.
  Listy konk. 2015 r.
 
                                                                                
            PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD (0356), rok 2015.               
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  1, z dnia 26.04.15 LUBSKO                                   
            Punktacja Całość [1]                                                
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Odd|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 DOMINIAK        ANDRZEJ         4    49    5    15    58.07     
              2 CZYŻOWICZ       ANDRZEJ         4    84    5    15    57.51     
              3 GRUSZCZYŃSKA    MAŁGORZATA      4    47    5    12    55.89     
              4 CHMIELNICKI     DARIUSZ         4    90    5    26    54.12     
              5 SZWECHŁOWICZ    MARIUSZ         4    43    5    10    53.75     
              6 DRĄG            JACEK           4    42    5    14    53.65     
              7 CZARNECKI       KRZYSZTOF       4   137    5    34    48.98     
              8 DZIUBIŃSKI      MIECZYSŁAW      4    42    5    19    48.42     
              9 MYRDZIO         JERZY           4    73    5    16    46.44     
             10 BAZYLEWICZ      TADEUSZ         4    71    5     6    40.47     
             11 SZTYMER         MARIUSZ         4    36    5     8    39.95     
             12 PROCYSZYN       RYSZARD         4    46    5     5    31.42     
             13 STEMPNIEWICZ    STANISŁAW       4    23    4     4    23.84     
             14 KIEL            HENRYK          4    26    5     6    23.70     
             15 ADAMCZYK        MAREK           4    26    3     3    14.22     
             16 KOZŁOWSKI       JAN             4    30    3     3    12.81     
             17 MARCINIAK       ŁUKASZ          4    25    1     1     7.08     
             18 PAWŁOWSKI       ANDRZEJ         4    15    1     1     2.36     
             19 DŁUGOSZ         ADAM            4    44    0     0     0.00     
             20 SZEWCZYK        MARCIN          4    21    0     0     0.00     
             21 ŻYTKOWICZ       STANISŁAWA      4    16    0     0     0.00     


        PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD (0356), rok 2015.              
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR  1                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  LUBSKO z dnia 26.04.15                              
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 51:46:52.0 N 14:59:04.0 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  7,50,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  120.620 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   21                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:   986                           
      5.Ilość konkursów.......................:  198                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1597.23                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1338.78                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........: 9,06,40                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....: 9,19,16                         
     10.Czas trwania konkursu.................:12 min. 36 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Wszystkie wsadzone liczy się   5 konkursów                               
       Punkty stałe  12.0- gradacja                                             
       EPunktacja Całość [1]F                                                 
                                                                                
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Oddzial         | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 4  | Winsko                  |   21   |  986   |  198  |20.08|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |   21   |  986   |  198  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
      Jan Benedykt                                                              
                                                                                
       ----------------                                  ------------------     


                                                                               
                                PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD (0356), rok 2015.
                                                      -   1 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr  1.           
                                          z lotu LUBSKO, w dniu 26.04.15        
  +---+------------------------------+--+--------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Od|    NUMER OBRĄCZKI  | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |   PUNKTY    |
  |   |                              |  |       RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |             |
  +---+------------------------------+--+--------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+
     1 DOMINIAK ANDRZEJ                4   31              G   9:06:40     1597.23   1.01  49- 15-  5  122.454  12.000
     2 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   30              GT  9:10:16     1580.01   2.03  84- 15-  5  126.822  11.950
     3 DRĄG JACEK                      4   43              GT  8:59:45     1574.14   3.04  42- 14-  5  109.796  11.900
     4 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA         4   29              G   9:08:24     1561.51   4.06  47- 12-  5  122.422  11.850
     5 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA         4   62                  9:08:28     1560.18   5.07   2  <  16>  122.422  11.800
     6 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   37              G   9:04:43     1543.83   6.09  90- 26-  5  115.350  11.750
     7 DOMINIAK ANDRZEJ                4    2              GT  9:09:20     1543.54   7.10   2  <   8>  122.454  11.700
     8 DOMINIAK ANDRZEJ                4   61                  9:09:23     1542.57   8.11   3  <   9>  122.454  11.640
     9 DOMINIAK ANDRZEJ                4   22              G   9:09:25     1541.92   9.13   4  <  18>  122.454  11.590
    10 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ            4   47              GT  9:12:14     1539.28  10.14  43- 10-  5  126.580  11.540
    11 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   39              G   9:12:46     1532.28  11.16   2  <  12>  126.822  11.490
    12 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   13              G   9:13:10     1524.91  12.17   3  <  14>  126.822  11.440
    13 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   22              GT  9:05:41     1524.11  13.18   2  <  28>  115.350  11.390
    14 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   14              G   9:13:16     1523.08  14.20   4  <  15>  126.822  11.340
    15 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   35              G   9:13:39     1516.10  15.21   5  <  20>  126.822  11.290
    16 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA         4   15              G   9:10:48     1515.12  16.23   3  <  24>  122.422  11.240
    17 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   70                  9:09:00     1512.76  17.24 137- 34-  5  119.508  11.190
    18 DOMINIAK ANDRZEJ                4   34              G   9:11:01     1511.47  18.26   5  <  30>  122.454  11.140
    19 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   50              G   9:09:06     1510.85  19.27   2  <  61>  119.508  11.090
    20 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   69                  9:14:05     1508.29  20.28   6  <  22>  126.822   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    21 DRĄG JACEK                      4    1              GT  9:03:00     1504.06  21.30   2  <  31>  109.796  10.980
    22 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   59                  9:14:38     1498.49  22.31   7  <  23>  126.822   0.000
    23 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   27              G   9:15:00     1492.02  23.33   8  <  26>  126.822   0.000
    24 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA         4   17              GT  9:12:04     1491.74  24.34   4  <  37>  122.422  10.830
    25 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ            4   55                  9:15:00     1489.18  25.35   2  <  27>  126.580  10.780
    26 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   20              G   9:15:12     1488.52  26.37   9  <  90>  126.822   0.000
    27 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ            4   66                  9:15:03     1488.30  27.38   3  <  32>  126.580  10.680
    28 CHMIELNICKI DARIUSZ             4    8              GT  9:07:34     1487.11  28.40   3  <  29>  115.350  10.630
    29 CHMIELNICKI DARIUSZ             4    1              GT  9:07:37     1486.15  29.41   4  <  45>  115.350  10.580
    30 DOMINIAK ANDRZEJ                4   23              G   9:12:33     1483.39  30.43   6  <  33>  122.454   0.000
    31 DRĄG JACEK                      4   17              G   9:04:02     1483.06  31.44   3  <  36>  109.796  10.480
    32 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ            4   32              GT  9:15:24     1482.20  32.45   4  <  34>  126.580  10.430
    33 DOMINIAK ANDRZEJ                4   17              G   9:12:42     1480.70  33.47   7  <  67>  122.454   0.000
    34 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ            4   27              GT  9:15:35     1479.03  34.48   5  <  35>  126.580  10.320
    35 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ            4   43              GT  9:15:36     1478.74  35.50   6  < 108>  126.580   0.000
    36 DRĄG JACEK                      4   14              G   9:04:23     1476.08  36.51   4  <  39>  109.796  10.220
    37 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA         4   26              G   9:12:57     1475.85  37.53   5  <  65>  122.422  10.170
    38 BAZYLEWICZ TADEUSZ              4    9              G   9:09:55     1473.71  38.54  71-  6-  5  117.774  10.120
    39 DRĄG JACEK                      4   34              G   9:04:42     1469.83  39.55   5  <  43>  109.796  10.070
    40 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4    7              G   9:11:18     1469.80  40.57  42- 19-  5  119.495  10.020
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    41 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4   47              GT  9:11:21     1468.90  41.58   2  <  50>  119.495   9.970
    42 SZTYMER MARIUSZ                 4   12              G   9:10:15     1467.89  42.60  36-  8-  5  117.798   9.920
    43 DRĄG JACEK                      4    6              GT  9:04:49     1467.53  43.61   6  <  83>  109.796   0.000
    44 BAZYLEWICZ TADEUSZ              4   90                  9:10:18     1466.68  44.62   2  <  60>  117.774   9.820
    45 CHMIELNICKI DARIUSZ             4  100                  9:08:42     1465.69  45.64   5  <  55>  115.350   9.770
    46 PROCYSZYN RYSZARD               4   16              G   9:11:16     1464.86  46.65  46-  5-  5  119.044   9.720
    47 PROCYSZYN RYSZARD               4   66                  9:11:22     1463.06  47.67   2  < 109>  119.044   9.660
    48 MYRDZIO JERZY                   4   11              G   9:11:53     1461.30  48.68  73- 16-  5  119.656   9.610
    49 MYRDZIO JERZY                   4   10              G   9:11:54     1461.00  49.70   2  <  53>  119.656   9.560
    50 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4   60                  9:11:48     1460.82  50.71   3  <  51>  119.495   9.510
    51 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4    3              GT  9:11:49     1460.52  51.72   4  <  51>  119.495   9.460
    51 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4   18              GT  9:11:49     1460.52  51.72   5  <  75>  119.495   9.460
    53 MYRDZIO JERZY                   4    8              G   9:11:56     1460.41  53.75   3  <  54>  119.656   9.360
    54 MYRDZIO JERZY                   4   21              G   9:11:57     1460.11  54.77   4  <  68>  119.656   9.310
    55 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   90                  9:09:03     1459.20  55.78   6  <  55>  115.350   0.000
    55 CHMIELNICKI DARIUSZ             4    4              GT  9:09:03     1459.20  55.78   7  <  58>  115.350   0.000
    57 SZTYMER MARIUSZ                 4   11              G   9:10:45     1458.80  57.81   2  <  89>  117.798   9.160
    58 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   48              G   9:09:09     1457.36  58.82   8  <  80>  115.350   0.000
    59 STEMPNIEWICZ STANISŁAW          4    3              GT  9:16:56     1455.29  59.84  23-  4-  4  126.513   9.060
    60 BAZYLEWICZ TADEUSZ              4   91                  9:10:56     1455.20  60.85   3  <  70>  117.774   9.010
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    61 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   74                  9:12:08     1455.05  61.87   3  <  62>  119.508   8.950
    62 CZARNECKI KRZYSZTOF             4    7              G   9:12:10     1454.46  62.88   4  <  63>  119.508   8.900
    63 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   45              GT  9:12:13     1453.57  63.89   5  <  64>  119.508   8.850
    64 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   85                  9:12:14     1453.28  64.91   6  <  66>  119.508   0.000
    65 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA         4   10              G   9:14:15     1453.08  65.92   6  <  82>  122.422   0.000
    66 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   27              G   9:12:18     1452.10  66.94   7  <  69>  119.508   0.000
    67 DOMINIAK ANDRZEJ                4   19              G   9:14:20     1452.02  67.95   8  <  72>  122.454   0.000
    68 MYRDZIO JERZY                   4   42              G   9:12:26     1451.55  68.97   5  <  92>  119.656   8.600
    69 CZARNECKI KRZYSZTOF             4  124                  9:12:20     1451.52  69.98   8  <  71>  119.508   0.000
    70 BAZYLEWICZ TADEUSZ              4   20              G   9:11:14     1449.82  70.99   4  < 178>  117.774   8.500
    71 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   98                  9:12:34     1447.41  72.01   9  <  73>  119.508   0.000
    72 DOMINIAK ANDRZEJ                4    5              GT  9:14:38     1446.88  73.02   9  <  76>  122.454   0.000
    73 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   15              G   9:12:45     1444.21  74.04  10  <  74>  119.508   0.000
    74 CZARNECKI KRZYSZTOF             4    9              GT  9:12:48     1443.33  75.05  11  <  85>  119.508   0.000
    75 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4    8              GT  9:12:54     1441.44  76.06   6  <  78>  119.495   0.000
    76 DOMINIAK ANDRZEJ                4   15              G   9:15:00     1440.64  77.08  10  <  77>  122.454   0.000
    77 DOMINIAK ANDRZEJ                4   10              GT  9:15:01     1440.35  78.09  11  < 100>  122.454   0.000
    78 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4   21              GT  9:12:58     1440.28  79.11   7  <  79>  119.495   0.000
    79 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4   43              G   9:13:00     1439.70  80.12   8  <  81>  119.495   0.000
    80 CHMIELNICKI DARIUSZ             4    9              G   9:10:12     1438.28  81.14   9  <  84>  115.350   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    81 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4   33              G   9:13:07     1437.68  82.15   9  < 103>  119.495   0.000
    82 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA         4   27              G   9:15:12     1436.88  83.16   7  <  99>  122.422   0.000
    83 DRĄG JACEK                      4   28              GT  9:06:25     1436.81  84.18   7  < 132>  109.796   0.000
    84 CHMIELNICKI DARIUSZ             4  105                  9:10:20     1435.89  85.19  10  <  94>  115.350   0.000
    85 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   80                  9:13:14     1435.82  86.21  12  <  86>  119.508   0.000
    86 CZARNECKI KRZYSZTOF             4  132                  9:13:17     1434.96  87.22  13  <  87>  119.508   0.000
    87 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   12              GT  9:13:18     1434.67  88.24  14  <  88>  119.508   0.000
    88 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   51                  9:13:20     1434.10  89.25  15  <  95>  119.508   0.000
    89 SZTYMER MARIUSZ                 4   30              G   9:12:11     1433.36  90.26   3  <  91>  117.798   7.530
    90 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   24              G   9:18:39     1430.59  91.28  10  <  93>  126.822   0.000
    91 SZTYMER MARIUSZ                 4   16              G   9:12:21     1430.46  92.29   4  < 121>  117.798   7.430
    92 MYRDZIO JERZY                   4   40              G   9:13:41     1429.87  93.31   6  < 110>  119.656   0.000
    93 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   23              G   9:18:46     1428.71  94.32  11  < 101>  126.822   0.000
    94 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   82                  9:10:46     1428.19  95.33  11  <  97>  115.350   0.000
    95 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   82                  9:13:41     1428.10  96.35  16  <  96>  119.508   0.000
    96 CZARNECKI KRZYSZTOF             4  111                  9:13:43     1427.53  97.36  17  < 104>  119.508   0.000
    97 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   98                  9:11:04     1422.90  98.38  12  < 105>  115.350   0.000
    98 MARCINIAK ŁUKASZ                4   17              G   9:20:26     1421.93  99.39  25-  1-  1  128.590   7.080
    99 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA         4   32              G   9:16:09     1421.03 100.41   8  < 123>  122.422   0.000
   100 DOMINIAK ANDRZEJ                4   47              G   9:16:19     1418.66 101.42  12  < 130>  122.454   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   101 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   62                  9:19:24     1418.59 102.43  12  < 143>  126.822   0.000
   102 STEMPNIEWICZ STANISŁAW          4   32              GT  9:19:13     1418.04 103.45   2  < 156>  126.513   6.870
   103 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4    9              GT  9:14:21     1416.66 104.46  10  < 119>  119.495   0.000
   104 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   17              GT  9:14:25     1415.69 105.48  18  < 106>  119.508   0.000
   105 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   41              GT  9:11:34     1414.18 106.49  13  < 107>  115.350   0.000
   106 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   79                  9:14:32     1413.74 107.51  19  < 114>  119.508   0.000
   107 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   88                  9:11:36     1413.60 108.52  14  < 111>  115.350   0.000
   108 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ            4   34              G   9:19:37     1412.46 109.53   7  < 133>  126.580   0.000
   109 PROCYSZYN RYSZARD               4   18              GT  9:14:18     1412.15 110.55   3  < 172>  119.044   6.520
   110 MYRDZIO JERZY                   4   43              G   9:14:45     1411.87 111.56   7  < 112>  119.656   0.000
   111 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   21              G   9:11:43     1411.58 112.58  15  < 113>  115.350   0.000
   112 MYRDZIO JERZY                   4   56                  9:14:51     1410.21 113.59   8  < 129>  119.656   0.000
   113 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   24              G   9:11:49     1409.86 114.60  16  < 115>  115.350   0.000
   114 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   48              G   9:14:48     1409.29 115.62  20  < 118>  119.508   0.000
   115 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   38              GT  9:11:52     1409.00 116.63  17  < 122>  115.350   0.000
   116 ADAMCZYK MAREK                  4   23              G   9:21:24     1407.80 117.65  26-  3-  3  128.673   6.160
   117 KIEL HENRYK                     4   32              G   9:08:45     1407.76 118.66  26-  6-  5  110.861   6.110
   118 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   34              GT  9:14:59     1406.25 119.68  21  < 137>  119.508   0.000
   119 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4   34              G   9:15:01     1405.55 120.69  11  < 120>  119.495   0.000
   120 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4   58                  9:15:02     1405.27 121.70  12  < 136>  119.495   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   121 SZTYMER MARIUSZ                 4   26              GT  9:13:52     1404.59 122.72   5  < 147>  117.798   5.910
   122 CHMIELNICKI DARIUSZ             4    2              GT  9:12:11     1403.57 123.73  18  < 124>  115.350   0.000
   123 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA         4   64                  9:17:16     1402.85 124.75   9  < 127>  122.422   0.000
   124 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   85                  9:12:14     1402.72 125.76  19  < 124>  115.350   0.000
   124 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   47              G   9:12:14     1402.72 125.76  20  < 126>  115.350   0.000
   126 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   95                  9:12:15     1402.43 127.79  21  < 140>  115.350   0.000
   127 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA         4   42              GT  9:17:20     1401.78 128.80  10  < 146>  122.422   0.000
   128 KIEL HENRYK                     4    3              G   9:09:08     1400.94 129.82   2  < 150>  110.861   5.550
   129 MYRDZIO JERZY                   4   36              G   9:15:27     1400.30 130.83   9  < 148>  119.656   0.000
   130 DOMINIAK ANDRZEJ                4   69                  9:17:36     1397.88 131.85  13  < 131>  122.454   0.000
   131 DOMINIAK ANDRZEJ                4   32              G   9:17:38     1397.35 132.86  14  < 195>  122.454   0.000
   132 DRĄG JACEK                      4   15              GT  9:08:35     1397.19 133.87   8  < 139>  109.796   0.000
   133 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ            4   48              G   9:20:41     1395.85 134.89   8  < 134>  126.580   0.000
   134 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ            4   37              G   9:20:49     1393.80 135.90   9  < 170>  126.580   0.000
   135 KOZŁOWSKI JAN                   4   25              G   9:20:53     1393.55 136.92  30-  3-  3  126.650   5.200
   136 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4   30              G   9:15:48     1392.72 137.93  13  < 144>  119.495   0.000
   137 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   29              G   9:15:54     1391.25 138.95  22  < 138>  119.508   0.000
   138 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   49              G   9:16:00     1389.63 139.96  23  < 152>  119.508   0.000
   139 DRĄG JACEK                      4   16              G   9:09:03     1388.94 140.97   9  < 176>  109.796   0.000
   140 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   13              G   9:13:05     1388.37 141.99  22  < 142>  115.350   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   141 ADAMCZYK MAREK                  4   18              GT  9:22:44     1387.56 143.00   2  < 175>  128.673   4.890
   142 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   20              G   9:13:08     1387.53 144.02  23  < 159>  115.350   0.000
   143 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   46              G   9:21:25     1387.30 145.03  13  < 145>  126.822   0.000
   144 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4    6              GT  9:16:12     1386.25 146.04  14  < 149>  119.495   0.000
   145 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   15              G   9:21:30     1386.03 147.06  14  < 171>  126.822   0.000
   146 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA         4   39              G   9:18:22     1385.39 148.07  11  < 189>  122.422   0.000
   147 SZTYMER MARIUSZ                 4    8              G   9:15:20     1380.45 149.09   6  < 188>  117.798   0.000
   148 MYRDZIO JERZY                   4   27              G   9:16:41     1380.38 150.10  10  < 153>  119.656   0.000
   149 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4    4              GT  9:16:40     1378.79 151.12  15  < 155>  119.495   0.000
   150 KIEL HENRYK                     4   18              G   9:10:31     1376.87 152.13   3  < 157>  110.861   4.440
   151 KOZŁOWSKI JAN                   4   15              G   9:22:01     1376.38 153.14   2  < 174>  126.650   4.390
   152 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   37              G   9:16:52     1375.76 154.16  24  < 154>  119.508   0.000
   153 MYRDZIO JERZY                   4   51                  9:17:05     1374.04 155.17  11  < 167>  119.656   0.000
   154 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   32              G   9:17:01     1373.39 156.19  25  < 158>  119.508   0.000
   155 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4   12              G   9:17:05     1372.19 157.20  16  < 160>  119.495   0.000
   156 STEMPNIEWICZ STANISŁAW          4    9              G   9:22:16     1371.17 158.22   3  < 163>  126.513   4.130
   157 KIEL HENRYK                     4   26              GT  9:10:57     1369.50 159.23   4  < 168>  110.861   4.080
   158 CZARNECKI KRZYSZTOF             4  101                  9:17:17     1369.20 160.24  26  < 164>  119.508   0.000
   159 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   99                  9:14:15     1369.14 161.26  24  < 161>  115.350   0.000
   160 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4   38              G   9:17:19     1368.52 162.27  17  < 162>  119.495   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   161 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   77                  9:14:18     1368.33 163.29  25  < 192>  115.350   0.000
   162 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4   14              G   9:17:20     1368.26 164.30  18  < 169>  119.495   0.000
   163 STEMPNIEWICZ STANISŁAW          4   16              GT  9:22:29     1367.96 165.31   4          126.513   3.780
   164 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   40              GT  9:17:22     1367.89 166.33  27  < 165>  119.508   0.000
   165 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   68                  9:17:23     1367.63 167.34  28  < 166>  119.508   0.000
   166 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   43              G   9:17:24     1367.37 168.36  29  < 173>  119.508   0.000
   167 MYRDZIO JERZY                   4   69                  9:17:31     1367.24 169.37  12  < 181>  119.656   0.000
   168 KIEL HENRYK                     4   43              G   9:11:06     1366.97 170.39   5  < 184>  110.861   3.520
   169 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4   42              G   9:17:26     1366.70 171.40  19          119.495   0.000
   170 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ            4   52                  9:22:41     1365.73 172.41  10          126.580   0.000
   171 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4    6              G   9:22:52     1365.64 173.43  15          126.822   0.000
   172 PROCYSZYN RYSZARD               4    7              G   9:17:17     1363.88 174.44   4  < 194>  119.044   3.320
   173 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   21              G   9:17:39     1363.47 175.46  30  < 177>  119.508   0.000
   174 KOZŁOWSKI JAN                   4   10              G   9:22:54     1363.29 176.47   3          126.650   3.220
   175 ADAMCZYK MAREK                  4   12              G   9:24:26     1362.58 177.48   3          128.673   3.170
   176 DRĄG JACEK                      4    9              GT  9:10:38     1361.67 178.50  10  < 180>  109.796   0.000
   177 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   36              G   9:17:47     1361.40 179.51  31  < 187>  119.508   0.000
   178 BAZYLEWICZ TADEUSZ              4   71                  9:16:33     1360.76 180.53   5  < 179>  117.774   3.020
   179 BAZYLEWICZ TADEUSZ              4   30              G   9:16:36     1359.98 181.54   6          117.774   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   180 DRĄG JACEK                      4   42              G   9:10:47     1359.14 182.56  11  < 183>  109.796   0.000
   181 MYRDZIO JERZY                   4   82                  9:18:04     1358.70 183.57  13  < 182>  119.656   0.000
   182 MYRDZIO JERZY                   4    9              G   9:18:10     1357.16 184.58  14  < 186>  119.656   0.000
   183 DRĄG JACEK                      4   26              G   9:10:57     1356.34 185.60  12  < 185>  109.796   0.000
   184 KIEL HENRYK                     4    2              G   9:11:45     1356.10 186.61   6          110.861   0.000
   185 DRĄG JACEK                      4   23              G   9:10:59     1355.79 187.63  13  < 193>  109.796   0.000
   186 MYRDZIO JERZY                   4   16              GT  9:18:24     1353.58 188.64  15  < 196>  119.656   0.000
   187 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   44              G   9:18:18     1353.43 189.66  32  < 197>  119.508   0.000
   188 SZTYMER MARIUSZ                 4    7              G   9:17:17     1349.61 190.67   7  < 190>  117.798   0.000
   189 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA         4   28              GT  9:20:46     1348.76 191.68  12          122.422   0.000
   190 SZTYMER MARIUSZ                 4   20              GT  9:17:21     1348.58 192.70   8          117.798   0.000
   191 PAWŁOWSKI ANDRZEJ               4    9              GT  9:17:29     1347.62 193.71  15-  1-  1  117.894   2.360
   192 CHMIELNICKI DARIUSZ             4    6              G   9:15:37     1347.28 194.73  26          115.350   0.000
   193 DRĄG JACEK                      4   35              G   9:11:43     1343.62 195.74  14          109.796   0.000
   194 PROCYSZYN RYSZARD               4   64                  9:18:41     1342.35 196.75   5          119.044   2.200
   195 DOMINIAK ANDRZEJ                4    3              G   9:21:17     1341.47 197.77  15          122.454   0.000
   196 MYRDZIO JERZY                   4    3              GT  9:19:20     1339.43 198.78  16          119.656   0.000
   197 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   54                  9:19:16     1338.78 199.80  33  < 197>  119.508   0.000
   197 CZARNECKI KRZYSZTOF             4  113                  9:19:16     1338.78 199.80  34          119.508   0.000
   ------------------------------------------------------------------------------------------- Koniec konkursu - baza 1:5
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   ----------------------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
   199 CZARNECKI KRZYSZTOF             4    8              G   9:19:18     1338.28   0.00  35          119.508   0.000
   200 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   16              G   9:16:12     1338.17   0.00  27          115.350   0.000
   201 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   71                  9:19:20     1337.78   0.00  36          119.508   0.000
   202 CZARNECKI KRZYSZTOF             4  103                  9:19:43     1332.06   0.00  37          119.508   0.000
   203 MYRDZIO JERZY                   4    6              G   9:20:10     1327.05   0.00  17          119.656   0.000
   204 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   10              G   9:25:44     1324.74   0.00  16          126.822   0.000
   205 MARCINIAK ŁUKASZ                4    9              G   9:27:08     1323.85   0.00   2          128.590   0.000
   206 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4   17              G   9:20:19     1323.07   0.00  20          119.495   0.000
   207 PROCYSZYN RYSZARD               4   67                  9:20:00     1322.71   0.00   6          119.044   0.000
   208 SZTYMER MARIUSZ                 4   10              G   9:19:04     1322.58   0.00   9          117.798   0.000
                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !              
                                                ------------------              

            PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD (0356), rok 2015.               
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  2, z dnia 03.05.15 LUCKAU                                   
            Winsko Całość [4]                                                   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Odd|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 CZARNECKI       KRZYSZTOF       4   134    5    32    96.60     
              2 GRUSZCZYŃSKA    MAŁGORZATA      4    43    5    19    96.04     
              3 MYRDZIO         JERZY           4    68    5    19    96.04     
              4 CZYŻOWICZ       ANDRZEJ         4    66    5    19    94.88     
              5 CHMIELNICKI     DARIUSZ         4    87    5    28    93.40     
              6 DOMINIAK        ANDRZEJ         4    49    5    14    90.41     
              7 KIEL            HENRYK          4    28    5     9    89.84     
              8 DRĄG            JACEK           4    40    5    11    89.44     
              9 DZIUBIŃSKI      MIECZYSŁAW      4    59    5    13    87.98     
             10 SZWECHŁOWICZ    MARIUSZ         4    36    5    12    85.69     
             11 PROCYSZYN       RYSZARD         4    69    5     7    69.64     
             12 SZTYMER         MARIUSZ         4    34    5     5    61.32     
             13 BAZYLEWICZ      TADEUSZ         4    58    4     4    57.67     
             14 STEMPNIEWICZ    STANISŁAW       4    22    1     1    17.26     
             15 DŁUGOSZ         ADAM            4    37    1     1    14.26     
             16 SZEWCZYK        MARCIN          4    19    1     1    11.62     
             17 MARCINIAK       ŁUKASZ          4    40    1     1    11.07     
             18 FIL             BOGUSŁAW        4    26    1     1    10.61     
             19 KOZŁOWSKI       JAN             4    35    1     1    10.30     
             20 ADAMCZYK        MAREK           4    21    0     0     0.00     
             21 PAWŁOWSKI       ANDRZEJ         4    18    0     0     0.00     


            PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD (0356), rok 2015.               
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  2, z dnia 03.05.15 LUCKAU                                   
            Punktacja Typowane [1]                                              
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Odd|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 GRUSZCZYŃSKA    MAŁGORZATA      4    43    5    19    91.42     
              2 MYRDZIO         JERZY           4    68    5    19    89.54     
              3 CHMIELNICKI     DARIUSZ         4    87    5    28    84.27     
              4 CZARNECKI       KRZYSZTOF       4   134    5    32    84.16     
              5 SZWECHŁOWICZ    MARIUSZ         4    36    5    12    83.25     
              6 CZYŻOWICZ       ANDRZEJ         4    66    5    19    80.76     
              7 DOMINIAK        ANDRZEJ         4    49    4    14    62.19     
              8 DZIUBIŃSKI      MIECZYSŁAW      4    59    3    13    50.56     
              9 DRĄG            JACEK           4    40    3    11    46.09     
             10 BAZYLEWICZ      TADEUSZ         4    58    3     4    43.20     
             11 KIEL            HENRYK          4    28    2     9    39.49     
             12 SZTYMER         MARIUSZ         4    34    3     5    36.59     
             13 PROCYSZYN       RYSZARD         4    69    2     7    27.46     
             14 FIL             BOGUSŁAW        4    26    1     1    10.61     
             15 KOZŁOWSKI       JAN             4    35    1     1    10.30     
             16 STEMPNIEWICZ    STANISŁAW       4    22    0     1     0.00     
             17 ADAMCZYK        MAREK           4    21    0     0     0.00     
             18 PAWŁOWSKI       ANDRZEJ         4    18    0     0     0.00     
             19 DŁUGOSZ         ADAM            4    37    0     1     0.00     
             20 MARCINIAK       ŁUKASZ          4    40    0     1     0.00     
             21 SZEWCZYK        MARCIN          4    19    0     1     0.00     


           PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD (0356), rok 2015.              
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR  2                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  LUCKAU z dnia 03.05.15                              
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 51:51:41.4 N 13:44:33.7 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  8,00,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  206.290 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   21                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:   989                           
      5.Ilość konkursów.......................:  198                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1187.08                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1043.26                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:10,55,20                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:11,07,06                         
     10.Czas trwania konkursu.................:11 min. 46 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Wszystkie wsadzone liczy się   5 konkursów                               
       Punkty stałe  20.0- gradacja                                             
       EWinsko Całość [4]F                                                    
                                                                                
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Oddzial         | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 4  | Winsko                  |   21   |  989   |  198  |20.02|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |   21   |  989   |  198  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
      Jan Benedykt                                                              
                                                                                
       ----------------                                  ------------------     




                                                                               
                                PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD (0356), rok 2015.
                                                      -   1 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr  2.           
                                          z lotu LUCKAU, w dniu 03.05.15        
  +---+------------------------------+--+--------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Od|    NUMER OBRĄCZKI  | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |   PUNKTY    |
  |   |                              |  |       RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |             |
  +---+------------------------------+--+--------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+
     1 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA         4   61                 10:55:20     1187.08   1.01  43- 19-  5  208.134  20.000
     2 KIEL HENRYK                     4   33              G  10:45:24     1185.83   2.02  28-  9-  5  196.136  19.950
     3 CZARNECKI KRZYSZTOF             4  131                 10:55:10     1170.20   3.03 134- 32-  5  204.980  19.900
     4 MYRDZIO JERZY                   4   11              G  10:55:24     1167.00   4.04  68- 19-  5  204.691  19.850
     5 DOMINIAK ANDRZEJ                4   22              G  10:58:37     1165.45   5.06  49- 14-  5  208.169  19.800
     6 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA         4   12              G  10:59:01     1162.65   6.07   2  <  23>  208.134  19.750
     7 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   38              G  11:02:41     1161.29   7.08  66- 19-  5  212.149  19.700
     8 MYRDZIO JERZY                   4    8              G  10:56:26     1160.16   8.09   2  <  15>  204.691  19.640
     9 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   41              G  11:02:53     1160.02   9.10   2  <  12>  212.149  19.590
    10 KIEL HENRYK                     4   36              G  10:49:19     1158.40  10.11   2  <  52>  196.136  19.540
    11 DOMINIAK ANDRZEJ                4   34              G  10:59:52     1157.35  11.12   2  <  37>  208.169  19.490
    12 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   62                 11:03:34     1155.71  12.13   3  <  32>  212.149  19.440
    13 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   31              G  10:57:30     1154.82  13.14   2  <  14>  204.980  19.390
    14 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   50              G  10:57:51     1152.54  14.16   3  <  17>  204.980  19.340
    15 MYRDZIO JERZY                   4   28              G  10:57:59     1150.06  15.17   3  <  26>  204.691  19.290
    16 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   38              G  10:54:43     1148.67  16.18  87- 28-  5  200.691  19.240
    17 CZARNECKI KRZYSZTOF             4  133                 10:58:33     1148.03  17.19   4  <  25>  204.980  19.190
    18 DRĄG JACEK                      4   32              G  10:50:44     1143.27  18.20  40- 11-  5  195.194  19.140
    19 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ            4   43              G  11:05:58     1141.22  19.21  36- 12-  5  212.229  19.090
    20 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4   38              G  10:59:23     1140.30  20.22  59- 13-  5  204.551  19.040
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    21 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ            4   34              G  11:06:12     1139.79  21.23   2  <  54>  212.229  18.980
    22 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   75                 10:56:05     1139.75  22.24   2  <  28>  200.691  18.930
    23 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA         4   24              G  11:03:29     1134.35  23.26   3  <  24>  208.134  18.880
    24 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA         4   64                 11:03:36     1133.63  24.27   4  <  29>  208.134  18.830
    25 CZARNECKI KRZYSZTOF             4  136                 11:01:03     1132.17  25.28   5  <  27>  204.980  18.780
    26 MYRDZIO JERZY                   4   71                 11:00:57     1131.20  26.29   4  <  30>  204.691  18.730
    27 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   96                 11:01:13     1131.13  27.30   6  <  36>  204.980   0.000
    28 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   99                 10:57:27     1130.97  28.31   3  <  31>  200.691  18.630
    29 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA         4   15              G  11:04:03     1130.86  29.32   5  <  34>  208.134  18.580
    30 MYRDZIO JERZY                   4   42              G  11:01:16     1129.23  30.33   5  <  45>  204.691  18.530
    31 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   68                 10:57:45     1129.06  31.34   4  <  38>  200.691  18.480
    32 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   24              G  11:07:58     1128.65  32.36   4  <  46>  212.149  18.430
    33 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4   54                 11:01:18     1128.25  33.37   2  <  58>  204.551  18.380
    34 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA         4   41              G  11:04:34     1127.69  34.38   6  <  35>  208.134   0.000
    35 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA         4   11              G  11:04:37     1127.38  35.39   7  <  51>  208.134   0.000
    36 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   12              G  11:02:03     1125.95  36.40   7  <  47>  204.980   0.000
    37 DOMINIAK ANDRZEJ                4   24              G  11:05:17     1123.52  37.41   3  <  56>  208.169  18.170
    38 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   13              G  10:59:05     1120.66  38.42   5  <  41>  200.691  18.120
    39 DRĄG JACEK                      4   15              G  10:54:12     1120.52  39.43   2  <  39>  195.194  18.070
    39 DRĄG JACEK                      4   36              G  10:54:12     1120.52  39.43   3  <  42>  195.194  18.070
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    41 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   31              G  10:59:13     1119.82  41.46   6  <  43>  200.691   0.000
    42 DRĄG JACEK                      4   40              G  10:54:22     1119.45  42.47   4  <  75>  195.194  17.920
    43 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   57                 10:59:17     1119.41  43.48   7  <  44>  200.691   0.000
    44 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   33              G  10:59:19     1119.20  44.49   8  <  57>  200.691   0.000
    45 MYRDZIO JERZY                   4    7              G  11:03:14     1117.11  45.50   6  <  79>  204.691   0.000
    46 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   36              G  11:09:56     1116.97  46.51   5  <  61>  212.149  17.720
    47 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   17              G  11:03:57     1114.33  47.52   8  <  48>  204.980   0.000
    48 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   92                 11:04:00     1114.02  48.53   9  <  49>  204.980   0.000
    49 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   82                 11:04:04     1113.62  49.54  10  <  50>  204.980   0.000
    50 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   45              G  11:04:16     1112.41  50.56  11  <  74>  204.980   0.000
    51 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA         4   17              G  11:07:42     1108.87  51.57   8  <  53>  208.134   0.000
    52 KIEL HENRYK                     4   34              G  10:56:58     1108.32  52.58   3  <  65>  196.136  17.410
    53 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA         4   62                 11:07:48     1108.28  53.59   9  <  59>  208.134   0.000
    54 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ            4   47              G  11:11:41     1107.19  54.60   3  <  82>  212.229  17.310
    55 STEMPNIEWICZ STANISŁAW          4   25              G  11:11:37     1107.18  55.61  22-  1-  1  212.155  17.260
    56 DOMINIAK ANDRZEJ                4   23              G  11:08:06     1106.69  56.62   4  <  85>  208.169  17.210
    57 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   83                 11:01:46     1104.11  57.63   9  <  62>  200.691   0.000
    58 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4    8              G  11:05:17     1103.99  58.65   3  <  63>  204.551  17.110
    59 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA         4   20              G  11:08:52     1102.02  59.66  10  <  60>  208.134   0.000
    60 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA         4   13              G  11:08:56     1101.63  60.67  11  <  64>  208.134   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    61 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   14              G  11:12:55     1099.69  61.68   6  <  84>  212.149   0.000
    62 CHMIELNICKI DARIUSZ             4    1              G  11:02:30     1099.68  62.69  10  <  66>  200.691   0.000
    63 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4    9              G  11:06:06     1099.15  63.70   4  <  68>  204.551  16.850
    64 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA         4   23              G  11:09:33     1098.04  64.71  12  <  88>  208.134   0.000
    65 KIEL HENRYK                     4   13              G  10:58:48     1096.96  65.72   4  <  76>  196.136  16.750
    66 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   20              G  11:03:00     1096.67  66.73  11  <  67>  200.691   0.000
    67 CHMIELNICKI DARIUSZ             4    8              G  11:03:03     1096.37  67.75  12  <  69>  200.691   0.000
    68 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4    6              G  11:06:53     1094.54  68.76   5  <  78>  204.551  16.600
    69 CHMIELNICKI DARIUSZ             4  100                 11:03:33     1093.39  69.77  13  <  72>  200.691   0.000
    70 PROCYSZYN RYSZARD               4   16              G  11:07:00     1093.17  70.78  69-  7-  5  204.423  16.500
    71 BAZYLEWICZ TADEUSZ              4   72                 11:05:49     1093.10  71.79  58-  4-  4  203.117  16.450
    72 CHMIELNICKI DARIUSZ             4    2              G  11:03:38     1092.89  72.80  14  <  73>  200.691   0.000
    73 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   44              G  11:04:03     1090.42  73.81  15  <  80>  200.691   0.000
    74 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   68                 11:08:03     1090.03  74.82  12  <  90>  204.980   0.000
    75 DRĄG JACEK                      4   12              G  10:59:09     1089.56  75.83   5  <  92>  195.194  16.240
    76 KIEL HENRYK                     4   27              G  11:00:07     1088.94  76.85   5  < 117>  196.136  16.190
    77 PROCYSZYN RYSZARD               4   30              G  11:08:00     1087.36  77.86   2  < 143>  204.423  16.140
    78 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4   10              G  11:08:16     1086.50  78.87   6  < 106>  204.551   0.000
    79 MYRDZIO JERZY                   4   82                 11:08:24     1086.47  79.88   7  <  80>  204.691   0.000
    80 CHMIELNICKI DARIUSZ             4    6              G  11:04:45     1086.28  80.89  16  <  83>  200.691   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    80 MYRDZIO JERZY                   4    5              G  11:08:26     1086.28  80.89   8  <  89>  204.691   0.000
    82 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ            4   39              G  11:15:37     1084.92  82.91   4  < 111>  212.229  15.890
    83 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   56                 11:05:00     1084.82  83.92  17  <  97>  200.691   0.000
    84 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   26              G  11:15:42     1084.05  84.93   7  <  87>  212.149   0.000
    85 DOMINIAK ANDRZEJ                4   31              G  11:12:13     1082.99  85.95   5  <  86>  208.169  15.740
    86 DOMINIAK ANDRZEJ                4   20              G  11:12:14     1082.90  86.96   6  < 119>  208.169   0.000
    87 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   46              G  11:15:56     1082.76  87.97   8  <  99>  212.149   0.000
    88 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA         4   25              G  11:12:17     1082.43  88.98  13  < 102>  208.134   0.000
    89 MYRDZIO JERZY                   4   43              G  11:09:13     1081.78  89.99   9  <  91>  204.691   0.000
    90 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   10              G  11:09:30     1081.69  91.00  13  <  92>  204.980   0.000
    91 MYRDZIO JERZY                   4   69                 11:09:18     1081.31  92.01  10  < 120>  204.691   0.000
    92 CZARNECKI KRZYSZTOF             4  117                 11:09:35     1081.21  93.02  14  <  94>  204.980   0.000
    92 DRĄG JACEK                      4   38              G  11:00:32     1081.21  93.02   6  < 116>  195.194   0.000
    94 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   36              G  11:09:38     1080.93  95.05  15  <  95>  204.980   0.000
    95 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   78                 11:09:42     1080.55  96.06  16  < 100>  204.980   0.000
    96 BAZYLEWICZ TADEUSZ              4   71                 11:08:18     1078.69  97.07   2  < 110>  203.117  15.180
    97 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   23              G  11:06:06     1078.40  98.08  18  <  98>  200.691   0.000
    98 CHMIELNICKI DARIUSZ             4    4              G  11:06:09     1078.11  99.09  19  < 101>  200.691   0.000
    99 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4    6              G  11:16:52     1077.63 100.10   9  < 104>  212.149   0.000
   100 CZARNECKI KRZYSZTOF             4  144                 11:10:18     1077.14 101.11  17  < 107>  204.980   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   101 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   49              G  11:06:24     1076.67 102.12  20  < 103>  200.691   0.000
   102 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA         4    3              G  11:13:19     1076.65 103.13  14  < 128>  208.134   0.000
   103 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   59                 11:06:38     1075.32 104.15  21  < 115>  200.691   0.000
   104 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   12              G  11:17:20     1075.08 105.16  10  < 105>  212.149   0.000
   105 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4    2              G  11:17:22     1074.90 106.17  11  < 109>  212.149   0.000
   106 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4   49              G  11:10:19     1074.79 107.18   7  < 108>  204.551   0.000
   107 CZARNECKI KRZYSZTOF             4  116                 11:10:44     1074.69 108.19  18  < 123>  204.980   0.000
   108 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4   56                 11:10:22     1074.51 109.20   8  < 127>  204.551   0.000
   109 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   90                 11:17:29     1074.26 110.21  12  < 156>  212.149   0.000
   110 BAZYLEWICZ TADEUSZ              4   78                 11:09:08     1073.94 111.22   3  < 167>  203.117  14.470
   111 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ            4   37              G  11:17:46     1073.13 112.23   5  < 113>  212.229  14.420
   112 SZTYMER MARIUSZ                 4   29              G  11:09:37     1072.84 113.25  34-  5-  5  203.428  14.370
   113 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ            4   24              G  11:17:57     1072.13 114.26   6  < 130>  212.229   0.000
   114 DŁUGOSZ ADAM                    4    8              G  11:13:25     1071.42 115.27  37-  1-  1  207.231  14.260
   115 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   15              G  11:07:27     1070.64 116.28  22  < 118>  200.691   0.000
   116 DRĄG JACEK                      4    1              G  11:02:23     1070.24 117.29   7  < 122>  195.194   0.000
   117 KIEL HENRYK                     4    1              G  11:03:16     1070.22 118.30   6  < 137>  196.136   0.000
   118 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   11              G  11:07:34     1069.97 119.31  23  < 146>  200.691   0.000
   119 DOMINIAK ANDRZEJ                4   17              G  11:14:41     1069.27 120.32   7  < 121>  208.169   0.000
   120 MYRDZIO JERZY                   4   61                 11:11:26     1069.26 121.33  11  < 136>  204.691   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   121 DOMINIAK ANDRZEJ                4    1              G  11:14:45     1068.90 122.35   8  < 125>  208.169   0.000
   122 DRĄG JACEK                      4   22              G  11:02:39     1068.68 123.36   8  < 145>  195.194   0.000
   123 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   29              G  11:11:58     1067.79 124.37  19  < 124>  204.980   0.000
   124 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   16              G  11:12:06     1067.05 125.38  20  < 126>  204.980   0.000
   125 DOMINIAK ANDRZEJ                4   56                 11:15:11     1066.53 126.39   9  < 140>  208.169   0.000
   126 CZARNECKI KRZYSZTOF             4  125                 11:12:19     1065.85 127.40  21  < 129>  204.980   0.000
   127 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4   59                 11:12:01     1065.28 128.41   9  < 149>  204.551   0.000
   128 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA         4   32              G  11:15:37     1063.99 129.42  15  < 131>  208.134   0.000
   129 CZARNECKI KRZYSZTOF             4  110                 11:12:41     1063.82 130.43  22  < 133>  204.980   0.000
   130 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ            4   36              G  11:19:30     1063.81 131.45   7  < 131>  212.229   0.000
   131 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA         4    5              G  11:15:41     1063.63 132.46  16  < 144>  208.134   0.000
   131 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ            4   42              G  11:19:32     1063.63 132.46   8  < 142>  212.229   0.000
   133 CZARNECKI KRZYSZTOF             4  138                 11:12:44     1063.54 134.48  23  < 134>  204.980   0.000
   134 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   48              G  11:12:46     1063.36 135.49  24  < 135>  204.980   0.000
   135 CZARNECKI KRZYSZTOF             4  127                 11:12:48     1063.17 136.50  25  < 153>  204.980   0.000
   136 MYRDZIO JERZY                   4   20              G  11:12:36     1062.78 137.51  12  < 138>  204.691   0.000
   137 KIEL HENRYK                     4   32              G  11:04:37     1062.40 138.52   7  < 148>  196.136   0.000
   138 MYRDZIO JERZY                   4    3              G  11:12:55     1061.03 139.53  13  < 141>  204.691   0.000
   139 SZTYMER MARIUSZ                 4   30              G  11:11:45     1060.90 140.55   2  < 157>  203.428  12.990
   140 DOMINIAK ANDRZEJ                4   61                 11:16:14     1060.82 141.56  10  < 147>  208.169   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   141 MYRDZIO JERZY                   4   38              G  11:13:00     1060.58 142.57  14  < 162>  204.691   0.000
   142 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ            4   32              G  11:20:10     1060.26 143.58   9  < 175>  212.229   0.000
   143 PROCYSZYN RYSZARD               4   41              G  11:12:50     1060.10 144.59   3  < 154>  204.423  12.790
   144 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA         4   22              G  11:16:22     1059.93 145.60  17  < 160>  208.134   0.000
   145 DRĄG JACEK                      4   26              G  11:04:10     1059.88 146.61   9  < 155>  195.194   0.000
   146 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   24              G  11:09:27     1059.34 147.62  24  < 158>  200.691   0.000
   147 DOMINIAK ANDRZEJ                4   19              G  11:16:35     1058.94 148.63  11  < 152>  208.169   0.000
   148 KIEL HENRYK                     4   22              G  11:05:16     1058.67 149.65   8  < 163>  196.136   0.000
   149 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4   45              G  11:13:13     1058.66 150.66  10  < 150>  204.551   0.000
   150 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4   42              G  11:13:16     1058.39 151.67  11  < 151>  204.551   0.000
   151 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4   33              G  11:13:19     1058.11 152.68  12  < 188>  204.551   0.000
   152 DOMINIAK ANDRZEJ                4   35              G  11:16:45     1058.04 153.69  12  < 170>  208.169   0.000
   153 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   18              G  11:13:45     1057.96 154.70  26  < 164>  204.980   0.000
   154 PROCYSZYN RYSZARD               4   40              G  11:13:20     1057.36 155.71   4  < 159>  204.423  12.230
   155 DRĄG JACEK                      4   16              G  11:04:37     1057.29 156.72  10  < 198>  195.194   0.000
   156 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   10              G  11:20:43     1056.96 157.74  13  < 181>  212.149   0.000
   157 SZTYMER MARIUSZ                 4    7              G  11:12:28     1056.95 158.75   3  < 168>  203.428  12.080
   158 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   10              G  11:09:55     1056.73 159.76  25  < 161>  200.691   0.000
   159 PROCYSZYN RYSZARD               4   63                 11:13:29     1056.54 160.77   5  < 179>  204.423  11.980
   160 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA         4   37              G  11:17:00     1056.52 161.78  18  < 174>  208.134   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   161 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   53                 11:10:01     1056.18 162.79  26  < 171>  200.691   0.000
   162 MYRDZIO JERZY                   4   44              G  11:13:50     1056.02 163.80  15  < 165>  204.691   0.000
   163 KIEL HENRYK                     4   15              G  11:05:47     1055.73 164.81   9          196.136   0.000
   164 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   90                 11:14:14     1055.33 165.82  27  < 173>  204.980   0.000
   165 MYRDZIO JERZY                   4   73                 11:13:59     1055.20 166.84  16  < 169>  204.691   0.000
   166 SZEWCZYK MARCIN                 4   33              G  11:09:58     1055.14 167.85  19-  1-  1  200.441  11.620
   167 BAZYLEWICZ TADEUSZ              4   73                 11:12:45     1053.79 168.86   4          203.117  11.570
   168 SZTYMER MARIUSZ                 4   36              G  11:13:07     1053.39 169.87   4  < 191>  203.428  11.520
   169 MYRDZIO JERZY                   4   14              G  11:14:26     1052.76 170.88  17  < 194>  204.691   0.000
   170 DOMINIAK ANDRZEJ                4   69                 11:17:48     1052.42 171.89  13  < 190>  208.169   0.000
   171 CHMIELNICKI DARIUSZ             4    3              G  11:10:46     1052.02 172.90  27  < 172>  200.691   0.000
   172 CHMIELNICKI DARIUSZ             4    7              G  11:10:49     1051.75 173.91  28          200.691   0.000
   173 CZARNECKI KRZYSZTOF             4  105                 11:14:54     1051.72 174.92  28  < 178>  204.980   0.000
   174 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA         4    7              G  11:17:54     1051.71 175.94  19          208.134   0.000
   175 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ            4   11              G  11:21:51     1051.42 176.95  10  < 176>  212.229   0.000
   176 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ            4   52                 11:21:56     1050.99 177.96  11  < 180>  212.229   0.000
   177 MARCINIAK ŁUKASZ                4   11              G  11:23:06     1050.65 178.97  40-  1-  1  213.386  11.070
   178 CZARNECKI KRZYSZTOF             4    6              G  11:15:07     1050.55 179.98  29  < 184>  204.980   0.000
   179 PROCYSZYN RYSZARD               4   60                 11:14:37     1050.39 180.99   6  < 185>  204.423   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   180 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ            4   44              G  11:22:03     1050.38 182.00  12          212.229   0.000
   181 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   32              G  11:22:00     1050.24 183.01  14  < 182>  212.149   0.000
   182 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   35              G  11:22:02     1050.07 184.02  15  < 183>  212.149   0.000
   183 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   42              G  11:22:04     1049.90 185.04  16  < 189>  212.149   0.000
   184 CZARNECKI KRZYSZTOF             4    5              G  11:15:22     1049.21 186.05  30  < 187>  204.980   0.000
   185 PROCYSZYN RYSZARD               4   58                 11:15:03     1048.05 187.06   7          204.423   0.000
   186 FIL BOGUSŁAW                    4   29              G  11:22:35     1047.63 188.07  26-  1-  1  212.232  10.610
   187 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   54                 11:15:42     1047.42 189.08  31  < 193>  204.980   0.000
   188 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4   53                 11:15:19     1047.28 190.09  13          204.551   0.000
   189 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4    8              G  11:22:35     1047.22 191.10  17  < 195>  212.149   0.000
   190 DOMINIAK ANDRZEJ                4    5              G  11:18:54     1046.60 192.11  14          208.169   0.000
   191 SZTYMER MARIUSZ                 4   12              G  11:14:26     1046.26 193.12   5          203.428  10.360
   192 KOZŁOWSKI JAN                   4   25              G  11:22:34     1046.18 194.14  35-  1-  1  211.921  10.300
   193 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   72                 11:16:18     1044.22 195.15  32          204.980   0.000
   194 MYRDZIO JERZY                   4   74                 11:16:03     1044.08 196.16  18  < 196>  204.691   0.000
   195 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   54                 11:23:14     1043.87 197.17  18  < 197>  212.149   0.000
   196 MYRDZIO JERZY                   4   35              G  11:16:10     1043.45 198.18  19          204.691   0.000
   197 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   29              G  11:23:19     1043.44 199.19  19          212.149   0.000
   198 DRĄG JACEK                      4    7              G  11:07:06     1043.26 200.20  11          195.194   0.000
   ------------------------------------------------------------------------------------------- Koniec konkursu - baza 1:5
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   ----------------------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
   199 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ            4   50              G  11:23:26     1043.24   0.00  13          212.229   0.000
   200 MYRDZIO JERZY                   4   56                 11:16:15     1043.01   0.00  20          204.691   0.000
   201 DRĄG JACEK                      4   45              G  11:07:11     1042.80   0.00  12          195.194   0.000
   202 KIEL HENRYK                     4    2              G  11:08:08     1042.54   0.00  10          196.136   0.000
   203 KIEL HENRYK                     4   19              G  11:08:13     1042.08   0.00  11          196.136   0.000
   204 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   32              G  11:12:39     1041.74   0.00  29          200.691   0.000
   205 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4   30              G  11:16:26     1041.33   0.00  14          204.551   0.000
   206 MYRDZIO JERZY                   4   45              G  11:16:34     1041.33   0.00  21          204.691   0.000
   207 CZARNECKI KRZYSZTOF             4  135                 11:16:51     1041.30   0.00  33          204.980   0.000
   208 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   62                 11:17:10     1039.63   0.00  34          204.980   0.000
                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !              
                                                ------------------                  

            PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD (0356), rok 2015.               
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  3, z dnia 10.05.15 BURG-1                                   
            Winsko Całość [ 4]                                                  
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Odd|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 CZARNECKI       KRZYSZTOF       4   117    5    27   147.33     
              2 KIEL            HENRYK          4    22    5     5   145.28     
              3 DZIUBIŃSKI      MIECZYSŁAW      4    60    5    10   144.29     
              4 SZWECHŁOWICZ    MARIUSZ         4    36    5    10   141.92     
              5 GRUSZCZYŃSKA    MAŁGORZATA      4    50    5    14   141.00     
              6 MYRDZIO         JERZY           4    68    5    15   140.40     
              7 CZYŻOWICZ       ANDRZEJ         4    63    5    23   140.29     
              8 CHMIELNICKI     DARIUSZ         4    85    5    26   139.65     
              9 DOMINIAK        ANDRZEJ         4    45    5    19   139.49     
             10 BAZYLEWICZ      TADEUSZ         4    47    5     9   130.28     
             11 KOZŁOWSKI       JAN             4    28    5     5   120.12     
             12 SZTYMER         MARIUSZ         4    26    3     3    69.36     
             13 PROCYSZYN       RYSZARD         4    59    3     3    66.22     
             14 ADAMCZYK        MAREK           4    18    1     1    25.58     
             15 STEMPNIEWICZ    STANISŁAW       4    22    1     1    23.43     
             16 FIL             BOGUSŁAW        4    21    1     1    23.14     
             17 SZEWCZYK        MARCIN          4    20    1     1    22.09     
             18 PAWŁOWSKI       ANDRZEJ         4    16    0     0     0.00     
             19 DŁUGOSZ         ADAM            4    28    0     0     0.00     
             20 MARCINIAK       ŁUKASZ          4    31    0     0     0.00     



            PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD (0356), rok 2015.               
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  3, z dnia 10.05.15 BURG-1                                   
            Punktacja Typowane [ 1]                                             
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Odd|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 CZYŻOWICZ       ANDRZEJ         4    63    5    23   133.14     
              2 CZARNECKI       KRZYSZTOF       4   117    5    27   125.06     
              3 CHMIELNICKI     DARIUSZ         4    85    5    26   121.05     
              4 MYRDZIO         JERZY           4    68    4    15   104.70     
              5 GRUSZCZYŃSKA    MAŁGORZATA      4    50    4    14   104.66     
              6 DOMINIAK        ANDRZEJ         4    45    4    19   102.45     
              7 SZWECHŁOWICZ    MARIUSZ         4    36    3    10    81.52     
              8 KOZŁOWSKI       JAN             4    28    3     5    78.55     
              9 SZTYMER         MARIUSZ         4    26    3     3    69.36     
             10 DZIUBIŃSKI      MIECZYSŁAW      4    60    2    10    59.18     
             11 ADAMCZYK        MAREK           4    18    1     1    25.58     
             12 BAZYLEWICZ      TADEUSZ         4    47    1     9    24.30     
             13 FIL             BOGUSŁAW        4    21    1     1    23.14     
             14 PROCYSZYN       RYSZARD         4    59    1     3    20.12     
             15 KIEL            HENRYK          4    22    0     5     0.00     
             16 STEMPNIEWICZ    STANISŁAW       4    22    0     1     0.00     
             17 PAWŁOWSKI       ANDRZEJ         4    16    0     0     0.00     
             18 DŁUGOSZ         ADAM            4    28    0     0     0.00     
             19 MARCINIAK       ŁUKASZ          4    31    0     0     0.00     
             20 SZEWCZYK        MARCIN          4    20    0     1     0.00     



        PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD (0356), rok 2015.              
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR  3                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  BURG-1 z dnia 10.05.15                              
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 52:11:17.1 N 11:54:44.9 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........: 10,45,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  337.220 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   20                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:   862                           
      5.Ilość konkursów.......................:  173                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1942.59                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1748.21                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:13,33,06                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:14,01,46                         
     10.Czas trwania konkursu.................:28 min. 40 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Wszystkie wsadzone liczy się   5 konkursów                               
       Punkty stałe  30.0- gradacja                                             
       EWinsko Całość [ 4]F                                                   
                                                                                
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Oddzial         | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 4  | Winsko                  |   20   |  862   |  173  |20.07|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |   20   |  862   |  173  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
      Jan Benedykt                                                              
                                                                                
       ----------------                                  ------------------     



                                                                               
                                PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD (0356), rok 2015.
                                                      -   1 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr  3.           
                                          z lotu BURG-1, w dniu 10.05.15        
  +---+------------------------------+--+--------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Od|    NUMER OBRĄCZKI  | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |   PUNKTY    |
  |   |                              |  |       RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |             |
  +---+------------------------------+--+--------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+
     1 KIEL HENRYK                     4   33              G  13:33:06     1942.59   1.16  22-  5-  5  326.550  30.000
     2 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4   10              G  13:38:08     1935.30   2.32  60- 12-  5  335.065  29.940
     3 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4   29              G  13:39:21     1921.80   3.48   2  <  10>  335.065  29.880
     4 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ            4   47              G  13:44:48     1904.39   4.64  36- 10-  5  342.410  29.830
     5 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   18              G  13:41:11     1903.08   5.80 117- 27-  5  335.291  29.770
     6 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   68                 13:39:12     1900.55   6.96  85- 24-  5  331.075  29.710
     7 MYRDZIO JERZY                   4   43              G  13:41:26     1899.94   8.12  68- 16-  5  335.212  29.650
     8 KIEL HENRYK                     4   18              G  13:37:13     1896.16   9.28   2  <  17>  326.550  29.590
     9 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ            4   36              G  13:45:45     1894.39  10.44   2  <  27>  342.410  29.530
    10 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4   21              G  13:42:23     1888.93  11.60   3  <  28>  335.065  29.480
    11 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   74                 13:42:51     1885.25  12.76   2  <  12>  335.291  29.420
    12 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   24              G  13:42:52     1885.07  13.92   3  <  13>  335.291  29.360
    13 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   27              G  13:42:55     1884.54  15.08   4  <  15>  335.291  29.300
    14 KOZŁOWSKI JAN                   4   25              G  13:46:46     1883.45  16.24  28-  5-  5  342.348  29.240
    15 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   72                 13:43:21     1879.96  17.40   5  <  16>  335.291  29.190
    16 CZARNECKI KRZYSZTOF             4  136                 13:43:49     1875.05  18.56   6  <  19>  335.291   0.000
    17 KIEL HENRYK                     4   36              G  13:39:12     1874.57  19.72   3  <  30>  326.550  29.070
    18 DOMINIAK ANDRZEJ                4    9              G  13:45:47     1871.24  20.88  45- 18-  5  338.289  29.010
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    19 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   96                 13:44:16     1870.35  22.04   7  <  21>  335.291   0.000
    20 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA         4   55                 13:46:00     1868.82  23.20  50- 14-  5  338.257  28.900
    21 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   26              G  13:44:50     1864.45  24.36   8  <  29>  335.291   0.000
    22 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   69                 13:49:10     1859.99  25.52  63- 23-  5  342.548  28.780
    23 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   30              G  13:49:11     1859.82  26.68   2  <  36>  342.548  28.720
    24 BAZYLEWICZ TADEUSZ              4   26              G  13:44:27     1858.47  27.84  47-  9-  5  333.502  28.660
    25 MYRDZIO JERZY                   4   29              G  13:45:38     1855.76  29.00   2  <  33>  335.212  28.600
    26 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA         4   22              G  13:47:19     1855.33  30.16   2  <  49>  338.257  28.550
    27 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ            4   52                 13:49:38     1854.54  31.32   3  <  60>  342.410  28.490
    28 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4   44              G  13:45:44     1853.92  32.48   4  <  40>  335.065  28.430
    29 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   80                 13:45:52     1853.80  33.64   9  <  35>  335.291   0.000
    30 KIEL HENRYK                     4   26              G  13:41:22     1851.54  34.80   4  <  31>  326.550  28.310
    31 KIEL HENRYK                     4   32              G  13:41:39     1848.57  35.96   5          326.550  28.260
    32 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   36              G  13:44:24     1845.46  37.12   2  <  45>  331.075  28.200
    33 MYRDZIO JERZY                   4   49              G  13:46:44     1844.53  38.28   3  <  34>  335.212  28.140
    34 MYRDZIO JERZY                   4    3              G  13:46:45     1844.36  39.44   4  <  38>  335.212  28.080
    35 CZARNECKI KRZYSZTOF             4  138                 13:46:50     1843.95  40.60  10  <  57>  335.291   0.000
    36 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   64                 13:50:58     1841.99  41.76   3  <  39>  342.548  27.970
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    37 DOMINIAK ANDRZEJ                4   35              G  13:48:44     1841.20  42.92   2  <  41>  338.289  27.910
    38 MYRDZIO JERZY                   4   31              G  13:47:05     1840.98  44.08   5  <  43>  335.212  27.850
    39 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   14              G  13:51:14     1839.35  45.24   4  <  42>  342.548  27.790
    40 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4   14              G  13:47:12     1839.00  46.40   5  <  71>  335.065  27.730
    41 DOMINIAK ANDRZEJ                4   23              G  13:49:01     1838.36  47.56   3  <  48>  338.289  27.670
    42 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   24              G  13:51:21     1838.20  48.72   5  <  44>  342.548  27.620
    43 MYRDZIO JERZY                   4   61                 13:47:22     1838.12  49.88   6  <  74>  335.212   0.000
    44 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   59                 13:51:45     1834.26  51.04   6  <  46>  342.548   0.000
    45 CHMIELNICKI DARIUSZ             4    3              G  13:45:31     1834.04  52.20   3  <  47>  331.075  27.440
    46 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   41              G  13:51:52     1833.11  53.36   7  <  63>  342.548   0.000
    47 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   40              G  13:45:37     1833.03  54.52   4  <  50>  331.075  27.330
    48 DOMINIAK ANDRZEJ                4   20              G  13:49:35     1832.72  55.68   4  <  85>  338.289  27.270
    49 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA         4   30              G  13:49:35     1832.54  56.84   3  <  54>  338.257  27.210
    50 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   75                 13:45:40     1832.52  58.00   5  <  51>  331.075  27.150
    51 CHMIELNICKI DARIUSZ             4  100                 13:46:06     1828.13  59.16   6  <  52>  331.075   0.000
    52 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   18              G  13:46:09     1827.63  60.32   7  <  52>  331.075   0.000
    52 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   31              G  13:46:09     1827.63  60.32   8  <  77>  331.075   0.000
    54 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA         4   11              G  13:50:13     1826.28  62.65   4  <  54>  338.257  26.920
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    54 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA         4    9              G  13:50:13     1826.28  62.65   5  <  59>  338.257  26.920
    56 BAZYLEWICZ TADEUSZ              4   27              G  13:47:38     1826.07  64.97   2  <  73>  333.502  26.800
    57 CZARNECKI KRZYSZTOF             4    7              G  13:48:37     1826.04  66.13  11  <  68>  335.291   0.000
    58 KOZŁOWSKI JAN                   4   15              G  13:52:36     1824.88  67.29   2  < 112>  342.348  26.690
    59 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA         4   62                 13:50:26     1824.14  68.45   6  <  62>  338.257   0.000
    60 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ            4   20              G  13:52:49     1823.11  69.61   4  <  61>  342.410  26.570
    61 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ            4    8              G  13:52:50     1822.95  70.77   5  <  67>  342.410  26.510
    62 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA         4   29              G  13:50:44     1821.20  71.93   7  <  66>  338.257   0.000
    63 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   36              G  13:53:08     1820.77  73.09   8  <  64>  342.548   0.000
    64 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   54                 13:53:10     1820.45  74.25   9  <  69>  342.548   0.000
    65 ADAMCZYK MAREK                  4    6              G  13:54:06     1820.12  75.41  18-  2-  2  344.184  26.280
    66 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA         4   24              G  13:50:57     1819.08  76.57   8  <  84>  338.257   0.000
    67 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ            4   55                 13:53:16     1818.75  77.73   6  <  76>  342.410   0.000
    68 CZARNECKI KRZYSZTOF             4  134                 13:49:29     1817.46  78.89  12  <  93>  335.291   0.000
    69 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   18              G  13:53:30     1817.23  80.05  10  <  70>  342.548   0.000
    70 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   11              G  13:53:43     1815.14  81.21  11  <  87>  342.548   0.000
    71 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4   33              G  13:49:40     1814.43  82.37   6  <  72>  335.065   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    72 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4   30              G  13:49:46     1813.45  83.53   7  < 102>  335.065   0.000
    73 BAZYLEWICZ TADEUSZ              4  101                 13:48:55     1813.33  84.69   3  <  88>  333.502  25.810
    74 MYRDZIO JERZY                   4   18              G  13:50:09     1810.49  85.85   7  <  75>  335.212   0.000
    75 MYRDZIO JERZY                   4   57                 13:50:14     1809.68  87.01   8  <  86>  335.212   0.000
    76 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ            4   30              G  13:54:17     1808.98  88.17   7  <  77>  342.410   0.000
    77 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   11              G  13:48:03     1808.66  89.33   9  <  79>  331.075   0.000
    77 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ            4   28              G  13:54:19     1808.66  89.33   8  < 103>  342.410   0.000
    79 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   38              G  13:48:05     1808.33  91.65  10  <  80>  331.075   0.000
    80 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   10              G  13:48:06     1808.17  92.81  11  <  81>  331.075   0.000
    81 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   47              G  13:48:15     1806.69  93.97  12  <  82>  331.075   0.000
    82 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   85                 13:48:21     1805.70  95.13  13  <  91>  331.075   0.000
    83 SZTYMER MARIUSZ                 4   26              G  13:49:52     1804.67  96.29  26-  2-  2  333.624  25.230
    84 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA         4   13              G  13:52:39     1802.60  97.45   9  < 135>  338.257   0.000
    85 DOMINIAK ANDRZEJ                4   37              G  13:52:43     1802.13  98.61   5  <  96>  338.289  25.120
    86 MYRDZIO JERZY                   4   37              G  13:51:18     1799.31  99.77   9  <  97>  335.212   0.000
    87 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   22              G  13:55:30     1798.15 100.93  12  <  89>  342.548   0.000
    88 BAZYLEWICZ TADEUSZ              4   38              G  13:50:37     1796.72 102.09   4  < 101>  333.502  24.940
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    89 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   42              G  13:55:44     1795.95 103.25  13  <  90>  342.548   0.000
    90 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   55                 13:55:45     1795.80 104.41  14  <  94>  342.548   0.000
    91 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   72                 13:49:22     1795.74 105.57  14  <  92>  331.075   0.000
    92 CHMIELNICKI DARIUSZ             4    1              G  13:49:24     1795.42 106.73  15  < 104>  331.075   0.000
    93 CZARNECKI KRZYSZTOF             4    9              G  13:51:50     1794.60 107.89  13  < 105>  335.291   0.000
    94 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4    5              G  13:55:56     1794.07 109.05  15  <  95>  342.548   0.000
    95 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4    6              G  13:55:58     1793.76 110.21  16  < 118>  342.548   0.000
    96 DOMINIAK ANDRZEJ                4   52                 13:53:40     1793.05 111.37   6  < 111>  338.289   0.000
    97 MYRDZIO JERZY                   4   28              G  13:52:01     1792.42 112.53  10  <  99>  335.212   0.000
    98 PROCYSZYN RYSZARD               4   54                 13:51:48     1792.23 113.69  59-  2-  2  334.789  24.360
    99 MYRDZIO JERZY                   4   20              G  13:52:04     1791.94 114.85  11  < 108>  335.212   0.000
   100 FIL BOGUSŁAW                    4    4              G  13:56:20     1791.81 116.01  21-  1-  1  342.832  24.240
   101 BAZYLEWICZ TADEUSZ              4   43              G  13:51:10     1791.42 117.17   5  < 119>  333.502  24.190
   102 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4   11              G  13:52:19     1788.76 118.33   8  < 136>  335.065   0.000
   103 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ            4   38              G  13:56:37     1786.95 119.49   9  < 153>  342.410   0.000
   104 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   59                 13:50:21     1786.22 120.65  16  < 106>  331.075   0.000
   105 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   13              G  13:52:43     1786.15 121.81  14  < 107>  335.291   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   106 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   33              G  13:50:23     1785.89 122.97  17  < 114>  331.075   0.000
   107 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   12              G  13:52:51     1784.89 124.13  15  < 109>  335.291   0.000
   108 MYRDZIO JERZY                   4   53                 13:52:53     1784.15 125.29  12  < 123>  335.212   0.000
   109 CZARNECKI KRZYSZTOF             4  141                 13:52:57     1783.94 126.45  16  < 110>  335.291   0.000
   110 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   54                 13:53:13     1781.41 127.61  17  < 113>  335.291   0.000
   111 DOMINIAK ANDRZEJ                4   34              G  13:54:56     1781.09 128.77   7  < 116>  338.289   0.000
   112 KOZŁOWSKI JAN                   4   17              G  13:57:16     1780.59 129.93   3  < 139>  342.348  23.550
   113 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   25              G  13:53:23     1779.83 131.09  18  < 130>  335.291   0.000
   114 CHMIELNICKI DARIUSZ             4    6              G  13:51:03     1779.50 132.25  18  < 114>  331.075   0.000
   114 CHMIELNICKI DARIUSZ             4  104                 13:51:03     1779.50 132.25  19  < 120>  331.075   0.000
   116 DOMINIAK ANDRZEJ                4   59                 13:55:13     1778.44 134.57   8  < 117>  338.289   0.000
   117 DOMINIAK ANDRZEJ                4   69                 13:55:15     1778.13 135.73   9  < 126>  338.289   0.000
   118 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   26              G  13:57:40     1777.93 136.89  17  < 124>  342.548   0.000
   119 BAZYLEWICZ TADEUSZ              4   91                 13:52:51     1775.36 138.05   6  < 146>  333.502   0.000
   120 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   14              G  13:51:33     1774.73 139.21  20  < 132>  331.075   0.000
   121 STEMPNIEWICZ STANISŁAW          4   16              G  13:57:56     1774.41 140.37  22-  1-  1  342.342  23.020
   122 SZTYMER MARIUSZ                 4   30              G  13:53:04     1773.97 141.53   2          333.624  22.970
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   123 MYRDZIO JERZY                   4   44              G  13:54:10     1772.05 142.69  13  < 125>  335.212   0.000
   124 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   27              G  13:58:22     1771.49 143.85  18  < 129>  342.548   0.000
   125 MYRDZIO JERZY                   4   77                 13:54:18     1770.80 145.01  14  < 128>  335.212   0.000
   126 DOMINIAK ANDRZEJ                4   32              G  13:56:04     1770.53 146.17  10  < 126>  338.289   0.000
   126 DOMINIAK ANDRZEJ                4   27              G  13:56:04     1770.53 146.17  11  < 144>  338.289   0.000
   128 MYRDZIO JERZY                   4   60                 13:54:20     1770.49 148.49  15  < 162>  335.212   0.000
   129 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4    2              G  13:58:29     1770.43 149.65  19  < 140>  342.548   0.000
   130 CZARNECKI KRZYSZTOF             4  127                 13:54:29     1769.50 150.81  19  < 131>  335.291   0.000
   131 CZARNECKI KRZYSZTOF             4  113                 13:54:35     1768.57 151.97  20  < 133>  335.291   0.000
   132 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   12              G  13:52:12     1768.56 153.13  21  < 150>  331.075   0.000
   133 CZARNECKI KRZYSZTOF             4  105                 13:54:37     1768.26 154.29  21  < 134>  335.291   0.000
   134 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   29              G  13:54:44     1767.17 155.45  22  < 152>  335.291   0.000
   135 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA         4   12              G  13:56:27     1766.82 156.61  10  < 138>  338.257   0.000
   136 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4   31              G  13:54:39     1766.76 157.77   9  < 142>  335.065   0.000
   137 SZEWCZYK MARCIN                 4   41              G  13:52:16     1766.56 158.93  20-  1-  1  330.818  22.090
   138 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA         4    6              G  13:56:29     1766.51 160.09  11  < 157>  338.257   0.000
   139 KOZŁOWSKI JAN                   4    5              G  13:59:20     1761.65 161.25   4  < 148>  342.348  21.980
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   140 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4    7              G  13:59:30     1761.17 162.41  20  < 141>  342.548   0.000
   141 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   19              G  13:59:31     1761.02 163.57  21  < 145>  342.548   0.000
   142 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4   17              G  13:55:17     1760.87 164.73  10  < 165>  335.065   0.000
   143 PROCYSZYN RYSZARD               4   60                 13:55:09     1760.66 165.89   2          334.789  21.740
   144 DOMINIAK ANDRZEJ                4   17              G  13:57:09     1760.55 167.05  12  < 151>  338.289   0.000
   145 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   53                 13:59:35     1760.42 168.21  22  < 149>  342.548   0.000
   146 BAZYLEWICZ TADEUSZ              4    2              G  13:54:27     1760.37 169.37   7  < 147>  333.502   0.000
   147 BAZYLEWICZ TADEUSZ              4   25              G  13:54:28     1760.21 170.53   8  < 161>  333.502   0.000
   148 KOZŁOWSKI JAN                   4    9              G  13:59:30     1760.14 171.69   5          342.348  21.450
   149 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   15              G  13:59:41     1759.51 172.85  23          342.548   0.000
   150 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   21              G  13:53:10     1759.48 174.01  22  < 155>  331.075   0.000
   151 DOMINIAK ANDRZEJ                4   15              G  13:57:17     1759.33 175.17  13  < 154>  338.289   0.000
   152 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   59                 13:55:35     1759.29 176.33  23  < 156>  335.291   0.000
   153 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ            4   37              G  13:59:39     1759.11 177.49  10          342.410   0.000
   154 DOMINIAK ANDRZEJ                4   10              G  13:57:19     1759.02 178.65  14  < 158>  338.289   0.000
   155 CHMIELNICKI DARIUSZ             4    9              G  13:53:13     1759.01 179.81  23  < 166>  331.075   0.000
   156 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   76                 13:55:37     1758.98 180.97  24  < 163>  335.291   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   157 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA         4   42              G  13:57:27     1757.64 182.13  12  < 170>  338.257   0.000
   158 DOMINIAK ANDRZEJ                4   40              G  13:57:40     1755.83 183.29  15  < 160>  338.289   0.000
   159 ADAMCZYK MAREK                  4   23              G  14:01:08     1754.85 184.45   2          344.184  20.810
   160 DOMINIAK ANDRZEJ                4    5              G  13:58:09     1751.43 185.61  16  < 168>  338.289   0.000
   161 BAZYLEWICZ TADEUSZ              4   82                 13:55:27     1751.13 186.77   9          333.502   0.000
   162 MYRDZIO JERZY                   4   36              G  13:56:26     1751.06 187.94  16          335.212   0.000
   163 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   10              G  13:56:35     1750.11 189.10  25  < 164>  335.291   0.000
   164 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   70                 13:56:38     1749.65 190.26  26  < 169>  335.291   0.000
   165 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4    4              G  13:56:32     1749.38 191.42  11  < 167>  335.065   0.000
   166 CHMIELNICKI DARIUSZ             4    8              G  13:54:16     1749.25 192.58  24          331.075   0.000
   167 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4   15              G  13:56:35     1748.93 193.74  12          335.065   0.000
   168 DOMINIAK ANDRZEJ                4   12              G  13:58:26     1748.87 194.90  17  < 171>  338.289   0.000
   169 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   73                 13:56:44     1748.74 196.06  27          335.291   0.000
   170 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA         4   45              G  13:58:27     1748.55 197.22  13  < 172>  338.257   0.000
   171 DOMINIAK ANDRZEJ                4   16              G  13:58:29     1748.41 198.38  18          338.289   0.000
   172 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA         4   28              G  13:58:29     1748.25 199.54  14          338.257   0.000
   173 MARCINIAK ŁUKASZ                4   11              G  14:01:46     1748.21 200.70  31-  1-  1  343.990  20.000
   ------------------------------------------------------------------------------------------- Koniec konkursu - baza 1:5
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   ----------------------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
   174 CHMIELNICKI DARIUSZ             4    4              G  13:54:23     1748.17   0.00  25          331.075   0.000
   175 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   23              G  13:54:26     1747.71   0.00  26          331.075   0.000
   176 PROCYSZYN RYSZARD               4    6              G  13:56:37     1747.18   0.00   3          334.789   0.000
   177 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   66                 13:54:39     1745.72   0.00  27          331.075   0.000
   178 KIEL HENRYK                     4    2              G  13:52:04     1745.63   0.00   6          326.550   0.000
                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !              
                                                ------------------              

            PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD (0356), rok 2015.               
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  4, z dnia 16.05.15 MINDEN-1                                 
            Winsko Całość [ 4]                                                  
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Odd|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 GRUSZCZYŃSKA    MAŁGORZATA      4    49    4    22   198.93     
              2 CZARNECKI       KRZYSZTOF       4    88    4    34   196.73     
              3 CZYŻOWICZ       ANDRZEJ         4    61    4    20   196.16     
              4 CHMIELNICKI     DARIUSZ         4    84    4    26   195.47     
              5 DOMINIAK        ANDRZEJ         4    41    4     6   191.01     
              6 MYRDZIO         JERZY           4    67    4    11   189.25     
              7 DZIUBIŃSKI      MIECZYSŁAW      4    53    4    12   186.98     
              8 KIEL            HENRYK          4    20    4     4   184.03     
              9 DRĄG            JACEK           4    36    4     5   183.01     
             10 SZWECHŁOWICZ    MARIUSZ         4    34    4     7   182.14     
             11 BAZYLEWICZ      TADEUSZ         4    32    4     4   179.37     
             12 SZTYMER         MARIUSZ         4    26    2     2    96.98     
             13 MARCINIAK       ŁUKASZ          4    33    2     2    80.69     
             14 PROCYSZYN       RYSZARD         4    40    1     1    47.74     
             15 ADAMCZYK        MAREK           4    20    1     1    45.28     
             16 KOZŁOWSKI       JAN             4    21    1     1    44.40     
             17 PAWŁOWSKI       ANDRZEJ         4    10    1     1    44.28     
             18 STEMPNIEWICZ    STANISŁAW       4    20    1     1    41.26     
             19 FIL             BOGUSŁAW        4    19    0     0     0.00     
             20 DŁUGOSZ         ADAM            4    25    0     0     0.00     
             21 SZEWCZYK        MARCIN          4    18    0     0     0.00     



            PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD (0356), rok 2015.               
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  4, z dnia 16.05.15 MINDEN-1                                 
            Punktacja Typowane [ 1]                                             
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Odd|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 GRUSZCZYŃSKA    MAŁGORZATA      4    49    5    22   244.46     
              2 CHMIELNICKI     DARIUSZ         4    84    5    26   240.19     
              3 CZYŻOWICZ       ANDRZEJ         4    61    5    20   229.20     
              4 DZIUBIŃSKI      MIECZYSŁAW      4    53    5    12   223.65     
              5 CZARNECKI       KRZYSZTOF       4    88    4    34   181.95     
              6 MYRDZIO         JERZY           4    67    4    11   179.50     
              7 KIEL            HENRYK          4    20    3     4   142.39     
              8 DRĄG            JACEK           4    36    3     5   133.52     
              9 BAZYLEWICZ      TADEUSZ         4    32    3     4   133.27     
             10 SZTYMER         MARIUSZ         4    26    2     2    96.98     
             11 SZWECHŁOWICZ    MARIUSZ         4    34    2     7    95.28     
             12 DOMINIAK        ANDRZEJ         4    41    1     6    48.68     
             13 PROCYSZYN       RYSZARD         4    40    1     1    47.74     
             14 KOZŁOWSKI       JAN             4    21    1     1    44.40     
             15 STEMPNIEWICZ    STANISŁAW       4    20    1     1    41.26     
             16 MARCINIAK       ŁUKASZ          4    33    1     2    40.31     
             17 FIL             BOGUSŁAW        4    19    0     0     0.00     
             18 ADAMCZYK        MAREK           4    20    0     1     0.00     
             19 PAWŁOWSKI       ANDRZEJ         4    10    0     1     0.00     
             20 DŁUGOSZ         ADAM            4    25    0     0     0.00     
             21 SZEWCZYK        MARCIN          4    18    0     0     0.00     



         PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD (0356), rok 2015.              
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR  4                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  MINDEN-1 z dnia 16.05.15                            
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 52:17:08.6 N 08:55:30.0 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  8,00,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  539.860 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   21                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:   797                           
      5.Ilość konkursów.......................:  160                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1559.05                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1462.69                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:13,45,13                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:14,07,52                         
     10.Czas trwania konkursu.................:22 min. 39 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Wszystkie wsadzone liczy się   4 konkursów                               
       Punkty stałe  50.0- gradacja                                             
       EWinsko Całość [ 4]F                                                   
                                                                                
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Oddzial         | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 4  | Winsko                  |   21   |  797   |  160  |20.08|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |   21   |  797   |  160  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
      Jan Benedykt                                                              
                                                                                
       ----------------                                  ------------------     



                                                                              
                                PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD (0356), rok 2015.
                                                      -   1 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr  4.           
                                         z lotu MINDEN-1, w dniu 16.05.15       
  +---+------------------------------+--+--------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Od|    NUMER OBRĄCZKI  | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |   PUNKTY    |
  |   |                              |  |       RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |             |
  +---+------------------------------+--+--------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+
     1 MYRDZIO JERZY                   4    8              G  13:45:13     1559.05   1.25  67- 11-  4  538.209  50.000
     2 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA         4   12              G  13:49:13     1551.32   2.51  49- 22-  4  541.748  49.940
     3 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA         4   28              G  13:50:29     1545.72   3.76   2  <   4>  541.748  49.870
     4 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA         4   24              G  13:51:04     1543.15   5.02   3  <  12>  541.748  49.810
     5 KIEL HENRYK                     4   33              G  13:44:31     1537.57   6.27  20-  4-  4  529.719  49.750
     6 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   54                 13:56:05     1532.60   7.53  61- 20-  4  545.733  49.690
     7 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   55                 13:56:07     1532.46   8.78   2  <  11>  545.733  49.620
     8 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   72                 13:49:22     1529.29  10.04  84- 26-  4  534.284  49.560
     9 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   13              G  13:52:37     1527.41  11.29  88- 34-  4  538.590  49.500
    10 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   22              G  13:52:40     1527.19  12.55   2  <  18>  538.590  49.430
    11 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   12              G  13:57:57     1524.61  13.80   3  <  41>  545.733  49.370
    12 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA         4   10              G  13:55:58     1521.91  15.06   4  <  13>  541.748  49.310
    13 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA         4   30              G  13:56:01     1521.69  16.31   5  <  14>  541.748   0.000
    14 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA         4   11              G  13:56:25     1519.99  17.57   6  <  15>  541.748   0.000
    15 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA         4   21              G  13:56:29     1519.70  18.82   7  <  26>  541.748   0.000
    16 SZTYMER MARIUSZ                 4   12              G  13:53:29     1519.30  20.08  26-  2-  2  537.046  49.060
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    17 CHMIELNICKI DARIUSZ             4    2              G  13:52:07     1517.35  21.33   2  <  20>  534.284  48.990
    18 CZARNECKI KRZYSZTOF             4    3              G  13:55:37     1514.52  22.58   3  <  19>  538.590  48.930
    19 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   10              G  13:55:38     1514.45  23.84   4  <  24>  538.590  48.870
    20 CHMIELNICKI DARIUSZ             4    4              G  13:52:53     1514.05  25.09   3  <  31>  534.284  48.810
    21 DRĄG JACEK                      4   12              G  13:49:17     1513.95  26.35  36-  5-  4  528.798  48.740
    22 DOMINIAK ANDRZEJ                4   24              G  13:57:57     1513.57  27.60  41-  6-  4  541.783  48.680
    23 DOMINIAK ANDRZEJ                4   34              G  13:58:05     1513.01  28.86   2  <  25>  541.783  48.620
    24 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   79                 13:56:02     1512.75  30.11   5  <  30>  538.590   0.000
    25 DOMINIAK ANDRZEJ                4   22              G  13:58:11     1512.59  31.37   3  <  77>  541.783  48.490
    26 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA         4   62                 13:58:14     1512.28  32.62   8  <  27>  541.748   0.000
    27 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA         4    9              G  13:58:16     1512.14  33.88   9  <  40>  541.748   0.000
    28 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ            4   38              G  14:00:59     1512.11  35.13  34-  7-  4  545.847  48.300
    29 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4   21              G  13:56:00     1511.45  36.39  53- 12-  4  538.075  48.240
    30 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   55                 13:56:32     1510.63  37.64   6  <  35>  538.590   0.000
    31 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   24              G  13:53:46     1510.27  38.90   4  <  32>  534.284  48.110
    32 CHMIELNICKI DARIUSZ             4    1              G  13:53:54     1509.70  40.15   5  <  39>  534.284   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    33 BAZYLEWICZ TADEUSZ              4   30              G  13:55:59     1507.68  41.41  32-  4-  4  536.708  47.990
    34 SZTYMER MARIUSZ                 4   26              G  13:56:26     1506.72  42.66   2          537.046  47.920
    35 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   34              G  13:57:40     1505.84  43.91   7  <  38>  538.590   0.000
    36 MYRDZIO JERZY                   4   16              G  13:57:30     1505.48  45.17   2  <  67>  538.209  47.800
    37 PROCYSZYN RYSZARD               4   16              G  13:57:25     1505.30  46.42  40-  1-  1  538.020  47.740
    38 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   21              G  13:58:00     1504.44  47.68   8  <  54>  538.590   0.000
    39 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   38              G  13:55:14     1504.04  48.93   6  <  47>  534.284   0.000
    40 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA         4   20              G  14:00:12     1504.02  50.19  10  <  46>  541.748   0.000
    41 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   19              G  14:03:04     1503.12  51.44   4  <  43>  545.733  47.480
    42 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4   15              G  13:57:59     1503.07  52.70   2  <  59>  538.075  47.420
    43 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   41              G  14:03:07     1502.91  53.95   5  <  44>  545.733   0.000
    44 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   14              G  14:03:08     1502.85  55.21   6  <  48>  545.733   0.000
    45 KIEL HENRYK                     4   25              G  13:52:33     1502.54  56.46   2  <  74>  529.719  47.230
    46 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA         4   29              G  14:00:38     1502.21  57.72  11  <  50>  541.748   0.000
    47 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   66                 13:55:42     1502.06  58.97   7  <  53>  534.284   0.000
    48 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   36              G  14:03:26     1501.60  60.23   7  <  51>  545.733   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    49 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ            4   43              G  14:03:40     1500.95  61.48   2  < 102>  545.847  46.980
    50 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA         4   13              G  14:01:04     1500.41  62.74  12  <  52>  541.748   0.000
    51 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4    6              G  14:03:51     1499.89  63.99   8  <  57>  545.733   0.000
    52 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA         4   41              G  14:01:23     1499.10  65.24  13  <  55>  541.748   0.000
    53 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   13              G  13:56:28     1498.83  66.50   8  <  60>  534.284   0.000
    54 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   30              G  13:59:28     1498.30  67.75   9  <  56>  538.590   0.000
    55 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA         4   17              G  14:02:16     1495.44  69.01  14  <  64>  541.748   0.000
    56 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   18              G  14:00:11     1495.32  70.26  10  <  58>  538.590   0.000
    57 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   24              G  14:05:02     1495.02  71.52   9  <  66>  545.733   0.000
    58 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   48              G  14:00:16     1494.98  72.77  11  <  62>  538.590   0.000
    59 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4   30              G  13:59:57     1494.86  74.03   3  <  81>  538.075  46.350
    60 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   22              G  13:57:46     1493.39  75.28   9  <  61>  534.284   0.000
    61 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   20              G  13:57:48     1493.25  76.54  10  <  68>  534.284   0.000
    62 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   64                 14:00:47     1492.84  77.79  12  <  73>  538.590   0.000
    63 BAZYLEWICZ TADEUSZ              4   42              G  13:59:36     1492.51  79.05   2  <  93>  536.708  46.100
    64 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA         4   27              G  14:03:06     1492.01  80.30  15  <  65>  541.748   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    65 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA         4   43              G  14:03:11     1491.67  81.56  16  <  75>  541.748   0.000
    66 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   44              G  14:05:54     1491.48  82.81  10  <  78>  545.733   0.000
    67 MYRDZIO JERZY                   4    3              G  14:00:54     1491.30  84.07   3  <  71>  538.209  45.850
    68 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   31              G  13:58:21     1490.96  85.32  11  <  71>  534.284   0.000
    69 DRĄG JACEK                      4   17              G  13:54:41     1490.90  86.57   2  <  70>  528.798  45.720
    70 DRĄG JACEK                      4   23              G  13:54:42     1490.83  87.83   3  < 114>  528.798  45.660
    71 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   11              G  13:58:28     1490.47  89.08  12  <  79>  534.284   0.000
    71 MYRDZIO JERZY                   4   25              G  14:01:06     1490.47  89.08   4  <  85>  538.209  45.600
    73 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   35              G  14:01:26     1490.15  91.59  13  <  82>  538.590   0.000
    74 KIEL HENRYK                     4    8              G  13:55:30     1490.07  92.85   3  < 134>  529.719  45.410
    75 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA         4    7              G  14:03:40     1489.68  94.10  17  <  99>  541.748   0.000
    76 ADAMCZYK MAREK                  4    8              G  14:07:17     1489.61  95.36  20-  1-  1  547.108  45.280
    77 DOMINIAK ANDRZEJ                4   48              G  14:03:43     1489.57  96.61   4  < 129>  541.783  45.220
    78 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   30              G  14:06:37     1488.57  97.87  11  <  84>  545.733   0.000
    79 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   12              G  13:59:03     1488.05  99.12  13  <  80>  534.284   0.000
    80 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   39              G  13:59:05     1487.91 100.38  14  <  94>  534.284   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    81 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4    3              G  14:01:44     1487.49 101.63   4  <  96>  538.075  44.970
    82 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   86                 14:02:08     1487.27 102.89  14  <  83>  538.590   0.000
    83 CZARNECKI KRZYSZTOF             4    1              G  14:02:14     1486.86 104.14  15  <  88>  538.590   0.000
    84 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   35              G  14:07:06     1486.61 105.40  12  <  86>  545.733   0.000
    85 MYRDZIO JERZY                   4   17              G  14:02:03     1486.56 106.65   5  <  95>  538.209   0.000
    86 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   60                 14:07:10     1486.34 107.90  13  <  87>  545.733   0.000
    87 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4    8              G  14:07:14     1486.07 109.16  14  < 105>  545.733   0.000
    88 CZARNECKI KRZYSZTOF             4    6              G  14:02:34     1485.49 110.41  16  <  89>  538.590   0.000
    89 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   76                 14:02:46     1484.67 111.67  17  <  91>  538.590   0.000
    90 KOZŁOWSKI JAN                   4   17              G  14:07:26     1484.60 112.92  21-  1-  1  545.493  44.400
    91 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   94                 14:02:50     1484.40 114.18  18  < 100>  538.590   0.000
    92 PAWŁOWSKI ANDRZEJ               4    5              G  14:01:50     1483.72 115.43  10-  1-  1  536.858  44.280
    93 BAZYLEWICZ TADEUSZ              4   43              G  14:01:50     1483.30 116.69   3  < 143>  536.708  44.210
    94 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   27              G  14:00:27     1482.27 117.94  15  < 103>  534.284   0.000
    95 MYRDZIO JERZY                   4   74                 14:03:07     1482.19 119.20   6  < 112>  538.209   0.000
    96 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4   35              G  14:03:04     1482.03 120.45   5  <  97>  538.075   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    97 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4   20              G  14:03:05     1481.96 121.71   6  <  98>  538.075   0.000
    98 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4   31              G  14:03:06     1481.89 122.96   7  < 111>  538.075   0.000
    99 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA         4   46              G  14:05:35     1481.87 124.22  18  < 101>  541.748   0.000
   100 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   12              G  14:03:28     1481.81 125.47  19  < 104>  538.590   0.000
   101 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA         4   44              G  14:05:37     1481.74 126.73  19  < 132>  541.748   0.000
   102 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ            4   28              G  14:08:25     1481.60 127.98   3  < 109>  545.847  43.650
   103 CHMIELNICKI DARIUSZ             4    5              G  14:00:41     1481.31 129.23  16  < 108>  534.284   0.000
   104 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   84                 14:03:42     1480.86 130.49  20  < 118>  538.590   0.000
   105 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   64                 14:08:32     1480.82 131.74  15  < 106>  545.733   0.000
   106 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   26              G  14:08:33     1480.76 133.00  16  < 107>  545.733   0.000
   107 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   17              G  14:08:37     1480.49 134.25  17  < 110>  545.733   0.000
   108 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   14              G  14:01:00     1480.01 135.51  17  < 115>  534.284   0.000
   109 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ            4    5              G  14:09:00     1479.26 136.76   4  < 128>  545.847  43.210
   110 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   62                 14:09:00     1478.95 138.02  18  < 122>  545.733   0.000
   111 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4   46              G  14:03:50     1478.91 139.27   8  < 135>  538.075   0.000
   112 MYRDZIO JERZY                   4   55                 14:03:57     1478.80 140.53   7  < 113>  538.209   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   113 MYRDZIO JERZY                   4   18              G  14:03:59     1478.66 141.78   8  < 149>  538.209   0.000
   114 DRĄG JACEK                      4    9              G  13:57:38     1478.60 143.04   4  < 126>  528.798  42.890
   115 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   21              G  14:01:27     1478.17 144.29  18  < 116>  534.284   0.000
   116 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   26              G  14:01:30     1477.96 145.55  19  < 116>  534.284   0.000
   116 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   91                 14:01:30     1477.96 145.55  20  < 120>  534.284   0.000
   118 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   11              G  14:04:25     1477.95 148.06  21  < 118>  538.590   0.000
   118 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   68                 14:04:25     1477.95 148.06  22  < 124>  538.590   0.000
   120 CHMIELNICKI DARIUSZ             4  100                 14:01:36     1477.56 150.56  21  < 121>  534.284   0.000
   121 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   85                 14:01:43     1477.08 151.82  22  < 123>  534.284   0.000
   122 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   59                 14:09:29     1477.02 153.07  19  < 147>  545.733   0.000
   123 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   10              G  14:01:46     1476.87 154.33  23  < 141>  534.284   0.000
   124 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   82                 14:04:52     1476.13 155.58  23  < 125>  538.590   0.000
   125 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   14              G  14:04:55     1475.93 156.84  24  < 127>  538.590   0.000
   126 DRĄG JACEK                      4   40              G  13:58:20     1475.72 158.09   5          528.798   0.000
   127 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   74                 14:05:04     1475.32 159.35  25  < 133>  538.590   0.000
   128 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ            4   48              G  14:10:09     1474.66 160.60   5  < 131>  545.847   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   129 DOMINIAK ANDRZEJ                4   16              G  14:07:44     1473.30 161.86   5  < 130>  541.783   0.000
   130 DOMINIAK ANDRZEJ                4   50              G  14:07:47     1473.10 163.11   6          541.783   0.000
   131 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ            4   51                 14:10:34     1473.01 164.37   6  < 153>  545.847   0.000
   132 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA         4   45              G  14:08:00     1472.14 165.62  20  < 151>  541.748   0.000
   133 CZARNECKI KRZYSZTOF             4    7              G  14:05:55     1471.89 166.88  26  < 136>  538.590   0.000
   134 KIEL HENRYK                     4   18              G  13:59:59     1471.51 168.13   4          529.719  41.640
   135 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4   10              G  14:06:11     1469.41 169.39   9  < 137>  538.075   0.000
   136 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   28              G  14:06:33     1469.35 170.64  27  < 137>  538.590   0.000
   137 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   62                 14:06:36     1469.15 171.89  28  < 139>  538.590   0.000
   137 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4    4              G  14:06:15     1469.15 171.89  10  < 150>  538.075   0.000
   139 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   37              G  14:06:46     1468.48 174.40  29  < 144>  538.590   0.000
   140 STEMPNIEWICZ STANISŁAW          4   25              G  14:11:40     1468.45 175.66  20-  1-  1  545.773  41.260
   141 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   23              G  14:03:52     1468.35 176.91  24  < 142>  534.284   0.000
   142 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   44              G  14:03:54     1468.22 178.17  25  < 156>  534.284   0.000
   143 BAZYLEWICZ TADEUSZ              4   20              G  14:05:37     1467.95 179.42   4          536.708  41.070
   144 CZARNECKI KRZYSZTOF             4    9              G  14:07:14     1466.62 180.68  30  < 145>  538.590   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   145 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   63                 14:07:16     1466.48 181.93  31  < 146>  538.590   0.000
   146 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   59                 14:07:17     1466.42 183.19  32  < 148>  538.590   0.000
   147 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   63                 14:12:12     1466.24 184.44  20          545.733   0.000
   148 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   46              G  14:07:24     1465.95 185.70  33  < 159>  538.590   0.000
   149 MYRDZIO JERZY                   4   21              G  14:07:10     1465.84 186.95   9  < 157>  538.209   0.000
   150 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4   43              G  14:07:11     1465.41 188.21  11  < 160>  538.075   0.000
   151 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA         4   63                 14:09:47     1465.04 189.46  21  < 152>  541.748   0.000
   152 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA         4   32              G  14:09:51     1464.78 190.72  22          541.748   0.000
   153 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ            4   35              G  14:12:39     1464.77 191.97   7          545.847   0.000
   154 MARCINIAK ŁUKASZ                4   15              G  14:13:22     1464.54 193.22  33-  2-  2  546.810  40.380
   155 MARCINIAK ŁUKASZ                4   11              G  14:13:24     1464.41 194.48   2          546.810  40.310
   156 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   36              G  14:04:59     1463.86 195.73  26          534.284   0.000
   157 MYRDZIO JERZY                   4   57                 14:07:53     1462.99 196.99  10  < 157>  538.209   0.000
   157 MYRDZIO JERZY                   4   30              G  14:07:53     1462.99 196.99  11          538.209   0.000
   159 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   78                 14:08:12     1462.77 199.50  34          538.590   0.000
   160 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4    8              G  14:07:52     1462.69 200.75  12          538.075   0.000
   ------------------------------------------------------------------------------------------- Koniec konkursu - baza 1:5
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   ----------------------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
   161 DOMINIAK ANDRZEJ                4   69                 14:10:27     1462.50   0.00   7          541.783   0.000
   162 DOMINIAK ANDRZEJ                4   37              G  14:10:28     1462.43   0.00   8          541.783   0.000
   163 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   64                 14:05:30     1461.79   0.00  27          534.284   0.000
   164 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA         4    5              G  14:10:37     1461.75   0.00  23          541.748   0.000
   165 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   51                 14:08:48     1460.39   0.00  35          538.590   0.000
                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !              
                                                ------------------                


            PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD (0356), rok 2015.               
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  5, z dnia 24.05.25 MINDEN-2                                 
            Winsko Całość [ 4]                                                  
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Odd|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 CZYŻOWICZ       ANDRZEJ         4    59    4    23   198.36     
              2 CZARNECKI       KRZYSZTOF       4    86    4    36   197.87     
              3 DRĄG            JACEK           4    25    4     9   196.56     
              4 CHMIELNICKI     DARIUSZ         4    48    4    16   194.67     
              5 GRUSZCZYŃSKA    MAŁGORZATA      4    30    4    11   190.90     
              6 MYRDZIO         JERZY           4    65    4    10   183.03     
              7 SZWECHŁOWICZ    MARIUSZ         4    32    4     5   181.40     
              8 DZIUBIŃSKI      MIECZYSŁAW      4    41    4     5   178.77     
              9 DOMINIAK        ANDRZEJ         4    27    3     3   144.18     
             10 SZTYMER         MARIUSZ         4    22    3     3   133.70     
             11 BAZYLEWICZ      TADEUSZ         4    28    1     1    42.95     
             12 FIL             BOGUSŁAW        4    16    1     1    41.80     
             13 KOZŁOWSKI       JAN             4    20    0     0     0.00     
             14 PROCYSZYN       RYSZARD         4    51    0     0     0.00     
             15 STEMPNIEWICZ    STANISŁAW       4    14    0     0     0.00     
             16 PAWŁOWSKI       ANDRZEJ         4    10    0     0     0.00     
             17 SZEWCZYK        MARCIN          4    18    0     0     0.00     
             18 DŁUGOSZ         ADAM            4    20    0     0     0.00     


            PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD (0356), rok 2015.               
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  5, z dnia 24.05.25 MINDEN-2                                 
            Punktacja Typowane [ 1]                                             
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Odd|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 CHMIELNICKI     DARIUSZ         4    48    5    16   238.52     
              2 CZARNECKI       KRZYSZTOF       4    86    5    36   238.37     
              3 DRĄG            JACEK           4    25    5     9   226.81     
              4 CZYŻOWICZ       ANDRZEJ         4    59    4    23   196.23     
              5 GRUSZCZYŃSKA    MAŁGORZATA      4    30    4    11   184.18     
              6 DZIUBIŃSKI      MIECZYSŁAW      4    41    4     5   176.64     
              7 SZWECHŁOWICZ    MARIUSZ         4    32    3     5   135.98     
              8 MYRDZIO         JERZY           4    65    3    10   134.43     
              9 SZTYMER         MARIUSZ         4    22    2     3    89.68     
             10 DOMINIAK        ANDRZEJ         4    27    1     3    47.30     
             11 FIL             BOGUSŁAW        4    16    1     1    41.80     
             12 BAZYLEWICZ      TADEUSZ         4    28    0     1     0.00     
             13 KOZŁOWSKI       JAN             4    20    0     0     0.00     
             14 PROCYSZYN       RYSZARD         4    51    0     0     0.00     
             15 STEMPNIEWICZ    STANISŁAW       4    14    0     0     0.00     
             16 PAWŁOWSKI       ANDRZEJ         4    10    0     0     0.00     
             17 SZEWCZYK        MARCIN          4    18    0     0     0.00     
             18 DŁUGOSZ         ADAM            4    20    0     0     0.00     



        PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD (0356), rok 2015.              
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR  5                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  MINDEN-2 z dnia 24.05.25                            
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 52:17:08.6 N 08:55:30.0 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  7,15,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  539.640 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   18                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:   612                           
      5.Ilość konkursów.......................:  123                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1287.56                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1177.36                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:14,18,51                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:14,52,01                         
     10.Czas trwania konkursu.................:33 min. 10 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Wszystkie wsadzone liczy się   4 konkursów                               
       Punkty stałe  50.0- gradacja                                             
       EWinsko Całość [ 4]F                                                   
                                                                                
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Oddzial         | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 4  | Winsko                  |   18   |  612   |  123  |20.10|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |   18   |  612   |  123  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
      Jan Benedykt                                                              
                                                                                
       ----------------                                  ------------------     


                                                                               
                                PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD (0356), rok 2015.
                                                      -   1 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr  5.           
                                         z lotu MINDEN-2, w dniu 24.05.25       
  +---+------------------------------+--+--------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Od|    NUMER OBRĄCZKI  | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |   PUNKTY    |
  |   |                              |  |       RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |             |
  +---+------------------------------+--+--------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+
     1 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   41              G  14:18:51     1287.56   1.63  59- 23-  4  545.733  50.000
     2 DRĄG JACEK                      4   15              G  14:07:06     1283.18   3.27  25-  9-  4  528.798  49.920
     3 DRĄG JACEK                      4   17              G  14:07:43     1281.26   4.90   2  <  16>  528.798  49.840
     4 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   74                 14:15:32     1280.73   6.54  86- 36-  4  538.590  49.750
     5 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   17              G  14:21:44     1278.86   8.17   2  <   6>  545.733  49.670
     6 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   13              G  14:27:10     1262.78   9.80   3  <  12>  545.733  49.590
     7 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   38              G  14:21:42     1262.22  11.44   2  <   8>  538.590  49.510
     8 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   46              G  14:21:43     1262.17  13.07   3  <  11>  538.590  49.430
     9 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   31              G  14:18:21     1262.04  14.71  48- 16-  4  534.284  49.340
    10 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   38              G  14:18:59     1260.15  16.34   2  <  23>  534.284  49.260
    11 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   27              G  14:23:17     1257.56  17.97   4  <  13>  538.590  49.180
    12 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4    7              G  14:29:10     1256.97  19.61   4  <  18>  545.733  49.100
    13 CZARNECKI KRZYSZTOF             4    3              G  14:23:48     1256.04  21.24   5  <  14>  538.590   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    14 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   80                 14:24:42     1253.41  22.88   6  <  20>  538.590   0.000
    15 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA         4   41              G  14:27:14     1253.37  24.51  30- 11-  4  541.748  48.850
    16 DRĄG JACEK                      4   22              G  14:17:08     1252.68  26.14   3  <  25>  528.798  48.770
    17 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA         4   24              G  14:27:38     1252.21  27.78   2  <  41>  541.748  48.690
    18 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   24              G  14:32:11     1248.29  29.41   5  <  26>  545.733   0.000
    19 DOMINIAK ANDRZEJ                4   34              G  14:29:06     1248.06  31.05  27-  3-  3  541.783  48.520
    20 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   47              G  14:26:43     1247.55  32.68   7  <  24>  538.590   0.000
    21 DOMINIAK ANDRZEJ                4   22              G  14:29:32     1246.82  34.31   2  <  34>  541.783  48.360
    22 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ            4   32              G  14:35:23     1239.48  35.95  32-  5-  4  545.847  48.280
    23 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   12              G  14:26:07     1239.30  37.58   3  <  27>  534.284  48.200
    24 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   78                 14:30:25     1236.95  39.22   8  <  31>  538.590   0.000
    25 DRĄG JACEK                      4   40              G  14:22:48     1236.09  40.85   4  <  39>  528.798  48.030
    26 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4    6              G  14:36:42     1235.53  42.48   6  <  30>  545.733   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    27 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   10              G  14:27:29     1235.39  44.12   4  <  29>  534.284  47.870
    28 MYRDZIO JERZY                   4    8              G  14:30:54     1234.71  45.75  65- 10-  4  538.209  47.790
    29 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   95                 14:29:30     1229.65  47.39   5  <  50>  534.284   0.000
    30 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   69                 14:38:56     1229.31  49.02   7  <  35>  545.733   0.000
    31 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   92                 14:33:10     1229.19  50.65   9  <  32>  538.590   0.000
    32 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   59                 14:33:43     1227.65  52.29  10  <  33>  538.590   0.000
    33 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   17              G  14:33:46     1227.51  53.92  11  <  40>  538.590   0.000
    34 DOMINIAK ANDRZEJ                4   27              G  14:37:02     1225.66  55.56   3          541.783  47.300
    35 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   33              G  14:40:50     1224.07  57.19   8  <  38>  545.733   0.000
    36 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ            4   43              G  14:41:03     1223.74  58.82   2  <  58>  545.847  47.130
    37 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4    8              G  14:34:45     1223.59  60.46  41-  5-  4  538.075  47.050
    38 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   54                 14:41:03     1223.48  62.09   9  <  49>  545.733   0.000
    39 DRĄG JACEK                      4   25              G  14:27:28     1222.75  63.73   5  <  73>  528.798   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    40 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   29              G  14:35:54     1221.57  65.36  12  <  43>  538.590   0.000
    41 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA         4   11              G  14:38:31     1221.48  66.99   3  <  42>  541.748  46.720
    42 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA         4   32              G  14:38:42     1220.98  68.63   4  <  63>  541.748  46.640
    43 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   71                 14:36:16     1220.55  70.26  13  <  44>  538.590   0.000
    44 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   10              G  14:36:45     1219.22  71.90  14  <  45>  538.590   0.000
    45 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   70                 14:36:47     1219.13  73.53  15  <  46>  538.590   0.000
    46 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   13              G  14:37:13     1217.93  75.16  16  <  48>  538.590   0.000
    47 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4    6              G  14:36:48     1217.92  76.80   2  <  85>  538.075  46.230
    48 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   11              G  14:37:48     1216.33  78.43  17  <  51>  538.590   0.000
    49 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   23              G  14:43:51     1215.85  80.07  10  <  55>  545.733   0.000
    50 CHMIELNICKI DARIUSZ             4    2              G  14:34:47     1214.88  81.70   6  <  53>  534.284   0.000
    51 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   32              G  14:38:22     1214.77  83.33  18  <  57>  538.590   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    52 MYRDZIO JERZY                   4   20              G  14:38:05     1214.69  84.97   2  <  65>  538.209  45.820
    53 CHMIELNICKI DARIUSZ             4    5              G  14:34:56     1214.47  86.60   7  <  54>  534.284   0.000
    54 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   23              G  14:35:07     1213.96  88.24   8  <  75>  534.284   0.000
    55 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   55                 14:44:50     1213.19  89.87  11  <  56>  545.733   0.000
    56 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4    5              G  14:45:29     1211.44  91.50  12  <  60>  545.733   0.000
    57 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   26              G  14:39:59     1210.36  93.14  19  <  61>  538.590   0.000
    58 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ            4   18              G  14:46:15     1209.63  94.77   3  < 115>  545.847  45.330
    59 SZTYMER MARIUSZ                 4   36              G  14:39:03     1209.43  96.41  22-  3-  3  537.046  45.250
    60 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   43              G  14:46:19     1209.20  98.04  13  <  62>  545.733   0.000
    61 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   45              G  14:40:29     1209.00  99.67  20  <  64>  538.590   0.000
    62 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4    9              G  14:46:30     1208.71 101.31  14  <  67>  545.733   0.000
    63 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA         4   62                 14:43:22     1208.27 102.94   5  <  68>  541.748   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    64 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   14              G  14:40:51     1208.01 104.58  21  <  70>  538.590   0.000
    65 MYRDZIO JERZY                   4   33              G  14:40:42     1207.56 106.21   3  <  66>  538.209  44.750
    66 MYRDZIO JERZY                   4   15              G  14:40:44     1207.47 107.84   4  <  76>  538.209  44.670
    67 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   29              G  14:47:08     1207.02 109.48  15  <  72>  545.733   0.000
    68 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA         4   17              G  14:44:10     1206.12 111.11   6  <  71>  541.748   0.000
    69 SZTYMER MARIUSZ                 4    7              G  14:40:21     1205.90 112.75   2  <  74>  537.046  44.430
    70 CZARNECKI KRZYSZTOF             4    7              G  14:42:10     1204.45 114.38  22  <  82>  538.590   0.000
    71 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA         4   13              G  14:44:50     1204.33 116.01   7  < 103>  541.748   0.000
    72 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   12              G  14:48:11     1204.22 117.65  16  <  78>  545.733   0.000
    73 DRĄG JACEK                      4    1              G  14:34:22     1203.55 119.28   6  <  97>  528.798   0.000
    74 SZTYMER MARIUSZ                 4   24              G  14:41:15     1203.46 120.92   3          537.046  44.020
    75 CHMIELNICKI DARIUSZ             4    9              G  14:39:02     1203.25 122.55   9  <  77>  534.284   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    76 MYRDZIO JERZY                   4    3              G  14:42:35     1202.48 124.18   5  <  83>  538.209   0.000
    77 CHMIELNICKI DARIUSZ             4    6              G  14:39:38     1201.63 125.82  10  <  81>  534.284   0.000
    78 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   22              G  14:49:25     1200.95 127.45  17  <  79>  545.733   0.000
    79 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   44              G  14:49:29     1200.78 129.08  18  <  80>  545.733   0.000
    80 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   34              G  14:49:33     1200.60 130.72  19  <  92>  545.733   0.000
    81 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   19              G  14:40:20     1199.74 132.35  11  <  84>  534.284   0.000
    82 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   63                 14:43:56     1199.71 133.99  23  <  91>  538.590   0.000
    83 MYRDZIO JERZY                   4   13              G  14:43:40     1199.57 135.62   6  <  89>  538.209   0.000
    84 CHMIELNICKI DARIUSZ             4    1              G  14:40:27     1199.43 137.25  12  <  86>  534.284   0.000
    85 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4    9              G  14:43:40     1199.28 138.89   3  <  94>  538.075  43.110
    86 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   33              G  14:40:31     1199.25 140.52  13  <  88>  534.284   0.000
    87 BAZYLEWICZ TADEUSZ              4   37              G  14:42:33     1199.21 142.16  28-  1-  1  536.708  42.950
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    88 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   13              G  14:41:05     1197.72 143.79  14  <  90>  534.284   0.000
    89 MYRDZIO JERZY                   4    5              G  14:45:08     1195.67 145.42   7  < 100>  538.209   0.000
    90 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   14              G  14:42:09     1194.87 147.06  15  <  95>  534.284   0.000
    91 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   95                 14:45:55     1194.43 148.69  24  <  93>  538.590   0.000
    92 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   48              G  14:52:22     1193.21 150.33  20  < 104>  545.733   0.000
    93 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   12              G  14:46:24     1193.16 151.96  25  <  96>  538.590   0.000
    94 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4   30              G  14:46:07     1192.76 153.59   4  < 120>  538.075  42.380
    95 CHMIELNICKI DARIUSZ             4    4              G  14:43:00     1192.60 155.23  16          534.284   0.000
    96 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   28              G  14:46:40     1192.45 156.86  26  <  98>  538.590   0.000
    97 DRĄG JACEK                      4   12              G  14:38:59     1191.03 158.50   7  < 113>  528.798   0.000
    98 CZARNECKI KRZYSZTOF             4    2              G  14:47:14     1190.96 160.13  27  <  99>  538.590   0.000
    99 CZARNECKI KRZYSZTOF             4    9              G  14:47:18     1190.78 161.76  28  < 102>  538.590   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   100 MYRDZIO JERZY                   4   61                 14:47:43     1188.84 163.40   8  < 121>  538.209   0.000
   101 FIL BOGUSŁAW                    4    9              G  14:54:00     1188.81 165.03  16-  1-  1  545.662  41.800
   102 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   44              G  14:48:05     1188.72 166.67  29  < 106>  538.590   0.000
   103 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA         4   12              G  14:50:53     1188.35 168.30   8  < 105>  541.748   0.000
   104 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   32              G  14:54:21     1188.06 169.93  21  < 107>  545.733   0.000
   105 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA         4    8              G  14:51:16     1187.35 171.57   9  < 109>  541.748   0.000
   106 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   49              G  14:48:37     1187.32 173.20  30  < 108>  538.590   0.000
   107 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   59                 14:54:42     1187.15 174.84  22  < 117>  545.733   0.000
   108 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   42              G  14:48:48     1186.84 176.47  31  < 111>  538.590   0.000
   109 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA         4   27              G  14:51:35     1186.53 178.10  10  < 110>  541.748   0.000
   110 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA         4   22              G  14:51:39     1186.35 179.74  11          541.748   0.000
   111 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   34              G  14:49:11     1185.84 181.37  32  < 112>  538.590   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   112 CZARNECKI KRZYSZTOF             4    1              G  14:49:12     1185.80 183.01  33  < 114>  538.590   0.000
   113 DRĄG JACEK                      4    6              G  14:41:14     1185.03 184.64   8  < 123>  528.798   0.000
   114 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   22              G  14:49:33     1184.89 186.27  34  < 118>  538.590   0.000
   115 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ            4   50              G  14:55:46     1184.65 187.91   4  < 116>  545.847  40.660
   116 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ            4   38              G  14:55:47     1184.61 189.54   5          545.847   0.000
   117 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4    8              G  14:55:44     1184.49 191.18  23          545.733   0.000
   118 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   25              G  14:49:54     1183.97 192.81  35  < 119>  538.590   0.000
   119 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   20              G  14:49:56     1183.89 194.44  36          538.590   0.000
   120 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4   20              G  14:49:33     1183.75 196.08   5          538.075   0.000
   121 MYRDZIO JERZY                   4   73                 14:49:43     1183.61 197.71   9  < 122>  538.209   0.000
   122 MYRDZIO JERZY                   4   53                 14:49:50     1183.31 199.35  10          538.209   0.000
   123 DRĄG JACEK                      4   13              G  14:42:30     1181.67 200.98   9          528.798   0.000
   ------------------------------------------------------------------------------------------- Koniec konkursu - baza 1:5
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   ----------------------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
   124 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   64                 14:50:50     1181.55   0.00  37          538.590   0.000
   125 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ            4   47              G  14:57:09     1181.10   0.00   6          545.847   0.000
   126 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4   31              G  14:50:52     1180.33   0.00   6          538.075   0.000
   127 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   35              G  14:57:26     1180.13   0.00  24          545.733   0.000
   128 MYRDZIO JERZY                   4    1              G  14:51:19     1179.46   0.00  11          538.209   0.000
                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !              
                                                ------------------              


            PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD (0356), rok 2015.               
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  6, z dnia 31.05.15 BURG-2                                   
            Winsko Całość [ 4]                                                  
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Odd|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 CHMIELNICKI     DARIUSZ         4    75    5    27   146.96     
              2 CZARNECKI       KRZYSZTOF       4   120    5    38   145.66     
              3 CZYŻOWICZ       ANDRZEJ         4    59    5    24   144.83     
              4 GRUSZCZYŃSKA    MAŁGORZATA      4    34    5    11   142.34     
              5 DZIUBIŃSKI      MIECZYSŁAW      4    47    5     8   137.38     
              6 DRĄG            JACEK           4    29    5     5   136.21     
              7 DOMINIAK        ANDRZEJ         4    46    5     9   135.25     
              8 SZWECHŁOWICZ    MARIUSZ         4    35    5     6   132.55     
              9 SZTYMER         MARIUSZ         4    25    5     6   116.06     
             10 MYRDZIO         JERZY           4    62    5     5   112.27     
             11 KIEL            HENRYK          4    28    4     4    96.35     
             12 KOZŁOWSKI       JAN             4    23    2     2    47.04     
             13 PROCYSZYN       RYSZARD         4    43    1     1    20.55     
             14 BAZYLEWICZ      TADEUSZ         4    44    0     0     0.00     
             15 STEMPNIEWICZ    STANISŁAW       4    18    0     0     0.00     
             16 PAWŁOWSKI       ANDRZEJ         4    13    0     0     0.00     
             17 DŁUGOSZ         ADAM            4    12    0     0     0.00     
             18 SZEWCZYK        MARCIN          4    16    0     0     0.00     


            PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD (0356), rok 2015.               
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  6, z dnia 31.05.15 BURG-2                                   
            Punktacja Typowane [ 1]                                             
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Odd|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 CZYŻOWICZ       ANDRZEJ         4    59    5    24   142.83     
              2 GRUSZCZYŃSKA    MAŁGORZATA      4    34    5    11   139.93     
              3 CHMIELNICKI     DARIUSZ         4    75    5    27   139.31     
              4 CZARNECKI       KRZYSZTOF       4   120    5    38   125.72     
              5 DOMINIAK        ANDRZEJ         4    46    5     9   119.04     
              6 DRĄG            JACEK           4    29    4     5   112.21     
              7 DZIUBIŃSKI      MIECZYSŁAW      4    47    4     8   106.00     
              8 SZTYMER         MARIUSZ         4    25    4     6    89.79     
              9 SZWECHŁOWICZ    MARIUSZ         4    35    3     6    82.55     
             10 KOZŁOWSKI       JAN             4    23    2     2    47.04     
             11 KIEL            HENRYK          4    28    1     4    28.07     
             12 MYRDZIO         JERZY           4    62    1     5    22.62     
             13 BAZYLEWICZ      TADEUSZ         4    44    0     0     0.00     
             14 PROCYSZYN       RYSZARD         4    43    0     1     0.00     
             15 STEMPNIEWICZ    STANISŁAW       4    18    0     0     0.00     
             16 PAWŁOWSKI       ANDRZEJ         4    13    0     0     0.00     
             17 DŁUGOSZ         ADAM            4    12    0     0     0.00     
             18 SZEWCZYK        MARCIN          4    16    0     0     0.00     



                PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD (0356), rok 2015.              
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR  6                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  BURG-2 z dnia 31.05.15                              
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 52:11:17.1 N 11:54:44.9 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  8,15,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  335.490 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   18                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:   729                           
      5.Ilość konkursów.......................:  146                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1408.07                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1308.40                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:12,15,15                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:12,31,12                         
     10.Czas trwania konkursu.................:15 min. 57 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Wszystkie wsadzone liczy się   5 konkursów                               
       Punkty stałe  30.0- gradacja                                             
       EWinsko Całość [ 4]F                                                   
                                                                                
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Oddzial         | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 4  | Winsko                  |   18   |  729   |  146  |20.03|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |   18   |  729   |  146  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
      Jan Benedykt                                                              
                                                                                
       ----------------                                  ------------------     



                                                                              
                                PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD (0356), rok 2015.
                                                      -   1 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr  6.           
                                          z lotu BURG-2, w dniu 31.05.15        
  +---+------------------------------+--+--------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Od|    NUMER OBRĄCZKI  | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |   PUNKTY    |
  |   |                              |  |       RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |             |
  +---+------------------------------+--+--------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+
     1 DOMINIAK ANDRZEJ                4   22              G  12:15:15     1408.07   1.37  46-  9-  5  338.289  30.000
     2 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA         4   15              G  12:15:26     1406.86   2.74  34- 11-  5  338.257  29.930
     3 DRĄG JACEK                      4   17              G  12:07:24     1400.79   4.12  29-  5-  5  325.544  29.860
     4 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   46              G  12:14:32     1399.77   5.49 120- 35-  5  335.291  29.790
     5 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   68                 12:11:48     1398.12   6.86  75- 27-  5  331.075  29.720
     6 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   38              G  12:12:29     1394.10   8.23   2  <  10>  331.075  29.660
     7 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   78                 12:15:46     1392.60   9.60   2  <  19>  335.291  29.590
     8 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   36              G  12:21:08     1391.72  10.97  59- 25-  5  342.548  29.520
     9 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4    8              G  12:16:14     1388.97  12.35  47-  9-  5  335.065  29.450
    10 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   31              G  12:13:38     1387.38  13.72   3  <  13>  331.075  29.380
    11 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   41              G  12:22:15     1385.43  15.09   2  <  12>  342.548  29.310
    12 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   17              G  12:22:21     1384.87  16.46   3  <  17>  342.548  29.240
    13 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   19              G  12:14:26     1382.74  17.83   4  <  15>  331.075  29.170
    14 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ            4   43              G  12:22:49     1381.71  19.20  35-  5-  5  342.410  29.100
    15 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   95                 12:14:40     1381.40  20.58   5  <  21>  331.075  29.030
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    16 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA         4   12              G  12:21:10     1374.10  21.95   2  <  36>  338.257  28.970
    17 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   14              G  12:24:36     1372.39  23.32   4  <  25>  342.548  28.900
    18 DRĄG JACEK                      4   15              G  12:12:13     1372.35  24.69   2  <  43>  325.544  28.830
    19 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   37              G  12:19:53     1369.19  26.06   3  <  20>  335.291  28.760
    20 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   18              G  12:19:56     1368.91  27.43   4  <  23>  335.291  28.690
    21 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   64                 12:17:08     1367.33  28.81   6  <  22>  331.075   0.000
    22 CHMIELNICKI DARIUSZ             4  105                 12:17:14     1366.76  30.18   7  <  29>  331.075   0.000
    23 CZARNECKI KRZYSZTOF             4    3              G  12:20:23     1366.40  31.55   5  <  24>  335.291  28.480
    24 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   22              G  12:20:24     1366.30  32.92   6  <  38>  335.291   0.000
    25 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   24              G  12:25:50     1365.64  34.29   5  <  27>  342.548  28.340
    26 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4   50              G  12:20:28     1365.01  35.67   2  <  30>  335.065  28.280
    27 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   38              G  12:26:19     1363.01  37.04   6  <  33>  342.548   0.000
    28 KIEL HENRYK                     4   33              G  12:14:35     1362.99  38.41  28-  4-  4  326.550  28.140
    29 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   88                 12:18:22     1360.40  39.78   8  <  31>  331.075   0.000
    30 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4   21              G  12:21:21     1360.12  41.15   3  <  31>  335.065  28.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    31 CHMIELNICKI DARIUSZ             4    4              G  12:18:27     1359.93  42.52   9  <  34>  331.075   0.000
    31 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4   31              G  12:21:23     1359.93  42.52   4  <  53>  335.065  27.930
    33 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   12              G  12:26:59     1359.41  45.27   7  <  39>  342.548   0.000
    34 CHMIELNICKI DARIUSZ             4    2              G  12:18:38     1358.91  46.64  10  <  63>  331.075   0.000
    35 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ            4   39              G  12:27:06     1358.23  48.01   2  <  56>  342.410  27.660
    36 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA         4   10              G  12:24:15     1357.10  49.38   3  <  36>  338.257  27.590
    36 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA         4   46              G  12:24:15     1357.10  49.38   4  <  55>  338.257  27.590
    38 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   76                 12:22:16     1355.99  52.13   7  <  45>  335.291   0.000
    39 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   33              G  12:28:00     1353.95  53.50   8  <  40>  342.548   0.000
    40 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4    7              G  12:28:02     1353.77  54.87   9  <  40>  342.548   0.000
    40 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   69                 12:28:02     1353.77  54.87  10  <  42>  342.548   0.000
    42 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   13              G  12:28:06     1353.41  57.61  11  <  62>  342.548   0.000
    43 DRĄG JACEK                      4   22              G  12:15:52     1351.55  58.98   3  <  58>  325.544  27.100
    44 DOMINIAK ANDRZEJ                4   34              G  12:25:41     1349.47  60.36   2  <  48>  338.289  27.030
    45 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   44              G  12:23:29     1349.35  61.73   8  <  47>  335.291   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    46 MYRDZIO JERZY                   4   43              G  12:23:29     1349.03  63.10  62-  7-  5  335.212  26.900
    47 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   90                 12:23:33     1348.99  64.47   9  <  49>  335.291   0.000
    48 DOMINIAK ANDRZEJ                4    2              G  12:25:47     1348.93  65.84   3  <  66>  338.289  26.760
    49 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   81                 12:23:39     1348.45  67.22  10  <  50>  335.291   0.000
    50 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   14              G  12:24:09     1345.74  68.59  11  <  51>  335.291   0.000
    51 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   11              G  12:24:10     1345.65  69.96  12  <  52>  335.291   0.000
    52 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   49              G  12:24:11     1345.56  71.33  13  <  54>  335.291   0.000
    53 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4   60                 12:24:04     1345.28  72.70   5  <  95>  335.065  26.410
    54 CZARNECKI KRZYSZTOF             4  141                 12:24:28     1344.03  74.07  14  <  60>  335.291   0.000
    55 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA         4   11              G  12:26:44     1343.71  75.45   5  <  65>  338.257  26.280
    56 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ            4   30              G  12:29:50     1343.66  76.82   3  <  57>  342.410  26.210
    57 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ            4   37              G  12:29:54     1343.31  78.19   4  < 130>  342.410  26.140
    58 DRĄG JACEK                      4   12              G  12:17:29     1342.54  79.56   4  <  86>  325.544  26.070
    58 KOZŁOWSKI JAN                   4   25              G  12:30:00     1342.54  79.56  23-  2-  2  342.348  26.070
    60 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   26              G  12:24:52     1341.88  82.30  15  <  61>  335.291   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    61 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   12              G  12:24:55     1341.61  83.68  16  <  69>  335.291   0.000
    62 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   39              G  12:30:35     1340.26  85.05  12  <  79>  342.548   0.000
    63 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   26              G  12:22:23     1338.31  86.42  11  <  64>  331.075   0.000
    64 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   20              G  12:22:25     1338.13  87.79  12  <  72>  331.075   0.000
    65 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA         4   20              G  12:28:00     1336.98  89.16   6  <  67>  338.257   0.000
    66 DOMINIAK ANDRZEJ                4   35              G  12:28:04     1336.76  90.53   4  < 100>  338.289  25.520
    67 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA         4   41              G  12:28:03     1336.72  91.91   7  <  76>  338.257   0.000
    68 KIEL HENRYK                     4   17              G  12:19:24     1336.13  93.28   2  < 116>  326.550  25.380
    69 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   48              G  12:26:09     1335.02  94.65  17  <  70>  335.291   0.000
    70 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   33              G  12:26:10     1334.93  96.02  18  <  71>  335.291   0.000
    71 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   32              G  12:26:13     1334.67  97.39  19  <  73>  335.291   0.000
    72 CHMIELNICKI DARIUSZ             4    1              G  12:23:05     1334.53  98.77  13  <  75>  331.075   0.000
    73 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   73                 12:26:15     1334.49 100.14  20  <  74>  335.291   0.000
    74 CZARNECKI KRZYSZTOF             4  140                 12:26:19     1334.14 101.51  21  <  78>  335.291   0.000
    75 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   71                 12:23:15     1333.64 102.88  14  <  77>  331.075   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    76 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA         4   62                 12:28:41     1333.38 104.25   8  <  88>  338.257   0.000
    77 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   54                 12:23:20     1333.19 105.62  15  <  81>  331.075   0.000
    78 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   67                 12:26:37     1332.55 107.00  22  <  80>  335.291   0.000
    79 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   30              G  12:32:05     1332.44 108.37  13  <  84>  342.548   0.000
    80 CZARNECKI KRZYSZTOF             4  102                 12:26:45     1331.84 109.74  23  <  90>  335.291   0.000
    81 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   25              G  12:23:38     1331.58 111.11  16  <  82>  331.075   0.000
    82 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   35              G  12:23:39     1331.49 112.48  17  <  83>  331.075   0.000
    83 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   44              G  12:23:42     1331.22 113.85  18  <  92>  331.075   0.000
    84 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   25              G  12:32:25     1330.71 115.23  14  <  87>  342.548   0.000
    85 SZTYMER MARIUSZ                 4    7              G  12:25:45     1330.50 116.60  25-  6-  5  333.624  24.210
    86 DRĄG JACEK                      4   18              G  12:19:55     1329.20 117.97   5          325.544  24.140
    87 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   60                 12:32:45     1328.99 119.34  15  < 105>  342.548   0.000
    88 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA         4    8              G  12:29:33     1328.84 120.71   9  <  91>  338.257   0.000
    89 SZTYMER MARIUSZ                 4   20              G  12:26:04     1328.83 122.09   2  < 123>  333.624  23.930
    90 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   85                 12:27:23     1328.50 123.46  24  < 107>  335.291   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    91 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA         4   17              G  12:29:39     1328.32 124.83  10  < 101>  338.257   0.000
    92 CHMIELNICKI DARIUSZ             4    6              G  12:24:29     1327.04 126.20  19  <  96>  331.075   0.000
    93 MYRDZIO JERZY                   4   16              G  12:27:37     1326.96 127.57   2  <  94>  335.212  23.660
    94 MYRDZIO JERZY                   4   36              G  12:27:44     1326.35 128.94   3  < 111>  335.212  23.590
    95 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4   28              G  12:27:44     1325.77 130.32   6  <  98>  335.065   0.000
    96 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   41              G  12:24:44     1325.71 131.69  20  <  97>  331.075   0.000
    97 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   27              G  12:24:45     1325.63 133.06  21  <  99>  331.075   0.000
    98 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4   56                 12:27:46     1325.59 134.43   7  < 103>  335.065   0.000
    99 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   11              G  12:24:48     1325.36 135.80  22  < 102>  331.075   0.000
   100 DOMINIAK ANDRZEJ                4   23              G  12:30:15     1325.32 137.17   5  < 122>  338.289  23.170
   101 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA         4   65                 12:30:14     1325.29 138.55  11          338.257   0.000
   102 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   24              G  12:24:49     1325.27 139.92  23  < 104>  331.075   0.000
   103 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4    4              G  12:27:52     1325.07 141.29   8  < 131>  335.065   0.000
   104 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   22              G  12:25:02     1324.12 142.66  24  < 135>  331.075   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   105 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   54                 12:33:43     1324.03 144.03  16  < 106>  342.548   0.000
   106 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   32              G  12:33:50     1323.43 145.40  17  < 108>  342.548   0.000
   107 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   13              G  12:28:32     1322.47 146.78  25  < 110>  335.291   0.000
   108 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4    5              G  12:34:08     1321.90 148.15  18  < 109>  342.548   0.000
   109 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   55                 12:34:11     1321.64 149.52  19  < 111>  342.548   0.000
   110 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   24              G  12:28:43     1321.52 150.89  26  < 113>  335.291   0.000
   111 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   42              G  12:34:13     1321.47 152.26  20  < 117>  342.548   0.000
   111 MYRDZIO JERZY                   4   42              G  12:28:40     1321.47 152.26   4  < 124>  335.212  22.410
   113 CZARNECKI KRZYSZTOF             4    7              G  12:28:45     1321.34 155.01  27  < 115>  335.291   0.000
   114 KOZŁOWSKI JAN                   4   18              G  12:34:16     1320.45 156.38   2          342.348  22.210
   115 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   38              G  12:29:02     1319.87 157.75  28  < 120>  335.291   0.000
   116 KIEL HENRYK                     4   21              G  12:22:33     1319.13 159.12   3  < 118>  326.550  22.070
   117 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   23              G  12:34:43     1318.93 160.49  21  < 119>  342.548   0.000
   118 KIEL HENRYK                     4    2              G  12:22:37     1318.77 161.87   4          326.550  21.930
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   119 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   31              G  12:34:46     1318.68 163.24  22  < 128>  342.548   0.000
   120 CZARNECKI KRZYSZTOF             4  107                 12:29:20     1318.31 164.61  29  < 121>  335.291   0.000
   121 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   74                 12:29:35     1317.02 165.98  30  < 125>  335.291   0.000
   122 DOMINIAK ANDRZEJ                4   15              G  12:31:52     1316.98 167.35   6  < 134>  338.289   0.000
   123 SZTYMER MARIUSZ                 4   30              G  12:28:23     1316.68 168.72   3  < 129>  333.624  21.590
   124 MYRDZIO JERZY                   4   27              G  12:29:36     1316.62 170.10   5  < 136>  335.212  21.520
   125 CZARNECKI KRZYSZTOF             4    5              G  12:29:42     1316.42 171.47  31  < 126>  335.291   0.000
   126 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   27              G  12:29:44     1316.24 172.84  32  < 127>  335.291   0.000
   127 CZARNECKI KRZYSZTOF             4    1              G  12:29:54     1315.38 174.21  33  < 133>  335.291   0.000
   128 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   58                 12:35:26     1315.30 175.58  23  < 132>  342.548   0.000
   129 SZTYMER MARIUSZ                 4    1              G  12:28:41     1315.12 176.95   4  < 140>  333.624  21.170
   130 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ            4   16              G  12:35:30     1314.43 178.33   5          342.410  21.100
   131 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4    6              G  12:29:55     1314.41 179.70   9          335.065   0.000
   132 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   16              G  12:35:39     1314.21 181.07  24  < 144>  342.548   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   133 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   34              G  12:30:19     1313.24 182.44  34  < 145>  335.291   0.000
   134 DOMINIAK ANDRZEJ                4   25              G  12:32:38     1313.06 183.81   7  < 139>  338.289   0.000
   135 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   83                 12:27:10     1312.92 185.19  25  < 138>  331.075   0.000
   136 MYRDZIO JERZY                   4    3              G  12:30:23     1312.58 186.56   6  < 146>  335.212   0.000
   137 PROCYSZYN RYSZARD               4   60                 12:30:12     1311.87 187.93  43-  1-  1  334.789  20.620
   138 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   75                 12:27:24     1311.71 189.30  26  < 143>  331.075   0.000
   139 DOMINIAK ANDRZEJ                4   20              G  12:33:07     1310.61 190.67   8  < 141>  338.289   0.000
   140 SZTYMER MARIUSZ                 4   24              G  12:29:37     1310.30 192.04   5  < 142>  333.624  20.410
   141 DOMINIAK ANDRZEJ                4   24              G  12:33:14     1310.01 193.42   9          338.289   0.000
   142 SZTYMER MARIUSZ                 4   10              G  12:29:48     1309.36 194.79   6          333.624   0.000
   143 CHMIELNICKI DARIUSZ             4  100                 12:27:52     1309.29 196.16  27          331.075   0.000
   144 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   34              G  12:36:41     1309.02 197.53  25          342.548   0.000
   145 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   55                 12:31:14     1308.54 198.90  35          335.291   0.000
   146 MYRDZIO JERZY                   4   28              G  12:31:12     1308.40 200.27   7          335.212   0.000
   ------------------------------------------------------------------------------------------- Koniec konkursu - baza 1:5
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   ----------------------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
   147 CZARNECKI KRZYSZTOF             4    8              G  12:31:16     1308.37   0.00  36          335.291   0.000
   148 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   64                 12:31:16     1308.37   0.00  37          335.291   0.000
   149 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   68                 12:31:17     1308.28   0.00  38          335.291   0.000
   150 CHMIELNICKI DARIUSZ             4  101                 12:28:04     1308.25   0.00  28          331.075   0.000
   151 BAZYLEWICZ TADEUSZ              4   37              G  12:29:59     1307.94   0.00  44-  0-  0  333.502   0.000
                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !              
                                                ------------------                 


           PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD (0356), rok 2015.               
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  7, z dnia 07.06.15 MINDEN-3                                 
            Winsko Całość [ 4]                                                  
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Odd|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 CZARNECKI       KRZYSZTOF       4    84    4    19   197.54     
              2 CHMIELNICKI     DARIUSZ         4    38    4    13   196.58     
              3 MYRDZIO         JERZY           4    61    4    13   194.03     
              4 CZYŻOWICZ       ANDRZEJ         4    51    4    14   193.51     
              5 DZIUBIŃSKI      MIECZYSŁAW      4    47    4    14   189.03     
              6 GRUSZCZYŃSKA    MAŁGORZATA      4    31    4     7   188.86     
              7 SZWECHŁOWICZ    MARIUSZ         4    35    4    10   188.60     
              8 SZTYMER         MARIUSZ         4    24    4     7   187.20     
              9 DRĄG            JACEK           4    24    4     8   185.35     
             10 DOMINIAK        ANDRZEJ         4    27    4     4   184.38     
             11 SZEWCZYK        MARCIN          4    16    2     2    91.23     
             12 KOZŁOWSKI       JAN             4    12    2     2    85.35     
             13 PROCYSZYN       RYSZARD         4    26    1     1    45.70     
             14 STEMPNIEWICZ    STANISŁAW       4    16    1     1    44.47     
             15 KIEL            HENRYK          4    19    0     0     0.00     
             16 BAZYLEWICZ      TADEUSZ         4    25    0     0     0.00     
             17 MARCINIAK       ŁUKASZ          4    17    0     0     0.00     
             18 DŁUGOSZ         ADAM            4    21    0     0     0.00     


            PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD (0356), rok 2015.               
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  7, z dnia 07.06.15 MINDEN-3                                 
            Punktacja Typowane [ 1]                                             
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Odd|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 GRUSZCZYŃSKA    MAŁGORZATA      4    31    5     7   227.98     
              2 DRĄG            JACEK           4    24    5     8   220.18     
              3 SZTYMER         MARIUSZ         4    24    4     7   183.52     
              4 SZWECHŁOWICZ    MARIUSZ         4    35    4    10   180.52     
              5 CHMIELNICKI     DARIUSZ         4    38    4    13   174.03     
              6 CZARNECKI       KRZYSZTOF       4    84    3    19   147.46     
              7 DZIUBIŃSKI      MIECZYSŁAW      4    47    3    14   136.40     
              8 DOMINIAK        ANDRZEJ         4    27    2     4    92.98     
              9 CZYŻOWICZ       ANDRZEJ         4    51    2    14    89.13     
             10 KOZŁOWSKI       JAN             4    12    2     2    85.35     
             11 SZEWCZYK        MARCIN          4    16    1     2    48.07     
             12 STEMPNIEWICZ    STANISŁAW       4    16    1     1    44.47     
             13 MYRDZIO         JERZY           4    61    1    13    41.93     
             14 KIEL            HENRYK          4    19    0     0     0.00     
             15 BAZYLEWICZ      TADEUSZ         4    25    0     0     0.00     
             16 PROCYSZYN       RYSZARD         4    26    0     1     0.00     
             17 MARCINIAK       ŁUKASZ          4    17    0     0     0.00     
             18 DŁUGOSZ         ADAM            4    21    0     0     0.00     


         PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD (0356), rok 2015.              
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR  7                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  MINDEN-3 z dnia 07.06.15                            
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 52:17:08.6 N 08:55:30.0 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  6,15,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  539.310 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   18                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:   574                           
      5.Ilość konkursów.......................:  115                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1068.81                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:   923.56                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:14,45,36                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:15,58,10                         
     10.Czas trwania konkursu.................:1 godz. 12 min. 34 sek.          
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Wszystkie wsadzone liczy się   4 konkursów                               
       Punkty stałe  50.0- gradacja                                             
       EWinsko Całość [ 4]F                                                   
                                                                                
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Oddzial         | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 4  | Winsko                  |   18   |  574   |  115  |20.03|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |   18   |  574   |  115  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
      Jan Benedykt                                                              
                                                                                
       ----------------                                  ------------------     


                                                                               
                                PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD (0356), rok 2015.
                                                      -   1 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr  7.           
                                         z lotu MINDEN-3, w dniu 07.06.15       
  +---+------------------------------+--+--------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Od|    NUMER OBRĄCZKI  | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |   PUNKTY    |
  |   |                              |  |       RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |             |
  +---+------------------------------+--+--------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+
     1 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   35              G  14:45:36     1068.81   1.74  51- 14-  4  545.733  50.000
     2 CHMIELNICKI DARIUSZ             4    7              G  14:44:48     1048.03   3.48  38- 13-  4  534.284  49.910
     3 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4   21              G  14:49:49     1045.18   5.23  47- 14-  4  538.075  49.820
     4 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   19              G  14:46:58     1043.59   6.97   2  <  17>  534.284  49.740
     5 MYRDZIO JERZY                   4   56                 14:51:39     1041.73   8.71  61- 13-  4  538.209  49.650
     6 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   76                 14:54:28     1036.81  10.45  84- 19-  4  538.590  49.560
     7 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   11              G  14:54:40     1036.41  12.20   2  <   9>  538.590  49.470
     8 SZTYMER MARIUSZ                 4   26              G  14:53:52     1035.04  13.94  24-  7-  4  537.046  49.390
     9 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   32              G  14:55:52     1034.03  15.68   3  <  10>  538.590  49.300
    10 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   48              G  14:57:57     1029.91  17.42   4  <  12>  538.590  49.210
    11 DRĄG JACEK                      4   15              G  14:48:44     1029.32  19.16  24-  8-  4  528.798  49.120
    12 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   10              G  14:59:25     1027.03  20.91   5  <  13>  538.590   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    13 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   12              G  15:00:36     1024.72  22.65   6  <  15>  538.590   0.000
    14 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA         4   13              G  15:05:00     1022.17  24.39  31-  7-  4  541.748  48.860
    15 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   87                 15:02:20     1021.35  26.13   7  <  19>  538.590   0.000
    16 MYRDZIO JERZY                   4   61                 15:02:04     1021.14  27.87   2  <  25>  538.209  48.680
    17 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   32              G  14:59:10     1019.30  29.62   3  <  20>  534.284  48.600
    18 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   68                 15:12:13     1015.85  31.36   2  <  29>  545.733  48.510
    19 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   55                 15:05:35     1015.09  33.10   8  <  21>  538.590   0.000
    20 CHMIELNICKI DARIUSZ             4    2              G  15:01:33     1014.69  34.84   4  <  84>  534.284  48.330
    21 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   28              G  15:06:20     1013.66  36.59   9  <  28>  538.590   0.000
    22 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ            4   33              G  15:14:41     1011.42  38.33  35- 10-  4  545.847  48.160
    23 SZEWCZYK MARCIN                 4   12              G  15:03:35     1010.32  40.07  16-  2-  2  534.036  48.070
    24 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ            4   43              G  15:16:00     1008.96  41.81   2  <  43>  545.847  47.980
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    25 MYRDZIO JERZY                   4    1              G  15:09:20     1007.25  43.55   3  <  26>  538.209  47.890
    26 MYRDZIO JERZY                   4   37              G  15:10:34     1004.93  45.30   4  <  31>  538.209  47.810
    27 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA         4   20              G  15:14:32     1004.11  47.04   2  <  32>  541.748  47.720
    28 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   80                 15:12:47     1001.50  48.78  10  <  38>  538.590   0.000
    29 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   33              G  15:20:34     1000.31  50.52   3  <  30>  545.733  47.540
    30 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4    8              G  15:20:41     1000.09  52.26   4  <  34>  545.733  47.460
    31 MYRDZIO JERZY                   4   67                 15:13:24      999.65  54.01   5  <  49>  538.209   0.000
    32 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA         4   11              G  15:17:18      998.98  55.75   3  <  58>  541.748  47.280
    33 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4   23              G  15:15:53      994.81  57.49   2  <  37>  538.075  47.190
    34 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   24              G  15:25:00      992.24  59.23   5  <  42>  545.733   0.000
    35 DOMINIAK ANDRZEJ                4   25              G  15:24:34      985.84  60.98  27-  4-  4  541.783  47.020
    36 SZTYMER MARIUSZ                 4    7              G  15:21:50      982.10  62.72   2  <  41>  537.046  46.930
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    37 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4   51                 15:22:58      981.95  64.46   3  <  56>  538.075  46.840
    38 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   63                 15:23:38      981.69  66.20  11  <  39>  538.590   0.000
    39 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   51                 15:24:10      980.74  67.94  12  <  54>  538.590   0.000
    40 DOMINIAK ANDRZEJ                4   16              G  15:27:51      979.98  69.69   2  <  47>  541.783  46.580
    41 SZTYMER MARIUSZ                 4   21              G  15:23:20      979.42  71.43   3  <  65>  537.046  46.490
    42 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   21              G  15:32:30      978.89  73.17   6  <  46>  545.733   0.000
    43 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ            4   54                 15:34:11      976.15  74.91   3  <  45>  545.847  46.320
    44 DRĄG JACEK                      4   17              G  15:17:03      975.55  76.66   2  <  53>  528.798  46.230
    45 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ            4   32              G  15:34:48      975.08  78.40   4  <  48>  545.847  46.140
    46 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   23              G  15:35:37      973.45  80.14   7  <  50>  545.733   0.000
    47 DOMINIAK ANDRZEJ                4    9              G  15:31:47      973.06  81.88   3  <  60>  541.783  45.960
    48 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ            4   20              G  15:35:59      973.02  83.62   5  <  69>  545.847   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    49 MYRDZIO JERZY                   4   17              G  15:28:38      972.14  85.37   6  <  52>  538.209   0.000
    50 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   22              G  15:37:37      969.99  87.11   8  <  78>  545.733   0.000
    50 PROCYSZYN RYSZARD               4   11              G  15:29:40      969.99  87.11  26-  1-  1  538.020  45.700
    52 MYRDZIO JERZY                   4   12              G  15:30:26      968.99  90.59   7  <  62>  538.209   0.000
    53 DRĄG JACEK                      4    9              G  15:21:07      968.29  92.33   3  <  63>  528.798  45.440
    54 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   19              G  15:32:01      966.92  94.08  13  <  55>  538.590   0.000
    55 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   45              G  15:32:08      966.72  95.82  14  <  89>  538.590   0.000
    56 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4   22              G  15:31:56      966.14  97.56   4  <  59>  538.075  45.180
    57 KOZŁOWSKI JAN                   4   14              G  15:40:25      964.76  99.30  12-  2-  2  545.493  45.090
    58 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA         4   43              G  15:37:54      962.42 101.05   4  <  73>  541.748  45.000
    59 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4    8              G  15:34:27      961.79 102.79   5  <  61>  538.075   0.000
    60 DOMINIAK ANDRZEJ                4   17              G  15:38:33      961.38 104.53   4          541.783  44.820
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    61 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4   12              G  15:35:49      959.45 106.27   6  <  67>  538.075   0.000
    62 MYRDZIO JERZY                   4    4              G  15:35:59      959.40 108.01   8  <  68>  538.209   0.000
    63 DRĄG JACEK                      4    6              G  15:26:27      958.92 109.76   4  <  80>  528.798  44.560
    64 STEMPNIEWICZ STANISŁAW          4    3              G  15:44:43      957.97 111.50  16-  1-  1  545.773  44.470
    65 SZTYMER MARIUSZ                 4   10              G  15:35:38      957.93 113.24   4  <  66>  537.046  44.390
    66 SZTYMER MARIUSZ                 4   29              G  15:35:42      957.81 114.98   5  <  83>  537.046   0.000
    67 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4    1              G  15:38:22      955.11 116.72   7  <  71>  538.075   0.000
    68 MYRDZIO JERZY                   4   23              G  15:38:31      955.09 118.47   9  <  72>  538.209   0.000
    69 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ            4   52                 15:46:41      954.81 120.21   6  <  70>  545.847   0.000
    70 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ            4   35              G  15:47:21      953.69 121.95   7  <  75>  545.847   0.000
    71 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4   42              G  15:40:20      951.78 123.69   8  <  74>  538.075   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    72 MYRDZIO JERZY                   4   32              G  15:40:38      951.52 125.44  10  <  76>  538.209   0.000
    73 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA         4    9              G  15:44:27      951.35 127.18   5  < 100>  541.748   0.000
    74 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4   14              G  15:40:36      951.34 128.92   9  <  77>  538.075   0.000
    75 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ            4   34              G  15:49:11      950.65 130.66   8  <  82>  545.847   0.000
    76 MYRDZIO JERZY                   4   40              G  15:41:15      950.48 132.40  11  <  81>  538.209   0.000
    77 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4   46              G  15:41:30      949.82 134.15  10  <  87>  538.075   0.000
    78 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   57                 15:50:01      949.07 135.89   9  <  92>  545.733   0.000
    79 SZEWCZYK MARCIN                 4    7              G  15:38:30      947.71 137.63   2          534.036  43.160
    80 DRĄG JACEK                      4    7              G  15:33:10      947.38 139.37   5  <  90>  528.798   0.000
    81 MYRDZIO JERZY                   4   41              G  15:43:14      947.16 141.11  12  <  93>  538.209   0.000
    82 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ            4   28              G  15:51:23      947.02 142.86   9  <  91>  545.847   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    83 SZTYMER MARIUSZ                 4   36              G  15:42:39      946.09 144.60   6  <  88>  537.046   0.000
    84 CHMIELNICKI DARIUSZ             4    8              G  15:39:49      945.94 146.34   5  <  85>  534.284   0.000
    85 CHMIELNICKI DARIUSZ             4    9              G  15:39:54      945.80 148.08   6  <  85>  534.284   0.000
    85 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   13              G  15:39:54      945.80 148.08   7  <  97>  534.284   0.000
    87 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4   60                 15:44:07      945.46 151.57  11  <  96>  538.075   0.000
    88 SZTYMER MARIUSZ                 4   23              G  15:43:38      944.45 153.31   7          537.046   0.000
    89 CZARNECKI KRZYSZTOF             4    2              G  15:45:26      944.18 155.05  15  <  94>  538.590   0.000
    90 DRĄG JACEK                      4   21              G  15:35:24      943.61 156.79   6  < 113>  528.798   0.000
    91 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ            4   48              G  15:53:53      942.93 158.54  10          545.847   0.000
    92 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   13              G  15:54:02      942.49 160.28  10  <  95>  545.733   0.000
    93 MYRDZIO JERZY                   4   28              G  15:46:41      941.45 162.02  13          538.209   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    94 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   21              G  15:47:10      941.32 163.76  16  < 108>  538.590   0.000
    95 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   26              G  15:55:21      940.35 165.51  11  < 101>  545.733   0.000
    96 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4    3              G  15:47:52      939.27 167.25  12  <  99>  538.075   0.000
    97 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   31              G  15:44:06      938.82 168.99   8  <  98>  534.284   0.000
    98 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   14              G  15:44:15      938.58 170.73   9  < 104>  534.284   0.000
    99 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4   15              G  15:48:21      938.48 172.47  13  < 103>  538.075   0.000
   100 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA         4   65                 15:53:29      936.50 174.22   6  < 110>  541.748   0.000
   101 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4    6              G  15:58:53      934.66 175.96  12  < 102>  545.733   0.000
   102 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   55                 15:59:22      933.89 177.70  13  < 109>  545.733   0.000
   103 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4   27              G  15:51:59      932.57 179.44  14          538.075   0.000
   104 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   27              G  15:48:04      932.32 181.18  10  < 105>  534.284   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   105 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   20              G  15:48:19      931.92 182.93  11  < 106>  534.284   0.000
   106 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   11              G  15:49:31      929.97 184.67  12  < 107>  534.284   0.000
   107 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   33              G  15:49:52      929.41 186.41  13          534.284   0.000
   108 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   92                 15:54:36      929.24 188.15  17  < 111>  538.590   0.000
   109 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   16              G  16:02:30      928.91 189.90  14          545.733   0.000
   110 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA         4   15              G  15:59:14      927.28 191.64   7          541.748   0.000
   111 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   44              G  15:56:43      925.86 193.38  18  < 115>  538.590   0.000
   112 KOZŁOWSKI JAN                   4   12              G  16:04:20      925.61 195.12   2          545.493  40.260
   113 DRĄG JACEK                      4    1              G  15:46:45      924.88 196.86   7  < 114>  528.798   0.000
   114 DRĄG JACEK                      4   40              G  15:46:47      924.82 198.61   8          528.798   0.000
   115 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   23              G  15:58:10      923.56 200.35  19          538.590   0.000
   ------------------------------------------------------------------------------------------- Koniec konkursu - baza 1:5
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   ----------------------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
   116 CZARNECKI KRZYSZTOF             4    9              G  15:58:54      922.40   0.00  20          538.590   0.000
   117 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   70                 15:59:02      922.19   0.00  21          538.590   0.000
   118 MYRDZIO JERZY                   4   77                 15:59:04      921.49   0.00  14          538.209   0.000
   119 SZTYMER MARIUSZ                 4   20              G  15:57:52      921.39   0.00   8          537.046   0.000
   120 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   26              G  16:00:00      920.67   0.00  22          538.590   0.000
                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !              
                                                ------------------              


           PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD (0356), rok 2015.               
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  8, z dnia 14.06.15 MINDEN-4                                 
            Winsko Całość [ 4]                                                  
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Odd|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 CZARNECKI       KRZYSZTOF       4    66    4    27   195.00     
              2 GRUSZCZYŃSKA    MAŁGORZATA      4    31    4     9   194.76     
              3 CZYŻOWICZ       ANDRZEJ         4    51    4    12   194.40     
              4 CHMIELNICKI     DARIUSZ         4    30    4    14   192.98     
              5 SZWECHŁOWICZ    MARIUSZ         4    28    4     6   188.22     
              6 MYRDZIO         JERZY           4    27    4     4   179.16     
              7 SZTYMER         MARIUSZ         4    20    4     5   177.39     
              8 DRĄG            JACEK           4    25    3     3   138.45     
              9 DZIUBIŃSKI      MIECZYSŁAW      4    20    3     3   134.64     
             10 MARCINIAK       ŁUKASZ          4    11    1     1    41.55     
             11 PROCYSZYN       RYSZARD         4    20    1     1    41.07     
             12 DOMINIAK        ANDRZEJ         4    21    0     0     0.00     
             13 BAZYLEWICZ      TADEUSZ         4    15    0     0     0.00     
             14 STEMPNIEWICZ    STANISŁAW       4    10    0     0     0.00     
             15 FIL             BOGUSŁAW        4    15    0     0     0.00     
             16 SZEWCZYK        MARCIN          4     9    0     0     0.00     
             17 PAWŁOWSKI       ANDRZEJ         4    10    0     0     0.00     
             18 DŁUGOSZ         ADAM            4    13    0     0     0.00     


            PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD (0356), rok 2015.               
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  8, z dnia 14.06.15 MINDEN-4                                 
            Punktacja Typowane [ 1]                                             
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Odd|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 CHMIELNICKI     DARIUSZ         4    30    5    14   229.53     
              2 CZYŻOWICZ       ANDRZEJ         4    51    4    12   183.09     
              3 GRUSZCZYŃSKA    MAŁGORZATA      4    31    4     9   182.98     
              4 SZWECHŁOWICZ    MARIUSZ         4    28    4     6   181.31     
              5 CZARNECKI       KRZYSZTOF       4    66    3    27   142.14     
              6 DRĄG            JACEK           4    25    2     3    92.26     
              7 SZTYMER         MARIUSZ         4    20    2     5    82.26     
              8 DZIUBIŃSKI      MIECZYSŁAW      4    20    1     3    49.64     
              9 MARCINIAK       ŁUKASZ          4    11    1     1    41.55     
             10 MYRDZIO         JERZY           4    27    1     4    40.00     
             11 DOMINIAK        ANDRZEJ         4    21    0     0     0.00     
             12 BAZYLEWICZ      TADEUSZ         4    15    0     0     0.00     
             13 STEMPNIEWICZ    STANISŁAW       4    10    0     0     0.00     
             14 PROCYSZYN       RYSZARD         4    20    0     1     0.00     
             15 FIL             BOGUSŁAW        4    15    0     0     0.00     
             16 SZEWCZYK        MARCIN          4     9    0     0     0.00     
             17 PAWŁOWSKI       ANDRZEJ         4    10    0     0     0.00     
             18 DŁUGOSZ         ADAM            4    13    0     0     0.00     


        PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD (0356), rok 2015.              
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR  8                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  MINDEN-4 z dnia 14.06.15                            
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 52:17:08.6 N 08:55:30.0 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  7,15,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  539.710 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   18                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:   422                           
      5.Ilość konkursów.......................:   85                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1571.50                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1312.07                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:12,59,44                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:14,05,12                         
     10.Czas trwania konkursu.................:1 godz.  5 min. 28 sek.          
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Wszystkie wsadzone liczy się   4 konkursów                               
       Punkty stałe  50.0- gradacja                                             
       EWinsko Całość [ 4]F                                                   
                                                                                
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Oddzial         | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 4  | Winsko                  |   18   |  422   |   85  |20.14|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |   18   |  422   |   85  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
      Jan Benedykt                                                              
                                                                                
       ----------------                                  ------------------     



                                                                               
                                PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD (0356), rok 2015.
                                                      -   1 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr  8.           
                                         z lotu MINDEN-4, w dniu 14.06.15       
  +---+------------------------------+--+--------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Od|    NUMER OBRĄCZKI  | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |   PUNKTY    |
  |   |                              |  |       RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |             |
  +---+------------------------------+--+--------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+
     1 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA         4   15              G  12:59:44     1571.50   2.37  31-  9-  4  541.748  50.000
     2 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   31              G  12:59:31     1563.32   4.74  66- 27-  4  538.590  49.880
     3 DRĄG JACEK                      4   17              G  12:57:24     1544.39   7.11  25-  3-  3  528.798  49.760
     4 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4    4              G  13:17:28     1484.48   9.48  20-  3-  3  538.075  49.640
     5 MYRDZIO JERZY                   4   27              G  13:21:10     1469.85  11.85  27-  4-  4  538.209  49.520
     6 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   34              G  13:26:41     1468.27  14.22  51- 12-  4  545.733  49.400
     7 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   23              G  13:26:45     1468.01  16.59   2  <  15>  545.733  49.290
     8 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ            4   52                 13:28:21     1462.03  18.96  28-  6-  4  545.847  49.170
     9 CHMIELNICKI DARIUSZ             4    4              G  13:20:57     1459.99  21.33  30- 14-  4  534.284  49.050
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    10 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA         4   12              G  13:26:41     1457.55  23.70   2  <  16>  541.748  48.930
    11 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   20              G  13:21:45     1456.81  26.07   2  <  12>  534.284  48.810
    12 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   12              G  13:21:49     1456.54  28.44   3  <  31>  534.284  48.690
    13 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   72                 13:26:17     1450.62  30.81   2  <  14>  538.590  48.570
    14 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   26              G  13:27:58     1444.07  33.18   3  <  17>  538.590  48.450
    15 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4    6              G  13:32:58     1443.87  35.55   3  <  23>  545.733  48.330
    16 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA         4   27              G  13:30:58     1440.95  37.91   3  <  21>  541.748  48.210
    17 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   86                 13:28:52     1440.59  40.28   4  <  18>  538.590  48.100
    18 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   49              G  13:29:15     1439.12  42.65   5  <  20>  538.590   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    19 SZTYMER MARIUSZ                 4   19              G  13:29:14     1435.06  45.02  20-  5-  4  537.046  47.860
    20 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   13              G  13:31:17     1431.34  47.39   6  <  24>  538.590   0.000
    21 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA         4   39              G  13:34:47     1426.47  49.76   4  <  29>  541.748  47.620
    22 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ            4   50              G  13:40:28     1416.07  52.13   2  <  32>  545.847  47.500
    23 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   68                 13:41:03     1413.63  54.50   4  <  30>  545.733  47.380
    24 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   17              G  13:36:30     1411.77  56.87   7  <  25>  538.590   0.000
    25 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   62                 13:36:49     1410.60  59.24   8  <  26>  538.590   0.000
    26 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   25              G  13:37:31     1408.02  61.61   9  <  27>  538.590   0.000
    27 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   50              G  13:37:37     1407.65  63.98  10  <  28>  538.590   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    28 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   80                 13:38:47     1403.37  66.35  11  <  34>  538.590   0.000
    29 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA         4   28              G  13:41:10     1402.89  68.72   5  <  57>  541.748   0.000
    30 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   26              G  13:46:06     1395.38  71.09   5  <  37>  545.733   0.000
    31 CHMIELNICKI DARIUSZ             4    5              G  13:37:58     1395.12  73.46   4  <  37>  534.284  46.430
    32 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ            4   43              G  13:46:52     1392.94  75.83   3  <  41>  545.847  46.310
    33 DRĄG JACEK                      4   25              G  13:35:07     1391.15  78.20   2  <  64>  528.798  46.190
    34 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   89                 13:42:25     1390.21  80.57  12  <  35>  538.590   0.000
    35 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   11              G  13:42:30     1389.91  82.94  13  <  36>  538.590   0.000
    36 CZARNECKI KRZYSZTOF             4    2              G  13:43:40     1385.74  85.31  14  <  40>  538.590   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    37 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   41              G  13:41:34     1382.13  87.68   5  <  39>  534.284   0.000
    37 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   40              G  13:49:51     1382.13  87.68   6  <  44>  545.733   0.000
    39 CHMIELNICKI DARIUSZ             4    1              G  13:41:39     1381.83  92.42   6  <  46>  534.284   0.000
    40 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   51                 13:45:17     1380.00  94.79  15  <  54>  538.590   0.000
    41 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ            4   31              G  13:51:01     1378.34  97.16   4  <  43>  545.847  45.240
    42 MYRDZIO JERZY                   4   55                 13:47:09     1372.46  99.53   2  <  47>  538.209  45.120
    43 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ            4   33              G  13:53:42     1369.07 101.90   5  <  45>  545.847   0.000
    44 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   52                 13:54:42     1365.36 104.27   7  <  51>  545.733   0.000
    45 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ            4   32              G  13:55:56     1361.44 106.64   6          545.847   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    46 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   31              G  13:47:31     1361.18 109.00   7  <  48>  534.284   0.000
    47 MYRDZIO JERZY                   4   25              G  13:51:05     1358.83 111.37   3  <  85>  538.209  44.520
    48 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   27              G  13:48:23     1358.18 113.74   8  <  60>  534.284   0.000
    49 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4    5              G  13:51:53     1355.75 116.11   2  <  79>  538.075  44.290
    50 SZTYMER MARIUSZ                 4   21              G  13:51:16     1355.26 118.48   2  <  52>  537.046  44.170
    51 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   63                 13:58:12     1353.50 120.85   8  <  53>  545.733   0.000
    52 SZTYMER MARIUSZ                 4   30              G  13:52:31     1351.00 123.22   3  <  73>  537.046  43.930
    53 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4    8              G  13:59:12     1350.16 125.59   9  <  58>  545.733   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    54 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   61                 13:54:27     1348.33 127.96  16  <  55>  538.590   0.000
    55 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   24              G  13:55:25     1345.07 130.33  17  <  56>  538.590   0.000
    56 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   87                 13:55:38     1344.35 132.70  18  <  59>  538.590   0.000
    57 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA         4   32              G  13:58:19     1343.23 135.07   6  <  62>  541.748   0.000
    58 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   17              G  14:01:32     1342.41 137.44  10  <  63>  545.733   0.000
    59 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   84                 13:56:35     1341.17 139.81  19  <  61>  538.590   0.000
    60 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   23              G  13:54:11     1338.44 142.18   9  <  65>  534.284   0.000
    61 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   18              G  13:58:01     1336.40 144.55  20  <  67>  538.590   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    62 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA         4   24              G  14:00:36     1335.67 146.92   7  <  74>  541.748   0.000
    63 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   11              G  14:03:44     1335.18 149.29  11  <  66>  545.733   0.000
    64 DRĄG JACEK                      4   16              G  13:51:55     1332.26 151.66   3          528.798  42.500
    65 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   26              G  13:56:28     1330.83 154.03  10  <  71>  534.284   0.000
    66 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4    5              G  14:05:09     1330.57 156.40  12          545.733   0.000
    67 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   90                 13:59:47     1330.56 158.77  21  <  68>  538.590   0.000
    68 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   70                 13:59:49     1330.45 161.14  22  <  69>  538.590   0.000
    69 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   20              G  14:00:07     1329.47 163.51  23  <  70>  538.590   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    70 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   77                 14:00:10     1329.31 165.88  24  <  80>  538.590   0.000
    71 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   38              G  13:57:10     1328.51 168.25  11  <  75>  534.284   0.000
    72 MARCINIAK ŁUKASZ                4   11              G  14:07:27     1325.76 170.62  11-  1-  1  546.810  41.550
    73 SZTYMER MARIUSZ                 4   26              G  14:00:19     1325.00 172.99   4  <  78>  537.046  41.430
    74 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA         4   10              G  14:04:24     1323.27 175.36   8  <  77>  541.748   0.000
    75 CHMIELNICKI DARIUSZ             4    8              G  13:59:02     1322.38 177.73  12  <  83>  534.284   0.000
    76 PROCYSZYN RYSZARD               4   27              G  14:02:04     1321.70 180.09  20-  1-  1  538.020  41.070
    77 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA         4    6              G  14:05:06     1321.01 182.46   9          541.748   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    78 SZTYMER MARIUSZ                 4    1              G  14:01:50     1320.06 184.83   5          537.046   0.000
    79 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4   16              G  14:02:52     1319.24 187.20   3          538.075  40.710
    80 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   19              G  14:04:11     1316.26 189.57  25  <  81>  538.590   0.000
    81 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   64                 14:04:50     1314.17 191.94  26  <  82>  538.590   0.000
    82 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   79                 14:04:53     1314.01 194.31  27          538.590   0.000
    83 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   33              G  14:01:56     1312.95 196.68  13  <  84>  534.284   0.000
    84 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   32              G  14:01:58     1312.85 199.05  14          534.284   0.000
    85 MYRDZIO JERZY                   4    9              G  14:05:12     1312.07 201.42   4          538.209  40.000
   ------------------------------------------------------------------------------------------- Koniec konkursu - baza 1:5
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   ----------------------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
    86 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ            4   45              G  14:11:10     1311.61   0.00   7          545.847   0.000
    87 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   21              G  14:05:45     1311.24   0.00  28          538.590   0.000
    88 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   24              G  14:03:00     1309.52   0.00  15          534.284   0.000
    89 PROCYSZYN RYSZARD               4   25              G  14:06:30     1307.46   0.00   2          538.020   0.000
    90 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   55                 14:13:02     1305.48   0.00  13          545.733   0.000
                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !              
                                                ------------------              


            PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD (0356), rok 2015.               
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  9, z dnia 21.06.15 BURG-3                                   
            Winsko Całość [ 4]                                                  
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Odd|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 CZYŻOWICZ       ANDRZEJ         4    47    5    26   148.71     
              2 GRUSZCZYŃSKA    MAŁGORZATA      4    41    5    12   144.92     
              3 CZARNECKI       KRZYSZTOF       4    64    5    31   144.39     
              4 DRĄG            JACEK           4    22    5     6   140.09     
              5 CHMIELNICKI     DARIUSZ         4    69    5    15   138.70     
              6 DOMINIAK        ANDRZEJ         4    32    5     6   129.75     
              7 MYRDZIO         JERZY           4    52    5     5   123.36     
              8 PROCYSZYN       RYSZARD         4    44    5     5   118.71     
              9 DZIUBIŃSKI      MIECZYSŁAW      4    25    4     4    99.14     
             10 MARCINIAK       ŁUKASZ          4    21    2     2    42.41     
             11 FIL             BOGUSŁAW        4    15    2     2    41.21     
             12 KIEL            HENRYK          4    18    1     1    24.31     
             13 SZTYMER         MARIUSZ         4    21    1     1    23.79     
             14 DŁUGOSZ         ADAM            4    14    1     1    21.81     
             15 SZWECHŁOWICZ    MARIUSZ         4    24    0     0     0.00     
             16 KOZŁOWSKI       JAN             4    17    0     0     0.00     
             17 BAZYLEWICZ      TADEUSZ         4    18    0     0     0.00     
             18 STEMPNIEWICZ    STANISŁAW       4    10    0     0     0.00     
             19 PAWŁOWSKI       ANDRZEJ         4    10    0     0     0.00     
             20 GUSTAW          DARIUSZ         4    20    0     0     0.00     


            PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD (0356), rok 2015.               
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  9, z dnia 21.06.15 BURG-3                                   
            Punktacja Typowane [ 1]                                             
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Odd|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 CZYŻOWICZ       ANDRZEJ         4    47    5    26   144.66     
              2 GRUSZCZYŃSKA    MAŁGORZATA      4    41    5    12   136.81     
              3 DRĄG            JACEK           4    22    5     6   131.90     
              4 CZARNECKI       KRZYSZTOF       4    64    5    31   126.21     
              5 CHMIELNICKI     DARIUSZ         4    69    4    15   108.19     
              6 DOMINIAK        ANDRZEJ         4    32    2     6    49.75     
              7 MARCINIAK       ŁUKASZ          4    21    2     2    42.41     
              8 FIL             BOGUSŁAW        4    15    2     2    41.21     
              9 DZIUBIŃSKI      MIECZYSŁAW      4    25    1     4    25.78     
             10 PROCYSZYN       RYSZARD         4    44    1     5    23.97     
             11 SZTYMER         MARIUSZ         4    21    1     1    23.79     
             12 DŁUGOSZ         ADAM            4    14    1     1    21.81     
             13 SZWECHŁOWICZ    MARIUSZ         4    24    0     0     0.00     
             14 MYRDZIO         JERZY           4    52    0     5     0.00     
             15 KOZŁOWSKI       JAN             4    17    0     0     0.00     
             16 KIEL            HENRYK          4    18    0     1     0.00     
             17 BAZYLEWICZ      TADEUSZ         4    18    0     0     0.00     
             18 STEMPNIEWICZ    STANISŁAW       4    10    0     0     0.00     
             19 PAWŁOWSKI       ANDRZEJ         4    10    0     0     0.00     
             20 GUSTAW          DARIUSZ         4    20    0     0     0.00     


         PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD (0356), rok 2015.              
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR  9                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  BURG-3 z dnia 21.06.15                              
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 52:11:17.1 N 11:54:44.9 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  7,30,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  336.620 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   20                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:   584                           
      5.Ilość konkursów.......................:  117                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1654.42                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1507.08                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:10,57,03                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:11,18,15                         
     10.Czas trwania konkursu.................:21 min. 12 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Wszystkie wsadzone liczy się   5 konkursów                               
       Punkty stałe  30.0- gradacja                                             
       EWinsko Całość [ 4]F                                                   
                                                                                
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Oddzial         | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 4  | Winsko                  |   20   |  584   |  117  |20.03|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |   20   |  584   |  117  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
      Jan Benedykt                                                              
                                                                                
       ----------------                                  ------------------     


                                                                               
                                PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD (0356), rok 2015.
                                                      -   1 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr  9.           
                                          z lotu BURG-3, w dniu 21.06.15        
  +---+------------------------------+--+--------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Od|    NUMER OBRĄCZKI  | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |   PUNKTY    |
  |   |                              |  |       RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |             |
  +---+------------------------------+--+--------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+
     1 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   36              G  10:57:03     1654.42   1.71  47- 26-  5  342.548  30.000
     2 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   14              G  10:57:05     1654.16   3.42   2  <   3>  342.548  29.910
     3 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   17              G  10:58:03     1646.47   5.14   3  <   5>  342.548  29.830
     4 DOMINIAK ANDRZEJ                4   23              G  10:56:12     1640.59   6.85  32-  6-  5  338.289  29.740
     5 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   33              G  10:59:07     1638.07   8.56   4  <   9>  342.548  29.660
     6 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA         4   15              G  10:58:05     1625.59  10.27  41- 12-  5  338.257  29.570
     7 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA         4   25              G  10:59:10     1617.17  11.99   2  <   8>  338.257  29.480
     8 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA         4   39              G  10:59:13     1616.78  13.70   3  <  14>  338.257  29.400
     9 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   42              G  11:02:19     1613.38  15.41   5  <  11>  342.548  29.310
    10 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   34              G  10:57:50     1613.27  17.12  64- 31-  5  335.291  29.220
    11 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   69                 11:02:21     1613.13  18.84   6  <  27>  342.548   0.000
    12 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   21              G  10:57:53     1612.88  20.55   2  <  15>  335.291  29.050
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    13 DRĄG JACEK                      4   17              G  10:52:02     1611.34  22.26  22-  6-  5  325.544  28.970
    14 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA         4   24              G  11:00:03     1610.36  23.97   4  <  29>  338.257  28.880
    15 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   38              G  10:58:31     1607.98  25.68   3  <  16>  335.291  28.790
    16 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   72                 10:58:32     1607.85  27.40   4  <  17>  335.291  28.710
    17 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   31              G  10:59:13     1602.60  29.11   5  <  34>  335.291  28.620
    18 DRĄG JACEK                      4   22              G  10:53:24     1600.51  30.82   2  <  19>  325.544  28.530
    19 DRĄG JACEK                      4    2              G  10:53:29     1599.86  32.53   3  <  32>  325.544  28.450
    20 DOMINIAK ANDRZEJ                4   50              G  11:02:15     1593.82  34.25   2  <  21>  338.289  28.360
    21 DOMINIAK ANDRZEJ                4   22              G  11:02:19     1593.32  35.96   3  <  95>  338.289  28.280
    22 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   10              G  10:57:55     1592.34  37.67  69- 15-  5  331.075  28.190
    23 MYRDZIO JERZY                   4   11              G  11:00:38     1591.45  39.38  52-  5-  5  335.212  28.100
    24 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   19              G  10:58:33     1587.51  41.10   2  <  25>  331.075  28.020
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    25 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   64                 10:58:34     1587.38  42.81   3  <  26>  331.075  27.930
    26 CHMIELNICKI DARIUSZ             4    2              G  10:58:39     1586.75  44.52   4  <  39>  331.075  27.840
    27 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   39              G  11:05:54     1586.61  46.23   7  <  28>  342.548   0.000
    28 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   41              G  11:05:55     1586.48  47.95   8  <  30>  342.548   0.000
    29 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA         4   13              G  11:03:13     1586.45  49.66   5  <  41>  338.257  27.590
    30 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   63                 11:05:56     1586.36  51.37   9  <  31>  342.548   0.000
    31 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4    8              G  11:05:57     1586.24  53.08  10  <  35>  342.548   0.000
    32 DRĄG JACEK                      4   15              G  10:55:21     1585.31  54.79   4  <  38>  325.544  27.330
    33 PROCYSZYN RYSZARD               4   87                 11:01:35     1582.30  56.51  44-  5-  5  334.789  27.240
    34 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   50              G  11:02:04     1581.06  58.22   6  <  36>  335.291   0.000
    35 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   59                 11:07:06     1577.84  59.93  11  <  40>  342.548   0.000
    36 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   70                 11:02:50     1575.37  61.64   7  <  37>  335.291   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    37 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   17              G  11:02:54     1574.88  63.36   8  <  43>  335.291   0.000
    38 DRĄG JACEK                      4   23              G  10:56:47     1574.32  65.07   5  < 114>  325.544  26.810
    39 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   11              G  11:00:18     1574.30  66.78   5  <  42>  331.075  26.720
    40 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   22              G  11:07:47     1572.89  68.49  12  <  52>  342.548   0.000
    41 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA         4   17              G  11:05:09     1572.19  70.21   6  <  60>  338.257   0.000
    42 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   13              G  11:00:38     1571.81  71.92   6  <  49>  331.075   0.000
    43 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   12              G  11:03:26     1570.94  73.63   9  <  44>  335.291   0.000
    44 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   68                 11:03:28     1570.70  75.34  10  <  45>  335.291   0.000
    45 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   62                 11:03:36     1569.71  77.05  11  <  46>  335.291   0.000
    46 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   33              G  11:03:45     1568.61  78.77  12  <  51>  335.291   0.000
    47 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4   37              G  11:03:39     1568.29  80.48  25-  4-  4  335.065  26.030
    48 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4   24              G  11:04:03     1565.36  82.19   2  <  50>  335.065  25.950
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    49 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   38              G  11:01:32     1565.12  83.90   7  <  58>  331.075   0.000
    50 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4   31              G  11:04:07     1564.87  85.62   3  < 101>  335.065  25.780
    51 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   18              G  11:04:20     1564.34  87.33  13  <  53>  335.291   0.000
    52 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   23              G  11:09:01     1564.03  89.04  13  <  56>  342.548   0.000
    53 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   86                 11:04:23     1563.98  90.75  14  <  54>  335.291   0.000
    54 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   63                 11:04:26     1563.61  92.47  15  <  55>  335.291   0.000
    55 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   43              G  11:04:31     1563.01  94.18  16  <  59>  335.291   0.000
    56 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   12              G  11:09:16     1562.24  95.89  14  <  57>  342.548   0.000
    57 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   55                 11:09:30     1560.58  97.60  15  <  69>  342.548   0.000
    58 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   33              G  11:02:38     1557.02  99.32   8  <  61>  331.075   0.000
    59 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   11              G  11:05:33     1555.51 101.03  17  <  63>  335.291   0.000
    60 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA         4    7              G  11:07:42     1553.78 102.74   7  <  68>  338.257   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    61 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   83                 11:03:05     1553.74 104.45   9  <  64>  331.075   0.000
    62 MYRDZIO JERZY                   4   12              G  11:05:52     1552.87 106.16   2  <  74>  335.212  24.740
    63 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   51                 11:06:07     1551.44 107.88  18  <  65>  335.291   0.000
    64 CHMIELNICKI DARIUSZ             4    8              G  11:03:32     1550.46 109.59  10  <  81>  331.075   0.000
    65 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   15              G  11:06:23     1549.52 111.30  19  <  66>  335.291   0.000
    66 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   13              G  11:06:25     1549.28 113.01  20  <  76>  335.291   0.000
    67 KIEL HENRYK                     4   33              G  11:00:58     1547.88 114.73  18-  1-  1  326.550  24.310
    68 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA         4   11              G  11:08:33     1547.73 116.44   8  <  85>  338.257   0.000
    69 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   54                 11:11:37     1545.68 118.15  16  <  70>  342.548   0.000
    70 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   16              G  11:11:41     1545.21 119.86  17  <  72>  342.548   0.000
    71 PROCYSZYN RYSZARD               4   21              G  11:06:41     1545.06 121.58   2  <  82>  334.789  23.970
    72 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4    7              G  11:11:43     1544.98 123.29  18  <  84>  342.548   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    73 SZTYMER MARIUSZ                 4   21              G  11:06:09     1543.48 125.00  21-  1-  1  333.624  23.790
    74 MYRDZIO JERZY                   4   27              G  11:07:17     1542.74 126.71   3  <  75>  335.212  23.710
    75 MYRDZIO JERZY                   4   28              G  11:07:18     1542.62 128.42   4  <  80>  335.212  23.620
    76 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   30              G  11:07:43     1540.03 130.14  21  <  77>  335.291   0.000
    77 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   87                 11:07:47     1539.56 131.85  22  <  78>  335.291   0.000
    78 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   61                 11:07:48     1539.44 133.56  23  <  79>  335.291   0.000
    79 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   28              G  11:07:50     1539.21 135.27  24  <  90>  335.291   0.000
    80 MYRDZIO JERZY                   4   82                 11:07:48     1539.08 136.99   5          335.212  23.190
    81 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   43              G  11:05:11     1538.57 138.70  11  <  88>  331.075   0.000
    82 PROCYSZYN RYSZARD               4   73                 11:07:42     1537.85 140.41   3  <  83>  334.789  23.020
    83 PROCYSZYN RYSZARD               4   77                 11:07:55     1536.32 142.12   4  <  99>  334.789  22.930
    84 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   11              G  11:13:14     1534.48 143.84  19  <  86>  342.548   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    85 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA         4   29              G  11:10:43     1532.54 145.55   9  < 106>  338.257   0.000
    86 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   26              G  11:13:33     1532.31 147.26  20  <  87>  342.548   0.000
    87 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   21              G  11:13:35     1532.08 148.97  21  <  92>  342.548   0.000
    88 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   41              G  11:06:08     1531.81 150.68  12  < 108>  331.075   0.000
    89 MARCINIAK ŁUKASZ                4   15              G  11:14:43     1530.77 152.40  21-  2-  2  343.990  22.410
    90 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   10              G  11:09:20     1528.68 154.11  25  <  91>  335.291   0.000
    91 CZARNECKI KRZYSZTOF             4    6              G  11:09:25     1528.10 155.82  26  <  93>  335.291   0.000
    92 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   30              G  11:14:11     1527.98 157.53  22  <  97>  342.548   0.000
    93 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   25              G  11:09:29     1527.64 159.25  27  <  94>  335.291   0.000
    94 CZARNECKI KRZYSZTOF             4    5              G  11:09:31     1527.41 160.96  28  < 103>  335.291   0.000
    95 DOMINIAK ANDRZEJ                4    1              G  11:11:30     1527.26 162.67   4  < 100>  338.289  21.900
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    96 DŁUGOSZ ADAM                    4    8              G  11:11:08     1526.67 164.38  14-  1-  1  337.598  21.810
    97 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4    5              G  11:14:27     1526.17 166.10  23  <  98>  342.548   0.000
    98 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   52                 11:14:28     1526.05 167.81  24  < 102>  342.548   0.000
    99 PROCYSZYN RYSZARD               4   17              G  11:09:33     1524.89 169.52   5          334.789  21.550
   100 DOMINIAK ANDRZEJ                4   21              G  11:12:02     1523.60 171.23   5  < 105>  338.289  21.470
   101 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4   27              G  11:10:04     1522.56 172.95   4          335.065  21.380
   102 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   20              G  11:15:01     1522.32 174.66  25  < 110>  342.548   0.000
   103 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   23              G  11:10:28     1520.82 176.37  29  < 111>  335.291   0.000
   104 FIL BOGUSŁAW                    4   29              G  11:15:29     1520.43 178.08  15-  2-  2  342.832  21.120
   105 DOMINIAK ANDRZEJ                4   24              G  11:12:38     1519.49 179.79   6          338.289   0.000
   106 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA         4   65                 11:12:42     1518.89 181.51  10  < 107>  338.257   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   107 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA         4   64                 11:12:49     1518.10 183.22  11  < 112>  338.257   0.000
   108 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   97                 11:08:10     1517.53 184.93  13  < 109>  331.075   0.000
   109 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   20              G  11:08:12     1517.30 186.64  14  < 115>  331.075   0.000
   110 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   13              G  11:15:51     1516.71 188.36  26          342.548   0.000
   111 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   19              G  11:11:20     1514.87 190.07  30  < 113>  335.291   0.000
   112 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA         4   32              G  11:13:48     1511.43 191.78  12          338.257   0.000
   113 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   89                 11:12:11     1509.07 193.49  31          335.291   0.000
   114 DRĄG JACEK                      4    9              G  11:05:49     1508.43 195.21   6          325.544   0.000
   115 CHMIELNICKI DARIUSZ             4  105                 11:09:39     1507.28 196.92  15          331.075   0.000
   116 FIL BOGUSŁAW                    4   35              G  11:17:28     1507.17 198.63   2          342.832  20.090
   117 MARCINIAK ŁUKASZ                4   16              G  11:18:15     1507.08 200.34   2          343.990  20.000
   ------------------------------------------------------------------------------------------- Koniec konkursu - baza 1:5
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   ----------------------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
   118 CHMIELNICKI DARIUSZ             4    1              G  11:09:41     1507.06   0.00  16          331.075   0.000
   119 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   77                 11:09:45     1506.60   0.00  17          331.075   0.000
   120 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4    6              G  11:17:31     1505.60   0.00  27          342.548   0.000
   121 CHMIELNICKI DARIUSZ             4    4              G  11:09:58     1505.11   0.00  18          331.075   0.000
   122 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   72                 11:10:11     1503.63   0.00  19          331.075   0.000
                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !              
                                                ------------------              

           PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD (0356), rok 2015.               
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr 10, z dnia 28.06.15 HOLTEN-1                                 
            Winsko Całość [ 4]                                                  
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Odd|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 CZYŻOWICZ       ANDRZEJ         4    43    3    24   207.39     
              2 CZARNECKI       KRZYSZTOF       4    49    3    10   206.67     
              3 SZWECHŁOWICZ    MARIUSZ         4    19    3     5   206.39     
              4 DOMINIAK        ANDRZEJ         4    20    3     5   206.38     
              5 GRUSZCZYŃSKA    MAŁGORZATA      4    40    3     8   200.01     
              6 MYRDZIO         JERZY           4    52    3     4   199.86     
              7 CHMIELNICKI     DARIUSZ         4    28    3     7   195.79     
              8 DRĄG            JACEK           4    13    2     2   133.77     
              9 DZIUBIŃSKI      MIECZYSŁAW      4    19    2     2   125.94     
             10 PROCYSZYN       RYSZARD         4    12    1     1    68.99     
             11 BAZYLEWICZ      TADEUSZ         4    12    1     1    65.07     
             12 MARCINIAK       ŁUKASZ          4    18    1     1    60.87     
             13 SZTYMER         MARIUSZ         4    10    0     0     0.00     
             14 STEMPNIEWICZ    STANISŁAW       4     5    0     0     0.00     
             15 DŁUGOSZ         ADAM            4     4    0     0     0.00     
             16 PAWŁOWSKI       ANDRZEJ         4     5    0     0     0.00     


            PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD (0356), rok 2015.               
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr 10, z dnia 28.06.15 HOLTEN-1                                 
            Punktacja Typowane [ 1]                                             
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Odd|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 CZYŻOWICZ       ANDRZEJ         4    43    5    24   332.32     
              2 SZWECHŁOWICZ    MARIUSZ         4    19    4     5   269.29     
              3 GRUSZCZYŃSKA    MAŁGORZATA      4    40    4     8   257.11     
              4 CZARNECKI       KRZYSZTOF       4    49    3    10   202.90     
              5 DOMINIAK        ANDRZEJ         4    20    3     5   201.88     
              6 CHMIELNICKI     DARIUSZ         4    28    3     7   188.40     
              7 DRĄG            JACEK           4    13    2     2   133.77     
              8 PROCYSZYN       RYSZARD         4    12    1     1    68.99     
              9 MYRDZIO         JERZY           4    52    1     4    65.80     
             10 BAZYLEWICZ      TADEUSZ         4    12    1     1    65.07     
             11 MARCINIAK       ŁUKASZ          4    18    1     1    60.87     
             12 DZIUBIŃSKI      MIECZYSŁAW      4    19    0     2     0.00     
             13 SZTYMER         MARIUSZ         4    10    0     0     0.00     
             14 STEMPNIEWICZ    STANISŁAW       4     5    0     0     0.00     
             15 DŁUGOSZ         ADAM            4     4    0     0     0.00     
             16 PAWŁOWSKI       ANDRZEJ         4     5    0     0     0.00     



         PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD (0356), rok 2015.              
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR 10                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  HOLTEN-1 z dnia 28.06.15                            
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 52:16:51.0 N 06:24:44.0 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  6,00,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  710.510 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   16                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:   349                           
      5.Ilość konkursów.......................:   70                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1448.81                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1273.28                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:14,14,33                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:15,16,45                         
     10.Czas trwania konkursu.................:1 godz.  2 min. 12 sek.          
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Wszystkie wsadzone liczy się   3 konkursów                               
       Punkty stałe  70.0- gradacja                                             
       EWinsko Całość [ 4]F                                                   
                                                                                
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Oddzial         | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 4  | Winsko                  |   16   |  349   |   70  |20.06|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |   16   |  349   |   70  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
      Jan Benedykt                                                              
                                                                                
       ----------------                                  ------------------     



                                                                               
                                PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD (0356), rok 2015.
                                                      -   1 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr 10.           
                                         z lotu HOLTEN-1, w dniu 28.06.15       
  +---+------------------------------+--+--------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Od|    NUMER OBRĄCZKI  | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |   PUNKTY    |
  |   |                              |  |       RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |             |
  +---+------------------------------+--+--------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+
     1 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   17              G  14:14:33     1448.81   2.87  43- 24-  3  716.508  70.000
     2 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ            4   43              G  14:30:03     1405.25   5.73  19-  5-  3  716.747  69.860
     3 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   49              G  14:28:01     1396.46   8.60  49- 10-  3  709.427  69.710
     4 DOMINIAK ANDRZEJ                4    2              G  14:30:42     1395.56  11.46  20-  5-  3  712.714  69.570
     5 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   11              G  14:31:46     1386.23  14.33   2  <  18>  709.427  69.420
     6 MYRDZIO JERZY                   4   42              G  14:32:18     1383.76  17.19  52-  4-  3  708.901  69.280
     7 DOMINIAK ANDRZEJ                4   24              G  14:36:12     1380.69  20.06   2  <  17>  712.714  69.130
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     8 PROCYSZYN RYSZARD               4    3              G  14:35:53     1374.00  22.92  12-  1-  1  708.825  68.990
     9 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   54                 14:41:51     1373.02  25.79   2  <  11>  716.508  68.840
    10 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA         4   12              G  14:42:12     1364.76  28.65  40-  8-  3  712.678  68.700
    11 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   20              G  14:46:14     1361.58  31.52   3  <  16>  716.508  68.550
    12 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ            4   38              G  14:47:30     1358.76  34.38   2  <  14>  716.747  68.410
    13 DRĄG JACEK                      4    9              G  14:35:45     1356.51  37.25  13-  2-  2  699.622  68.260
    14 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ            4   36              G  14:48:23     1356.49  40.11   3  <  50>  716.747  68.120
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    15 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   12              G  14:39:53     1356.23  42.98  28-  7-  3  705.082  67.970
    16 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   26              G  14:50:13     1351.35  45.85   4  <  22>  716.508   0.000
    17 DOMINIAK ANDRZEJ                4   22              G  14:48:26     1348.73  48.71   3  <  35>  712.714  67.680
    18 CZARNECKI KRZYSZTOF             4    3              G  14:46:29     1347.48  51.58   3  <  19>  709.427  67.540
    19 CZARNECKI KRZYSZTOF             4    7              G  14:47:26     1345.06  54.44   4  <  21>  709.427   0.000
    20 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA         4   42              G  14:49:55     1344.89  57.31   2  <  42>  712.678  67.250
    21 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   10              G  14:47:55     1343.82  60.17   5  <  23>  709.427   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    22 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   22              G  14:53:21     1343.41  63.04   5  <  24>  716.508   0.000
    23 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   43              G  14:48:31     1342.30  65.90   6  <  25>  709.427   0.000
    24 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   53                 14:55:11     1338.81  68.77   6  <  27>  716.508   0.000
    25 CZARNECKI KRZYSZTOF             4    2              G  14:50:08     1338.21  71.63   7  <  26>  709.427   0.000
    26 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   17              G  14:50:28     1337.36  74.50   8  <  52>  709.427   0.000
    27 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4    6              G  14:56:21     1335.90  77.36   7  <  28>  716.508   0.000
    28 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   41              G  14:57:05     1334.07  80.23   8  <  29>  716.508   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    29 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   32              G  14:57:09     1333.91  83.09   9  <  33>  716.508   0.000
    30 MYRDZIO JERZY                   4   12              G  14:52:00     1332.52  85.96   2  <  37>  708.901  65.800
    31 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   11              G  14:50:23     1329.38  88.83   2  <  55>  705.082  65.650
    32 DRĄG JACEK                      4    2              G  14:46:39     1328.44  91.69   2          699.622  65.510
    33 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   23              G  15:00:00     1326.87  94.56  10  <  34>  716.508   0.000
    34 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   35              G  15:00:17     1326.17  97.42  11  <  38>  716.508   0.000
    35 BAZYLEWICZ TADEUSZ              4    2              G  14:53:37     1325.86 100.29  12-  1-  1  707.503  65.070
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    35 DOMINIAK ANDRZEJ                4   23              G  14:57:33     1325.86 100.29   4  <  41>  712.714   0.000
    37 MYRDZIO JERZY                   4   61                 14:56:16     1321.92 106.02   3  <  70>  708.901  64.780
    38 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4    5              G  15:02:04     1321.81 108.88  12  <  39>  716.508   0.000
    39 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   36              G  15:02:08     1321.65 111.75  13  <  43>  716.508   0.000
    40 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4   18              G  14:56:17     1321.64 114.61  19-  2-  2  708.774  64.350
    41 DOMINIAK ANDRZEJ                4   17              G  14:59:26     1321.23 117.48   5          712.714   0.000
    42 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA         4   11              G  15:00:37     1318.27 120.34   3  <  48>  712.678  64.060
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    43 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   30              G  15:04:26     1316.06 123.21  14  <  44>  716.508   0.000
    44 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   33              G  15:05:45     1312.89 126.07  15  <  45>  716.508   0.000
    45 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   57                 15:06:57     1310.01 128.94  16  <  46>  716.508   0.000
    46 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4    9              G  15:07:02     1309.81 131.81  17  <  47>  716.508   0.000
    47 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   42              G  15:07:17     1309.21 134.67  18  <  51>  716.508   0.000
    48 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA         4   17              G  15:04:26     1309.03 137.54   4  <  49>  712.678   0.000
    49 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA         4   27              G  15:04:29     1308.91 140.40   5  <  54>  712.678   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    50 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ            4   50              G  15:08:41     1306.30 143.27   4  <  57>  716.747   0.000
    51 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   48              G  15:08:36     1306.07 146.13  19  <  53>  716.508   0.000
    52 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   70                 15:03:28     1305.37 149.00   9  <  58>  709.427   0.000
    53 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   34              G  15:09:12     1304.64 151.86  20  <  56>  716.508   0.000
    54 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA         4   62                 15:07:38     1301.38 154.73   6  <  62>  712.678   0.000
    55 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   26              G  15:02:31     1299.65 157.59   3  <  60>  705.082  62.170
    56 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4    3              G  15:12:31     1296.81 160.46  21  <  61>  716.508   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    57 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ            4   53                 15:15:02     1291.36 163.32   5          716.747   0.000
    58 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   15              G  15:10:14     1289.32 166.19  10          709.427   0.000
    59 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4   17              G  15:10:14     1288.13 169.05   2          708.774  61.590
    60 CHMIELNICKI DARIUSZ             4    5              G  15:07:27     1287.94 171.92   4  <  66>  705.082   0.000
    61 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4    4              G  15:16:36     1287.29 174.79  22  <  63>  716.508   0.000
    62 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA         4   15              G  15:14:42     1284.80 177.65   7  <  65>  712.678   0.000
    63 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   68                 15:17:43     1284.72 180.52  23  <  67>  716.508   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    64 MARCINIAK ŁUKASZ                4   11              G  15:19:14     1282.84 183.38  18-  1-  1  717.408  60.870
    65 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA         4    7              G  15:15:44     1282.41 186.25   8          712.678   0.000
    66 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   33              G  15:11:36     1278.25 189.11   5  <  68>  705.082   0.000
    67 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   55                 15:21:20     1276.44 191.98  24          716.508   0.000
    68 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   38              G  15:12:40     1275.78 194.84   6  <  69>  705.082   0.000
    69 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   41              G  15:12:50     1275.40 197.71   7          705.082   0.000
    70 MYRDZIO JERZY                   4   67                 15:16:45     1273.28 200.57   4          708.901   0.000
   ------------------------------------------------------------------------------------------- Koniec konkursu - baza 1:5
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   ----------------------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
    71 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   19              G  15:23:13     1272.17   0.00  25          716.508   0.000
    72 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   65                 15:18:27     1270.35   0.00  11          709.427   0.000
    73 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   14              G  15:24:02     1270.33   0.00  26          716.508   0.000
    74 CZARNECKI KRZYSZTOF             4    8              G  15:19:46     1267.36   0.00  12          709.427   0.000
    75 CHMIELNICKI DARIUSZ             4    8              G  15:17:50     1263.97   0.00   8          705.082   0.000
                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !              
                                                ------------------              

            PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD (0356), rok 2015.               
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr 11, z dnia 05.07.15 BURG-4                                   
            Winsko Całość [ 4]                                                  
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Odd|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 CZYŻOWICZ       ANDRZEJ         4    45    5    19   146.38     
              2 CHMIELNICKI     DARIUSZ         4    62    5    21   144.60     
              3 CZARNECKI       KRZYSZTOF       4    63    5    14   139.32     
              4 GRUSZCZYŃSKA    MAŁGORZATA      4    37    5    12   137.44     
              5 DRĄG            JACEK           4    20    5     6   136.57     
              6 MYRDZIO         JERZY           4    45    5    11   129.61     
              7 PROCYSZYN       RYSZARD         4    44    5     6   124.02     
              8 DZIUBIŃSKI      MIECZYSŁAW      4    35    5     5   121.57     
              9 KIEL            HENRYK          4    14    4     4   108.73     
             10 SZTYMER         MARIUSZ         4    20    3     3    70.99     
             11 SZWECHŁOWICZ    MARIUSZ         4    24    1     1    29.80     
             12 DOMINIAK        ANDRZEJ         4    16    1     1    20.10     
             13 KOZŁOWSKI       JAN             4    19    0     0     0.00     
             14 BAZYLEWICZ      TADEUSZ         4    18    0     0     0.00     
             15 FIL             BOGUSŁAW        4    16    0     0     0.00     
             16 STEMPNIEWICZ    STANISŁAW       4    11    0     0     0.00     
             17 DŁUGOSZ         ADAM            4     7    0     0     0.00     
             18 PAWŁOWSKI       ANDRZEJ         4    10    0     0     0.00     
             19 GUSTAW          DARIUSZ         4     7    0     0     0.00     


            PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD (0356), rok 2015.               
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr 11, z dnia 05.07.15 BURG-4                                   
            Punktacja Typowane [ 1]                                             
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Odd|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 CHMIELNICKI     DARIUSZ         4    62    5    21   117.35     
              2 CZYŻOWICZ       ANDRZEJ         4    45    4    19   106.47     
              3 DRĄG            JACEK           4    20    4     6   102.65     
              4 MYRDZIO         JERZY           4    45    4    11    99.80     
              5 KIEL            HENRYK          4    14    3     4    85.30     
              6 GRUSZCZYŃSKA    MAŁGORZATA      4    37    3    12    75.78     
              7 PROCYSZYN       RYSZARD         4    44    2     6    49.51     
              8 CZARNECKI       KRZYSZTOF       4    63    2    14    47.35     
              9 SZTYMER         MARIUSZ         4    20    2     3    47.26     
             10 SZWECHŁOWICZ    MARIUSZ         4    24    1     1    29.80     
             11 DZIUBIŃSKI      MIECZYSŁAW      4    35    1     5    24.90     
             12 DOMINIAK        ANDRZEJ         4    16    0     1     0.00     
             13 KOZŁOWSKI       JAN             4    19    0     0     0.00     
             14 BAZYLEWICZ      TADEUSZ         4    18    0     0     0.00     
             15 FIL             BOGUSŁAW        4    16    0     0     0.00     
             16 STEMPNIEWICZ    STANISŁAW       4    11    0     0     0.00     
             17 DŁUGOSZ         ADAM            4     7    0     0     0.00     
             18 PAWŁOWSKI       ANDRZEJ         4    10    0     0     0.00     
             19 GUSTAW          DARIUSZ         4     7    0     0     0.00     


         PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD (0356), rok 2015.              
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR 11                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  BURG-4 z dnia 05.07.15                              
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 52:11:17.1 N 11:54:44.9 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  6,15,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  336.230 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   19                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:   513                           
      5.Ilość konkursów.......................:  103                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1167.11                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1053.10                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:11,08,30                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:11,36,12                         
     10.Czas trwania konkursu.................:27 min. 42 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Wszystkie wsadzone liczy się   5 konkursów                               
       Punkty stałe  30.0- gradacja                                             
       EWinsko Całość [ 4]F                                                   
                                                                                
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Oddzial         | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 4  | Winsko                  |   19   |  513   |  103  |20.08|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |   19   |  513   |  103  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
      Jan Benedykt                                                              
                                                                                
       ----------------                                  ------------------     



                                                                               
                                PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD (0356), rok 2015.
                                                      -   1 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr 11.           
                                          z lotu BURG-4, w dniu 05.07.15        
  +---+------------------------------+--+--------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Od|    NUMER OBRĄCZKI  | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |   PUNKTY    |
  |   |                              |  |       RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |             |
  +---+------------------------------+--+--------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+
     1 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   23              G  11:08:30     1167.11   1.95  45- 19-  5  342.548  30.000
     2 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   32              G  11:00:26     1159.90   3.90  62- 21-  5  331.075  29.900
     3 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ            4   43              G  11:11:46     1153.80   5.85  24-  1-  1  342.410  29.800
     4 KIEL HENRYK                     4   18              G  10:58:05     1153.55   7.80  14-  4-  4  326.550  29.710
     5 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   14              G  11:12:23     1151.87   9.75   2  <  10>  342.548  29.610
     6 DRĄG JACEK                      4   49              G  10:59:01     1146.21  11.70  20-  6-  5  325.544  29.510
     7 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA         4   11              G  11:10:34     1144.44  13.65  37- 12-  5  338.257  29.410
     8 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA         4   46              G  11:11:02     1142.63  15.59   2  <  32>  338.257  29.310
     9 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   27              G  11:08:42     1141.61  17.54  63- 14-  5  335.291  29.220
    10 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   48              G  11:15:09     1141.26  19.49   3  <  12>  342.548  29.120
    11 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   93                 11:06:02     1137.59  21.44   2  <  13>  331.075  29.020
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    12 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   42              G  11:16:26     1136.40  23.39   4  <  14>  342.548  28.920
    13 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   20              G  11:07:32     1131.75  25.34   3  <  16>  331.075  28.820
    14 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   35              G  11:17:41     1131.70  27.29   5  <  26>  342.548  28.730
    15 DRĄG JACEK                      4   40              G  11:02:46     1131.28  29.24   2  <  30>  325.544  28.630
    16 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   57                 11:08:21     1128.60  31.19   4  <  18>  331.075  28.530
    17 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   83                 11:12:11     1128.23  33.14   2  <  24>  335.291  28.430
    18 CHMIELNICKI DARIUSZ             4    4              G  11:08:32     1127.90  35.09   5  <  19>  331.075  28.330
    19 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   99                 11:08:54     1126.49  37.04   6  <  21>  331.075   0.000
    20 MYRDZIO JERZY                   4   15              G  11:12:59     1124.94  38.99  45- 11-  5  335.212  28.140
    21 CHMIELNICKI DARIUSZ             4    9              G  11:09:33     1124.00  40.94   7  <  22>  331.075   0.000
    22 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   59                 11:09:37     1123.75  42.88   8  <  28>  331.075   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    23 KIEL HENRYK                     4   33              G  11:05:39     1123.52  44.83   2  <  24>  326.550  27.840
    24 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   64                 11:13:29     1123.32  46.78   3  <  27>  335.291  27.750
    24 KIEL HENRYK                     4   15              G  11:05:42     1123.32  46.78   3  <  68>  326.550  27.750
    26 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4    7              G  11:20:14     1122.25  50.68   6  <  33>  342.548   0.000
    27 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   82                 11:14:10     1120.75  52.63   4  <  37>  335.291  27.450
    28 CHMIELNICKI DARIUSZ             4    6              G  11:10:29     1120.45  54.58   9  <  31>  331.075   0.000
    29 MYRDZIO JERZY                   4   28              G  11:14:35     1118.93  56.53   2  <  44>  335.212  27.250
    30 DRĄG JACEK                      4   36              G  11:05:58     1118.84  58.48   3  <  43>  325.544  27.160
    31 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   56                 11:10:57     1118.69  60.43  10  <  35>  331.075   0.000
    32 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA         4   15              G  11:17:43     1117.40  62.38   3  <  34>  338.257  26.960
    33 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   47              G  11:21:47     1116.58  64.33   7  <  40>  342.548   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    34 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA         4   32              G  11:18:00     1116.36  66.28   4  <  52>  338.257  26.760
    35 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   66                 11:11:41     1115.92  68.23  11  <  41>  331.075   0.000
    36 SZTYMER MARIUSZ                 4   26              G  11:14:00     1115.80  70.18  20-  3-  3  333.624  26.570
    37 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   34              G  11:16:06     1113.55  72.12   5  <  38>  335.291  26.470
    38 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   21              G  11:16:07     1113.49  74.07   6  <  42>  335.291   0.000
    39 PROCYSZYN RYSZARD               4   46              G  11:15:48     1113.00  76.02  44-  6-  5  334.789  26.270
    40 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   20              G  11:22:48     1112.89  77.97   8  <  51>  342.548   0.000
    41 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   12              G  11:12:34     1112.61  79.92  12  <  49>  331.075   0.000
    42 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   26              G  11:16:24     1112.45  81.87   7  <  58>  335.291   0.000
    43 DRĄG JACEK                      4    9              G  11:07:50     1111.70  83.82   4  <  48>  325.544  25.880
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    44 MYRDZIO JERZY                   4   43              G  11:16:50     1110.59  85.77   3  <  45>  335.212  25.780
    45 MYRDZIO JERZY                   4   42              G  11:16:53     1110.40  87.72   4  <  75>  335.212  25.690
    46 PROCYSZYN RYSZARD               4   38              G  11:16:32     1110.29  89.67   2  <  50>  334.789  25.590
    47 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4   28              G  11:16:47     1110.28  91.62  35-  5-  5  335.065  25.490
    48 DRĄG JACEK                      4   22              G  11:08:38     1108.68  93.57   5  <  60>  325.544  25.390
    49 CHMIELNICKI DARIUSZ             4    5              G  11:13:43     1108.32  95.52  13  <  61>  331.075   0.000
    50 PROCYSZYN RYSZARD               4   34              G  11:17:10     1107.96  97.47   3  <  63>  334.789  25.200
    51 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   36              G  11:24:23     1107.20  99.42   9  <  57>  342.548   0.000
    52 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA         4   24              G  11:21:14     1104.57 101.36   5  <  56>  338.257  25.000
    53 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4   14              G  11:18:35     1103.70 103.31   2  <  54>  335.065  24.900
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    54 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4   49              G  11:18:39     1103.46 105.26   3  <  55>  335.065  24.800
    55 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4   42              G  11:19:11     1101.52 107.21   4  <  86>  335.065  24.710
    56 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA         4   21              G  11:22:39     1099.49 109.16   6  <  64>  338.257   0.000
    57 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   16              G  11:26:47     1098.67 111.11  10  <  66>  342.548   0.000
    58 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   35              G  11:20:27     1097.70 113.06   8  <  59>  335.291   0.000
    59 CZARNECKI KRZYSZTOF             4    2              G  11:20:31     1097.46 115.01   9  <  80>  335.291   0.000
    60 DRĄG JACEK                      4   15              G  11:12:07     1095.68 116.96   6          325.544   0.000
    61 CHMIELNICKI DARIUSZ             4    7              G  11:17:29     1094.52 118.91  14  <  62>  331.075   0.000
    62 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   11              G  11:17:45     1093.56 120.86  15  <  71>  331.075   0.000
    63 PROCYSZYN RYSZARD               4    3              G  11:21:37     1091.88 122.81   4  <  72>  334.789  23.920
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    64 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA         4   17              G  11:25:24     1089.75 124.76   7  <  70>  338.257   0.000
    65 SZTYMER MARIUSZ                 4   11              G  11:21:18     1089.21 126.71   2  <  96>  333.624  23.730
    66 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   10              G  11:29:44     1088.38 128.65  11  <  67>  342.548   0.000
    67 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   43              G  11:30:33     1085.56 130.60  12  <  69>  342.548   0.000
    68 KIEL HENRYK                     4    1              G  11:16:15     1083.98 132.55   4          326.550  23.430
    69 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   19              G  11:31:12     1083.33 134.50  13  <  74>  342.548   0.000
    70 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA         4   37              G  11:27:17     1083.17 136.45   8  <  73>  338.257   0.000
    71 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   72                 11:20:52     1082.42 138.40  16  <  79>  331.075   0.000
    72 PROCYSZYN RYSZARD               4   64                 11:24:32     1081.59 140.35   5  <  77>  334.789  23.040
    73 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA         4   65                 11:28:14     1079.89 142.30   9  <  76>  338.257   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    74 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   17              G  11:32:13     1079.86 144.25  14  <  85>  342.548   0.000
    75 MYRDZIO JERZY                   4   32              G  11:25:36     1079.24 146.20   5  <  78>  335.212  22.750
    76 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA         4    6              G  11:28:37     1078.57 148.15  10  <  88>  338.257   0.000
    77 PROCYSZYN RYSZARD               4   63                 11:25:30     1078.23 150.10   6          334.789   0.000
    78 MYRDZIO JERZY                   4   45              G  11:26:38     1075.66 152.05   6  <  83>  335.212   0.000
    79 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   41              G  11:23:28     1073.29 154.00  17  <  82>  331.075   0.000
    80 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   63                 11:27:37     1072.53 155.95  10  <  81>  335.291   0.000
    81 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   38              G  11:28:13     1070.48 157.89  11  <  87>  335.291   0.000
    82 CHMIELNICKI DARIUSZ             4    2              G  11:24:27     1069.88 159.84  18  <  97>  331.075   0.000
    83 MYRDZIO JERZY                   4   77                 11:28:34     1069.03 161.79   7  <  84>  335.212   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    84 MYRDZIO JERZY                   4   22              G  11:28:44     1068.46 163.74   8  <  91>  335.212   0.000
    85 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   32              G  11:36:08     1066.69 165.69  15  <  90>  342.548   0.000
    86 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4   56                 11:29:17     1066.12 167.64   5          335.065  21.670
    87 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   74                 11:29:53     1064.81 169.59  12  <  89>  335.291   0.000
    88 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA         4    3              G  11:32:44     1064.59 171.54  11  < 103>  338.257   0.000
    89 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   31              G  11:30:00     1064.42 173.49  13  <  95>  335.291   0.000
    90 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   24              G  11:36:56     1064.03 175.44  16  <  94>  342.548   0.000
    91 MYRDZIO JERZY                   4   67                 11:30:22     1062.93 177.39   9  <  92>  335.212   0.000
    92 MYRDZIO JERZY                   4    8              G  11:30:31     1062.42 179.34  10  <  93>  335.212   0.000
    93 MYRDZIO JERZY                   4   12              G  11:30:41     1061.86 181.29  11          335.212   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    94 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4    9              G  11:37:43     1061.45 183.24  17  <  98>  342.548   0.000
    95 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   48              G  11:31:32     1059.26 185.19  14          335.291   0.000
    96 SZTYMER MARIUSZ                 4   21              G  11:30:09     1058.62 187.13   3          333.624  20.690
    97 CHMIELNICKI DARIUSZ             4    8              G  11:28:38     1055.61 189.08  19  < 100>  331.075   0.000
    98 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   39              G  11:39:35     1055.35 191.03  18  <  99>  342.548   0.000
    99 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   68                 11:39:37     1055.24 192.98  19          342.548   0.000
   100 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   44              G  11:28:55     1054.66 194.93  20  < 101>  331.075   0.000
   101 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   58                 11:29:00     1054.38 196.88  21          331.075   0.000
   102 DOMINIAK ANDRZEJ                4   14              G  11:36:05     1053.59 198.83  16-  1-  1  338.289  20.100
   103 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA         4   61                 11:36:12     1053.10 200.78  12          338.257   0.000
   ------------------------------------------------------------------------------------------- Koniec konkursu - baza 1:5
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   ----------------------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
   104 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   30              G  11:41:05     1050.49   0.00  20          342.548   0.000
   105 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   14              G  11:34:16     1050.19   0.00  15          335.291   0.000
   106 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   56                 11:34:19     1050.03   0.00  16          335.291   0.000
   107 MYRDZIO JERZY                   4   55                 11:34:18     1049.83   0.00  12          335.212   0.000
   108 MYRDZIO JERZY                   4    4              G  11:34:20     1049.73   0.00  13          335.212   0.000
                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !              
                                                ------------------               

            PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD (0356), rok 2015.               
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr 12, z dnia 11.07.15 HOLTEN-2                                 
            Winsko Całość [ 4]                                                  
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Odd|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 CZYŻOWICZ       ANDRZEJ         4    36    3    18   208.86     
              2 CZARNECKI       KRZYSZTOF       4    55    3    18   205.85     
              3 CHMIELNICKI     DARIUSZ         4    24    3     9   205.47     
              4 GRUSZCZYŃSKA    MAŁGORZATA      4    35    3     4   196.42     
              5 DRĄG            JACEK           4    11    2     2   136.23     
              6 DZIUBIŃSKI      MIECZYSŁAW      4    17    2     2   129.43     
              7 DOMINIAK        ANDRZEJ         4    19    1     1    64.91     
              8 SZWECHŁOWICZ    MARIUSZ         4    16    0     0     0.00     
              9 SZTYMER         MARIUSZ         4    19    0     0     0.00     
             10 BAZYLEWICZ      TADEUSZ         4    13    0     0     0.00     
             11 PROCYSZYN       RYSZARD         4    16    0     0     0.00     
             12 STEMPNIEWICZ    STANISŁAW       4     6    0     0     0.00     


            PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD (0356), rok 2015.               
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr 12, z dnia 11.07.15 HOLTEN-2                                 
            Punktacja Typowane [ 1]                                             
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Odd|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 CZYŻOWICZ       ANDRZEJ         4    36    5    18   339.61     
              2 CHMIELNICKI     DARIUSZ         4    24    5     9   335.47     
              3 CZARNECKI       KRZYSZTOF       4    55    4    18   260.57     
              4 GRUSZCZYŃSKA    MAŁGORZATA      4    35    4     4   256.80     
              5 DRĄG            JACEK           4    11    2     2   136.23     
              6 DZIUBIŃSKI      MIECZYSŁAW      4    17    1     2    65.85     
              7 DOMINIAK        ANDRZEJ         4    19    1     1    64.91     
              8 SZWECHŁOWICZ    MARIUSZ         4    16    0     0     0.00     
              9 SZTYMER         MARIUSZ         4    19    0     0     0.00     
             10 BAZYLEWICZ      TADEUSZ         4    13    0     0     0.00     
             11 PROCYSZYN       RYSZARD         4    16    0     0     0.00     
             12 STEMPNIEWICZ    STANISŁAW       4     6    0     0     0.00     


         PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD (0356), rok 2015.              
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR 12                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  HOLTEN-2 z dnia 11.07.15                            
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 52:16:51.0 N 06:24:44.0 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  5,45,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  710.210 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   12                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:   267                           
      5.Ilość konkursów.......................:   54                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1221.13                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1074.05                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:15,22,24                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:16,45,31                         
     10.Czas trwania konkursu.................:1 godz. 23 min.  7 sek.          
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Wszystkie wsadzone liczy się   3 konkursów                               
       Punkty stałe  70.0- gradacja                                             
       EWinsko Całość [ 4]F                                                   
                                                                                
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Oddzial         | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 4  | Winsko                  |   12   |  267   |   54  |20.22|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |   12   |  267   |   54  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
      Jan Benedykt                                                              
                                                                                
       ----------------                                  ------------------     



                                                                               
                                PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD (0356), rok 2015.
                                                      -   1 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr 12.           
                                         z lotu HOLTEN-2, w dniu 11.07.15       
  +---+------------------------------+--+--------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Od|    NUMER OBRĄCZKI  | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |   PUNKTY    |
  |   |                              |  |       RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |             |
  +---+------------------------------+--+--------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+
     1 CHMIELNICKI DARIUSZ             4    8              G  15:22:24     1221.13   3.75  24-  9-  3  705.082  70.000
     2 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   34              G  15:31:57     1220.73   7.49  36- 18-  3  716.508  69.810
     3 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   33              G  15:31:59     1220.66  11.24   2  <   4>  716.508  69.620
     4 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   23              G  15:34:54     1214.63  14.98   3  <   6>  716.508  69.430
     5 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   48              G  15:31:04     1210.49  18.73  55- 18-  3  709.427  69.250
     6 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   54                 15:38:32     1207.19  22.47   4  <  10>  716.508   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     7 CHMIELNICKI DARIUSZ             4    6              G  15:37:30     1190.01  26.22   2  <  19>  705.082  68.870
     8 DRĄG JACEK                      4   22              G  15:33:51     1188.12  29.96  11-  2-  2  699.622  68.680
     9 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   49              G  15:43:29     1185.38  33.71   2  <  11>  709.427  68.490
    10 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   17              G  15:51:29     1181.41  37.45   5  <  12>  716.508   0.000
    11 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   24              G  15:48:52     1174.81  41.20   3  <  16>  709.427  68.110
    12 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4    9              G  16:03:13     1158.99  44.94   6  <  15>  716.508   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    13 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA         4   11              G  16:00:39     1157.60  48.69  35-  4-  3  712.678  67.740
    14 DRĄG JACEK                      4   15              G  15:51:39     1153.26  52.43   2          699.622  67.550
    15 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   35              G  16:09:54     1146.60  56.18   7  <  18>  716.508   0.000
    16 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   11              G  16:04:10     1145.78  59.93   4  <  17>  709.427   0.000
    17 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   70                 16:04:45     1144.70  63.67   5  <  22>  709.427   0.000
    18 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4    6              G  16:11:35     1143.52  67.42   8  <  25>  716.508   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    19 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   20              G  16:01:41     1143.35  71.16   3  <  21>  705.082  66.600
    20 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA         4   17              G  16:08:52     1142.36  74.91   2  <  42>  712.678  66.420
    21 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   38              G  16:02:35     1141.68  78.65   4  <  34>  705.082   0.000
    22 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   31              G  16:07:28     1139.70  82.40   6  <  24>  709.427   0.000
    23 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4    6              G  16:07:30     1138.59  86.14  17-  2-  2  708.774  65.850
    24 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   18              G  16:10:28     1134.24  89.89   7  <  26>  709.427   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    25 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   36              G  16:18:02     1131.87  93.63   9  <  27>  716.508   0.000
    26 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   26              G  16:12:42     1130.20  97.38   8  <  31>  709.427   0.000
    27 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   14              G  16:20:01     1128.33 101.12  10  <  29>  716.508   0.000
    28 DOMINIAK ANDRZEJ                4   22              G  16:17:18     1127.18 104.87  19-  1-  1  712.714  64.910
    29 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   32              G  16:21:09     1126.32 108.61  11  <  30>  716.508   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    30 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   29              G  16:21:20     1126.00 112.36  12  <  40>  716.508   0.000
    31 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   63                 16:15:40     1124.88 116.10   9  <  32>  709.427   0.000
    32 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   25              G  16:15:41     1124.86 119.85  10  <  33>  709.427   0.000
    33 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   19              G  16:16:20     1123.70 123.60  11  <  36>  709.427   0.000
    34 CHMIELNICKI DARIUSZ             4    2              G  16:13:54     1121.14 127.34   5  <  37>  705.082   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    35 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4   17              G  16:17:55     1119.85 131.09   2          708.774  63.580
    36 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   74                 16:18:59     1119.00 134.83  12  <  43>  709.427   0.000
    37 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   26              G  16:15:16     1118.70 138.58   6  <  38>  705.082   0.000
    38 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   12              G  16:15:51     1117.67 142.32   7  <  39>  705.082   0.000
    39 CHMIELNICKI DARIUSZ             4    7              G  16:16:41     1116.20 146.07   8  <  47>  705.082   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    40 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   39              G  16:27:15     1115.62 149.81  13  <  41>  716.508   0.000
    41 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4    8              G  16:29:09     1112.33 153.56  14  <  44>  716.508   0.000
    42 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA         4   15              G  16:26:52     1110.32 157.30   3  <  52>  712.678  62.260
    43 CZARNECKI KRZYSZTOF             4    3              G  16:24:15     1109.78 161.05  13  <  45>  709.427   0.000
    44 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   41              G  16:31:36     1108.12 164.79  15  <  46>  716.508   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    45 CZARNECKI KRZYSZTOF             4    7              G  16:25:37     1107.41 168.54  14  <  48>  709.427   0.000
    46 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   12              G  16:36:10     1100.35 172.28  16  <  49>  716.508   0.000
    47 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   11              G  16:26:28     1099.17 176.03   9          705.082   0.000
    48 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   90                 16:30:29     1099.06 179.78  15  <  51>  709.427   0.000
    49 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   21              G  16:38:44     1096.03 183.52  17  <  50>  716.508   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    50 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   13              G  16:43:04     1088.81 187.27  18          716.508   0.000
    51 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   21              G  16:39:24     1084.09 191.01  16  <  53>  709.427   0.000
    52 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA         4   12              G  16:42:31     1083.89 194.76   4          712.678   0.000
    53 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   14              G  16:39:45     1083.51 198.50  17  <  54>  709.427   0.000
    54 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   51                 16:45:31     1074.05 202.25  18          709.427   0.000
   ------------------------------------------------------------------------------------------- Koniec konkursu - baza 1:5
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   ----------------------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
    55 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4    5              G  16:52:42     1073.10   0.00  19          716.508   0.000
    56 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   50              G  16:46:15     1072.86   0.00  19          709.427   0.000
    57 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   10              G  16:47:31     1070.81   0.00  20          709.427   0.000
    58 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   19              G  16:54:55     1069.55   0.00  20          716.508   0.000
    59 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   17              G  16:50:47     1065.55   0.00  21          709.427   0.000
                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !              
                                                ------------------              


            PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD (0356), rok 2015.               
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr 13, z dnia 19.07.15 BURG-5                                   
            Winsko Całość [ 4]                                                  
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Odd|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 CZYŻOWICZ       ANDRZEJ         4    43    5    20   146.02     
              2 CZARNECKI       KRZYSZTOF       4    86    5    25   143.76     
              3 GRUSZCZYŃSKA    MAŁGORZATA      4    22    5     6   131.14     
              4 MYRDZIO         JERZY           4    28    5     6   128.51     
              5 CHMIELNICKI     DARIUSZ         4    51    5    11   124.26     
              6 KIEL            HENRYK          4    18    5     5   123.26     
              7 DRĄG            JACEK           4    19    3     3    79.38     
              8 DZIUBIŃSKI      MIECZYSŁAW      4    23    3     3    77.51     
              9 DOMINIAK        ANDRZEJ         4    27    2     2    48.13     
             10 KOZŁOWSKI       JAN             4    15    0     0     0.00     
             11 BAZYLEWICZ      TADEUSZ         4    15    0     0     0.00     
             12 PROCYSZYN       RYSZARD         4    24    0     0     0.00     
             13 FIL             BOGUSŁAW        4    15    0     0     0.00     
             14 STEMPNIEWICZ    STANISŁAW       4     9    0     0     0.00     
             15 PAWŁOWSKI       ANDRZEJ         4     9    0     0     0.00     


            PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD (0356), rok 2015.               
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr 13, z dnia 19.07.15 BURG-5                                   
            Punktacja Typowane [ 1]                                             
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Odd|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 CZYŻOWICZ       ANDRZEJ         4    43    5    20   145.27     
              2 GRUSZCZYŃSKA    MAŁGORZATA      4    22    5     6   124.26     
              3 CHMIELNICKI     DARIUSZ         4    51    5    11   116.01     
              4 MYRDZIO         JERZY           4    28    4     6   104.26     
              5 DZIUBIŃSKI      MIECZYSŁAW      4    23    3     3    77.51     
              6 CZARNECKI       KRZYSZTOF       4    86    3    25    77.00     
              7 DRĄG            JACEK           4    19    2     3    55.88     
              8 KIEL            HENRYK          4    18    2     5    54.38     
              9 DOMINIAK        ANDRZEJ         4    27    1     2    20.88     
             10 KOZŁOWSKI       JAN             4    15    0     0     0.00     
             11 BAZYLEWICZ      TADEUSZ         4    15    0     0     0.00     
             12 PROCYSZYN       RYSZARD         4    24    0     0     0.00     
             13 FIL             BOGUSŁAW        4    15    0     0     0.00     
             14 STEMPNIEWICZ    STANISŁAW       4     9    0     0     0.00     
             15 PAWŁOWSKI       ANDRZEJ         4     9    0     0     0.00     


         PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD (0356), rok 2015.              
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR 13                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  BURG-5 z dnia 19.07.15                              
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 52:11:17.1 N 11:54:44.9 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  7,25,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  335.820 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   15                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:   404                           
      5.Ilość konkursów.......................:   81                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:   962.01                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:   851.53                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:13,13,32                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:13,53,48                         
     10.Czas trwania konkursu.................:40 min. 16 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Wszystkie wsadzone liczy się   5 konkursów                               
       Punkty stałe  30.0- gradacja                                             
       EWinsko Całość [ 4]F                                                   
                                                                                
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Oddzial         | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 4  | Winsko                  |   15   |  404   |   81  |20.05|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |   15   |  404   |   81  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
      Jan Benedykt                                                              
                                                                                
       ----------------                                  ------------------     



                                                                               
                                PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD (0356), rok 2015.
                                                      -   1 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr 13.           
                                          z lotu BURG-5, w dniu 19.07.15        
  +---+------------------------------+--+--------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Od|    NUMER OBRĄCZKI  | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |   PUNKTY    |
  |   |                              |  |       RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |             |
  +---+------------------------------+--+--------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+
     1 CZARNECKI KRZYSZTOF             4 PL-0356-12           13:13:32      962.01   2.48  86- 25-  5  335.291  30.000
     2 CHMIELNICKI DARIUSZ             4 PL-0356-13        G  13:11:08      956.50   4.95  51- 11-  5  331.075  29.880
     3 KIEL HENRYK                     4 PL-0206-14        G  13:07:37      953.11   7.43  18-  5-  5  326.550  29.750
     4 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4 PL-0356-12        G  13:24:32      952.76   9.90  43- 20-  5  342.548  29.630
     5 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA         4 PL-0219-12        G  13:23:45      942.88  12.38  22-  6-  5  338.257  29.500
     6 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4 PL-0356-12        G  13:29:07      940.76  14.85   2  <   8>  342.548  29.380
     7 CZARNECKI KRZYSZTOF             4 PL-0356-13        G  13:24:24      932.92  17.33   2  <  12>  335.291  29.250
     8 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4 PL-0356-12        G  13:32:46      931.43  19.80   3  <   9>  342.548  29.130
     9 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4 PL-0356-13        G  13:33:35      929.36  22.28   4  <  10>  342.548  29.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    10 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4 PL-0356-13        G  13:34:10      927.90  24.75   5  <  14>  342.548  28.880
    11 DRĄG JACEK                      4 PL-0356-12        G  13:16:55      925.06  27.23  19-  3-  3  325.544  28.750
    12 CZARNECKI KRZYSZTOF             4 PL-0356-14           13:29:47      919.15  29.70   3  <  16>  335.291  28.630
    13 MYRDZIO JERZY                   4 PL-0356-14        G  13:30:26      917.30  32.18  28-  6-  5  335.212  28.500
    14 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4 PL-0356-13        G  13:39:08      915.58  34.65   6  <  15>  342.548   0.000
    15 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4 PL-0356-13        G  13:39:11      915.46  37.13   7  <  17>  342.548   0.000
    16 CZARNECKI KRZYSZTOF             4 PL-0395-12        G  13:31:16      915.43  39.60   4  <  19>  335.291  28.130
    17 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4 PL-0356-13        G  13:39:12      915.41  42.08   8  <  21>  342.548   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    18 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4 PL-0356-14        G  13:31:13      914.94  44.55  23-  3-  3  335.065  27.880
    19 CZARNECKI KRZYSZTOF             4 PL-0356-14           13:31:57      913.72  47.03   5  <  20>  335.291  27.750
    20 CZARNECKI KRZYSZTOF             4 PL-098-13            13:32:00      913.60  49.50   6  <  27>  335.291   0.000
    21 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4 PL-0346-10        G  13:40:23      912.53  51.98   9  <  25>  342.548   0.000
    22 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA         4 PL-0356-14           13:36:51      909.66  54.46   2  <  30>  338.257  27.380
    23 DOMINIAK ANDRZEJ                4 PL-0356-13        G  13:37:06      909.14  56.93  27-  2-  2  338.289  27.250
    24 DRĄG JACEK                      4 PL-0356-13        G  13:24:02      906.72  59.41   2  <  53>  325.544  27.130
    25 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4 PL-0346-07           13:43:57      903.94  61.88  10  <  26>  342.548   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    26 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4 PL-0346-10        G  13:44:04      903.66  64.36  11  <  28>  342.548   0.000
    27 CZARNECKI KRZYSZTOF             4 PL-0356-12        G  13:36:20      902.94  66.83   7  <  29>  335.291   0.000
    28 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4 PL-0356-12        G  13:45:09      901.09  69.31  12  <  38>  342.548   0.000
    29 CZARNECKI KRZYSZTOF             4 PL-0356-13           13:37:12      900.84  71.78   8  <  32>  335.291   0.000
    30 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA         4 PL-0219-12        G  13:40:36      900.58  74.26   3  <  36>  338.257  26.380
    31 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4 PL-0356-14        G  13:37:09      900.35  76.73   2  <  54>  335.065  26.250
    32 CZARNECKI KRZYSZTOF             4 PL-0356-13           13:37:28      900.19  79.21   9  <  33>  335.291   0.000
    33 CZARNECKI KRZYSZTOF             4 PL-0356-12        G  13:37:32      900.03  81.68  10  <  35>  335.291   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    34 MYRDZIO JERZY                   4 PL-0356-12        G  13:37:27      900.02  84.16   2  <  37>  335.212  25.880
    35 CZARNECKI KRZYSZTOF             4 PL-0356-14           13:37:33      899.99  86.63  11  <  40>  335.291   0.000
    36 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA         4 PL-0218-13        G  13:41:42      897.95  89.11   4  <  63>  338.257  25.630
    37 MYRDZIO JERZY                   4 PL-0356-12        G  13:38:22      897.81  91.58   3  <  46>  335.212  25.500
    38 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4 PL-0356-13        G  13:47:10      896.33  94.06  13  <  45>  342.548   0.000
    39 KIEL HENRYK                     4 PL-0206-14        G  13:29:28      895.97  96.53   2  <  44>  326.550  25.250
    40 CZARNECKI KRZYSZTOF             4 PL-0356-13        G  13:42:01      889.33  99.01  12  <  42>  335.291   0.000
    41 CHMIELNICKI DARIUSZ             4 PL-0206-13        G  13:37:19      889.23 101.49   2  <  49>  331.075  25.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    42 CZARNECKI KRZYSZTOF             4 PL-0356-12        G  13:42:59      887.05 103.96  13  <  43>  335.291   0.000
    43 CZARNECKI KRZYSZTOF             4 PL-0356-14           13:43:01      886.97 106.44  14  <  50>  335.291   0.000
    44 KIEL HENRYK                     4 PL0206-13         G  13:33:26      886.32 108.91   3  <  57>  326.550  24.630
    45 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4 PL-0356-12        G  13:51:39      885.94 111.39  14  <  48>  342.548   0.000
    46 MYRDZIO JERZY                   4 PL-0356-12        G  13:43:54      884.70 113.86   4  <  47>  335.212  24.380
    47 MYRDZIO JERZY                   4 PL-0356-14           13:44:01      884.43 116.34   5  <  65>  335.212  24.250
    48 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4 PL-0356-12        G  13:52:54      883.08 118.81  15  <  51>  342.548   0.000
    49 CHMIELNICKI DARIUSZ             4 PL-0346-10        G  13:40:06      882.63 121.29   3  <  58>  331.075  24.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    50 CZARNECKI KRZYSZTOF             4 PL-0346-11        G  13:44:59      882.38 123.76  15  <  55>  335.291   0.000
    51 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4 PL-0356-12        G  13:53:27      881.83 126.24  16  <  52>  342.548   0.000
    52 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4 PL-0356-14        G  13:55:03      878.22 128.71  17  <  69>  342.548   0.000
    53 DRĄG JACEK                      4 PL-0356-14        G  13:36:31      876.26 131.19   3          325.544  23.500
    54 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4 PL-0356-13        G  13:47:25      876.18 133.66   3          335.065  23.380
    55 CZARNECKI KRZYSZTOF             4 PL-0349-14           13:48:14      874.90 136.14  16  <  56>  335.291   0.000
    56 CZARNECKI KRZYSZTOF             4 PL-0356-13           13:48:52      873.46 138.61  17  <  59>  335.291   0.000
    57 KIEL HENRYK                     4 PL0206-13         G  13:38:55      873.32 141.09   4  <  76>  326.550  23.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    58 CHMIELNICKI DARIUSZ             4 PL0346-09         G  13:44:47      871.75 143.56   4  <  61>  331.075  22.880
    59 CZARNECKI KRZYSZTOF             4 PL-0257-13           13:50:10      870.51 146.04  18  <  60>  335.291   0.000
    60 CZARNECKI KRZYSZTOF             4 PL-0356-13           13:50:20      870.13 148.51  19  <  64>  335.291   0.000
    61 CHMIELNICKI DARIUSZ             4 PL-0356-12        G  13:45:48      869.42 150.99   5  <  62>  331.075  22.500
    62 CHMIELNICKI DARIUSZ             4 PL-0218-14           13:46:09      868.62 153.47   6  <  67>  331.075   0.000
    63 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA         4 PL-0219-13        G  13:55:10      866.96 155.94   5  <  77>  338.257  22.250
    64 CZARNECKI KRZYSZTOF             4 PL-0346-08        G  13:52:16      865.79 158.42  20  <  66>  335.291   0.000
    65 MYRDZIO JERZY                   4 PL-0356-12        G  13:52:52      864.25 160.89   6          335.212   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    66 CZARNECKI KRZYSZTOF             4 PL-0143-13        G  13:53:10      863.78 163.37  21  <  72>  335.291   0.000
    67 CHMIELNICKI DARIUSZ             4 PL-11             G  13:49:34      860.90 165.84   7  <  68>  331.075   0.000
    68 CHMIELNICKI DARIUSZ             4 PL-0356-13        G  13:49:37      860.79 168.32   8  <  71>  331.075   0.000
    69 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4 PL-0356-13        G  14:04:01      858.48 170.79  18  <  70>  342.548   0.000
    70 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4 PL-0356-14        G  14:04:04      858.37 173.27  19  <  75>  342.548   0.000
    71 CHMIELNICKI DARIUSZ             4 PL-0356-13        G  13:50:46      858.23 175.74   9  <  80>  331.075   0.000
    72 CZARNECKI KRZYSZTOF             4 PL-0395-12           13:56:00      857.52 178.22  22  <  73>  335.291   0.000
    73 CZARNECKI KRZYSZTOF             4 PL-0396-12        G  13:56:01      857.49 180.69  23  <  78>  335.291   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    74 DOMINIAK ANDRZEJ                4 PL-0356-13        G  14:00:16      855.85 183.17   2          338.289  20.880
    75 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4 PL-0356-14           14:05:22      855.59 185.64  20          342.548   0.000
    76 KIEL HENRYK                     4 PL0206-13         G  13:47:16      854.25 188.12   5          326.550  20.630
    77 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA         4 PL-0219-12        G  14:01:11      853.79 190.59   6          338.257   0.000
    78 CZARNECKI KRZYSZTOF             4 PL-0356-14           13:58:03      853.05 193.07  24  <  79>  335.291   0.000
    79 CZARNECKI KRZYSZTOF             4 PL-0346-10           13:58:06      852.94 195.54  25          335.291   0.000
    80 CHMIELNICKI DARIUSZ             4 PL-0346-11        G  13:53:30      852.19 198.02  10  <  81>  331.075   0.000
    81 CHMIELNICKI DARIUSZ             4 PL-0356-14           13:53:48      851.53 200.50  11          331.075   0.000
   ------------------------------------------------------------------------------------------- Koniec konkursu - baza 1:5
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   ----------------------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
    82 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4 PL-0356-12        G  14:07:32      850.98   0.00  21          342.548   0.000
    83 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4 PL-0356-14        G  13:58:58      850.49   0.00   4          335.065   0.000
    84 MYRDZIO JERZY                   4 PL-0356-14           13:59:41      849.32   0.00   7          335.212   0.000
    85 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4 PL-0356-12        G  14:08:29      848.98   0.00  22          342.548   0.000
    86 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4 PL-0356-13        G  14:08:48      848.31   0.00  23          342.548   0.000
                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !              
                                                ------------------              


            PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD (0356), rok 2015.               
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr 14, z dnia 26.07.15 HOLTEN-3                                 
            Winsko Całość [ 4]                                                  
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Odd|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 CZYŻOWICZ       ANDRZEJ         4    36    3    14   208.29     
              2 GRUSZCZYŃSKA    MAŁGORZATA      4    24    3     6   207.32     
              3 CHMIELNICKI     DARIUSZ         4    22    3     4   198.78     
              4 CZARNECKI       KRZYSZTOF       4    54    3    11   197.55     
              5 MYRDZIO         JERZY           4    23    2     2   135.61     
              6 DRĄG            JACEK           4     8    2     2   125.37     
              7 DZIUBIŃSKI      MIECZYSŁAW      4    13    2     2   123.91     
              8 BAZYLEWICZ      TADEUSZ         4    10    1     1    63.90     
              9 PROCYSZYN       RYSZARD         4    10    0     0     0.00     
             10 STEMPNIEWICZ    STANISŁAW       4     6    0     0     0.00     



            PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD (0356), rok 2015.               
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr 14, z dnia 26.07.15 HOLTEN-3                                 
            Punktacja Typowane [ 1]                                             
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Odd|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 CZYŻOWICZ       ANDRZEJ         4    36    5    14   337.57     
              2 GRUSZCZYŃSKA    MAŁGORZATA      4    24    2     6   137.32     
              3 CHMIELNICKI     DARIUSZ         4    22    2     4   132.44     
              4 DRĄG            JACEK           4     8    2     2   125.37     
              5 CZARNECKI       KRZYSZTOF       4    54    2    11   125.12     
              6 MYRDZIO         JERZY           4    23    1     2    69.27     
              7 BAZYLEWICZ      TADEUSZ         4    10    1     1    63.90     
              8 DZIUBIŃSKI      MIECZYSŁAW      4    13    1     2    60.98     
              9 PROCYSZYN       RYSZARD         4    10    0     0     0.00     
             10 STEMPNIEWICZ    STANISŁAW       4     6    0     0     0.00     



        PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD (0356), rok 2015.              
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR 14                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  HOLTEN-3 z dnia 26.07.15                            
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 52:16:51.0 N 06:24:44.0 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  6,00,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  709.400 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   10                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:   206                           
      5.Ilość konkursów.......................:   42                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1828.87                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1699.89                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:12,29,41                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:12,59,15                         
     10.Czas trwania konkursu.................:29 min. 34 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Wszystkie wsadzone liczy się   3 konkursów                               
       Punkty stałe  70.0- gradacja                                             
       EWinsko Całość [ 4]F                                                   
                                                                                
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Oddzial         | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 4  | Winsko                  |   10   |  206   |   42  |20.39|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |   10   |  206   |   42  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
      Jan Benedykt                                                              
                                                                                
       ----------------                                  ------------------     
                                                                               
                                PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD (0356), rok 2015.
                                                      -   1 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr 14.           
                                         z lotu HOLTEN-3, w dniu 26.07.15       
  +---+------------------------------+--+--------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Od|    NUMER OBRĄCZKI  | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |   PUNKTY    |
  |   |                              |  |       RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |             |
  +---+------------------------------+--+--------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+
     1 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA         4    2              G  12:29:41     1828.87   4.85  24-  6-  3  712.678  70.000
     2 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   36              G  12:32:31     1825.42   9.71  36- 14-  3  716.508  69.760
     3 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   26              G  12:34:16     1817.32  14.56   2  <   5>  716.508  69.510
     4 MYRDZIO JERZY                   4    8              G  12:30:45     1814.21  19.42  23-  2-  2  708.901  69.270
     5 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   21              G  12:35:05     1813.56  24.27   3  <   8>  716.508  69.020
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     6 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA         4   42              G  12:33:32     1810.97  29.13   2  <   7>  712.678  68.780
     7 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA         4   12              G  12:33:35     1810.74  33.98   3  <  12>  712.678  68.540
     8 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   24              G  12:37:39     1801.86  38.83   4  <   9>  716.508   0.000
     9 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4    6              G  12:37:49     1801.10  43.69   5  <  10>  716.508   0.000
    10 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   17              G  12:38:23     1798.54  48.54   6  <  14>  716.508   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    11 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   38              G  12:33:21     1792.51  53.40  22-  4-  3  705.082  67.560
    12 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA         4   65                 12:37:51     1791.32  58.25   4  <  24>  712.678   0.000
    13 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   81                 12:37:11     1786.15  63.11  54- 11-  3  709.427  67.070
    14 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   30              G  12:41:27     1784.80  67.96   7  <  15>  716.508   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    15 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   33              G  12:43:41     1774.93  72.82   8  <  19>  716.508   0.000
    16 MYRDZIO JERZY                   4   55                 12:41:47     1764.39  77.67   2          708.901  66.340
    17 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   32              G  12:40:00     1762.71  82.52   2  <  21>  705.082  66.100
    18 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   37              G  12:43:53     1756.52  87.38   2  <  23>  709.427  65.850
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    19 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   14              G  12:48:42     1753.14  92.23   9  <  20>  716.508   0.000
    20 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   41              G  12:48:44     1753.00  97.09  10  <  25>  716.508   0.000
    21 CHMIELNICKI DARIUSZ             4    9              G  12:43:11     1748.79 101.94   3  <  22>  705.082  65.120
    22 CHMIELNICKI DARIUSZ             4    7              G  12:43:19     1748.21 106.80   4          705.082   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    23 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   11              G  12:45:51     1748.00 111.65   3  <  27>  709.427  64.630
    24 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA         4   32              G  12:48:56     1742.77 116.50   5  <  42>  712.678   0.000
    25 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   34              G  12:52:28     1737.13 121.36  11  <  31>  716.508   0.000
    26 BAZYLEWICZ TADEUSZ              4    6              G  12:47:28     1736.35 126.21  10-  1-  1  707.503  63.900
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    27 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   43              G  12:49:17     1733.34 131.07   4  <  28>  709.427   0.000
    28 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   51                 12:49:36     1732.00 135.92   5  <  32>  709.427   0.000
    29 DRĄG JACEK                      4   22              G  12:44:17     1730.52 140.78   8-  2-  2  699.622  63.170
    30 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4   22              G  12:51:21     1723.04 145.63  13-  2-  2  708.774  62.930
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    31 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   54                 12:56:06     1721.96 150.49  12  <  37>  716.508   0.000
    32 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   90                 12:53:27     1715.87 155.34   6  <  34>  709.427   0.000
    33 DRĄG JACEK                      4   12              G  12:48:32     1712.52 160.19   2          699.622  62.200
    34 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   68                 12:54:53     1709.94 165.05   7  <  35>  709.427   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    35 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   24              G  12:55:34     1707.13 169.90   8  <  36>  709.427   0.000
    36 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   82                 12:56:12     1704.53 174.76   9  <  40>  709.427   0.000
    37 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4    3              G  13:00:23     1704.42 179.61  13  <  39>  716.508   0.000
    38 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4    5              G  12:56:15     1702.76 184.47   2          708.774  60.980
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    39 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4    7              G  13:01:04     1701.65 189.32  14          716.508   0.000
    40 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   49              G  12:57:02     1701.13 194.17  10  <  41>  709.427   0.000
    41 CZARNECKI KRZYSZTOF             4    2              G  12:57:08     1700.72 199.03  11          709.427   0.000
    42 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA         4   62                 12:59:15     1699.89 203.88   6          712.678   0.000
   ------------------------------------------------------------------------------------------- Koniec konkursu - baza 1:5
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   ----------------------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
    43 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   35              G  13:02:46     1694.81   0.00  15          716.508   0.000
    44 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA         4   25              G  13:00:34     1694.57   0.00   7          712.678   0.000
    45 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   20              G  13:02:51     1694.47   0.00  16          716.508   0.000
    46 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   33              G  12:59:01     1693.08   0.00  12          709.427   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    47 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   35              G  12:56:33     1692.67   0.00   5          705.082   0.000
                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !              
                                                ------------------              




            PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD (0356), rok 2015.               
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  1, z dnia 23.08.15 ŁĘKNICA-1                                
            Całość [ 4]                                                         
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Odd|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 CHMIELNICKI     DARIUSZ         4    57    7    22    95.22     
              2 SZEWCZYK        MARCIN          4    40    7    11    90.58     
              3 CZYŻOWICZ       ANDRZEJ         4    84    7    27    87.11     
              4 GRUSZCZYŃSKA    MAŁGORZATA      4    56    7    23    85.94     
              5 KIEL            HENRYK          4    36    7    21    85.69     
              6 MYRDZIO         JERZY           4    82    7    21    84.75     
              7 SZWECHŁOWICZ    MARIUSZ         4    77    7    15    80.58     
              8 DZIUBIŃSKI      MIECZYSŁAW      4    43    7    11    66.81     
              9 BAZYLEWICZ      TADEUSZ         4    89    7    10    65.33     
             10 DRĄG  JACEK   & AGNIESZKA       4    47    7     8    65.17     
             11 DOMINIAK        ANDRZEJ         4    43    7    10    49.80     
             12 SZTYMER MARIUSZ DARIUSZ         4    63    5     5    33.77     
             13 ADAMCZYK        MAREK           4    53    4     4    28.47     
             14 PAWŁOWSKI       ANDRZEJ         4    25    3     3    28.03     
             15 PROCYSZYN       RYSZARD         4    36    2     2    15.68     
             16 STEMPNIEWICZ    STANISŁAW       4    25    2     2     9.59     
             17 BUDREWICZ       KAROL           4    23    0     0     0.00     
             18 DŁUGOSZ         ADAM            4    26    0     0     0.00     
             19 MARCINIAK       ŁUKASZ          4    41    0     0     0.00     
             20 ŻYTKOWICZ       STANISŁAWA      4    27    0     0     0.00     


            PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD (0356), rok 2015.               
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  1, z dnia 23.08.15 ŁĘKNICA-1                                
            Typowane [ 1]                                                       
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Odd|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 CHMIELNICKI     DARIUSZ         4    57    7    22    83.21     
              2 KIEL            HENRYK          4    36    7    21    79.04     
              3 GRUSZCZYŃSKA    MAŁGORZATA      4    56    7    23    66.21     
              4 MYRDZIO         JERZY           4    82    7    21    64.13     
              5 SZEWCZYK        MARCIN          4    40    5    11    61.29     
              6 SZWECHŁOWICZ    MARIUSZ         4    77    6    15    57.86     
              7 CZYŻOWICZ       ANDRZEJ         4    84    4    27    45.02     
              8 BAZYLEWICZ      TADEUSZ         4    89    5    10    40.52     
              9 DZIUBIŃSKI      MIECZYSŁAW      4    43    5    11    39.12     
             10 DOMINIAK        ANDRZEJ         4    43    5    10    32.88     
             11 DRĄG  JACEK   & AGNIESZKA       4    47    3     8    28.91     
             12 SZTYMER MARIUSZ DARIUSZ         4    63    4     5    25.85     
             13 PAWŁOWSKI       ANDRZEJ         4    25    2     3    17.12     
             14 STEMPNIEWICZ    STANISŁAW       4    25    2     2     9.59     
             15 PROCYSZYN       RYSZARD         4    36    1     2     8.90     
             16 BUDREWICZ       KAROL           4    23    0     0     0.00     
             17 DŁUGOSZ         ADAM            4    26    0     0     0.00     
             18 MARCINIAK       ŁUKASZ          4    41    0     0     0.00     
             19 ŻYTKOWICZ       STANISŁAWA      4    27    0     0     0.00     
             20 ADAMCZYK        MAREK           4    53    0     4     0.00     


       PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD (0356), rok 2015.              
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR  1                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  ŁĘKNICA-1 z dnia 23.08.15                           
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 51:32:22.0 N 14:45:06.0 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  7,45,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  131.400 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   20                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:   973                           
      5.Ilość konkursów.......................:  195                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1070.08                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:   730.80                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........: 9,54,57                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:10,49,26                         
     10.Czas trwania konkursu.................:49 min. 22 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Wszystkie wsadzone liczy się   7 konkursów                               
       Punkty stałe  14.0- gradacja                                             
       ECałość [ 4]F                                                          
                                                                                
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Oddzial         | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 4  | Winsko                  |   20   |  973   |  195  |20.04|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |   20   |  973   |  195  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
      Jan Benedykt                                                              
                                                                                
       ----------------                                  ------------------     
                                                                               
                                PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD (0356), rok 2015.
                                                      -   1 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr  1.           
                                         z lotu ŁĘKNICA-1, w dniu 23.08.15      
  +---+------------------------------+--+--------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Od|    NUMER OBRĄCZKI  | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |   PUNKTY    |
  |   |                              |  |       RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |             |
  +---+------------------------------+--+--------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+
     1 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ            4    7              G   9:54:57     1070.08   1.03  77- 15-  7  139.057  14.000
     2 CHMIELNICKI DARIUSZ             4    7              G   9:43:39     1069.80   2.06  57- 22-  7  126.932  13.950
     2 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   67                  9:43:39     1069.80   2.06   2  <   5>  126.932  13.950
     4 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA         4   56                  9:54:58     1040.59   4.11  56- 23-  7  135.242  13.850
     5 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   22              G   9:47:03     1040.00   5.14   3  <   8>  126.932  13.790
     6 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA         4   13              G   9:55:06     1039.52   6.17   2  <  32>  135.242  13.740
     7 SZEWCZYK MARCIN                 4   28              G   9:48:13     1028.39   7.19  40- 11-  7  126.715  13.690
     8 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   61                  9:49:31     1019.40   8.22   4  <   9>  126.932  13.640
     9 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   12              G   9:49:33     1019.13   9.25   5  <  16>  126.932  13.590
    10 MYRDZIO JERZY                   4   54                  9:53:38     1012.55  10.28  82- 21-  7  130.248  13.540
    11 MYRDZIO JERZY                   4   78                  9:53:39     1012.42  11.31   2  <  12>  130.248  13.480
    12 MYRDZIO JERZY                   4   57                  9:53:42     1012.03  12.33   3  <  54>  130.248  13.430
    13 KIEL HENRYK                     4   20              G   9:46:44     1004.85  13.36  36- 21-  7  122.324  13.380
    14 KIEL HENRYK                     4   18              G   9:46:48     1004.30  14.39   2  <  15>  122.324  13.330
    15 KIEL HENRYK                     4   16              G   9:46:56     1003.20  15.42   3  <  36>  122.324  13.280
    16 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   30              G   9:51:32     1003.15  16.44   6  <  19>  126.932  13.230
    17 SZEWCZYK MARCIN                 4   27              G   9:51:42     1000.12  17.47   2  <  21>  126.715  13.180
    18 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   41                 10:03:13      999.50  18.50  84- 27-  7  138.148  13.120
    19 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   34              G   9:52:46      993.47  19.53   7  <  19>  126.932  13.070
    19 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   42                  9:52:46      993.47  19.53   8  <  30>  126.932   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    21 SZEWCZYK MARCIN                 4   10              G   9:52:36      993.06  21.58   3  <  25>  126.715  12.970
    22 DRĄG  JACEK   & AGNIESZKA       4   15              G   9:47:50      990.61  22.61  47-  8-  7  121.680  12.920
    23 BAZYLEWICZ TADEUSZ              4   46                  9:55:49      988.51  23.64  89- 10-  7  129.313  12.870
    24 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4    8              G  10:04:59      986.89  24.67   2  <  29>  138.148  12.810
    25 SZEWCZYK MARCIN                 4   37              G   9:53:29      986.24  25.69   4  <  26>  126.715  12.760
    26 SZEWCZYK MARCIN                 4   26              G   9:55:06      973.98  26.72   5  <  27>  126.715  12.710
    27 SZEWCZYK MARCIN                 4    1              G   9:55:11      973.36  27.75   6  <  28>  126.715  12.660
    28 SZEWCZYK MARCIN                 4   34              G   9:55:14      972.99  28.78   7  <  46>  126.715  12.610
    29 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   48                 10:07:13      971.39  29.80   3  <  31>  138.148  12.560
    30 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   19              G   9:55:42      971.17  30.83   9  <  56>  126.932   0.000
    31 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   26              G  10:07:21      970.48  31.86   4  <  37>  138.148  12.450
    32 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA         4    2              G  10:04:46      967.63  32.89   3  <  33>  135.242  12.400
    33 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA         4   10              G  10:05:10      964.87  33.92   4  <  49>  135.242  12.350
    34 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ            4   35              G  10:09:10      964.56  34.94   2  <  35>  139.057  12.300
    35 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ            4   43                 10:09:23      963.11  35.97   3  <  42>  139.057  12.250
    36 KIEL HENRYK                     4   14              G   9:52:29      959.53  37.00   4  <  48>  122.324  12.200
    37 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   64                 10:09:48      954.06  38.03   5  <  39>  138.148  12.140
    38 ADAMCZYK MAREK                  4   43                 10:11:09      950.41  39.05  53-  4-  4  138.903  12.090
    39 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   20              G  10:10:27      949.80  40.08   6  <  40>  138.148  12.040
    40 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   13              G  10:10:53      946.98  41.11   7  <  41>  138.148  11.990
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    41 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   71                 10:10:58      946.44  42.14   8  <  45>  138.148   0.000
    42 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ            4   33              G  10:12:07      945.22  43.17   4  <  69>  139.057  11.890
    43 DRĄG  JACEK   & AGNIESZKA       4    8              G   9:53:58      943.50  44.19   2  <  53>  121.680  11.840
    44 PAWŁOWSKI ANDRZEJ               4   31              G  10:02:37      941.11  45.22  25-  3-  3  129.512  11.780
    45 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   18              G  10:12:04      939.36  46.25   9  <  51>  138.148   0.000
    46 SZEWCZYK MARCIN                 4   35              G  10:00:04      938.17  47.28   8  <  47>  126.715   0.000
    47 SZEWCZYK MARCIN                 4   39              G  10:00:15      936.90  48.30   9  <  64>  126.715   0.000
    48 KIEL HENRYK                     4    7              G   9:55:34      936.87  49.33   5  <  55>  122.324  11.580
    49 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA         4   23              G  10:10:06      932.06  50.36   5  <  50>  135.242  11.530
    50 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA         4   40              G  10:10:07      931.95  51.39   6  <  67>  135.242  11.470
    51 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   24              G  10:13:29      930.39  52.42  10  <  73>  138.148   0.000
    52 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4   49                 10:04:56      930.08  53.44  43- 11-  7  130.149  11.370
    53 DRĄG  JACEK   & AGNIESZKA       4   18              G   9:55:53      929.68  54.47   3  < 110>  121.680  11.320
    54 MYRDZIO JERZY                   4   60                 10:05:08      929.46  55.50   4  <  58>  130.248  11.270
    55 KIEL HENRYK                     4   22              G   9:56:39      929.16  56.53   6  <  65>  122.324  11.220
    56 CHMIELNICKI DARIUSZ             4    8              G  10:01:44      928.32  57.55  10  <  57>  126.932   0.000
    57 CHMIELNICKI DARIUSZ             4    9              G  10:01:52      927.41  58.58  11  <  71>  126.932   0.000
    58 MYRDZIO JERZY                   4   28              G  10:05:29      927.14  59.61   5  <  59>  130.248  11.060
    59 MYRDZIO JERZY                   4   33              G  10:05:40      925.93  60.64   6  <  60>  130.248  11.010
    60 MYRDZIO JERZY                   4   37              G  10:05:42      925.71  61.66   7  <  78>  130.248  10.960
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    61 PAWŁOWSKI ANDRZEJ               4   12              G  10:05:03      924.76  62.69   2  < 169>  129.512  10.910
    62 BAZYLEWICZ TADEUSZ              4    5              G  10:05:02      923.45  63.72   2  <  66>  129.313  10.860
    63 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4   28              G  10:05:59      923.15  64.75   2  <  92>  130.149  10.800
    64 SZEWCZYK MARCIN                 4   68                 10:02:27      921.90  65.78  10  <  83>  126.715   0.000
    65 KIEL HENRYK                     4   24              G   9:57:47      921.23  66.80   7  <  72>  122.324  10.700
    66 BAZYLEWICZ TADEUSZ              4    4              G  10:05:38      919.51  67.83   3  < 111>  129.313  10.650
    67 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA         4   49                 10:12:10      918.97  68.86   7  <  68>  135.242  10.600
    68 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA         4   48                 10:12:12      918.76  69.89   8  <  79>  135.242   0.000
    69 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ            4   39              G  10:16:36      917.26  70.91   5  <  70>  139.057  10.490
    70 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ            4   17              G  10:16:41      916.76  71.94   6  <  94>  139.057  10.440
    71 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   14              G  10:03:49      914.39  72.97  12  < 102>  126.932   0.000
    72 KIEL HENRYK                     4   32              G   9:58:48      914.23  74.00   8  <  74>  122.324   0.000
    73 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   30              G  10:16:15      913.38  75.03  11  <  75>  138.148   0.000
    74 KIEL HENRYK                     4   21              G   9:58:57      913.21  76.05   9  <  76>  122.324   0.000
    75 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4    6              G  10:16:21      912.77  77.08  12  <  77>  138.148   0.000
    76 KIEL HENRYK                     4   35              G   9:59:25      910.04  78.11  10  <  84>  122.324   0.000
    77 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   68                 10:16:51      909.77  79.14  13  <  82>  138.148   0.000
    78 MYRDZIO JERZY                   4   73                 10:08:19      908.81  80.16   8  <  87>  130.248   0.000
    79 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA         4   19              G  10:14:27      904.93  81.19   9  <  80>  135.242   0.000
    80 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA         4    3              G  10:14:29      904.73  82.22  10  <  81>  135.242   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    81 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA         4    1              G  10:14:30      904.63  83.25  11  <  85>  135.242   0.000
    82 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   69                 10:18:29      900.09  84.28  14  <  86>  138.148   0.000
    83 SZEWCZYK MARCIN                 4   57                 10:05:49      899.86  85.30  11          126.715   0.000
    84 KIEL HENRYK                     4   34              G  10:01:33      895.82  86.33  11  < 101>  122.324   0.000
    85 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA         4   25              G  10:16:02      895.45  87.36  12  < 112>  135.242   0.000
    86 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   49                 10:19:23      894.84  88.39  15  <  88>  138.148   0.000
    87 MYRDZIO JERZY                   4    6              G  10:11:49      887.15  89.41   9  <  89>  130.248   0.000
    88 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   14              G  10:20:50      886.51  90.44  16  < 105>  138.148   0.000
    89 MYRDZIO JERZY                   4    7              G  10:11:57      886.34  91.47  10  <  90>  130.248   0.000
    90 MYRDZIO JERZY                   4   44                 10:11:59      886.14  92.50  11  <  91>  130.248   0.000
    91 MYRDZIO JERZY                   4   85                 10:12:01      885.94  93.53  12  < 104>  130.248   0.000
    92 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4   43                 10:12:11      884.27  94.55   3  <  93>  130.149   9.310
    93 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4   35              G  10:12:16      883.76  95.58   4  <  97>  130.149   9.260
    94 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ            4    9              G  10:22:28      883.09  96.61   7  <  95>  139.057   9.210
    95 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ            4    2              G  10:23:05      879.64  97.64   8  <  96>  139.057   0.000
    96 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ            4   66                 10:23:06      879.55  98.66   9  < 109>  139.057   0.000
    97 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4    3              G  10:13:28      876.62  99.69   5  <  98>  130.149   9.050
    98 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4   36              G  10:13:29      876.52 100.72   6  < 117>  130.149   9.000
    99 DOMINIAK ANDRZEJ                4    1              G  10:19:54      873.38 101.75  43- 10-  7  135.287   8.950
   100 PROCYSZYN RYSZARD               4    3              G  10:15:29      868.37 102.77  36-  2-  2  130.675   8.900
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   101 KIEL HENRYK                     4   28              G  10:06:02      867.34 103.80  12  < 118>  122.324   0.000
   102 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   49                 10:11:26      866.83 104.83  13  < 103>  126.932   0.000
   103 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   20              G  10:11:30      866.43 105.86  14  < 107>  126.932   0.000
   104 MYRDZIO JERZY                   4   11              G  10:15:43      864.19 106.89  13  < 132>  130.248   0.000
   105 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4    4              G  10:25:08      862.71 107.91  17  < 108>  138.148   0.000
   106 SZTYMER MARIUSZ & DARIUSZ       4   35              G  10:16:10      862.37 108.94  63-  5-  5  130.362   8.590
   107 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   43                 10:12:17      861.82 109.97  15  < 115>  126.932   0.000
   108 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   62                 10:25:27      861.00 111.00  18  < 145>  138.148   0.000
   109 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ            4   77                 10:27:01      858.29 112.02  10  < 125>  139.057   0.000
   110 DRĄG  JACEK   & AGNIESZKA       4   34              G  10:07:01      856.80 113.05   4  < 126>  121.680   8.380
   111 BAZYLEWICZ TADEUSZ              4   38              G  10:16:14      855.06 114.08   4  < 114>  129.313   8.330
   112 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA         4    7              G  10:23:32      853.08 115.11  13  < 113>  135.242   0.000
   113 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA         4    9              G  10:23:44      852.01 116.14  14  < 127>  135.242   0.000
   114 BAZYLEWICZ TADEUSZ              4   71                 10:16:48      851.86 117.16   5  < 116>  129.313   8.180
   115 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   58                 10:14:04      851.51 118.19  16  < 130>  126.932   0.000
   116 BAZYLEWICZ TADEUSZ              4   97                 10:17:00      850.74 119.22   6  < 149>  129.313   8.070
   117 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4   18              G  10:18:23      848.52 120.25   7  < 121>  130.149   8.020
   118 KIEL HENRYK                     4    9              G  10:09:22      847.32 121.27  13  < 120>  122.324   0.000
   119 SZTYMER MARIUSZ & DARIUSZ       4    9              G  10:19:42      842.68 122.30   2  < 138>  130.362   7.920
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   120 KIEL HENRYK                     4   11              G  10:10:51      838.70 123.33  14  < 124>  122.324   0.000
   121 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4   40              G  10:20:50      835.18 124.36   8  < 135>  130.149   0.000
   122 DOMINIAK ANDRZEJ                4   48                 10:27:21      833.31 125.39   2  < 133>  135.287   7.760
   123 ADAMCZYK MAREK                  4   30              G  10:32:00      831.75 126.41   2  < 188>  138.903   7.710
   124 KIEL HENRYK                     4   12              G  10:12:45      827.91 127.44  15  < 137>  122.324   0.000
   125 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ            4   13              G  10:33:16      826.41 128.47  11  < 140>  139.057   0.000
   126 DRĄG  JACEK   & AGNIESZKA       4   12              G  10:12:23      825.60 129.50   5  < 134>  121.680   7.560
   127 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA         4   27              G  10:28:57      824.90 130.52  15  < 128>  135.242   0.000
   128 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA         4   35              G  10:29:05      824.23 131.55  16  < 129>  135.242   0.000
   129 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA         4   50                 10:29:26      822.47 132.58  17  < 148>  135.242   0.000
   130 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   60                 10:19:47      820.06 133.61  17  < 131>  126.932   0.000
   131 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   11              G  10:19:49      819.89 134.64  18  < 155>  126.932   0.000
   132 MYRDZIO JERZY                   4   62                 10:24:03      818.91 135.66  14  < 139>  130.248   0.000
   133 DOMINIAK ANDRZEJ                4   38              G  10:30:25      817.86 136.69   3  < 136>  135.287   7.200
   134 DRĄG  JACEK   & AGNIESZKA       4   54                 10:14:04      816.28 137.72   6  < 156>  121.680   7.140
   135 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4   38              G  10:24:33      815.73 138.75   9  < 176>  130.149   0.000
   136 DOMINIAK ANDRZEJ                4   44                 10:31:06      814.49 139.77   4  < 147>  135.287   7.040
   137 KIEL HENRYK                     4   41                 10:15:16      814.05 140.80  16  < 144>  122.324   0.000
   138 SZTYMER MARIUSZ & DARIUSZ       4   33              G  10:25:24      812.73 141.83   3  < 172>  130.362   6.940
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   139 MYRDZIO JERZY                   4   75                 10:25:24      812.02 142.86  15  < 142>  130.248   0.000
   140 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ            4   80                 10:36:34      810.51 143.88  12  < 162>  139.057   0.000
   141 PROCYSZYN RYSZARD               4   10              G  10:26:40      808.30 144.91   2          130.675   6.780
   142 MYRDZIO JERZY                   4   32              G  10:26:11      808.07 145.94  16  < 143>  130.248   0.000
   143 MYRDZIO JERZY                   4   49                 10:26:35      806.07 146.97  17  < 158>  130.248   0.000
   144 KIEL HENRYK                     4   10              G  10:17:01      804.68 148.00  17  < 151>  122.324   0.000
   145 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4  100                 10:37:12      802.25 149.02  19  < 146>  138.148   0.000
   146 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   42                 10:37:18      801.79 150.05  20  < 161>  138.148   0.000
   147 DOMINIAK ANDRZEJ                4   22              G  10:33:45      801.70 151.08   5  < 152>  135.287   6.470
   148 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA         4   24              G  10:35:17      794.22 152.11  18  < 170>  135.242   0.000
   149 BAZYLEWICZ TADEUSZ              4   33              G  10:27:52      793.98 153.13   7  < 150>  129.313   6.370
   150 BAZYLEWICZ TADEUSZ              4   91                 10:28:02      793.17 154.16   8  < 154>  129.313   0.000
   151 KIEL HENRYK                     4   27              G  10:20:08      788.51 155.19  18  < 157>  122.324   0.000
   152 DOMINIAK ANDRZEJ                4    2              G  10:36:51      787.24 156.22   6  < 153>  135.287   6.220
   153 DOMINIAK ANDRZEJ                4   45                 10:36:55      786.93 157.25   7  < 174>  135.287   6.160
   154 BAZYLEWICZ TADEUSZ              4   39              G  10:29:41      785.22 158.27   9  < 184>  129.313   0.000
   155 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   24              G  10:26:55      783.93 159.30  19  < 160>  126.932   0.000
   156 DRĄG  JACEK   & AGNIESZKA       4   24              G  10:20:47      781.09 160.33   7  < 192>  121.680   6.010
   157 KIEL HENRYK                     4   29              G  10:21:39      780.88 161.36  19  < 159>  122.324   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   158 MYRDZIO JERZY                   4   68                 10:32:37      777.06 162.38  18  < 175>  130.248   0.000
   159 KIEL HENRYK                     4    5              G  10:22:49      775.10 163.41  20  < 185>  122.324   0.000
   160 CHMIELNICKI DARIUSZ             4    5              G  10:28:47      775.00 164.44  20  < 171>  126.932   0.000
   161 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   40              G  10:43:38      773.36 165.47  21  < 163>  138.148   0.000
   162 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ            4   24              G  10:44:50      773.26 166.50  13  < 166>  139.057   0.000
   163 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   46                 10:43:40      773.22 167.52  22  < 164>  138.148   0.000
   164 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   82                 10:43:41      773.14 168.55  23  < 164>  138.148   0.000
   164 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   32              G  10:43:41      773.14 168.55  24  < 167>  138.148   0.000
   166 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ            4   50                 10:44:53      773.04 170.61  14  < 191>  139.057   0.000
   167 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   25              G  10:43:48      772.64 171.63  25  < 168>  138.148   0.000
   168 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   22              G  10:43:49      772.57 172.66  26  < 177>  138.148   0.000
   169 PAWŁOWSKI ANDRZEJ               4   15              G  10:33:45      767.48 173.69   3          129.512   5.340
   170 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA         4   33              G  10:41:38      765.67 174.72  19  < 181>  135.242   0.000
   171 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   46                 10:30:50      765.42 175.75  21  < 194>  126.932   0.000
   172 SZTYMER MARIUSZ & DARIUSZ       4   19              G  10:35:21      765.26 176.77   4  < 173>  130.362   5.190
   173 SZTYMER MARIUSZ & DARIUSZ       4    2              G  10:35:22      765.19 177.80   5          130.362   5.130
   174 DOMINIAK ANDRZEJ                4    8              G  10:42:16      763.18 178.83   8  < 178>  135.287   0.000
   175 MYRDZIO JERZY                   4   21              G  10:36:36      759.02 179.86  19  < 182>  130.248   0.000
   176 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4   27              G  10:36:38      758.30 180.88  10  < 190>  130.149   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   177 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   35              G  10:47:36      756.56 181.91  27          138.148   0.000
   178 DOMINIAK ANDRZEJ                4   27              G  10:43:55      756.15 182.94   9  < 193>  135.287   0.000
   179 STEMPNIEWICZ STANISŁAW          4    4              G  10:49:07      754.76 183.97  25-  2-  2  138.964   4.820
   180 STEMPNIEWICZ STANISŁAW          4    9              G  10:49:22      753.74 184.99   2          138.964   4.770
   181 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA         4   32              G  10:44:50      752.04 186.02  20  < 186>  135.242   0.000
   182 MYRDZIO JERZY                   4   31              G  10:38:17      751.65 187.05  20  < 183>  130.248   0.000
   183 MYRDZIO JERZY                   4   79                 10:38:21      751.36 188.08  21          130.248   0.000
   184 BAZYLEWICZ TADEUSZ              4    2              G  10:37:30    10:40:17 189.11  10          129.313   0.000
   185 KIEL HENRYK                     4   15              G  10:28:14    10:40:20 190.13  21          122.324   0.000
   186 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA         4   28              G  10:45:31    10:40:23 191.16  21  < 187>  135.242   0.000
   187 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA         4   54                 10:46:20    10:41:13 192.19  22  < 195>  135.242   0.000
   188 ADAMCZYK MAREK                  4   27              G  10:51:35    10:41:35 193.22   3  < 189>  138.903   4.360
   189 ADAMCZYK MAREK                  4   23              G  10:51:45    10:41:45 194.24   4          138.903   4.310
   190 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4    1              G  10:40:14    10:41:54 195.27  11          130.149   0.000
   191 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ            4   44                 10:52:48    10:42:35 196.30  15          139.057   0.000
   192 DRĄG  JACEK   & AGNIESZKA       4   35              G  10:30:38    10:43:35 197.33   8          121.680   0.000
   193 DOMINIAK ANDRZEJ                4   25              G  10:49:14    10:44:03 198.36  10          135.287   0.000
   194 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   17              G  10:38:19    10:44:16 199.38  22          126.932   0.000
   195 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA         4   41                 10:49:26    10:44:19 200.41  23          135.242   0.000
   ------------------------------------------------------------------------------------------- Koniec konkursu - baza 1:5
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   ----------------------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
   196 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA         4   46                 10:49:28    10:44:20   0.00  24          135.242   0.000
   197 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA         4   22              G  10:49:39    10:44:32   0.00  25          135.242   0.000
   198 SZTYMER MARIUSZ & DARIUSZ       4   11              G  10:43:29    10:44:52   0.00   6          130.362   0.000
   199 PAWŁOWSKI ANDRZEJ               4   13              G  10:43:13    10:45:44   0.00   4          129.512   0.000
   200 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   52                 10:40:29    10:46:26   0.00  23          126.932   0.000
                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !              
                                                ------------------              


                                                                    
            PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD (0356), rok 2015.               
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  2, z dnia 30.08.15 ŁĘKNICA-2                                
            Całość [ 4]                                                         
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Odd|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 CZYŻOWICZ       ANDRZEJ         4    61    7    29   103.27     
              2 GRUSZCZYŃSKA    MAŁGORZATA      4    51    7    22    96.29     
              3 KIEL            HENRYK          4    35    7     9    82.03     
              4 CHMIELNICKI     DARIUSZ         4    52    7    11    79.90     
              5 BAZYLEWICZ      TADEUSZ         4    37    7     8    78.54     
              6 GÓRNY           SEBASTIAN       4    31    7     9    75.97     
              7 SZWECHŁOWICZ    MARIUSZ         4    57    7    16    74.74     
              8 DZIUBIŃSKI      MIECZYSŁAW      4    36    7     9    72.42     
              9 MYRDZIO         JERZY           4    63    7     8    68.42     
             10 DOMINIAK        ANDRZEJ         4    31    7     7    66.74     
             11 FIL             BOGUSŁAW        4    38    5     5    58.61     
             12 SZEWCZYK        MARCIN          4    39    6     6    54.71     
             13 DRĄG  JACEK   & AGNIESZKA       4    30    7     7    54.23     
             14 SZTYMER MARIUSZ DARIUSZ         4    19    3     3    30.74     
             15 PROCYSZYN       RYSZARD         4    32    2     2    18.71     
             16 ADAMCZYK        MAREK           4    32    2     2    17.81     
             17 MARCINIAK       ŁUKASZ          4    19    2     2    11.55     
             18 BUDREWICZ       KAROL           4    14    1     1    11.52     
             19 PAWŁOWSKI       ANDRZEJ         4    11    0     0     0.00     
             20 STEMPNIEWICZ    STANISŁAW       4     9    0     0     0.00     
             21 BAGIŃSKI        JAN             4    53    0     0     0.00     
             22 DŁUGOSZ         ADAM            4    14    0     0     0.00     
             23 ŻYTKOWICZ       STANISŁAWA      4    15    0     0     0.00     
  
                                                                   
            PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD (0356), rok 2015.               
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  2, z dnia 30.08.15 ŁĘKNICA-2                                
            Typowane [ 1]                                                       
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Odd|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 CZYŻOWICZ       ANDRZEJ         4    61    7    29    90.10     
              2 GRUSZCZYŃSKA    MAŁGORZATA      4    51    7    22    88.67     
              3 GÓRNY           SEBASTIAN       4    31    7     9    74.74     
              4 BAZYLEWICZ      TADEUSZ         4    37    6     8    64.06     
              5 DZIUBIŃSKI      MIECZYSŁAW      4    36    6     9    57.62     
              6 CHMIELNICKI     DARIUSZ         4    52    6    11    53.10     
              7 SZWECHŁOWICZ    MARIUSZ         4    57    5    16    44.47     
              8 FIL             BOGUSŁAW        4    38    3     5    33.45     
              9 KIEL            HENRYK          4    35    3     9    30.81     
             10 DRĄG  JACEK   & AGNIESZKA       4    30    4     7    28.39     
             11 DOMINIAK        ANDRZEJ         4    31    3     7    25.45     
             12 MYRDZIO         JERZY           4    63    2     8    20.58     
             13 PROCYSZYN       RYSZARD         4    32    2     2    18.71     
             14 ADAMCZYK        MAREK           4    32    2     2    17.81     
             15 SZEWCZYK        MARCIN          4    39    2     6    16.58     
             16 MARCINIAK       ŁUKASZ          4    19    2     2    11.55     
             17 BUDREWICZ       KAROL           4    14    1     1    11.52     
             18 SZTYMER MARIUSZ DARIUSZ         4    19    1     3     6.35     
             19 PAWŁOWSKI       ANDRZEJ         4    11    0     0     0.00     
             20 STEMPNIEWICZ    STANISŁAW       4     9    0     0     0.00     
             21 BAGIŃSKI        JAN             4    53    0     0     0.00     
             22 DŁUGOSZ         ADAM            4    14    0     0     0.00     
             23 ŻYTKOWICZ       STANISŁAWA      4    15    0     0     0.00     


           PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD (0356), rok 2015.              
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR  2                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  ŁĘKNICA-2 z dnia 30.08.15                           
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 51:32:22.0 N 14:45:06.0 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  7,50,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  132.200 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   23                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:   779                           
      5.Ilość konkursów.......................:  156                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1142.98                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:   927.91                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........: 9,50,52                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:10,10,22                         
     10.Czas trwania konkursu.................:19 min. 30 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Wszystkie wsadzone liczy się   7 konkursów                               
       Punkty stałe  15.0- gradacja                                             
       ECałość [ 4]F                                                          
                                                                                
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Oddzial         | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 4  | Winsko                  |   23   |  779   |  156  |20.03|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |   23   |  779   |  156  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
      Jan Benedykt                                                              
                                                                                
       ----------------                                  ------------------   

      
                                PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD (0356), rok 2015.
                                                      -   1 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr  2.           
                                         z lotu ŁĘKNICA-2, w dniu 30.08.15      
  +---+------------------------------+--+--------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Od|    NUMER OBRĄCZKI  | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |   PUNKTY    |
  |   |                              |  |       RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |             |
  +---+------------------------------+--+--------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+
     1 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   64                  9:50:52     1142.98   1.28  61- 29-  7  138.148  15.000
     2 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   21              G   9:51:06     1140.78   2.57   2  <   4>  138.148  14.940
     3 FIL BOGUSŁAW                    4   23              G   9:54:21     1104.09   3.85  38-  5-  5  137.294  14.870
     4 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   72                  9:57:16     1085.50   5.13   3  <   4>  138.148  14.810
     4 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   75                  9:57:16     1085.50   5.13   4  <   6>  138.148  14.810
     6 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   69                  9:57:20     1084.93   7.70   5  <   8>  138.148  14.680
     7 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA         4   10              G   9:57:14     1062.95   8.99  51- 22-  7  135.242  14.610
     8 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   48                  9:59:59     1062.81  10.27   6  <   9>  138.148  14.550
     9 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   25              G  10:00:02     1062.41  11.55   7  <   9>  138.148  14.480
     9 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   86                 10:00:02     1062.41  11.55   8  <  17>  138.148   0.000
    11 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA         4    2              G   9:57:19     1062.25  14.12   2  <  13>  135.242  14.350
    12 KIEL HENRYK                     4   13              G   9:45:11     1061.99  15.40  35-  9-  7  122.324  14.290
    13 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA         4   11              G   9:57:24     1061.55  16.69   3  <  15>  135.242  14.230
    14 DOMINIAK ANDRZEJ                4   10              G   9:57:28     1061.35  17.97  31-  7-  7  135.287  14.160
    15 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA         4   56                  9:57:36     1059.89  19.26   4  <  22>  135.242  14.100
    16 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ            4   43                 10:01:34     1056.93  20.54  57- 16-  7  139.057  14.030
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    17 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   46                 10:01:17     1052.29  21.82   9  <  18>  138.148   0.000
    18 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   15              G  10:01:21     1051.76  23.11  10  <  19>  138.148   0.000
    19 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   45                 10:01:23     1051.49  24.39  11  <  29>  138.148   0.000
    20 FIL BOGUSŁAW                    4   52                 10:00:35     1051.39  25.67   2  <  44>  137.294  13.770
    21 SZEWCZYK MARCIN                 4    9              G   9:50:46     1049.25  26.96  39-  6-  6  126.715  13.710
    22 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA         4   19              G   9:58:59     1048.52  28.24   5  <  36>  135.242  13.650
    23 KIEL HENRYK                     4    4              G   9:46:46     1047.59  29.53   2  <  24>  122.324  13.580
    24 KIEL HENRYK                     4   22              G   9:47:26     1041.65  30.81   3  <  40>  122.324  13.520
    25 BAZYLEWICZ TADEUSZ              4   90                  9:54:10     1041.45  32.09  37-  8-  7  129.313  13.450
    26 GÓRNY SEBASTIAN                 4   24              G  10:08:52     1039.49  33.38  31-  9-  7  144.351  13.390
    27 GÓRNY SEBASTIAN                 4   16              G  10:08:56     1039.00  34.66   2  <  59>  144.351  13.320
    28 MYRDZIO JERZY                   4   67                  9:55:25     1038.52  35.94  63-  8-  7  130.248  13.260
    29 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   32              G  10:03:24     1035.59  37.23  12  <  30>  138.148   0.000
    30 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   57                 10:03:25     1035.46  38.51  13  <  31>  138.148   0.000
    31 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4    2              G  10:03:26     1035.33  39.79  14  <  35>  138.148   0.000
    32 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4   25              G   9:55:45     1034.98  41.08  36-  9-  7  130.149  13.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    32 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4   49                  9:55:45     1034.98  41.08   2  <  34>  130.149  13.000
    34 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4   10              G   9:55:47     1034.71  43.65   3  <  86>  130.149  12.870
    35 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   22              G  10:03:31     1034.69  44.93  15  <  47>  138.148   0.000
    36 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA         4    7              G  10:00:47     1034.09  46.21   6  <  38>  135.242  12.740
    37 SZTYMER MARIUSZ & DARIUSZ       4   11              G   9:56:20     1031.89  47.50  19-  3-  3  130.362  12.680
    38 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA         4   34              G  10:01:09     1031.20  48.78   7  <  50>  135.242  12.610
    39 BAZYLEWICZ TADEUSZ              4   46                  9:55:26     1030.93  50.06   2  <  41>  129.313  12.550
    40 KIEL HENRYK                     4   24              G   9:48:41     1030.68  51.35   4  <  82>  122.324  12.480
    41 BAZYLEWICZ TADEUSZ              4    2              G   9:55:29     1030.52  52.63   3  <  49>  129.313  12.420
    42 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   54                  9:53:15     1029.87  53.92  52- 11-  7  126.932  12.350
    42 CHMIELNICKI DARIUSZ             4    4              G   9:53:15     1029.87  53.92   2  <  45>  126.932  12.350
    44 FIL BOGUSŁAW                    4   70                 10:03:19     1029.83  56.48   3  <  74>  137.294  12.230
    45 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   61                  9:53:18     1029.46  57.77   3  <  53>  126.932  12.160
    46 MYRDZIO JERZY                   4   57                  9:56:59     1025.71  59.05   2  <  69>  130.248  12.100
    47 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4    6              G  10:04:43     1025.47  60.33  16  <  56>  138.148   0.000
    48 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ            4   34              G  10:05:39     1025.12  61.62   2  <  51>  139.057  11.970
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    49 BAZYLEWICZ TADEUSZ              4   33              G   9:56:25     1022.91  62.90   4  <  71>  129.313  11.900
    50 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA         4   39              G  10:02:30     1020.69  64.18   8  <  60>  135.242   0.000
    51 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ            4   30              G  10:06:22     1019.73  65.47   3  <  54>  139.057  11.770
    52 SZTYMER MARIUSZ & DARIUSZ       4   33              G   9:57:52     1019.52  66.75   2  < 135>  130.362  11.710
    53 CHMIELNICKI DARIUSZ             4    6              G   9:54:38     1018.44  68.04   4  <  65>  126.932  11.650
    54 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ            4   17              G  10:06:47     1016.62  69.32   4  <  98>  139.057  11.580
    55 BUDREWICZ KAROL                 4   17              G   9:46:40     1015.32  70.60  14-  1-  1  118.454  11.520
    56 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   39              G  10:06:06     1015.05  71.89  17  <  57>  138.148   0.000
    57 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   59                 10:06:08     1014.80  73.17  18  <  57>  138.148   0.000
    57 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   53                 10:06:08     1014.80  73.17  19  <  75>  138.148   0.000
    59 GÓRNY SEBASTIAN                 4    7              G  10:12:20     1014.18  75.74   3  <  62>  144.351  11.260
    60 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA         4   48                 10:03:24     1013.81  77.02   9  <  63>  135.242   0.000
    61 PROCYSZYN RYSZARD               4   23              G   9:59:05     1012.33  78.31  32-  2-  2  130.675  11.130
    62 GÓRNY SEBASTIAN                 4    1              G  10:12:36     1012.28  79.59   4  <  90>  144.351  11.060
    63 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA         4   32              G  10:03:56     1009.77  80.87  10  <  64>  135.242   0.000
    64 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA         4   21              G  10:04:05     1008.64  82.16  11  <  67>  135.242   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    65 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   41                  9:56:02     1007.13  83.44   5  <  65>  126.932  10.870
    65 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   32              G   9:56:02     1007.13  83.44   6  <  84>  126.932  10.870
    67 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA         4   45                 10:04:19     1006.89  86.01  12  <  78>  135.242   0.000
    68 ADAMCZYK MAREK                  4   56                 10:08:00     1006.54  87.29  32-  2-  2  138.903  10.680
    69 MYRDZIO JERZY                   4   43                  9:59:33     1005.39  88.58   3  <  70>  130.248  10.610
    70 MYRDZIO JERZY                   4   30              G   9:59:35     1005.13  89.86   4  < 102>  130.248  10.550
    71 BAZYLEWICZ TADEUSZ              4   77                  9:58:46     1004.24  91.14   5  <  72>  129.313  10.480
    72 BAZYLEWICZ TADEUSZ              4   22              G   9:58:50     1003.72  92.43   6  < 120>  129.313  10.420
    73 SZEWCZYK MARCIN                 4   44                  9:56:21     1002.89  93.71   2  <  91>  126.715  10.350
    74 FIL BOGUSŁAW                    4   33              G  10:06:58     1002.39  94.99   4  < 118>  137.294  10.290
    75 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   31              G  10:07:50     1002.28  96.28  20  <  76>  138.148   0.000
    76 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   49                 10:07:51     1002.16  97.56  21  <  85>  138.148   0.000
    77 DRĄG  JACEK   & AGNIESZKA       4   28              G   9:51:39     1000.25  98.84  30-  7-  7  121.680  10.100
    78 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA         4   24              G  10:05:13     1000.19 100.13  13  <  83>  135.242   0.000
    79 DRĄG  JACEK   & AGNIESZKA       4   34              G   9:51:43      999.70 101.41   2  < 100>  121.680   9.970
    80 DOMINIAK ANDRZEJ                4   48                 10:05:25      999.04 102.70   2  <  81>  135.287   9.900
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    81 DOMINIAK ANDRZEJ                4   40              G  10:05:36      997.69 103.98   3  <  93>  135.287   9.840
    82 KIEL HENRYK                     4   15              G   9:52:48      996.12 105.26   5  <  87>  122.324   9.770
    83 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA         4   50                 10:05:47      996.01 106.55  14  <  97>  135.242   0.000
    84 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   11              G   9:57:35      994.90 107.83   7  <  89>  126.932   9.650
    85 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   19              G  10:08:58      994.11 109.11  22  <  96>  138.148   0.000
    86 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4   38              G  10:01:02      993.25 110.40   4  <  88>  130.149   9.520
    87 KIEL HENRYK                     4    9              G   9:53:10      993.16 111.68   6  <  95>  122.324   9.450
    88 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4   12              G  10:01:04      993.00 112.97   5  < 107>  130.149   9.390
    89 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   67                  9:57:50      992.95 114.25   8  < 108>  126.932   0.000
    90 GÓRNY SEBASTIAN                 4    9              G  10:15:28      992.33 115.53   5  <  92>  144.351   9.260
    91 SZEWCZYK MARCIN                 4   57                  9:58:01      989.83 116.82   3  < 103>  126.715   9.190
    92 GÓRNY SEBASTIAN                 4    6              G  10:15:53      989.50 118.10   6  < 101>  144.351   9.130
    93 DOMINIAK ANDRZEJ                4   29              G  10:06:53      988.34 119.38   4  <  94>  135.287   9.060
    94 DOMINIAK ANDRZEJ                4   45                 10:06:58      987.74 120.67   5  < 106>  135.287   9.000
    95 KIEL HENRYK                     4   36              G   9:53:53      987.41 121.95   7  < 112>  122.324   8.940
    96 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   26              G  10:09:55      987.36 123.23  23  < 104>  138.148   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    97 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA         4   20              G  10:07:17      985.13 124.52  15  < 126>  135.242   0.000
    98 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ            4   25              G  10:11:29      982.85 125.80   5  <  99>  139.057   8.740
    99 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ            4   88                 10:11:33      982.39 127.09   6  < 110>  139.057   8.680
   100 DRĄG  JACEK   & AGNIESZKA       4   35              G   9:53:59      981.42 128.37   3  < 121>  121.680   8.610
   101 GÓRNY SEBASTIAN                 4    3              G  10:17:21      979.65 129.65   7  < 109>  144.351   8.550
   102 MYRDZIO JERZY                   4   28              G  10:03:00      979.31 130.94   5  < 105>  130.248   8.480
   103 SZEWCZYK MARCIN                 4   45                  9:59:45      976.61 132.22   4  < 119>  126.715   8.420
   104 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4    5              G  10:11:32      976.08 133.50  24  < 114>  138.148   0.000
   105 MYRDZIO JERZY                   4   21              G  10:03:41      974.30 134.79   6  < 154>  130.248   8.290
   106 DOMINIAK ANDRZEJ                4   23              G  10:08:54      973.99 136.07   6  < 132>  135.287   8.230
   107 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4   34              G  10:03:45      973.08 137.36   6  < 133>  130.149   8.160
   108 CHMIELNICKI DARIUSZ             4    5              G  10:00:28      972.91 138.64   9  < 113>  126.932   0.000
   109 GÓRNY SEBASTIAN                 4    4              G  10:18:28      972.28 139.92   8  < 117>  144.351   0.000
   110 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ            4   29              G  10:13:05      971.86 141.21   7  < 111>  139.057   7.970
   111 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ            4   50                 10:13:10      971.29 142.49   8  < 124>  139.057   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   112 KIEL HENRYK                     4   34              G   9:56:01      970.70 143.77   8  < 127>  122.324   0.000
   113 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   30              G  10:00:50      970.18 145.06  10  < 139>  126.932   0.000
   114 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   18              G  10:12:28      969.69 146.34  25  < 115>  138.148   0.000
   115 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   68                 10:12:33      969.12 147.63  26  < 128>  138.148   0.000
   116 PROCYSZYN RYSZARD               4   64                 10:05:12      966.53 148.91   2          130.675   7.580
   117 GÓRNY SEBASTIAN                 4   27              G  10:19:38      964.70 150.19   9          144.351   0.000
   118 FIL BOGUSŁAW                    4   67                 10:12:27      963.81 151.48   5          137.294   7.450
   119 SZEWCZYK MARCIN                 4   26              G  10:01:31      963.49 152.76   5  < 146>  126.715   7.390
   120 BAZYLEWICZ TADEUSZ              4   92                 10:04:26      961.91 154.04   7  < 134>  129.313   7.320
   121 DRĄG  JACEK   & AGNIESZKA       4    2              G   9:56:30      961.90 155.33   4  < 122>  121.680   7.260
   122 DRĄG  JACEK   & AGNIESZKA       4   52                  9:56:32      961.64 156.61   5  < 147>  121.680   7.190
   123 ADAMCZYK MAREK                  4   30              G  10:15:17      956.08 157.89   2          138.903   7.130
   124 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ            4    5              G  10:15:48      953.75 159.18   9  < 125>  139.057   0.000
   125 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ            4   57                 10:15:51      953.43 160.46  10  < 129>  139.057   0.000
   126 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA         4   35              G  10:11:59      952.52 161.75  16  < 143>  135.242   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   127 KIEL HENRYK                     4   38              G   9:58:36      951.20 163.03   9          122.324   0.000
   128 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   17              G  10:15:23      950.23 164.31  27  < 140>  138.148   0.000
   129 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ            4   41                 10:16:34      948.76 165.60  11  < 130>  139.057   0.000
   130 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ            4   58                 10:16:35      948.66 166.88  12  < 131>  139.057   0.000
   131 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ            4   93                 10:16:36      948.55 168.16  13  < 141>  139.057   0.000
   132 DOMINIAK ANDRZEJ                4   49                 10:12:40      948.27 169.45   7          135.287   6.550
   133 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4   21              G  10:07:16      948.15 170.73   7  < 136>  130.149   6.480
   134 BAZYLEWICZ TADEUSZ              4   97                 10:06:26      947.81 172.02   8          129.313   0.000
   135 SZTYMER MARIUSZ & DARIUSZ       4   66                 10:08:04      944.20 173.30   3          130.362   6.350
   136 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4   44                 10:08:08      942.20 174.58   8  < 137>  130.149   0.000
   137 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4    3              G  10:08:10      941.97 175.87   9          130.149   0.000
   138 MARCINIAK ŁUKASZ                4   12              G  10:16:59      941.71 177.15  19-  2-  2  138.415   6.160
   139 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   20              G  10:04:52      941.17 178.43  11          126.932   0.000
   140 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   42                 10:16:53      940.53 179.72  28  < 149>  138.148   0.000
   141 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ            4   97                 10:17:56      940.00 181.00  14  < 142>  139.057   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   142 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ            4   53                 10:18:00      939.57 182.28  15  < 155>  139.057   0.000
   143 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA         4    3              G  10:14:06      938.53 183.57  17  < 143>  135.242   0.000
   143 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA         4   31              G  10:14:06      938.53 183.57  18  < 145>  135.242   0.000
   145 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA         4   38              G  10:14:08      938.31 186.14  19  < 151>  135.242   0.000
   146 SZEWCZYK MARCIN                 4   69                 10:05:07      937.82 187.42   6          126.715   5.650
   147 DRĄG  JACEK   & AGNIESZKA       4    5              G   9:59:59      936.12 188.70   6  < 148>  121.680   5.580
   148 DRĄG  JACEK   & AGNIESZKA       4   15              G  10:00:02      935.76 189.99   7          121.680   5.520
   149 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   10              G  10:17:43      935.22 191.27  29          138.148   0.000
   150 MARCINIAK ŁUKASZ                4   22              G  10:18:20      933.14 192.55   2          138.415   5.390
   151 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA         4   40              G  10:15:28      929.71 193.84  20  < 152>  135.242   0.000
   152 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA         4   58                 10:15:31      929.39 195.12  21  < 153>  135.242   0.000
   153 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA         4   27              G  10:15:33      929.18 196.41  22          135.242   0.000
   154 MYRDZIO JERZY                   4   23              G  10:10:11      929.13 197.69   7  < 156>  130.248   5.130
   155 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ            4   33              G  10:19:48      928.28 198.97  16          139.057   0.000
   156 MYRDZIO JERZY                   4   75                 10:10:22      927.91 200.26   8          130.248   0.000
   ------------------------------------------------------------------------------------------- Koniec konkursu - baza 1:5
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   ----------------------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
   157 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   19              G  10:07:12      925.16   0.00  12          126.932   0.000
   158 SZEWCZYK MARCIN                 4   61                 10:07:15      923.24   0.00   7          126.715   0.000
   159 SZEWCZYK MARCIN                 4   37              G  10:07:18      922.91   0.00   8          126.715   0.000
   160 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   53                 10:07:53      920.58   0.00  13          126.932   0.000
   161 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   31              G  10:07:57      920.13   0.00  14          126.932   0.000
                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !              
                                                ------------------              


                                                       
            PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD (0356), rok 2015.               
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  3, z dnia 05.09.15 LUCKAU                                   
            Całość [ 4]                                                         
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Odd|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 GRUSZCZYŃSKA    MAŁGORZATA      4    51    7    25   134.18     
              2 CZYŻOWICZ       ANDRZEJ         4    61    7    11   126.71     
              3 CHMIELNICKI     DARIUSZ         4    48    7    21   124.26     
              4 SZWECHŁOWICZ    MARIUSZ         4    43    7     9   114.76     
              5 DZIUBIŃSKI      MIECZYSŁAW      4    32    7     7   114.01     
              6 MYRDZIO         JERZY           4    58    7     9    99.09     
              7 DOMINIAK        ANDRZEJ         4    33    7     7    98.36     
              8 BAZYLEWICZ      TADEUSZ         4    32    7     7    93.53     
              9 GÓRNY           SEBASTIAN       4    25    6     6    86.89     
             10 DRĄG  JACEK   & AGNIESZKA       4    30    6     6    76.97     
             11 ADAMCZYK        MAREK           4    27    5     5    68.19     
             12 PROCYSZYN       RYSZARD         4    25    3     3    41.73     
             13 KIEL            HENRYK          4    34    3     3    41.72     
             14 SZEWCZYK        MARCIN          4    34    2     2    28.86     
             15 BUDREWICZ       KAROL           4    16    2     2    28.19     
             16 FIL             BOGUSŁAW        4    28    0     0     0.00     
             17 MARCINIAK       ŁUKASZ          4    15    0     0     0.00     
             18 DŁUGOSZ         ADAM            4    10    0     0     0.00     
             19 ŻYTKOWICZ       STANISŁAWA      4     9    0     0     0.00     


                                                       
               PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD (0356), rok 2015.               
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  3, z dnia 05.09.15 LUCKAU                                   
            Typowane [ 1]                                                       
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Odd|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 GRUSZCZYŃSKA    MAŁGORZATA      4    51    7    25   126.88     
              2 CHMIELNICKI     DARIUSZ         4    48    7    21   119.67     
              3 DZIUBIŃSKI      MIECZYSŁAW      4    32    6     7    98.44     
              4 SZWECHŁOWICZ    MARIUSZ         4    43    6     9    95.49     
              5 GÓRNY           SEBASTIAN       4    25    6     6    86.89     
              6 CZYŻOWICZ       ANDRZEJ         4    61    5    11    82.13     
              7 DOMINIAK        ANDRZEJ         4    33    4     7    63.53     
              8 DRĄG  JACEK   & AGNIESZKA       4    30    4     6    51.81     
              9 BAZYLEWICZ      TADEUSZ         4    32    4     7    51.48     
             10 ADAMCZYK        MAREK           4    27    4     5    50.24     
             11 KIEL            HENRYK          4    34    3     3    41.72     
             12 MYRDZIO         JERZY           4    58    3     9    34.18     
             13 SZEWCZYK        MARCIN          4    34    2     2    28.86     
             14 BUDREWICZ       KAROL           4    16    2     2    28.19     
             15 PROCYSZYN       RYSZARD         4    25    2     3    26.81     
             16 FIL             BOGUSŁAW        4    28    0     0     0.00     
             17 MARCINIAK       ŁUKASZ          4    15    0     0     0.00     
             18 DŁUGOSZ         ADAM            4    10    0     0     0.00     
             19 ŻYTKOWICZ       STANISŁAWA      4     9    0     0     0.00     


                     LISTA KONKURSOWA NR  3                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  LUCKAU z dnia 05.09.15                              
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 51:51:41.4 N 13:44:33.7 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  8,45,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  205.840 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   19                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:   611                           
      5.Ilość konkursów.......................:  123                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1617.62                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1473.36                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:10,53,40                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:11,03,50                         
     10.Czas trwania konkursu.................:10 min. 10 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Seria  7  liczy się pierwszych   7 konkursów                             
       Punkty stałe  20.0- gradacja                                             
       ETypowane [ 1]F                                                        
                                                                                
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Oddzial         | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 4  | Winsko                  |   19   |  611   |  123  |20.13|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |   19   |  611   |  123  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
      Jan Benedykt                                                              
                                                                                
       ----------------                                  ------------------    


                                PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD (0356), rok 2015.
                                                      -   1 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr  3.           
                                          z lotu LUCKAU, w dniu 05.09.15        
  +---+------------------------------+--+--------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Od|    NUMER OBRĄCZKI  | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |   PUNKTY    |
  |   |                              |  |       RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |             |
  +---+------------------------------+--+--------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+
     1 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA         4   22              G  10:53:40     1617.62   1.64  51- 25-  7  208.134   0.000
     2 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA         4   23              G  10:54:41     1604.94   3.27   2  <  13>  208.134   0.000
     3 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ            4   24              GT 10:58:06     1594.51   4.91  43-  9-  6  212.229  19.840
     4 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ            4   50               T 10:58:09     1593.91   6.55   2  <  49>  212.229  19.750
     5 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4   44               T 10:54:16     1582.40   8.18  32-  7-  6  204.551  19.670
     6 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4   25              GT 10:54:19     1581.78   9.82   2  <   8>  204.551  19.590
     7 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   31              GT 10:59:11     1581.04  11.46  61- 11-  5  212.149  19.510
     8 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4   10              GT 10:54:23     1580.97  13.09   3  <  51>  204.551  19.430
     9 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   39              G  10:59:12     1580.84  14.73   2  <  10>  212.149   0.000
    10 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4    4              G  10:59:20     1579.27  16.37   3  <  11>  212.149   0.000
    11 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   93                 10:59:22     1578.88  18.00   4  <  29>  212.149   0.000
    12 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   42                 10:52:29     1574.25  19.64  48- 21-  7  200.691   0.000
    13 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA         4   58                 10:57:20     1572.80  21.28   3  <  14>  208.134   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    14 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA         4   41                 10:57:23     1572.21  22.91   4  <  15>  208.134   0.000
    15 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA         4   27              GT 10:57:24     1572.01  24.55   5  <  16>  208.134  18.850
    16 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA         4   47                 10:57:25     1571.81  26.19   6  <  17>  208.134   0.000
    17 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA         4    1              GT 10:57:29     1571.02  27.82   7  <  18>  208.134  18.690
    18 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA         4   13              G  10:57:30     1570.82  29.46   8  <  19>  208.134   0.000
    19 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA         4   51                 10:57:34     1570.03  31.10   9  <  20>  208.134   0.000
    20 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA         4    9              GT 10:57:35     1569.84  32.73  10  <  21>  208.134  18.440
    21 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA         4   31              GT 10:57:36     1569.64  34.37  11  <  27>  208.134  18.360
    22 DOMINIAK ANDRZEJ                4    8              GT 10:57:56     1565.97  36.01  33-  7-  4  208.169  18.280
    23 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   14              GT 10:53:17     1564.44  37.64   2  <  24>  200.691  18.200
    24 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   40              G  10:53:20     1563.83  39.28   3  <  32>  200.691   0.000
    25 DOMINIAK ANDRZEJ                4   22              GT 10:58:16     1562.05  40.92   2  <  58>  208.169  18.030
    26 ADAMCZYK MAREK                  4    4              G  11:01:57     1559.90  42.55  27-  5-  4  213.628   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    27 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA         4   49                 10:58:38     1557.50  44.19  12  <  30>  208.134   0.000
    28 SZEWCZYK MARCIN                 4    6              GT 10:53:59     1554.01  45.83  34-  2-  2  200.441  17.790
    29 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   15              GT 11:01:44     1551.55  47.46   5  <  46>  212.149  17.700
    30 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA         4   10              GT 10:59:09     1551.50  49.10  13  <  31>  208.134  17.620
    31 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA         4    3              GT 10:59:20     1549.39  50.74  14  <  33>  208.134  17.540
    32 CHMIELNICKI DARIUSZ             4    7              GT 10:54:33     1549.14  52.37   4  <  35>  200.691  17.460
    33 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA         4   32              GT 10:59:24     1548.62  54.01  15  <  34>  208.134  17.380
    34 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA         4   56                 10:59:26     1548.23  55.65  16  <  39>  208.134   0.000
    35 CHMIELNICKI DARIUSZ             4    6              GT 10:54:38     1548.14  57.28   5  <  36>  200.691  17.210
    36 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   27              G  10:54:39     1547.94  58.92   6  <  37>  200.691   0.000
    37 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   46                 10:54:40     1547.75  60.56   7  <  38>  200.691   0.000
    38 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   24              G  10:54:41     1547.55  62.19   8  <  40>  200.691   0.000
    39 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA         4   50                 10:59:30     1547.47  63.83  17  <  50>  208.134   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    40 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   67               T 10:54:43     1547.15  65.47   9  <  40>  200.691  16.800
    40 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   22              GT 10:54:43     1547.15  65.47  10  <  42>  200.691  16.800
    42 CHMIELNICKI DARIUSZ             4    9              GT 10:54:45     1546.75  68.74  11  <  43>  200.691  16.640
    43 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   61               T 10:54:49     1545.96  70.38  12  <  78>  200.691  16.560
    44 GÓRNY SEBASTIAN                 4    7              GT 11:05:38     1545.45  72.01  25-  6-  6  217.342  16.480
    45 GÓRNY SEBASTIAN                 4    6              GT 11:05:41     1544.90  73.65   2  <  52>  217.342  16.390
    46 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   75               T 11:02:20     1544.78  75.29   6  <  57>  212.149  16.310
    47 BAZYLEWICZ TADEUSZ              4   95                 10:56:42     1542.27  76.92  32-  7-  4  203.117   0.000
    48 BAZYLEWICZ TADEUSZ              4   71               T 10:56:45     1541.69  78.56   2  <  73>  203.117  16.150
    49 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ            4   95                 11:02:51     1539.57  80.20   3  <  60>  212.229   0.000
    50 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA         4    5              G  11:00:16     1538.69  81.83  18  <  53>  208.134   0.000
    51 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4   17              GT 10:58:03     1537.40  83.47   4  <  55>  204.551  15.900
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    52 GÓRNY SEBASTIAN                 4   12              GT 11:06:28     1536.35  85.11   3  <  72>  217.342  15.820
    53 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA         4   34              G  11:00:31     1535.86  86.74  19  <  62>  208.134   0.000
    54 DRĄG  JACEK   & AGNIESZKA       4   18              GT 10:52:10     1534.95  88.38  30-  6-  4  195.194  15.660
    55 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4   32              G  10:58:20     1534.13  90.02   5  <  76>  204.551   0.000
    56 BUDREWICZ KAROL                 4    5              GT 10:49:50     1530.06  91.65  16-  2-  2  191.002  15.490
    57 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   21              GT 11:03:42     1529.55  93.29   7  <  84>  212.149  15.410
    58 DOMINIAK ANDRZEJ                4   29              GT 11:01:11     1528.59  94.93   3  <  96>  208.169  15.330
    58 PROCYSZYN RYSZARD               4   26              GT 10:58:44     1528.59  94.93  25-  3-  2  204.423  15.330
    60 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ            4   17              GT 11:03:53     1528.11  98.20   4  <  64>  212.229  15.160
    61 MYRDZIO JERZY                   4   72                 10:58:58     1527.92  99.84  58-  9-  3  204.691   0.000
    62 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA         4   19              G  11:01:15     1527.59 101.47  20  < 106>  208.134   0.000
    63 PROCYSZYN RYSZARD               4   13              G  10:58:51     1527.25 103.11   2  < 105>  204.423   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    64 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ            4   31              GT 11:03:58     1527.19 104.75   5  <  66>  212.229  14.840
    65 MYRDZIO JERZY                   4   84                 10:59:03     1526.98 106.38   2  <  71>  204.691   0.000
    66 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ            4   43               T 11:04:00     1526.83 108.02   6  <  69>  212.229  14.670
    67 KIEL HENRYK                     4   11              GT 10:53:39     1524.57 109.66  34-  3-  3  196.136  14.590
    68 ADAMCZYK MAREK                  4   28              GT 11:05:09     1524.28 111.29   2  <  91>  213.628  14.510
    69 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ            4   32              G  11:04:15     1524.09 112.93   7  < 108>  212.229   0.000
    70 KIEL HENRYK                     4   21              GT 10:53:44     1523.58 114.57   2  <  89>  196.136  14.340
    71 MYRDZIO JERZY                   4   38              G  10:59:24     1523.00 116.20   3  <  74>  204.691   0.000
    72 GÓRNY SEBASTIAN                 4    1              GT 11:07:52     1521.29 117.84   4  <  93>  217.342  14.180
    73 BAZYLEWICZ TADEUSZ              4   85                 10:58:36     1520.34 119.48   3  <  92>  203.117   0.000
    74 MYRDZIO JERZY                   4   37              G  10:59:39     1520.17 121.11   4  <  75>  204.691   0.000
    75 MYRDZIO JERZY                   4   34              G  10:59:45     1519.04 122.75   5  <  77>  204.691   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    76 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4    3              GT 10:59:47     1517.63 124.39   6  < 123>  204.551  13.850
    77 MYRDZIO JERZY                   4   69                 10:59:53     1517.54 126.02   6  <  83>  204.691   0.000
    78 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   34              G  10:57:33     1514.08 127.66  13  <  79>  200.691   0.000
    79 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   43                 10:57:41     1512.56 129.30  14  <  82>  200.691   0.000
    80 DRĄG  JACEK   & AGNIESZKA       4   35              G  10:54:05     1512.16 130.93   2  <  81>  195.194   0.000
    81 DRĄG  JACEK   & AGNIESZKA       4   32              GT 10:54:06     1511.96 132.57   3  <  99>  195.194  13.440
    82 CHMIELNICKI DARIUSZ             4    3              G  10:57:45     1511.80 134.21  15  <  86>  200.691   0.000
    83 MYRDZIO JERZY                   4   58               T 11:00:25     1511.56 135.84   7  < 117>  204.691  13.280
    84 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   46               T 11:05:23     1511.21 137.48   8  <  84>  212.149  13.200
    84 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   86                 11:05:23     1511.21 137.48   9  <  87>  212.149   0.000
    86 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   29              G  10:57:49     1511.04 140.75  16  <  88>  200.691   0.000
    87 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   27              G  11:05:25     1510.85 142.39  10  < 109>  212.149   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    88 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   51                 10:57:53     1510.28 144.03  17  <  94>  200.691   0.000
    89 KIEL HENRYK                     4   38              GT 10:54:56     1509.51 145.66   3          196.136  12.790
    90 BUDREWICZ KAROL                 4   13              GT 10:52:02     1503.56 147.30   2          191.002  12.700
    91 ADAMCZYK MAREK                  4   16              GT 11:07:17     1501.43 148.94   3  < 101>  213.628  12.620
    92 BAZYLEWICZ TADEUSZ              4   67               T 11:00:24     1500.13 150.57   4  <  97>  203.117  12.540
    93 GÓRNY SEBASTIAN                 4    8              GT 11:10:15     1496.33 152.21   5  < 104>  217.342  12.460
    94 CHMIELNICKI DARIUSZ             4    5              G  10:59:15     1494.91 153.85  18  <  95>  200.691   0.000
    95 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   54                 10:59:17     1494.53 155.48  19  < 112>  200.691   0.000
    96 DOMINIAK ANDRZEJ                4   26              G  11:04:29     1492.43 157.12   4  <  98>  208.169   0.000
    97 BAZYLEWICZ TADEUSZ              4    4              GT 11:01:06     1492.41 158.76   5  < 102>  203.117  12.130
    98 DOMINIAK ANDRZEJ                4   32              G  11:04:32     1491.90 160.39   5  < 100>  208.169   0.000
    99 DRĄG  JACEK   & AGNIESZKA       4   14              GT 10:55:53     1491.36 162.03   4  < 103>  195.194  11.970
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   100 DOMINIAK ANDRZEJ                4   25              GT 11:04:37     1491.00 163.67   6  < 116>  208.169  11.890
   101 ADAMCZYK MAREK                  4   42               T 11:08:17     1490.95 165.30   4  < 107>  213.628  11.800
   102 BAZYLEWICZ TADEUSZ              4   20              G  11:01:15     1490.77 166.94   6  < 115>  203.117   0.000
   103 DRĄG  JACEK   & AGNIESZKA       4   23              G  10:55:58     1490.41 168.58   5  < 114>  195.194   0.000
   104 GÓRNY SEBASTIAN                 4   24              GT 11:10:53     1489.84 170.21   6          217.342  11.560
   105 PROCYSZYN RYSZARD               4    8              GT 11:02:16     1489.24 171.85   3          204.423  11.480
   106 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA         4   54                 11:04:52     1488.09 173.49  21  < 119>  208.134   0.000
   107 ADAMCZYK MAREK                  4   18              GT 11:08:56     1484.22 175.12   5          213.628  11.310
   108 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ            4   33              GT 11:08:07     1482.91 176.76   8  < 111>  212.229  11.230
   109 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   58                 11:08:12     1481.49 178.40  11          212.149   0.000
   110 SZEWCZYK MARCIN                 4    9              GT 11:00:18     1481.46 180.03   2          200.441  11.070
   111 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ            4   13              G  11:08:20     1480.67 181.67   9          212.229   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   112 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   35              G  11:00:41     1479.11 183.31  20  < 113>  200.691   0.000
   113 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   41                 11:00:44     1478.57 184.94  21          200.691   0.000
   114 DRĄG  JACEK   & AGNIESZKA       4    8              GT 10:57:01     1478.56 186.58   6          195.194  10.740
   115 BAZYLEWICZ TADEUSZ              4   77               T 11:02:27     1477.75 188.22   7          203.117  10.660
   116 DOMINIAK ANDRZEJ                4    1              G  11:05:56     1477.08 189.85   7          208.169   0.000
   117 MYRDZIO JERZY                   4   35              GT 11:03:39     1476.31 191.49   8  < 118>  204.691  10.490
   118 MYRDZIO JERZY                   4   44               T 11:03:44     1475.43 193.13   9          204.691  10.410
   119 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA         4   11              G  11:06:09     1474.56 194.76  22  < 119>  208.134   0.000
   119 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA         4   12              G  11:06:09     1474.56 194.76  23  < 121>  208.134   0.000
   121 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA         4   42                 11:06:10     1474.39 198.04  24  < 122>  208.134   0.000
   122 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA         4    4              G  11:06:13     1473.86 199.67  25          208.134   0.000
   123 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4   22              GT 11:03:50     1473.36 201.31   7          204.551  10.000
   ------------------------------------------------------------------------------------------- Koniec konkursu - baza 1:5
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   ----------------------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
   124 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA         4   53                 11:06:17     1473.17   0.00  26          208.134   0.000
   125 MYRDZIO JERZY                   4   26              GT 11:04:01     1472.42   0.00  10          204.691   0.000
   126 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   22              GT 11:09:20     1469.86   0.00  12          212.149   0.000
   127 MARCINIAK ŁUKASZ                4   12              GT 11:10:12     1469.60   0.00  15-  0-  0  213.386   0.000
   128 MYRDZIO JERZY                   4   46                 11:04:17     1469.60   0.00  11          204.691   0.000
                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !              
                                                ------------------              


                                                 
            PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD (0356), rok 2015.               
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  4, z dnia 13.09.15 TORGAU                                   
            Całość [ 4]                                                         
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Odd|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 GRUSZCZYŃSKA    MAŁGORZATA      4    50    7    27   171.15     
              2 CHMIELNICKI     DARIUSZ         4    50    7    21   167.94     
              3 SZWECHŁOWICZ    MARIUSZ         4    42    7    14   152.14     
              4 CZYŻOWICZ       ANDRZEJ         4    60    7    14   145.65     
              5 KIEL            HENRYK          4    30    7     9   144.12     
              6 GÓRNY           SEBASTIAN       4    25    6     6   113.68     
              7 DOMINIAK        ANDRZEJ         4    32    5     5   100.00     
              8 DRĄG  JACEK   & AGNIESZKA       4    30    5     5    97.86     
              9 DZIUBIŃSKI      MIECZYSŁAW      4    36    4     4    81.72     
             10 ADAMCZYK        MAREK           4    18    4     4    72.38     
             11 PROCYSZYN       RYSZARD         4    27    3     3    57.86     
             12 SZEWCZYK        MARCIN          4    32    3     3    52.04     
             13 BAZYLEWICZ      TADEUSZ         4    40    2     2    40.16     
             14 MYRDZIO         JERZY           4    64    2     2    37.70     
             15 BUDREWICZ       KAROL           4    15    2     2    34.76     
             16 FIL             BOGUSŁAW        4    26    1     1    21.56     
             17 MARCINIAK       ŁUKASZ          4    20    1     1    16.31     
             18 PAWŁOWSKI       ANDRZEJ         4     6    0     0     0.00     
             19 DŁUGOSZ         ADAM            4     9    0     0     0.00     

                                                        
            PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD (0356), rok 2015.               
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  4, z dnia 13.09.15 TORGAU                                   
            Typowane [ 1]                                                       
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Odd|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 GRUSZCZYŃSKA    MAŁGORZATA      4    50    7    27   168.85     
              2 CHMIELNICKI     DARIUSZ         4    50    7    21   164.17     
              3 GÓRNY           SEBASTIAN       4    25    6     6   113.68     
              4 CZYŻOWICZ       ANDRZEJ         4    60    6    14   111.47     
              5 SZWECHŁOWICZ    MARIUSZ         4    42    6    14   105.83     
              6 KIEL            HENRYK          4    30    4     9    83.62     
              7 DZIUBIŃSKI      MIECZYSŁAW      4    36    4     4    81.72     
              8 DOMINIAK        ANDRZEJ         4    32    4     5    78.69     
              9 ADAMCZYK        MAREK           4    18    4     4    72.38     
             10 DRĄG  JACEK   & AGNIESZKA       4    30    3     5    66.55     
             11 PROCYSZYN       RYSZARD         4    27    3     3    57.86     
             12 SZEWCZYK        MARCIN          4    32    2     3    36.14     
             13 BUDREWICZ       KAROL           4    15    2     2    34.76     
             14 FIL             BOGUSŁAW        4    26    1     1    21.56     
             15 MYRDZIO         JERZY           4    64    1     2    16.80     
             16 BAZYLEWICZ      TADEUSZ         4    40    0     2     0.00     
             17 PAWŁOWSKI       ANDRZEJ         4     6    0     0     0.00     
             18 MARCINIAK       ŁUKASZ          4    20    0     1     0.00     
             19 DŁUGOSZ         ADAM            4     9    0     0     0.00     


         PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD (0356), rok 2015.              
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR  4                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  TORGAU z dnia 13.09.15                              
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 51:31:52.6 N 12:56:09.6 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  9,10,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  257.790 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   19                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:   612                           
      5.Ilość konkursów.......................:  123                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1038.71                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:   862.09                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:13,13,27                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:13,57,59                         
     10.Czas trwania konkursu.................:44 min. 32 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Seria  7  liczy się pierwszych   7 konkursów                             
       Punkty stałe  25.0- gradacja                                             
       ETypowane [ 1]F                                                        
                                                                                
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Oddzial         | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 4  | Winsko                  |   19   |  612   |  123  |20.10|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |   19   |  612   |  123  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
      Jan Benedykt                                                              
                                                                                
       ----------------                                  ------------------     
  


     
                              PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD (0356), rok 2015.
                                                    -   1 -                     
                                                                                
                                            Lista konkursowa nr  4.             
                                        z lotu TORGAU, w dniu 13.09.15          
+---+------------------------------+--+--------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+
|LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Od|    NUMER OBRĄCZKI  | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |   PUNKTY    |
|   |                              |  |       RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |             |
+---+------------------------------+--+--------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+
   1 CHMIELNICKI DARIUSZ             4    7              GT 13:13:27     1038.71   1.63  50- 21-  7  252.873  25.000
   2 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ            4    7              G  13:25:20     1037.98   3.27  42- 14-  6  265.030   0.000
   3 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA         4   30              GT 13:21:46     1037.57   4.90  50- 27-  7  261.225  24.840
   4 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA         4    9              GT 13:21:47     1037.50   6.54   2  <   7>  261.225  24.750
   5 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   43               T 13:16:15     1026.90   8.17   2  <   5>  252.873  24.670
   5 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   68                 13:16:15     1026.90   8.17   3  <  19>  252.873   0.000
   7 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA         4    7              G  13:26:58     1016.57  11.44   3  <   8>  261.225   0.000
   8 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA         4   33              G  13:27:07     1015.98  13.07   4  <   9>  261.225   0.000
   9 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA         4   27              GT 13:30:54     1001.25  14.71   5  <  11>  261.225  24.340
  10 GÓRNY SEBASTIAN                 4   15              GT 13:40:15     1000.29  16.34  25-  6-  6  270.328  24.260
  11 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA         4   56               T 13:32:36      994.76  17.97   6  <  12>  261.225  24.180
  12 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA         4    1              GT 13:32:39      994.58  19.61   7  <  14>  261.225  24.100
  13 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ            4   13              G  13:37:03      992.44  21.24   2  <  26>  265.030   0.000
 -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  14 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA         4   47                 13:33:45      990.43  22.88   8  <  17>  261.225   0.000
  15 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   41                 13:36:44      989.87  24.51  60- 14-  6  264.032   0.000
  16 DRĄG  JACEK   & AGNIESZKA       4   32              GT 13:20:53      987.11  26.14  30-  5-  3  247.649  23.770
  17 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA         4   13              G  13:36:24      980.57  27.78   9  <  18>  261.225   0.000
  18 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA         4    4              GT 13:36:33      980.02  29.41  10  <  25>  261.225  23.610
  19 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   14              GT 13:28:06      979.75  31.05   4  <  20>  252.873  23.520
  20 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   53                 13:28:08      979.62  32.68   5  <  21>  252.873   0.000
  21 CHMIELNICKI DARIUSZ             4    1              G  13:28:11      979.43  34.31   6  <  22>  252.873   0.000
  22 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   42               T 13:28:12      979.37  35.95   7  <  23>  252.873  23.280
  23 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   49                 13:28:14      979.24  37.58   8  <  24>  252.873   0.000
  24 CHMIELNICKI DARIUSZ             4    9              GT 13:29:50      973.21  39.22   9  <  29>  252.873  23.110
  25 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA         4   31              GT 13:38:27      973.09  40.85  11  <  28>  261.225  23.030
  26 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ            4   36              G  13:43:17      969.80  42.48   3  <  40>  265.030   0.000
 -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  27 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4   28              GT 13:33:57      969.78  44.12  36-  4-  4  255.974  22.870
  28 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA         4    3              G  13:40:10      966.90  45.75  12  <  30>  261.225   0.000
  29 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   19              GT 13:32:42      962.59  47.39  10  <  39>  252.873  22.700
  30 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA         4   51                 13:42:43      957.86  49.02  13  <  31>  261.225   0.000
  31 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA         4   49                 13:42:44      957.80  50.65  14  <  34>  261.225   0.000
  32 KIEL HENRYK                     4   28              G  13:29:37      956.28  52.29  30-  9-  4  248.267   0.000
  33 KIEL HENRYK                     4   11              GT 13:29:46      955.73  53.92   2  <  38>  248.267  22.380
  34 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA         4    2              G  13:43:58      953.49  55.56  15  <  37>  261.225   0.000
  35 DRĄG  JACEK   & AGNIESZKA       4   34              GT 13:30:29      950.73  57.19   2  <  55>  247.649  22.210
  36 DOMINIAK ANDRZEJ                4   27              GT 13:45:01      950.02  58.82  32-  5-  4  261.270  22.130
  37 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA         4   12              G  13:45:10      949.33  60.46  16  <  49>  261.225   0.000
  38 KIEL HENRYK                     4   16              GT 13:31:45      948.49  62.09   3  <  54>  248.267  21.970
  39 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   22              GT 13:37:17      946.09  63.73  11  <  47>  252.873  21.890
 -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  40 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ            4   23              G  13:50:10      945.97  65.36   4  <  44>  265.030   0.000
  41 GÓRNY SEBASTIAN                 4   38              GT 13:55:53      945.59  66.99   2  <  78>  270.328  21.720
  42 BAZYLEWICZ TADEUSZ              4   22              G  13:40:45      942.73  68.63  40-  2-  0  255.244   0.000
  43 FIL BOGUSŁAW                    4   20              GT 13:49:27      940.90  70.26  26-  1-  1  262.935  21.560
  44 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ            4   53               T 13:51:48      940.49  71.90   5  <  72>  265.030  21.480
  45 PROCYSZYN RYSZARD               4   66               T 13:43:08      939.51  73.53  27-  3-  3  256.610  21.390
  46 DOMINIAK ANDRZEJ                4   23              G  13:48:09      939.31  75.16   2  <  63>  261.270   0.000
  47 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   24              G  13:39:33      938.13  76.80  12  <  48>  252.873   0.000
  48 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   32              G  13:39:56      936.80  78.43  13  <  57>  252.873   0.000
  49 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA         4   45                 13:49:05      936.01  80.07  17  <  53>  261.225   0.000
  50 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4   43               T 13:43:31      935.86  81.70   2  <  66>  255.974  20.980
  51 MYRDZIO JERZY                   4   72                 13:43:43      935.51  83.33  64-  2-  1  256.064   0.000
 -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  52 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4    4              G  13:52:16      935.40  84.97   2  <  56>  264.032   0.000
  53 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA         4   35              G  13:49:40      934.06  86.60  18  <  67>  261.225   0.000
  54 KIEL HENRYK                     4    1              G  13:36:20      932.17  88.24   4  <  64>  248.267   0.000
  55 DRĄG  JACEK   & AGNIESZKA       4   35              GT 13:35:41      932.12  89.87   3  < 114>  247.649  20.570
  56 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   26              G  13:53:51      930.18  91.50   3  <  59>  264.032   0.000
  57 CHMIELNICKI DARIUSZ             4    4              G  13:41:55      929.97  93.14  14  <  58>  252.873   0.000
  58 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   39              G  13:41:59      929.74  94.77  15  <  70>  252.873   0.000
  59 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   40              G  13:54:08      929.25  96.41   4  <  60>  264.032   0.000
  60 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   31              GT 13:56:00      923.19  98.04   5  <  61>  264.032  20.160
  61 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   68               T 13:56:09      922.71  99.67   6  <  62>  264.032  20.080
  62 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   24              G  13:56:50      920.51 101.31   7  <  71>  264.032   0.000
  63 DOMINIAK ANDRZEJ                4   10              GT 13:54:51      917.22 102.94   3  <  77>  261.270  19.920
 -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  64 KIEL HENRYK                     4   29              GT 13:40:53      916.51 104.58   5  <  69>  248.267  19.840
  65 PROCYSZYN RYSZARD               4    6              GT 13:51:32      911.47 106.21   2  < 102>  256.610  19.750
  66 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4   32              GT 13:50:59      910.99 107.84   3  <  84>  255.974  19.670
  67 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA         4   48                 13:56:51      910.67 109.48  19  <  87>  261.225   0.000
  68 ADAMCZYK MAREK                  4   23              GT 14:00:35      910.61 111.11  18-  4-  4  264.609  19.510
  69 KIEL HENRYK                     4   27              GT 13:43:08      908.96 112.75   6  <  94>  248.267  19.430
  70 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   40              G  13:48:28      908.09 114.38  16  <  74>  252.873   0.000
  71 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   46               T 14:01:09      906.86 116.01   8  <  76>  264.032  19.260
  72 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ            4   38              GT 14:02:57      904.69 117.65   6  <  89>  265.030  19.180
  73 BUDREWICZ KAROL                 4   26              GT 13:40:12      904.59 119.28  15-  2-  2  244.419  19.100
  74 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   41                 13:49:36      904.41 120.92  17  <  79>  252.873   0.000
  75 ADAMCZYK MAREK                  4   19              GT 14:02:37      904.29 122.55   2  <  99>  264.609  18.930
 -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  76 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   71                 14:02:18      903.29 124.18   9  <  83>  264.032   0.000
  77 DOMINIAK ANDRZEJ                4   11              GT 13:59:45      901.71 125.82   4  <  88>  261.270  18.770
  78 GÓRNY SEBASTIAN                 4   12              GT 14:09:54      901.39 127.45   3  <  96>  270.328  18.690
  79 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   56                 13:50:34      901.29 129.08  18  <  81>  252.873   0.000
  80 BAZYLEWICZ TADEUSZ              4   78                 13:53:31      900.28 130.72   2          255.244   0.000
  81 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   57                 13:51:12      899.26 132.35  19  <  82>  252.873   0.000
  82 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   29              G  13:51:13      899.21 133.99  20  < 122>  252.873   0.000
  83 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   22              GT 14:03:46      898.78 135.62  10  <  91>  264.032  18.280
  84 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4   10              GT 13:54:52      898.58 137.25   4          255.974  18.200
  85 SZEWCZYK MARCIN                 4   32              GT 13:51:12      898.50 138.89  32-  3-  2  252.659  18.110
  86 SZEWCZYK MARCIN                 4    9              GT 13:51:39      897.07 140.52   2  < 112>  252.659  18.030
  87 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA         4   34              G  14:02:14      893.89 142.16  20  <  90>  261.225   0.000
 -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  88 DOMINIAK ANDRZEJ                4   22              GT 14:02:34      893.03 143.79   5          261.270  17.870
  89 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ            4   45                 14:07:06      892.06 145.42   7  <  93>  265.030   0.000
  90 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA         4   23              G  14:02:59      891.60 147.06  21  <  95>  261.225   0.000
  91 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4    2              G  14:06:41      889.95 148.69  11  <  92>  264.032   0.000
  92 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   58               T 14:06:44      889.80 150.33  12  <  98>  264.032  17.540
  93 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ            4   24              GT 14:08:22      888.27 151.96   8  <  97>  265.030  17.460
  94 KIEL HENRYK                     4   36              G  13:49:32      888.15 153.59   7  < 110>  248.267   0.000
  95 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA         4   52                 14:04:25      887.26 155.23  22  < 105>  261.225   0.000
  96 GÓRNY SEBASTIAN                 4   27              GT 14:14:54      886.61 156.86   4  < 103>  270.328  17.210
  97 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ            4   89                 14:09:27      885.06 158.50   9  < 104>  265.030   0.000
  98 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4    9              G  14:08:27      884.68 160.13  13  < 109>  264.032   0.000
  99 ADAMCZYK MAREK                  4   55               T 14:09:43      882.86 161.76   3  <  99>  264.609  16.970
 -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  99 ADAMCZYK MAREK                  4   30              GT 14:09:43      882.86 161.76   4          264.609  16.970
 101 MYRDZIO JERZY                   4   67               T 14:00:13      882.32 165.03   2          256.064  16.800
 102 PROCYSZYN RYSZARD               4   23              GT 14:01:28      880.41 166.67   3          256.610  16.720
 103 GÓRNY SEBASTIAN                 4   37              GT 14:17:54      877.97 168.30   5  < 121>  270.328  16.640
 104 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ            4   30              GT 14:11:54      877.87 169.93  10  < 108>  265.030  16.560
 105 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA         4   41                 14:07:42      877.48 171.57  23  < 106>  261.225   0.000
 106 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA         4   53                 14:07:50      877.09 173.20  24  < 111>  261.225   0.000
 107 MARCINIAK ŁUKASZ                4    8              G  14:11:28      875.85 174.84  20-  1-  0  264.039   0.000
 108 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ            4    8              G  14:12:36      875.84 176.47  11  < 113>  265.030   0.000
 109 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   39              GT 14:11:38      875.34 178.10  14          264.032  16.150
 110 KIEL HENRYK                     4   37              G  13:54:00      874.18 179.74   8  < 123>  248.267   0.000
 111 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA         4   16              G  14:09:15      872.93 181.37  25  < 117>  261.225   0.000
 -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 112 SZEWCZYK MARCIN                 4   21              G  13:59:50      871.74 183.01   3          252.659   0.000
 113 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ            4   29              GT 14:14:21      870.81 184.64  12  < 119>  265.030  15.820
 114 DRĄG  JACEK   & AGNIESZKA       4    1              G  13:54:27      870.62 186.27   4  < 116>  247.649   0.000
 115 BUDREWICZ KAROL                 4   14              GT 13:50:56      870.03 187.91   2          244.419  15.660
 116 DRĄG  JACEK   & AGNIESZKA       4    2              G  13:54:48      869.55 189.54   5          247.649   0.000
 117 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA         4   32              G  14:11:01      867.81 191.18  26  < 118>  261.225   0.000
 118 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA         4   21              G  14:11:07      867.52 192.81  27          261.225   0.000
 119 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ            4   57               T 14:15:34      867.34 194.44  13  < 120>  265.030  15.330
 120 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ            4   46                 14:15:42      866.96 196.08  14          265.030   0.000
 121 GÓRNY SEBASTIAN                 4   13              GT 14:22:38      864.68 197.71   6          270.328  15.160
 122 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   20              G  14:02:46      863.74 199.35  21          252.873   0.000
 123 KIEL HENRYK                     4   26              G  13:57:59      862.09 200.98   9          248.267   0.000
 ------------------------------------------------------------------------------------------- Koniec konkursu - baza 1:5
 -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 ----------------------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
 124 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   34              G  14:03:45      860.84   0.00  22          252.873   0.000
 125 MYRDZIO JERZY                   4   32              GT 14:07:59      859.32   0.00   3          256.064   0.000
 126 SZEWCZYK MARCIN                 4   30              G  14:04:04      859.19   0.00   4          252.659   0.000
 127 PROCYSZYN RYSZARD               4   26              G  14:08:51      858.66   0.00   4          256.610   0.000
 128 ADAMCZYK MAREK                  4    8              GT 14:18:32      857.64   0.00   5          264.609   0.000
                                                                                
                                              D O B R Y  L O T !                
                                              ------------------                

                                                  
            PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD (0356), rok 2015.               
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  5, z dnia 19.09.15 HALLE                                    
            Całość [ 4]                                                         
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Odd|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 CHMIELNICKI     DARIUSZ         4    48    7    32   205.33     
              2 GRUSZCZYŃSKA    MAŁGORZATA      4    49    7    17   199.90     
              3 SZWECHŁOWICZ    MARIUSZ         4    40    7    12   183.71     
              4 CZYŻOWICZ       ANDRZEJ         4    50    7     9   178.67     
              5 KIEL            HENRYK          4    22    7     9   170.38     
              6 BAZYLEWICZ      TADEUSZ         4    35    5     5   122.47     
              7 DRĄG  JACEK   & AGNIESZKA       4    28    5     5   115.24     
              8 MYRDZIO         JERZY           4    56    4     4    94.09     
              9 GÓRNY           SEBASTIAN       4    24    3     3    70.48     
             10 DOMINIAK        ANDRZEJ         4    31    3     3    65.23     
             11 DZIUBIŃSKI      MIECZYSŁAW      4    35    2     2    50.47     
             12 FIL             BOGUSŁAW        4    18    2     2    47.24     
             13 PROCYSZYN       RYSZARD         4    21    2     2    43.91     
             14 ADAMCZYK        MAREK           4    28    1     1    20.00     
             15 BUDREWICZ       KAROL           4    12    0     0     0.00     
             16 PAWŁOWSKI       ANDRZEJ         4     5    0     0     0.00     
             17 MARCINIAK       ŁUKASZ          4    15    0     0     0.00     
             18 DŁUGOSZ         ADAM            4     9    0     0     0.00     
             19 ŻYTKOWICZ       STANISŁAWA      4     4    0     0     0.00     



        PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD (0356), rok 2015.               
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  5, z dnia 19.09.15 HALLE                                    
            Typowane [ 1]                                                       
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Odd|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 CHMIELNICKI     DARIUSZ         4    48    7    32   204.66     
              2 GRUSZCZYŃSKA    MAŁGORZATA      4    49    7    17   182.67     
              3 KIEL            HENRYK          4    22    7     9   170.38     
              4 SZWECHŁOWICZ    MARIUSZ         4    40    6    12   142.95     
              5 CZYŻOWICZ       ANDRZEJ         4    50    4     9    99.24     
              6 BAZYLEWICZ      TADEUSZ         4    35    4     5    98.18     
              7 DRĄG  JACEK   & AGNIESZKA       4    28    4     5    87.34     
              8 MYRDZIO         JERZY           4    56    3     4    68.19     
              9 DZIUBIŃSKI      MIECZYSŁAW      4    35    2     2    50.47     
             10 FIL             BOGUSŁAW        4    18    2     2    47.24     
             11 GÓRNY           SEBASTIAN       4    24    2     3    47.24     
             12 PROCYSZYN       RYSZARD         4    21    2     2    43.91     
             13 DOMINIAK        ANDRZEJ         4    31    2     3    43.90     
             14 ADAMCZYK        MAREK           4    28    1     1    20.00     
             15 BUDREWICZ       KAROL           4    12    0     0     0.00     
             16 PAWŁOWSKI       ANDRZEJ         4     5    0     0     0.00     
             17 MARCINIAK       ŁUKASZ          4    15    0     0     0.00     
             18 DŁUGOSZ         ADAM            4     9    0     0     0.00     
             19 ŻYTKOWICZ       STANISŁAWA      4     4    0     0     0.00     


          PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD (0356), rok 2015.              
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR  5                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  HALLE z dnia 19.09.15                               
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 51:29:05.9 N 12:05:28.3 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  7,30,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  316.890 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   19                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:   530                           
      5.Ilość konkursów.......................:  106                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1369.01                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1272.76                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:11,23,45                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:11,43,56                         
     10.Czas trwania konkursu.................:20 min. 11 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Seria  7  liczy się pierwszych   7 konkursów                             
       Punkty stałe  30.0- gradacja                                             
       ETypowane [ 1]F                                                        
                                                                                
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Oddzial         | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 4  | Winsko                  |   19   |  530   |  106  |20.00|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |   19   |  530   |  106  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
      Jan Benedykt                                                              
                                                                                
       ----------------                                  ------------------     
  


         
                              PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD (0356), rok 2015.
                                                    -   1 -                     
                                                                                
                                            Lista konkursowa nr  5.             
                                         z lotu HALLE, w dniu 19.09.15          
+---+------------------------------+--+--------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+
|LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Od|    NUMER OBRĄCZKI  | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |   PUNKTY    |
|   |                              |  |       RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |             |
+---+------------------------------+--+--------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+
   1 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA         4   11              G  11:23:45     1369.01   1.89  49- 17-  7  320.006   0.000
   2 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA         4   12              G  11:23:47     1368.82   3.77   2  <   3>  320.006   0.000
   3 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA         4   31              GT 11:23:52     1368.33   5.66   3  <  22>  320.006  29.810
   4 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4   32              GT 11:21:02     1361.81   7.55  35-  2-  2  314.624  29.710
   5 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   61               T 11:19:55     1355.26   9.43  48- 32-  7  311.596  29.620
   6 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   24              GT 11:20:01     1354.67  11.32   2  <   7>  311.596  29.520
   7 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   43               T 11:20:40     1350.85  13.21   3  <   8>  311.596  29.430
   8 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   58                 11:20:49     1349.97  15.09   4  <   9>  311.596   0.000
   9 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   49               T 11:20:50     1349.88  16.98   5  <  10>  311.596  29.240
  10 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   67               T 11:20:51     1349.78  18.87   6  <  11>  311.596  29.140
  11 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   39              G  11:20:53     1349.58  20.75   7  <  12>  311.596   0.000
 -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  12 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   33              G  11:20:58     1349.10  22.64   8  <  12>  311.596   0.000
  12 CHMIELNICKI DARIUSZ             4    7              GT 11:20:58     1349.10  22.64   9  <  14>  311.596  28.950
  14 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   40              GT 11:20:59     1349.00  26.42  10  <  16>  311.596  28.760
  15 KIEL HENRYK                     4   20              GT 11:17:40     1348.43  28.30  22-  9-  7  306.993  28.670
  16 CHMIELNICKI DARIUSZ             4    6              G  11:21:12     1347.73  30.19  11  <  17>  311.596   0.000
  17 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   41                 11:21:22     1346.76  32.08  12  <  18>  311.596   0.000
  18 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   34              GT 11:21:26     1346.38  33.96  13  <  19>  311.596   0.000
  19 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   42                 11:21:39     1345.12  35.85  14  <  20>  311.596   0.000
  20 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   68                 11:21:55     1343.57  37.74  15  <  21>  311.596   0.000
  21 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   46                 11:22:42     1339.05  39.62  16  <  32>  311.596   0.000
  22 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA         4   21              G  11:29:15     1337.54  41.51   4  <  24>  320.006   0.000
 -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  23 DRĄG  JACEK   & AGNIESZKA       4   39              G  11:19:06     1337.42  43.40  28-  5-  4  306.402   0.000
  24 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA         4   53                 11:29:21     1336.98  45.28   5  <  30>  320.006   0.000
  25 KIEL HENRYK                     4   28              GT 11:20:04     1334.37  47.17   2  <  62>  306.993  27.710
  26 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ            4   54                 11:32:42     1334.10  49.06  40- 12-  6  323.786   0.000
  27 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   15              G  11:32:00     1333.52  50.94  50-  9-  0  322.711   0.000
  28 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   68                 11:32:03     1333.24  52.83   2  <  41>  322.711   0.000
  29 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ            4   52                 11:32:55     1332.91  54.72   2  <  39>  323.786   0.000
  30 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA         4   40              G  11:30:19     1331.60  56.60   6  <  31>  320.006   0.000
  31 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA         4   47               T 11:31:12     1326.73  58.49   7  <  42>  320.006  27.140
  32 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   20              G  11:25:19     1324.16  60.38  17  <  34>  311.596   0.000
  33 BAZYLEWICZ TADEUSZ              4   57               T 11:27:08     1323.98  62.26  35-  5-  4  313.960  26.950
 -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  34 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   51                 11:25:21     1323.97  64.15  18  <  35>  311.596   0.000
  35 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   59                 11:25:22     1323.88  66.04  19  <  36>  311.596   0.000
  36 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   29              G  11:25:24     1323.69  67.92  20  <  38>  311.596   0.000
  37 FIL BOGUSŁAW                    4   52               T 11:32:56     1323.38  69.81  18-  2-  2  321.493  26.570
  38 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   16              G  11:25:29     1323.22  71.70  21  <  55>  311.596   0.000
  39 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ            4   35              G  11:34:48     1322.66  73.58   3  <  40>  323.786   0.000
  40 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ            4   50               T 11:34:50     1322.48  75.47   4  <  46>  323.786  26.290
  41 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   75                 11:34:14     1321.32  77.36   3  <  51>  322.711   0.000
  42 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA         4   32              GT 11:32:13     1321.16  79.25   8  <  43>  320.006  26.100
  43 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA         4   13              GT 11:32:18     1320.70  81.13   9  <  45>  320.006  26.000
  44 MYRDZIO JERZY                   4   28              G  11:28:21     1320.37  83.02  56-  4-  3  314.709   0.000
 -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  45 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA         4   23              GT 11:32:23     1320.25  84.91  10  <  48>  320.006  25.810
  46 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ            4   49                 11:35:35     1318.44  86.79   5  <  47>  323.786   0.000
  47 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ            4   33              GT 11:35:37     1318.26  88.68   6  <  56>  323.786  25.620
  48 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA         4   48               T 11:32:45     1318.25  90.57  11  <  49>  320.006  25.520
  49 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA         4    2              G  11:32:52     1317.62  92.45  12  <  66>  320.006   0.000
  50 BAZYLEWICZ TADEUSZ              4   44               T 11:28:40     1315.48  94.34   2  <  61>  313.960  25.330
  51 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   19              G  11:35:33     1314.24  96.23   4  <  54>  322.711   0.000
  52 GÓRNY SEBASTIAN                 4    6              GT 11:40:31     1313.65  98.11  24-  3-  2  329.092  25.140
  53 DRĄG  JACEK   & AGNIESZKA       4   30              GT 11:23:37     1311.56 100.00   2  <  86>  306.402  25.050
  54 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   26              G  11:36:05     1311.39 101.89   5  <  59>  322.711   0.000
  55 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   54                 11:27:44     1310.70 103.77  22  <  57>  311.596   0.000
 -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  56 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ            4   53               T 11:37:35     1307.79 105.66   7  <  63>  323.786  24.760
  57 CHMIELNICKI DARIUSZ             4    2              G  11:28:19     1307.49 107.55  23  <  57>  311.596   0.000
  57 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   22              G  11:28:19     1307.49 107.55  24  <  60>  311.596   0.000
  59 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4    4              G  11:37:07     1305.91 111.32   6  <  76>  322.711   0.000
  60 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   56                 11:29:10     1302.84 113.21  25  <  64>  311.596   0.000
  61 BAZYLEWICZ TADEUSZ              4    1              G  11:31:06     1302.20 115.09   3  <  67>  313.960   0.000
  62 KIEL HENRYK                     4   36              GT 11:25:53     1301.46 116.98   3  <  70>  306.993  24.190
  63 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ            4   59                 11:39:15     1299.04 118.87   8  <  73>  323.786   0.000
  64 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   11              G  11:30:10     1297.42 120.75  26  <  65>  311.596   0.000
  65 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   30              G  11:30:14     1297.06 122.64  27  <  75>  311.596   0.000
  66 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA         4   52                 11:36:51     1296.36 124.53  13  <  82>  320.006   0.000
 -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  67 BAZYLEWICZ TADEUSZ              4   97               T 11:32:14     1296.11 126.42   4  <  83>  313.960  23.710
  68 MYRDZIO JERZY                   4   38              GT 11:33:14     1293.86 128.30   2  <  69>  314.709  23.620
  69 MYRDZIO JERZY                   4   61               T 11:33:16     1293.68 130.19   3  <  95>  314.709  23.520
  70 KIEL HENRYK                     4   13              GT 11:27:25     1293.06 132.08   4  <  71>  306.993  23.430
  71 KIEL HENRYK                     4   24              GT 11:27:28     1292.78 133.96   5  <  80>  306.993  23.330
  72 GÓRNY SEBASTIAN                 4   18              G  11:44:34     1292.75 135.85   2  <  84>  329.092   0.000
  73 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ            4   38              GT 11:40:28     1292.73 137.74   9  <  77>  323.786  23.140
  74 PROCYSZYN RYSZARD               4   66               T 11:34:00     1292.33 139.62  21-  2-  2  315.328  23.050
  75 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   62                 11:31:10     1292.04 141.51  28  <  81>  311.596   0.000
  76 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   62                 11:39:50     1291.71 143.40   7  <  78>  322.711   0.000
 -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  77 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ            4    7              GT 11:40:57     1290.24 145.28  10  <  89>  323.786  22.760
  78 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   18              G  11:40:20     1289.13 147.17   8  <  90>  322.711   0.000
  79 DOMINIAK ANDRZEJ                4   25              GT 11:38:42     1286.90 149.06  31-  3-  2  320.052  22.570
  80 KIEL HENRYK                     4    6              GT 11:28:43     1286.01 150.94   6  < 100>  306.993  22.480
  81 CHMIELNICKI DARIUSZ             4    3              G  11:32:19     1285.90 152.83  29  <  91>  311.596   0.000
  82 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA         4   22              GT 11:38:59     1285.25 154.72  14  <  85>  320.006  22.290
  83 BAZYLEWICZ TADEUSZ              4   67               T 11:34:25     1284.53 156.60   5          313.960  22.190
  84 GÓRNY SEBASTIAN                 4   14              GT 11:46:14     1284.35 158.49   3          329.092  22.100
  85 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA         4   39              G  11:39:12     1284.13 160.38  15  <  87>  320.006   0.000
  86 DRĄG  JACEK   & AGNIESZKA       4   28              GT 11:28:37     1284.08 162.26   3  < 103>  306.402  21.900
 -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  87 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA         4   19              G  11:39:14     1283.96 164.15  16  <  88>  320.006   0.000
  88 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA         4   30              G  11:39:20     1283.45 166.04  17          320.006   0.000
  89 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ            4   93                 11:42:22     1283.00 167.92  11  < 102>  323.786   0.000
  90 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   72                 11:41:36     1282.64 169.81   9          322.711   0.000
  91 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   35              G  11:33:29     1279.74 171.70  30  <  94>  311.596   0.000
  92 DOMINIAK ANDRZEJ                4   23              GT 11:40:10     1279.36 173.58   2  <  92>  320.052  21.330
  92 DOMINIAK ANDRZEJ                4   50                 11:40:10     1279.36 173.58   3          320.052   0.000
  94 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   12              G  11:33:41     1278.69 177.36  31  <  96>  311.596   0.000
  95 MYRDZIO JERZY                   4   33              GT 11:36:16     1277.92 179.25   4          314.709  21.050
  96 CHMIELNICKI DARIUSZ             4    9              G  11:33:50     1277.91 181.13  32          311.596   0.000
 -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  97 PROCYSZYN RYSZARD               4   30              GT 11:36:51     1277.41 183.02   2          315.328  20.860
  98 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4   44               T 11:36:43     1275.24 184.91   2          314.624  20.760
  99 FIL BOGUSŁAW                    4   51               T 11:42:12     1274.75 186.79   2          321.493  20.670
 100 KIEL HENRYK                     4   18              GT 11:30:55     1274.27 188.68   7  < 101>  306.993  20.570
 101 KIEL HENRYK                     4    5              G  11:30:57     1274.09 190.57   8  < 104>  306.993   0.000
 102 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ            4   17              GT 11:44:08     1274.08 192.45  12          323.786  20.380
 103 DRĄG  JACEK   & AGNIESZKA       4   23              GT 11:30:33     1273.76 194.34   4  < 105>  306.402  20.290
 104 KIEL HENRYK                     4   38              G  11:31:03     1273.57 196.23   9          306.993   0.000
 105 DRĄG  JACEK   & AGNIESZKA       4   32              GT 11:30:39     1273.23 198.11   5          306.402  20.100
 106 ADAMCZYK MAREK                  4    4              GT 11:43:56     1272.76 200.00  28-  1-  1  323.196  20.000
 ------------------------------------------------------------------------------------------- Koniec konkursu - baza 1:5
 -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 ----------------------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
 107 GÓRNY SEBASTIAN                 4   20              GT 11:48:39     1272.35   0.00   4          329.092   0.000
 108 FIL BOGUSŁAW                    4   37              G  11:42:58     1270.89   0.00   3          321.493   0.000
 109 KIEL HENRYK                     4    1              G  11:31:34     1270.84   0.00  10          306.993   0.000
 110 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   31              G  11:44:01     1270.43   0.00  10          322.711   0.000
 111 GÓRNY SEBASTIAN                 4    1              GT 11:49:12     1269.65   0.00   5          329.092   0.000
                                                                                
                                              D O B R Y  L O T !                
                                              ------------------                

 
  Dzisiaj stronę odwiedziło już 1 odwiedzający (3 wejścia) tutaj!  
 
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=