11:17:59     1307.36 122.71   7  <  69>  200.004  15.940
    68 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4    6              G   11:24:08     1304.27 124.54   4          207.553  15.850
    69 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   69              G   11:18:26     1303.52 126.37   8  <  72>  200.004   0.000
    70 DOMINIAK ANDRZEJ                4   16              GS  11:20:14     1300.51 128.21   3  <  71>  201.883  15.670
    71 DOMINIAK ANDRZEJ                4   20              GS  11:20:17     1300.09 130.04   4  <  74>  201.883  15.580
    72 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   17              G   11:18:53     1299.71 131.87   9  <  75>  200.004   0.000
    73 PROCYSZYN RYSZARD               4   48              G   11:18:47     1299.62 133.70   6  <  76>  199.860  15.390
    74 DOMINIAK ANDRZEJ                4   35              G   11:20:22     1299.40 135.53   5          201.883  15.300
    75 CZARNECKI KRZYSZTOF             4  104              G   11:18:56     1299.29 137.36  10  <  81>  200.004   0.000
    76 PROCYSZYN RYSZARD               4    3              GS  11:19:06     1296.95 139.19   7  <  82>  199.860  15.120
    77 DRĄG AGNIESZKA                  4   42              G   11:12:15     1296.19 141.03  11  < 104>  190.864   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    78 KIEL HENRYK                     4   12              G   11:13:28     1294.93 142.86   6  <  87>  192.254  14.940
    79 ZŁOTKOWSKI ANDRZEJ              4   57              GS  11:12:35     1294.67 144.69   8  < 102>  191.071   0.000
    80 ARDELI ERYK                     4    9              GS  11:18:43     1294.34 146.52  17  <  89>  198.961   0.000
    81 CZARNECKI KRZYSZTOF             4    6              G   11:19:32     1294.25 148.35  11  <  92>  200.004   0.000
    82 PROCYSZYN RYSZARD               4   28              G   11:19:28     1293.87 150.18   8  <  88>  199.860   0.000
    83 CZERYBA MARIUSZ                 4    4              GS  11:19:02     1293.74 152.01  12  <  91>  199.279   0.000
    84 BINKOWSKI      & MIŁUCH         4   91              G   11:21:45     1292.44 153.85  45-  4-  4  202.590  14.390
    85 BINKOWSKI      & MIŁUCH         4   62              G   11:21:46     1292.30 155.68   2  <  86>  202.590  14.290
    86 BINKOWSKI      & MIŁUCH         4   58              G   11:21:50     1291.75 157.51   3  <  90>  202.590  14.200
    87 KIEL HENRYK                     4   27              GS  11:13:58     1290.58 159.34   7  <  96>  192.254  14.110
    88 PROCYSZYN RYSZARD               4   45              GS  11:19:56     1289.97 161.17   9  <  93>  199.860   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    89 ARDELI ERYK                     4   33              G   11:19:15     1289.86 163.00  18  < 101>  198.961   0.000
    90 BINKOWSKI      & MIŁUCH         4   17              GS  11:22:05     1289.70 164.84   4          202.590  13.830
    91 CZERYBA MARIUSZ                 4   27              GS  11:19:36     1289.00 166.67  13          199.279   0.000
    92 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   32              G   11:20:22     1287.30 168.50  12  <  95>  200.004   0.000
    93 PROCYSZYN RYSZARD               4   32              G   11:20:18     1286.93 170.33  10          199.860   0.000
    94 BAWOROWSKI MICHAŁ               4   32              GS  11:15:34     1286.91 172.16  20-  1-  1  193.765  13.470
    95 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   53              G   11:20:34     1285.65 173.99  13  <  98>  200.004   0.000
    96 KIEL HENRYK                     4   14              GS  11:14:42     1284.26 175.82   8          192.254   0.000
    97 FIL BOGUSŁAW                    4   59              G   11:27:00     1283.67 177.66  21-  3-  3  207.955  13.190
    98 CZARNECKI KRZYSZTOF             4  103              GS  11:20:49     1283.59 179.49  14  <  98>  200.004   0.000
    98 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   43              G   11:20:49     1283.59 179.49  15  < 100>  200.004   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   100 CZARNECKI KRZYSZTOF             4  100              GS  11:20:51     1283.31 183.15  16          200.004   0.000
   101 ARDELI ERYK                     4   49              G   11:20:03     1283.21 184.98  19          198.961   0.000
   102 ZŁOTKOWSKI ANDRZEJ              4   30              GS  11:13:58     1282.64 186.81   9  < 109>  191.071   0.000
   103 FIL BOGUSŁAW                    4   79              GS  11:27:09     1282.49 188.64   2  < 106>  207.955  12.640
   104 DRĄG AGNIESZKA                  4   46              G   11:13:50     1282.40 190.48  12  < 105>  190.864   0.000
   105 DRĄG AGNIESZKA                  4   24              G   11:13:53     1281.97 192.31  13  < 107>  190.864   0.000
   106 FIL BOGUSŁAW                    4   31              GS  11:27:15     1281.70 194.14   3          207.955  12.370
   107 DRĄG AGNIESZKA                  4   33              G   11:13:55     1281.68 195.97  14  < 108>  190.864   0.000
   108 DRĄG AGNIESZKA                  4   60              G   11:13:59     1281.11 197.80  15          190.864   0.000
   109 ZŁOTKOWSKI ANDRZEJ              4    8              GS  11:14:16     1280.07 199.63  10          191.071   0.000
   110 PRZYTOCKI STANISŁAW             4   18              G   11:19:13     1277.51 201.47  25-  1-  1  197.014  12.000
   ------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:5
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   ---------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
   111 BAWOROWSKI MICHAŁ               4   25              GS  11:16:44     1277.01   0.00   2          193.765   0.000
   112 ARDELI ERYK                     4   65              G   11:20:50     1276.76   0.00  20          198.961   0.000
   113 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   59              G   11:21:41     1276.49   0.00  17          200.004   0.000
   114 ARDELI ERYK                     4  102              G   11:20:54     1276.21   0.00  21          198.961   0.000
   115 MYRDZIO STANISŁAW               4   13              G   11:21:58     1275.65   0.00   2          200.234   0.000
                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !              
                                                ------------------   


           
 
  Dzisiaj stronę odwiedziło już 1 odwiedzający (38 wejścia) tutaj!  
 
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=